CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
CSAPAT PROFIL
36 - MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM SPORTEGYESÜLETE
49 - TFSE 2021/2022
1123 BUDAPEST ALKOTÁS UTCA 44.
06 30 647 5236
poor.alexandra@tfse.hu; marton.ervin@tfse.hu
www.tfse.hu
JÁTÉKOSOK
sorszám személy neve születés dátum mérkőzés GY V
1. BARANYI BELLA 2001.07.25 15 4 11
2. BENEDEK GABRIELLA 1998.10.29
3. BOROS VIRÁG ANDREA 1999.05.10 22 6 16
4. BUDAHÁZY BOGLÁRKA 2001.05.23 2 1 1
5. CZAKÓ BERNADETT 1998.01.11
6. DIVINYI DALMA JÚLIA 2000.10.30
7. DOMOKOS NÓRA TÍMEA 2002.06.02 21 4 17
8. DZIGURSKI ANGELINA 2002.12.06
9. EGYEDI BOGLÁRKA RÉKA 2003.05.02 3 1 2
10. FERTŐDI DOROTTYA 2002.11.30 5 4 1
11. GOMBKÖTŐ ANDELA 2002.11.28
12. GYŰRŰS BORÓKA ILDIKÓ 2004.06.25 6 4 2
13. HÁBETLER HANNA 2002.01.03 7 5 2
14. HALLA GRÉTA 2001.03.14 6 3 3
15. HÍDVÉGI ALEXA VIRÁG 2002.07.14 5 4 1
16. JUHÁSZ LOTTI 2002.11.12 20 6 14
17. JUHOS BOGLÁRKA 2004.06.24 3 1 2
18. JUNG KATALIN 2002.06.15 2 1 1
19. KOMCSÁK BOGLÁRKA 1998.10.08
20. KÖKÉNY NÓRA 1998.12.02
21. LASKOVICS LAURA RÓZA 2002.06.13 4 3 1
22. SKORNYÁK ESZTER 2003.02.19 19 5 14
23. SMITS VAN OYEN CASSANDRA ELISABETH ANNE 2002.08.19
24. SMOLEK EMESE 2004.05.27 16 4 12
25. TÓTH FLÓRA 2000.03.02 10 5 5
26. TÖRÖK PETRA ESZTER 2000.03.16
27. URBÁN VIKTÓRIA 2002.02.15 17 5 12
28. VARGA FANNI 2000.10.14
29. VARRÓ DÓRA 1999.10.22 7 1 6
30. VESZELI FANNI 2001.08.27 21 7 14
31. VILLÁNYI BRIGITTA 1997.08.10
32. VÍZHÁNYÓ JÁZMIN 2002.11.26 12 5 7
33. WEIBEL ANNA EPERKE 2002.12.29 5 3 2
MŰSOR, EREDMÉNY
Női NB II - U21 `E` csoport
2021. október 3. vasárnap
11:00
DVTK
1 - 3
TFSE
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
2021. október 10. vasárnap
18:00
TFSE
3 - 1
JRK
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2021. október 17. vasárnap
18:00
TFSE
1 - 3
DEAC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2021. október 30. szombat
12:00
KISTEXT
0 - 3
TFSE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2021. november 7. vasárnap
18:00
zárt kapu
TFSE
3 - 1
Eötvös DSE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2021. november 14. vasárnap
18:00
zárt kapu
TFSE
0 - 3
Nyíregyházi Sportcentrum
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2021. november 21. vasárnap
10:00
EVSI
3 - 0
TFSE
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
2021. november 28. vasárnap
18:00
zárt kapu
TFSE
2 - 3
DVTK
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2021. december 3. péntek
17:00
JRK
3 - 0
TFSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
2021. december 12. vasárnap
18:00
DEAC
3 - 0
TFSE
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
2021. december 19. vasárnap
18:00
zárt kapu
TFSE
3 - 1
KISTEXT
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2022. január 16. vasárnap
15:00
Eötvös DSE
3 - 0
TFSE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
2022. január 23. vasárnap
13:00
Nyíregyházi Sportcentrum
3 - 0
TFSE
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
2022. január 30. vasárnap
18:00
zárt kapu
TFSE
3 - 0
EVSI
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Nyíregyházi Sportcentrum 14 13 1 10 2 1 0 1 0 38 40 7 5,714 1152 811 1,420
2.
DEAC 14 11 3 8 2 1 0 1 2 32 34 13 2,615 1108 823 1,346
3.
JRK 14 9 5 7 2 0 0 2 3 27 29 17 1,706 1050 924 1,136
4.
Eötvös DSE 14 8 6 7 0 1 3 1 2 26 31 20 1,550 1122 1039 1,080
5.
TFSE 14 6 8 2 4 0 1 1 6 19 21 28 0,750 1003 1083 0,926
6.
EVSI 14 4 10 2 1 1 3 2 5 14 20 33 0,606 1038 1150 0,903
7.
DVTK 14 5 9 0 1 4 0 1 8 11 16 36 0,444 935 1168 0,801
8.
KISTEXT 14 0 14 0 0 0 1 3 10 1 5 42 0,119 736 1146 0,642
Női NB II Felsőház `Kelet`
2022. február 13. vasárnap
16:00
TFSE
0 - 3
DEAC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2022. február 19. szombat
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
TFSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2022. február 27. vasárnap
16:00
TFSE
3 - 2
MISKOLCI VSC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2022. március 6. vasárnap
16:00
TFSE
0 - 3
SZOLNOKI SPC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2022. március 20. vasárnap
17:00
Vidux-Szegedi RSE
3 - 0
TFSE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2022. március 27. vasárnap
18:00
DEAC
3 - 0
TFSE
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
2022. április 3. vasárnap
16:00
TFSE
0 - 3
BVSC-Zugló
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2022. április 10. vasárnap
16:00
MISKOLCI VSC
3 - 0
TFSE
HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM
3525 MISKOLC TIZESHONVÉD UTCA 21
2022. április 24. vasárnap
16:00
TFSE
0 - 3
Vidux-Szegedi RSE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2022. április 27. szerda
19:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
TFSE
VÁROSI SPORTCSARNOK
5000 SZOLNOK TISZALIGET
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
BVSC-Zugló 10 9 1 9 0 0 0 0 1 29 27 3 9,000 733 458 1,600
2.
Vidux-Szegedi RSE 10 9 1 8 1 0 0 0 1 27 27 4 6,750 746 512 1,457
3.
DEAC 10 6 4 4 1 1 0 1 3 19 19 15 1,267 722 684 1,056
4.
SZOLNOKI SPC 10 3 7 3 0 0 1 1 5 12 12 21 0,571 665 718 0,926
5.
MISKOLCI VSC 10 2 8 1 1 0 1 1 6 7 9 25 0,360 606 799 0,758
6.
TFSE 10 1 9 0 0 1 0 0 9 2 3 29 0,103 473 774 0,611
FOTÓGALÉRIA
2022.03.20. 19 fotó
Versenyek
Vidux-Szegedi RSE - TFSE 3:0
Női NB II Felsőház `Kelet`
2021.10.30. 11 fotó
Versenyek
KISTEXT - TFSE 0:3
Női NB II - U21 `E` csoport
36 - MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM SPORTEGYESÜLETE
49 - TFSE 2021/2022
1123 BUDAPEST ALKOTÁS UTCA 44.
06 30 647 5236
poor.alexandra@tfse.hu; marton.ervin@tfse.hu
www.tfse.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BARANYI BELLA 2001.07.25 15 4 11
2. BENEDEK GABRIELLA 1998.10.29
3. BOROS VIRÁG ANDREA 1999.05.10 22 6 16
4. BUDAHÁZY BOGLÁRKA 2001.05.23 2 1 1
5. CZAKÓ BERNADETT 1998.01.11
6. DIVINYI DALMA JÚLIA 2000.10.30
7. DOMOKOS NÓRA TÍMEA 2002.06.02 21 4 17
8. DZIGURSKI ANGELINA 2002.12.06
9. EGYEDI BOGLÁRKA RÉKA 2003.05.02 3 1 2
10. FERTŐDI DOROTTYA 2002.11.30 5 4 1
11. GOMBKÖTŐ ANDELA 2002.11.28
12. GYŰRŰS BORÓKA ILDIKÓ 2004.06.25 6 4 2
13. HÁBETLER HANNA 2002.01.03 7 5 2
14. HALLA GRÉTA 2001.03.14 6 3 3
15. HÍDVÉGI ALEXA VIRÁG 2002.07.14 5 4 1
16. JUHÁSZ LOTTI 2002.11.12 20 6 14
17. JUHOS BOGLÁRKA 2004.06.24 3 1 2
18. JUNG KATALIN 2002.06.15 2 1 1
19. KOMCSÁK BOGLÁRKA 1998.10.08
20. KÖKÉNY NÓRA 1998.12.02
21. LASKOVICS LAURA RÓZA 2002.06.13 4 3 1
22. SKORNYÁK ESZTER 2003.02.19 19 5 14
23. SMITS VAN OYEN CASSANDRA ELISABETH ANNE 2002.08.19
24. SMOLEK EMESE 2004.05.27 16 4 12
25. TÓTH FLÓRA 2000.03.02 10 5 5
26. TÖRÖK PETRA ESZTER 2000.03.16
27. URBÁN VIKTÓRIA 2002.02.15 17 5 12
28. VARGA FANNI 2000.10.14
29. VARRÓ DÓRA 1999.10.22 7 1 6
30. VESZELI FANNI 2001.08.27 21 7 14
31. VILLÁNYI BRIGITTA 1997.08.10
32. VÍZHÁNYÓ JÁZMIN 2002.11.26 12 5 7
33. WEIBEL ANNA EPERKE 2002.12.29 5 3 2
MŰSOR, EREDMÉNY
Női NB II - U21 `E` csoport
2021. október 3. vasárnap
11:00
DVTK
1 - 3
TFSE
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
2021. október 10. vasárnap
18:00
TFSE
3 - 1
JRK
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. október 17. vasárnap
18:00
TFSE
1 - 3
DEAC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. október 30. szombat
12:00
KISTEXT
0 - 3
TFSE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2021. november 7. vasárnap
18:00
zárt
TFSE
3 - 1
Eötvös DSE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. november 14. vasárnap
18:00
zárt
TFSE
0 - 3
Nyíregyházi Sportcentrum
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. november 21. vasárnap
10:00
EVSI
3 - 0
TFSE
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
2021. november 28. vasárnap
18:00
zárt
TFSE
2 - 3
DVTK
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2021. december 3. péntek
17:00
JRK
3 - 0
TFSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
2021. december 12. vasárnap
18:00
DEAC
3 - 0
TFSE
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
2021. december 19. vasárnap
18:00
zárt
TFSE
3 - 1
KISTEXT
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2022. január 16. vasárnap
15:00
Eötvös DSE
3 - 0
TFSE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
2022. január 23. vasárnap
13:00
Nyíregyházi Sportcentrum
3 - 0
TFSE
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2022. január 30. vasárnap
18:00
zárt
TFSE
3 - 0
EVSI
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Nyíregyházi Sportcentrum 14 13 1 10 2 1 0 1 0 38 40 7 5,714 1152 811 1,420
2.
DEAC 14 11 3 8 2 1 0 1 2 32 34 13 2,615 1108 823 1,346
3.
JRK 14 9 5 7 2 0 0 2 3 27 29 17 1,706 1050 924 1,136
4.
Eötvös DSE 14 8 6 7 0 1 3 1 2 26 31 20 1,550 1122 1039 1,080
5.
TFSE 14 6 8 2 4 0 1 1 6 19 21 28 0,750 1003 1083 0,926
6.
EVSI 14 4 10 2 1 1 3 2 5 14 20 33 0,606 1038 1150 0,903
7.
DVTK 14 5 9 0 1 4 0 1 8 11 16 36 0,444 935 1168 0,801
8.
KISTEXT 14 0 14 0 0 0 1 3 10 1 5 42 0,119 736 1146 0,642
Női NB II Felsőház `Kelet`
2022. február 13. vasárnap
16:00
TFSE
0 - 3
DEAC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2022. február 19. szombat
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
TFSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. február 27. vasárnap
16:00
TFSE
3 - 2
MISKOLCI VSC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2022. március 6. vasárnap
16:00
TFSE
0 - 3
SZOLNOKI SPC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2022. március 20. vasárnap
17:00
Vidux-Szegedi RSE
3 - 0
TFSE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. március 27. vasárnap
18:00
DEAC
3 - 0
TFSE
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
2022. április 3. vasárnap
16:00
TFSE
0 - 3
BVSC-Zugló
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2022. április 10. vasárnap
16:00
MISKOLCI VSC
3 - 0
TFSE
HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM MISKOLC
2022. április 24. vasárnap
16:00
TFSE
0 - 3
Vidux-Szegedi RSE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2022. április 27. szerda
19:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
TFSE
VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
BVSC-Zugló 10 9 1 9 0 0 0 0 1 29 27 3 9,000 733 458 1,600
2.
Vidux-Szegedi RSE 10 9 1 8 1 0 0 0 1 27 27 4 6,750 746 512 1,457
3.
DEAC 10 6 4 4 1 1 0 1 3 19 19 15 1,267 722 684 1,056
4.
SZOLNOKI SPC 10 3 7 3 0 0 1 1 5 12 12 21 0,571 665 718 0,926
5.
MISKOLCI VSC 10 2 8 1 1 0 1 1 6 7 9 25 0,360 606 799 0,758
6.
TFSE 10 1 9 0 0 1 0 0 9 2 3 29 0,103 473 774 0,611
FOTÓGALÉRIA
2022.03.20. 19 fotó
Versenyek
Vidux-Szegedi RSE - TFSE 3:0
Női NB II Felsőház `Kelet`
2021.10.30. 11 fotó
Versenyek
KISTEXT - TFSE 0:3
Női NB II - U21 `E` csoport
36 - MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM SPORTEGYESÜLETE
49 - TFSE 2021/2022
1123 BUDAPEST ALKOTÁS UTCA 44.
06 30 647 5236
poor.alexandra@tfse.hu; marton.ervin@tfse.hu
www.tfse.hu
JÁTÉKOSOK
ssz név születés M GY V
1. BARANYI BELLA 2001.07.25 15 4 11
2. BENEDEK GABRIELLA 1998.10.29
3. BOROS VIRÁG ANDREA 1999.05.10 22 6 16
4. BUDAHÁZY BOGLÁRKA 2001.05.23 2 1 1
5. CZAKÓ BERNADETT 1998.01.11
6. DIVINYI DALMA JÚLIA 2000.10.30
7. DOMOKOS NÓRA TÍMEA 2002.06.02 21 4 17
8. DZIGURSKI ANGELINA 2002.12.06
9. EGYEDI BOGLÁRKA RÉKA 2003.05.02 3 1 2
10. FERTŐDI DOROTTYA 2002.11.30 5 4 1
11. GOMBKÖTŐ ANDELA 2002.11.28
12. GYŰRŰS BORÓKA ILDIKÓ 2004.06.25 6 4 2
13. HÁBETLER HANNA 2002.01.03 7 5 2
14. HALLA GRÉTA 2001.03.14 6 3 3
15. HÍDVÉGI ALEXA VIRÁG 2002.07.14 5 4 1
16. JUHÁSZ LOTTI 2002.11.12 20 6 14
17. JUHOS BOGLÁRKA 2004.06.24 3 1 2
18. JUNG KATALIN 2002.06.15 2 1 1
19. KOMCSÁK BOGLÁRKA 1998.10.08
20. KÖKÉNY NÓRA 1998.12.02
21. LASKOVICS LAURA RÓZA 2002.06.13 4 3 1
22. SKORNYÁK ESZTER 2003.02.19 19 5 14
23. SMITS VAN OYEN CASSANDRA ELISABETH ANNE 2002.08.19
24. SMOLEK EMESE 2004.05.27 16 4 12
25. TÓTH FLÓRA 2000.03.02 10 5 5
26. TÖRÖK PETRA ESZTER 2000.03.16
27. URBÁN VIKTÓRIA 2002.02.15 17 5 12
28. VARGA FANNI 2000.10.14
29. VARRÓ DÓRA 1999.10.22 7 1 6
30. VESZELI FANNI 2001.08.27 21 7 14
31. VILLÁNYI BRIGITTA 1997.08.10
32. VÍZHÁNYÓ JÁZMIN 2002.11.26 12 5 7
33. WEIBEL ANNA EPERKE 2002.12.29 5 3 2
MŰSOR, EREDMÉNY
Női NB II - U21 `E` csoport
2021. október 3. vasárnap
11:00 JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
1 DVTK
3 TFSE
2021. október 10. vasárnap
18:00 MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
3 TFSE
1 JRK
2021. október 17. vasárnap
18:00 MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
1 TFSE
3 DEAC
2021. október 30. szombat
12:00 KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
0 KISTEXT
3 TFSE
2021. november 7. vasárnap
18:00 zárt MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
3 TFSE
1 Eötvös DSE
2021. november 14. vasárnap
18:00 zárt MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
0 TFSE
3 Nyíregyházi Sportcentrum
2021. november 21. vasárnap
10:00 PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
3 EVSI
0 TFSE
2021. november 28. vasárnap
18:00 zárt MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2 TFSE
3 DVTK
2021. december 3. péntek
17:00 BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
3 JRK
0 TFSE
2021. december 12. vasárnap
18:00 DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
3 DEAC
0 TFSE
2021. december 19. vasárnap
18:00 zárt MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
3 TFSE
1 KISTEXT
2022. január 16. vasárnap
15:00 DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
3 Eötvös DSE
0 TFSE
2022. január 23. vasárnap
13:00 CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
3 Nyíregyházi Sportcentrum
0 TFSE
2022. január 30. vasárnap
18:00 zárt MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
3 TFSE
0 EVSI
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Nyíregyházi Sportcentrum 14 13 1 38
2.
DEAC 14 11 3 32
3.
JRK 14 9 5 27
4.
Eötvös DSE 14 8 6 26
5.
TFSE 14 6 8 19
6.
EVSI 14 4 10 14
7.
DVTK 14 5 9 11
8.
KISTEXT 14 0 14 1
Női NB II Felsőház `Kelet`
2022. február 13. vasárnap
16:00 MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
0 TFSE
3 DEAC
2022. február 19. szombat
18:00 BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 BVSC-Zugló
0 TFSE
2022. február 27. vasárnap
16:00 MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
3 TFSE
2 MISKOLCI VSC
2022. március 6. vasárnap
16:00 MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
0 TFSE
3 SZOLNOKI SPC
2022. március 20. vasárnap
17:00 JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
3 Vidux-Szegedi RSE
0 TFSE
2022. március 27. vasárnap
18:00 DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
3 DEAC
0 TFSE
2022. április 3. vasárnap
16:00 MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
0 TFSE
3 BVSC-Zugló
2022. április 10. vasárnap
16:00 HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM MISKOLC
3 MISKOLCI VSC
0 TFSE
2022. április 24. vasárnap
16:00 MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
0 TFSE
3 Vidux-Szegedi RSE
2022. április 27. szerda
19:00 VÁROSI SPORTCSARNOK SZOLNOK
3 SZOLNOKI SPC
0 TFSE
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
BVSC-Zugló 10 9 1 29
2.
Vidux-Szegedi RSE 10 9 1 27
3.
DEAC 10 6 4 19
4.
SZOLNOKI SPC 10 3 7 12
5.
MISKOLCI VSC 10 2 8 7
6.
TFSE 10 1 9 2
FOTÓGALÉRIA
2022.03.20. 19 fotó
Versenyek
Vidux-Szegedi RSE - TFSE 3:0
Női NB II Felsőház `Kelet`
2021.10.30. 11 fotó
Versenyek
KISTEXT - TFSE 0:3
Női NB II - U21 `E` csoport
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu