CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
311 - UTE U17 BIBOR 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BAKÓ TÍMEA 2008.09.10 5 1 4
2. BUDAI ZSUZSANNA ZSÓFIA 2008.10.03 22 11 11
3. FARKAS JÁZMIN 2009.11.22 3 3
4. FAZEKAS PETRA 2008.12.14 3 1 2
5. FÜLÖP LILI 2009.08.17 2 2
6. GÁLDI MELINDA 2008.10.11 3 3
7. GOMBOS RÉKA ORSOLYA 2008.01.18 15 5 10
8. HARMINCZ KIRA JUDIT 2008.11.23 21 10 11
9. JAKAB BORKA 2007.08.31 17 6 11
10. KÁMÁN KAMILLA 2007.05.10 4 2 2
11. KIS LARA BARBARA 2008.01.22 1 1
12. KLIMENT ANNA 2010.01.24 24 11 13
13. KLING DÓRA 2009.11.03 22 10 12
14. KONVICNY DÓRA 2010.05.23 13 6 7
15. LÁNG RÉKA 2009.06.19 23 11 12
16. NÉMETH ADRIENN 2008.12.10 17 8 9
17. NYÁRI KATALIN ANETT 2009.06.04 17 7 10
18. PATAKI VERA 2008.05.24 18 7 11
19. SOMOGYI GABRIELLA 2009.01.16 21 11 10
20. SZAKÁCS VIVIEN 2010.04.03 12 8 4
21. SZARVAS NATASA 2008.07.22 2 1 1
22. SZÉNÁSI FANNI 2007.08.16 7 3 4
23. SZEPESI CSENGE 2008.04.29 15 5 10
24. SZEREDI LILI 2009.09.17
25. SZERPÁK FLÓRA 2007.08.02 5 2 3
26. SZOMOLÁNYI LILI EDIT 2007.08.25 22 11 11
27. TÉCSI-HUBERT ANNA 2008.08.21 21 8 13
28. ZANATHY EMMA 2008.02.04
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` alapszakasz
2023. október 22. vasárnap
13:00
KISPEST SE A
3 - 2
UTE U 17 BÍBOR
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
15:00
UTE U 17 BÍBOR
3 - 1
Petőfi SC
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
2023. november 5. vasárnap
13:00
MÁV Előre fehér
1 - 3
UTE U 17 BÍBOR
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
15:00
UTE U 17 BÍBOR
1 - 3
PTE-PEAC - A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
2023. november 18. szombat
11:00
UTE U 17 BÍBOR
3 - 0
KISPEST SE B
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
Lőrinc 2000 SE
1 - 3
UTE U 17 BÍBOR
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. december 3. vasárnap
14:30
BUDAÖRSI DSE `B`
2 - 3
UTE U 17 BÍBOR
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
16:00
UTE U 17 BÍBOR
0 - 3
MTK Budapest fehér
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
KISPEST SE A 8 8 0 4 3 1 0 0 0 23 24 5 4,800 690 423 1,631
2.
MTK Budapest fehér 8 7 1 4 2 1 0 1 0 20 22 7 3,143 675 550 1,227
3.
PTE-PEAC - A 8 6 2 3 3 0 1 0 1 19 20 9 2,222 676 589 1,148
4.
UTE U17 BIBOR 8 5 3 1 3 1 1 1 1 15 18 14 1,286 666 615 1,083
5.
Lőrinc 2000 SE 8 4 4 2 1 1 0 2 2 11 14 15 0,933 598 576 1,038
6.
KISPEST SE B 8 3 5 1 1 1 0 0 5 8 9 18 0,500 430 620 0,694
7.
MÁV Előre fehér 8 2 6 0 2 0 2 3 1 8 13 20 0,650 642 746 0,861
8.
Petőfi Sport Club Bonyhád Egyesület 8 1 7 0 1 0 0 5 2 3 8 22 0,364 599 726 0,825
9.
Budaörsi DSE B 8 0 8 0 0 0 1 4 3 1 6 24 0,250 571 702 0,813
Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024. január 20. szombat
11:00
zárt kapu
UTE U 17 BÍBOR
1 - 3
MTK Budapest fehér
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
zárt kapu
KISPEST SE B
1 - 3
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2024. február 11. vasárnap
11:00
Lőrinc 2000 SE
3 - 1
UTE U 17 BÍBOR
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
13:00
UTE U 17 BÍBOR
0 - 3
MÁV Előre fehér
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
2024. február 25. vasárnap
11:00
UTE U 17 BÍBOR
3 - 2
VSD `C`
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 1
UTE U 17 BÍBOR
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. március 9. szombat
10:00
DKLSN `B
3 - 2
UTE U 17 BÍBOR
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
12:00
UTE U 17 BÍBOR
3 - 1
Vitál Sport
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
2024. március 23. szombat
11:00
UTE U 17 BÍBOR
1 - 3
MTK Budapest fehér
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
VSD `C`
3 - 1
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2024. április 14. vasárnap
11:00
UTE U 17 BÍBOR
3 - 0
Lőrinc 2000 SE
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
MÁV Előre fehér
0 - 3
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2024. április 28. vasárnap
11:00
UTE U 17 BÍBOR
1 - 3
Vitál Sport
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 0
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2024. május 12. vasárnap
10:00
DKLSN `B
0 - 3
UTE U 17 BÍBOR
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
12:00
UTE U 17 BÍBOR
2 - 3
KISPEST SE B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
MTK Budapest fehér 16 15 1 8 6 1 0 0 1 44 45 11 4,091 1346 1008 1,335
2.
PTE-PEAC - A 16 13 3 9 4 0 3 0 0 42 45 13 3,462 1350 1066 1,266
3.
DUNAKANYAR LSN `B 16 12 4 4 2 6 0 1 3 30 37 26 1,423 1369 1262 1,085
4.
VSD `C` 16 8 8 4 4 0 3 2 3 27 32 28 1,143 1310 1269 1,032
5.
Vitál Sport és Szabadidő Egyesület 16 7 9 1 3 3 1 4 4 19 27 36 0,750 1298 1343 0,966
6.
UTE U17 BIBOR 16 6 10 3 2 1 2 6 2 19 28 34 0,824 1261 1321 0,955
7.
MÁV Előre fehér 16 5 11 5 0 0 2 3 6 17 22 33 0,667 1101 1239 0,889
8.
Lőrinc 2000 SE 16 4 12 0 2 2 1 5 6 11 19 42 0,452 1200 1375 0,873
9.
KISPEST SE B 16 2 14 0 1 1 2 3 9 7 13 45 0,289 1011 1363 0,742
FOTÓGALÉRIA
2024.04.14. 11 fotó
Versenyek
UTE U17 BIBOR - Lőrinc 2000 SE 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024.02.11. 20 fotó
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - UTE U17 BIBOR 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2023.11.18. 18 fotó
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - UTE U17 BIBOR 1:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` alapszakasz
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
311 - UTE U17 BIBOR 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BAKÓ TÍMEA 2008.09.10 5 1 4
2. BUDAI ZSUZSANNA ZSÓFIA 2008.10.03 22 11 11
3. FARKAS JÁZMIN 2009.11.22 3 3
4. FAZEKAS PETRA 2008.12.14 3 1 2
5. FÜLÖP LILI 2009.08.17 2 2
6. GÁLDI MELINDA 2008.10.11 3 3
7. GOMBOS RÉKA ORSOLYA 2008.01.18 15 5 10
8. HARMINCZ KIRA JUDIT 2008.11.23 21 10 11
9. JAKAB BORKA 2007.08.31 17 6 11
10. KÁMÁN KAMILLA 2007.05.10 4 2 2
11. KIS LARA BARBARA 2008.01.22 1 1
12. KLIMENT ANNA 2010.01.24 24 11 13
13. KLING DÓRA 2009.11.03 22 10 12
14. KONVICNY DÓRA 2010.05.23 13 6 7
15. LÁNG RÉKA 2009.06.19 23 11 12
16. NÉMETH ADRIENN 2008.12.10 17 8 9
17. NYÁRI KATALIN ANETT 2009.06.04 17 7 10
18. PATAKI VERA 2008.05.24 18 7 11
19. SOMOGYI GABRIELLA 2009.01.16 21 11 10
20. SZAKÁCS VIVIEN 2010.04.03 12 8 4
21. SZARVAS NATASA 2008.07.22 2 1 1
22. SZÉNÁSI FANNI 2007.08.16 7 3 4
23. SZEPESI CSENGE 2008.04.29 15 5 10
24. SZEREDI LILI 2009.09.17
25. SZERPÁK FLÓRA 2007.08.02 5 2 3
26. SZOMOLÁNYI LILI EDIT 2007.08.25 22 11 11
27. TÉCSI-HUBERT ANNA 2008.08.21 21 8 13
28. ZANATHY EMMA 2008.02.04
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` alapszakasz
2023. október 22. vasárnap
13:00
KISPEST SE A
3 - 2
UTE U 17 BÍBOR
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
15:00
UTE U 17 BÍBOR
3 - 1
Petőfi SC
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
2023. november 5. vasárnap
13:00
MÁV Előre fehér
1 - 3
UTE U 17 BÍBOR
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
15:00
UTE U 17 BÍBOR
1 - 3
PTE-PEAC - A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
2023. november 18. szombat
11:00
UTE U 17 BÍBOR
3 - 0
KISPEST SE B
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Lőrinc 2000 SE
1 - 3
UTE U 17 BÍBOR
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2023. december 3. vasárnap
14:30
BUDAÖRSI DSE `B`
2 - 3
UTE U 17 BÍBOR
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
16:00
UTE U 17 BÍBOR
0 - 3
MTK Budapest fehér
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
KISPEST SE A 8 8 0 4 3 1 0 0 0 23 24 5 4,800 690 423 1,631
2.
MTK Budapest fehér 8 7 1 4 2 1 0 1 0 20 22 7 3,143 675 550 1,227
3.
PTE-PEAC - A 8 6 2 3 3 0 1 0 1 19 20 9 2,222 676 589 1,148
4.
UTE U17 BIBOR 8 5 3 1 3 1 1 1 1 15 18 14 1,286 666 615 1,083
5.
Lőrinc 2000 SE 8 4 4 2 1 1 0 2 2 11 14 15 0,933 598 576 1,038
6.
KISPEST SE B 8 3 5 1 1 1 0 0 5 8 9 18 0,500 430 620 0,694
7.
MÁV Előre fehér 8 2 6 0 2 0 2 3 1 8 13 20 0,650 642 746 0,861
8.
Petőfi Sport Club Bonyhád Egyesület 8 1 7 0 1 0 0 5 2 3 8 22 0,364 599 726 0,825
9.
Budaörsi DSE B 8 0 8 0 0 0 1 4 3 1 6 24 0,250 571 702 0,813
Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024. január 20. szombat
11:00
zárt
UTE U 17 BÍBOR
1 - 3
MTK Budapest fehér
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
15:00
zárt
KISPEST SE B
1 - 3
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
2024. február 11. vasárnap
11:00
Lőrinc 2000 SE
3 - 1
UTE U 17 BÍBOR
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
13:00
UTE U 17 BÍBOR
0 - 3
MÁV Előre fehér
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
2024. február 25. vasárnap
11:00
UTE U 17 BÍBOR
3 - 2
VSD `C`
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 1
UTE U 17 BÍBOR
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. március 9. szombat
10:00
DKLSN `B
3 - 2
UTE U 17 BÍBOR
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
12:00
UTE U 17 BÍBOR
3 - 1
Vitál Sport
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
2024. március 23. szombat
11:00
UTE U 17 BÍBOR
1 - 3
MTK Budapest fehér
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
15:00
VSD `C`
3 - 1
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. április 14. vasárnap
11:00
UTE U 17 BÍBOR
3 - 0
Lőrinc 2000 SE
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
15:00
MÁV Előre fehér
0 - 3
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
2024. április 28. vasárnap
11:00
UTE U 17 BÍBOR
1 - 3
Vitál Sport
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 0
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
2024. május 12. vasárnap
10:00
DKLSN `B
0 - 3
UTE U 17 BÍBOR
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
12:00
UTE U 17 BÍBOR
2 - 3
KISPEST SE B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
MTK Budapest fehér 16 15 1 8 6 1 0 0 1 44 45 11 4,091 1346 1008 1,335
2.
PTE-PEAC - A 16 13 3 9 4 0 3 0 0 42 45 13 3,462 1350 1066 1,266
3.
DUNAKANYAR LSN `B 16 12 4 4 2 6 0 1 3 30 37 26 1,423 1369 1262 1,085
4.
VSD `C` 16 8 8 4 4 0 3 2 3 27 32 28 1,143 1310 1269 1,032
5.
Vitál Sport és Szabadidő Egyesület 16 7 9 1 3 3 1 4 4 19 27 36 0,750 1298 1343 0,966
6.
UTE U17 BIBOR 16 6 10 3 2 1 2 6 2 19 28 34 0,824 1261 1321 0,955
7.
MÁV Előre fehér 16 5 11 5 0 0 2 3 6 17 22 33 0,667 1101 1239 0,889
8.
Lőrinc 2000 SE 16 4 12 0 2 2 1 5 6 11 19 42 0,452 1200 1375 0,873
9.
KISPEST SE B 16 2 14 0 1 1 2 3 9 7 13 45 0,289 1011 1363 0,742
FOTÓGALÉRIA
2024.04.14. 11 fotó
Versenyek
UTE U17 BIBOR - Lőrinc 2000 SE 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024.02.11. 20 fotó
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - UTE U17 BIBOR 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2023.11.18. 18 fotó
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - UTE U17 BIBOR 1:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` alapszakasz
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
311 - UTE U17 BIBOR 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BAKÓ TÍMEA 2008.09.10 5 1 4
2. BUDAI ZSUZSANNA ZSÓFIA 2008.10.03 22 11 11
3. FARKAS JÁZMIN 2009.11.22 3 3
4. FAZEKAS PETRA 2008.12.14 3 1 2
5. FÜLÖP LILI 2009.08.17 2 2
6. GÁLDI MELINDA 2008.10.11 3 3
7. GOMBOS RÉKA ORSOLYA 2008.01.18 15 5 10
8. HARMINCZ KIRA JUDIT 2008.11.23 21 10 11
9. JAKAB BORKA 2007.08.31 17 6 11
10. KÁMÁN KAMILLA 2007.05.10 4 2 2
11. KIS LARA BARBARA 2008.01.22 1 1
12. KLIMENT ANNA 2010.01.24 24 11 13
13. KLING DÓRA 2009.11.03 22 10 12
14. KONVICNY DÓRA 2010.05.23 13 6 7
15. LÁNG RÉKA 2009.06.19 23 11 12
16. NÉMETH ADRIENN 2008.12.10 17 8 9
17. NYÁRI KATALIN ANETT 2009.06.04 17 7 10
18. PATAKI VERA 2008.05.24 18 7 11
19. SOMOGYI GABRIELLA 2009.01.16 21 11 10
20. SZAKÁCS VIVIEN 2010.04.03 12 8 4
21. SZARVAS NATASA 2008.07.22 2 1 1
22. SZÉNÁSI FANNI 2007.08.16 7 3 4
23. SZEPESI CSENGE 2008.04.29 15 5 10
24. SZEREDI LILI 2009.09.17
25. SZERPÁK FLÓRA 2007.08.02 5 2 3
26. SZOMOLÁNYI LILI EDIT 2007.08.25 22 11 11
27. TÉCSI-HUBERT ANNA 2008.08.21 21 8 13
28. ZANATHY EMMA 2008.02.04
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` alapszakasz
2023. október 22. vasárnap
13:00 BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
3 KISPEST SE A
2 UTE U 17 BÍBOR
15:00 BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
3 UTE U 17 BÍBOR
1 Petőfi SC
2023. november 5. vasárnap
13:00 PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
1 MÁV Előre fehér
3 UTE U 17 BÍBOR
15:00 PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
1 UTE U 17 BÍBOR
3 PTE-PEAC - A
2023. november 18. szombat
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 17 BÍBOR
0 KISPEST SE B
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
1 Lőrinc 2000 SE
3 UTE U 17 BÍBOR
2023. december 3. vasárnap
14:30 ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
2 BUDAÖRSI DSE `B`
3 UTE U 17 BÍBOR
16:00 ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
0 UTE U 17 BÍBOR
3 MTK Budapest fehér
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
KISPEST SE A 8 8 0 23
2.
MTK Budapest fehér 8 7 1 20
3.
PTE-PEAC - A 8 6 2 19
4.
UTE U17 BIBOR 8 5 3 15
5.
Lőrinc 2000 SE 8 4 4 11
6.
KISPEST SE B 8 3 5 8
7.
MÁV Előre fehér 8 2 6 8
8.
Petőfi Sport Club Bonyhád Egyesület 8 1 7 3
9.
Budaörsi DSE B 8 0 8 1
Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024. január 20. szombat
11:00 zárt UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
1 UTE U 17 BÍBOR
3 MTK Budapest fehér
15:00 zárt UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
1 KISPEST SE B
3 UTE U 17 BÍBOR
2024. február 11. vasárnap
11:00 CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
3 Lőrinc 2000 SE
1 UTE U 17 BÍBOR
13:00 CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
0 UTE U 17 BÍBOR
3 MÁV Előre fehér
2024. február 25. vasárnap
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 17 BÍBOR
2 VSD `C`
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 PTE-PEAC - A
1 UTE U 17 BÍBOR
2024. március 9. szombat
10:00 VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
3 DKLSN `B
2 UTE U 17 BÍBOR
12:00 VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
3 UTE U 17 BÍBOR
1 Vitál Sport
2024. március 23. szombat
11:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
1 UTE U 17 BÍBOR
3 MTK Budapest fehér
15:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
3 VSD `C`
1 UTE U 17 BÍBOR
2024. április 14. vasárnap
11:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
3 UTE U 17 BÍBOR
0 Lőrinc 2000 SE
15:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
0 MÁV Előre fehér
3 UTE U 17 BÍBOR
2024. április 28. vasárnap
11:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
1 UTE U 17 BÍBOR
3 Vitál Sport
15:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
3 PTE-PEAC - A
0 UTE U 17 BÍBOR
2024. május 12. vasárnap
10:00 VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
0 DKLSN `B
3 UTE U 17 BÍBOR
12:00 VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
2 UTE U 17 BÍBOR
3 KISPEST SE B
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
MTK Budapest fehér 16 15 1 44
2.
PTE-PEAC - A 16 13 3 42
3.
DUNAKANYAR LSN `B 16 12 4 30
4.
VSD `C` 16 8 8 27
5.
Vitál Sport és Szabadidő Egyesület 16 7 9 19
6.
UTE U17 BIBOR 16 6 10 19
7.
MÁV Előre fehér 16 5 11 17
8.
Lőrinc 2000 SE 16 4 12 11
9.
KISPEST SE B 16 2 14 7
FOTÓGALÉRIA
2024.04.14. 11 fotó
Versenyek
UTE U17 BIBOR - Lőrinc 2000 SE 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024.02.11. 20 fotó
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - UTE U17 BIBOR 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2023.11.18. 18 fotó
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - UTE U17 BIBOR 1:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` alapszakasz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu