TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
előző
2021. szeptember 18. szombat
következő
mérkőzések száma:
70 db
H K Sze Cs P Szo V
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály / U19 OIB I. Női Alapszakasz `A` csoport
11:00
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 0
KESI
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
12:30
KESI
2 - 3
BVSC-ZUGLÓ
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
14:00
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 0
BVSC-ZUGLÓ
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály / U19 OIB I. Női Alapszakasz `B` csoport
11:00
Vasas SC `A`
3 - 0
Emericus-BDSE `A`
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
12:30
Emericus-BDSE `A`
0 - 3
1. MCM-Diamant RÖAK
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
14:00
Vasas SC `A`
3 - 0
1. MCM-Diamant RÖAK
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály / U19 OIB I. Női Alapszakasz `D` csoport
11:00
MTK Budapest
3 - 0
MAFC-Nikola Tesla
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
12:30
MAFC-Nikola Tesla
3 - 2
Szent Benedek RA-Piros
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
14:00
MTK Budapest
3 - 0
Szent Benedek RA-Piros
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály / U19 OIB I. Női Alapszakasz `E` csoport
11:00
Nyíregyházi Sportcentrum
3 - 0
Palota RSC
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
12:30
Palota RSC
0 - 3
Vasas SC `C`
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
14:00
Nyíregyházi Sportcentrum
2 - 3
Vasas SC `C`
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály / U19 OIB I. Női Alapszakasz `F` csoport
11:00
Gödöllői RC
3 - 0
Szolnoki SPC
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
12:30
Szolnoki SPC
0 - 3
Szegedi RSE
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
14:00
Gödöllői RC
1 - 3
Szegedi RSE
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály NYUGAT `A` csoport
10:00
Veszprém Volley
2 - 3
BKGDSE Volleyball U19
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
11:30
KVSRC
3 - 1
ZTE Röplabda Klub
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
13:00
BKGDSE Volleyball U19
2 - 3
Széchenyi Győr - A
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
14:30
Veszprém Volley
3 - 1
KVSRC
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
16:00
ZTE Röplabda Klub
0 - 3
Széchenyi Győr - A
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály NYUGAT `C` csoport
10:00
DSE Röplabda Akadémia
0 - 3
Közgáz ifi `A`
GÁRDONYI GÉZA GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS RÓMAI KÖRÚT 51.
11:30
Vasas SC B
3 - 0
Sülysáp
GÁRDONYI GÉZA GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS RÓMAI KÖRÚT 51.
13:00
Közgáz ifi `A`
0 - 3
Haladás VSE
GÁRDONYI GÉZA GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS RÓMAI KÖRÚT 51.
14:30
DSE Röplabda Akadémia
0 - 3
Vasas SC B
GÁRDONYI GÉZA GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS RÓMAI KÖRÚT 51.
16:00
Sülysáp
0 - 3
Haladás VSE
GÁRDONYI GÉZA GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2400 DUNAÚJVÁROS RÓMAI KÖRÚT 51.
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály NYUGAT `D` csoport
10:00
zárt kapu
KSE Ifi kék
0 - 3
DKLSN
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:30
zárt kapu
VESC
3 - 0
Sugovica SE
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
13:00
zárt kapu
DKLSN
3 - 0
SZoESE
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
14:30
zárt kapu
KSE Ifi kék
0 - 3
VESC
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
16:00
zárt kapu
Sugovica SE
0 - 3
SZoESE
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály KÖZÉP `A` csoport
10:00
EVSI
3 - 0
K-T KKSE
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
11:30
Szolnoki SPC
3 - 0
Startolunk SE PIMI
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
13:00
K-T KKSE
3 - 1
Emericus -BDSE `B`
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
14:30
EVSI
3 - 0
Szolnoki SPC
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
16:00
Startolunk SE PIMI
0 - 3
Emericus -BDSE `B`
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály KÖZÉP `B` csoport
10:00
Szent Benedek RA - Kék
0 - 3
ÉDRA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
11:30
Kispest SE
Veszprém RK
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
13:00
ÉDRA
3 - 0
HÉP-Röpke SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
15:30
Szent Benedek RA - Kék
3 - 0
Kispest SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
16:00
Veszprém RK
0 - 3
HÉP-Röpke SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály KELET `A` csoport
10:00
DEAC
3 - 0
ÚSK Wildcats
KECSKEMÉTI JÁNOS TORNACSARNOK
4032 DEBRECEN BÖSZÖRMÉNYI ÚT 138
11:30
ÚSK Wildcats
1 - 3
DVTK
KECSKEMÉTI JÁNOS TORNACSARNOK
4032 DEBRECEN BÖSZÖRMÉNYI ÚT 138
13:00
DEAC
0 - 3
DVTK
KECSKEMÉTI JÁNOS TORNACSARNOK
4032 DEBRECEN BÖSZÖRMÉNYI ÚT 138
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály KELET `C` csoport
10:00
Eötvös DSE
3 - 0
GLP Szt. Imre
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
11:30
GLP Szt. Imre
0 - 3
VRCK
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
13:00
Eötvös DSE
3 - 0
VRCK
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály KELET `E` csoport
11:00
Közgáz ifi `B`
3 - 0
TFSE-Lónyay
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
12:30
TFSE-Lónyay
Tálent SE Szt.László `B`
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
14:00
Közgáz ifi `B`
3 - 0
Tálent SE Szt.László `B`
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály KELET `F` csoport
11:00
UTE U19 B
3 - 0
SBTC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
12:30
SBTC
3 - 0
FATUM-Nyíregyháza
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
14:00
UTE U19 B
FATUM-Nyíregyháza
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály KELET `G` csoport
11:00
Tálent SE Szt.László `A`
1 - 3
GLP Nyíregyháza
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
12:30
GLP Nyíregyháza
3 - 0
Kistext I.
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
14:00
Tálent SE Szt.László `A`
3 - 1
Kistext I.
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 OIB I. osztály / U19 OIB I. osztály Alapszakasz
10:00
KESI
3 - 0
TFSE-Neumann
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:30
Szegedi RSE
0 - 3
MÁV Előre Akadémia
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
13:00
TFSE-Neumann
1 - 3
DEAC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
14:30
KESI
3 - 0
Szegedi RSE
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
16:00
MÁV Előre Akadémia
3 - 1
DEAC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
10:00
Szolnoki SPC
3 - 0
Szolnoki SPC `B`
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
11:30
KISTEXT
0 - 3
Pénzügyőr SE `A`
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
13:00
Szolnoki SPC `B`
0 - 3
RÖAK Kaposvár FINO
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
14:30
Szolnoki SPC
3 - 0
KISTEXT
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
16:00
Pénzügyőr SE `A`
0 - 3
RÖAK Kaposvár FINO
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 OIB II. osztály / Férfi U19 OIB II. osztály `E` csoport
10:00
Petőfi Sport Club Bonyhád
3 - 0
PTE PEAC
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
11:30
Veszprém RK
3 - 0
MAFC-BME
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
13:00
PTE PEAC
3 - 0
ZTE Röplabda Klub
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
14:30
Petőfi Sport Club Bonyhád
3 - 0
Veszprém RK
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
16:00
MAFC-BME
0 - 3
ZTE Röplabda Klub
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA
7150 BONYHÁD SZENT IMRE UTCA 7
2021. szeptember 18. szombat
mérkőzések száma:
70 db
H K Sze Cs P Szo V
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály / U19 OIB I. Női Alapszakasz `A` csoport
11:00
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 0
KESI
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
12:30
KESI
2 - 3
BVSC-ZUGLÓ
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
14:00
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 0
BVSC-ZUGLÓ
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály / U19 OIB I. Női Alapszakasz `B` csoport
11:00
Vasas SC `A`
3 - 0
Emericus-BDSE `A`
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
12:30
Emericus-BDSE `A`
0 - 3
1. MCM-Diamant RÖAK
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
14:00
Vasas SC `A`
3 - 0
1. MCM-Diamant RÖAK
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály / U19 OIB I. Női Alapszakasz `D` csoport
11:00
MTK Budapest
3 - 0
MAFC-Nikola Tesla
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
12:30
MAFC-Nikola Tesla
3 - 2
Szent Benedek RA-Piros
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
14:00
MTK Budapest
3 - 0
Szent Benedek RA-Piros
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály / U19 OIB I. Női Alapszakasz `E` csoport
11:00
Nyíregyházi Sportcentrum
3 - 0
Palota RSC
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
12:30
Palota RSC
0 - 3
Vasas SC `C`
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
14:00
Nyíregyházi Sportcentrum
2 - 3
Vasas SC `C`
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály / U19 OIB I. Női Alapszakasz `F` csoport
11:00
Gödöllői RC
3 - 0
Szolnoki SPC
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
12:30
Szolnoki SPC
0 - 3
Szegedi RSE
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
14:00
Gödöllői RC
1 - 3
Szegedi RSE
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály NYUGAT `A` csoport
10:00
Veszprém Volley
2 - 3
BKGDSE Volleyball U19
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
11:30
KVSRC
3 - 1
ZTE Röplabda Klub
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
13:00
BKGDSE Volleyball U19
2 - 3
Széchenyi Győr - A
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
14:30
Veszprém Volley
3 - 1
KVSRC
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
16:00
ZTE Röplabda Klub
0 - 3
Széchenyi Győr - A
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály NYUGAT `C` csoport
10:00
DSE Röplabda Akadémia
0 - 3
Közgáz ifi `A`
GÁRDONYI GÉZA GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
11:30
Vasas SC B
3 - 0
Sülysáp
GÁRDONYI GÉZA GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
13:00
Közgáz ifi `A`
0 - 3
Haladás VSE
GÁRDONYI GÉZA GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
14:30
DSE Röplabda Akadémia
0 - 3
Vasas SC B
GÁRDONYI GÉZA GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
16:00
Sülysáp
0 - 3
Haladás VSE
GÁRDONYI GÉZA GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály NYUGAT `D` csoport
10:00
zárt
KSE Ifi kék
0 - 3
DKLSN
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
11:30
zárt
VESC
3 - 0
Sugovica SE
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
13:00
zárt
DKLSN
3 - 0
SZoESE
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
14:30
zárt
KSE Ifi kék
0 - 3
VESC
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
16:00
zárt
Sugovica SE
0 - 3
SZoESE
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály KÖZÉP `A` csoport
10:00
EVSI
3 - 0
K-T KKSE
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
11:30
Szolnoki SPC
3 - 0
Startolunk SE PIMI
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
13:00
K-T KKSE
3 - 1
Emericus -BDSE `B`
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
14:30
EVSI
3 - 0
Szolnoki SPC
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
16:00
Startolunk SE PIMI
0 - 3
Emericus -BDSE `B`
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály KÖZÉP `B` csoport
10:00
Szent Benedek RA - Kék
0 - 3
ÉDRA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
11:30
Kispest SE
Veszprém RK
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
13:00
ÉDRA
3 - 0
HÉP-Röpke SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
15:30
Szent Benedek RA - Kék
3 - 0
Kispest SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
16:00
Veszprém RK
0 - 3
HÉP-Röpke SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály KELET `A` csoport
10:00
DEAC
3 - 0
ÚSK Wildcats
KECSKEMÉTI JÁNOS TORNACSARNOK DEBRECEN
11:30
ÚSK Wildcats
1 - 3
DVTK
KECSKEMÉTI JÁNOS TORNACSARNOK DEBRECEN
13:00
DEAC
0 - 3
DVTK
KECSKEMÉTI JÁNOS TORNACSARNOK DEBRECEN
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály KELET `C` csoport
10:00
Eötvös DSE
3 - 0
GLP Szt. Imre
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
11:30
GLP Szt. Imre
0 - 3
VRCK
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
13:00
Eötvös DSE
3 - 0
VRCK
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály KELET `E` csoport
11:00
Közgáz ifi `B`
3 - 0
TFSE-Lónyay
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
12:30
TFSE-Lónyay
Tálent SE Szt.László `B`
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
14:00
Közgáz ifi `B`
3 - 0
Tálent SE Szt.László `B`
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály KELET `F` csoport
11:00
UTE U19 B
3 - 0
SBTC
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
12:30
SBTC
3 - 0
FATUM-Nyíregyháza
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
14:00
UTE U19 B
FATUM-Nyíregyháza
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály / U19 OIB II. osztály KELET `G` csoport
11:00
Tálent SE Szt.László `A`
1 - 3
GLP Nyíregyháza
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
12:30
GLP Nyíregyháza
3 - 0
Kistext I.
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
14:00
Tálent SE Szt.László `A`
3 - 1
Kistext I.
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 OIB I. osztály / U19 OIB I. osztály Alapszakasz
10:00
KESI
3 - 0
TFSE-Neumann
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
11:30
Szegedi RSE
0 - 3
MÁV Előre Akadémia
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
13:00
TFSE-Neumann
1 - 3
DEAC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
14:30
KESI
3 - 0
Szegedi RSE
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
16:00
MÁV Előre Akadémia
3 - 1
DEAC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
10:00
Szolnoki SPC
3 - 0
Szolnoki SPC `B`
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
11:30
KISTEXT
0 - 3
Pénzügyőr SE `A`
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
13:00
Szolnoki SPC `B`
0 - 3
RÖAK Kaposvár FINO
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
14:30
Szolnoki SPC
3 - 0
KISTEXT
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
16:00
Pénzügyőr SE `A`
0 - 3
RÖAK Kaposvár FINO
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 OIB II. osztály / Férfi U19 OIB II. osztály `E` csoport
10:00
Petőfi Sport Club Bonyhád
3 - 0
PTE PEAC
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
11:30
Veszprém RK
3 - 0
MAFC-BME
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
13:00
PTE PEAC
3 - 0
ZTE Röplabda Klub
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
14:30
Petőfi Sport Club Bonyhád
3 - 0
Veszprém RK
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
16:00
MAFC-BME
0 - 3
ZTE Röplabda Klub
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
2021. szeptember 18. szombat
mérkőzések száma:
70 db
H K Sze Cs P Szo V
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály
U19 OIB I. Női Alapszakasz `A` csoport
3 Békéscsabai Röplabda SE
0 KESI
11:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
2 KESI
3 BVSC-ZUGLÓ
12:30
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 Békéscsabai Röplabda SE
0 BVSC-ZUGLÓ
14:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály
U19 OIB I. Női Alapszakasz `B` csoport
3 Vasas SC `A`
0 Emericus-BDSE `A`
11:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
0 Emericus-BDSE `A`
3 1. MCM-Diamant RÖAK
12:30
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 Vasas SC `A`
0 1. MCM-Diamant RÖAK
14:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály
U19 OIB I. Női Alapszakasz `D` csoport
3 MTK Budapest
0 MAFC-Nikola Tesla
11:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 MAFC-Nikola Tesla
2 Szent Benedek RA-Piros
12:30
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 MTK Budapest
0 Szent Benedek RA-Piros
14:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály
U19 OIB I. Női Alapszakasz `E` csoport
3 Nyíregyházi Sportcentrum
0 Palota RSC
11:00
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
0 Palota RSC
3 Vasas SC `C`
12:30
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2 Nyíregyházi Sportcentrum
3 Vasas SC `C`
14:00
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
Torma Ágnes U19 OIB I. osztály
U19 OIB I. Női Alapszakasz `F` csoport
3 Gödöllői RC
0 Szolnoki SPC
11:00
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
0 Szolnoki SPC
3 Szegedi RSE
12:30
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
1 Gödöllői RC
3 Szegedi RSE
14:00
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály
U19 OIB II. osztály NYUGAT `A` csoport
2 Veszprém Volley
3 BKGDSE Volleyball U19
10:00
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
3 KVSRC
1 ZTE Röplabda Klub
11:30
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
2 BKGDSE Volleyball U19
3 Széchenyi Győr - A
13:00
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
3 Veszprém Volley
1 KVSRC
14:30
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
0 ZTE Röplabda Klub
3 Széchenyi Győr - A
16:00
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály
U19 OIB II. osztály NYUGAT `C` csoport
0 DSE Röplabda Akadémia
3 Közgáz ifi `A`
10:00
GÁRDONYI GÉZA GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
3 Vasas SC B
0 Sülysáp
11:30
GÁRDONYI GÉZA GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
0 Közgáz ifi `A`
3 Haladás VSE
13:00
GÁRDONYI GÉZA GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
0 DSE Röplabda Akadémia
3 Vasas SC B
14:30
GÁRDONYI GÉZA GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
0 Sülysáp
3 Haladás VSE
16:00
GÁRDONYI GÉZA GÖRÖGKATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAÚJVÁROS
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály
U19 OIB II. osztály NYUGAT `D` csoport
0 KSE Ifi kék
3 DKLSN
10:00 zárt
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
3 VESC
0 Sugovica SE
11:30 zárt
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
3 DKLSN
0 SZoESE
13:00 zárt
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
0 KSE Ifi kék
3 VESC
14:30 zárt
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
0 Sugovica SE
3 SZoESE
16:00 zárt
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály
U19 OIB II. osztály KÖZÉP `A` csoport
3 EVSI
0 K-T KKSE
10:00
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
3 Szolnoki SPC
0 Startolunk SE PIMI
11:30
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
3 K-T KKSE
1 Emericus -BDSE `B`
13:00
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
3 EVSI
0 Szolnoki SPC
14:30
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
0 Startolunk SE PIMI
3 Emericus -BDSE `B`
16:00
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály
U19 OIB II. osztály KÖZÉP `B` csoport
0 Szent Benedek RA - Kék
3 ÉDRA
10:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
Kispest SE
Veszprém RK
11:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 ÉDRA
0 HÉP-Röpke SE
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 Szent Benedek RA - Kék
0 Kispest SE
15:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
0 Veszprém RK
3 HÉP-Röpke SE
16:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály
U19 OIB II. osztály KELET `A` csoport
3 DEAC
0 ÚSK Wildcats
10:00
KECSKEMÉTI JÁNOS TORNACSARNOK DEBRECEN
1 ÚSK Wildcats
3 DVTK
11:30
KECSKEMÉTI JÁNOS TORNACSARNOK DEBRECEN
0 DEAC
3 DVTK
13:00
KECSKEMÉTI JÁNOS TORNACSARNOK DEBRECEN
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály
U19 OIB II. osztály KELET `C` csoport
3 Eötvös DSE
0 GLP Szt. Imre
10:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
0 GLP Szt. Imre
3 VRCK
11:30
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
3 Eötvös DSE
0 VRCK
13:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály
U19 OIB II. osztály KELET `E` csoport
3 Közgáz ifi `B`
0 TFSE-Lónyay
11:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
TFSE-Lónyay
Tálent SE Szt.László `B`
12:30
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 Közgáz ifi `B`
0 Tálent SE Szt.László `B`
14:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály
U19 OIB II. osztály KELET `F` csoport
3 UTE U19 B
0 SBTC
11:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 SBTC
0 FATUM-Nyíregyháza
12:30
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
UTE U19 B
FATUM-Nyíregyháza
14:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Torma Ágnes U19 OIB II. osztály
U19 OIB II. osztály KELET `G` csoport
1 Tálent SE Szt.László `A`
3 GLP Nyíregyháza
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
3 GLP Nyíregyháza
0 Kistext I.
12:30
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
3 Tálent SE Szt.László `A`
1 Kistext I.
14:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 OIB I. osztály
U19 OIB I. osztály Alapszakasz
3 KESI
0 TFSE-Neumann
10:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
0 Szegedi RSE
3 MÁV Előre Akadémia
11:30
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
1 TFSE-Neumann
3 DEAC
13:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
3 KESI
0 Szegedi RSE
14:30
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
3 MÁV Előre Akadémia
1 DEAC
16:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
3 Szolnoki SPC
0 Szolnoki SPC `B`
10:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
0 KISTEXT
3 Pénzügyőr SE `A`
11:30
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
0 Szolnoki SPC `B`
3 RÖAK Kaposvár FINO
13:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
3 Szolnoki SPC
0 KISTEXT
14:30
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
0 Pénzügyőr SE `A`
3 RÖAK Kaposvár FINO
16:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
dr. Tarnawa Ferdinánd U19 OIB II. osztály
Férfi U19 OIB II. osztály `E` csoport
3 Petőfi Sport Club Bonyhád
0 PTE PEAC
10:00
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
3 Veszprém RK
0 MAFC-BME
11:30
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
3 PTE PEAC
0 ZTE Röplabda Klub
13:00
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
3 Petőfi Sport Club Bonyhád
0 Veszprém RK
14:30
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
0 MAFC-BME
3 ZTE Röplabda Klub
16:00
BONYHÁDI PETŐFI SÁNDOR EVANGÉLIKUS ÁLT. ISKOLA BONYHÁD
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu