CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
69 - KISPEST SE
475 - KISPEST SE B 2022/2023
1192 BUDAPEST ADY ENDRE ÚT 7.
06 20 561 5580
ksekerekes@gmail.com
http://www.kispestse.hu
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BENKŐ ZOÉ PATRÍCIA 2012.05.27 8 3 5
2. CSÁK ANETT KINGA 2011.09.21 12 4 8
3. DANYI NADIN 2010.04.30
4. DEÁK-NAGY ZSELYKE 2011.12.01 4 4
5. FRANCA NIKOLETT 2011.07.13 6 4 2
6. KATONA DIÁNA 2011.03.23 16 7 9
7. KONCZ ESZTER 2010.10.06 14 5 9
8. LACZKÓ LILLA 2010.11.07 14 5 9
9. MURÁNYI HERTA HERMINA 2010.03.27 16 7 9
10. NYERUSAI SZONJA LILLA 2010.02.08 8 3 5
11. NYOLCZAS ITALA ZSÓFIA 2010.07.12 16 7 9
12. SUBA ALEXANDRA MAJA 2010.04.29 6 3 3
13. SZABÓ ANGÉLA 2011.11.05 8 5 3
14. SZALAY LUCA 2011.01.25 16 7 9
15. TELEK BABITA 2010.07.20 8 4 4
16. VIGH NATASA 2010.07.20 16 7 9
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U13 III. osztály Közép
2022. október 16. vasárnap
09:30
DÁG KSE
2 - 1
KISPEST SE B
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
11:00
KISPEST SE B
1 - 2
DSE
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
2022. november 5. szombat
10:00
KISPEST SE B
2 - 1
EMERICUS `B`
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
13:00
KISTEXT
0 - 3
KISPEST SE B
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
2022. november 19. szombat
10:00
SÜLYSÁPI SPORT EGYESÜLET
0 - 3
KISPEST SE B
MÓRA FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
2241 SÜLYSÁP VÖRÖSMARTY UTCA 41.
11:30
KISPEST SE B
1 - 2
CSRC SPORTEGYESÜLET
MÓRA FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
2241 SÜLYSÁP VÖRÖSMARTY UTCA 41.
2022. december 18. vasárnap
10:30
VIADUKT SE u13 LÁNY
0 - 3
KISPEST SE B
ZICHY MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2072 ZSÁMBÉK HONVÉD UTCA 4.
12:00
KISPEST SE B
1 - 2
BTDSE
ZICHY MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2072 ZSÁMBÉK HONVÉD UTCA 4.
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
DSE RÖPLABDA AKADÉMIA NKFT. 8 8 0 16 21 3 7,000 575 421 1,366
2.
PANORÁMA ÉLETVITEL ÉS SPORTEGYESÜLET 8 7 1 15 20 4 5,000 567 306 1,853
3.
DÁG KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET 8 7 1 15 19 5 3,800 581 351 1,655
4.
MAFC-NLG 8 6 2 14 16 8 2,000 561 397 1,413
5.
KESI Röplabda Akadémia `B` 8 6 2 14 16 8 2,000 545 467 1,167
6.
CSRC SPORTEGYESÜLET 6 6 0 12 14 4 3,500 422 275 1,535
7.
KISPEST SE B 8 4 4 12 15 9 1,667 519 423 1,227
8.
Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület 8 4 4 12 14 10 1,400 514 460 1,117
9.
EMERICUS SE `B` 8 4 4 12 13 11 1,182 517 448 1,154
10.
TFSE - Kalocsa 8 4 4 12 12 12 1,000 531 413 1,286
11.
Röpkalász 7 4 3 11 13 8 1,625 473 390 1,213
12.
UTE U13 III. OSZTÁLY 8 5 3 11 13 11 1,182 419 452 0,927
13.
BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMNÁZIUM DIÁKSPORT EGYESÜLET 7 4 3 11 11 10 1,100 451 443 1,018
14.
DKLSN 13`B 8 3 5 11 11 13 0,846 485 452 1,073
15.
SÜLYSÁPI SPORT EGYESÜLET 8 3 5 11 10 14 0,714 470 543 0,866
16.
EMERICUS SE `C` 8 2 6 10 8 16 0,500 452 483 0,936
17.
Belvárosi Röpi Suli 8 2 6 10 7 17 0,412 449 549 0,818
18.
KSE U13 kék 6 3 3 9 9 9 1,000 385 377 1,021
19.
VIADUKT SE u13 LÁNY 8 1 7 9 4 20 0,200 431 567 0,760
20.
DKLSN 13`C 8 1 7 9 4 20 0,200 362 517 0,700
21.
Szegedi RSE Fekete 6 2 4 8 8 10 0,800 345 407 0,848
22.
PALOTA RÖPLABDA SPORT CLUB 8 3 5 7 8 16 0,500 279 482 0,579
23.
KVSRC 6 2 4 6 7 11 0,636 231 341 0,677
24.
KISTEXT 8 0 8 0 0 24 0,000 0 600 0,000
Leány U13 III. osztály Közép Felsőház
2023. február 5. vasárnap
10:00
CSRC SPORTEGYESÜLET
3 - 0
KISPEST SE B
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
11:30
KISPEST SE B
1 - 2
KESI `B`
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2023. február 19. vasárnap
16:00
KISPEST SE B
1 - 2
DÁG KSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
17:30
EMERICUS `B`
0 - 3
KISPEST SE B
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
2023. március 18. szombat
10:00
MAFC-NLG
0 - 3
KISPEST SE B
CAMUGO SPORTLAB
1117 BUDAPEST HUNYADI JÁNOS ÚT 16.
11:30
KISPEST SE B
3 - 0
PANORÁMA SE
CAMUGO SPORTLAB
1117 BUDAPEST HUNYADI JÁNOS ÚT 16.
2023. április 23. vasárnap
11:00
BTDSE
2 - 1
KISPEST SE B
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
12:30
KISPEST SE B
1 - 2
DSE
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
CSRC SPORTEGYESÜLET 8 7 1 15 21 3 7,000 583 399 1,461
2.
DÁG KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET 7 7 0 14 17 7 2,429 547 465 1,176
3.
DSE RÖPLABDA AKADÉMIA NKFT. 8 6 2 14 14 10 1,400 541 435 1,244
4.
KESI Röplabda Akadémia `B` 8 5 3 13 14 10 1,400 518 466 1,112
5.
KISPEST SE B 8 3 5 11 13 11 1,182 528 470 1,123
6.
Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület 8 2 6 10 9 15 0,600 480 524 0,916
7.
PANORÁMA ÉLETVITEL ÉS SPORTEGYESÜLET 8 2 6 10 7 17 0,412 429 550 0,780
8.
EMERICUS SE `B` 7 2 5 9 9 15 0,600 489 545 0,897
9.
MAFC-NLG 8 1 7 7 4 20 0,200 303 564 0,537
FOTÓGALÉRIA
2022.10.16. 10 fotó
Versenyek
DÁG KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET - KISPEST SE B
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság Leány U13 III. osztály Közép
69 - KISPEST SE
475 - KISPEST SE B 2022/2023
1192 BUDAPEST ADY ENDRE ÚT 7.
06 20 561 5580
ksekerekes@gmail.com
http://www.kispestse.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BENKŐ ZOÉ PATRÍCIA 2012.05.27 8 3 5
2. CSÁK ANETT KINGA 2011.09.21 12 4 8
3. DANYI NADIN 2010.04.30
4. DEÁK-NAGY ZSELYKE 2011.12.01 4 4
5. FRANCA NIKOLETT 2011.07.13 6 4 2
6. KATONA DIÁNA 2011.03.23 16 7 9
7. KONCZ ESZTER 2010.10.06 14 5 9
8. LACZKÓ LILLA 2010.11.07 14 5 9
9. MURÁNYI HERTA HERMINA 2010.03.27 16 7 9
10. NYERUSAI SZONJA LILLA 2010.02.08 8 3 5
11. NYOLCZAS ITALA ZSÓFIA 2010.07.12 16 7 9
12. SUBA ALEXANDRA MAJA 2010.04.29 6 3 3
13. SZABÓ ANGÉLA 2011.11.05 8 5 3
14. SZALAY LUCA 2011.01.25 16 7 9
15. TELEK BABITA 2010.07.20 8 4 4
16. VIGH NATASA 2010.07.20 16 7 9
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U13 III. osztály Közép
2022. október 16. vasárnap
09:30
DÁG KSE
2 - 1
KISPEST SE B
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
11:00
KISPEST SE B
1 - 2
DSE
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
2022. november 5. szombat
10:00
KISPEST SE B
2 - 1
EMERICUS `B`
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
13:00
KISTEXT
0 - 3
KISPEST SE B
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
2022. november 19. szombat
10:00
SÜLYSÁPI SPORT EGYESÜLET
0 - 3
KISPEST SE B
MÓRA FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA SÜLYSÁP
11:30
KISPEST SE B
1 - 2
CSRC SPORTEGYESÜLET
MÓRA FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA SÜLYSÁP
2022. december 18. vasárnap
10:30
VIADUKT SE u13 LÁNY
0 - 3
KISPEST SE B
ZICHY MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA ZSÁMBÉK
12:00
KISPEST SE B
1 - 2
BTDSE
ZICHY MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA ZSÁMBÉK
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
DSE RÖPLABDA AKADÉMIA NKFT. 8 8 0 16 21 3 7,000 575 421 1,366
2.
PANORÁMA ÉLETVITEL ÉS SPORTEGYESÜLET 8 7 1 15 20 4 5,000 567 306 1,853
3.
DÁG KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET 8 7 1 15 19 5 3,800 581 351 1,655
4.
MAFC-NLG 8 6 2 14 16 8 2,000 561 397 1,413
5.
KESI Röplabda Akadémia `B` 8 6 2 14 16 8 2,000 545 467 1,167
6.
CSRC SPORTEGYESÜLET 6 6 0 12 14 4 3,500 422 275 1,535
7.
KISPEST SE B 8 4 4 12 15 9 1,667 519 423 1,227
8.
Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület 8 4 4 12 14 10 1,400 514 460 1,117
9.
EMERICUS SE `B` 8 4 4 12 13 11 1,182 517 448 1,154
10.
TFSE - Kalocsa 8 4 4 12 12 12 1,000 531 413 1,286
11.
Röpkalász 7 4 3 11 13 8 1,625 473 390 1,213
12.
UTE U13 III. OSZTÁLY 8 5 3 11 13 11 1,182 419 452 0,927
13.
BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMNÁZIUM DIÁKSPORT EGYESÜLET 7 4 3 11 11 10 1,100 451 443 1,018
14.
DKLSN 13`B 8 3 5 11 11 13 0,846 485 452 1,073
15.
SÜLYSÁPI SPORT EGYESÜLET 8 3 5 11 10 14 0,714 470 543 0,866
16.
EMERICUS SE `C` 8 2 6 10 8 16 0,500 452 483 0,936
17.
Belvárosi Röpi Suli 8 2 6 10 7 17 0,412 449 549 0,818
18.
KSE U13 kék 6 3 3 9 9 9 1,000 385 377 1,021
19.
VIADUKT SE u13 LÁNY 8 1 7 9 4 20 0,200 431 567 0,760
20.
DKLSN 13`C 8 1 7 9 4 20 0,200 362 517 0,700
21.
Szegedi RSE Fekete 6 2 4 8 8 10 0,800 345 407 0,848
22.
PALOTA RÖPLABDA SPORT CLUB 8 3 5 7 8 16 0,500 279 482 0,579
23.
KVSRC 6 2 4 6 7 11 0,636 231 341 0,677
24.
KISTEXT 8 0 8 0 0 24 0,000 0 600 0,000
Leány U13 III. osztály Közép Felsőház
2023. február 5. vasárnap
10:00
CSRC SPORTEGYESÜLET
3 - 0
KISPEST SE B
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
11:30
KISPEST SE B
1 - 2
KESI `B`
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2023. február 19. vasárnap
16:00
KISPEST SE B
1 - 2
DÁG KSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
17:30
EMERICUS `B`
0 - 3
KISPEST SE B
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
2023. március 18. szombat
10:00
MAFC-NLG
0 - 3
KISPEST SE B
CAMUGO SPORTLAB BUDAPEST
11:30
KISPEST SE B
3 - 0
PANORÁMA SE
CAMUGO SPORTLAB BUDAPEST
2023. április 23. vasárnap
11:00
BTDSE
2 - 1
KISPEST SE B
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
12:30
KISPEST SE B
1 - 2
DSE
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
CSRC SPORTEGYESÜLET 8 7 1 15 21 3 7,000 583 399 1,461
2.
DÁG KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET 7 7 0 14 17 7 2,429 547 465 1,176
3.
DSE RÖPLABDA AKADÉMIA NKFT. 8 6 2 14 14 10 1,400 541 435 1,244
4.
KESI Röplabda Akadémia `B` 8 5 3 13 14 10 1,400 518 466 1,112
5.
KISPEST SE B 8 3 5 11 13 11 1,182 528 470 1,123
6.
Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület 8 2 6 10 9 15 0,600 480 524 0,916
7.
PANORÁMA ÉLETVITEL ÉS SPORTEGYESÜLET 8 2 6 10 7 17 0,412 429 550 0,780
8.
EMERICUS SE `B` 7 2 5 9 9 15 0,600 489 545 0,897
9.
MAFC-NLG 8 1 7 7 4 20 0,200 303 564 0,537
FOTÓGALÉRIA
2022.10.16. 10 fotó
Versenyek
DÁG KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET - KISPEST SE B
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság Leány U13 III. osztály Közép
69 - KISPEST SE
475 - KISPEST SE B 2022/2023
1192 BUDAPEST ADY ENDRE ÚT 7.
06 20 561 5580
ksekerekes@gmail.com
http://www.kispestse.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BENKŐ ZOÉ PATRÍCIA 2012.05.27 8 3 5
2. CSÁK ANETT KINGA 2011.09.21 12 4 8
3. DANYI NADIN 2010.04.30
4. DEÁK-NAGY ZSELYKE 2011.12.01 4 4
5. FRANCA NIKOLETT 2011.07.13 6 4 2
6. KATONA DIÁNA 2011.03.23 16 7 9
7. KONCZ ESZTER 2010.10.06 14 5 9
8. LACZKÓ LILLA 2010.11.07 14 5 9
9. MURÁNYI HERTA HERMINA 2010.03.27 16 7 9
10. NYERUSAI SZONJA LILLA 2010.02.08 8 3 5
11. NYOLCZAS ITALA ZSÓFIA 2010.07.12 16 7 9
12. SUBA ALEXANDRA MAJA 2010.04.29 6 3 3
13. SZABÓ ANGÉLA 2011.11.05 8 5 3
14. SZALAY LUCA 2011.01.25 16 7 9
15. TELEK BABITA 2010.07.20 8 4 4
16. VIGH NATASA 2010.07.20 16 7 9
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U13 III. osztály Közép
2022. október 16. vasárnap
09:30 OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
2 DÁG KSE
1 KISPEST SE B
11:00 OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
1 KISPEST SE B
2 DSE
2022. november 5. szombat
10:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
2 KISPEST SE B
1 EMERICUS `B`
13:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
0 KISTEXT
3 KISPEST SE B
2022. november 19. szombat
10:00 MÓRA FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA SÜLYSÁP
0 SÜLYSÁPI SPORT EGYESÜLET
3 KISPEST SE B
11:30 MÓRA FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA SÜLYSÁP
1 KISPEST SE B
2 CSRC SPORTEGYESÜLET
2022. december 18. vasárnap
10:30 ZICHY MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA ZSÁMBÉK
0 VIADUKT SE u13 LÁNY
3 KISPEST SE B
12:00 ZICHY MIKLÓS ÁLTALÁNOS ISKOLA ZSÁMBÉK
1 KISPEST SE B
2 BTDSE
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
DSE RÖPLABDA AKADÉMIA NKFT. 8 8 0 16
2.
PANORÁMA ÉLETVITEL ÉS SPORTEGYESÜLET 8 7 1 15
3.
DÁG KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET 8 7 1 15
4.
MAFC-NLG 8 6 2 14
5.
KESI Röplabda Akadémia `B` 8 6 2 14
6.
CSRC SPORTEGYESÜLET 6 6 0 12
7.
KISPEST SE B 8 4 4 12
8.
Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület 8 4 4 12
9.
EMERICUS SE `B` 8 4 4 12
10.
TFSE - Kalocsa 8 4 4 12
11.
Röpkalász 7 4 3 11
12.
UTE U13 III. OSZTÁLY 8 5 3 11
13.
BATTHYÁNY KÁZMÉR GIMNÁZIUM DIÁKSPORT EGYESÜLET 7 4 3 11
14.
DKLSN 13`B 8 3 5 11
15.
SÜLYSÁPI SPORT EGYESÜLET 8 3 5 11
16.
EMERICUS SE `C` 8 2 6 10
17.
Belvárosi Röpi Suli 8 2 6 10
18.
KSE U13 kék 6 3 3 9
19.
VIADUKT SE u13 LÁNY 8 1 7 9
20.
DKLSN 13`C 8 1 7 9
21.
Szegedi RSE Fekete 6 2 4 8
22.
PALOTA RÖPLABDA SPORT CLUB 8 3 5 7
23.
KVSRC 6 2 4 6
24.
KISTEXT 8 0 8 0
Leány U13 III. osztály Közép Felsőház
2023. február 5. vasárnap
10:00 KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
3 CSRC SPORTEGYESÜLET
0 KISPEST SE B
11:30 KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
1 KISPEST SE B
2 KESI `B`
2023. február 19. vasárnap
16:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
1 KISPEST SE B
2 DÁG KSE
17:30 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
0 EMERICUS `B`
3 KISPEST SE B
2023. március 18. szombat
10:00 CAMUGO SPORTLAB BUDAPEST
0 MAFC-NLG
3 KISPEST SE B
11:30 CAMUGO SPORTLAB BUDAPEST
3 KISPEST SE B
0 PANORÁMA SE
2023. április 23. vasárnap
11:00 DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
2 BTDSE
1 KISPEST SE B
12:30 DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
1 KISPEST SE B
2 DSE
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
CSRC SPORTEGYESÜLET 8 7 1 15
2.
DÁG KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET 7 7 0 14
3.
DSE RÖPLABDA AKADÉMIA NKFT. 8 6 2 14
4.
KESI Röplabda Akadémia `B` 8 5 3 13
5.
KISPEST SE B 8 3 5 11
6.
Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület 8 2 6 10
7.
PANORÁMA ÉLETVITEL ÉS SPORTEGYESÜLET 8 2 6 10
8.
EMERICUS SE `B` 7 2 5 9
9.
MAFC-NLG 8 1 7 7
FOTÓGALÉRIA
2022.10.16. 10 fotó
Versenyek
DÁG KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET - KISPEST SE B
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság Leány U13 III. osztály Közép
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu