CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
44 - KÖZGÁZ SPORT CLUB ÉS DIÁK SPORTKÖR EGYESÜLET
369 - Közgáz Sport Club Diák Sportkör 2023/2024
1093 BUDAPEST FŐVÁM TÉR 8.
06 30 2113827
parkroplabda@gmail.com; laszlo.kovats@uni-corvinus.hu
kozgazvolley.hu
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BAKTI NÓRA 2009.08.11 14 2 12
2. BENEDEK ANNA LÉNA 2009.01.05 10 2 8
3. BODNÁR ZITA 2009.09.21 14 2 12
4. DRABIK ZSÓFIA 2009.09.16 11 2 9
5. EISEMANN JÚLIA 2009.08.30 14 2 12
6. GEREBENICS KAMILLA JUDIT 2009.05.26 14 2 12
7. HÓDI OLÍVIA SÁRA 2011.04.20 10 10
8. KANYÁRI CSENGE 2010.11.02 13 2 11
9. KUBIK BERTA 2009.02.12 2 2
10. LEMPEL RÉKA ARANKA 2009.12.21 12 2 10
11. MOGYORÓSI MAJA 2009.05.14 12 2 10
12. SZABÓ SÁRA 2009.06.04 12 2 10
13. SZARVAS CSENGE 2010.04.29 14 2 12
14. SZILÁGYI NÓRA 2009.06.02
15. TASNÁDI LAURA 2009.07.21 10 2 8
16. TASSY NÓRA 2010.05.18 12 2 10
17. VÁMOS VANDA 2010.01.21 9 2 7
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U15 III. osztály NYUGAT-A alapszakasz
2023. október 15. vasárnap
13:00
MÁV Előre fehér
3 - 0
Közgáz SC
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
15:00
Közgáz SC
0 - 3
Petőfi SC
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
2023. október 28. szombat
11:00
Közgáz SC
0 - 3
EMERICUS U15 A
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 0
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2023. november 12. vasárnap
13:00
DSE Röplabda Akadémia
3 - 1
Közgáz SC
KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
6300 KALOCSA JÓKAI MÓR UTCA 1
15:00
Közgáz SC
0 - 3
TFSE - Kalocsa
KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
6300 KALOCSA JÓKAI MÓR UTCA 1
2023. november 26. vasárnap
11:00
Veszprém Volley
0 - 3
Közgáz SC
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
13:00
Közgáz SC
3 - 0
DÁG KSE
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
PTE-PEAC - A 8 8 0 7 0 1 0 0 0 23 24 2 12,000 626 439 1,426
2.
EMERICUS U15 A 8 7 1 6 1 0 1 0 0 22 23 4 5,750 649 388 1,673
3.
TFSE - Kalocsa 8 6 2 4 2 0 0 1 1 18 19 8 2,375 598 464 1,289
4.
Petőfi Sport Club Bonyhád Egyesület 8 5 3 3 2 0 0 0 3 15 15 11 1,364 556 525 1,059
5.
DSE Röplabda Akadémia NKFT 8 4 4 2 1 1 0 1 3 11 13 15 0,867 554 575 0,963
6.
MÁV Előre fehér 8 3 5 2 1 0 1 1 3 10 12 16 0,750 584 574 1,017
7.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 8 2 6 2 0 0 0 1 5 6 7 18 0,389 408 596 0,685
8.
Dág KSE 8 1 7 1 0 0 0 3 4 3 6 21 0,286 523 633 0,826
9.
Veszprém Volley 8 0 8 0 0 0 0 0 8 0 0 24 0,000 296 600 0,493
Leány U15 III. osztály NYUGAT-A középszakasz
2024. január 14. vasárnap
11:00
MOZDULJ SE Fehér
3 - 0
Közgáz SC
MOZDULJ SPORTCSARNOK
1101 BUDAPEST MONORI UTCA 4.
13:00
Közgáz SC
0 - 3
DÁG KSE
MOZDULJ SPORTCSARNOK
1101 BUDAPEST MONORI UTCA 4.
2024. február 3. szombat
11:00
Közgáz SC
1 - 3
EMERICUS U15 A
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 0
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2024. február 17. szombat
13:00
TFSE - Kalocsa
3 - 0
Közgáz SC
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
15:00
Közgáz SC
0 - 3
DSE Röplabda Akadémia
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
2024. március 3. vasárnap
11:00
MÁV Előre fehér
Közgáz SC
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
13:00
Közgáz SC
Petőfi SC
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
2024. március 17. vasárnap
11:00
MOZDULJ SE Fehér
Közgáz SC
MOZDULJ SPORTCSARNOK
1101 BUDAPEST MONORI UTCA 4.
13:00
Közgáz SC
DÁG KSE
MOZDULJ SPORTCSARNOK
1101 BUDAPEST MONORI UTCA 4.
2024. április 6. szombat
11:00
PTE-PEAC - A
Közgáz SC
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
13:00
Közgáz SC
EMERICUS U15 A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
2024. április 20. szombat
11:00
Közgáz SC
DSE Röplabda Akadémia
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
15:00
TFSE - Kalocsa
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2024. május 5. vasárnap
13:00
MÁV Előre fehér
Közgáz SC
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
15:00
Közgáz SC
Petőfi SC
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
PTE-PEAC - A 6 6 0 2 3 1 0 0 0 17 18 5 3,600 526 403 1,305
2.
MOZDULJ SE Fehér 6 5 1 3 2 0 0 1 0 15 16 5 3,200 491 401 1,224
3.
EMERICUS U15 A 6 5 1 2 2 1 1 0 0 15 17 7 2,429 539 476 1,132
4.
TFSE - Kalocsa 6 4 2 4 0 0 1 1 0 13 15 6 2,500 489 368 1,329
5.
DSE Röplabda Akadémia NKFT 6 4 2 1 1 2 1 1 0 11 15 11 1,364 569 528 1,078
6.
Dág KSE 6 2 4 2 0 0 0 0 4 6 6 12 0,500 356 403 0,883
7.
MÁV Előre fehér 6 1 5 1 0 0 0 3 2 3 6 15 0,400 396 502 0,789
8.
Petőfi Sport Club Bonyhád Egyesület 6 0 6 0 0 0 1 1 4 1 3 18 0,167 359 502 0,715
9.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 6 0 6 0 0 0 0 1 5 0 1 18 0,056 330 472 0,699
44 - KÖZGÁZ SPORT CLUB ÉS DIÁK SPORTKÖR EGYESÜLET
369 - Közgáz Sport Club Diák Sportkör 2023/2024
1093 BUDAPEST FŐVÁM TÉR 8.
06 30 2113827
parkroplabda@gmail.com; laszlo.kovats@uni-corvinus.hu
kozgazvolley.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BAKTI NÓRA 2009.08.11 14 2 12
2. BENEDEK ANNA LÉNA 2009.01.05 10 2 8
3. BODNÁR ZITA 2009.09.21 14 2 12
4. DRABIK ZSÓFIA 2009.09.16 11 2 9
5. EISEMANN JÚLIA 2009.08.30 14 2 12
6. GEREBENICS KAMILLA JUDIT 2009.05.26 14 2 12
7. HÓDI OLÍVIA SÁRA 2011.04.20 10 10
8. KANYÁRI CSENGE 2010.11.02 13 2 11
9. KUBIK BERTA 2009.02.12 2 2
10. LEMPEL RÉKA ARANKA 2009.12.21 12 2 10
11. MOGYORÓSI MAJA 2009.05.14 12 2 10
12. SZABÓ SÁRA 2009.06.04 12 2 10
13. SZARVAS CSENGE 2010.04.29 14 2 12
14. SZILÁGYI NÓRA 2009.06.02
15. TASNÁDI LAURA 2009.07.21 10 2 8
16. TASSY NÓRA 2010.05.18 12 2 10
17. VÁMOS VANDA 2010.01.21 9 2 7
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U15 III. osztály NYUGAT-A alapszakasz
2023. október 15. vasárnap
13:00
MÁV Előre fehér
3 - 0
Közgáz SC
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
15:00
Közgáz SC
0 - 3
Petőfi SC
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
2023. október 28. szombat
11:00
Közgáz SC
0 - 3
EMERICUS U15 A
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 0
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2023. november 12. vasárnap
13:00
DSE Röplabda Akadémia
3 - 1
Közgáz SC
KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA KALOCSA
15:00
Közgáz SC
0 - 3
TFSE - Kalocsa
KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA KALOCSA
2023. november 26. vasárnap
11:00
Veszprém Volley
0 - 3
Közgáz SC
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
13:00
Közgáz SC
3 - 0
DÁG KSE
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
PTE-PEAC - A 8 8 0 7 0 1 0 0 0 23 24 2 12,000 626 439 1,426
2.
EMERICUS U15 A 8 7 1 6 1 0 1 0 0 22 23 4 5,750 649 388 1,673
3.
TFSE - Kalocsa 8 6 2 4 2 0 0 1 1 18 19 8 2,375 598 464 1,289
4.
Petőfi Sport Club Bonyhád Egyesület 8 5 3 3 2 0 0 0 3 15 15 11 1,364 556 525 1,059
5.
DSE Röplabda Akadémia NKFT 8 4 4 2 1 1 0 1 3 11 13 15 0,867 554 575 0,963
6.
MÁV Előre fehér 8 3 5 2 1 0 1 1 3 10 12 16 0,750 584 574 1,017
7.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 8 2 6 2 0 0 0 1 5 6 7 18 0,389 408 596 0,685
8.
Dág KSE 8 1 7 1 0 0 0 3 4 3 6 21 0,286 523 633 0,826
9.
Veszprém Volley 8 0 8 0 0 0 0 0 8 0 0 24 0,000 296 600 0,493
Leány U15 III. osztály NYUGAT-A középszakasz
2024. január 14. vasárnap
11:00
MOZDULJ SE Fehér
3 - 0
Közgáz SC
MOZDULJ SPORTCSARNOK BUDAPEST
13:00
Közgáz SC
0 - 3
DÁG KSE
MOZDULJ SPORTCSARNOK BUDAPEST
2024. február 3. szombat
11:00
Közgáz SC
1 - 3
EMERICUS U15 A
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 0
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2024. február 17. szombat
13:00
TFSE - Kalocsa
3 - 0
Közgáz SC
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
15:00
Közgáz SC
0 - 3
DSE Röplabda Akadémia
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
2024. március 3. vasárnap
11:00
MÁV Előre fehér
Közgáz SC
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
13:00
Közgáz SC
Petőfi SC
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
2024. március 17. vasárnap
11:00
MOZDULJ SE Fehér
Közgáz SC
MOZDULJ SPORTCSARNOK BUDAPEST
13:00
Közgáz SC
DÁG KSE
MOZDULJ SPORTCSARNOK BUDAPEST
2024. április 6. szombat
11:00
PTE-PEAC - A
Közgáz SC
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
13:00
Közgáz SC
EMERICUS U15 A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
2024. április 20. szombat
11:00
Közgáz SC
DSE Röplabda Akadémia
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
15:00
TFSE - Kalocsa
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2024. május 5. vasárnap
13:00
MÁV Előre fehér
Közgáz SC
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
15:00
Közgáz SC
Petőfi SC
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
PTE-PEAC - A 6 6 0 2 3 1 0 0 0 17 18 5 3,600 526 403 1,305
2.
MOZDULJ SE Fehér 6 5 1 3 2 0 0 1 0 15 16 5 3,200 491 401 1,224
3.
EMERICUS U15 A 6 5 1 2 2 1 1 0 0 15 17 7 2,429 539 476 1,132
4.
TFSE - Kalocsa 6 4 2 4 0 0 1 1 0 13 15 6 2,500 489 368 1,329
5.
DSE Röplabda Akadémia NKFT 6 4 2 1 1 2 1 1 0 11 15 11 1,364 569 528 1,078
6.
Dág KSE 6 2 4 2 0 0 0 0 4 6 6 12 0,500 356 403 0,883
7.
MÁV Előre fehér 6 1 5 1 0 0 0 3 2 3 6 15 0,400 396 502 0,789
8.
Petőfi Sport Club Bonyhád Egyesület 6 0 6 0 0 0 1 1 4 1 3 18 0,167 359 502 0,715
9.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 6 0 6 0 0 0 0 1 5 0 1 18 0,056 330 472 0,699
44 - KÖZGÁZ SPORT CLUB ÉS DIÁK SPORTKÖR EGYESÜLET
369 - Közgáz Sport Club Diák Sportkör 2023/2024
1093 BUDAPEST FŐVÁM TÉR 8.
06 30 2113827
parkroplabda@gmail.com; laszlo.kovats@uni-corvinus.hu
kozgazvolley.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BAKTI NÓRA 2009.08.11 14 2 12
2. BENEDEK ANNA LÉNA 2009.01.05 10 2 8
3. BODNÁR ZITA 2009.09.21 14 2 12
4. DRABIK ZSÓFIA 2009.09.16 11 2 9
5. EISEMANN JÚLIA 2009.08.30 14 2 12
6. GEREBENICS KAMILLA JUDIT 2009.05.26 14 2 12
7. HÓDI OLÍVIA SÁRA 2011.04.20 10 10
8. KANYÁRI CSENGE 2010.11.02 13 2 11
9. KUBIK BERTA 2009.02.12 2 2
10. LEMPEL RÉKA ARANKA 2009.12.21 12 2 10
11. MOGYORÓSI MAJA 2009.05.14 12 2 10
12. SZABÓ SÁRA 2009.06.04 12 2 10
13. SZARVAS CSENGE 2010.04.29 14 2 12
14. SZILÁGYI NÓRA 2009.06.02
15. TASNÁDI LAURA 2009.07.21 10 2 8
16. TASSY NÓRA 2010.05.18 12 2 10
17. VÁMOS VANDA 2010.01.21 9 2 7
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U15 III. osztály NYUGAT-A alapszakasz
2023. október 15. vasárnap
13:00 BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
3 MÁV Előre fehér
0 Közgáz SC
15:00 BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
0 Közgáz SC
3 Petőfi SC
2023. október 28. szombat
11:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
0 Közgáz SC
3 EMERICUS U15 A
15:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 PTE-PEAC - A
0 Közgáz SC
2023. november 12. vasárnap
13:00 KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA KALOCSA
3 DSE Röplabda Akadémia
1 Közgáz SC
15:00 KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA KALOCSA
0 Közgáz SC
3 TFSE - Kalocsa
2023. november 26. vasárnap
11:00 JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
0 Veszprém Volley
3 Közgáz SC
13:00 JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
3 Közgáz SC
0 DÁG KSE
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
PTE-PEAC - A 8 8 0 23
2.
EMERICUS U15 A 8 7 1 22
3.
TFSE - Kalocsa 8 6 2 18
4.
Petőfi Sport Club Bonyhád Egyesület 8 5 3 15
5.
DSE Röplabda Akadémia NKFT 8 4 4 11
6.
MÁV Előre fehér 8 3 5 10
7.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 8 2 6 6
8.
Dág KSE 8 1 7 3
9.
Veszprém Volley 8 0 8 0
Leány U15 III. osztály NYUGAT-A középszakasz
2024. január 14. vasárnap
11:00 MOZDULJ SPORTCSARNOK BUDAPEST
3 MOZDULJ SE Fehér
0 Közgáz SC
13:00 MOZDULJ SPORTCSARNOK BUDAPEST
0 Közgáz SC
3 DÁG KSE
2024. február 3. szombat
11:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
1 Közgáz SC
3 EMERICUS U15 A
15:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 PTE-PEAC - A
0 Közgáz SC
2024. február 17. szombat
13:00 DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
3 TFSE - Kalocsa
0 Közgáz SC
15:00 DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
0 Közgáz SC
3 DSE Röplabda Akadémia
2024. március 3. vasárnap
11:00 LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
MÁV Előre fehér
Közgáz SC
13:00 LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
Közgáz SC
Petőfi SC
2024. március 17. vasárnap
11:00 MOZDULJ SPORTCSARNOK BUDAPEST
MOZDULJ SE Fehér
Közgáz SC
13:00 MOZDULJ SPORTCSARNOK BUDAPEST
Közgáz SC
DÁG KSE
2024. április 6. szombat
11:00 PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
PTE-PEAC - A
Közgáz SC
13:00 PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
Közgáz SC
EMERICUS U15 A
2024. április 20. szombat
11:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
Közgáz SC
DSE Röplabda Akadémia
15:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
TFSE - Kalocsa
Közgáz SC
2024. május 5. vasárnap
13:00 BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
MÁV Előre fehér
Közgáz SC
15:00 BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
Közgáz SC
Petőfi SC
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
PTE-PEAC - A 6 6 0 17
2.
MOZDULJ SE Fehér 6 5 1 15
3.
EMERICUS U15 A 6 5 1 15
4.
TFSE - Kalocsa 6 4 2 13
5.
DSE Röplabda Akadémia NKFT 6 4 2 11
6.
Dág KSE 6 2 4 6
7.
MÁV Előre fehér 6 1 5 3
8.
Petőfi Sport Club Bonyhád Egyesület 6 0 6 1
9.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 6 0 6 0
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu