CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
667 - UTE U12 LILA 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BITVAI JANKA 2012.02.25
2. CSEREKLYE NÓRA 2012.06.22
3. FÁBIÁN MÁRTA 2012.05.04 11 8 3
4. GYULAI FANNI 2013.05.28 21 14 7
5. KESZTYŰS ADRIENN 2013.03.14 21 14 7
6. LASKOVICS LARA LÍDIA 2014.07.16 8 4 4
7. MAROSI NIKOLETT 2013.06.14 21 14 7
8. MUDRI IZABELLA 2014.03.10
9. NAGY-MAJOR ADÉL 2013.10.17 21 14 7
10. STEFIK ELENA 2014.04.14 21 14 7
11. SZAPPANOS DORINA 2012.04.23
12. SZEGI JÚLIA LEA 2013.07.02 21 14 7
13. TAKÁCS VIKTÓRIA FANNI 2014.06.21
14. TATAI ÉVA 2012.03.13 2 2
15. ZÁVECZ FANNI 2012.02.07 2 2
MŰSOR, EREDMÉNY
U12 I. osztály alapszakasz
2023. október 14. szombat
11:00
UTE U 12 LILA
1 - 2
VASAS SC U12 PIROS
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
14:00
MTK Budapest
1 - 2
UTE U 12 LILA
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
2023. november 11. szombat
10:00
Delta Fekete
1 - 2
UTE U 12 LILA
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:30
UTE U 12 LILA
2 - 1
BRSE-Fehér
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
2023. december 10. vasárnap
14:30
UTE U 12 LILA
1 - 2
BRSE- Kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
17:30
SZOSI A
3 - 0
UTE U 12 LILA
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
2024. január 13. szombat
10:00
UTE U 12 LILA
3 - 0
DKLSN A
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
13:00
BRSE-Pink
0 - 3
UTE U 12 LILA
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 8 8 0 16 23 1 23,000 594 402 1,478
2.
Békéscsabai Röplabda SE-Fehér 8 6 2 14 18 6 3,000 543 408 1,331
3.
Delta Röplabda Fekete 8 5 3 13 15 9 1,667 547 449 1,218
4.
UTE U12 LILA 8 5 3 13 14 10 1,400 547 457 1,197
5.
Békéscsabai Röplabda SE-Kék 8 4 4 12 12 12 1,000 542 469 1,156
6.
VASAS SC U12 PIROS 8 4 4 12 9 15 0,600 479 542 0,884
7.
MTK Budapest 8 3 5 11 10 14 0,714 500 536 0,933
8.
Békéscsabai Röplabda SE-Pink 8 1 7 9 4 20 0,200 311 582 0,534
9.
DUNAKANYAR LSN A 8 0 8 8 3 21 0,143 371 589 0,630
U12 I. osztály középszakasz
2024. február 18. vasárnap
12:30
VASAS SC U12 PIROS
0 - 3
UTE U 12 LILA
NAGYBAJOMI SPORTCSARNOK
7561 NAGYBAJOM ISKOLA KÖZ 1.
14:00
UTE U 12 LILA
0 - 3
NDRC-Piros
NAGYBAJOMI SPORTCSARNOK
7561 NAGYBAJOM ISKOLA KÖZ 1.
2024. március 3. vasárnap
15:30
BRSE-Fehér
1 - 2
UTE U 12 LILA
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
17:00
UTE U 12 LILA
3 - 0
Delta Fekete
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2024. április 20. szombat
14:00
UTE U 12 LILA
1 - 2
SZOSI A
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
17:00
BRSE- Kék
0 - 3
UTE U 12 LILA
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. május 4. szombat
10:00
UTE U 12 LILA
3 - 0
MTK Budapest
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
BRSE-Pink
0 - 3
UTE U 12 LILA
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 8 7 1 15 17 7 2,429 564 482 1,170
2.
Nagybajomi Diák Röplabda Club Piros 8 6 2 14 20 4 5,000 588 416 1,413
3.
UTE U12 LILA 8 6 2 14 18 6 3,000 565 459 1,231
4.
Békéscsabai Röplabda SE-Fehér 8 6 2 14 16 8 2,000 571 511 1,117
5.
Delta Röplabda Fekete 8 5 3 13 13 11 1,182 555 504 1,101
6.
Békéscsabai Röplabda SE-Kék 8 2 6 10 8 16 0,500 503 564 0,892
7.
MTK Budapest 8 2 6 10 7 17 0,412 473 557 0,849
8.
VASAS SC U12 PIROS 8 1 7 9 6 18 0,333 447 577 0,775
9.
Békéscsabai Röplabda SE-Pink 8 1 7 9 3 21 0,143 393 589 0,667
U12 I. osztály DÖNTŐ `B` csoport
2024. május 25. szombat
10:30
UTE U 12 LILA
2 - 1
BRSE- Kék
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
NDRC-Piros
2 - 0
UTE U 12 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
Nagybajomi Diák Röplabda Club Piros 2 2 0 4 4 0 max 103 66 1,561
2.
UTE U12 LILA 2 1 1 3 2 3 0,667 117 111 1,054
3.
Békéscsabai Röplabda SE-Kék 2 0 2 2 1 4 0,250 81 124 0,653
U12 I. osztály DÖNTŐ Keresztjáték
2024. május 25. szombat
13:50
UTE U 12 LILA
2 - 0
BRSE-Fehér
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U12 I. osztály DÖNTŐ Elődöntő
2024. május 25. szombat
14:40
SZOSI A
1 - 2
UTE U 12 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
U12 I. osztály DÖNTŐ 1. helyért
2024. május 25. szombat
17:10
NDRC-Piros
2 - 0
UTE U 12 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
667 - UTE U12 LILA 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BITVAI JANKA 2012.02.25
2. CSEREKLYE NÓRA 2012.06.22
3. FÁBIÁN MÁRTA 2012.05.04 11 8 3
4. GYULAI FANNI 2013.05.28 21 14 7
5. KESZTYŰS ADRIENN 2013.03.14 21 14 7
6. LASKOVICS LARA LÍDIA 2014.07.16 8 4 4
7. MAROSI NIKOLETT 2013.06.14 21 14 7
8. MUDRI IZABELLA 2014.03.10
9. NAGY-MAJOR ADÉL 2013.10.17 21 14 7
10. STEFIK ELENA 2014.04.14 21 14 7
11. SZAPPANOS DORINA 2012.04.23
12. SZEGI JÚLIA LEA 2013.07.02 21 14 7
13. TAKÁCS VIKTÓRIA FANNI 2014.06.21
14. TATAI ÉVA 2012.03.13 2 2
15. ZÁVECZ FANNI 2012.02.07 2 2
MŰSOR, EREDMÉNY
U12 I. osztály alapszakasz
2023. október 14. szombat
11:00
UTE U 12 LILA
1 - 2
VASAS SC U12 PIROS
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
14:00
MTK Budapest
1 - 2
UTE U 12 LILA
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
2023. november 11. szombat
10:00
Delta Fekete
1 - 2
UTE U 12 LILA
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
11:30
UTE U 12 LILA
2 - 1
BRSE-Fehér
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2023. december 10. vasárnap
14:30
UTE U 12 LILA
1 - 2
BRSE- Kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
17:30
SZOSI A
3 - 0
UTE U 12 LILA
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2024. január 13. szombat
10:00
UTE U 12 LILA
3 - 0
DKLSN A
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
13:00
BRSE-Pink
0 - 3
UTE U 12 LILA
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 8 8 0 16 23 1 23,000 594 402 1,478
2.
Békéscsabai Röplabda SE-Fehér 8 6 2 14 18 6 3,000 543 408 1,331
3.
Delta Röplabda Fekete 8 5 3 13 15 9 1,667 547 449 1,218
4.
UTE U12 LILA 8 5 3 13 14 10 1,400 547 457 1,197
5.
Békéscsabai Röplabda SE-Kék 8 4 4 12 12 12 1,000 542 469 1,156
6.
VASAS SC U12 PIROS 8 4 4 12 9 15 0,600 479 542 0,884
7.
MTK Budapest 8 3 5 11 10 14 0,714 500 536 0,933
8.
Békéscsabai Röplabda SE-Pink 8 1 7 9 4 20 0,200 311 582 0,534
9.
DUNAKANYAR LSN A 8 0 8 8 3 21 0,143 371 589 0,630
U12 I. osztály középszakasz
2024. február 18. vasárnap
12:30
VASAS SC U12 PIROS
0 - 3
UTE U 12 LILA
NAGYBAJOMI SPORTCSARNOK NAGYBAJOM
14:00
UTE U 12 LILA
0 - 3
NDRC-Piros
NAGYBAJOMI SPORTCSARNOK NAGYBAJOM
2024. március 3. vasárnap
15:30
BRSE-Fehér
1 - 2
UTE U 12 LILA
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
17:00
UTE U 12 LILA
3 - 0
Delta Fekete
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
2024. április 20. szombat
14:00
UTE U 12 LILA
1 - 2
SZOSI A
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
17:00
BRSE- Kék
0 - 3
UTE U 12 LILA
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2024. május 4. szombat
10:00
UTE U 12 LILA
3 - 0
MTK Budapest
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
13:00
BRSE-Pink
0 - 3
UTE U 12 LILA
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 8 7 1 15 17 7 2,429 564 482 1,170
2.
Nagybajomi Diák Röplabda Club Piros 8 6 2 14 20 4 5,000 588 416 1,413
3.
UTE U12 LILA 8 6 2 14 18 6 3,000 565 459 1,231
4.
Békéscsabai Röplabda SE-Fehér 8 6 2 14 16 8 2,000 571 511 1,117
5.
Delta Röplabda Fekete 8 5 3 13 13 11 1,182 555 504 1,101
6.
Békéscsabai Röplabda SE-Kék 8 2 6 10 8 16 0,500 503 564 0,892
7.
MTK Budapest 8 2 6 10 7 17 0,412 473 557 0,849
8.
VASAS SC U12 PIROS 8 1 7 9 6 18 0,333 447 577 0,775
9.
Békéscsabai Röplabda SE-Pink 8 1 7 9 3 21 0,143 393 589 0,667
U12 I. osztály DÖNTŐ `B` csoport
2024. május 25. szombat
10:30
UTE U 12 LILA
2 - 1
BRSE- Kék
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
NDRC-Piros
2 - 0
UTE U 12 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
Nagybajomi Diák Röplabda Club Piros 2 2 0 4 4 0 max 103 66 1,561
2.
UTE U12 LILA 2 1 1 3 2 3 0,667 117 111 1,054
3.
Békéscsabai Röplabda SE-Kék 2 0 2 2 1 4 0,250 81 124 0,653
U12 I. osztály DÖNTŐ Keresztjáték
2024. május 25. szombat
13:50
UTE U 12 LILA
2 - 0
BRSE-Fehér
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 I. osztály DÖNTŐ Elődöntő
2024. május 25. szombat
14:40
SZOSI A
1 - 2
UTE U 12 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
U12 I. osztály DÖNTŐ 1. helyért
2024. május 25. szombat
17:10
NDRC-Piros
2 - 0
UTE U 12 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
667 - UTE U12 LILA 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BITVAI JANKA 2012.02.25
2. CSEREKLYE NÓRA 2012.06.22
3. FÁBIÁN MÁRTA 2012.05.04 11 8 3
4. GYULAI FANNI 2013.05.28 21 14 7
5. KESZTYŰS ADRIENN 2013.03.14 21 14 7
6. LASKOVICS LARA LÍDIA 2014.07.16 8 4 4
7. MAROSI NIKOLETT 2013.06.14 21 14 7
8. MUDRI IZABELLA 2014.03.10
9. NAGY-MAJOR ADÉL 2013.10.17 21 14 7
10. STEFIK ELENA 2014.04.14 21 14 7
11. SZAPPANOS DORINA 2012.04.23
12. SZEGI JÚLIA LEA 2013.07.02 21 14 7
13. TAKÁCS VIKTÓRIA FANNI 2014.06.21
14. TATAI ÉVA 2012.03.13 2 2
15. ZÁVECZ FANNI 2012.02.07 2 2
MŰSOR, EREDMÉNY
U12 I. osztály alapszakasz
2023. október 14. szombat
11:00 CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
1 UTE U 12 LILA
2 VASAS SC U12 PIROS
14:00 CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
1 MTK Budapest
2 UTE U 12 LILA
2023. november 11. szombat
10:00 BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
1 Delta Fekete
2 UTE U 12 LILA
11:30 BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2 UTE U 12 LILA
1 BRSE-Fehér
2023. december 10. vasárnap
14:30 BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
1 UTE U 12 LILA
2 BRSE- Kék
17:30 BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
3 SZOSI A
0 UTE U 12 LILA
2024. január 13. szombat
10:00 VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
3 UTE U 12 LILA
0 DKLSN A
13:00 VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
0 BRSE-Pink
3 UTE U 12 LILA
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 8 8 0 16
2.
Békéscsabai Röplabda SE-Fehér 8 6 2 14
3.
Delta Röplabda Fekete 8 5 3 13
4.
UTE U12 LILA 8 5 3 13
5.
Békéscsabai Röplabda SE-Kék 8 4 4 12
6.
VASAS SC U12 PIROS 8 4 4 12
7.
MTK Budapest 8 3 5 11
8.
Békéscsabai Röplabda SE-Pink 8 1 7 9
9.
DUNAKANYAR LSN A 8 0 8 8
U12 I. osztály középszakasz
2024. február 18. vasárnap
12:30 NAGYBAJOMI SPORTCSARNOK NAGYBAJOM
0 VASAS SC U12 PIROS
3 UTE U 12 LILA
14:00 NAGYBAJOMI SPORTCSARNOK NAGYBAJOM
0 UTE U 12 LILA
3 NDRC-Piros
2024. március 3. vasárnap
15:30 VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
1 BRSE-Fehér
2 UTE U 12 LILA
17:00 VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
3 UTE U 12 LILA
0 Delta Fekete
2024. április 20. szombat
14:00 UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
1 UTE U 12 LILA
2 SZOSI A
17:00 UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
0 BRSE- Kék
3 UTE U 12 LILA
2024. május 4. szombat
10:00 BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
3 UTE U 12 LILA
0 MTK Budapest
13:00 BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
0 BRSE-Pink
3 UTE U 12 LILA
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 8 7 1 15
2.
Nagybajomi Diák Röplabda Club Piros 8 6 2 14
3.
UTE U12 LILA 8 6 2 14
4.
Békéscsabai Röplabda SE-Fehér 8 6 2 14
5.
Delta Röplabda Fekete 8 5 3 13
6.
Békéscsabai Röplabda SE-Kék 8 2 6 10
7.
MTK Budapest 8 2 6 10
8.
VASAS SC U12 PIROS 8 1 7 9
9.
Békéscsabai Röplabda SE-Pink 8 1 7 9
U12 I. osztály DÖNTŐ `B` csoport
2024. május 25. szombat
10:30 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2 UTE U 12 LILA
1 BRSE- Kék
13:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2 NDRC-Piros
0 UTE U 12 LILA
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Nagybajomi Diák Röplabda Club Piros 2 2 0 4
2.
UTE U12 LILA 2 1 1 3
3.
Békéscsabai Röplabda SE-Kék 2 0 2 2
U12 I. osztály DÖNTŐ Keresztjáték
2024. május 25. szombat
13:50 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2 UTE U 12 LILA
0 BRSE-Fehér
U12 I. osztály DÖNTŐ Elődöntő
2024. május 25. szombat
14:40 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
1 SZOSI A
2 UTE U 12 LILA
U12 I. osztály DÖNTŐ 1. helyért
2024. május 25. szombat
17:10 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2 NDRC-Piros
0 UTE U 12 LILA
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu