CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
44 - KÖZGÁZ SPORT CLUB ÉS DIÁK SPORTKÖR EGYESÜLET
190 - Közgáz Sport Club Diák Sportkör 2023/2024
1093 BUDAPEST FŐVÁM TÉR 8.
06 30 2113827
parkroplabda@gmail.com; laszlo.kovats@uni-corvinus.hu
kozgazvolley.hu
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BUGÁR HÉDI 2008.08.12
2. BÚS NATASA 2005.08.05 10 3 7
3. CSOBAY LÉNA 2005.04.27 12 3 9
4. FODOR LAURA 2004.08.24 2 1 1
5. GARAI ZSÓFIA ESZTER 2003.08.10
6. GELEI ZORKA CSENGE 2004.05.02 12 4 8
7. GERŐ VIKTÓRIA 2003.10.18 16 4 12
8. GYŐRI MÍRA JANKA 2004.08.25 6 6
9. JÁRÓ BERNADETT 2003.09.30
10. KALOCSA BERENIKÉ 2005.05.02 12 3 9
11. KASZÁS LUCA 2007.12.05
12. KOVÁCS HELÉNA MELINDA 2007.08.12
13. LAURINYECZ LILLA 2004.02.21 2 2
14. LIPPI CHIARA VIKTÓRIA 2006.12.01 15 4 11
15. LIPTÁK LILI 2007.01.16
16. MAJSA ANDREA 2004.09.25 12 2 10
17. MISETA DÓRA ALEXANDRA 2006.03.11 2 2
18. NAGY LEJLA GABRIELLA 2006.01.08 8 3 5
19. NAGY MANDULA EMMA 2006.03.15 12 4 8
20. NÉMETH HANGA 2004.01.03 10 10
21. NÉMETH PETRA 2006.08.11
22. POZDER MILLA 2007.08.30
23. RAPALI ROBINA 2004.04.21 2 2
24. SZABÓ IZABELLA ANNA 2003.11.09 16 4 12
25. SZANYI DÓRA 2005.04.03
26. SZILÁGYI LILI 2008.08.26
27. TAKÁCS DOMINIKA ZOÉ 2006.07.24 10 4 6
28. VARGA ESZTER 2006.05.24 14 4 10
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U20 II. osztály Nyugat alapszakasz
2023. október 15. vasárnap
11:00
VESC Kék
3 - 2
Közgáz SC
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
13:00
Közgáz SC
0 - 3
KASI U20
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
2023. október 29. vasárnap
11:30
TRSE
3 - 0
Közgáz SC
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
13:00
Közgáz SC
0 - 3
MÁV Előre kék
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
2023. november 11. szombat
11:00
Közgáz SC
1 - 3
SZBRA II.
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 1
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2023. november 25. szombat
13:00
Hvse
3 - 1
Közgáz SC
EGYETEMI EDZŐCSARNOK
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1
15:00
Közgáz SC
0 - 3
UNI GYŐR - SZESE - A
EGYETEMI EDZŐCSARNOK
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
MÁV Előre kék 8 8 0 5 2 1 0 0 0 23 24 4 6,000 677 472 1,434
2.
TRSE 8 5 3 2 2 1 1 1 1 15 18 13 1,385 714 636 1,123
3.
VESC Kék 8 5 3 2 1 2 1 1 1 14 18 14 1,286 675 694 0,973
4.
KASI U20 8 4 4 2 2 0 2 1 1 14 17 14 1,214 669 665 1,006
5.
PTE-PEAC - A 8 5 3 0 2 3 0 2 1 12 17 17 1,000 709 710 0,999
6.
Haladás VSE 8 3 5 1 2 0 1 3 1 10 14 17 0,824 645 688 0,938
7.
UNI GYŐR - SZESE - A 8 3 5 1 2 0 1 2 2 10 13 17 0,765 653 659 0,991
8.
Szent Benedek RA II. 8 3 5 0 1 2 2 1 2 9 14 20 0,700 691 757 0,913
9.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 8 0 8 0 0 0 1 3 4 1 5 24 0,208 543 695 0,781
Leány U20 II. osztály Nyugat középszakasz
2024. január 13. szombat
11:00
Közgáz SC
1 - 3
KASI U20
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
15:00
PTE-PEAC - A
0 - 3
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2024. február 4. vasárnap
11:00
MÁV Előre kék
3 - 0
Közgáz SC
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
13:00
Közgáz SC
3 - 1
SZBRA II.
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
2024. február 18. vasárnap
11:00
TRSE
3 - 2
Közgáz SC
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
Közgáz SC
0 - 3
Hvse
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
2024. március 2. szombat
11:00
Közgáz SC
VESC Kék
VENDEL UTCAI SPORTCSARNOK
1092 BUDAPEST VENDEL UTCA 10.
15:00
UNI GYŐR - SZESE - A
Közgáz SC
VENDEL UTCAI SPORTCSARNOK
1092 BUDAPEST VENDEL UTCA 10.
2024. március 16. szombat
11:00
Közgáz SC
TRSE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
15:00
PTE-PEAC - A
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2024. április 7. vasárnap
13:00
MÁV Előre kék
Közgáz SC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
15:00
Közgáz SC
SZBRA II.
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2024. április 21. vasárnap
11:00
UNI GYŐR - SZESE - A
Közgáz SC
EGYETEMI EDZŐCSARNOK
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1
13:00
Közgáz SC
KASI U20
EGYETEMI EDZŐCSARNOK
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1
2024. május 4. szombat
14:00
VESC Kék
Közgáz SC
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
16:00
Közgáz SC
Hvse
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
MÁV Előre kék 6 6 0 6 0 0 0 0 0 18 18 0 max 452 273 1,656
2.
TRSE 6 5 1 3 1 1 1 0 0 15 17 6 2,833 521 446 1,168
3.
UNI GYŐR - SZESE - A 6 5 1 2 1 2 0 0 1 13 15 8 1,875 491 440 1,116
4.
KASI U20 6 3 3 2 1 0 0 1 2 9 10 10 1,000 445 428 1,040
5.
PTE-PEAC - A 6 2 4 0 2 0 2 0 2 8 10 14 0,714 492 521 0,944
6.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 6 2 4 1 1 0 1 1 2 7 9 13 0,692 442 487 0,908
7.
Szent Benedek RA II. 6 2 4 0 1 1 0 1 3 5 7 15 0,467 414 484 0,855
8.
Haladás VSE 6 1 5 1 0 0 0 2 3 3 5 15 0,333 393 481 0,817
9.
VESC Kék 6 1 5 1 0 0 0 2 3 3 5 15 0,333 377 467 0,807
Leány U20 II-III. o. osztályozó `A`
2023. december 9. szombat
11:00
Közgáz SC
3 - 2
KISPEST SE A
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
15:00
VESC Fehér
1 - 3
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 2 2 0 0 1 1 0 0 0 5 6 3 2,000 202 172 1,174
2.
VESC Fehér 2 1 1 0 1 0 0 1 0 3 4 4 1,000 168 162 1,037
3.
KISPEST SE A 2 0 2 0 0 0 1 1 0 1 3 6 0,500 162 198 0,818
44 - KÖZGÁZ SPORT CLUB ÉS DIÁK SPORTKÖR EGYESÜLET
190 - Közgáz Sport Club Diák Sportkör 2023/2024
1093 BUDAPEST FŐVÁM TÉR 8.
06 30 2113827
parkroplabda@gmail.com; laszlo.kovats@uni-corvinus.hu
kozgazvolley.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BUGÁR HÉDI 2008.08.12
2. BÚS NATASA 2005.08.05 10 3 7
3. CSOBAY LÉNA 2005.04.27 12 3 9
4. FODOR LAURA 2004.08.24 2 1 1
5. GARAI ZSÓFIA ESZTER 2003.08.10
6. GELEI ZORKA CSENGE 2004.05.02 12 4 8
7. GERŐ VIKTÓRIA 2003.10.18 16 4 12
8. GYŐRI MÍRA JANKA 2004.08.25 6 6
9. JÁRÓ BERNADETT 2003.09.30
10. KALOCSA BERENIKÉ 2005.05.02 12 3 9
11. KASZÁS LUCA 2007.12.05
12. KOVÁCS HELÉNA MELINDA 2007.08.12
13. LAURINYECZ LILLA 2004.02.21 2 2
14. LIPPI CHIARA VIKTÓRIA 2006.12.01 15 4 11
15. LIPTÁK LILI 2007.01.16
16. MAJSA ANDREA 2004.09.25 12 2 10
17. MISETA DÓRA ALEXANDRA 2006.03.11 2 2
18. NAGY LEJLA GABRIELLA 2006.01.08 8 3 5
19. NAGY MANDULA EMMA 2006.03.15 12 4 8
20. NÉMETH HANGA 2004.01.03 10 10
21. NÉMETH PETRA 2006.08.11
22. POZDER MILLA 2007.08.30
23. RAPALI ROBINA 2004.04.21 2 2
24. SZABÓ IZABELLA ANNA 2003.11.09 16 4 12
25. SZANYI DÓRA 2005.04.03
26. SZILÁGYI LILI 2008.08.26
27. TAKÁCS DOMINIKA ZOÉ 2006.07.24 10 4 6
28. VARGA ESZTER 2006.05.24 14 4 10
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U20 II. osztály Nyugat alapszakasz
2023. október 15. vasárnap
11:00
VESC Kék
3 - 2
Közgáz SC
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
13:00
Közgáz SC
0 - 3
KASI U20
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2023. október 29. vasárnap
11:30
TRSE
3 - 0
Közgáz SC
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
13:00
Közgáz SC
0 - 3
MÁV Előre kék
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
2023. november 11. szombat
11:00
Közgáz SC
1 - 3
SZBRA II.
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 1
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2023. november 25. szombat
13:00
Hvse
3 - 1
Közgáz SC
EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
15:00
Közgáz SC
0 - 3
UNI GYŐR - SZESE - A
EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
MÁV Előre kék 8 8 0 5 2 1 0 0 0 23 24 4 6,000 677 472 1,434
2.
TRSE 8 5 3 2 2 1 1 1 1 15 18 13 1,385 714 636 1,123
3.
VESC Kék 8 5 3 2 1 2 1 1 1 14 18 14 1,286 675 694 0,973
4.
KASI U20 8 4 4 2 2 0 2 1 1 14 17 14 1,214 669 665 1,006
5.
PTE-PEAC - A 8 5 3 0 2 3 0 2 1 12 17 17 1,000 709 710 0,999
6.
Haladás VSE 8 3 5 1 2 0 1 3 1 10 14 17 0,824 645 688 0,938
7.
UNI GYŐR - SZESE - A 8 3 5 1 2 0 1 2 2 10 13 17 0,765 653 659 0,991
8.
Szent Benedek RA II. 8 3 5 0 1 2 2 1 2 9 14 20 0,700 691 757 0,913
9.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 8 0 8 0 0 0 1 3 4 1 5 24 0,208 543 695 0,781
Leány U20 II. osztály Nyugat középszakasz
2024. január 13. szombat
11:00
Közgáz SC
1 - 3
KASI U20
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
15:00
PTE-PEAC - A
0 - 3
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2024. február 4. vasárnap
11:00
MÁV Előre kék
3 - 0
Közgáz SC
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
13:00
Közgáz SC
3 - 1
SZBRA II.
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
2024. február 18. vasárnap
11:00
TRSE
3 - 2
Közgáz SC
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
13:00
Közgáz SC
0 - 3
Hvse
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
2024. március 2. szombat
11:00
Közgáz SC
VESC Kék
VENDEL UTCAI SPORTCSARNOK BUDAPEST
15:00
UNI GYŐR - SZESE - A
Közgáz SC
VENDEL UTCAI SPORTCSARNOK BUDAPEST
2024. március 16. szombat
11:00
Közgáz SC
TRSE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
15:00
PTE-PEAC - A
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2024. április 7. vasárnap
13:00
MÁV Előre kék
Közgáz SC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
15:00
Közgáz SC
SZBRA II.
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2024. április 21. vasárnap
11:00
UNI GYŐR - SZESE - A
Közgáz SC
EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
13:00
Közgáz SC
KASI U20
EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
2024. május 4. szombat
14:00
VESC Kék
Közgáz SC
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
16:00
Közgáz SC
Hvse
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
MÁV Előre kék 6 6 0 6 0 0 0 0 0 18 18 0 max 452 273 1,656
2.
TRSE 6 5 1 3 1 1 1 0 0 15 17 6 2,833 521 446 1,168
3.
UNI GYŐR - SZESE - A 6 5 1 2 1 2 0 0 1 13 15 8 1,875 491 440 1,116
4.
KASI U20 6 3 3 2 1 0 0 1 2 9 10 10 1,000 445 428 1,040
5.
PTE-PEAC - A 6 2 4 0 2 0 2 0 2 8 10 14 0,714 492 521 0,944
6.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 6 2 4 1 1 0 1 1 2 7 9 13 0,692 442 487 0,908
7.
Szent Benedek RA II. 6 2 4 0 1 1 0 1 3 5 7 15 0,467 414 484 0,855
8.
Haladás VSE 6 1 5 1 0 0 0 2 3 3 5 15 0,333 393 481 0,817
9.
VESC Kék 6 1 5 1 0 0 0 2 3 3 5 15 0,333 377 467 0,807
Leány U20 II-III. o. osztályozó `A`
2023. december 9. szombat
11:00
Közgáz SC
3 - 2
KISPEST SE A
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
15:00
VESC Fehér
1 - 3
Közgáz SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 2 2 0 0 1 1 0 0 0 5 6 3 2,000 202 172 1,174
2.
VESC Fehér 2 1 1 0 1 0 0 1 0 3 4 4 1,000 168 162 1,037
3.
KISPEST SE A 2 0 2 0 0 0 1 1 0 1 3 6 0,500 162 198 0,818
44 - KÖZGÁZ SPORT CLUB ÉS DIÁK SPORTKÖR EGYESÜLET
190 - Közgáz Sport Club Diák Sportkör 2023/2024
1093 BUDAPEST FŐVÁM TÉR 8.
06 30 2113827
parkroplabda@gmail.com; laszlo.kovats@uni-corvinus.hu
kozgazvolley.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BUGÁR HÉDI 2008.08.12
2. BÚS NATASA 2005.08.05 10 3 7
3. CSOBAY LÉNA 2005.04.27 12 3 9
4. FODOR LAURA 2004.08.24 2 1 1
5. GARAI ZSÓFIA ESZTER 2003.08.10
6. GELEI ZORKA CSENGE 2004.05.02 12 4 8
7. GERŐ VIKTÓRIA 2003.10.18 16 4 12
8. GYŐRI MÍRA JANKA 2004.08.25 6 6
9. JÁRÓ BERNADETT 2003.09.30
10. KALOCSA BERENIKÉ 2005.05.02 12 3 9
11. KASZÁS LUCA 2007.12.05
12. KOVÁCS HELÉNA MELINDA 2007.08.12
13. LAURINYECZ LILLA 2004.02.21 2 2
14. LIPPI CHIARA VIKTÓRIA 2006.12.01 15 4 11
15. LIPTÁK LILI 2007.01.16
16. MAJSA ANDREA 2004.09.25 12 2 10
17. MISETA DÓRA ALEXANDRA 2006.03.11 2 2
18. NAGY LEJLA GABRIELLA 2006.01.08 8 3 5
19. NAGY MANDULA EMMA 2006.03.15 12 4 8
20. NÉMETH HANGA 2004.01.03 10 10
21. NÉMETH PETRA 2006.08.11
22. POZDER MILLA 2007.08.30
23. RAPALI ROBINA 2004.04.21 2 2
24. SZABÓ IZABELLA ANNA 2003.11.09 16 4 12
25. SZANYI DÓRA 2005.04.03
26. SZILÁGYI LILI 2008.08.26
27. TAKÁCS DOMINIKA ZOÉ 2006.07.24 10 4 6
28. VARGA ESZTER 2006.05.24 14 4 10
MŰSOR, EREDMÉNY
Leány U20 II. osztály Nyugat alapszakasz
2023. október 15. vasárnap
11:00 EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
3 VESC Kék
2 Közgáz SC
13:00 EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
0 Közgáz SC
3 KASI U20
2023. október 29. vasárnap
11:30 LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
3 TRSE
0 Közgáz SC
13:00 LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
0 Közgáz SC
3 MÁV Előre kék
2023. november 11. szombat
11:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
1 Közgáz SC
3 SZBRA II.
15:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 PTE-PEAC - A
1 Közgáz SC
2023. november 25. szombat
13:00 EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
3 Hvse
1 Közgáz SC
15:00 EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
0 Közgáz SC
3 UNI GYŐR - SZESE - A
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
MÁV Előre kék 8 8 0 23
2.
TRSE 8 5 3 15
3.
VESC Kék 8 5 3 14
4.
KASI U20 8 4 4 14
5.
PTE-PEAC - A 8 5 3 12
6.
Haladás VSE 8 3 5 10
7.
UNI GYŐR - SZESE - A 8 3 5 10
8.
Szent Benedek RA II. 8 3 5 9
9.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 8 0 8 1
Leány U20 II. osztály Nyugat középszakasz
2024. január 13. szombat
11:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
1 Közgáz SC
3 KASI U20
15:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
0 PTE-PEAC - A
3 Közgáz SC
2024. február 4. vasárnap
11:00 LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
3 MÁV Előre kék
0 Közgáz SC
13:00 LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
3 Közgáz SC
1 SZBRA II.
2024. február 18. vasárnap
11:00 PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
3 TRSE
2 Közgáz SC
13:00 PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
0 Közgáz SC
3 Hvse
2024. március 2. szombat
11:00 VENDEL UTCAI SPORTCSARNOK BUDAPEST
Közgáz SC
VESC Kék
15:00 VENDEL UTCAI SPORTCSARNOK BUDAPEST
UNI GYŐR - SZESE - A
Közgáz SC
2024. március 16. szombat
11:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
Közgáz SC
TRSE
15:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
PTE-PEAC - A
Közgáz SC
2024. április 7. vasárnap
13:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
MÁV Előre kék
Közgáz SC
15:00 SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
Közgáz SC
SZBRA II.
2024. április 21. vasárnap
11:00 EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
UNI GYŐR - SZESE - A
Közgáz SC
13:00 EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
Közgáz SC
KASI U20
2024. május 4. szombat
14:00 HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
VESC Kék
Közgáz SC
16:00 HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
Közgáz SC
Hvse
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
MÁV Előre kék 6 6 0 18
2.
TRSE 6 5 1 15
3.
UNI GYŐR - SZESE - A 6 5 1 13
4.
KASI U20 6 3 3 9
5.
PTE-PEAC - A 6 2 4 8
6.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 6 2 4 7
7.
Szent Benedek RA II. 6 2 4 5
8.
Haladás VSE 6 1 5 3
9.
VESC Kék 6 1 5 3
Leány U20 II-III. o. osztályozó `A`
2023. december 9. szombat
11:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 Közgáz SC
2 KISPEST SE A
15:00 CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
1 VESC Fehér
3 Közgáz SC
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 2 2 0 5
2.
VESC Fehér 2 1 1 3
3.
KISPEST SE A 2 0 2 1
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu