CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
413 - UTE U15 LILA 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BORSI EMÍLIA 2010.04.18 2 2
2. BOSCH REBEKA ZSÓFIA 2009.09.17 14 11 3
3. CZIRKELBACH PETRA 2010.02.17
4. CZUK BODZA 2009.06.16 13 11 2
5. DOMIÁN ROZINA 2009.01.26
6. HONTI-MAJOROS KÁRMEN 2009.01.31 26 23 3
7. HORVÁTH NORINA 2010.11.15 20 17 3
8. KECSKEMÉTI LORINA 2009.05.17 16 13 3
9. KLIMENT ANNA 2010.01.24 16 13 3
10. KLING DÓRA 2009.11.03 14 11 3
11. KONVICNY DÓRA 2010.05.23 2 2
12. KÓRÓCZKY LILIÁNA 2010.01.26
13. KOVÁCS PETRA 2009.01.26 28 24 4
14. LÁNG RÉKA 2009.06.19
15. MELTZNER OLÍVIA 2009.09.19 28 24 4
16. NAGY KATALIN 2010.02.27 20 17 3
17. NAGY REBEKA GRÉTA 2010.02.07 13 11 2
18. RONYECZ RENÁTA 2010.08.05 14 12 2
19. SCHMIDT ANNA 2009.12.26 18 15 3
20. SCHMIDT KATALIN 2009.04.01 10 9 1
21. SOMOGYI GABRIELLA 2009.01.16
22. SZABADOS EMMA BLANKA 2009.03.28 24 21 3
23. SZAKÁCS VIVIEN 2010.04.03
24. SZIGETI FRUZSINA 2009.06.17 12 10 2
25. SZÜLE ANNA ZSUZSANNA 2009.03.31 28 24 4
26. VAS TAMARA JÁZMIN 2009.06.22 28 24 4
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U15 I. osztály alapszakasz
2023. október 14. szombat
11:00
UTE U 15 LILA
3 - 0
SZOSI A
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
Nyíregyháza
1 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. október 28. szombat
11:00
UTE U 15 LILA
3 - 0
Gödöllői RC U15 I
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
JRA Kék
0 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. november 12. vasárnap
11:00
BRSE-Fehér
0 - 3
UTE U 15 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
UTE U 15 LILA
3 - 0
Delta RSE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
2023. november 26. vasárnap
11:00
KESI-R.A. `A`
0 - 3
UTE U 15 LILA
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
13:00
UTE U 15 LILA
0 - 3
VASAS SC PIROS
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC U15 PIROS 8 8 0 8 0 0 0 0 0 24 24 0 max 600 260 2,308
2.
UTE U15 LILA 8 7 1 6 1 0 0 0 1 21 21 4 5,250 592 378 1,566
3.
Nyíregyháza 8 6 2 4 2 0 0 1 1 18 19 8 2,375 601 483 1,244
4.
BRSE-Fehér 8 4 4 0 4 0 0 1 3 12 13 16 0,813 604 650 0,929
5.
Gödöllői Röplabda Club U15 I 8 4 4 1 2 1 0 1 3 11 13 16 0,813 564 621 0,908
6.
KESI Röplabda Akadémia `A` 8 3 5 1 2 0 1 1 3 10 12 17 0,706 589 613 0,961
7.
Delta Röplabda SE 8 3 5 0 2 1 0 3 2 8 12 19 0,632 563 695 0,810
8.
Jászsági Röplabda Akadémia Kék 8 1 7 0 1 0 1 1 5 4 6 22 0,273 480 663 0,724
9.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 8 0 8 0 0 0 0 6 2 0 6 24 0,250 497 727 0,684
Leány U15 I. osztály középszakasz
2024. január 14. vasárnap
11:00
UTE U 15 LILA
3 - 0
Gödöllői RC U15 I
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
Delta RSE
0 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. február 3. szombat
11:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
Dabronc
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
BRSE-Fehér
0 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. február 17. szombat
11:00
Delta RSE
0 - 3
UTE U 15 LILA
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
Gödöllői RC U15 I
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
2024. március 3. vasárnap
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
UTE U 15 LILA
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME
6000 KECSKEMÉT NYÍRI ÚT 11.
15:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
KESI-R.A. `A`
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME
6000 KECSKEMÉT NYÍRI ÚT 11.
2024. március 16. szombat
11:00
Nyíregyháza
1 - 3
UTE U 15 LILA
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
13:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
BRSE- Kék
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
2024. április 6. szombat
11:00
UTE U 15 LILA
3 - 0
Dabronc
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
BRSE-Fehér
1 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. április 20. szombat
11:00
BRSE- Kék
2 - 3
UTE U 15 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
UTE U 15 LILA
3 - 2
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
2024. május 5. vasárnap
11:00
UTE U 15 LILA
0 - 3
VASAS SC PIROS
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
KESI-R.A. `A`
0 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC U15 PIROS 16 16 0 14 2 0 0 0 0 50 48 2 24,000 1242 747 1,663
2.
UTE U15 LILA 16 14 2 6 6 2 0 0 2 42 42 16 2,625 1328 1090 1,218
3.
BRSE- Kék 16 12 4 8 3 1 1 1 2 36 39 17 2,294 1254 1079 1,162
4.
Nyíregyháza 16 7 9 2 3 2 1 4 4 22 27 34 0,794 1265 1323 0,956
5.
KESI Röplabda Akadémia `A` 16 6 10 2 3 1 1 6 3 19 26 35 0,743 1264 1333 0,948
6.
BRSE-Fehér 16 6 10 3 0 3 3 2 5 19 26 36 0,722 1256 1387 0,906
7.
Dabronc 16 6 10 1 2 3 1 4 5 16 24 38 0,632 1248 1397 0,893
8.
Gödöllői Röplabda Club U15 I 16 4 12 1 2 1 4 2 6 16 22 40 0,550 1175 1366 0,860
9.
Delta Röplabda SE 16 1 15 0 0 1 3 2 10 5 11 47 0,234 1052 1362 0,772
Leány U15 I. osztály DÖNTŐ `B` csoport
2024. május 24. péntek
15:00
UTE U 15 LILA
3 - 0
BRSE- Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
18:50
BRSE-Fehér
0 - 3
UTE U 15 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
UTE U15 LILA 2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 6 0 max 152 114 1,333
2.
BRSE- Kék 2 1 1 1 0 0 0 0 1 3 3 3 1,000 137 127 1,079
3.
BRSE-Fehér 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 6 0,000 102 150 0,680
Leány U15 I. osztály DÖNTŐ elődöntő
2024. május 25. szombat
17:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
Leány U15 I. osztály DÖNTŐ 1. hely
2024. május 26. vasárnap
15:10
UTE U 15 LILA
0 - 3
VASAS SC PIROS
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
HÍREK
2024.05.27.
Versenyek
U15-ös országos bajnokságok: a KESI és a Vasas az aranyérmes!
Az előző hétvégén rendezték a Dr. Kotsis Attiláné U15-ös Leány Országos Bajnokságot Békéscsabán, valamint a Tatár Mihályról elnevezett U15-ös Fiú Országos Bajnokságot Miskolcon.
FOTÓGALÉRIA
2024.05.26. 84 fotó
Versenyek
UTE U15 LILA - VASAS SC U15 PIROS 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 I. osztály DÖNTŐ 1. hely
2024.05.26. 98 fotó
Versenyek
Díjátadó
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 I. osztály DÖNTŐ
2024.05.25. 45 fotó
Versenyek
UTE U15 LILA - Nyíregyháza 3:1
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 I. osztály DÖNTŐ elődöntő
2024.05.24. 57 fotó
Versenyek
UTE U15 LILA - BRSE- Kék 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 I. osztály DÖNTŐ `B` csoport
2024.05.24. 48 fotó
Versenyek
BRSE-Fehér - UTE U15 LILA 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 I. osztály DÖNTŐ `B` csoport
2024.05.24. 12 fotó
Versenyek
Csapatfotók
U15 Országos Bajnokság I. osztály DÖNTŐ
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
413 - UTE U15 LILA 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BORSI EMÍLIA 2010.04.18 2 2
2. BOSCH REBEKA ZSÓFIA 2009.09.17 14 11 3
3. CZIRKELBACH PETRA 2010.02.17
4. CZUK BODZA 2009.06.16 13 11 2
5. DOMIÁN ROZINA 2009.01.26
6. HONTI-MAJOROS KÁRMEN 2009.01.31 26 23 3
7. HORVÁTH NORINA 2010.11.15 20 17 3
8. KECSKEMÉTI LORINA 2009.05.17 16 13 3
9. KLIMENT ANNA 2010.01.24 16 13 3
10. KLING DÓRA 2009.11.03 14 11 3
11. KONVICNY DÓRA 2010.05.23 2 2
12. KÓRÓCZKY LILIÁNA 2010.01.26
13. KOVÁCS PETRA 2009.01.26 28 24 4
14. LÁNG RÉKA 2009.06.19
15. MELTZNER OLÍVIA 2009.09.19 28 24 4
16. NAGY KATALIN 2010.02.27 20 17 3
17. NAGY REBEKA GRÉTA 2010.02.07 13 11 2
18. RONYECZ RENÁTA 2010.08.05 14 12 2
19. SCHMIDT ANNA 2009.12.26 18 15 3
20. SCHMIDT KATALIN 2009.04.01 10 9 1
21. SOMOGYI GABRIELLA 2009.01.16
22. SZABADOS EMMA BLANKA 2009.03.28 24 21 3
23. SZAKÁCS VIVIEN 2010.04.03
24. SZIGETI FRUZSINA 2009.06.17 12 10 2
25. SZÜLE ANNA ZSUZSANNA 2009.03.31 28 24 4
26. VAS TAMARA JÁZMIN 2009.06.22 28 24 4
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U15 I. osztály alapszakasz
2023. október 14. szombat
11:00
UTE U 15 LILA
3 - 0
SZOSI A
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Nyíregyháza
1 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2023. október 28. szombat
11:00
UTE U 15 LILA
3 - 0
Gödöllői RC U15 I
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
JRA Kék
0 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2023. november 12. vasárnap
11:00
BRSE-Fehér
0 - 3
UTE U 15 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
UTE U 15 LILA
3 - 0
Delta RSE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2023. november 26. vasárnap
11:00
KESI-R.A. `A`
0 - 3
UTE U 15 LILA
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
13:00
UTE U 15 LILA
0 - 3
VASAS SC PIROS
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC U15 PIROS 8 8 0 8 0 0 0 0 0 24 24 0 max 600 260 2,308
2.
UTE U15 LILA 8 7 1 6 1 0 0 0 1 21 21 4 5,250 592 378 1,566
3.
Nyíregyháza 8 6 2 4 2 0 0 1 1 18 19 8 2,375 601 483 1,244
4.
BRSE-Fehér 8 4 4 0 4 0 0 1 3 12 13 16 0,813 604 650 0,929
5.
Gödöllői Röplabda Club U15 I 8 4 4 1 2 1 0 1 3 11 13 16 0,813 564 621 0,908
6.
KESI Röplabda Akadémia `A` 8 3 5 1 2 0 1 1 3 10 12 17 0,706 589 613 0,961
7.
Delta Röplabda SE 8 3 5 0 2 1 0 3 2 8 12 19 0,632 563 695 0,810
8.
Jászsági Röplabda Akadémia Kék 8 1 7 0 1 0 1 1 5 4 6 22 0,273 480 663 0,724
9.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 8 0 8 0 0 0 0 6 2 0 6 24 0,250 497 727 0,684
Leány U15 I. osztály középszakasz
2024. január 14. vasárnap
11:00
UTE U 15 LILA
3 - 0
Gödöllői RC U15 I
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Delta RSE
0 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. február 3. szombat
11:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
Dabronc
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
BRSE-Fehér
0 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. február 17. szombat
11:00
Delta RSE
0 - 3
UTE U 15 LILA
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
13:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
Gödöllői RC U15 I
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2024. március 3. vasárnap
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
UTE U 15 LILA
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
15:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
KESI-R.A. `A`
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
2024. március 16. szombat
11:00
Nyíregyháza
1 - 3
UTE U 15 LILA
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
13:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
BRSE- Kék
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2024. április 6. szombat
11:00
UTE U 15 LILA
3 - 0
Dabronc
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
BRSE-Fehér
1 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. április 20. szombat
11:00
BRSE- Kék
2 - 3
UTE U 15 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
UTE U 15 LILA
3 - 2
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. május 5. vasárnap
11:00
UTE U 15 LILA
0 - 3
VASAS SC PIROS
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
KESI-R.A. `A`
0 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC U15 PIROS 16 16 0 14 2 0 0 0 0 50 48 2 24,000 1242 747 1,663
2.
UTE U15 LILA 16 14 2 6 6 2 0 0 2 42 42 16 2,625 1328 1090 1,218
3.
BRSE- Kék 16 12 4 8 3 1 1 1 2 36 39 17 2,294 1254 1079 1,162
4.
Nyíregyháza 16 7 9 2 3 2 1 4 4 22 27 34 0,794 1265 1323 0,956
5.
KESI Röplabda Akadémia `A` 16 6 10 2 3 1 1 6 3 19 26 35 0,743 1264 1333 0,948
6.
BRSE-Fehér 16 6 10 3 0 3 3 2 5 19 26 36 0,722 1256 1387 0,906
7.
Dabronc 16 6 10 1 2 3 1 4 5 16 24 38 0,632 1248 1397 0,893
8.
Gödöllői Röplabda Club U15 I 16 4 12 1 2 1 4 2 6 16 22 40 0,550 1175 1366 0,860
9.
Delta Röplabda SE 16 1 15 0 0 1 3 2 10 5 11 47 0,234 1052 1362 0,772
Leány U15 I. osztály DÖNTŐ `B` csoport
2024. május 24. péntek
15:00
UTE U 15 LILA
3 - 0
BRSE- Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
18:50
BRSE-Fehér
0 - 3
UTE U 15 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
UTE U15 LILA 2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 6 0 max 152 114 1,333
2.
BRSE- Kék 2 1 1 1 0 0 0 0 1 3 3 3 1,000 137 127 1,079
3.
BRSE-Fehér 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 6 0,000 102 150 0,680
Leány U15 I. osztály DÖNTŐ elődöntő
2024. május 25. szombat
17:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
Leány U15 I. osztály DÖNTŐ 1. hely
2024. május 26. vasárnap
15:10
UTE U 15 LILA
0 - 3
VASAS SC PIROS
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
HÍREK
2024.05.27.
Versenyek
U15-ös országos bajnokságok: a KESI és a Vasas az aranyérmes!
Az előző hétvégén rendezték a Dr. Kotsis Attiláné U15-ös Leány Országos Bajnokságot Békéscsabán, valamint a Tatár Mihályról elnevezett U15-ös Fiú Országos Bajnokságot Miskolcon.
FOTÓGALÉRIA
2024.05.26. 84 fotó
Versenyek
UTE U15 LILA - VASAS SC U15 PIROS 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 I. osztály DÖNTŐ 1. hely
2024.05.26. 98 fotó
Versenyek
Díjátadó
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 I. osztály DÖNTŐ
2024.05.25. 45 fotó
Versenyek
UTE U15 LILA - Nyíregyháza 3:1
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 I. osztály DÖNTŐ elődöntő
2024.05.24. 57 fotó
Versenyek
UTE U15 LILA - BRSE- Kék 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 I. osztály DÖNTŐ `B` csoport
2024.05.24. 48 fotó
Versenyek
BRSE-Fehér - UTE U15 LILA 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 I. osztály DÖNTŐ `B` csoport
2024.05.24. 12 fotó
Versenyek
Csapatfotók
U15 Országos Bajnokság I. osztály DÖNTŐ
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
413 - UTE U15 LILA 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BORSI EMÍLIA 2010.04.18 2 2
2. BOSCH REBEKA ZSÓFIA 2009.09.17 14 11 3
3. CZIRKELBACH PETRA 2010.02.17
4. CZUK BODZA 2009.06.16 13 11 2
5. DOMIÁN ROZINA 2009.01.26
6. HONTI-MAJOROS KÁRMEN 2009.01.31 26 23 3
7. HORVÁTH NORINA 2010.11.15 20 17 3
8. KECSKEMÉTI LORINA 2009.05.17 16 13 3
9. KLIMENT ANNA 2010.01.24 16 13 3
10. KLING DÓRA 2009.11.03 14 11 3
11. KONVICNY DÓRA 2010.05.23 2 2
12. KÓRÓCZKY LILIÁNA 2010.01.26
13. KOVÁCS PETRA 2009.01.26 28 24 4
14. LÁNG RÉKA 2009.06.19
15. MELTZNER OLÍVIA 2009.09.19 28 24 4
16. NAGY KATALIN 2010.02.27 20 17 3
17. NAGY REBEKA GRÉTA 2010.02.07 13 11 2
18. RONYECZ RENÁTA 2010.08.05 14 12 2
19. SCHMIDT ANNA 2009.12.26 18 15 3
20. SCHMIDT KATALIN 2009.04.01 10 9 1
21. SOMOGYI GABRIELLA 2009.01.16
22. SZABADOS EMMA BLANKA 2009.03.28 24 21 3
23. SZAKÁCS VIVIEN 2010.04.03
24. SZIGETI FRUZSINA 2009.06.17 12 10 2
25. SZÜLE ANNA ZSUZSANNA 2009.03.31 28 24 4
26. VAS TAMARA JÁZMIN 2009.06.22 28 24 4
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U15 I. osztály alapszakasz
2023. október 14. szombat
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 15 LILA
0 SZOSI A
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
1 Nyíregyháza
3 UTE U 15 LILA
2023. október 28. szombat
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 15 LILA
0 Gödöllői RC U15 I
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 JRA Kék
3 UTE U 15 LILA
2023. november 12. vasárnap
11:00 BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
0 BRSE-Fehér
3 UTE U 15 LILA
13:00 BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 UTE U 15 LILA
0 Delta RSE
2023. november 26. vasárnap
11:00 KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
0 KESI-R.A. `A`
3 UTE U 15 LILA
13:00 KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
0 UTE U 15 LILA
3 VASAS SC PIROS
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
VASAS SC U15 PIROS 8 8 0 24
2.
UTE U15 LILA 8 7 1 21
3.
Nyíregyháza 8 6 2 18
4.
BRSE-Fehér 8 4 4 12
5.
Gödöllői Röplabda Club U15 I 8 4 4 11
6.
KESI Röplabda Akadémia `A` 8 3 5 10
7.
Delta Röplabda SE 8 3 5 8
8.
Jászsági Röplabda Akadémia Kék 8 1 7 4
9.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 8 0 8 0
Leány U15 I. osztály középszakasz
2024. január 14. vasárnap
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 15 LILA
0 Gödöllői RC U15 I
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 Delta RSE
3 UTE U 15 LILA
2024. február 3. szombat
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 15 LILA
1 Dabronc
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 BRSE-Fehér
3 UTE U 15 LILA
2024. február 17. szombat
11:00 BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
0 Delta RSE
3 UTE U 15 LILA
13:00 BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
3 UTE U 15 LILA
1 Gödöllői RC U15 I
2024. március 3. vasárnap
13:00 BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
3 VASAS SC PIROS
0 UTE U 15 LILA
15:00 BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
3 UTE U 15 LILA
1 KESI-R.A. `A`
2024. március 16. szombat
11:00 MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
1 Nyíregyháza
3 UTE U 15 LILA
13:00 MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
3 UTE U 15 LILA
1 BRSE- Kék
2024. április 6. szombat
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 15 LILA
0 Dabronc
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
1 BRSE-Fehér
3 UTE U 15 LILA
2024. április 20. szombat
11:00 BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2 BRSE- Kék
3 UTE U 15 LILA
13:00 BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 UTE U 15 LILA
2 Nyíregyháza
2024. május 5. vasárnap
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 UTE U 15 LILA
3 VASAS SC PIROS
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 KESI-R.A. `A`
3 UTE U 15 LILA
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
VASAS SC U15 PIROS 16 16 0 50
2.
UTE U15 LILA 16 14 2 42
3.
BRSE- Kék 16 12 4 36
4.
Nyíregyháza 16 7 9 22
5.
KESI Röplabda Akadémia `A` 16 6 10 19
6.
BRSE-Fehér 16 6 10 19
7.
Dabronc 16 6 10 16
8.
Gödöllői Röplabda Club U15 I 16 4 12 16
9.
Delta Röplabda SE 16 1 15 5
Leány U15 I. osztály DÖNTŐ `B` csoport
2024. május 24. péntek
15:00 BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 UTE U 15 LILA
0 BRSE- Kék
18:50 BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
0 BRSE-Fehér
3 UTE U 15 LILA
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
UTE U15 LILA 2 2 0 6
2.
BRSE- Kék 2 1 1 3
3.
BRSE-Fehér 2 0 2 0
Leány U15 I. osztály DÖNTŐ elődöntő
2024. május 25. szombat
17:00 BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 UTE U 15 LILA
1 Nyíregyháza
Leány U15 I. osztály DÖNTŐ 1. hely
2024. május 26. vasárnap
15:10 BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
0 UTE U 15 LILA
3 VASAS SC PIROS
HÍREK
2024.05.27.
Versenyek
U15-ös országos bajnokságok: a KESI és a Vasas az aranyérmes!
Az előző hétvégén rendezték a Dr. Kotsis Attiláné U15-ös Leány Országos Bajnokságot Békéscsabán, valamint a Tatár Mihályról elnevezett U15-ös Fiú Országos Bajnokságot Miskolcon.
FOTÓGALÉRIA
2024.05.26. 84 fotó
Versenyek
UTE U15 LILA - VASAS SC U15 PIROS 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 I. osztály DÖNTŐ 1. hely
2024.05.26. 98 fotó
Versenyek
Díjátadó
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 I. osztály DÖNTŐ
2024.05.25. 45 fotó
Versenyek
UTE U15 LILA - Nyíregyháza 3:1
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 I. osztály DÖNTŐ elődöntő
2024.05.24. 57 fotó
Versenyek
UTE U15 LILA - BRSE- Kék 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 I. osztály DÖNTŐ `B` csoport
2024.05.24. 48 fotó
Versenyek
BRSE-Fehér - UTE U15 LILA 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 I. osztály DÖNTŐ `B` csoport
2024.05.24. 12 fotó
Versenyek
Csapatfotók
U15 Országos Bajnokság I. osztály DÖNTŐ
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu