CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
69 - KISPEST SE
273 - KISPEST SE A 2022/2023
1192 BUDAPEST ADY ENDRE ÚT 7.
06 20 561 5580
ksekerekes@gmail.com
http://www.kispestse.hu
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BAKONY ANNA 2008.08.24 20 15 5
2. BALLA ZITA HANNA 2006.07.29 18 12 6
3. BARTUS LUCA 2007.02.15 20 13 7
4. DÓCZI JOHANNA 2007.02.10 18 11 7
5. EMBER ZITA 2007.01.11 12 6 6
6. ENGELLEITER SZONJA FLÓRA 2007.05.17 20 13 7
7. GÖRÖG DÓRA KATALIN 2006.08.18 6 3 3
8. JÓKAI NOÉMI 2006.06.17 24 15 9
9. OROSZ ZSÓFIA 2007.05.15 14 10 4
10. POÓS ANNA 2006.02.22 26 17 9
11. SARKADI MÍRA 2007.08.26 26 17 9
12. SÖVEGJÁRTÓ SZOFI 2008.09.13 8 4 4
13. SZIGETVÁRI JANKA 2007.02.15 18 13 5
14. TAKÁCS DOMINIKA ZOÉ 2006.07.24 26 17 9
15. TAKÁCS RÉKA 2007.04.16 8 5 3
16. TORMA ESZTER 2006.08.30 20 13 7
17. TŐZSÉR CINTIA ALEXA 2007.01.25 26 17 9
18. WÜHRL ANNA ANDREA 2007.07.01 18 14 4
MŰSOR, EREDMÉNY
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Alapsz.
2022. október 1. szombat
14:00
KISPEST SE A
1 - 3
KISPEST SE B
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
15:30
KISPEST SE A
3 - 0
EMERICUS `B`
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2022. október 15. szombat
11:00
PETŐFI SC BONYHÁD
1 - 3
KISPEST SE A
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
13:00
KISPEST SE A
3 - 0
DÁG KSE
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
2022. november 6. vasárnap
13:00
BDSE
3 - 0
KISPEST SE A
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
15:00
VASAS SC U17 C
3 - 0
KISPEST SE A
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
2022. november 20. vasárnap
10:00
KISPEST SE A
3 - 0
LŐRINC 2000 SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
14:00
KISPEST SE A
0 - 3
DKLSN 17`B
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
DKLSN 17`B 8 8 0 16 24 2 12,000 645 394 1,637
2.
Budaörsi DSE 8 7 1 15 22 5 4,400 652 406 1,606
3.
KISPEST SE B 8 5 3 13 17 10 1,700 603 486 1,241
4.
VASAS SC U17 C 8 4 4 12 14 12 1,167 563 485 1,161
5.
KISPEST SE A 8 4 4 12 13 13 1,000 547 534 1,024
6.
DÁG KSE 8 3 5 11 10 17 0,588 527 587 0,898
7.
PETŐFI SC BONYHÁD 8 3 5 11 10 17 0,588 411 608 0,676
8.
EMERICUS `B` 8 1 7 9 5 22 0,227 395 644 0,613
9.
LŐRINC 2000 SE 8 1 7 9 4 21 0,190 347 546 0,636
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Középsza.
2022. december 17. szombat
14:30
KISPEST SE A
3 - 0
EMERICUS `B`
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
17:30
KISPEST SE A
3 - 0
KISPEST SE B
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2023. január 21. szombat
11:00
PETŐFI SC BONYHÁD
1 - 3
KISPEST SE A
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
13:00
KISPEST SE A
3 - 1
DÁG KSE
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
2023. február 4. szombat
12:00
KISPEST SE A
2 - 3
VASAS SC U17 C
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
14:00
BDSE
3 - 0
KISPEST SE A
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
2023. február 19. vasárnap
10:00
LŐRINC 2000 SE
0 - 3
KISPEST SE A
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
12:00
KISPEST SE A
3 - 0
UTE U17 FEHÉR
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
2023. március 5. vasárnap
10:00
KISPEST SE A
3 - 1
KISPEST SE B
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
14:00
KISPEST SE A
3 - 0
EMERICUS `B`
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
2023. március 19. vasárnap
16:00
KISPEST SE A
3 - 0
PETŐFI SC BONYHÁD
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
17:30
DÁG KSE
1 - 3
KISPEST SE A
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
2023. április 22. szombat
11:00
KISPEST SE A
3 - 2
VASAS SC U17 C
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
13:00
BDSE
3 - 0
KISPEST SE A
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
2023. május 13. szombat
12:00
LŐRINC 2000 SE
0 - 3
KISPEST SE A
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
14:00
UTE U17 FEHÉR
2 - 3
KISPEST SE A
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
Budaörsi DSE 16 14 2 30 44 8 5,500 1264 789 1,602
2.
KISPEST SE B 16 13 3 29 40 13 3,077 1233 933 1,322
3.
KISPEST SE A 16 13 3 29 41 17 2,412 1324 1093 1,211
4.
VASAS SC U17 C 15 10 5 25 33 21 1,571 1170 1099 1,065
5.
UTE U17 FEHÉR 16 9 7 25 32 26 1,231 1221 1173 1,041
6.
PETŐFI SC BONYHÁD 16 5 11 21 22 35 0,629 1119 1217 0,919
7.
DÁG KSE 15 5 10 20 21 33 0,636 1078 1220 0,884
8.
LŐRINC 2000 SE 16 2 14 18 7 45 0,156 774 1237 0,626
9.
EMERICUS `B` 16 0 16 16 6 48 0,125 873 1295 0,674
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP 1-4. hely
2023. június 4. vasárnap
12:00
KISPEST SE B
3 - 2
KISPEST SE A
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
14:15
KISPEST SE A
1 - 3
VASAS SC U17 C
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
FOTÓGALÉRIA
2023.02.19. 27 fotó
Versenyek
LŐRINC 2000 SE - KISPEST SE A 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Középsza.
2022.11.20. 22 fotó
Versenyek
KISPEST SE A - LŐRINC 2000 SE 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Alapsz
69 - KISPEST SE
273 - KISPEST SE A 2022/2023
1192 BUDAPEST ADY ENDRE ÚT 7.
06 20 561 5580
ksekerekes@gmail.com
http://www.kispestse.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BAKONY ANNA 2008.08.24 20 15 5
2. BALLA ZITA HANNA 2006.07.29 18 12 6
3. BARTUS LUCA 2007.02.15 20 13 7
4. DÓCZI JOHANNA 2007.02.10 18 11 7
5. EMBER ZITA 2007.01.11 12 6 6
6. ENGELLEITER SZONJA FLÓRA 2007.05.17 20 13 7
7. GÖRÖG DÓRA KATALIN 2006.08.18 6 3 3
8. JÓKAI NOÉMI 2006.06.17 24 15 9
9. OROSZ ZSÓFIA 2007.05.15 14 10 4
10. POÓS ANNA 2006.02.22 26 17 9
11. SARKADI MÍRA 2007.08.26 26 17 9
12. SÖVEGJÁRTÓ SZOFI 2008.09.13 8 4 4
13. SZIGETVÁRI JANKA 2007.02.15 18 13 5
14. TAKÁCS DOMINIKA ZOÉ 2006.07.24 26 17 9
15. TAKÁCS RÉKA 2007.04.16 8 5 3
16. TORMA ESZTER 2006.08.30 20 13 7
17. TŐZSÉR CINTIA ALEXA 2007.01.25 26 17 9
18. WÜHRL ANNA ANDREA 2007.07.01 18 14 4
MŰSOR, EREDMÉNY
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Alapsz.
2022. október 1. szombat
14:00
KISPEST SE A
1 - 3
KISPEST SE B
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
15:30
KISPEST SE A
3 - 0
EMERICUS `B`
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. október 15. szombat
11:00
PETŐFI SC BONYHÁD
1 - 3
KISPEST SE A
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
13:00
KISPEST SE A
3 - 0
DÁG KSE
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
2022. november 6. vasárnap
13:00
BDSE
3 - 0
KISPEST SE A
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
15:00
VASAS SC U17 C
3 - 0
KISPEST SE A
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
2022. november 20. vasárnap
10:00
KISPEST SE A
3 - 0
LŐRINC 2000 SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
14:00
KISPEST SE A
0 - 3
DKLSN 17`B
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
DKLSN 17`B 8 8 0 16 24 2 12,000 645 394 1,637
2.
Budaörsi DSE 8 7 1 15 22 5 4,400 652 406 1,606
3.
KISPEST SE B 8 5 3 13 17 10 1,700 603 486 1,241
4.
VASAS SC U17 C 8 4 4 12 14 12 1,167 563 485 1,161
5.
KISPEST SE A 8 4 4 12 13 13 1,000 547 534 1,024
6.
DÁG KSE 8 3 5 11 10 17 0,588 527 587 0,898
7.
PETŐFI SC BONYHÁD 8 3 5 11 10 17 0,588 411 608 0,676
8.
EMERICUS `B` 8 1 7 9 5 22 0,227 395 644 0,613
9.
LŐRINC 2000 SE 8 1 7 9 4 21 0,190 347 546 0,636
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Középsza.
2022. december 17. szombat
14:30
KISPEST SE A
3 - 0
EMERICUS `B`
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
17:30
KISPEST SE A
3 - 0
KISPEST SE B
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2023. január 21. szombat
11:00
PETŐFI SC BONYHÁD
1 - 3
KISPEST SE A
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
13:00
KISPEST SE A
3 - 1
DÁG KSE
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
2023. február 4. szombat
12:00
KISPEST SE A
2 - 3
VASAS SC U17 C
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
14:00
BDSE
3 - 0
KISPEST SE A
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
2023. február 19. vasárnap
10:00
LŐRINC 2000 SE
0 - 3
KISPEST SE A
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
12:00
KISPEST SE A
3 - 0
UTE U17 FEHÉR
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
2023. március 5. vasárnap
10:00
KISPEST SE A
3 - 1
KISPEST SE B
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
14:00
KISPEST SE A
3 - 0
EMERICUS `B`
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
2023. március 19. vasárnap
16:00
KISPEST SE A
3 - 0
PETŐFI SC BONYHÁD
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
17:30
DÁG KSE
1 - 3
KISPEST SE A
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
2023. április 22. szombat
11:00
KISPEST SE A
3 - 2
VASAS SC U17 C
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
13:00
BDSE
3 - 0
KISPEST SE A
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
2023. május 13. szombat
12:00
LŐRINC 2000 SE
0 - 3
KISPEST SE A
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
14:00
UTE U17 FEHÉR
2 - 3
KISPEST SE A
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
Budaörsi DSE 16 14 2 30 44 8 5,500 1264 789 1,602
2.
KISPEST SE B 16 13 3 29 40 13 3,077 1233 933 1,322
3.
KISPEST SE A 16 13 3 29 41 17 2,412 1324 1093 1,211
4.
VASAS SC U17 C 15 10 5 25 33 21 1,571 1170 1099 1,065
5.
UTE U17 FEHÉR 16 9 7 25 32 26 1,231 1221 1173 1,041
6.
PETŐFI SC BONYHÁD 16 5 11 21 22 35 0,629 1119 1217 0,919
7.
DÁG KSE 15 5 10 20 21 33 0,636 1078 1220 0,884
8.
LŐRINC 2000 SE 16 2 14 18 7 45 0,156 774 1237 0,626
9.
EMERICUS `B` 16 0 16 16 6 48 0,125 873 1295 0,674
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP 1-4. hely
2023. június 4. vasárnap
12:00
KISPEST SE B
3 - 2
KISPEST SE A
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
14:15
KISPEST SE A
1 - 3
VASAS SC U17 C
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
FOTÓGALÉRIA
2023.02.19. 27 fotó
Versenyek
LŐRINC 2000 SE - KISPEST SE A 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Középsza.
2022.11.20. 22 fotó
Versenyek
KISPEST SE A - LŐRINC 2000 SE 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Alapsz
69 - KISPEST SE
273 - KISPEST SE A 2022/2023
1192 BUDAPEST ADY ENDRE ÚT 7.
06 20 561 5580
ksekerekes@gmail.com
http://www.kispestse.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BAKONY ANNA 2008.08.24 20 15 5
2. BALLA ZITA HANNA 2006.07.29 18 12 6
3. BARTUS LUCA 2007.02.15 20 13 7
4. DÓCZI JOHANNA 2007.02.10 18 11 7
5. EMBER ZITA 2007.01.11 12 6 6
6. ENGELLEITER SZONJA FLÓRA 2007.05.17 20 13 7
7. GÖRÖG DÓRA KATALIN 2006.08.18 6 3 3
8. JÓKAI NOÉMI 2006.06.17 24 15 9
9. OROSZ ZSÓFIA 2007.05.15 14 10 4
10. POÓS ANNA 2006.02.22 26 17 9
11. SARKADI MÍRA 2007.08.26 26 17 9
12. SÖVEGJÁRTÓ SZOFI 2008.09.13 8 4 4
13. SZIGETVÁRI JANKA 2007.02.15 18 13 5
14. TAKÁCS DOMINIKA ZOÉ 2006.07.24 26 17 9
15. TAKÁCS RÉKA 2007.04.16 8 5 3
16. TORMA ESZTER 2006.08.30 20 13 7
17. TŐZSÉR CINTIA ALEXA 2007.01.25 26 17 9
18. WÜHRL ANNA ANDREA 2007.07.01 18 14 4
MŰSOR, EREDMÉNY
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Alapsz.
2022. október 1. szombat
14:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
1 KISPEST SE A
3 KISPEST SE B
15:30 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 KISPEST SE A
0 EMERICUS `B`
2022. október 15. szombat
11:00 BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
1 PETŐFI SC BONYHÁD
3 KISPEST SE A
13:00 BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
3 KISPEST SE A
0 DÁG KSE
2022. november 6. vasárnap
13:00 VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 BDSE
0 KISPEST SE A
15:00 VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 VASAS SC U17 C
0 KISPEST SE A
2022. november 20. vasárnap
10:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 KISPEST SE A
0 LŐRINC 2000 SE
14:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
0 KISPEST SE A
3 DKLSN 17`B
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
DKLSN 17`B 8 8 0 16
2.
Budaörsi DSE 8 7 1 15
3.
KISPEST SE B 8 5 3 13
4.
VASAS SC U17 C 8 4 4 12
5.
KISPEST SE A 8 4 4 12
6.
DÁG KSE 8 3 5 11
7.
PETŐFI SC BONYHÁD 8 3 5 11
8.
EMERICUS `B` 8 1 7 9
9.
LŐRINC 2000 SE 8 1 7 9
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Középsza.
2022. december 17. szombat
14:30 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 KISPEST SE A
0 EMERICUS `B`
17:30 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 KISPEST SE A
0 KISPEST SE B
2023. január 21. szombat
11:00 BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
1 PETŐFI SC BONYHÁD
3 KISPEST SE A
13:00 BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
3 KISPEST SE A
1 DÁG KSE
2023. február 4. szombat
12:00 ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
2 KISPEST SE A
3 VASAS SC U17 C
14:00 ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
3 BDSE
0 KISPEST SE A
2023. február 19. vasárnap
10:00 CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
0 LŐRINC 2000 SE
3 KISPEST SE A
12:00 CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
3 KISPEST SE A
0 UTE U17 FEHÉR
2023. március 5. vasárnap
10:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 KISPEST SE A
1 KISPEST SE B
14:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 KISPEST SE A
0 EMERICUS `B`
2023. március 19. vasárnap
16:00 OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
3 KISPEST SE A
0 PETŐFI SC BONYHÁD
17:30 OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
1 DÁG KSE
3 KISPEST SE A
2023. április 22. szombat
11:00 ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
3 KISPEST SE A
2 VASAS SC U17 C
13:00 ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
3 BDSE
0 KISPEST SE A
2023. május 13. szombat
12:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 LŐRINC 2000 SE
3 KISPEST SE A
14:00 UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2 UTE U17 FEHÉR
3 KISPEST SE A
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Budaörsi DSE 16 14 2 30
2.
KISPEST SE B 16 13 3 29
3.
KISPEST SE A 16 13 3 29
4.
VASAS SC U17 C 15 10 5 25
5.
UTE U17 FEHÉR 16 9 7 25
6.
PETŐFI SC BONYHÁD 16 5 11 21
7.
DÁG KSE 15 5 10 20
8.
LŐRINC 2000 SE 16 2 14 18
9.
EMERICUS `B` 16 0 16 16
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP 1-4. hely
2023. június 4. vasárnap
12:00 ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
3 KISPEST SE B
2 KISPEST SE A
14:15 ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
1 KISPEST SE A
3 VASAS SC U17 C
FOTÓGALÉRIA
2023.02.19. 27 fotó
Versenyek
LŐRINC 2000 SE - KISPEST SE A 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Középsza.
2022.11.20. 22 fotó
Versenyek
KISPEST SE A - LŐRINC 2000 SE 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Alapsz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu