CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
494 - UTE U13 FEHÉR 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BERECZ LIZA 2012.03.09 12 4 8
2. CSALI DOROTTYA 2011.04.07
3. CSEREKLYE NÓRA 2012.06.22 4 4
4. CSONGRÁDI NIKOLETTA 2012.01.24 2 1 1
5. GERENCSÉR FRUZSINA ESZTER 2011.12.16 26 7 19
6. GYIMESI HANNA MARIANN 2012.08.23 12 2 10
7. HARKAI BOGLÁRKA 2011.08.15 26 7 19
8. KERESZTÉNYI BORBÁLA 2012.11.14 4 1 3
9. KISS ANNA MÁRTA 2012.09.06 26 7 19
10. KOVÁCS NATÁLIA 2011.05.30 26 7 19
11. KÜCÜKTÜFEKCI ELIZ YAGMUR 2012.05.20 8 2 6
12. LENGYEL LILIÁNA MÍRA 2011.07.22 8 3 5
13. NAGY-MAJOR ADÉL 2013.10.17
14. SÁRVÁRI VIRÁG 2012.02.24 2 1 1
15. SZABÓ GRÉTA 2011.01.02 12 4 8
16. SZENTMIHÁLYI ANNA 2012.06.15 16 3 13
17. SZÉPVÖLGYI LETÍCIA 2012.07.20 8 1 7
18. SZLAMKA RÉKA VERONIKA 2011.01.07 24 7 17
19. TAKAVEC FLÓRA 2011.06.23 22 6 16
20. TATAI ÉVA 2012.03.13 26 7 19
21. VINCZE PETRA 2011.09.26 8 2 6
22. ZÁVECZ FANNI 2012.02.07 22 7 15
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U13 II. osztály KELET alapszakasz
2023. október 21. szombat
11:00
UTE U13 FEHÉR
2 - 1
KSE U13 fehér
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
14:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. november 4. szombat
11:00
Gödöllői RC U13 II
3 - 0
UTE U13 FEHÉR
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
12:30
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
Nyíregyháza Piros
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
2023. november 19. vasárnap
11:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
KISPEST SE A
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
14:00
DVTK-PIROS
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. december 2. szombat
12:30
VASAS SC U13 FEHÉR
3 - 0
UTE U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
14:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
KESI-R.A. `A`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
KISPEST SE A 8 7 1 15 15 9 1,667 490 480 1,021
2.
Gödöllői Röplabda Club U13 II 8 6 2 14 19 5 3,800 571 423 1,350
3.
KESI Röplabda Akadémia `A` 8 6 2 14 17 7 2,429 567 449 1,263
4.
DIÓSGYŐR RÖPLABDA AKADÉMIA KFT.- PIROS 8 6 2 14 15 9 1,667 524 512 1,023
5.
MISKOLCI SPORTISKOLA 8 5 3 13 12 12 1,000 493 508 0,970
6.
KSE U13 fehér 8 2 6 10 8 16 0,500 414 526 0,787
7.
Nyíregyháza Piros 8 2 6 10 7 17 0,412 476 563 0,845
8.
VASAS SC U13 FEHÉR 8 1 7 9 8 16 0,500 503 508 0,990
9.
UTE U13 FEHÉR 8 1 7 9 7 17 0,412 479 548 0,874
Leány U13 II. osztály KELET középszakasz
2024. január 21. vasárnap
11:00
UTE U13 FEHÉR
2 - 1
VASAS SC U13 FEHÉR
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
14:00
Gödöllői RC U13 II
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
2024. február 10. szombat
11:00
Nyíregyháza Piros
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
12:30
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
KSE U13 fehér
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
2024. február 24. szombat
12:30
MISKOLCI SPORTISKOLA
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
14:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
2024. március 10. vasárnap
11:00
KESI-R.A. `A`
3 - 0
UTE U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
12:30
UTE U13 FEHÉR
2 - 1
DVTK-PIROS
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
2024. március 24. vasárnap
12:30
KSE U13 fehér
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
14:00
UTE U13 FEHÉR
3 - 0
MISKOLCI SPORTISKOLA
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
2024. április 13. szombat
11:00
KESI-R.A. `A`
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
12:30
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
Gödöllői RC U13 II
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
2024. április 27. szombat
12:30
DVTK-PIROS
3 - 0
UTE U13 FEHÉR
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
14:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
2024. május 11. szombat
11:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
VASAS SC U13 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
14:00
Nyíregyháza Piros
0 - 3
UTE U13 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
Nyíregyháza 16 14 2 30 35 13 2,692 1081 842 1,284
2.
KESI Röplabda Akadémia `A` 16 12 4 28 35 13 2,692 1112 868 1,281
3.
KSE U13 fehér 16 10 6 26 28 20 1,400 1073 994 1,079
4.
DIÓSGYŐR RÖPLABDA AKADÉMIA KFT.- PIROS 16 10 6 26 27 21 1,286 1049 969 1,083
5.
VASAS SC U13 FEHÉR 16 8 8 24 25 23 1,087 1027 1021 1,006
6.
Gödöllői Röplabda Club U13 II 16 8 8 24 24 24 1,000 1044 1029 1,015
7.
UTE U13 FEHÉR 16 4 12 20 20 28 0,714 982 1085 0,905
8.
Nyíregyháza Piros 16 3 13 19 13 35 0,371 863 1136 0,760
9.
MISKOLCI SPORTISKOLA 16 3 13 19 9 39 0,231 829 1116 0,743
Leány U13 II-III. o. osztályozó `A`
2023. december 16. szombat
11:00
UTE U13 FEHÉR
3 - 0
VRCK
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
14:00
Tálent SE U13
0 - 3
UTE U13 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
UTE U13 FEHÉR 2 2 0 4 6 0 max 152 116 1,310
2.
Tálent SE U13 2 1 1 3 2 4 0,500 129 135 0,956
3.
Vegyész RC Kazincbarcika 2 0 2 2 1 5 0,200 121 151 0,801
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
494 - UTE U13 FEHÉR 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BERECZ LIZA 2012.03.09 12 4 8
2. CSALI DOROTTYA 2011.04.07
3. CSEREKLYE NÓRA 2012.06.22 4 4
4. CSONGRÁDI NIKOLETTA 2012.01.24 2 1 1
5. GERENCSÉR FRUZSINA ESZTER 2011.12.16 26 7 19
6. GYIMESI HANNA MARIANN 2012.08.23 12 2 10
7. HARKAI BOGLÁRKA 2011.08.15 26 7 19
8. KERESZTÉNYI BORBÁLA 2012.11.14 4 1 3
9. KISS ANNA MÁRTA 2012.09.06 26 7 19
10. KOVÁCS NATÁLIA 2011.05.30 26 7 19
11. KÜCÜKTÜFEKCI ELIZ YAGMUR 2012.05.20 8 2 6
12. LENGYEL LILIÁNA MÍRA 2011.07.22 8 3 5
13. NAGY-MAJOR ADÉL 2013.10.17
14. SÁRVÁRI VIRÁG 2012.02.24 2 1 1
15. SZABÓ GRÉTA 2011.01.02 12 4 8
16. SZENTMIHÁLYI ANNA 2012.06.15 16 3 13
17. SZÉPVÖLGYI LETÍCIA 2012.07.20 8 1 7
18. SZLAMKA RÉKA VERONIKA 2011.01.07 24 7 17
19. TAKAVEC FLÓRA 2011.06.23 22 6 16
20. TATAI ÉVA 2012.03.13 26 7 19
21. VINCZE PETRA 2011.09.26 8 2 6
22. ZÁVECZ FANNI 2012.02.07 22 7 15
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U13 II. osztály KELET alapszakasz
2023. október 21. szombat
11:00
UTE U13 FEHÉR
2 - 1
KSE U13 fehér
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
14:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2023. november 4. szombat
11:00
Gödöllői RC U13 II
3 - 0
UTE U13 FEHÉR
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
12:30
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
Nyíregyháza Piros
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
2023. november 19. vasárnap
11:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
KISPEST SE A
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
14:00
DVTK-PIROS
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2023. december 2. szombat
12:30
VASAS SC U13 FEHÉR
3 - 0
UTE U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
14:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
KESI-R.A. `A`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
KISPEST SE A 8 7 1 15 15 9 1,667 490 480 1,021
2.
Gödöllői Röplabda Club U13 II 8 6 2 14 19 5 3,800 571 423 1,350
3.
KESI Röplabda Akadémia `A` 8 6 2 14 17 7 2,429 567 449 1,263
4.
DIÓSGYŐR RÖPLABDA AKADÉMIA KFT.- PIROS 8 6 2 14 15 9 1,667 524 512 1,023
5.
MISKOLCI SPORTISKOLA 8 5 3 13 12 12 1,000 493 508 0,970
6.
KSE U13 fehér 8 2 6 10 8 16 0,500 414 526 0,787
7.
Nyíregyháza Piros 8 2 6 10 7 17 0,412 476 563 0,845
8.
VASAS SC U13 FEHÉR 8 1 7 9 8 16 0,500 503 508 0,990
9.
UTE U13 FEHÉR 8 1 7 9 7 17 0,412 479 548 0,874
Leány U13 II. osztály KELET középszakasz
2024. január 21. vasárnap
11:00
UTE U13 FEHÉR
2 - 1
VASAS SC U13 FEHÉR
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
14:00
Gödöllői RC U13 II
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. február 10. szombat
11:00
Nyíregyháza Piros
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
12:30
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
KSE U13 fehér
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2024. február 24. szombat
12:30
MISKOLCI SPORTISKOLA
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
14:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2024. március 10. vasárnap
11:00
KESI-R.A. `A`
3 - 0
UTE U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
12:30
UTE U13 FEHÉR
2 - 1
DVTK-PIROS
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
2024. március 24. vasárnap
12:30
KSE U13 fehér
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
14:00
UTE U13 FEHÉR
3 - 0
MISKOLCI SPORTISKOLA
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
2024. április 13. szombat
11:00
KESI-R.A. `A`
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
12:30
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
Gödöllői RC U13 II
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
2024. április 27. szombat
12:30
DVTK-PIROS
3 - 0
UTE U13 FEHÉR
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
14:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2024. május 11. szombat
11:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
VASAS SC U13 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
14:00
Nyíregyháza Piros
0 - 3
UTE U13 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
Nyíregyháza 16 14 2 30 35 13 2,692 1081 842 1,284
2.
KESI Röplabda Akadémia `A` 16 12 4 28 35 13 2,692 1112 868 1,281
3.
KSE U13 fehér 16 10 6 26 28 20 1,400 1073 994 1,079
4.
DIÓSGYŐR RÖPLABDA AKADÉMIA KFT.- PIROS 16 10 6 26 27 21 1,286 1049 969 1,083
5.
VASAS SC U13 FEHÉR 16 8 8 24 25 23 1,087 1027 1021 1,006
6.
Gödöllői Röplabda Club U13 II 16 8 8 24 24 24 1,000 1044 1029 1,015
7.
UTE U13 FEHÉR 16 4 12 20 20 28 0,714 982 1085 0,905
8.
Nyíregyháza Piros 16 3 13 19 13 35 0,371 863 1136 0,760
9.
MISKOLCI SPORTISKOLA 16 3 13 19 9 39 0,231 829 1116 0,743
Leány U13 II-III. o. osztályozó `A`
2023. december 16. szombat
11:00
UTE U13 FEHÉR
3 - 0
VRCK
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
14:00
Tálent SE U13
0 - 3
UTE U13 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
UTE U13 FEHÉR 2 2 0 4 6 0 max 152 116 1,310
2.
Tálent SE U13 2 1 1 3 2 4 0,500 129 135 0,956
3.
Vegyész RC Kazincbarcika 2 0 2 2 1 5 0,200 121 151 0,801
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
494 - UTE U13 FEHÉR 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BERECZ LIZA 2012.03.09 12 4 8
2. CSALI DOROTTYA 2011.04.07
3. CSEREKLYE NÓRA 2012.06.22 4 4
4. CSONGRÁDI NIKOLETTA 2012.01.24 2 1 1
5. GERENCSÉR FRUZSINA ESZTER 2011.12.16 26 7 19
6. GYIMESI HANNA MARIANN 2012.08.23 12 2 10
7. HARKAI BOGLÁRKA 2011.08.15 26 7 19
8. KERESZTÉNYI BORBÁLA 2012.11.14 4 1 3
9. KISS ANNA MÁRTA 2012.09.06 26 7 19
10. KOVÁCS NATÁLIA 2011.05.30 26 7 19
11. KÜCÜKTÜFEKCI ELIZ YAGMUR 2012.05.20 8 2 6
12. LENGYEL LILIÁNA MÍRA 2011.07.22 8 3 5
13. NAGY-MAJOR ADÉL 2013.10.17
14. SÁRVÁRI VIRÁG 2012.02.24 2 1 1
15. SZABÓ GRÉTA 2011.01.02 12 4 8
16. SZENTMIHÁLYI ANNA 2012.06.15 16 3 13
17. SZÉPVÖLGYI LETÍCIA 2012.07.20 8 1 7
18. SZLAMKA RÉKA VERONIKA 2011.01.07 24 7 17
19. TAKAVEC FLÓRA 2011.06.23 22 6 16
20. TATAI ÉVA 2012.03.13 26 7 19
21. VINCZE PETRA 2011.09.26 8 2 6
22. ZÁVECZ FANNI 2012.02.07 22 7 15
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U13 II. osztály KELET alapszakasz
2023. október 21. szombat
11:00 UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2 UTE U13 FEHÉR
1 KSE U13 fehér
14:00 UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2 MISKOLCI SPORTISKOLA
1 UTE U13 FEHÉR
2023. november 4. szombat
11:00 TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
3 Gödöllői RC U13 II
0 UTE U13 FEHÉR
12:30 TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
1 UTE U13 FEHÉR
2 Nyíregyháza Piros
2023. november 19. vasárnap
11:00 UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
1 UTE U13 FEHÉR
2 KISPEST SE A
14:00 UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2 DVTK-PIROS
1 UTE U13 FEHÉR
2023. december 2. szombat
12:30 KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
3 VASAS SC U13 FEHÉR
0 UTE U13 FEHÉR
14:00 KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
1 UTE U13 FEHÉR
2 KESI-R.A. `A`
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
KISPEST SE A 8 7 1 15
2.
Gödöllői Röplabda Club U13 II 8 6 2 14
3.
KESI Röplabda Akadémia `A` 8 6 2 14
4.
DIÓSGYŐR RÖPLABDA AKADÉMIA KFT.- PIROS 8 6 2 14
5.
MISKOLCI SPORTISKOLA 8 5 3 13
6.
KSE U13 fehér 8 2 6 10
7.
Nyíregyháza Piros 8 2 6 10
8.
VASAS SC U13 FEHÉR 8 1 7 9
9.
UTE U13 FEHÉR 8 1 7 9
Leány U13 II. osztály KELET középszakasz
2024. január 21. vasárnap
11:00 CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
2 UTE U13 FEHÉR
1 VASAS SC U13 FEHÉR
14:00 CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
2 Gödöllői RC U13 II
1 UTE U13 FEHÉR
2024. február 10. szombat
11:00 BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2 Nyíregyháza Piros
1 UTE U13 FEHÉR
12:30 BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
1 UTE U13 FEHÉR
2 KSE U13 fehér
2024. február 24. szombat
12:30 MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2 MISKOLCI SPORTISKOLA
1 UTE U13 FEHÉR
14:00 MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
1 UTE U13 FEHÉR
2 Nyíregyháza
2024. március 10. vasárnap
11:00 KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
3 KESI-R.A. `A`
0 UTE U13 FEHÉR
12:30 KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
2 UTE U13 FEHÉR
1 DVTK-PIROS
2024. március 24. vasárnap
12:30 MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
2 KSE U13 fehér
1 UTE U13 FEHÉR
14:00 MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
3 UTE U13 FEHÉR
0 MISKOLCI SPORTISKOLA
2024. április 13. szombat
11:00 KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
2 KESI-R.A. `A`
1 UTE U13 FEHÉR
12:30 KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
1 UTE U13 FEHÉR
2 Gödöllői RC U13 II
2024. április 27. szombat
12:30 MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
3 DVTK-PIROS
0 UTE U13 FEHÉR
14:00 MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
1 UTE U13 FEHÉR
2 Nyíregyháza
2024. május 11. szombat
11:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
1 UTE U13 FEHÉR
2 VASAS SC U13 FEHÉR
14:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
0 Nyíregyháza Piros
3 UTE U13 FEHÉR
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Nyíregyháza 16 14 2 30
2.
KESI Röplabda Akadémia `A` 16 12 4 28
3.
KSE U13 fehér 16 10 6 26
4.
DIÓSGYŐR RÖPLABDA AKADÉMIA KFT.- PIROS 16 10 6 26
5.
VASAS SC U13 FEHÉR 16 8 8 24
6.
Gödöllői Röplabda Club U13 II 16 8 8 24
7.
UTE U13 FEHÉR 16 4 12 20
8.
Nyíregyháza Piros 16 3 13 19
9.
MISKOLCI SPORTISKOLA 16 3 13 19
Leány U13 II-III. o. osztályozó `A`
2023. december 16. szombat
11:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
3 UTE U13 FEHÉR
0 VRCK
14:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
0 Tálent SE U13
3 UTE U13 FEHÉR
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
UTE U13 FEHÉR 2 2 0 4
2.
Tálent SE U13 2 1 1 3
3.
Vegyész RC Kazincbarcika 2 0 2 2
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu