CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
44 - KÖZGÁZ SPORT CLUB ÉS DIÁK SPORTKÖR EGYESÜLET
271 - Közgáz Sport Club Diák Sportkör 2023/2024
1093 BUDAPEST FŐVÁM TÉR 8.
06 30 2113827
parkroplabda@gmail.com; laszlo.kovats@uni-corvinus.hu
kozgazvolley.hu
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BENEDEK ANNA LÉNA 2009.01.05 12 6 6
2. BUGÁR HÉDI 2008.08.12 16 6 10
3. FÜLÖP JANKA ÁGNES 2008.01.10 2 2
4. GEREBENICS KAMILLA JUDIT 2009.05.26 16 6 10
5. GÖRCS BOGLÁRKA ELIZA 2008.08.25 10 2 8
6. GREGOR PANNA FRUZSINA 2007.12.20
7. GYŐRI VIVIEN 2008.09.19
8. HERCZEG MAJA 2007.02.03
9. HERTELENDI JÁZMIN SÁRA 2008.10.28 2 2
10. HUJBERT VIKTÓRIA SZILVIA 2008.10.13 14 6 8
11. HUSZÁR ZSUZSANNA JÚLIA 2007.11.18
12. KASZÁS LUCA 2007.12.05 14 6 8
13. KOVÁCS HELÉNA MELINDA 2007.08.12 14 6 8
14. LÉNÁRT EMESE MÁRIA 2008.02.28
15. LIPTÁK LILI 2007.01.16 6 6
16. MÓK DOROTTYA BLANKA 2008.07.15 8 6 2
17. MOLNÁR EMMA 2008.06.02 10 2 8
18. NEMES DÓRA 2008.11.03
19. NÉMETH VIOLA RÓZA 2008.03.09 15 6 9
20. POZDER MILLA 2007.08.30 16 6 10
21. RIMOVSZKI ADÉL 2008.11.01
22. SZÁSZ BOGLÁRKA BLANKA 2008.11.25
23. SZILÁGYI LILI 2008.08.26 16 6 10
24. TARI FLÓRA 2007.12.27 7 6 1
25. TASNÁDI LAURA 2009.07.21
26. TÓTH KÍRA 2007.05.01 14 4 10
27. VUKOVITS SANJA 2008.09.22 16 6 10
28. ZHAI YUFAN 2007.08.27
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U17 II. osztály NYUGAT alapszakasz
2023. október 22. vasárnap
11:00
BDSE
3 - 0
Közgáz SC
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
13:00
Közgáz SC
1 - 3
KASI U17
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
2023. november 5. vasárnap
11:00
Delta RSE
3 - 0
Közgáz SC
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
Közgáz SC
0 - 3
VESC Kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
2023. november 18. szombat
11:00
Közgáz SC
0 - 3
MÁV Előre kék
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
15:00
SZBRA II.
3 - 0
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2023. december 3. vasárnap
10:00
DKLSN `B
3 - 1
Közgáz SC
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
12:00
Közgáz SC
0 - 3
TRSE
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VESC Kék 8 8 0 4 2 2 0 0 0 22 24 6 4,000 685 547 1,252
2.
KASI U17 8 7 1 4 1 2 0 0 1 19 21 8 2,625 663 512 1,295
3.
Budaörsi DSE 8 5 3 2 2 1 2 1 0 16 20 13 1,538 718 656 1,095
4.
Delta Röplabda SE 8 5 3 3 1 1 1 1 1 15 18 12 1,500 662 573 1,155
5.
TRSE 8 5 3 4 0 1 0 1 2 14 16 11 1,455 583 510 1,143
6.
MÁV Előre kék 8 3 5 2 0 1 3 1 1 11 16 17 0,941 699 636 1,099
7.
Szent Benedek RA II. 8 2 6 1 1 0 2 1 3 8 11 19 0,579 536 652 0,822
8.
DUNAKANYAR LSN `B 8 1 7 0 1 0 0 1 6 3 4 22 0,182 386 615 0,628
9.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 8 0 8 0 0 0 0 2 6 0 2 24 0,083 411 642 0,640
Leány U17 II-III. o. osztályozó NYUGAT `A`
2023. december 16. szombat
11:00
Közgáz SC
2 - 3
MTK Budapest fehér
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
15:00
NYBRSE
3 - 0
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
NYBRSE 2 2 0 1 1 0 0 0 0 6 6 1 6,000 166 134 1,239
2.
MTK Budapest fehér 2 1 1 0 0 1 0 1 0 2 4 5 0,800 183 191 0,958
3.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 2 0 2 0 0 0 1 0 1 1 2 6 0,333 158 182 0,868
Leány U17 III. osztály NYUGAT `A` középszakasz
2024. január 20. szombat
11:00
DÁG KSE
0 - 3
Közgáz SC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
13:00
Közgáz SC
3 - 1
RÖPISULI SE
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
2024. február 11. vasárnap
13:00
UNI GYŐR - SZESE - A
0 - 3
Közgáz SC
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
15:00
Közgáz SC
3 - 1
Győri DRC Sárga U17
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
2024. február 25. vasárnap
11:00
EMERICUS U17 B
0 - 3
Közgáz SC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
13:00
Közgáz SC
3 - 0
Veszprém Volley
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
2024. március 9. szombat
13:00
SZOSI B
Közgáz SC
BERZSENYI DÁNIEL EVANGÉLIKUS GIMN. ÉS KOLL.
9400 SOPRON SZÉCHENYI TÉR 11.
15:00
Közgáz SC
SMAFC-Líceum
BERZSENYI DÁNIEL EVANGÉLIKUS GIMN. ÉS KOLL.
9400 SOPRON SZÉCHENYI TÉR 11.
2024. március 23. szombat
11:00
Közgáz SC
Veszprém Volley
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
15:00
SMAFC-Líceum
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2024. április 14. vasárnap
13:00
UNI GYŐR - SZESE - A
Közgáz SC
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
15:00
Közgáz SC
Győri DRC Sárga U17
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
2024. április 27. szombat
13:00
RÖPISULI SE
Közgáz SC
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
15:00
Közgáz SC
SZOSI B
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
2024. május 12. vasárnap
11:00
Közgáz SC
EMERICUS U17 B
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
15:00
DÁG KSE
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 6 6 0 4 2 0 0 0 0 18 18 2 9,000 495 316 1,566
2.
SMAFC-Líceum 6 6 0 3 1 2 0 0 0 16 18 5 3,600 531 383 1,386
3.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA B 4 4 0 4 0 0 0 0 0 12 12 0 max 300 122 2,459
4.
Röpisuli Sportegyesület 4 2 2 2 0 0 1 1 0 7 9 6 1,500 318 324 0,981
5.
UNI GYŐR - SZESE - A 4 2 2 2 0 0 1 0 1 7 8 6 1,333 311 270 1,152
6.
Dág KSE 6 2 4 0 2 0 0 1 3 6 7 14 0,500 398 479 0,831
7.
EMERICUS U17 B 6 2 4 0 2 0 0 0 4 6 6 14 0,429 369 475 0,777
8.
Győri Diák Röplabda Club Sárga U17 6 0 6 0 0 0 0 3 3 0 3 18 0,167 357 510 0,700
9.
Veszprém Volley 6 0 6 0 0 0 0 2 4 0 2 18 0,111 293 493 0,594
FOTÓGALÉRIA
2024.01.20. 10 fotó
Versenyek
Dág KSE - Közgáz Sport Club Diák Sportkör 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `A` középszakasz
44 - KÖZGÁZ SPORT CLUB ÉS DIÁK SPORTKÖR EGYESÜLET
271 - Közgáz Sport Club Diák Sportkör 2023/2024
1093 BUDAPEST FŐVÁM TÉR 8.
06 30 2113827
parkroplabda@gmail.com; laszlo.kovats@uni-corvinus.hu
kozgazvolley.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BENEDEK ANNA LÉNA 2009.01.05 12 6 6
2. BUGÁR HÉDI 2008.08.12 16 6 10
3. FÜLÖP JANKA ÁGNES 2008.01.10 2 2
4. GEREBENICS KAMILLA JUDIT 2009.05.26 16 6 10
5. GÖRCS BOGLÁRKA ELIZA 2008.08.25 10 2 8
6. GREGOR PANNA FRUZSINA 2007.12.20
7. GYŐRI VIVIEN 2008.09.19
8. HERCZEG MAJA 2007.02.03
9. HERTELENDI JÁZMIN SÁRA 2008.10.28 2 2
10. HUJBERT VIKTÓRIA SZILVIA 2008.10.13 14 6 8
11. HUSZÁR ZSUZSANNA JÚLIA 2007.11.18
12. KASZÁS LUCA 2007.12.05 14 6 8
13. KOVÁCS HELÉNA MELINDA 2007.08.12 14 6 8
14. LÉNÁRT EMESE MÁRIA 2008.02.28
15. LIPTÁK LILI 2007.01.16 6 6
16. MÓK DOROTTYA BLANKA 2008.07.15 8 6 2
17. MOLNÁR EMMA 2008.06.02 10 2 8
18. NEMES DÓRA 2008.11.03
19. NÉMETH VIOLA RÓZA 2008.03.09 15 6 9
20. POZDER MILLA 2007.08.30 16 6 10
21. RIMOVSZKI ADÉL 2008.11.01
22. SZÁSZ BOGLÁRKA BLANKA 2008.11.25
23. SZILÁGYI LILI 2008.08.26 16 6 10
24. TARI FLÓRA 2007.12.27 7 6 1
25. TASNÁDI LAURA 2009.07.21
26. TÓTH KÍRA 2007.05.01 14 4 10
27. VUKOVITS SANJA 2008.09.22 16 6 10
28. ZHAI YUFAN 2007.08.27
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U17 II. osztály NYUGAT alapszakasz
2023. október 22. vasárnap
11:00
BDSE
3 - 0
Közgáz SC
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
13:00
Közgáz SC
1 - 3
KASI U17
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
2023. november 5. vasárnap
11:00
Delta RSE
3 - 0
Közgáz SC
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
13:00
Közgáz SC
0 - 3
VESC Kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2023. november 18. szombat
11:00
Közgáz SC
0 - 3
MÁV Előre kék
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
15:00
SZBRA II.
3 - 0
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2023. december 3. vasárnap
10:00
DKLSN `B
3 - 1
Közgáz SC
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
12:00
Közgáz SC
0 - 3
TRSE
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VESC Kék 8 8 0 4 2 2 0 0 0 22 24 6 4,000 685 547 1,252
2.
KASI U17 8 7 1 4 1 2 0 0 1 19 21 8 2,625 663 512 1,295
3.
Budaörsi DSE 8 5 3 2 2 1 2 1 0 16 20 13 1,538 718 656 1,095
4.
Delta Röplabda SE 8 5 3 3 1 1 1 1 1 15 18 12 1,500 662 573 1,155
5.
TRSE 8 5 3 4 0 1 0 1 2 14 16 11 1,455 583 510 1,143
6.
MÁV Előre kék 8 3 5 2 0 1 3 1 1 11 16 17 0,941 699 636 1,099
7.
Szent Benedek RA II. 8 2 6 1 1 0 2 1 3 8 11 19 0,579 536 652 0,822
8.
DUNAKANYAR LSN `B 8 1 7 0 1 0 0 1 6 3 4 22 0,182 386 615 0,628
9.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 8 0 8 0 0 0 0 2 6 0 2 24 0,083 411 642 0,640
Leány U17 II-III. o. osztályozó NYUGAT `A`
2023. december 16. szombat
11:00
Közgáz SC
2 - 3
MTK Budapest fehér
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
15:00
NYBRSE
3 - 0
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
NYBRSE 2 2 0 1 1 0 0 0 0 6 6 1 6,000 166 134 1,239
2.
MTK Budapest fehér 2 1 1 0 0 1 0 1 0 2 4 5 0,800 183 191 0,958
3.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 2 0 2 0 0 0 1 0 1 1 2 6 0,333 158 182 0,868
Leány U17 III. osztály NYUGAT `A` középszakasz
2024. január 20. szombat
11:00
DÁG KSE
0 - 3
Közgáz SC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
13:00
Közgáz SC
3 - 1
RÖPISULI SE
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
2024. február 11. vasárnap
13:00
UNI GYŐR - SZESE - A
0 - 3
Közgáz SC
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK KUNSZIGET
15:00
Közgáz SC
3 - 1
Győri DRC Sárga U17
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK KUNSZIGET
2024. február 25. vasárnap
11:00
EMERICUS U17 B
0 - 3
Közgáz SC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
13:00
Közgáz SC
3 - 0
Veszprém Volley
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. március 9. szombat
13:00
SZOSI B
Közgáz SC
BERZSENYI DÁNIEL EVANGÉLIKUS GIMN. ÉS KOLL. SOPRON
15:00
Közgáz SC
SMAFC-Líceum
BERZSENYI DÁNIEL EVANGÉLIKUS GIMN. ÉS KOLL. SOPRON
2024. március 23. szombat
11:00
Közgáz SC
Veszprém Volley
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
15:00
SMAFC-Líceum
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2024. április 14. vasárnap
13:00
UNI GYŐR - SZESE - A
Közgáz SC
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK KUNSZIGET
15:00
Közgáz SC
Győri DRC Sárga U17
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK KUNSZIGET
2024. április 27. szombat
13:00
RÖPISULI SE
Közgáz SC
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
15:00
Közgáz SC
SZOSI B
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
2024. május 12. vasárnap
11:00
Közgáz SC
EMERICUS U17 B
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
15:00
DÁG KSE
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 6 6 0 4 2 0 0 0 0 18 18 2 9,000 495 316 1,566
2.
SMAFC-Líceum 6 6 0 3 1 2 0 0 0 16 18 5 3,600 531 383 1,386
3.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA B 4 4 0 4 0 0 0 0 0 12 12 0 max 300 122 2,459
4.
Röpisuli Sportegyesület 4 2 2 2 0 0 1 1 0 7 9 6 1,500 318 324 0,981
5.
UNI GYŐR - SZESE - A 4 2 2 2 0 0 1 0 1 7 8 6 1,333 311 270 1,152
6.
Dág KSE 6 2 4 0 2 0 0 1 3 6 7 14 0,500 398 479 0,831
7.
EMERICUS U17 B 6 2 4 0 2 0 0 0 4 6 6 14 0,429 369 475 0,777
8.
Győri Diák Röplabda Club Sárga U17 6 0 6 0 0 0 0 3 3 0 3 18 0,167 357 510 0,700
9.
Veszprém Volley 6 0 6 0 0 0 0 2 4 0 2 18 0,111 293 493 0,594
FOTÓGALÉRIA
2024.01.20. 10 fotó
Versenyek
Dág KSE - Közgáz Sport Club Diák Sportkör 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `A` középszakasz
44 - KÖZGÁZ SPORT CLUB ÉS DIÁK SPORTKÖR EGYESÜLET
271 - Közgáz Sport Club Diák Sportkör 2023/2024
1093 BUDAPEST FŐVÁM TÉR 8.
06 30 2113827
parkroplabda@gmail.com; laszlo.kovats@uni-corvinus.hu
kozgazvolley.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BENEDEK ANNA LÉNA 2009.01.05 12 6 6
2. BUGÁR HÉDI 2008.08.12 16 6 10
3. FÜLÖP JANKA ÁGNES 2008.01.10 2 2
4. GEREBENICS KAMILLA JUDIT 2009.05.26 16 6 10
5. GÖRCS BOGLÁRKA ELIZA 2008.08.25 10 2 8
6. GREGOR PANNA FRUZSINA 2007.12.20
7. GYŐRI VIVIEN 2008.09.19
8. HERCZEG MAJA 2007.02.03
9. HERTELENDI JÁZMIN SÁRA 2008.10.28 2 2
10. HUJBERT VIKTÓRIA SZILVIA 2008.10.13 14 6 8
11. HUSZÁR ZSUZSANNA JÚLIA 2007.11.18
12. KASZÁS LUCA 2007.12.05 14 6 8
13. KOVÁCS HELÉNA MELINDA 2007.08.12 14 6 8
14. LÉNÁRT EMESE MÁRIA 2008.02.28
15. LIPTÁK LILI 2007.01.16 6 6
16. MÓK DOROTTYA BLANKA 2008.07.15 8 6 2
17. MOLNÁR EMMA 2008.06.02 10 2 8
18. NEMES DÓRA 2008.11.03
19. NÉMETH VIOLA RÓZA 2008.03.09 15 6 9
20. POZDER MILLA 2007.08.30 16 6 10
21. RIMOVSZKI ADÉL 2008.11.01
22. SZÁSZ BOGLÁRKA BLANKA 2008.11.25
23. SZILÁGYI LILI 2008.08.26 16 6 10
24. TARI FLÓRA 2007.12.27 7 6 1
25. TASNÁDI LAURA 2009.07.21
26. TÓTH KÍRA 2007.05.01 14 4 10
27. VUKOVITS SANJA 2008.09.22 16 6 10
28. ZHAI YUFAN 2007.08.27
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U17 II. osztály NYUGAT alapszakasz
2023. október 22. vasárnap
11:00 ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
3 BDSE
0 Közgáz SC
13:00 ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
1 Közgáz SC
3 KASI U17
2023. november 5. vasárnap
11:00 BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
3 Delta RSE
0 Közgáz SC
13:00 BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
0 Közgáz SC
3 VESC Kék
2023. november 18. szombat
11:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
0 Közgáz SC
3 MÁV Előre kék
15:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 SZBRA II.
0 Közgáz SC
2023. december 3. vasárnap
10:00 VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
3 DKLSN `B
1 Közgáz SC
12:00 VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
0 Közgáz SC
3 TRSE
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
VESC Kék 8 8 0 22
2.
KASI U17 8 7 1 19
3.
Budaörsi DSE 8 5 3 16
4.
Delta Röplabda SE 8 5 3 15
5.
TRSE 8 5 3 14
6.
MÁV Előre kék 8 3 5 11
7.
Szent Benedek RA II. 8 2 6 8
8.
DUNAKANYAR LSN `B 8 1 7 3
9.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 8 0 8 0
Leány U17 II-III. o. osztályozó NYUGAT `A`
2023. december 16. szombat
11:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2 Közgáz SC
3 MTK Budapest fehér
15:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 NYBRSE
0 Közgáz SC
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
NYBRSE 2 2 0 6
2.
MTK Budapest fehér 2 1 1 2
3.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 2 0 2 1
Leány U17 III. osztály NYUGAT `A` középszakasz
2024. január 20. szombat
11:00 OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
0 DÁG KSE
3 Közgáz SC
13:00 OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
3 Közgáz SC
1 RÖPISULI SE
2024. február 11. vasárnap
13:00 KUNSZIGETI SPORTCSARNOK KUNSZIGET
0 UNI GYŐR - SZESE - A
3 Közgáz SC
15:00 KUNSZIGETI SPORTCSARNOK KUNSZIGET
3 Közgáz SC
1 Győri DRC Sárga U17
2024. február 25. vasárnap
11:00 BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
0 EMERICUS U17 B
3 Közgáz SC
13:00 BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
3 Közgáz SC
0 Veszprém Volley
2024. március 9. szombat
13:00 BERZSENYI DÁNIEL EVANGÉLIKUS GIMN. ÉS KOLL. SOPRON
SZOSI B
Közgáz SC
15:00 BERZSENYI DÁNIEL EVANGÉLIKUS GIMN. ÉS KOLL. SOPRON
Közgáz SC
SMAFC-Líceum
2024. március 23. szombat
11:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
Közgáz SC
Veszprém Volley
15:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
SMAFC-Líceum
Közgáz SC
2024. április 14. vasárnap
13:00 KUNSZIGETI SPORTCSARNOK KUNSZIGET
UNI GYŐR - SZESE - A
Közgáz SC
15:00 KUNSZIGETI SPORTCSARNOK KUNSZIGET
Közgáz SC
Győri DRC Sárga U17
2024. április 27. szombat
13:00 HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
RÖPISULI SE
Közgáz SC
15:00 HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
Közgáz SC
SZOSI B
2024. május 12. vasárnap
11:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
Közgáz SC
EMERICUS U17 B
15:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
DÁG KSE
Közgáz SC
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 6 6 0 18
2.
SMAFC-Líceum 6 6 0 16
3.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA B 4 4 0 12
4.
Röpisuli Sportegyesület 4 2 2 7
5.
UNI GYŐR - SZESE - A 4 2 2 7
6.
Dág KSE 6 2 4 6
7.
EMERICUS U17 B 6 2 4 6
8.
Győri Diák Röplabda Club Sárga U17 6 0 6 0
9.
Veszprém Volley 6 0 6 0
FOTÓGALÉRIA
2024.01.20. 10 fotó
Versenyek
Dág KSE - Közgáz Sport Club Diák Sportkör 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `A` középszakasz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu