TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
előző
2022. november 19. szombat
következő
mérkőzések száma:
157 db
H K Sze Cs P Szo V
Extraliga / Női Extraliga alapszakasz
18:30
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
3 - 1
FATUM-Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
19:00
UTE
0 - 3
Vasas Óbuda
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
MTK Budapest
0 - 3
KNRC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Férfi Extraliga alapszakasz
19:00
PÉNZÜGYŐR SE
3 - 0
KECSKEMÉTI RC
PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK
1103 BUDAPEST KŐÉR UTCA 2/B
18:30
MÁV Előre SC - Foxconn
3 - 1
DEAC
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Női NB I Liga
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
TFSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
14:30
UTE U21
3 - 0
Vasas SC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
2 - 3
BVSC-Zugló
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
Szent Benedek RA
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
19:00
DVTK
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
DVTK ARÉNA
3532 MISKOLC VANGER VILMOS UTCA 6/A
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női NB II Nyugat alapszakasz
16:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS
3 - 0
UNI GYŐR - SZESE
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női NB II Kelet alapszakasz
17:00
PALOTA RSC
3 - 1
SZOLNOKI SPC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
19:00
KISTEXT
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság / Leány U20 IV. o. Észak-Magyarország
11:00
VRCK-Tiszaújváros
3 - 1
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
13:00
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
1 - 3
SBTC U20
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
15:00
VRCK-Tiszaújváros
3 - 0
SBTC U20
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság / Leány U20 IV. o. Dél-Kelet
10:00
TÁLENT SE U20 B
1 - 3
DEAC - B
DE AGRÁR CAMPUS MUNKACSARNOK
4032 DEBRECEN BÖSZÖRMÉNYI ÚT 138.
11:30
DEAC - B
0 - 3
ÚSK WILDCATS
DE AGRÁR CAMPUS MUNKACSARNOK
4032 DEBRECEN BÖSZÖRMÉNYI ÚT 138.
13:00
ÚSK WILDCATS
3 - 1
TÁLENT SE U20 B
DE AGRÁR CAMPUS MUNKACSARNOK
4032 DEBRECEN BÖSZÖRMÉNYI ÚT 138.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB IV. o Dél-Nyugat-A
11:00
PÉCSI HORVÁT ISKOLA RÖPLA
1 - 3
PTE-PEAC - A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
12:30
PTE-PEAC - A
3 - 1
TFSE - Kalocsa
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
14:00
TFSE - Kalocsa
3 - 1
PÉCSI HORVÁT ISKOLA RÖPLA
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB IV. o Dél-Nyugat-B
11:00
Sugovica Sportiskola SE
0 - 3
DARC U17
SUGOVICA SPORTISKOLA SPORTCSARNOK
6500 BAJA SZENT ANTAL UTCA 60
12:30
DARC U17
1 - 3
Vitál Sport
SUGOVICA SPORTISKOLA SPORTCSARNOK
6500 BAJA SZENT ANTAL UTCA 60
14:00
Vitál Sport
3 - 0
Sugovica Sportiskola SE
SUGOVICA SPORTISKOLA SPORTCSARNOK
6500 BAJA SZENT ANTAL UTCA 60
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 OSB IV. o. Észak-Magyarország
10:00
SBTC U17 B
0 - 3
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
11:30
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
2 - 3
EVSI-B
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
13:00
SBTC U17 B
0 - 3
EVSI-B
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB IV. o. Dél-Kelet `B`
10:00
SZOLNOKI SPC Zöld
0 - 3
Kunhegyes TKKSE
SZMSZC JENDRASSIK GYÖRGY GÉPIPARI SZAKGIMNÁZIUM
5000 SZOLNOK BAROSS UTCA 37
11:30
Kunhegyes TKKSE
3 - 0
Szentesi RSZ
SZMSZC JENDRASSIK GYÖRGY GÉPIPARI SZAKGIMNÁZIUM
5000 SZOLNOK BAROSS UTCA 37
13:00
Szentesi RSZ
1 - 3
SZOLNOKI SPC Zöld
SZMSZC JENDRASSIK GYÖRGY GÉPIPARI SZAKGIMNÁZIUM
5000 SZOLNOK BAROSS UTCA 37
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Buzek László U17 OSB I. oszt. Alapszakasz
11:00
DSE
3 - 1
Fino Kaposvár `A`
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK
2400 DUNAÚJVÁROS ESZPERANTÓ ÚT 4
13:00
VRCK
0 - 3
Fino Kaposvár `A`
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK
2400 DUNAÚJVÁROS ESZPERANTÓ ÚT 4
15:00
DSE
3 - 0
VRCK
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK
2400 DUNAÚJVÁROS ESZPERANTÓ ÚT 4
15:00
KESI `A`
3 - 0
SZRSE
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
16:30
SZRSE
0 - 3
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
18:00
KESI `A`
1 - 3
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:00
DÁG KSE
3 - 2
PSE Zöld
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
13:00
PSE Zöld
3 - 2
SZOLNOKI SPC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
15:00
DÁG KSE
3 - 1
SZOLNOKI SPC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Buzek László U17 OSB II. oszt. Alapszakasz
11:00
PSE Fehér
3 - 2
PTE-PEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
12:30
DEAC
2 - 3
PTE-PEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
14:00
PSE Fehér
3 - 2
DEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
11:00
PETŐFI SC BONYHÁD
2 - 3
LŐRINC 2000 SE
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
12:30
LŐRINC 2000 SE
3 - 1
MEAFC-Miskolc
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
14:00
PETŐFI SC BONYHÁD
2 - 3
MEAFC-Miskolc
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
11:00
Malév Sport Club
0 - 3
UNI GYŐR - SZESE
CAMUGO SPORTLAB
1117 BUDAPEST HUNYADI JÁNOS ÚT 16.
13:00
UNI GYŐR - SZESE
0 - 3
GLP SPORT EGYESÜLET
CAMUGO SPORTLAB
1117 BUDAPEST HUNYADI JÁNOS ÚT 16.
15:00
Malév Sport Club
0 - 3
GLP SPORT EGYESÜLET
CAMUGO SPORTLAB
1117 BUDAPEST HUNYADI JÁNOS ÚT 16.
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Buzek László U17 OSB III. oszt. `E`
09:30
KISTEXT
2 - 1
GÖDÖLLŐI RC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
11:00
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
2 - 1
BTDSE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
12:30
GÖDÖLLŐI RC
1 - 2
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
14:00
KISTEXT
2 - 1
BTDSE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
15:30
GÖDÖLLŐI RC
2 - 1
BTDSE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
17:00
KISTEXT
1 - 2
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Buzek László U17 OSB III. oszt. `F`
10:00
DKLSN 17
1 - 2
PSE Kék
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
11:30
Veszprém RK
2 - 1
SZOESE
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
13:00
PSE Kék
2 - 1
Veszprém RK
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
14:30
DKLSN 17
2 - 1
SZOESE
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
16:00
PSE Kék
3 - 0
SZOESE
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
17:30
DKLSN 17
1 - 2
Veszprém RK
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság / Leány U15 IV. o. Dél-Kelet alapszakasz
10:00
zárt kapu
NYÍREGYHÁZA-FEHÉR
0 - 3
SUSI
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
11:30
zárt kapu
SUSI
3 - 0
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
13:00
zárt kapu
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
3 - 0
NYÍREGYHÁZA-FEHÉR
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
10:00
ÚSK
0 - 3
NYÍREGYHÁZA-KÉK
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK.
4244 ÚJFEHÉRTÓ SZÉCHENYI UTCA 3.
11:30
NYÍREGYHÁZA-KÉK
3 - 1
Eötvös DSE `B`
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK.
4244 ÚJFEHÉRTÓ SZÉCHENYI UTCA 3.
13:00
Eötvös DSE `B`
3 - 0
ÚSK
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK.
4244 ÚJFEHÉRTÓ SZÉCHENYI UTCA 3.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 I. osztály alapszakasz
10:00
KESI `A`
1 - 2
VASAS SC U13 PIROS
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:30
VASAS SC U13 PIROS
3 - 0
KASI U13 sárga
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
13:00
KESI `A`
3 - 0
KASI U13 sárga
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
13:00
MTK Budapest kék
0 - 3
NYÍREGYHÁZA
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
14:30
NYÍREGYHÁZA
3 - 0
UTE 13 LILA
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
16:00
MTK Budapest kék
2 - 1
UTE 13 LILA
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
10:00
BRSE - FEHÉR
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
11:30
GÖDÖLLŐI RC
3 - 0
DELTA Röplabda SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
BRSE - FEHÉR
3 - 0
DELTA Röplabda SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 III. osztály Nyugat
10:00
TRSE KÉK
3 - 0
KASI U13
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:30
KASI U13
1 - 2
Nagybajomi Diák Röplabda
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
Nagybajomi Diák Röplabda
0 - 3
TRSE KÉK
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
10:00
SZOSI C
3 - 0
UNI GYŐR - Halászi SZESE
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
11:30
UNI GYŐR - Halászi SZESE
1 - 2
NYIRÁD-DABRONC
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
13:00
NYIRÁD-DABRONC
0 - 3
SZOSI C
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
10:00
Veszprém Volley
0 - 3
SÜMEG-DABRONC
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
11:30
SÜMEG-DABRONC
2 - 1
ZTE RÖPLABDA KLUB
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
13:00
ZTE RÖPLABDA KLUB
3 - 0
Veszprém Volley
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
10:00
GYŐRI DRC ZÖLD
2 - 1
UNI GYŐR - SZESE
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
11:30
UNI GYŐR - SZESE
1 - 2
PETŐFI SPORT CLUB BONYHÁD
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
13:00
PETŐFI SPORT CLUB BONYHÁD
2 - 1
GYŐRI DRC ZÖLD
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
09:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 - 0
Veszprém RK Piros
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA
8400 AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
10:30
Veszprém RK Piros
0 - 3
SZOSI B
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA
8400 AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
12:00
SZOSI B
0 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA
8400 AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 III. osztály Közép
09:00
DKLSN 13`C
1 - 2
PALOTA RSC
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
10:30
PALOTA RSC
1 - 2
BKGDSE VOLLEYBALL U13
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
12:00
BKGDSE VOLLEYBALL U13
3 - 0
DKLSN 13`C
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
10:00
KSE U13 kék
0 - 3
Röpkalász
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:30
Röpkalász
2 - 1
KESI `B`
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
13:00
KESI `B`
2 - 1
KSE U13 kék
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
10:00
EMERICUS `C`
0 - 3
MAFC-NLG
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
11:30
MAFC-NLG
2 - 1
PANORÁMA SE
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
13:00
PANORÁMA SE
2 - 1
EMERICUS `C`
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
10:00
DSE
3 - 0
EMERICUS `B`
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
11:30
EMERICUS `B`
3 - 0
VIADUKT SE u13 LÁNY
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
13:00
VIADUKT SE u13 LÁNY
0 - 3
DSE
DÓZSA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS KÖZTÁRSASÁG ÚT 14
10:00
BelvBelvárárosi Röpi Suli
1 - 2
DKLSN 13`B
KŐBÁNYAI SZENT LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA
1102 BUDAPEST SZENT LÁSZLÓ TÉR 1.
11:30
DKLSN 13`B
1 - 2
Szegedi RSE Fekete
KŐBÁNYAI SZENT LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA
1102 BUDAPEST SZENT LÁSZLÓ TÉR 1.
13:00
Szegedi RSE Fekete
2 - 1
BelvBelvárárosi Röpi Suli
KŐBÁNYAI SZENT LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA
1102 BUDAPEST SZENT LÁSZLÓ TÉR 1.
10:00
SÜLYSÁPI SPORT EGYESÜLET
0 - 3
KISPEST SE B
MÓRA FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
2241 SÜLYSÁP VÖRÖSMARTY UTCA 41.
11:30
KISPEST SE B
1 - 2
CSRC SPORTEGYESÜLET
MÓRA FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
2241 SÜLYSÁP VÖRÖSMARTY UTCA 41.
13:00
CSRC SPORTEGYESÜLET
2 - 1
SÜLYSÁPI SPORT EGYESÜLET
MÓRA FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
2241 SÜLYSÁP VÖRÖSMARTY UTCA 41.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 III. osztály Kelet
10:00
KUNHEGYES EGYSÉGES SPORTE
0 - 3
Eötvös DSE
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
11:30
DVTK-RÓNAI
2 - 1
SZOLNOKI SPC Sárga
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
13:00
KUNHEGYES EGYSÉGES SPORTE
1 - 2
DVTK-RÓNAI
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
14:30
Eötvös DSE
3 - 0
SZOLNOKI SPC Sárga
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
16:00
SZOLNOKI SPC Sárga
0 - 3
KUNHEGYES EGYSÉGES SPORTE
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
17:30
DVTK-RÓNAI
0 - 3
Eötvös DSE
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
10:00
VRCK
0 - 3
DVTK-PIROS
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
11:30
DVTK-PIROS
3 - 0
SBTC
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
13:00
SBTC
1 - 2
VRCK
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
10:00
DEAC
3 - 0
NYÍREGYHÁZA-PIROS
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
11:30
NYÍREGYHÁZA-PIROS
2 - 1
Kunhegyes TKKSE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
13:00
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 II. osztály Kelet alapszakasz
10:00
VSD
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC/U13/II.
KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA RÉGI TT
2120 DUNAKESZI GARAS UTCA 26
11:30
GÖDÖLLŐI RC/U13/II.
0 - 3
DVTK
KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA RÉGI TT
2120 DUNAKESZI GARAS UTCA 26
13:00
VSD
3 - 0
DVTK
KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA RÉGI TT
2120 DUNAKESZI GARAS UTCA 26
10:00
BRSE - KÉK
1 - 2
SZOLNOKI SPC Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
11:30
SZOLNOKI SPC Kék
2 - 1
KISPEST SE A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
BRSE - KÉK
1 - 2
KISPEST SE A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 II. osztály Közép alapszakasz
10:00
BDSE
2 - 1
MTK Budapest fehér
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
11:30
MTK Budapest fehér
0 - 3
NBARA 1
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
13:00
BDSE
0 - 3
NBARA 1
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
10:00
DKLSN 13`A
3 - 0
VASAS SC U13 KÉK
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
11:30
VASAS SC U13 KÉK
2 - 1
BVSC-Zugló
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
13:00
DKLSN 13`A
2 - 1
BVSC-Zugló
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
10:00
KSE U13 sárga
2 - 1
EMERICUS `A`
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:30
EMERICUS `A`
1 - 2
Szegedi RSE Narancs
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
13:00
KSE U13 sárga
1 - 2
Szegedi RSE Narancs
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 II. osztály Nyugat alapszakasz
10:00
DABRONC
2 - 1
SZOSI A
TORNATEREM DABRONC
8345 DABRONC KOSSUTH UTCA 53
11:30
SZOSI A
2 - 1
PTE-PEAC - A
TORNATEREM DABRONC
8345 DABRONC KOSSUTH UTCA 53
13:00
DABRONC
3 - 0
PTE-PEAC - A
TORNATEREM DABRONC
8345 DABRONC KOSSUTH UTCA 53
10:00
VESC
2 - 1
SZBRA
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
11:30
SZBRA
3 - 0
ÉDRA-TATA
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
13:00
VESC
2 - 1
ÉDRA-TATA
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
10:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia
2 - 1
TRSE
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
11:30
TRSE
1 - 2
NYBRSE
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
13:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia
2 - 1
NYBRSE
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság / Fiú U13 I. osztály alapszakasz
13:00
MEAFC-Felsőzsolca
2 - 1
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
E/4 KOLLÉGIUM
3515 MISKOLC EGYETEMVÁROS
14:30
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
0 - 3
SZRSE
E/4 KOLLÉGIUM
3515 MISKOLC EGYETEMVÁROS
16:00
SZRSE
2 - 1
MEAFC-Felsőzsolca
E/4 KOLLÉGIUM
3515 MISKOLC EGYETEMVÁROS
10:00
KUNHEGYES EGYSÉGES SPORTE
0 - 3
KESI `A`
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
11:30
KESI `A`
3 - 0
SZOLNOKI SPC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
13:00
KUNHEGYES EGYSÉGES SPORTE
0 - 3
SZOLNOKI SPC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
Dunszt Ferenc U13 Országos Mini Bajnokság / Fiú U13 II. osztály alapszakasz
10:00
SZOLNOKI SPC Kék
0 - 3
EVSI
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
11:30
EVSI
2 - 1
DÁG KSE
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
13:00
SZOLNOKI SPC Kék
0 - 3
DÁG KSE
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
2022. november 19. szombat
mérkőzések száma:
157 db
H K Sze Cs P Szo V
Extraliga / Női Extraliga alapszakasz
18:30
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
3 - 1
FATUM-Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
19:00
UTE
0 - 3
Vasas Óbuda
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
MTK Budapest
0 - 3
KNRC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Férfi Extraliga alapszakasz
19:00
PÉNZÜGYŐR SE
3 - 0
KECSKEMÉTI RC
PÉNZÜGYŐR SPORTCSARNOK BUDAPEST
18:30
MÁV Előre SC - Foxconn
3 - 1
DEAC
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
Nemzeti bajnokság I. osztálya / Női NB I Liga
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
TFSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
14:30
UTE U21
3 - 0
Vasas SC
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
2 - 3
BVSC-Zugló
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
Szent Benedek RA
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
19:00
DVTK
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
DVTK ARÉNA MISKOLC
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női NB II Nyugat alapszakasz
16:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS
3 - 0
UNI GYŐR - SZESE
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
Nemzeti bajnokság II. osztálya / Női NB II Kelet alapszakasz
17:00
PALOTA RSC
3 - 1
SZOLNOKI SPC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
19:00
KISTEXT
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság / Leány U20 IV. o. Észak-Magyarország
11:00
VRCK-Tiszaújváros
3 - 1
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
DON BOSCO SPORTKÖZPONT KAZINCBARCIKA
13:00
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
1 - 3
SBTC U20
DON BOSCO SPORTKÖZPONT KAZINCBARCIKA
15:00
VRCK-Tiszaújváros
3 - 0
SBTC U20
DON BOSCO SPORTKÖZPONT KAZINCBARCIKA
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság / Leány U20 IV. o. Dél-Kelet
10:00
TÁLENT SE U20 B
1 - 3
DEAC - B
DE AGRÁR CAMPUS MUNKACSARNOK DEBRECEN
11:30
DEAC - B
0 - 3
ÚSK WILDCATS
DE AGRÁR CAMPUS MUNKACSARNOK DEBRECEN
13:00
ÚSK WILDCATS
3 - 1
TÁLENT SE U20 B
DE AGRÁR CAMPUS MUNKACSARNOK DEBRECEN
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB IV. o Dél-Nyugat-A
11:00
PÉCSI HORVÁT ISKOLA RÖPLA
1 - 3
PTE-PEAC - A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
12:30
PTE-PEAC - A
3 - 1
TFSE - Kalocsa
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
14:00
TFSE - Kalocsa
3 - 1
PÉCSI HORVÁT ISKOLA RÖPLA
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB IV. o Dél-Nyugat-B
11:00
Sugovica Sportiskola SE
0 - 3
DARC U17
SUGOVICA SPORTISKOLA SPORTCSARNOK BAJA
12:30
DARC U17
1 - 3
Vitál Sport
SUGOVICA SPORTISKOLA SPORTCSARNOK BAJA
14:00
Vitál Sport
3 - 0
Sugovica Sportiskola SE
SUGOVICA SPORTISKOLA SPORTCSARNOK BAJA
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Leány U17 OSB IV. o. Észak-Magyarország
10:00
SBTC U17 B
0 - 3
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
11:30
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
2 - 3
EVSI-B
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
13:00
SBTC U17 B
0 - 3
EVSI-B
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság / Szalayné Sebők Éva U17 OSB IV. o. Dél-Kelet `B`
10:00
SZOLNOKI SPC Zöld
0 - 3
Kunhegyes TKKSE
SZMSZC JENDRASSIK GYÖRGY GÉPIPARI SZAKGIMNÁZIUM SZOLNOK
11:30
Kunhegyes TKKSE
3 - 0
Szentesi RSZ
SZMSZC JENDRASSIK GYÖRGY GÉPIPARI SZAKGIMNÁZIUM SZOLNOK
13:00
Szentesi RSZ
1 - 3
SZOLNOKI SPC Zöld
SZMSZC JENDRASSIK GYÖRGY GÉPIPARI SZAKGIMNÁZIUM SZOLNOK
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Buzek László U17 OSB I. oszt. Alapszakasz
11:00
DSE
3 - 1
Fino Kaposvár `A`
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK DUNAÚJVÁROS
13:00
VRCK
0 - 3
Fino Kaposvár `A`
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK DUNAÚJVÁROS
15:00
DSE
3 - 0
VRCK
DUNAÚJVÁROS VÁROSI SPORTCSARNOK RÖPLABDA CSARNOK DUNAÚJVÁROS
15:00
KESI `A`
3 - 0
SZRSE
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
16:30
SZRSE
0 - 3
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
18:00
KESI `A`
1 - 3
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
11:00
DÁG KSE
3 - 2
PSE Zöld
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
13:00
PSE Zöld
3 - 2
SZOLNOKI SPC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
15:00
DÁG KSE
3 - 1
SZOLNOKI SPC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Buzek László U17 OSB II. oszt. Alapszakasz
11:00
PSE Fehér
3 - 2
PTE-PEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
12:30
DEAC
2 - 3
PTE-PEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
14:00
PSE Fehér
3 - 2
DEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
11:00
PETŐFI SC BONYHÁD
2 - 3
LŐRINC 2000 SE
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
12:30
LŐRINC 2000 SE
3 - 1
MEAFC-Miskolc
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
14:00
PETŐFI SC BONYHÁD
2 - 3
MEAFC-Miskolc
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
11:00
Malév Sport Club
0 - 3
UNI GYŐR - SZESE
CAMUGO SPORTLAB BUDAPEST
13:00
UNI GYŐR - SZESE
0 - 3
GLP SPORT EGYESÜLET
CAMUGO SPORTLAB BUDAPEST
15:00
Malév Sport Club
0 - 3
GLP SPORT EGYESÜLET
CAMUGO SPORTLAB BUDAPEST
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Buzek László U17 OSB III. oszt. `E`
09:30
KISTEXT
2 - 1
GÖDÖLLŐI RC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
11:00
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
2 - 1
BTDSE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
12:30
GÖDÖLLŐI RC
1 - 2
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
14:00
KISTEXT
2 - 1
BTDSE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
15:30
GÖDÖLLŐI RC
2 - 1
BTDSE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
17:00
KISTEXT
1 - 2
GYÖNGYÖSI RÖPLABDA SE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
Buzek László U17 Országos Bajnokság / Buzek László U17 OSB III. oszt. `F`
10:00
DKLSN 17
1 - 2
PSE Kék
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
11:30
Veszprém RK
2 - 1
SZOESE
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
13:00
PSE Kék
2 - 1
Veszprém RK
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
14:30
DKLSN 17
2 - 1
SZOESE
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
16:00
PSE Kék
3 - 0
SZOESE
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
17:30
DKLSN 17
1 - 2
Veszprém RK
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság / Leány U15 IV. o. Dél-Kelet alapszakasz
10:00
zárt
NYÍREGYHÁZA-FEHÉR
0 - 3
SUSI
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
11:30
zárt
SUSI
3 - 0
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
13:00
zárt
HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE
3 - 0
NYÍREGYHÁZA-FEHÉR
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
10:00
ÚSK
0 - 3
NYÍREGYHÁZA-KÉK
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK. ÚJFEHÉRTÓ
11:30
NYÍREGYHÁZA-KÉK
3 - 1
Eötvös DSE `B`
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK. ÚJFEHÉRTÓ
13:00
Eötvös DSE `B`
3 - 0
ÚSK
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK. ÚJFEHÉRTÓ
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság / Leány U13 I. osztály alapszakasz
10:00
KESI `A`
1 - 2
VASAS SC U13 PIROS
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
11:30
VASAS SC U13 PIROS
3 - 0
KASI U13 sárga
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT