CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
69 - KISPEST SE
191 - KISPEST SE 2022/2023
1192 BUDAPEST ADY ENDRE ÚT 7.
06 20 561 5580
ksekerekes@gmail.com
http://www.kispestse.hu
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BAKAI KATA 2003.01.02
2. DÁNYI LUCA 2003.07.02 6 5 1
3. EISENKRAMMER DALMA 2005.05.17 6 5 1
4. KOVÁCS EMMA NOÉMI 2006.09.29 2 2
5. MICHL LAURA 2005.06.15 8 7 1
6. MOLNÁR BEÁTA 2003.07.08
7. MOLNÁR SÁRA 2005.06.14 8 7 1
8. MOLNOS BEÁTA 2005.05.02 8 7 1
9. NÉMETH PETRA 2006.08.11
10. PAPP NOÉMI FANNI 2004.07.17 4 4
11. PETRÁNYI PETRA 2005.03.16 8 7 1
12. POÓS ANNA 2006.02.22 6 5 1
13. PÖLTL ZORKA 2005.07.07 4 3 1
14. PRAINER LILI 2002.12.25 8 7 1
15. RADICS MIRA 2005.10.04 6 5 1
16. RAPALI ROBINA 2004.04.21 8 7 1
17. REITER RENÁTA 2004.03.29 2 2
18. SZIJJÁRTÓ LILIÁNA MARGIT 2007.06.25
19. SZILVÁSI FANNI 2006.03.10
20. SZOKOLAI ZSÓFIA 2002.11.08 8 7 1
21. TÓTH BORBÁLA KLÁRA 2003.12.19 6 6
22. TÓTH IZABEL 2005.10.18 4 3 1
23. VARGA PETRA 2004.06.08 8 7 1
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U20 III. o. Közép alapszakasz
2022. szeptember 24. szombat
11:00
BVSC-ZUGLÓ Sárga
2 - 3
KISPEST SE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
12:30
KISPEST SE
3 - 0
DKLSN 20`B
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2022. október 8. szombat
11:00
VSD A
3 - 1
KISPEST SE
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2120 DUNAKESZI TÁNCSICS MIHÁLY UTCA 4.
13:00
KISPEST SE
3 - 0
Szegedi RSE Fekete
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2120 DUNAKESZI TÁNCSICS MIHÁLY UTCA 4.
2022. október 22. szombat
10:00
KISPEST SE
3 - 1
PALOTA RSC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
13:00
KISPEST SE
3 - 0
VIADUKT SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
2022. november 13. vasárnap
13:00
TFSE - Kalocsa
0 - 3
KISPEST SE
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
15:00
PETŐFI SPORT CLUB BONYHÁD
1 - 3
KISPEST SE
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
VSD A 8 7 1 15 23 6 3,833 695 499 1,393
2.
KISPEST SE 8 7 1 15 22 7 3,143 661 508 1,301
3.
BVSC-Zugló Sárga 8 6 2 14 20 9 2,222 670 522 1,284
4.
DKLSN 20`B 8 6 2 14 18 9 2,000 503 517 0,973
5.
PALOTA RÖPLABDA SPORT CLUB 8 4 4 12 16 15 1,067 649 599 1,083
6.
PETŐFI SPORT CLUB BONYHÁD EGYESÜLET 8 3 5 11 13 15 0,867 559 563 0,993
7.
VIADUKT SE U20 Lány 8 2 6 10 7 19 0,368 483 616 0,784
8.
Szegedi RSE Fekete 8 1 7 9 5 22 0,227 466 661 0,705
9.
TFSE - Kalocsa 8 0 8 8 2 24 0,083 435 636 0,684
Leány U20 III. osztály Közép Középszakasz
2022. december 10. szombat
10:00
BVSC-ZUGLÓ Sárga
KISPEST SE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
12:00
KISPEST SE
VSD A
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
BVSC-Zugló Sárga 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
2.
DKLSN 20`B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
3.
KISPEST SE 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
4.
PALOTA RÖPLABDA SPORT CLUB 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
5.
PETŐFI SPORT CLUB BONYHÁD EGYESÜLET 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
6.
Szegedi RSE Fekete 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
7.
TFSE - Kalocsa 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
8.
VIADUKT SE U20 Lány 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
9.
VSD A 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
69 - KISPEST SE
191 - KISPEST SE 2022/2023
1192 BUDAPEST ADY ENDRE ÚT 7.
06 20 561 5580
ksekerekes@gmail.com
http://www.kispestse.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BAKAI KATA 2003.01.02
2. DÁNYI LUCA 2003.07.02 6 5 1
3. EISENKRAMMER DALMA 2005.05.17 6 5 1
4. KOVÁCS EMMA NOÉMI 2006.09.29 2 2
5. MICHL LAURA 2005.06.15 8 7 1
6. MOLNÁR BEÁTA 2003.07.08
7. MOLNÁR SÁRA 2005.06.14 8 7 1
8. MOLNOS BEÁTA 2005.05.02 8 7 1
9. NÉMETH PETRA 2006.08.11
10. PAPP NOÉMI FANNI 2004.07.17 4 4
11. PETRÁNYI PETRA 2005.03.16 8 7 1
12. POÓS ANNA 2006.02.22 6 5 1
13. PÖLTL ZORKA 2005.07.07 4 3 1
14. PRAINER LILI 2002.12.25 8 7 1
15. RADICS MIRA 2005.10.04 6 5 1
16. RAPALI ROBINA 2004.04.21 8 7 1
17. REITER RENÁTA 2004.03.29 2 2
18. SZIJJÁRTÓ LILIÁNA MARGIT 2007.06.25
19. SZILVÁSI FANNI 2006.03.10
20. SZOKOLAI ZSÓFIA 2002.11.08 8 7 1
21. TÓTH BORBÁLA KLÁRA 2003.12.19 6 6
22. TÓTH IZABEL 2005.10.18 4 3 1
23. VARGA PETRA 2004.06.08 8 7 1
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U20 III. o. Közép alapszakasz
2022. szeptember 24. szombat
11:00
BVSC-ZUGLÓ Sárga
2 - 3
KISPEST SE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
12:30
KISPEST SE
3 - 0
DKLSN 20`B
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. október 8. szombat
11:00
VSD A
3 - 1
KISPEST SE
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
13:00
KISPEST SE
3 - 0
Szegedi RSE Fekete
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
2022. október 22. szombat
10:00
KISPEST SE
3 - 1
PALOTA RSC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
13:00
KISPEST SE
3 - 0
VIADUKT SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
2022. november 13. vasárnap
13:00
TFSE - Kalocsa
0 - 3
KISPEST SE
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
15:00
PETŐFI SPORT CLUB BONYHÁD
1 - 3
KISPEST SE
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
VSD A 8 7 1 15 23 6 3,833 695 499 1,393
2.
KISPEST SE 8 7 1 15 22 7 3,143 661 508 1,301
3.
BVSC-Zugló Sárga 8 6 2 14 20 9 2,222 670 522 1,284
4.
DKLSN 20`B 8 6 2 14 18 9 2,000 503 517 0,973
5.
PALOTA RÖPLABDA SPORT CLUB 8 4 4 12 16 15 1,067 649 599 1,083
6.
PETŐFI SPORT CLUB BONYHÁD EGYESÜLET 8 3 5 11 13 15 0,867 559 563 0,993
7.
VIADUKT SE U20 Lány 8 2 6 10 7 19 0,368 483 616 0,784
8.
Szegedi RSE Fekete 8 1 7 9 5 22 0,227 466 661 0,705
9.
TFSE - Kalocsa 8 0 8 8 2 24 0,083 435 636 0,684
Leány U20 III. osztály Közép Középszakasz
2022. december 10. szombat
10:00
BVSC-ZUGLÓ Sárga
KISPEST SE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
12:00
KISPEST SE
VSD A
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
BVSC-Zugló Sárga 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
2.
DKLSN 20`B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
3.
KISPEST SE 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
4.
PALOTA RÖPLABDA SPORT CLUB 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
5.
PETŐFI SPORT CLUB BONYHÁD EGYESÜLET 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
6.
Szegedi RSE Fekete 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
7.
TFSE - Kalocsa 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
8.
VIADUKT SE U20 Lány 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
9.
VSD A 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
69 - KISPEST SE
191 - KISPEST SE 2022/2023
1192 BUDAPEST ADY ENDRE ÚT 7.
06 20 561 5580
ksekerekes@gmail.com
http://www.kispestse.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BAKAI KATA 2003.01.02
2. DÁNYI LUCA 2003.07.02 6 5 1
3. EISENKRAMMER DALMA 2005.05.17 6 5 1
4. KOVÁCS EMMA NOÉMI 2006.09.29 2 2
5. MICHL LAURA 2005.06.15 8 7 1
6. MOLNÁR BEÁTA 2003.07.08
7. MOLNÁR SÁRA 2005.06.14 8 7 1
8. MOLNOS BEÁTA 2005.05.02 8 7 1
9. NÉMETH PETRA 2006.08.11
10. PAPP NOÉMI FANNI 2004.07.17 4 4
11. PETRÁNYI PETRA 2005.03.16 8 7 1
12. POÓS ANNA 2006.02.22 6 5 1
13. PÖLTL ZORKA 2005.07.07 4 3 1
14. PRAINER LILI 2002.12.25 8 7 1
15. RADICS MIRA 2005.10.04 6 5 1
16. RAPALI ROBINA 2004.04.21 8 7 1
17. REITER RENÁTA 2004.03.29 2 2
18. SZIJJÁRTÓ LILIÁNA MARGIT 2007.06.25
19. SZILVÁSI FANNI 2006.03.10
20. SZOKOLAI ZSÓFIA 2002.11.08 8 7 1
21. TÓTH BORBÁLA KLÁRA 2003.12.19 6 6
22. TÓTH IZABEL 2005.10.18 4 3 1
23. VARGA PETRA 2004.06.08 8 7 1
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U20 III. o. Közép alapszakasz
2022. szeptember 24. szombat
11:00 BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2 BVSC-ZUGLÓ Sárga
3 KISPEST SE
12:30 BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 KISPEST SE
0 DKLSN 20`B
2022. október 8. szombat
11:00 KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
3 VSD A
1 KISPEST SE
13:00 KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
3 KISPEST SE
0 Szegedi RSE Fekete
2022. október 22. szombat
10:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 KISPEST SE
1 PALOTA RSC
13:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 KISPEST SE
0 VIADUKT SE
2022. november 13. vasárnap
13:00 BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
0 TFSE - Kalocsa
3 KISPEST SE
15:00 BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
1 PETŐFI SPORT CLUB BONYHÁD
3 KISPEST SE
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
VSD A 8 7 1 15
2.
KISPEST SE 8 7 1 15
3.
BVSC-Zugló Sárga 8 6 2 14
4.
DKLSN 20`B 8 6 2 14
5.
PALOTA RÖPLABDA SPORT CLUB 8 4 4 12
6.
PETŐFI SPORT CLUB BONYHÁD EGYESÜLET 8 3 5 11
7.
VIADUKT SE U20 Lány 8 2 6 10
8.
Szegedi RSE Fekete 8 1 7 9
9.
TFSE - Kalocsa 8 0 8 8
Leány U20 III. osztály Közép Középszakasz
2022. december 10. szombat
10:00 BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
BVSC-ZUGLÓ Sárga
KISPEST SE
12:00 BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
KISPEST SE
VSD A
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
BVSC-Zugló Sárga 0 0 0 0
2.
DKLSN 20`B 0 0 0 0
3.
KISPEST SE 0 0 0 0
4.
PALOTA RÖPLABDA SPORT CLUB 0 0 0 0
5.
PETŐFI SPORT CLUB BONYHÁD EGYESÜLET 0 0 0 0
6.
Szegedi RSE Fekete 0 0 0 0
7.
TFSE - Kalocsa 0 0 0 0
8.
VIADUKT SE U20 Lány 0 0 0 0
9.
VSD A 0 0 0 0
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu