CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
495 - UTE U13 LILA 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BARNA VIVIEN 2011.06.02 19 10 9
2. BITVAI JANKA 2012.02.25 22 12 10
3. FÁBIÁN MÁRTA 2012.05.04 22 12 10
4. GÁGÓ LILIÁNA ANNABELLA 2011.03.31 20 11 9
5. HORVÁTH KLEMENTINA 2011.11.23 22 12 10
6. ILLÉS-FEKETE VANDA 2011.05.30 24 13 11
7. KECSKEMÉTI FRUZSINA 2011.12.29 11 4 7
8. KISS VIOLETTA 2011.07.12 24 13 11
9. KOVÁCS ÍRISZ 2011.04.26 24 13 11
10. LENGYEL LILIÁNA MÍRA 2011.07.22 7 4 3
11. MARTIN EMMA 2011.05.04 18 9 9
12. SZABÓ GRÉTA 2011.01.02 10 5 5
13. SZAPPANOS DORINA 2012.04.23 21 12 9
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U13 I. osztály alapszakasz
2023. október 21. szombat
11:00
UTE U 13 LILA
1 - 3
VASAS SC PIROS
UTE CSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
SZRSE Narancs
0 - 3
UTE U 13 LILA
UTE CSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. november 4. szombat
11:00
UTE U 13 LILA
3 - 1
KASI U13 sárga
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
Nyíregyháza
2 - 3
UTE U 13 LILA
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2023. november 19. vasárnap
11:00
SZOSI A
1 - 3
UTE U 13 LILA
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
13:00
UTE U 13 LILA
1 - 3
SZOLNOKI SPC
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
2023. december 2. szombat
11:00
JRA Kék
0 - 3
UTE U 13 LILA
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
13:00
UTE U 13 LILA
3 - 0
BRSE-Fehér
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC U13 PIROS 8 8 0 4 4 0 0 0 0 24 24 4 6,000 672 449 1,497
2.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM 8 7 1 5 1 1 0 1 0 20 22 6 3,667 640 503 1,272
3.
UTE U13 LILA 8 6 2 3 2 1 0 2 0 17 20 10 2,000 683 627 1,089
4.
Jászsági Röplabda Akadémia Kék 8 4 4 2 2 0 0 1 3 12 13 14 0,929 573 585 0,979
5.
KASI U13 sárga 8 4 4 1 2 1 0 2 2 11 14 16 0,875 622 655 0,950
6.
BRSE-Fehér 8 3 5 2 1 0 1 2 2 10 13 16 0,813 596 601 0,992
7.
Nyíregyháza 8 3 5 1 1 1 1 2 2 9 13 18 0,722 622 647 0,961
8.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 8 1 7 0 0 1 1 2 4 3 7 23 0,304 513 708 0,725
9.
Szegedi RSE Narancs 8 0 8 0 0 0 2 1 5 2 5 24 0,208 515 661 0,779
Leány U13 I. osztály középszakasz
2024. január 21. vasárnap
11:00
KASI U13 sárga
3 - 1
UTE U 13 LILA
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
13:00
UTE U 13 LILA
3 - 0
JRA Kék
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
2024. február 10. szombat
11:00
UTE U 13 LILA
1 - 3
TRSE Kék
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
15:00
SZOLNOKI SPC
2 - 3
UTE U 13 LILA
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
2024. február 25. vasárnap
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 1
UTE U 13 LILA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
15:00
UTE U 13 LILA
3 - 2
KISPEST SE A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
2024. március 10. vasárnap
13:00
BVSC-Zugló D13
3 - 1
UTE U 13 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
UTE U 13 LILA
3 - 2
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
2024. március 23. szombat
11:00
UTE U 13 LILA
0 - 3
BVSC-Zugló D13
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
15:00
KISPEST SE A
0 - 3
UTE U 13 LILA
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
2024. április 13. szombat
11:00
TRSE Kék
3 - 1
UTE U 13 LILA
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
UTE U 13 LILA
3 - 0
JRA Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
2024. április 27. szombat
11:00
UTE U 13 LILA
1 - 3
VASAS SC PIROS
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
BRSE-Fehér
3 - 0
UTE U 13 LILA
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2024. május 11. szombat
11:00
KASI U13 sárga
3 - 1
UTE U 13 LILA
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
13:00
UTE U 13 LILA
3 - 2
SZOLNOKI SPC
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC U13 PIROS 16 16 0 8 8 0 0 0 0 48 48 8 6,000 1364 877 1,555
2.
TRSE Kék 16 11 5 1 7 3 2 1 2 32 38 28 1,357 1400 1341 1,044
3.
BVSC-ZUGLÓ D13 16 10 6 6 3 1 3 1 2 32 37 23 1,609 1267 1191 1,064
4.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM 16 10 6 6 2 2 2 1 3 30 35 24 1,458 1295 1124 1,152
5.
BRSE-Fehér 16 8 8 4 3 1 1 2 5 24 28 29 0,966 1201 1198 1,003
6.
KASI U13 sárga 16 8 8 2 4 2 1 3 4 23 29 32 0,906 1163 1295 0,898
7.
UTE U13 LILA 16 7 9 3 0 4 0 7 2 17 28 35 0,800 1267 1385 0,915
8.
KISPEST SE A 16 1 15 0 0 1 3 8 4 5 17 47 0,362 1161 1431 0,811
9.
Jászsági Röplabda Akadémia Kék 16 1 15 0 0 1 3 4 8 5 13 47 0,277 1114 1390 0,801
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
495 - UTE U13 LILA 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BARNA VIVIEN 2011.06.02 19 10 9
2. BITVAI JANKA 2012.02.25 22 12 10
3. FÁBIÁN MÁRTA 2012.05.04 22 12 10
4. GÁGÓ LILIÁNA ANNABELLA 2011.03.31 20 11 9
5. HORVÁTH KLEMENTINA 2011.11.23 22 12 10
6. ILLÉS-FEKETE VANDA 2011.05.30 24 13 11
7. KECSKEMÉTI FRUZSINA 2011.12.29 11 4 7
8. KISS VIOLETTA 2011.07.12 24 13 11
9. KOVÁCS ÍRISZ 2011.04.26 24 13 11
10. LENGYEL LILIÁNA MÍRA 2011.07.22 7 4 3
11. MARTIN EMMA 2011.05.04 18 9 9
12. SZABÓ GRÉTA 2011.01.02 10 5 5
13. SZAPPANOS DORINA 2012.04.23 21 12 9
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U13 I. osztály alapszakasz
2023. október 21. szombat
11:00
UTE U 13 LILA
1 - 3
VASAS SC PIROS
UTE CSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
15:00
SZRSE Narancs
0 - 3
UTE U 13 LILA
UTE CSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
2023. november 4. szombat
11:00
UTE U 13 LILA
3 - 1
KASI U13 sárga
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
15:00
Nyíregyháza
2 - 3
UTE U 13 LILA
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2023. november 19. vasárnap
11:00
SZOSI A
1 - 3
UTE U 13 LILA
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
13:00
UTE U 13 LILA
1 - 3
SZOLNOKI SPC
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
2023. december 2. szombat
11:00
JRA Kék
0 - 3
UTE U 13 LILA
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
13:00
UTE U 13 LILA
3 - 0
BRSE-Fehér
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC U13 PIROS 8 8 0 4 4 0 0 0 0 24 24 4 6,000 672 449 1,497
2.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM 8 7 1 5 1 1 0 1 0 20 22 6 3,667 640 503 1,272
3.
UTE U13 LILA 8 6 2 3 2 1 0 2 0 17 20 10 2,000 683 627 1,089
4.
Jászsági Röplabda Akadémia Kék 8 4 4 2 2 0 0 1 3 12 13 14 0,929 573 585 0,979
5.
KASI U13 sárga 8 4 4 1 2 1 0 2 2 11 14 16 0,875 622 655 0,950
6.
BRSE-Fehér 8 3 5 2 1 0 1 2 2 10 13 16 0,813 596 601 0,992
7.
Nyíregyháza 8 3 5 1 1 1 1 2 2 9 13 18 0,722 622 647 0,961
8.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 8 1 7 0 0 1 1 2 4 3 7 23 0,304 513 708 0,725
9.
Szegedi RSE Narancs 8 0 8 0 0 0 2 1 5 2 5 24 0,208 515 661 0,779
Leány U13 I. osztály középszakasz
2024. január 21. vasárnap
11:00
KASI U13 sárga
3 - 1
UTE U 13 LILA
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
13:00
UTE U 13 LILA
3 - 0
JRA Kék
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
2024. február 10. szombat
11:00
UTE U 13 LILA
1 - 3
TRSE Kék
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
15:00
SZOLNOKI SPC
2 - 3
UTE U 13 LILA
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. február 25. vasárnap
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 1
UTE U 13 LILA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
15:00
UTE U 13 LILA
3 - 2
KISPEST SE A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. március 10. vasárnap
13:00
BVSC-Zugló D13
3 - 1
UTE U 13 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
UTE U 13 LILA
3 - 2
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. március 23. szombat
11:00
UTE U 13 LILA
0 - 3
BVSC-Zugló D13
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
15:00
KISPEST SE A
0 - 3
UTE U 13 LILA
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. április 13. szombat
11:00
TRSE Kék
3 - 1
UTE U 13 LILA
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
13:00
UTE U 13 LILA
3 - 0
JRA Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
2024. április 27. szombat
11:00
UTE U 13 LILA
1 - 3
VASAS SC PIROS
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
15:00
BRSE-Fehér
3 - 0
UTE U 13 LILA
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. május 11. szombat
11:00
KASI U13 sárga
3 - 1
UTE U 13 LILA
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
13:00
UTE U 13 LILA
3 - 2
SZOLNOKI SPC
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC U13 PIROS 16 16 0 8 8 0 0 0 0 48 48 8 6,000 1364 877 1,555
2.
TRSE Kék 16 11 5 1 7 3 2 1 2 32 38 28 1,357 1400 1341 1,044
3.
BVSC-ZUGLÓ D13 16 10 6 6 3 1 3 1 2 32 37 23 1,609 1267 1191 1,064
4.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM 16 10 6 6 2 2 2 1 3 30 35 24 1,458 1295 1124 1,152
5.
BRSE-Fehér 16 8 8 4 3 1 1 2 5 24 28 29 0,966 1201 1198 1,003
6.
KASI U13 sárga 16 8 8 2 4 2 1 3 4 23 29 32 0,906 1163 1295 0,898
7.
UTE U13 LILA 16 7 9 3 0 4 0 7 2 17 28 35 0,800 1267 1385 0,915
8.
KISPEST SE A 16 1 15 0 0 1 3 8 4 5 17 47 0,362 1161 1431 0,811
9.
Jászsági Röplabda Akadémia Kék 16 1 15 0 0 1 3 4 8 5 13 47 0,277 1114 1390 0,801
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
495 - UTE U13 LILA 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BARNA VIVIEN 2011.06.02 19 10 9
2. BITVAI JANKA 2012.02.25 22 12 10
3. FÁBIÁN MÁRTA 2012.05.04 22 12 10
4. GÁGÓ LILIÁNA ANNABELLA 2011.03.31 20 11 9
5. HORVÁTH KLEMENTINA 2011.11.23 22 12 10
6. ILLÉS-FEKETE VANDA 2011.05.30 24 13 11
7. KECSKEMÉTI FRUZSINA 2011.12.29 11 4 7
8. KISS VIOLETTA 2011.07.12 24 13 11
9. KOVÁCS ÍRISZ 2011.04.26 24 13 11
10. LENGYEL LILIÁNA MÍRA 2011.07.22 7 4 3
11. MARTIN EMMA 2011.05.04 18 9 9
12. SZABÓ GRÉTA 2011.01.02 10 5 5
13. SZAPPANOS DORINA 2012.04.23 21 12 9
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U13 I. osztály alapszakasz
2023. október 21. szombat
11:00 UTE CSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
1 UTE U 13 LILA
3 VASAS SC PIROS
15:00 UTE CSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
0 SZRSE Narancs
3 UTE U 13 LILA
2023. november 4. szombat
11:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
3 UTE U 13 LILA
1 KASI U13 sárga
15:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2 Nyíregyháza
3 UTE U 13 LILA
2023. november 19. vasárnap
11:00 HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
1 SZOSI A
3 UTE U 13 LILA
13:00 HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
1 UTE U 13 LILA
3 SZOLNOKI SPC
2023. december 2. szombat
11:00 NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
0 JRA Kék
3 UTE U 13 LILA
13:00 NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
3 UTE U 13 LILA
0 BRSE-Fehér
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
VASAS SC U13 PIROS 8 8 0 24
2.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM 8 7 1 20
3.
UTE U13 LILA 8 6 2 17
4.
Jászsági Röplabda Akadémia Kék 8 4 4 12
5.
KASI U13 sárga 8 4 4 11
6.
BRSE-Fehér 8 3 5 10
7.
Nyíregyháza 8 3 5 9
8.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 8 1 7 3
9.
Szegedi RSE Narancs 8 0 8 2
Leány U13 I. osztály középszakasz
2024. január 21. vasárnap
11:00 GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
3 KASI U13 sárga
1 UTE U 13 LILA
13:00 GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
3 UTE U 13 LILA
0 JRA Kék
2024. február 10. szombat
11:00 CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
1 UTE U 13 LILA
3 TRSE Kék
15:00 CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
2 SZOLNOKI SPC
3 UTE U 13 LILA
2024. február 25. vasárnap
13:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 VASAS SC PIROS
1 UTE U 13 LILA
15:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 UTE U 13 LILA
2 KISPEST SE A
2024. március 10. vasárnap
13:00 BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 BVSC-Zugló D13
1 UTE U 13 LILA
15:00 BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 UTE U 13 LILA
2 BRSE-Fehér
2024. március 23. szombat
11:00 CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
0 UTE U 13 LILA
3 BVSC-Zugló D13
15:00 CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
0 KISPEST SE A
3 UTE U 13 LILA
2024. április 13. szombat
11:00 PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
3 TRSE Kék
1 UTE U 13 LILA
13:00 PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
3 UTE U 13 LILA
0 JRA Kék
2024. április 27. szombat
11:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
1 UTE U 13 LILA
3 VASAS SC PIROS
15:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
3 BRSE-Fehér
0 UTE U 13 LILA
2024. május 11. szombat
11:00 GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
3 KASI U13 sárga
1 UTE U 13 LILA
13:00 GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
3 UTE U 13 LILA
2 SZOLNOKI SPC
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
VASAS SC U13 PIROS 16 16 0 48
2.
TRSE Kék 16 11 5 32
3.
BVSC-ZUGLÓ D13 16 10 6 32
4.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM 16 10 6 30
5.
BRSE-Fehér 16 8 8 24
6.
KASI U13 sárga 16 8 8 23
7.
UTE U13 LILA 16 7 9 17
8.
KISPEST SE A 16 1 15 5
9.
Jászsági Röplabda Akadémia Kék 16 1 15 5
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu