CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
69 - KISPEST SE
474 - KISPEST SE A 2022/2023
1192 BUDAPEST ADY ENDRE ÚT 7.
06 20 561 5580
ksekerekes@gmail.com
http://www.kispestse.hu
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BODÓCS HANNA LILLA 2011.11.03 23 14 9
2. BORSODI BLANKA 2010.08.04 29 17 12
3. CSOMOR KATA REBEKA 2010.03.31 27 16 11
4. DARÓCZI ANNA SAROLTA 2011.02.18 27 16 11
5. ENGLONER CSILLA ADÉL 2010.12.06 19 8 11
6. GERA ESZTER DÓRA 2010.01.10 10 6 4
7. KIS JULIANNA 2010.07.23 27 16 11
8. KOVÁCS KÍRA VIKTÓRIA 2010.01.13 25 14 11
9. KOVÁCS KORINA 2010.10.09 26 16 10
10. KÖVES TIANA 2010.03.21 29 17 12
11. MENYHÁRT LIA GRÉTA 2011.11.18 19 13 6
12. MOLNÁR NÓRA ANETT 2010.11.18 21 11 10
13. SZABÓ LUCA 2010.01.27 12 6 6
14. SZABÓ SÁRA 2010.01.27 15 10 5
15. TAKÁCS DORKA 2011.07.26 27 16 11
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U13 II. osztály Kelet alapszakasz
2022. október 2. vasárnap
11:30
VSD
1 - 2
KISPEST SE A
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
13:00
UTE U13 FEHÉR
0 - 3
KISPEST SE A
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2022. október 16. vasárnap
11:30
GÖDÖLLŐI RC/U13/II.
0 - 3
KISPEST SE A
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
13:00
NBARA 2
2 - 1
KISPEST SE A
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
2022. november 5. szombat
11:30
DVTK
1 - 2
KISPEST SE A
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
13:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
1 - 2
KISPEST SE A
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
2022. november 19. szombat
11:30
SZOLNOKI SPC Kék
2 - 1
KISPEST SE A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
BRSE - KÉK
1 - 2
KISPEST SE A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 8 8 0 16 19 5 3,800 584 433 1,349
2.
Városi Sportegyesület Dunakeszi 8 6 2 14 17 7 2,429 561 427 1,314
3.
KISPEST SE A 8 6 2 14 16 8 2,000 558 468 1,192
4.
NBARA 2 8 5 3 13 17 7 2,429 566 431 1,313
5.
MISKOLCI SPORTISKOLA 8 5 3 13 14 10 1,400 509 455 1,119
6.
BRSE - KÉK 8 3 5 11 9 15 0,600 472 542 0,871
7.
DVTK 8 2 6 10 9 15 0,600 459 557 0,824
8.
GÖDÖLLŐI RC/U13/II. 8 1 7 9 3 21 0,143 360 570 0,632
9.
UTE U13 II OSZTÁLY 8 0 8 8 4 20 0,200 385 571 0,674
Leány U13 II. osztály Kelet középszakasz
2022. december 18. vasárnap
11:00
DVTK
2 - 1
KISPEST SE A
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
12:30
KISPEST SE A
0 - 3
SZOLNOKI SPC Kék
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
2023. január 21. szombat
11:00
UTE U13 FEHÉR
0 - 3
KISPEST SE A
UTE CSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
12:30
KISPEST SE A
2 - 1
BRSE - KÉK
UTE CSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. február 5. vasárnap
11:30
GÖDÖLLŐI RC/U13/II.
0 - 3
KISPEST SE A
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
13:00
NBARA 2
3 - 0
KISPEST SE A
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
2023. február 19. vasárnap
10:00
KISPEST SE A
1 - 2
VSD
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
13:00
KISPEST SE A
3 - 0
MISKOLCI SPORTISKOLA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
2023. március 4. szombat
10:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
KISPEST SE A
UTE CSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
11:30
KISPEST SE A
2 - 1
SZOLNOKI SPC Kék
UTE CSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. március 18. szombat
11:00
DVTK
1 - 2
KISPEST SE A
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
12:30
KISPEST SE A
3 - 0
BRSE - KÉK
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
2023. április 2. vasárnap
10:00
VSD
2 - 1
KISPEST SE A
KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA RÉGI TT
2120 DUNAKESZI GARAS UTCA 26
11:30
KISPEST SE A
2 - 1
GÖDÖLLŐI RC/U13/II.
KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA RÉGI TT
2120 DUNAKESZI GARAS UTCA 26
2023. április 23. vasárnap
12:30
NBARA 2
2 - 1
KISPEST SE A
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
14:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
2 - 1
KISPEST SE A
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 16 15 1 31 39 9 4,333 1141 842 1,355
2.
NBARA 2 16 12 4 28 35 13 2,692 1141 882 1,294
3.
Városi Sportegyesület Dunakeszi 16 11 5 27 32 16 2,000 1086 956 1,136
4.
MISKOLCI SPORTISKOLA 16 10 6 26 27 21 1,286 1045 992 1,053
5.
KISPEST SE A 16 9 7 25 27 21 1,286 1067 934 1,142
6.
DVTK 16 8 8 24 24 24 1,000 1000 1014 0,986
7.
BRSE - KÉK 16 5 11 21 16 32 0,500 982 1067 0,920
8.
UTE U13 II OSZTÁLY 16 1 15 17 12 36 0,333 843 1120 0,753
9.
GÖDÖLLŐI RC/U13/II. 16 1 15 17 4 44 0,091 669 1167 0,573
Leány U13 II. osztály Kelet DÖNTŐ `A` csoport
2023. május 14. vasárnap
10:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
2 - 1
KISPEST SE A
CHIOVINI KATOLIKUS ÁLT. ISK.- BEJÁRAT FELŐLI PÁLYA
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
12:00
KISPEST SE A
0 - 2
SZOLNOKI SPC Kék
CHIOVINI KATOLIKUS ÁLT. ISK.- BEJÁRAT FELŐLI PÁLYA
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
MISKOLCI SPORTISKOLA 2 2 0 4 4 1 4,000 116 109 1,064
2.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 2 1 1 3 2 2 1,000 93 96 0,969
3.
KISPEST SE A 2 0 2 2 1 4 0,250 113 117 0,966
Leány U13 II. osztály Kelet DÖNTŐ Keresztjáték
2023. május 14. vasárnap
13:00
DVTK
0 - 2
KISPEST SE A
CHIOVINI KATOLIKUS ÁLT. ISK.- SZERTÁR FELŐLI PÁLYA
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 1 1 0 2 2 0 max 50 32 1,563
2.
KISPEST SE A 1 1 0 2 2 0 max 50 41 1,220
3.
DVTK 1 0 1 1 0 2 0,000 41 50 0,820
4.
Városi Sportegyesület Dunakeszi 1 0 1 1 0 2 0,000 32 50 0,640
Leány U13 II. osztály Kelet DÖNTŐ Elődöntő
2023. május 14. vasárnap
14:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
1 - 2
KISPEST SE A
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
NBARA 2 1 1 0 2 2 1 2,000 73 69 1,058
2.
KISPEST SE A 1 1 0 2 2 1 2,000 61 60 1,017
3.
MISKOLCI SPORTISKOLA 1 0 1 1 1 2 0,500 60 61 0,984
4.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 1 0 1 1 1 2 0,500 69 73 0,945
Leány U13 II. osztály Kelet DÖNTŐ 1. hely
2023. május 14. vasárnap
18:00
KISPEST SE A
1 - 2
NBARA 2
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
NBARA 2 1 1 0 2 2 1 2,000 57 55 1,036
2.
KISPEST SE A 1 0 1 1 1 2 0,500 55 57 0,965
FOTÓGALÉRIA
2022.11.05. 16 fotó
Versenyek
DVTK - KISPEST SE A 1:2
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság Leány U13 II. osztály Kelet alapszakasz
69 - KISPEST SE
474 - KISPEST SE A 2022/2023
1192 BUDAPEST ADY ENDRE ÚT 7.
06 20 561 5580
ksekerekes@gmail.com
http://www.kispestse.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BODÓCS HANNA LILLA 2011.11.03 23 14 9
2. BORSODI BLANKA 2010.08.04 29 17 12
3. CSOMOR KATA REBEKA 2010.03.31 27 16 11
4. DARÓCZI ANNA SAROLTA 2011.02.18 27 16 11
5. ENGLONER CSILLA ADÉL 2010.12.06 19 8 11
6. GERA ESZTER DÓRA 2010.01.10 10 6 4
7. KIS JULIANNA 2010.07.23 27 16 11
8. KOVÁCS KÍRA VIKTÓRIA 2010.01.13 25 14 11
9. KOVÁCS KORINA 2010.10.09 26 16 10
10. KÖVES TIANA 2010.03.21 29 17 12
11. MENYHÁRT LIA GRÉTA 2011.11.18 19 13 6
12. MOLNÁR NÓRA ANETT 2010.11.18 21 11 10
13. SZABÓ LUCA 2010.01.27 12 6 6
14. SZABÓ SÁRA 2010.01.27 15 10 5
15. TAKÁCS DORKA 2011.07.26 27 16 11
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U13 II. osztály Kelet alapszakasz
2022. október 2. vasárnap
11:30
VSD
1 - 2
KISPEST SE A
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
13:00
UTE U13 FEHÉR
0 - 3
KISPEST SE A
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2022. október 16. vasárnap
11:30
GÖDÖLLŐI RC/U13/II.
0 - 3
KISPEST SE A
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
13:00
NBARA 2
2 - 1
KISPEST SE A
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
2022. november 5. szombat
11:30
DVTK
1 - 2
KISPEST SE A
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
13:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
1 - 2
KISPEST SE A
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
2022. november 19. szombat
11:30
SZOLNOKI SPC Kék
2 - 1
KISPEST SE A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
BRSE - KÉK
1 - 2
KISPEST SE A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 8 8 0 16 19 5 3,800 584 433 1,349
2.
Városi Sportegyesület Dunakeszi 8 6 2 14 17 7 2,429 561 427 1,314
3.
KISPEST SE A 8 6 2 14 16 8 2,000 558 468 1,192
4.
NBARA 2 8 5 3 13 17 7 2,429 566 431 1,313
5.
MISKOLCI SPORTISKOLA 8 5 3 13 14 10 1,400 509 455 1,119
6.
BRSE - KÉK 8 3 5 11 9 15 0,600 472 542 0,871
7.
DVTK 8 2 6 10 9 15 0,600 459 557 0,824
8.
GÖDÖLLŐI RC/U13/II. 8 1 7 9 3 21 0,143 360 570 0,632
9.
UTE U13 II OSZTÁLY 8 0 8 8 4 20 0,200 385 571 0,674
Leány U13 II. osztály Kelet középszakasz
2022. december 18. vasárnap
11:00
DVTK
2 - 1
KISPEST SE A
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
12:30
KISPEST SE A
0 - 3
SZOLNOKI SPC Kék
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
2023. január 21. szombat
11:00
UTE U13 FEHÉR
0 - 3
KISPEST SE A
UTE CSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
12:30
KISPEST SE A
2 - 1
BRSE - KÉK
UTE CSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
2023. február 5. vasárnap
11:30
GÖDÖLLŐI RC/U13/II.
0 - 3
KISPEST SE A
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
13:00
NBARA 2
3 - 0
KISPEST SE A
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
2023. február 19. vasárnap
10:00
KISPEST SE A
1 - 2
VSD
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
13:00
KISPEST SE A
3 - 0
MISKOLCI SPORTISKOLA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
2023. március 4. szombat
10:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
KISPEST SE A
UTE CSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
11:30
KISPEST SE A
2 - 1
SZOLNOKI SPC Kék
UTE CSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
2023. március 18. szombat
11:00
DVTK
1 - 2
KISPEST SE A
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
12:30
KISPEST SE A
3 - 0
BRSE - KÉK
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
2023. április 2. vasárnap
10:00
VSD
2 - 1
KISPEST SE A
KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA RÉGI TT DUNAKESZI
11:30
KISPEST SE A
2 - 1
GÖDÖLLŐI RC/U13/II.
KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA RÉGI TT DUNAKESZI
2023. április 23. vasárnap
12:30
NBARA 2
2 - 1
KISPEST SE A
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
14:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
2 - 1
KISPEST SE A
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 16 15 1 31 39 9 4,333 1141 842 1,355
2.
NBARA 2 16 12 4 28 35 13 2,692 1141 882 1,294
3.
Városi Sportegyesület Dunakeszi 16 11 5 27 32 16 2,000 1086 956 1,136
4.
MISKOLCI SPORTISKOLA 16 10 6 26 27 21 1,286 1045 992 1,053
5.
KISPEST SE A 16 9 7 25 27 21 1,286 1067 934 1,142
6.
DVTK 16 8 8 24 24 24 1,000 1000 1014 0,986
7.
BRSE - KÉK 16 5 11 21 16 32 0,500 982 1067 0,920
8.
UTE U13 II OSZTÁLY 16 1 15 17 12 36 0,333 843 1120 0,753
9.
GÖDÖLLŐI RC/U13/II. 16 1 15 17 4 44 0,091 669 1167 0,573
Leány U13 II. osztály Kelet DÖNTŐ `A` csoport
2023. május 14. vasárnap
10:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
2 - 1
KISPEST SE A
CHIOVINI KATOLIKUS ÁLT. ISK.- BEJÁRAT FELŐLI PÁLYA BESENYSZÖG
12:00
KISPEST SE A
0 - 2
SZOLNOKI SPC Kék
CHIOVINI KATOLIKUS ÁLT. ISK.- BEJÁRAT FELŐLI PÁLYA BESENYSZÖG
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
MISKOLCI SPORTISKOLA 2 2 0 4 4 1 4,000 116 109 1,064
2.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 2 1 1 3 2 2 1,000 93 96 0,969
3.
KISPEST SE A 2 0 2 2 1 4 0,250 113 117 0,966
Leány U13 II. osztály Kelet DÖNTŐ Keresztjáték
2023. május 14. vasárnap
13:00
DVTK
0 - 2
KISPEST SE A
CHIOVINI KATOLIKUS ÁLT. ISK.- SZERTÁR FELŐLI PÁLYA BESENYSZÖG
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 1 1 0 2 2 0 max 50 32 1,563
2.
KISPEST SE A 1 1 0 2 2 0 max 50 41 1,220
3.
DVTK 1 0 1 1 0 2 0,000 41 50 0,820
4.
Városi Sportegyesület Dunakeszi 1 0 1 1 0 2 0,000 32 50 0,640
Leány U13 II. osztály Kelet DÖNTŐ Elődöntő
2023. május 14. vasárnap
14:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
1 - 2
KISPEST SE A
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
NBARA 2 1 1 0 2 2 1 2,000 73 69 1,058
2.
KISPEST SE A 1 1 0 2 2 1 2,000 61 60 1,017
3.
MISKOLCI SPORTISKOLA 1 0 1 1 1 2 0,500 60 61 0,984
4.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 1 0 1 1 1 2 0,500 69 73 0,945
Leány U13 II. osztály Kelet DÖNTŐ 1. hely
2023. május 14. vasárnap
18:00
KISPEST SE A
1 - 2
NBARA 2
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
NBARA 2 1 1 0 2 2 1 2,000 57 55 1,036
2.
KISPEST SE A 1 0 1 1 1 2 0,500 55 57 0,965
FOTÓGALÉRIA
2022.11.05. 16 fotó
Versenyek
DVTK - KISPEST SE A 1:2
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság Leány U13 II. osztály Kelet alapszakasz
69 - KISPEST SE
474 - KISPEST SE A 2022/2023
1192 BUDAPEST ADY ENDRE ÚT 7.
06 20 561 5580
ksekerekes@gmail.com
http://www.kispestse.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BODÓCS HANNA LILLA 2011.11.03 23 14 9
2. BORSODI BLANKA 2010.08.04 29 17 12
3. CSOMOR KATA REBEKA 2010.03.31 27 16 11
4. DARÓCZI ANNA SAROLTA 2011.02.18 27 16 11
5. ENGLONER CSILLA ADÉL 2010.12.06 19 8 11
6. GERA ESZTER DÓRA 2010.01.10 10 6 4
7. KIS JULIANNA 2010.07.23 27 16 11
8. KOVÁCS KÍRA VIKTÓRIA 2010.01.13 25 14 11
9. KOVÁCS KORINA 2010.10.09 26 16 10
10. KÖVES TIANA 2010.03.21 29 17 12
11. MENYHÁRT LIA GRÉTA 2011.11.18 19 13 6
12. MOLNÁR NÓRA ANETT 2010.11.18 21 11 10
13. SZABÓ LUCA 2010.01.27 12 6 6
14. SZABÓ SÁRA 2010.01.27 15 10 5
15. TAKÁCS DORKA 2011.07.26 27 16 11
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U13 II. osztály Kelet alapszakasz
2022. október 2. vasárnap
11:30 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
1 VSD
2 KISPEST SE A
13:00 UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
0 UTE U13 FEHÉR
3 KISPEST SE A
2022. október 16. vasárnap
11:30 NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
0 GÖDÖLLŐI RC/U13/II.
3 KISPEST SE A
13:00 NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
2 NBARA 2
1 KISPEST SE A
2022. november 5. szombat
11:30 MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
1 DVTK
2 KISPEST SE A
13:00 MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
1 MISKOLCI SPORTISKOLA
2 KISPEST SE A
2022. november 19. szombat
11:30 BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
2 SZOLNOKI SPC Kék
1 KISPEST SE A
13:00 BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
1 BRSE - KÉK
2 KISPEST SE A
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 8 8 0 16
2.
Városi Sportegyesület Dunakeszi 8 6 2 14
3.
KISPEST SE A 8 6 2 14
4.
NBARA 2 8 5 3 13
5.
MISKOLCI SPORTISKOLA 8 5 3 13
6.
BRSE - KÉK 8 3 5 11
7.
DVTK 8 2 6 10
8.
GÖDÖLLŐI RC/U13/II. 8 1 7 9
9.
UTE U13 II OSZTÁLY 8 0 8 8
Leány U13 II. osztály Kelet középszakasz
2022. december 18. vasárnap
11:00 MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
2 DVTK
1 KISPEST SE A
12:30 MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
0 KISPEST SE A
3 SZOLNOKI SPC Kék
2023. január 21. szombat
11:00 UTE CSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
0 UTE U13 FEHÉR
3 KISPEST SE A
12:30 UTE CSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
2 KISPEST SE A
1 BRSE - KÉK
2023. február 5. vasárnap
11:30 NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
0 GÖDÖLLŐI RC/U13/II.
3 KISPEST SE A
13:00 NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
3 NBARA 2
0 KISPEST SE A
2023. február 19. vasárnap
10:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
1 KISPEST SE A
2 VSD
13:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 KISPEST SE A
0 MISKOLCI SPORTISKOLA
2023. március 4. szombat
10:00 UTE CSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
1 UTE U13 FEHÉR
2 KISPEST SE A
11:30 UTE CSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
2 KISPEST SE A
1 SZOLNOKI SPC Kék
2023. március 18. szombat
11:00 MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
1 DVTK
2 KISPEST SE A
12:30 MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
3 KISPEST SE A
0 BRSE - KÉK
2023. április 2. vasárnap
10:00 KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA RÉGI TT DUNAKESZI
2 VSD
1 KISPEST SE A
11:30 KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA RÉGI TT DUNAKESZI
2 KISPEST SE A
1 GÖDÖLLŐI RC/U13/II.
2023. április 23. vasárnap
12:30 MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
2 NBARA 2
1 KISPEST SE A
14:00 MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
2 MISKOLCI SPORTISKOLA
1 KISPEST SE A
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 16 15 1 31
2.
NBARA 2 16 12 4 28
3.
Városi Sportegyesület Dunakeszi 16 11 5 27
4.
MISKOLCI SPORTISKOLA 16 10 6 26
5.
KISPEST SE A 16 9 7 25
6.
DVTK 16 8 8 24
7.
BRSE - KÉK 16 5 11 21
8.
UTE U13 II OSZTÁLY 16 1 15 17
9.
GÖDÖLLŐI RC/U13/II. 16 1 15 17
Leány U13 II. osztály Kelet DÖNTŐ `A` csoport
2023. május 14. vasárnap
10:00 CHIOVINI KATOLIKUS ÁLT. ISK.- BEJÁRAT FELŐLI PÁLYA BESENYSZÖG
2 MISKOLCI SPORTISKOLA
1 KISPEST SE A
12:00 CHIOVINI KATOLIKUS ÁLT. ISK.- BEJÁRAT FELŐLI PÁLYA BESENYSZÖG
0 KISPEST SE A
2 SZOLNOKI SPC Kék
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
MISKOLCI SPORTISKOLA 2 2 0 4
2.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 2 1 1 3
3.
KISPEST SE A 2 0 2 2
Leány U13 II. osztály Kelet DÖNTŐ Keresztjáték
2023. május 14. vasárnap
13:00 CHIOVINI KATOLIKUS ÁLT. ISK.- SZERTÁR FELŐLI PÁLYA BESENYSZÖG
0 DVTK
2 KISPEST SE A
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 1 1 0 2
2.
KISPEST SE A 1 1 0 2
3.
DVTK 1 0 1 1
4.
Városi Sportegyesület Dunakeszi 1 0 1 1
Leány U13 II. osztály Kelet DÖNTŐ Elődöntő
2023. május 14. vasárnap
14:00 CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
1 MISKOLCI SPORTISKOLA
2 KISPEST SE A
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
NBARA 2 1 1 0 2
2.
KISPEST SE A 1 1 0 2
3.
MISKOLCI SPORTISKOLA 1 0 1 1
4.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 1 0 1 1
Leány U13 II. osztály Kelet DÖNTŐ 1. hely
2023. május 14. vasárnap
18:00 CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
1 KISPEST SE A
2 NBARA 2
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
NBARA 2 1 1 0 2
2.
KISPEST SE A 1 0 1 1
FOTÓGALÉRIA
2022.11.05. 16 fotó
Versenyek
DVTK - KISPEST SE A 1:2
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság Leány U13 II. osztály Kelet alapszakasz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu