CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
312 - UTE U17 FEHÉR 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BAGI BOGLÁRKA PANKA 2007.12.19
2. BORSI EMÍLIA 2010.04.18
3. CZIRKELBACH PETRA 2010.02.17
4. CZUK BODZA 2009.06.16 7 7
5. DOMIÁN ROZINA 2009.01.26 7 5 2
6. FENYVESI-TÓTH FLÓRA 2008.11.10
7. HÉCZEY HENRIETTA 2007.01.22 26 22 4
8. HORVÁTH NORINA 2010.11.15 18 15 3
9. KECSKEMÉTI LORINA 2009.05.17 16 14 2
10. KÓRÓCZKY LILIÁNA 2010.01.26
11. KOVÁCS PETRA 2009.01.26 8 5 3
12. KÜCÜKTÜFEKCI ELIF ANUJIN 2007.12.16 22 18 4
13. LAPU BLANKA 2008.01.18 24 20 4
14. LÉVAI LOTTI 2007.01.27 18 17 1
15. MELTZNER OLÍVIA 2009.09.19 23 21 2
16. MIHÁLI NÓRA 2008.02.10 6 4 2
17. NAGY KATALIN 2010.02.27 2 1 1
18. NAGY REBEKA GRÉTA 2010.02.07 6 5 1
19. PASZTOREK NOÉMI GRÉTA 2008.11.04 24 20 4
20. PÉTERFI ORSOLYA RÉKA 2008.03.01 26 22 4
21. RONYECZ RENÁTA 2010.08.05 8 7 1
22. RUDOLF LILIEN 2007.09.14
23. SCHMIDT ANNA 2009.12.26 18 17 1
24. SZABÓ PETRA 2009.04.11 10 8 2
25. SZIGETI FRUZSINA 2009.06.17 8 5 3
26. TÓTH BLANKA ALÍZ 2008.09.07 4 4
27. VAJDA VIRÁG 2008.10.05 21 17 4
28. VÁRKONYI ZITA 2008.05.20
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U17 II-III. o. osztályozó KELET `B`
2023. december 17. vasárnap
11:00
UTE U 17 FEHÉR
0 - 3
SZOLNOKI SPC Kék
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
DVTK
1 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 6 0 max 150 96 1,563
2.
UTE U17 FEHÉR 2 1 1 0 1 0 0 0 1 3 3 4 0,750 147 156 0,942
3.
DIÓSGYŐR RÖPLABDA AKADÉMIA KFT. 2 0 2 0 0 0 0 1 1 0 1 6 0,167 127 172 0,738
Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
2023. október 21. szombat
10:00
KVSRC
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK
2143 KISTARCSA IFJÚSÁG TÉR 1-3.
12:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
BTDSE
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK
2143 KISTARCSA IFJÚSÁG TÉR 1-3.
2023. november 5. vasárnap
10:00
SBTC u17 A
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
14:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Viadukt SE U17 lány
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. november 18. szombat
13:00
EVSI-B
1 - 3
UTE U 17 FEHÉR
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
15:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Gyöngyösi Röplabda SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
2023. december 3. vasárnap
12:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
14:00
UTE U 17 FEHÉR
2 - 3
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
UTE U17 FEHÉR 8 7 1 6 1 0 1 0 0 22 23 4 5,750 648 432 1,500
2.
BVSC-Zugló Sárga 8 7 1 4 3 0 0 0 1 21 21 6 3,500 641 532 1,205
3.
Gyöngyösi Röplabda SE 8 6 2 5 0 1 0 1 1 17 19 8 2,375 646 533 1,212
4.
Palota Röplabda Sport Club 8 6 2 3 2 1 0 1 1 17 19 10 1,900 652 520 1,254
5.
Kistarcsai VSRC 8 3 5 3 0 0 1 2 2 10 13 15 0,867 595 595 1,000
6.
Viadukt SE U17 lány 8 3 5 0 2 1 1 0 4 9 11 19 0,579 589 678 0,869
7.
Egri Városi Sportiskola-B 8 2 6 1 1 0 0 2 4 6 8 19 0,421 458 595 0,770
8.
Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület 8 1 7 1 0 0 0 2 5 3 5 21 0,238 457 619 0,738
9.
SBTC u17 A 8 1 7 1 0 0 0 1 6 3 4 21 0,190 427 609 0,701
Leány U17 III. osztály KELET `A` középszakasz
2024. január 20. szombat
11:00
zárt kapu
UTE U 17 FEHÉR
2 - 3
Palota RSC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
zárt kapu
KVSRC
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2024. február 11. vasárnap
11:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Panoráma SE - Gravitas
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
1 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2024. február 25. vasárnap
11:00
SBTC u17 A
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
13:00
UTE U 17 FEHÉR
2 - 3
VSD `A`
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
2024. március 9. szombat
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
13:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Viadukt SE U17 lány
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
2024. március 23. szombat
13:00
Gyöngyösi Röplabda SE
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
15:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 1
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
2024. április 13. szombat
11:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 2
Panoráma SE - Gravitas
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
Viadukt SE U17 lány
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. április 27. szombat
11:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
KVSRC
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. május 11. szombat
11:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 1
Palota RSC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
VSD `A`
1 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VSD `A` 16 15 1 13 1 1 0 1 0 44 46 6 7,667 1265 869 1,456
2.
UTE U17 FEHÉR 16 14 2 9 4 1 2 0 0 43 46 12 3,833 1364 1026 1,329
3.
Panoráma SE - Gravitas 16 12 4 7 4 1 1 0 3 36 38 18 2,111 1270 1124 1,130
4.
BVSC-Zugló Sárga 16 7 9 2 4 1 3 2 4 23 29 33 0,879 1272 1334 0,954
5.
Kistarcsai VSRC 16 7 9 4 2 1 1 3 5 21 26 31 0,839 1190 1222 0,974
6.
Palota Röplabda Sport Club 16 7 9 2 1 4 2 3 4 19 28 36 0,778 1307 1381 0,946
7.
Gyöngyösi Röplabda SE 16 6 10 2 2 2 1 2 7 17 22 36 0,611 1209 1269 0,953
8.
Viadukt SE U17 lány 16 2 14 1 1 0 1 4 9 7 12 43 0,279 1063 1320 0,805
9.
SBTC u17 A 16 2 14 1 0 1 1 4 9 6 12 44 0,273 946 1341 0,705
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
312 - UTE U17 FEHÉR 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BAGI BOGLÁRKA PANKA 2007.12.19
2. BORSI EMÍLIA 2010.04.18
3. CZIRKELBACH PETRA 2010.02.17
4. CZUK BODZA 2009.06.16 7 7
5. DOMIÁN ROZINA 2009.01.26 7 5 2
6. FENYVESI-TÓTH FLÓRA 2008.11.10
7. HÉCZEY HENRIETTA 2007.01.22 26 22 4
8. HORVÁTH NORINA 2010.11.15 18 15 3
9. KECSKEMÉTI LORINA 2009.05.17 16 14 2
10. KÓRÓCZKY LILIÁNA 2010.01.26
11. KOVÁCS PETRA 2009.01.26 8 5 3
12. KÜCÜKTÜFEKCI ELIF ANUJIN 2007.12.16 22 18 4
13. LAPU BLANKA 2008.01.18 24 20 4
14. LÉVAI LOTTI 2007.01.27 18 17 1
15. MELTZNER OLÍVIA 2009.09.19 23 21 2
16. MIHÁLI NÓRA 2008.02.10 6 4 2
17. NAGY KATALIN 2010.02.27 2 1 1
18. NAGY REBEKA GRÉTA 2010.02.07 6 5 1
19. PASZTOREK NOÉMI GRÉTA 2008.11.04 24 20 4
20. PÉTERFI ORSOLYA RÉKA 2008.03.01 26 22 4
21. RONYECZ RENÁTA 2010.08.05 8 7 1
22. RUDOLF LILIEN 2007.09.14
23. SCHMIDT ANNA 2009.12.26 18 17 1
24. SZABÓ PETRA 2009.04.11 10 8 2
25. SZIGETI FRUZSINA 2009.06.17 8 5 3
26. TÓTH BLANKA ALÍZ 2008.09.07 4 4
27. VAJDA VIRÁG 2008.10.05 21 17 4
28. VÁRKONYI ZITA 2008.05.20
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U17 II-III. o. osztályozó KELET `B`
2023. december 17. vasárnap
11:00
UTE U 17 FEHÉR
0 - 3
SZOLNOKI SPC Kék
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
15:00
DVTK
1 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 6 0 max 150 96 1,563
2.
UTE U17 FEHÉR 2 1 1 0 1 0 0 0 1 3 3 4 0,750 147 156 0,942
3.
DIÓSGYŐR RÖPLABDA AKADÉMIA KFT. 2 0 2 0 0 0 0 1 1 0 1 6 0,167 127 172 0,738
Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
2023. október 21. szombat
10:00
KVSRC
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
12:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
BTDSE
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
2023. november 5. vasárnap
10:00
SBTC u17 A
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
14:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Viadukt SE U17 lány
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2023. november 18. szombat
13:00
EVSI-B
1 - 3
UTE U 17 FEHÉR
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
15:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Gyöngyösi Röplabda SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
2023. december 3. vasárnap
12:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
14:00
UTE U 17 FEHÉR
2 - 3
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
UTE U17 FEHÉR 8 7 1 6 1 0 1 0 0 22 23 4 5,750 648 432 1,500
2.
BVSC-Zugló Sárga 8 7 1 4 3 0 0 0 1 21 21 6 3,500 641 532 1,205
3.
Gyöngyösi Röplabda SE 8 6 2 5 0 1 0 1 1 17 19 8 2,375 646 533 1,212
4.
Palota Röplabda Sport Club 8 6 2 3 2 1 0 1 1 17 19 10 1,900 652 520 1,254
5.
Kistarcsai VSRC 8 3 5 3 0 0 1 2 2 10 13 15 0,867 595 595 1,000
6.
Viadukt SE U17 lány 8 3 5 0 2 1 1 0 4 9 11 19 0,579 589 678 0,869
7.
Egri Városi Sportiskola-B 8 2 6 1 1 0 0 2 4 6 8 19 0,421 458 595 0,770
8.
Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület 8 1 7 1 0 0 0 2 5 3 5 21 0,238 457 619 0,738
9.
SBTC u17 A 8 1 7 1 0 0 0 1 6 3 4 21 0,190 427 609 0,701
Leány U17 III. osztály KELET `A` középszakasz
2024. január 20. szombat
11:00
zárt
UTE U 17 FEHÉR
2 - 3
Palota RSC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
15:00
zárt
KVSRC
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2024. február 11. vasárnap
11:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Panoráma SE - Gravitas
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
15:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
1 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. február 25. vasárnap
11:00
SBTC u17 A
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
13:00
UTE U 17 FEHÉR
2 - 3
VSD `A`
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2024. március 9. szombat
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
13:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Viadukt SE U17 lány
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
2024. március 23. szombat
13:00
Gyöngyösi Röplabda SE
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
15:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 1
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2024. április 13. szombat
11:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 2
Panoráma SE - Gravitas
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Viadukt SE U17 lány
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. április 27. szombat
11:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
KVSRC
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. május 11. szombat
11:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 1
Palota RSC
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
VSD `A`
1 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VSD `A` 16 15 1 13 1 1 0 1 0 44 46 6 7,667 1265 869 1,456
2.
UTE U17 FEHÉR 16 14 2 9 4 1 2 0 0 43 46 12 3,833 1364 1026 1,329
3.
Panoráma SE - Gravitas 16 12 4 7 4 1 1 0 3 36 38 18 2,111 1270 1124 1,130
4.
BVSC-Zugló Sárga 16 7 9 2 4 1 3 2 4 23 29 33 0,879 1272 1334 0,954
5.
Kistarcsai VSRC 16 7 9 4 2 1 1 3 5 21 26 31 0,839 1190 1222 0,974
6.
Palota Röplabda Sport Club 16 7 9 2 1 4 2 3 4 19 28 36 0,778 1307 1381 0,946
7.
Gyöngyösi Röplabda SE 16 6 10 2 2 2 1 2 7 17 22 36 0,611 1209 1269 0,953
8.
Viadukt SE U17 lány 16 2 14 1 1 0 1 4 9 7 12 43 0,279 1063 1320 0,805
9.
SBTC u17 A 16 2 14 1 0 1 1 4 9 6 12 44 0,273 946 1341 0,705
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
312 - UTE U17 FEHÉR 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BAGI BOGLÁRKA PANKA 2007.12.19
2. BORSI EMÍLIA 2010.04.18
3. CZIRKELBACH PETRA 2010.02.17
4. CZUK BODZA 2009.06.16 7 7
5. DOMIÁN ROZINA 2009.01.26 7 5 2
6. FENYVESI-TÓTH FLÓRA 2008.11.10
7. HÉCZEY HENRIETTA 2007.01.22 26 22 4
8. HORVÁTH NORINA 2010.11.15 18 15 3
9. KECSKEMÉTI LORINA 2009.05.17 16 14 2
10. KÓRÓCZKY LILIÁNA 2010.01.26
11. KOVÁCS PETRA 2009.01.26 8 5 3
12. KÜCÜKTÜFEKCI ELIF ANUJIN 2007.12.16 22 18 4
13. LAPU BLANKA 2008.01.18 24 20 4
14. LÉVAI LOTTI 2007.01.27 18 17 1
15. MELTZNER OLÍVIA 2009.09.19 23 21 2
16. MIHÁLI NÓRA 2008.02.10 6 4 2
17. NAGY KATALIN 2010.02.27 2 1 1
18. NAGY REBEKA GRÉTA 2010.02.07 6 5 1
19. PASZTOREK NOÉMI GRÉTA 2008.11.04 24 20 4
20. PÉTERFI ORSOLYA RÉKA 2008.03.01 26 22 4
21. RONYECZ RENÁTA 2010.08.05 8 7 1
22. RUDOLF LILIEN 2007.09.14
23. SCHMIDT ANNA 2009.12.26 18 17 1
24. SZABÓ PETRA 2009.04.11 10 8 2
25. SZIGETI FRUZSINA 2009.06.17 8 5 3
26. TÓTH BLANKA ALÍZ 2008.09.07 4 4
27. VAJDA VIRÁG 2008.10.05 21 17 4
28. VÁRKONYI ZITA 2008.05.20
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U17 II-III. o. osztályozó KELET `B`
2023. december 17. vasárnap
11:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
0 UTE U 17 FEHÉR
3 SZOLNOKI SPC Kék
15:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
1 DVTK
3 UTE U 17 FEHÉR
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 2 2 0 6
2.
UTE U17 FEHÉR 2 1 1 3
3.
DIÓSGYŐR RÖPLABDA AKADÉMIA KFT. 2 0 2 0
Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
2023. október 21. szombat
10:00 KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
0 KVSRC
3 UTE U 17 FEHÉR
12:00 KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
3 UTE U 17 FEHÉR
0 BTDSE
2023. november 5. vasárnap
10:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 SBTC u17 A
3 UTE U 17 FEHÉR
14:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 17 FEHÉR
0 Viadukt SE U17 lány
2023. november 18. szombat
13:00 VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
1 EVSI-B
3 UTE U 17 FEHÉR
15:00 VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
3 UTE U 17 FEHÉR
0 Gyöngyösi Röplabda SE
2023. december 3. vasárnap
12:00 KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
0 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 UTE U 17 FEHÉR
14:00 KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2 UTE U 17 FEHÉR
3 Palota RSC
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
UTE U17 FEHÉR 8 7 1 22
2.
BVSC-Zugló Sárga 8 7 1 21
3.
Gyöngyösi Röplabda SE 8 6 2 17
4.
Palota Röplabda Sport Club 8 6 2 17
5.
Kistarcsai VSRC 8 3 5 10
6.
Viadukt SE U17 lány 8 3 5 9
7.
Egri Városi Sportiskola-B 8 2 6 6
8.
Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület 8 1 7 3
9.
SBTC u17 A 8 1 7 3
Leány U17 III. osztály KELET `A` középszakasz
2024. január 20. szombat
11:00 zárt UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2 UTE U 17 FEHÉR
3 Palota RSC
15:00 zárt UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
0 KVSRC
3 UTE U 17 FEHÉR
2024. február 11. vasárnap
11:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
3 UTE U 17 FEHÉR
0 Panoráma SE - Gravitas
15:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
1 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 UTE U 17 FEHÉR
2024. február 25. vasárnap
11:00 ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
0 SBTC u17 A
3 UTE U 17 FEHÉR
13:00 ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2 UTE U 17 FEHÉR
3 VSD `A`
2024. március 9. szombat
11:00 VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
0 Gyöngyösi Röplabda SE
3 UTE U 17 FEHÉR
13:00 VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
3 UTE U 17 FEHÉR
0 Viadukt SE U17 lány
2024. március 23. szombat
13:00 ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
0 Gyöngyösi Röplabda SE
3 UTE U 17 FEHÉR
15:00 ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
3 UTE U 17 FEHÉR
1 SBTC u17 A
2024. április 13. szombat
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 17 FEHÉR
2 Panoráma SE - Gravitas
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 Viadukt SE U17 lány
3 UTE U 17 FEHÉR
2024. április 27. szombat
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 17 FEHÉR
0 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 KVSRC
3 UTE U 17 FEHÉR
2024. május 11. szombat
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 17 FEHÉR
1 Palota RSC
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
1 VSD `A`
3 UTE U 17 FEHÉR
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
VSD `A` 16 15 1 44
2.
UTE U17 FEHÉR 16 14 2 43
3.
Panoráma SE - Gravitas 16 12 4 36
4.
BVSC-Zugló Sárga 16 7 9 23
5.
Kistarcsai VSRC 16 7 9 21
6.
Palota Röplabda Sport Club 16 7 9 19
7.
Gyöngyösi Röplabda SE 16 6 10 17
8.
Viadukt SE U17 lány 16 2 14 7
9.
SBTC u17 A 16 2 14 6
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu