CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
666 - UTE U12 FEHÉR 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BOD ANNA VERONIKA 2013.07.25 17 7 10
2. CSILLAG ANNA 2013.08.16 15 7 8
3. FÖLDI ZOÉ NADETT 2012.03.22 5 1 4
4. GELLAI LIZA 2013.03.30 2 2
5. KARÁDI SZOFI DÓRA 2012.08.28 16 6 10
6. KONVICNY RÉKA 2013.05.15 12 5 7
7. MONYÓK MÁRTA 2013.06.05
8. NAGY LAURA 2013.09.05 8 1 7
9. PÁSZTOR MIRABEL 2013.08.05 4 1 3
10. PREGUN SÁRA MIRA 2013.11.14 10 5 5
11. RAJKI ADÉL ODETT 2013.02.15 9 3 6
12. SÍRI PANNA VIVIEN 2012.02.18 10 3 7
13. SZABÓ HANNA 2013.03.15 13 6 7
14. TURZAI ALIZ 2013.09.19 12 7 5
MŰSOR, EREDMÉNY
U12 II. osztály KELET alapszakasz
2023. október 14. szombat
10:00
UTE U12 FEHÉR
0 - 3
VSD A
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
13:00
VSD B
3 - 0
UTE U12 FEHÉR
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
2023. november 12. vasárnap
11:00
Kunhegyes ESE
3 - 0
UTE U12 FEHÉR
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
12:30
UTE U12 FEHÉR
1 - 2
KISPEST SE A
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
2023. december 9. szombat
11:00
UTE U12 FEHÉR
0 - 3
BVSC-Zugló
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
14:00
TKKSE
3 - 0
UTE U12 FEHÉR
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
2024. január 13. szombat
11:00
UTE U12 FEHÉR
3 - 0
KSE U12 sárga
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM BAJNOK GÉZA SPORTCSARNOK
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10.
14:00
RÖPPALÁNTA SE
0 - 3
UTE U12 FEHÉR
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM BAJNOK GÉZA SPORTCSARNOK
2120 DUNAKESZI BAZSANTH VINCE UTCA 10.
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
BVSC-ZUGLÓ 8 8 0 16 22 2 11,000 585 340 1,721
2.
Kunhegyes TKKSE Arany `A` 8 6 2 14 18 6 3,000 542 396 1,369
3.
Városi Sportegyesület Dunakeszi 8 5 3 13 16 8 2,000 567 384 1,477
4.
Kunhegyes Egységes Sportegyesület 8 5 3 13 16 8 2,000 507 409 1,240
5.
KSE U12 sárga 8 3 5 11 9 15 0,600 427 508 0,841
6.
RÖPPALÁNTA SE 8 3 5 11 8 16 0,500 441 533 0,827
7.
KISPEST SE A 8 3 5 11 8 16 0,500 420 547 0,768
8.
UTE U12 FEHÉR 8 2 6 10 7 17 0,412 394 521 0,756
9.
Városi Sportegyesület Dunakeszi U12B 8 1 7 9 4 20 0,200 338 583 0,580
U12 II. osztály KELET középszakasz
2024. február 17. szombat
11:00
TKKSE
3 - 0
UTE U12 FEHÉR
KARCAGI SZC NAGY LÁSZLÓ GIMNÁZIUM (MAX. U13)
5340 KUNHEGYES KOSSUTH LAJOS ÚT 30-32
12:30
UTE U12 FEHÉR
0 - 3
VSD A
KARCAGI SZC NAGY LÁSZLÓ GIMNÁZIUM (MAX. U13)
5340 KUNHEGYES KOSSUTH LAJOS ÚT 30-32
2024. március 3. vasárnap
11:00
UTE U12 FEHÉR
1 - 2
KISPEST SE A
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
14:00
RÖPPALÁNTA SE
1 - 2
UTE U12 FEHÉR
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. április 20. szombat
10:00
UTE U12 FEHÉR
3 - 0
KSE U12 sárga
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
Kunhegyes ESE
3 - 0
UTE U12 FEHÉR
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. május 4. szombat
10:00
DKLSN A
0 - 3
UTE U12 FEHÉR
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
2000 SZENTENDRE ÁPRILY LAJOS TÉR 3-5
11:30
UTE U12 FEHÉR
3 - 0
Tálent SE U12
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
2000 SZENTENDRE ÁPRILY LAJOS TÉR 3-5
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
Városi Sportegyesület Dunakeszi 8 8 0 16 23 1 23,000 602 259 2,324
2.
Kunhegyes Egységes Sportegyesület 8 7 1 15 20 4 5,000 566 393 1,440
3.
Kunhegyes TKKSE Arany `A` 8 6 2 14 19 5 3,800 574 461 1,245
4.
DUNAKANYAR LSN A 8 4 4 12 12 12 1,000 523 444 1,178
5.
UTE U12 FEHÉR 8 4 4 12 12 12 1,000 520 469 1,109
6.
Tálent SE U12 8 3 5 11 9 15 0,600 349 474 0,736
7.
KISPEST SE A 8 2 6 10 7 17 0,412 433 560 0,773
8.
RÖPPALÁNTA SE 8 1 7 9 4 20 0,200 308 584 0,527
9.
KSE U12 sárga 8 1 7 9 2 22 0,091 354 585 0,605
U12 II. osztály KELET 4-6. helyért
2024. május 25. szombat
10:00
DKLSN A
2 - 1
UTE U12 FEHÉR
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
11:30
UTE U12 FEHÉR
3 - 0
Tálent SE U12
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
DUNAKANYAR LSN A 2 2 0 4 5 1 5,000 148 61 2,426
2.
UTE U12 FEHÉR 2 1 1 3 4 2 2,000 136 73 1,863
3.
Tálent SE U12 2 0 2 2 0 6 0,000 0 150 0,000
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
666 - UTE U12 FEHÉR 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BOD ANNA VERONIKA 2013.07.25 17 7 10
2. CSILLAG ANNA 2013.08.16 15 7 8
3. FÖLDI ZOÉ NADETT 2012.03.22 5 1 4
4. GELLAI LIZA 2013.03.30 2 2
5. KARÁDI SZOFI DÓRA 2012.08.28 16 6 10
6. KONVICNY RÉKA 2013.05.15 12 5 7
7. MONYÓK MÁRTA 2013.06.05
8. NAGY LAURA 2013.09.05 8 1 7
9. PÁSZTOR MIRABEL 2013.08.05 4 1 3
10. PREGUN SÁRA MIRA 2013.11.14 10 5 5
11. RAJKI ADÉL ODETT 2013.02.15 9 3 6
12. SÍRI PANNA VIVIEN 2012.02.18 10 3 7
13. SZABÓ HANNA 2013.03.15 13 6 7
14. TURZAI ALIZ 2013.09.19 12 7 5
MŰSOR, EREDMÉNY
U12 II. osztály KELET alapszakasz
2023. október 14. szombat
10:00
UTE U12 FEHÉR
0 - 3
VSD A
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
13:00
VSD B
3 - 0
UTE U12 FEHÉR
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
2023. november 12. vasárnap
11:00
Kunhegyes ESE
3 - 0
UTE U12 FEHÉR
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
12:30
UTE U12 FEHÉR
1 - 2
KISPEST SE A
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
2023. december 9. szombat
11:00
UTE U12 FEHÉR
0 - 3
BVSC-Zugló
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
14:00
TKKSE
3 - 0
UTE U12 FEHÉR
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. január 13. szombat
11:00
UTE U12 FEHÉR
3 - 0
KSE U12 sárga
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM BAJNOK GÉZA SPORTCSARNOK DUNAKESZI
14:00
RÖPPALÁNTA SE
0 - 3
UTE U12 FEHÉR
RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM BAJNOK GÉZA SPORTCSARNOK DUNAKESZI
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
BVSC-ZUGLÓ 8 8 0 16 22 2 11,000 585 340 1,721
2.
Kunhegyes TKKSE Arany `A` 8 6 2 14 18 6 3,000 542 396 1,369
3.
Városi Sportegyesület Dunakeszi 8 5 3 13 16 8 2,000 567 384 1,477
4.
Kunhegyes Egységes Sportegyesület 8 5 3 13 16 8 2,000 507 409 1,240
5.
KSE U12 sárga 8 3 5 11 9 15 0,600 427 508 0,841
6.
RÖPPALÁNTA SE 8 3 5 11 8 16 0,500 441 533 0,827
7.
KISPEST SE A 8 3 5 11 8 16 0,500 420 547 0,768
8.
UTE U12 FEHÉR 8 2 6 10 7 17 0,412 394 521 0,756
9.
Városi Sportegyesület Dunakeszi U12B 8 1 7 9 4 20 0,200 338 583 0,580
U12 II. osztály KELET középszakasz
2024. február 17. szombat
11:00
TKKSE
3 - 0
UTE U12 FEHÉR
KARCAGI SZC NAGY LÁSZLÓ GIMNÁZIUM (MAX. U13) KUNHEGYES
12:30
UTE U12 FEHÉR
0 - 3
VSD A
KARCAGI SZC NAGY LÁSZLÓ GIMNÁZIUM (MAX. U13) KUNHEGYES
2024. március 3. vasárnap
11:00
UTE U12 FEHÉR
1 - 2
KISPEST SE A
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
14:00
RÖPPALÁNTA SE
1 - 2
UTE U12 FEHÉR
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2024. április 20. szombat
10:00
UTE U12 FEHÉR
3 - 0
KSE U12 sárga
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
13:00
Kunhegyes ESE
3 - 0
UTE U12 FEHÉR
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2024. május 4. szombat
10:00
DKLSN A
0 - 3
UTE U12 FEHÉR
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
11:30
UTE U12 FEHÉR
3 - 0
Tálent SE U12
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
Városi Sportegyesület Dunakeszi 8 8 0 16 23 1 23,000 602 259 2,324
2.
Kunhegyes Egységes Sportegyesület 8 7 1 15 20 4 5,000 566 393 1,440
3.
Kunhegyes TKKSE Arany `A` 8 6 2 14 19 5 3,800 574 461 1,245
4.
DUNAKANYAR LSN A 8 4 4 12 12 12 1,000 523 444 1,178
5.
UTE U12 FEHÉR 8 4 4 12 12 12 1,000 520 469 1,109
6.
Tálent SE U12 8 3 5 11 9 15 0,600 349 474 0,736
7.
KISPEST SE A 8 2 6 10 7 17 0,412 433 560 0,773
8.
RÖPPALÁNTA SE 8 1 7 9 4 20 0,200 308 584 0,527
9.
KSE U12 sárga 8 1 7 9 2 22 0,091 354 585 0,605
U12 II. osztály KELET 4-6. helyért
2024. május 25. szombat
10:00
DKLSN A
2 - 1
UTE U12 FEHÉR
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
11:30
UTE U12 FEHÉR
3 - 0
Tálent SE U12
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
DUNAKANYAR LSN A 2 2 0 4 5 1 5,000 148 61 2,426
2.
UTE U12 FEHÉR 2 1 1 3 4 2 2,000 136 73 1,863
3.
Tálent SE U12 2 0 2 2 0 6 0,000 0 150 0,000
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
666 - UTE U12 FEHÉR 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BOD ANNA VERONIKA 2013.07.25 17 7 10
2. CSILLAG ANNA 2013.08.16 15 7 8
3. FÖLDI ZOÉ NADETT 2012.03.22 5 1 4
4. GELLAI LIZA 2013.03.30 2 2
5. KARÁDI SZOFI DÓRA 2012.08.28 16 6 10
6. KONVICNY RÉKA 2013.05.15 12 5 7
7. MONYÓK MÁRTA 2013.06.05
8. NAGY LAURA 2013.09.05 8 1 7
9. PÁSZTOR MIRABEL 2013.08.05 4 1 3
10. PREGUN SÁRA MIRA 2013.11.14 10 5 5
11. RAJKI ADÉL ODETT 2013.02.15 9 3 6
12. SÍRI PANNA VIVIEN 2012.02.18 10 3 7
13. SZABÓ HANNA 2013.03.15 13 6 7
14. TURZAI ALIZ 2013.09.19 12 7 5
MŰSOR, EREDMÉNY
U12 II. osztály KELET alapszakasz
2023. október 14. szombat
10:00 CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
0 UTE U12 FEHÉR
3 VSD A
13:00 CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 VSD B
0 UTE U12 FEHÉR
2023. november 12. vasárnap
11:00 KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
3 Kunhegyes ESE
0 UTE U12 FEHÉR
12:30 KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
1 UTE U12 FEHÉR
2 KISPEST SE A
2023. december 9. szombat
11:00 CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
0 UTE U12 FEHÉR
3 BVSC-Zugló
14:00 CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 TKKSE
0 UTE U12 FEHÉR
2024. január 13. szombat
11:00 RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM BAJNOK GÉZA SPORTCSARNOK DUNAKESZI
3 UTE U12 FEHÉR
0 KSE U12 sárga
14:00 RADNÓTI MIKLÓS GIMNÁZIUM BAJNOK GÉZA SPORTCSARNOK DUNAKESZI
0 RÖPPALÁNTA SE
3 UTE U12 FEHÉR
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
BVSC-ZUGLÓ 8 8 0 16
2.
Kunhegyes TKKSE Arany `A` 8 6 2 14
3.
Városi Sportegyesület Dunakeszi 8 5 3 13
4.
Kunhegyes Egységes Sportegyesület 8 5 3 13
5.
KSE U12 sárga 8 3 5 11
6.
RÖPPALÁNTA SE 8 3 5 11
7.
KISPEST SE A 8 3 5 11
8.
UTE U12 FEHÉR 8 2 6 10
9.
Városi Sportegyesület Dunakeszi U12B 8 1 7 9
U12 II. osztály KELET középszakasz
2024. február 17. szombat
11:00 KARCAGI SZC NAGY LÁSZLÓ GIMNÁZIUM (MAX. U13) KUNHEGYES
3 TKKSE
0 UTE U12 FEHÉR
12:30 KARCAGI SZC NAGY LÁSZLÓ GIMNÁZIUM (MAX. U13) KUNHEGYES
0 UTE U12 FEHÉR
3 VSD A
2024. március 3. vasárnap
11:00 UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
1 UTE U12 FEHÉR
2 KISPEST SE A
14:00 UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
1 RÖPPALÁNTA SE
2 UTE U12 FEHÉR
2024. április 20. szombat
10:00 UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
3 UTE U12 FEHÉR
0 KSE U12 sárga
13:00 UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
3 Kunhegyes ESE
0 UTE U12 FEHÉR
2024. május 4. szombat
10:00 SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
0 DKLSN A
3 UTE U12 FEHÉR
11:30 SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
3 UTE U12 FEHÉR
0 Tálent SE U12
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Városi Sportegyesület Dunakeszi 8 8 0 16
2.
Kunhegyes Egységes Sportegyesület 8 7 1 15
3.
Kunhegyes TKKSE Arany `A` 8 6 2 14
4.
DUNAKANYAR LSN A 8 4 4 12
5.
UTE U12 FEHÉR 8 4 4 12
6.
Tálent SE U12 8 3 5 11
7.
KISPEST SE A 8 2 6 10
8.
RÖPPALÁNTA SE 8 1 7 9
9.
KSE U12 sárga 8 1 7 9
U12 II. osztály KELET 4-6. helyért
2024. május 25. szombat
10:00 VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
2 DKLSN A
1 UTE U12 FEHÉR
11:30 VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
3 UTE U12 FEHÉR
0 Tálent SE U12
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
DUNAKANYAR LSN A 2 2 0 4
2.
UTE U12 FEHÉR 2 1 1 3
3.
Tálent SE U12 2 0 2 2
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu