CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
223 - UTE U20 LILA 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BÁDER JÚLIA 2006.10.09 25 21 4
2. BORSOS KATALIN 2006.03.10 2 2
3. BUTOR ANNA 2005.01.06 19 18 1
4. CORREA NADINE 2003.08.07 23 20 3
5. CSEREKLYE ZSÓFIA 2008.01.03 24 17 7
6. FÖLKER SÁRA 2007.05.04 28 21 7
7. HONTI-MAJOROS CHIARA 2005.11.27 4 3 1
8. HORVÁTH KAROLINA 2008.01.30 5 5
9. KÁLLAI LAURA 2006.01.06 21 16 5
10. LEHEL NÓRA ESZTER 2008.03.14 19 12 7
11. PASZTOREK NOÉMI GRÉTA 2008.11.04 11 6 5
12. PUSZTAI LILIEN 2008.07.07 26 20 6
13. RÁCZ JÚLIA 2006.06.10 8 6 2
14. RIESZ LILI ANNA 2006.05.20 23 19 4
15. SOJNÓCZKY SÁRA MÁRTA 2005.02.19 23 16 7
16. SÓTONYI HANNA 2007.04.03 24 17 7
17. SZABÓ NATÁLIA EMESE 2007.06.25 28 21 7
18. SZATMÁRI JÚLIA ESZTER 2004.09.28 16 15 1
19. VAS VANDA ORSOLYA 2005.05.19 18 12 6
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U20 I. osztály alapszakasz
2023. október 15. vasárnap
11:00
UTE U 20 LILA
3 - 1
Budaörsi DSE-Emericus SE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. október 29. vasárnap
11:00
SZBRA I.
3 - 0
UTE U 20 LILA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
13:00
UTE U 20 LILA
3 - 1
Gödöllői RC U20 I
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2023. november 11. szombat
13:00
VASAS SC U20
0 - 3
UTE U 20 LILA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
15:00
UTE U 20 LILA
0 - 3
Nyíregyháza
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
2023. november 25. szombat
13:00
MTK Budapest
1 - 3
UTE U 20 LILA
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
15:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
SZRSE Narancs
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Nyíregyháza 8 8 0 5 2 1 0 0 0 23 24 4 6,000 675 542 1,245
2.
UTE U20 LILA 8 6 2 3 3 0 0 0 2 18 18 9 2,000 621 551 1,127
3.
VASAS SC U20 8 6 2 3 2 1 1 0 1 18 20 10 2,000 670 609 1,100
4.
Szent Benedek RA I. 8 3 5 3 0 0 3 1 1 12 16 15 1,067 665 668 0,996
5.
MTK Budapest 8 4 4 1 0 3 1 1 2 10 15 18 0,833 691 727 0,950
6.
Budaörsi DSE-Emericus SE 8 3 5 0 3 0 1 1 3 10 12 18 0,667 635 655 0,969
7.
Békéscsabai Röplabda SE 8 3 5 1 0 2 0 4 1 7 13 19 0,684 663 715 0,927
8.
Gödöllői Röplabda Club U20 I 8 2 6 1 0 1 1 3 2 6 11 20 0,550 659 704 0,936
9.
Szegedi RSE Narancs 8 1 7 0 1 0 1 1 5 4 6 22 0,273 554 662 0,837
Leány U20 I. osztály középszakasz
2024. január 13. szombat
13:00
MTK Budapest
0 - 3
UTE U 20 LILA
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
15:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
Budaörsi DSE-Emericus SE
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
2024. február 4. vasárnap
11:00
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
UTE U 20 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
VASAS SC U20
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
2024. február 18. vasárnap
11:00
UTE U 20 LILA
3 - 2
Gödöllői RC U20 I
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
SZRSE Narancs
0 - 3
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. március 2. szombat
11:00
UTE U 20 LILA
0 - 3
SZBRA I.
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
Nyíregyháza
3 - 1
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. március 16. szombat
11:00
Nyíregyháza
3 - 0
UTE U 20 LILA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
13:00
UTE U 20 LILA
1 - 3
VASAS SC U20
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
2024. március 29. péntek
11:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
Gödöllői RC U20 I
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
SZBRA I.
0 - 3
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. április 21. vasárnap
11:00
UTE U 20 LILA
0 - 3
SZRSE Narancs
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. május 4. szombat
13:00
MTK Budapest
0 - 3
UTE U 20 LILA
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
15:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
Budaörsi DSE-Emericus SE
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Nyíregyháza 16 14 2 11 3 0 0 1 1 44 43 9 4,778 1255 1012 1,240
2.
UTE U20 LILA 16 11 5 10 0 1 0 2 3 34 35 17 2,059 1211 995 1,217
3.
Szent Benedek RA I. 16 10 6 9 1 0 2 2 2 33 36 19 1,895 1236 1092 1,132
4.
MTK Budapest 16 10 6 4 4 2 0 2 4 29 32 26 1,231 1280 1212 1,056
5.
Békéscsabai Röplabda SE 16 8 8 5 2 1 2 1 5 25 29 28 1,036 1214 1199 1,013
6.
Szegedi RSE Narancs 16 7 9 3 2 2 0 2 7 19 23 33 0,697 1153 1250 0,922
7.
VASAS SC U20 16 4 12 0 3 1 2 3 7 15 19 41 0,463 1223 1381 0,886
8.
Gödöllői Röplabda Club U20 I 16 4 12 2 2 0 1 3 8 13 17 38 0,447 1087 1288 0,844
9.
Budaörsi DSE-Emericus SE 16 4 12 2 1 1 1 2 9 13 16 39 0,410 1019 1249 0,816
Leány U20 I. osztály Döntő B csoport
2024. május 31. péntek
16:35
UTE U 20 LILA
3 - 0
SZBRA I.
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
20:50
SZRSE Narancs
0 - 3
UTE U 20 LILA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
UTE U20 LILA 2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 6 0 max 150 93 1,613
2.
Szent Benedek RA I. 2 1 1 1 0 0 0 0 1 3 3 3 1,000 128 133 0,962
3.
Szegedi RSE Narancs 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 6 0,000 101 153 0,660
Leány U20 I. osztály Döntő Elődöntő
2024. június 1. szombat
17:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
Békéscsabai Röplabda SE
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
Leány U20 I. osztály Döntő 1. helyért
2024. június 2. vasárnap
15:10
UTE U 20 LILA
3 - 0
MTK Budapest
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
HÍREK
2024.06.03.
Női U20 - teremröplabda
Országos bajnok az UTE U20-as női csapata
Az UTE női csapatának sikerét hozta a Torma Ágnes U20-as országos bajnokság. Az ezüstérmet az MTK, a bronzérmet pedig a házigazda Nyíregyháza szerezte meg a péntektől-vasárnapig tartó versenyen.
2024.06.01.
Női U20 - teremröplabda
Nyíregyházán az U20-as korosztály legjobbjai
Már az első versenynap is parádés mérkőzéseket hozott a Torma Ágnes U20-as Országos Bajnokságon.
FOTÓGALÉRIA
2024.06.02. 70 fotó
Női U20 - teremröplabda
UTE U20 LILA - MTK Budapest 3:0
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 I. osztály Döntő 1. helyért
2024.06.02. 40 fotó
Női U20 - teremröplabda
Díjátadó
Torma Ágnes Országos Bajnokság Leány U20 I. osztály Döntő
2024.06.01. 89 fotó
Női U20 - teremröplabda
UTE U20 LILA - Békéscsabai Röplabda SE 3:0
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 I. osztály Döntő Elődöntő
2024.05.31. 42 fotó
Női U20 - teremröplabda
UTE U20 LILA - Szent Benedek RA I. 3:0
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 I. osztály Döntő B csoport
2024.05.31. 34 fotó
Női U20 - teremröplabda
Szegedi RSE Narancs - UTE U20 LILA 0:3
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 I. osztály Döntő B csoport
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
223 - UTE U20 LILA 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BÁDER JÚLIA 2006.10.09 25 21 4
2. BORSOS KATALIN 2006.03.10 2 2
3. BUTOR ANNA 2005.01.06 19 18 1
4. CORREA NADINE 2003.08.07 23 20 3
5. CSEREKLYE ZSÓFIA 2008.01.03 24 17 7
6. FÖLKER SÁRA 2007.05.04 28 21 7
7. HONTI-MAJOROS CHIARA 2005.11.27 4 3 1
8. HORVÁTH KAROLINA 2008.01.30 5 5
9. KÁLLAI LAURA 2006.01.06 21 16 5
10. LEHEL NÓRA ESZTER 2008.03.14 19 12 7
11. PASZTOREK NOÉMI GRÉTA 2008.11.04 11 6 5
12. PUSZTAI LILIEN 2008.07.07 26 20 6
13. RÁCZ JÚLIA 2006.06.10 8 6 2
14. RIESZ LILI ANNA 2006.05.20 23 19 4
15. SOJNÓCZKY SÁRA MÁRTA 2005.02.19 23 16 7
16. SÓTONYI HANNA 2007.04.03 24 17 7
17. SZABÓ NATÁLIA EMESE 2007.06.25 28 21 7
18. SZATMÁRI JÚLIA ESZTER 2004.09.28 16 15 1
19. VAS VANDA ORSOLYA 2005.05.19 18 12 6
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U20 I. osztály alapszakasz
2023. október 15. vasárnap
11:00
UTE U 20 LILA
3 - 1
Budaörsi DSE-Emericus SE
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2023. október 29. vasárnap
11:00
SZBRA I.
3 - 0
UTE U 20 LILA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
13:00
UTE U 20 LILA
3 - 1
Gödöllői RC U20 I
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2023. november 11. szombat
13:00
VASAS SC U20
0 - 3
UTE U 20 LILA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
15:00
UTE U 20 LILA
0 - 3
Nyíregyháza
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2023. november 25. szombat
13:00
MTK Budapest
1 - 3
UTE U 20 LILA
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
15:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
SZRSE Narancs
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Nyíregyháza 8 8 0 5 2 1 0 0 0 23 24 4 6,000 675 542 1,245
2.
UTE U20 LILA 8 6 2 3 3 0 0 0 2 18 18 9 2,000 621 551 1,127
3.
VASAS SC U20 8 6 2 3 2 1 1 0 1 18 20 10 2,000 670 609 1,100
4.
Szent Benedek RA I. 8 3 5 3 0 0 3 1 1 12 16 15 1,067 665 668 0,996
5.
MTK Budapest 8 4 4 1 0 3 1 1 2 10 15 18 0,833 691 727 0,950
6.
Budaörsi DSE-Emericus SE 8 3 5 0 3 0 1 1 3 10 12 18 0,667 635 655 0,969
7.
Békéscsabai Röplabda SE 8 3 5 1 0 2 0 4 1 7 13 19 0,684 663 715 0,927
8.
Gödöllői Röplabda Club U20 I 8 2 6 1 0 1 1 3 2 6 11 20 0,550 659 704 0,936
9.
Szegedi RSE Narancs 8 1 7 0 1 0 1 1 5 4 6 22 0,273 554 662 0,837
Leány U20 I. osztály középszakasz
2024. január 13. szombat
13:00
MTK Budapest
0 - 3
UTE U 20 LILA
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
15:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
Budaörsi DSE-Emericus SE
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
2024. február 4. vasárnap
11:00
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
UTE U 20 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
VASAS SC U20
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. február 18. vasárnap
11:00
UTE U 20 LILA
3 - 2
Gödöllői RC U20 I
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
SZRSE Narancs
0 - 3
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. március 2. szombat
11:00
UTE U 20 LILA
0 - 3
SZBRA I.
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Nyíregyháza
3 - 1
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. március 16. szombat
11:00
Nyíregyháza
3 - 0
UTE U 20 LILA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
13:00
UTE U 20 LILA
1 - 3
VASAS SC U20
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2024. március 29. péntek
11:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
Gödöllői RC U20 I
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
SZBRA I.
0 - 3
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. április 21. vasárnap
11:00
UTE U 20 LILA
0 - 3
SZRSE Narancs
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. május 4. szombat
13:00
MTK Budapest
0 - 3
UTE U 20 LILA
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
15:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
Budaörsi DSE-Emericus SE
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Nyíregyháza 16 14 2 11 3 0 0 1 1 44 43 9 4,778 1255 1012 1,240
2.
UTE U20 LILA 16 11 5 10 0 1 0 2 3 34 35 17 2,059 1211 995 1,217
3.
Szent Benedek RA I. 16 10 6 9 1 0 2 2 2 33 36 19 1,895 1236 1092 1,132
4.
MTK Budapest 16 10 6 4 4 2 0 2 4 29 32 26 1,231 1280 1212 1,056
5.
Békéscsabai Röplabda SE 16 8 8 5 2 1 2 1 5 25 29 28 1,036 1214 1199 1,013
6.
Szegedi RSE Narancs 16 7 9 3 2 2 0 2 7 19 23 33 0,697 1153 1250 0,922
7.
VASAS SC U20 16 4 12 0 3 1 2 3 7 15 19 41 0,463 1223 1381 0,886
8.
Gödöllői Röplabda Club U20 I 16 4 12 2 2 0 1 3 8 13 17 38 0,447 1087 1288 0,844
9.
Budaörsi DSE-Emericus SE 16 4 12 2 1 1 1 2 9 13 16 39 0,410 1019 1249 0,816
Leány U20 I. osztály Döntő B csoport
2024. május 31. péntek
16:35
UTE U 20 LILA
3 - 0
SZBRA I.
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
20:50
SZRSE Narancs
0 - 3
UTE U 20 LILA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
UTE U20 LILA 2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 6 0 max 150 93 1,613
2.
Szent Benedek RA I. 2 1 1 1 0 0 0 0 1 3 3 3 1,000 128 133 0,962
3.
Szegedi RSE Narancs 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 6 0,000 101 153 0,660
Leány U20 I. osztály Döntő Elődöntő
2024. június 1. szombat
17:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
Békéscsabai Röplabda SE
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
Leány U20 I. osztály Döntő 1. helyért
2024. június 2. vasárnap
15:10
UTE U 20 LILA
3 - 0
MTK Budapest
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
HÍREK
2024.06.03.
Női U20 - teremröplabda
Országos bajnok az UTE U20-as női csapata
Az UTE női csapatának sikerét hozta a Torma Ágnes U20-as országos bajnokság. Az ezüstérmet az MTK, a bronzérmet pedig a házigazda Nyíregyháza szerezte meg a péntektől-vasárnapig tartó versenyen.
2024.06.01.
Női U20 - teremröplabda
Nyíregyházán az U20-as korosztály legjobbjai
Már az első versenynap is parádés mérkőzéseket hozott a Torma Ágnes U20-as Országos Bajnokságon.
FOTÓGALÉRIA
2024.06.02. 70 fotó
Női U20 - teremröplabda
UTE U20 LILA - MTK Budapest 3:0
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 I. osztály Döntő 1. helyért
2024.06.02. 40 fotó
Női U20 - teremröplabda
Díjátadó
Torma Ágnes Országos Bajnokság Leány U20 I. osztály Döntő
2024.06.01. 89 fotó
Női U20 - teremröplabda
UTE U20 LILA - Békéscsabai Röplabda SE 3:0
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 I. osztály Döntő Elődöntő
2024.05.31. 42 fotó
Női U20 - teremröplabda
UTE U20 LILA - Szent Benedek RA I. 3:0
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 I. osztály Döntő B csoport
2024.05.31. 34 fotó
Női U20 - teremröplabda
Szegedi RSE Narancs - UTE U20 LILA 0:3
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 I. osztály Döntő B csoport
74 - ÚJPESTI TORNA EGYLET
223 - UTE U20 LILA 2023/2024
1325 ÚJPEST 1 PF.380
06 30 974 8197
roplabda@ute.hu, titkarsag@ute.hu
www.utevolley.hu, www.ute.hu,
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BÁDER JÚLIA 2006.10.09 25 21 4
2. BORSOS KATALIN 2006.03.10 2 2
3. BUTOR ANNA 2005.01.06 19 18 1
4. CORREA NADINE 2003.08.07 23 20 3
5. CSEREKLYE ZSÓFIA 2008.01.03 24 17 7
6. FÖLKER SÁRA 2007.05.04 28 21 7
7. HONTI-MAJOROS CHIARA 2005.11.27 4 3 1
8. HORVÁTH KAROLINA 2008.01.30 5 5
9. KÁLLAI LAURA 2006.01.06 21 16 5
10. LEHEL NÓRA ESZTER 2008.03.14 19 12 7
11. PASZTOREK NOÉMI GRÉTA 2008.11.04 11 6 5
12. PUSZTAI LILIEN 2008.07.07 26 20 6
13. RÁCZ JÚLIA 2006.06.10 8 6 2
14. RIESZ LILI ANNA 2006.05.20 23 19 4
15. SOJNÓCZKY SÁRA MÁRTA 2005.02.19 23 16 7
16. SÓTONYI HANNA 2007.04.03 24 17 7
17. SZABÓ NATÁLIA EMESE 2007.06.25 28 21 7
18. SZATMÁRI JÚLIA ESZTER 2004.09.28 16 15 1
19. VAS VANDA ORSOLYA 2005.05.19 18 12 6
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U20 I. osztály alapszakasz
2023. október 15. vasárnap
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 20 LILA
1 Budaörsi DSE-Emericus SE
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 Békéscsabai Röplabda SE
3 UTE U 20 LILA
2023. október 29. vasárnap
11:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 SZBRA I.
0 UTE U 20 LILA
13:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 UTE U 20 LILA
1 Gödöllői RC U20 I
2023. november 11. szombat
13:00 CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
0 VASAS SC U20
3 UTE U 20 LILA
15:00 CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
0 UTE U 20 LILA
3 Nyíregyháza
2023. november 25. szombat
13:00 JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
1 MTK Budapest
3 UTE U 20 LILA
15:00 JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
3 UTE U 20 LILA
0 SZRSE Narancs
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Nyíregyháza 8 8 0 23
2.
UTE U20 LILA 8 6 2 18
3.
VASAS SC U20 8 6 2 18
4.
Szent Benedek RA I. 8 3 5 12
5.
MTK Budapest 8 4 4 10
6.
Budaörsi DSE-Emericus SE 8 3 5 10
7.
Békéscsabai Röplabda SE 8 3 5 7
8.
Gödöllői Röplabda Club U20 I 8 2 6 6
9.
Szegedi RSE Narancs 8 1 7 4
Leány U20 I. osztály középszakasz
2024. január 13. szombat
13:00 ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
0 MTK Budapest
3 UTE U 20 LILA
15:00 ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
3 UTE U 20 LILA
0 Budaörsi DSE-Emericus SE
2024. február 4. vasárnap
11:00 BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
0 Békéscsabai Röplabda SE
3 UTE U 20 LILA
13:00 BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 UTE U 20 LILA
0 VASAS SC U20
2024. február 18. vasárnap
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 20 LILA
2 Gödöllői RC U20 I
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 SZRSE Narancs
3 UTE U 20 LILA
2024. március 2. szombat
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 UTE U 20 LILA
3 SZBRA I.
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 Nyíregyháza
1 UTE U 20 LILA
2024. március 16. szombat
11:00 CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
3 Nyíregyháza
0 UTE U 20 LILA
13:00 CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
1 UTE U 20 LILA
3 VASAS SC U20
2024. március 29. péntek
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 20 LILA
0 Gödöllői RC U20 I
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 SZBRA I.
3 UTE U 20 LILA
2024. április 21. vasárnap
11:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 UTE U 20 LILA
3 SZRSE Narancs
15:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 Békéscsabai Röplabda SE
3 UTE U 20 LILA
2024. május 4. szombat
13:00 ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
0 MTK Budapest
3 UTE U 20 LILA
15:00 ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
3 UTE U 20 LILA
0 Budaörsi DSE-Emericus SE
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Nyíregyháza 16 14 2 44
2.
UTE U20 LILA 16 11 5 34
3.
Szent Benedek RA I. 16 10 6 33
4.
MTK Budapest 16 10 6 29
5.
Békéscsabai Röplabda SE 16 8 8 25
6.
Szegedi RSE Narancs 16 7 9 19
7.
VASAS SC U20 16 4 12 15
8.
Gödöllői Röplabda Club U20 I 16 4 12 13
9.
Budaörsi DSE-Emericus SE 16 4 12 13
Leány U20 I. osztály Döntő B csoport
2024. május 31. péntek
16:35 CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
3 UTE U 20 LILA
0 SZBRA I.
20:50 CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
0 SZRSE Narancs
3 UTE U 20 LILA
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
UTE U20 LILA 2 2 0 6
2.
Szent Benedek RA I. 2 1 1 3
3.
Szegedi RSE Narancs 2 0 2 0
Leány U20 I. osztály Döntő Elődöntő
2024. június 1. szombat
17:00 CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
3 UTE U 20 LILA
0 Békéscsabai Röplabda SE
Leány U20 I. osztály Döntő 1. helyért
2024. június 2. vasárnap
15:10 CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
3 UTE U 20 LILA
0 MTK Budapest
HÍREK
2024.06.03.
Női U20 - teremröplabda
Országos bajnok az UTE U20-as női csapata
Az UTE női csapatának sikerét hozta a Torma Ágnes U20-as országos bajnokság. Az ezüstérmet az MTK, a bronzérmet pedig a házigazda Nyíregyháza szerezte meg a péntektől-vasárnapig tartó versenyen.
2024.06.01.
Női U20 - teremröplabda
Nyíregyházán az U20-as korosztály legjobbjai
Már az első versenynap is parádés mérkőzéseket hozott a Torma Ágnes U20-as Országos Bajnokságon.
FOTÓGALÉRIA
2024.06.02. 70 fotó
Női U20 - teremröplabda
UTE U20 LILA - MTK Budapest 3:0
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 I. osztály Döntő 1. helyért
2024.06.02. 40 fotó
Női U20 - teremröplabda
Díjátadó
Torma Ágnes Országos Bajnokság Leány U20 I. osztály Döntő
2024.06.01. 89 fotó
Női U20 - teremröplabda
UTE U20 LILA - Békéscsabai Röplabda SE 3:0
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 I. osztály Döntő Elődöntő
2024.05.31. 42 fotó
Női U20 - teremröplabda
UTE U20 LILA - Szent Benedek RA I. 3:0
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 I. osztály Döntő B csoport
2024.05.31. 34 fotó
Női U20 - teremröplabda
Szegedi RSE Narancs - UTE U20 LILA 0:3
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 I. osztály Döntő B csoport
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu