TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
előző
2022. november 20. vasárnap
következő
mérkőzések száma:
113 db
H K Sze Cs P Szo V
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Férfi Extraliga alapszakasz
17:00
GreenPlan-VRCK
3 - 2
MAFC-BME
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
18:00
KISTEXT JP Auto Mercedes
2 - 3
Fino Kaposvár
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZP. CENTERPÁLYA
1173 BUDAPEST PESTI ÚT 88.
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Női NB I Liga
18:30
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 1
DSZC-Eötvös DSE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Férfi NB I Liga alapszakasz
17:30
DKSE
DÁG KSE
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK KÉZILABDA CSARNOK
2400 DUNAÚJVÁROS ESZPERANTÓ ÚT 4.
15:00
GAMMA PARTY•CO
Vidux-Szegedi RSE
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZP. CENTERPÁLYA
1173 BUDAPEST PESTI ÚT 88.
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női NB II Nyugat alapszakasz
15:00
PTE-PEAC
3 - 0
SZoESE
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
14:00
ZTE RÖPLABDA KLUB
0 - 3
EMERICUS SE
OSTOROS KÁROLY SPORTCSARNOK
8900 ZALAEGERSZEG OKTÓBER 6. TÉR 16
16:00
VIADUKT SE
0 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
BÉKÉSY GYÖRGY SZAKKÖZÉPISKOLA
1174 BUDAPEST SZÉCHENYI UTCA 9
17:00
Kispest SE
3 - 0
TRSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női NB II Kelet alapszakasz
18:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 0
DEAC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
10:30
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Férfi NB II alapszakasz
11:00
SZoESE
1 - 3
PTE-PEAC
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
13:00
PTE-PEAC
3 - 1
Eszterházy SC
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
15:00
Eszterházy SC
3 - 0
SZoESE
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
10:00
KECSKEMÉTI RC
1 - 3
UNI GYŐR - SZESE
DABASI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM TORNACSARNOKA
2370 DABAS SPORTCSARNOK UTCA 1.
11:30
UNI GYŐR - SZESE
3 - 1
GLP
DABASI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM TORNACSARNOKA
2370 DABAS SPORTCSARNOK UTCA 1.
13:00
GLP
1 - 3
KECSKEMÉTI RC
DABASI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM TORNACSARNOKA
2370 DABAS SPORTCSARNOK UTCA 1.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
11:00
SZBRA Piros
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
13:00
GÖDÖLLŐI RC
0 - 3
NYÍREGYHÁZA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
15:00
SZBRA Piros
3 - 0
NYÍREGYHÁZA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
11:00
BRSE - FEHÉR
3 - 0
Szegedi RSE Narancs
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
Szegedi RSE Narancs
1 - 3
UTE U17 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
BRSE - FEHÉR
3 - 1
UTE U17 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
11:00
BVSC-ZUGLÓ
0 - 3
VASAS SC U17A
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
13:00
MTK Budapest kék
0 - 3
VASAS SC U17A
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
15:00
BVSC-ZUGLÓ
2 - 3
MTK Budapest kék
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. NYUGAT Alapsz.
10:00
TRSE
3 - 0
DELTA Röplabda SE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
12:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
MTK Budapest fehér
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
14:00
TRSE
3 - 0
MTK Budapest fehér
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
10:00
EMERICUS `A`
3 - 0
KÖZGÁZ U17 `A`
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
12:00
KÖZGÁZ U17 `A`
1 - 3
SZBRA Kék
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
14:00
SZBRA Kék
0 - 3
EMERICUS `A`
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
11:00
VASAS SC U17B
2 - 3
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
13:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
2 - 3
KASI U17
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
15:00
VASAS SC U17B
3 - 0
KASI U17
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. KELET Alapsz.
11:00
KESI `A`
3 - 0
UTE U17 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
13:00
DVTK
3 - 0
UTE U17 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
15:00
KESI `A`
3 - 1
DVTK
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:00
MISKOLCI VSC FEHÉR
3 - 1
JRK
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
13:00
KSE U17 sárga
3 - 1
JRK
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
15:00
MISKOLCI VSC FEHÉR
3 - 1
KSE U17 sárga
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
10:00
SZOLNOKI SPC Kék
3 - 2
MAFC-Nikola Tesla
SZMSZC JENDRASSIK GYÖRGY GÉPIPARI SZAKGIMNÁZIUM
5000 SZOLNOK BAROSS UTCA 37
12:00
DKLSN 17`A
MAFC-Nikola Tesla
SZMSZC JENDRASSIK GYÖRGY GÉPIPARI SZAKGIMNÁZIUM
5000 SZOLNOK BAROSS UTCA 37
14:00
SZOLNOKI SPC Kék
DKLSN 17`A
SZMSZC JENDRASSIK GYÖRGY GÉPIPARI SZAKGIMNÁZIUM
5000 SZOLNOK BAROSS UTCA 37
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. NYUGAT Alapsz.
12:30
HALADÁS VSE - SZOSI
0 - 3
VESC Kék
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
14:30
BUDAÖRSI DSE `B`
0 - 3
VESC Kék
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
16:30
HALADÁS VSE - SZOSI
3 - 0
BUDAÖRSI DSE `B`
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
11:00
GYŐRI DRC KÉK
0 - 3
Veszprém Volley
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
13:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia B
0 - 3
Veszprém Volley
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
14:00
GYŐRI DRC KÉK
3 - 1
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia B
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
11:00
RÖPISULI SE
0 - 3
ÉDRA-TATA
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA
8400 AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
13:00
TRSE KÉK
0 - 3
ÉDRA-TATA
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA
8400 AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
15:00
RÖPISULI SE
3 - 0
TRSE KÉK
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA
8400 AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Alapsz.
11:00
BDSE
3 - 1
KISPEST SE B
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
13:00
KISPEST SE B
0 - 3
PETŐFI SC BONYHÁD
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
15:00
BDSE
3 - 0
PETŐFI SC BONYHÁD
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
10:00
KISPEST SE A
3 - 0
LŐRINC 2000 SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
12:00
LŐRINC 2000 SE
0 - 3
DKLSN 17`B
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
14:00
KISPEST SE A
0 - 3
DKLSN 17`B
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
11:00
DÁG KSE
3 - 1
VASAS SC U17 C
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
13:00
VASAS SC U17 C
3 - 0
EMERICUS `B`
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
15:00
DÁG KSE
3 - 1
EMERICUS `B`
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Alapsz.
11:00
KSE U17 kék
3 - 0
EVSI-A
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
13:00
VRCK
1 - 3
EVSI-A
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
15:00
KSE U17 kék
3 - 0
VRCK
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:00
SZOLNOKI SPC Sárga
2 - 3
DEAC
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
13:00
DEAC
2 - 3
PALOTA RSC
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
15:00
SZOLNOKI SPC Sárga
3 - 0
PALOTA RSC
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
11:00
EÖTVÖS DSE `A`
3 - 1
MISKOLCI VSC ZÖLD
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
13:00
SBTC U17 A
0 - 3
MISKOLCI VSC ZÖLD
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
15:00
EÖTVÖS DSE `A`
3 - 0
SBTC U17 A
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalay Sebők Éva U17 IV.o. É-nyugat keresztjáték
10:00
SZOSI
2 - 1
ZTE RÖPLABDA KLUBZ
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
11:30
UNI GYŐR - SZESE
1 - 2
MTE 1904
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
13:00
SZOSI
2 - 1
UNI GYŐR - SZESE
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
14:30
ZTE RÖPLABDA KLUBZ
3 - 0
MTE 1904
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
16:00
ZTE RÖPLABDA KLUBZ
3 - 0
UNI GYŐR - SZESE
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
17:30
SZOSI
2 - 1
MTE 1904
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB IV. o. Dél-K `A` alapsz
09:00
GLP
3 - 0
EÖTVÖS DSE `B`
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK.
4244 ÚJFEHÉRTÓ SZÉCHENYI UTCA 3.
10:30
TÁLENT SE U17 A
2 - 1
TÁLENT SE U17 B
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK.
4244 ÚJFEHÉRTÓ SZÉCHENYI UTCA 3.
12:00
TÁLENT SE U17 B
3 - 0
EÖTVÖS DSE `B`
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK.
4244 ÚJFEHÉRTÓ SZÉCHENYI UTCA 3.
13:30
TÁLENT SE U17 A
1 - 2
GLP
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK.
4244 ÚJFEHÉRTÓ SZÉCHENYI UTCA 3.
15:00
EÖTVÖS DSE `B`
1 - 2
TÁLENT SE U17 A
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK.
4244 ÚJFEHÉRTÓ SZÉCHENYI UTCA 3.
16:30
GLP
0 - 3
TÁLENT SE U17 B
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK.
4244 ÚJFEHÉRTÓ SZÉCHENYI UTCA 3.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 IV.o. Középső R. Zöld csoport (7-9.)
10:00
DKLSN 17`C
TFSE - Lónyay
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
11:30
TFSE - Lónyay
BTDSE
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
13:00
BTDSE
DKLSN 17`C
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Buzek László U17 OSB III. oszt. `D`
11:00
MAFC-NLG
1 - 3
TFSE
MAGYARSÁG SPORTCSARNOK
2120 DUNAKESZI FŐ ÚT 145.
13:00
Fino Kaposvár `B`
0 - 3
TFSE
MAGYARSÁG SPORTCSARNOK
2120 DUNAKESZI FŐ ÚT 145.
15:00
Fino Kaposvár `B`
3 - 2
MAFC-NLG
MAGYARSÁG SPORTCSARNOK
2120 DUNAKESZI FŐ ÚT 145.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 III. osztály Nyugat
09:30
MTE 1904
1 - 2
Veszprém RK
UFM ARÉNA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
11:00
KASI U13 kék
0 - 3
MTE 1904
UFM ARÉNA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
12:30
Veszprém RK
3 - 0
KASI U13 kék
UFM ARÉNA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 III. osztály Közép
13:00
UTE U13 BÍBOR
3 - 0
TFSE - Kalocsa
UTE CSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
14:30
TFSE - Kalocsa
3 - 0
KVSRC
UTE CSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
16:00
KVSRC
0 - 3
UTE U13 BÍBOR
UTE CSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 II. osztály Kelet alapszakasz
13:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
MISKOLCI SPORTISKOLA
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
14:30
NBARA 2
1 - 2
MISKOLCI SPORTISKOLA
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
16:00
UTE U13 FEHÉR
0 - 3
NBARA 2
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság / Fiú U13 I. osztály alapszakasz
10:00
DSE
1 - 2
PSE Zöld
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
11:30
PSE Zöld
3 - 0
Fino Kaposvár `A`
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
13:00
DSE
1 - 2
Fino Kaposvár `A`
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság / Fiú U13 II. osztály alapszakasz
10:00
DEAC
2 - 1
VRCK
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
11:30
VRCK
3 - 0
KESI `B`
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
13:00
DEAC
3 - 0
KESI `B`
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
10:00
Veszprém RK
0 - 3
MAFC-NLG
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
11:30
MAFC-NLG
3 - 0
MEAFC-Bársony
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
13:00
Veszprém RK
2 - 1
MEAFC-Bársony
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság / Fiú U13 III. osztály
10:00
Eszterházy SC U13
1 - 2
MEAFC-Gárdonyi
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI
3300 EGER BARTÓK TÉR 4
11:30
MEAFC-Gárdonyi
0 - 3
TFSE
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI
3300 EGER BARTÓK TÉR 4
13:00
TFSE
2 - 1
Eszterházy SC U13
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI
3300 EGER BARTÓK TÉR 4
10:00
Hajta SE
2 - 1
VIADUKT SE U13 Fiú
FÖLDVÁRY KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2764 TÁPIÓBICSKE RÁKÓCZI ÚT 82.
11:30
VIADUKT SE U13 Fiú
2 - 1
Fino Kaposvár `B`
FÖLDVÁRY KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2764 TÁPIÓBICSKE RÁKÓCZI ÚT 82.
13:00
Fino Kaposvár `B`
2 - 1
Hajta SE
FÖLDVÁRY KÁROLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2764 TÁPIÓBICSKE RÁKÓCZI ÚT 82.
2022. november 20. vasárnap
mérkőzések száma:
113 db
H K Sze Cs P Szo V
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Férfi Extraliga alapszakasz
17:00
GreenPlan-VRCK
3 - 2
MAFC-BME
DON BOSCO SPORTKÖZPONT KAZINCBARCIKA
18:00
KISTEXT JP Auto Mercedes
2 - 3
Fino Kaposvár
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZP. CENTERPÁLYA BUDAPEST
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Női NB I Liga
18:30
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 1
DSZC-Eötvös DSE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Férfi NB I Liga alapszakasz
17:30
DKSE
DÁG KSE
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK KÉZILABDA CSARNOK DUNAÚJVÁROS
15:00
GAMMA PARTY•CO
Vidux-Szegedi RSE
RIZ LEVENTE SPORT- ÉS RENDEZVÉNYKÖZP. CENTERPÁLYA BUDAPEST
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női NB II Nyugat alapszakasz
15:00
PTE-PEAC
3 - 0
SZoESE
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
14:00
ZTE RÖPLABDA KLUB
0 - 3
EMERICUS SE
OSTOROS KÁROLY SPORTCSARNOK ZALAEGERSZEG
16:00
VIADUKT SE
0 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
BÉKÉSY GYÖRGY SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
17:00
Kispest SE
3 - 0
TRSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női NB II Kelet alapszakasz
18:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 0
DEAC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
10:30
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Férfi NB II alapszakasz
11:00
SZoESE
1 - 3
PTE-PEAC
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
13:00
PTE-PEAC
3 - 1
Eszterházy SC
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
15:00
Eszterházy SC
3 - 0
SZoESE
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
10:00
KECSKEMÉTI RC
1 - 3
UNI GYŐR - SZESE
DABASI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM TORNACSARNOKA DABAS
11:30
UNI GYŐR - SZESE
3 - 1
GLP
DABASI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM TORNACSARNOKA DABAS
13:00
GLP
1 - 3
KECSKEMÉTI RC
DABASI TÁNCSICS MIHÁLY GIMNÁZIUM TORNACSARNOKA DABAS
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB I. osztály Alapszakasz
11:00
SZBRA Piros
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
13:00
GÖDÖLLŐI RC
0 - 3
NYÍREGYHÁZA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
15:00
SZBRA Piros
3 - 0
NYÍREGYHÁZA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
11:00
BRSE - FEHÉR
3 - 0
Szegedi RSE Narancs
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
Szegedi RSE Narancs
1 - 3
UTE U17 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
BRSE - FEHÉR
3 - 1
UTE U17 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
11:00
BVSC-ZUGLÓ
0 - 3
VASAS SC U17A
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
MTK Budapest kék
0 - 3
VASAS SC U17A
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
BVSC-ZUGLÓ
2 - 3
MTK Budapest kék
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. NYUGAT Alapsz.
10:00
TRSE
3 - 0
DELTA Röplabda SE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
12:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
MTK Budapest fehér
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
14:00
TRSE
3 - 0
MTK Budapest fehér
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
10:00
EMERICUS `A`
3 - 0
KÖZGÁZ U17 `A`
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
12:00
KÖZGÁZ U17 `A`
1 - 3
SZBRA Kék
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
14:00
SZBRA Kék
0 - 3
EMERICUS `A`
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
11:00
VASAS SC U17B
2 - 3
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
13:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
2 - 3
KASI U17
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
15:00
VASAS SC U17B
3 - 0
KASI U17
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. KELET Alapsz.
11:00
KESI `A`
3 - 0
UTE U17 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
13:00
DVTK
3 - 0
UTE U17 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
15:00
KESI `A`
3 - 1
DVTK
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
11:00
MISKOLCI VSC FEHÉR
3 - 1
JRK
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
13:00
KSE U17 sárga
3 - 1
JRK
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
15:00
MISKOLCI VSC FEHÉR
3 - 1
KSE U17 sárga
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
10:00
SZOLNOKI SPC Kék
3 - 2
MAFC-Nikola Tesla
SZMSZC JENDRASSIK GYÖRGY GÉPIPARI SZAKGIMNÁZIUM SZOLNOK
12:00
DKLSN 17`A
MAFC-Nikola Tesla
SZMSZC JENDRASSIK GYÖRGY GÉPIPARI SZAKGIMNÁZIUM SZOLNOK
14:00
SZOLNOKI SPC Kék
DKLSN 17`A
SZMSZC JENDRASSIK GYÖRGY GÉPIPARI SZAKGIMNÁZIUM SZOLNOK
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. NYUGAT Alapsz.
12:30
HALADÁS VSE - SZOSI
0 - 3
VESC Kék
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
14:30
BUDAÖRSI DSE `B`
0 - 3
VESC Kék
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
16:30
HALADÁS VSE - SZOSI
3 - 0
BUDAÖRSI DSE `B`
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
11:00
GYŐRI DRC KÉK
0 - 3
Veszprém Volley
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK KUNSZIGET
13:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia B
0 - 3
Veszprém Volley
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK KUNSZIGET
14:00
GYŐRI DRC KÉK
3 - 1
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia B
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK KUNSZIGET
11:00
RÖPISULI SE
0 - 3
ÉDRA-TATA
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA AJKA
13:00
TRSE KÉK
0 - 3
ÉDRA-TATA
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA AJKA
15:00
RÖPISULI SE
3 - 0
TRSE KÉK
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA AJKA
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KÖZÉP Alapsz.
11:00
BDSE
3 - 1
KISPEST SE B
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
13:00
KISPEST SE B
0 - 3
PETŐFI SC BONYHÁD
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
15:00
BDSE
3 - 0
PETŐFI SC BONYHÁD
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
10:00
KISPEST SE A
3 - 0
LŐRINC 2000 SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
12:00
LŐRINC 2000 SE
0 - 3
DKLSN 17`B
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
14:00
KISPEST SE A
0 - 3
DKLSN 17`B
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
11:00
DÁG KSE
3 - 1
VASAS SC U17 C
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
13:00
VASAS SC U17 C
3 - 0
EMERICUS `B`
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
15:00
DÁG KSE
3 - 1
EMERICUS `B`
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Alapsz.
11:00
KSE U17 kék
3 - 0
EVSI-A
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
13:00
VRCK
1 - 3
EVSI-A
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
15:00
KSE U17 kék
3 - 0
VRCK
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
11:00
SZOLNOKI SPC Sárga
2 - 3
DEAC
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
13:00
DEAC
2 - 3
PALOTA RSC
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
15:00
SZOLNOKI SPC Sárga
3 - 0
PALOTA RSC
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
11:00
EÖTVÖS DSE `A`
3 - 1
MISKOLCI VSC ZÖLD
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
13:00
SBTC U17 A
0 - 3
MISKOLCI VSC ZÖLD
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
15:00
EÖTVÖS DSE `A`
3 - 0
SBTC U17 A
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalay Sebők Éva U17 IV.o. É-nyugat keresztjáték
10:00
SZOSI
2 - 1
ZTE RÖPLABDA KLUBZ
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
11:30
UNI GYŐR - SZESE
1 - 2
MTE 1904
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
13:00
SZOSI
2 - 1
UNI GYŐR - SZESE
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
14:30
ZTE RÖPLABDA KLUBZ
3 - 0
MTE 1904
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
16:00
ZTE RÖPLABDA KLUBZ
3 - 0
UNI GYŐR - SZESE
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
17:30
SZOSI
2 - 1
MTE 1904
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB IV. o. Dél-K `A` alapsz
09:00
GLP
3 - 0
EÖTVÖS DSE `B`
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK. ÚJFEHÉRTÓ
10:30
TÁLENT SE U17 A
2 - 1
TÁLENT SE U17 B
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK. ÚJFEHÉRTÓ
12:00
TÁLENT SE U17 B
3 - 0
EÖTVÖS DSE `B`
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK. ÚJFEHÉRTÓ
13:30
TÁLENT SE U17 A
1 - 2
GLP
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK. ÚJFEHÉRTÓ
15:00
EÖTVÖS DSE `B`
1 - 2
TÁLENT SE U17 A
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK. ÚJFEHÉRTÓ
16:30
GLP
0 - 3
TÁLENT SE U17 B
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK. ÚJFEHÉRTÓ
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 IV.o. Középső R. Zöld csoport (7-9.)
10:00
DKLSN 17`C
TFSE - Lónyay
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
11:30
TFSE - Lónyay
BTDSE
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
13:00
BTDSE
DKLSN 17`C
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Buzek László U17 OSB III. oszt. `D`
11:00
MAFC-NLG
1 - 3
TFSE
MAGYARSÁG SPORTCSARNOK DUNAKESZI
13:00
Fino Kaposvár `B`
0 - 3
TFSE
MAGYARSÁG SPORTCSARNOK DUNAKESZI
15:00
Fino Kaposvár `B`
3 - 2
MAFC-NLG
MAGYARSÁG SPORTCSARNOK DUNAKESZI
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 III. osztály Nyugat
09:30
MTE 1904
1 - 2
Veszprém RK
UFM ARÉNA MOSONMAGYARÓVÁR
11:00
KASI U13 kék
0 - 3
MTE 1904
UFM ARÉNA MOSONMAGYARÓVÁR
12:30
Veszprém RK
3 - 0
KASI U13 kék
UFM ARÉNA MOSONMAGYARÓVÁR
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 III. osztály Közép
13:00
UTE U13 BÍBOR
3 - 0
TFSE - Kalocsa
UTE CSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
14:30
TFSE - Kalocsa
3 - 0
KVSRC
UTE CSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
16:00
KVSRC
0 - 3
UTE U13 BÍBOR
UTE CSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 II. osztály Kelet alapszakasz
13:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
MISKOLCI SPORTISKOLA
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
14:30
NBARA 2
1 - 2
MISKOLCI SPORTISKOLA
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
16:00
UTE U13 FEHÉR
0 - 3
NBARA 2
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság / Fiú U13 I. osztály alapszakasz
10:00
DSE
1 - 2
PSE Zöld
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
11:30
PSE Zöld
3 - 0
Fino Kaposvár `A`
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
13:00
DSE
1 - 2
Fino Kaposvár `A`
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság / Fiú U13 II. osztály alapszakasz
10:00
DEAC
2 - 1
VRCK
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
11:30
VRCK
3 - 0
KESI `B`
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
13:00
DEAC
3 - 0
KESI `B`
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
10:00
Veszprém RK
0 - 3
MAFC-NLG
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
11:30
MAFC-NLG
3 - 0
MEAFC-Bársony
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
13:00
Veszprém RK
2 - 1
MEAFC-Bársony
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság / Fiú U13 III. osztály
10:00
Eszterházy SC U13
1 - 2
MEAFC-Gárdonyi
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
11:30
MEAFC-Gárdonyi
0 - 3
TFSE
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
13:00
TFSE