TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
UTE
-
Szent Benedek RA
Extraliga / Női Extraliga 5-8. helyért MRSZ
időpont nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2024.03.23 - szombat 19:00 női felnőtt kupa (kieséses) 2023/2024 7 723
helyszín UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 3 25 25 23 25 3 X 22 25 28 23 205
vendég 1 19 21 25 14 0 X
játékvezetők vonalbírók
22 494 ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
40 008 SIMAI ANNA ÉVA
42 025 SZABÓ PÉTER
33 433 KÓSA DÁNIEL
játékvezető ellenőr challenge játékvezető jegyzőkönyvvezető
65 032 LEHEL FANNI ANNA
szövetségi ellenőr versenybíró hivatalos statisztikus
42 813 GARAS ATTILA
UTE
mez játékosok neve K CS C L kód figyelmeztet büntet kiállít kizár
2 BUTOR ANNA 30 881
4 KILYÉNFALVI ZSÓFIA KATA K 24 645
6 SZILÁDI VIKTÓRIA ADRIENN CS 28 567
7 SALDANHA DO AMARAL ELLEN GRAZIELLE K 72 768
9 AMBROSIO MELANI K 27 337
11 MORENO BORRERO GRETELL ELENA K C 72 929
13 MILANOVA ALEKSANDRA IVANOVA CS 75 143
16 DANI LAURA K 26 779
18 MANNINGER LUCA SAROLTA 27 778
21 WHITNEY JAMES MARIN K 73 062
77 ZÓLYOMI REBEKA VIRÁG CS 29 375
19 BAKSA PANNA CS L1 31 057
15 DÖMSÖDI TAMARA CS L2 27 857
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztet büntet kiállít kizár
HORVÁTH ANDRÁS vezetőedző 42 295
VALICS GYÖRGY másodedző 42 438
OROSZ ISTVÁN másodedző 20 444
HERCSIK ÁDÁM masszőr 64 103
Szent Benedek RA
mez játékosok neve K CS C L kód figyelmeztet büntet kiállít kizár
2 LASKOWSKA LUCJA MILENA K 75 316
3 SZERÉNYI GRÉTA K 26 762
5 KRAKOCZKI CSENGE CS 32 074
6 WOJCIK ALEKSANDRA MALGORZATA K 72 842
9 GATARD FANTINE GISÉLE JEANINE CS 72 843
10 BERKÓ LILIÁNA K 28 557
13 MAYERHOFFER HÉDI ANNA CS 31 132
17 CASTERO CRUZ SOLIMAR K 72 840
25 PÉREZ RAMOS DIARIS DE LA CARIDAD K C 70 915
1 FÁTH KINGA CS L1 23 903
4 NAGY EMESE CS L2 32 246
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztet büntet kiállít kizár
VARGA TOMAS vezetőedző 63 766
MÉSZÁROS PÉTER másodedző 23 659
MAKRA ZOLTÁN erőnléti edző 64 062
megjegyzés
JÁTÉKOSOK DATAPROJECT STATISZTIKA
UTE
mez név kód S1 S2 S3 S4 S5 SA P BP W SZ HI AS FO FH PS ES T TH TB TE E% BL
2 BUTOR ANNA 30 881
4 KILYÉNFALVI ZSÓFIA KATA 24 645 3 3 3 3 10 6 9 15 1 15 1 8 53 2
6 SZILÁDI VIKTÓRIA ADRIENN 28 567 * * * 2 2 1 11 2 1 1
7 SALDANHA DO AMARAL ELLEN GRAZIELLE 72 768 5 5 * 5 15 8 10 8 1 9 2 11 11 28 2 1 12 43 2
9 AMBROSIO MELANI 27 337 6 6 6 6 13 7 10 10 1 1 6 33 17 15 2 7 47 5
11 MORENO BORRERO GRETELL ELENA 72 929 1 1 1 1 4 2 3 15 1 7 3 43 1
13 MILANOVA ALEKSANDRA IVANOVA 75 143 * 5 2 3 33 7
15 DÖMSÖDI TAMARA 27 857 * * * * 1 30 1 47 43
16 DANI LAURA 26 779 4 4 4 4 11 5 1 16 3 33 4 3 8 24 3
18 MANNINGER LUCA SAROLTA 27 778
19 BAKSA PANNA 31 057 * * * *
21 WHITNEY JAMES MARIN 73 062 2 2 2 2 22 12 13 20 2 4 23 3 39 13 44 2 2 18 41
77 ZÓLYOMI REBEKA VIRÁG 29 375 *
Szent Benedek RA
mez név kód S1 S2 S3 S4 S5 SA P BP W SZ HI AS FO FH PS ES T TH TB TE E% BL
1 FÁTH KINGA 23 903 * * * *
2 LASKOWSKA LUCJA MILENA 75 316 2 2 2 2 7 4 2 19 5 3 5 3 60 1
3 SZERÉNYI GRÉTA 26 762 5 1 1 3 1 1 33
4 NAGY EMESE 32 246 * * * * 2 28 2 21 7
5 KRAKOCZKI CSENGE 32 074 * 1
6 WOJCIK ALEKSANDRA MALGORZATA 72 842 4 4 4 4 11 3 2 17 1 32 3 38 19 31 2 3 10 32 1
9 GATARD FANTINE GISÉLE JEANINE 72 843 * 1 100
10 BERKÓ LILIÁNA 28 557 6 6 6 6 3 3 1 10 1 1 4 1 2
13 MAYERHOFFER HÉDI ANNA 31 132 * 5 5 5 4 2 4 10 5 4 80
17 CASTERO CRUZ SOLIMAR 72 840 3 3 3 3 8 4 1 10 1 1 24 3 4 5 21 2
25 PÉREZ RAMOS DIARIS DE LA CARIDAD 70 915 1 1 1 1 27 9 14 12 1 1 28 3 50 32 65 5 4 24 37 2
Mérkőzés ellenőri jelentés (Teremröplabda) - VB-19
Dátum 2024.03.23. Időpont 19:00 Szezon 2023/2024 Mérkőzés kódja 7 723
Létesítmény neve UTE RÖPLABDA CSARNOK / BUDAPEST
UTE - Szent Benedek RA
A sportszervezet tölti ki
Képviselő neve Diczházi Mónika Orvosi ügyeletes neve Czimmer Mihály
A játékvezetők/szövetségi ellenőr tölti(k) ki
Hivatalos személyek
Szövetségi ellenőr neve
1. sz. játékvezető neve ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR. 2. sz. játékvezető neve SZABÓ PÉTER
Jegyzőkönyvvezető neve LEHEL FANNI ANNA Licence száma 190
Statisztikus neve GARAS ATTILA Licence száma 5
Rendezői létszám Főrendező + 4 Biztonságtechnikai bejárás jegyzőkönyve X Van Nincs
Játékpálya hitelesítés
Technikai követelmények
Mérkőzés, torna szintje Extraliga
Játékterület nagysága 31,00 méter x 19,00 méter
Oldalkifutó (m) 5,00 méter
Oldalkifutón túl 1.jv. oldalán (m) 1,40 méter
Alapvonali kifutón túl A térfél (m) 7,20 méter
Talaj borítása szintetikus
Játékmező színe LILA
Pálya vonalazása (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Bemelegítő terület (3x3m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér fix 400
Nézőtér állandó mobil 300
Elektromos eredményjelző X Van Nincs
Orvosi helyiség X Megfelelő Nem megfelelő
Versenyzői öltöző 4 db X Megfelelő Nem megfelelő
Segédszemélyzet létszáma 8
Akadálymentes magasság 9,10 méter
Alapvonali kifutó (m) 6,50 méter
Oldalkifutón túl 2.jv. oldalán (m) 2,30 méter
Alapvonali kifutón túl B térfél (m) 7,30 méter
Világítás 1 200 luxtól 1 300 luxig
Kifutó színe SZÜRKE
Pályavonal színe FEHÉR
Büntető terület (~1x1m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér ideiglenes mobil 300
Légkondicionálás Van X Nincs
Wifi X Van Nincs
Játékvezető öltöző 1 db X Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzésrendezéshez szükséges eszközök
Oszlopok (2,55 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Oszlopborítások (min. 2m) X Megfelelő Nem megfelelő
Versenyháló (9.5-10 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennatartó tokok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennák (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény X Megfelelő Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény burkolás X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyvvezetői asztal X Megfelelő Nem megfelelő
Székek a jkv-i asztalhoz (5-7db) X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyv X Megfelelő Nem megfelelő
VB-11 Állásrendi űrlap X Megfelelő Nem megfelelő
Cserepadok (v. 13-13szék) X Megfelelő Nem megfelelő
Kézi eredményjelző (1-3db) X Megfelelő Nem megfelelő
Labdák száma 40 X Megfelelő Nem megfelelő
Hálómagasság mérő X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék háló (9.5-10m) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antennatartó tok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antenna (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Nyomásmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Pumpa X Megfelelő Nem megfelelő
Mérőszalag (min.25m) X Megfelelő Nem megfelelő
Liberó újrakijelölési mellény (2db) X Megfelelő Nem megfelelő
Hőmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Fénymérő X Megfelelő Nem megfelelő
Internet és tablet v. laptop X Megfelelő Nem megfelelő
Stábtagok ruházata X Megfelelő Nem megfelelő
NB II
Cseretábla készletek (1-20) Megfelelő Nem megfelelő
U21
Jelzőcsengő+fényjelző (buzzer) Megfelelő Nem megfelelő
Megfelelő hangosítás+bemondó X Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzéslabda-tartó (6db-os) X Megfelelő Nem megfelelő
NB I
Mezek színe X Megfelelő Nem megfelelő
Törlőrongyok gyorstörlőknek X Megfelelő Nem megfelelő
Szék a gyorstörlőknek (2db) X Megfelelő Nem megfelelő
Kisszék labdaszedőknek (6db) X Megfelelő Nem megfelelő
Reklámelhelyezési installáció X Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus jkv. laptop X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék laptop X Megfelelő Nem megfelelő
Pendrive X Megfelelő Nem megfelelő
Nyomtató X Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus dugalj X Megfelelő Nem megfelelő
Kábeles internet csatlakozás X Megfelelő Nem megfelelő
Extraliga, NB I TV
Vonalbírói zászlók (4db) X Megfelelő Nem megfelelő
Labdatartó kocsi (2db) X Megfelelő Nem megfelelő
Ruhatartó kocsi (2db) X Megfelelő Nem megfelelő
Páramérő + óra X Megfelelő Nem megfelelő
Litescore/LEDbox X Megfelelő Nem megfelelő
Egyéb
Megfelelő Nem megfelelő
Megjegyzés
dátum ellenőrzés lezár 2024.03.23. 20:54:16
sportszervezet hitelesítés 2024.03.23. 20:54:39
(42 253) DICZHÁZI MONIKA
ÉLŐ EREDMÉNY - STATISZTIKA
MÉRKŐZÉS VIDEÓ
3 UTE
1 Szent Benedek RA
2024.03.23. szombat 19:00 BUDAPEST
STATISZTIKA
Statisztika
NYILATKOZAT
UTE
HORVÁTH ANDRÁS (vezetőedző)
Örülök hogy három mérkőzésből sikerült legyőzni a Balatonfüredet. Várjuk hogy ki lesz az ellenfelünk az ötödik helyért amire készülünk, mert szeretnénk meg is szerezni.
Szent Benedek RA
VARGA TOMAS (vezetőedző)
Gratulálunk az ellenfelünknek! A 3 mérkőzésen mutatott játék alapján megérdemelten diadalmaskodtak. A mai napon találhatnánk több pozitívumot is a játékunkban, de az eredményen ez nem változtat. Mindent meg kell tennünk azért, hogy az utolsó felvonásban eredményesek legyünk.
HÍREK
Női Extraliga: ötödik helyért játszhat az UTE
Megnyerte a Szent Benedek RA elleni párharc harmadik mérkőzését is az UTE, így az ötödik helyért folytathatja a rájátszást Horváth András együttese.
2024.03.23. Versenyek - teremröplabda / Női Extraliga
Szent Benedek RA
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
UTE
-
Szent Benedek RA
Extraliga / Női Extraliga 5-8. helyért MRSZ
időpont nem korosztály idény mérkőzés kód
2024.03.23 - szombat 19:00 női felnőtt 2023/2024 7 723
helyszín UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany
hazai 3 25 25 23 25
vendég 1 19 21 25 14
játékvezetők
22 494 ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
42 025 SZABÓ PÉTER
vonalbírók
40 008 SIMAI ANNA ÉVA
33 433 KÓSA DÁNIEL
jegyzőkönyvvezető hivatalos statisztikus
65 032 LEHEL FANNI ANNA
42 813 GARAS ATTILA
UTE
mez játékosok neve K CS C L kód
2 BUTOR ANNA 30 881
4 KILYÉNFALVI ZSÓFIA KATA K 24 645
6 SZILÁDI VIKTÓRIA ADRIENN CS 28 567
7 SALDANHA DO AMARAL ELLEN GRAZIELLE K 72 768
9 AMBROSIO MELANI K 27 337
11 MORENO BORRERO GRETELL ELENA K C 72 929
13 MILANOVA ALEKSANDRA IVANOVA CS 75 143
16 DANI LAURA K 26 779
18 MANNINGER LUCA SAROLTA 27 778
21 WHITNEY JAMES MARIN K 73 062
77 ZÓLYOMI REBEKA VIRÁG CS 29 375
19 BAKSA PANNA CS L1 31 057
15 DÖMSÖDI TAMARA CS L2 27 857
hivatalos személyek neve jelleg kód
HORVÁTH ANDRÁS vezetőedző 42 295
VALICS GYÖRGY másodedző 42 438
OROSZ ISTVÁN másodedző 20 444
HERCSIK ÁDÁM masszőr 64 103
Szent Benedek RA
mez játékosok neve K CS C L kód
2 LASKOWSKA LUCJA MILENA K 75 316
3 SZERÉNYI GRÉTA K 26 762
5 KRAKOCZKI CSENGE CS 32 074
6 WOJCIK ALEKSANDRA MALGORZATA K 72 842
9 GATARD FANTINE GISÉLE JEANINE CS 72 843
10 BERKÓ LILIÁNA K 28 557
13 MAYERHOFFER HÉDI ANNA CS 31 132
17 CASTERO CRUZ SOLIMAR K 72 840
25 PÉREZ RAMOS DIARIS DE LA CARIDAD K C 70 915
1 FÁTH KINGA CS L1 23 903
4 NAGY EMESE CS L2 32 246
hivatalos személyek neve jelleg kód
VARGA TOMAS vezetőedző 63 766
MÉSZÁROS PÉTER másodedző 23 659
MAKRA ZOLTÁN erőnléti edző 64 062
megjegyzés
ÉLŐ EREDMÉNY - STATISZTIKA
MÉRKŐZÉS VIDEÓ
3 UTE
1 Szent Benedek RA
2024.03.23. szombat 19:00
BUDAPEST
STATISZTIKA
Statisztika
NYILATKOZAT
UTE
HORVÁTH ANDRÁS (vezetőedző)
Örülök hogy három mérkőzésből sikerült legyőzni a Balatonfüredet. Várjuk hogy ki lesz az ellenfelünk az ötödik helyért amire készülünk, mert szeretnénk meg is szerezni.
Szent Benedek RA
VARGA TOMAS (vezetőedző)
Gratulálunk az ellenfelünknek! A 3 mérkőzésen mutatott játék alapján megérdemelten diadalmaskodtak. A mai napon találhatnánk több pozitívumot is a játékunkban, de az eredményen ez nem változtat. Mindent meg kell tennünk azért, hogy az utolsó felvonásban eredményesek legyünk.
HÍREK
Női Extraliga: ötödik helyért játszhat az UTE
Megnyerte a Szent Benedek RA elleni párharc harmadik mérkőzését is az UTE, így az ötödik helyért folytathatja a rájátszást Horváth András együttese.
2024.03.23.
Versenyek - teremröplabda / Női Extraliga
Szent Benedek RA
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
UTE
-
Szent Benedek RA
MRSZ
Extraliga / Női Extraliga 5-8. helyért
időpont nem korosztály idény kód
2024.03.23 19:00 női felnőtt 2023/2024 7 723
helyszín
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
vég 1. 2. 3. 4. 5. arany
hazai 3 25 25 23 25
vendég 1 19 21 25 14
játékvezetők
22 494 ÁRPÁS KRISZTINA ENIKŐ DR.
42 025 SZABÓ PÉTER
vonalbírók
40 008 SIMAI ANNA ÉVA
33 433 KÓSA DÁNIEL
jegyzőkönyvvezető
65 032 LEHEL FANNI ANNA
hivatalos statisztikus
42 813 GARAS ATTILA
UTE
mez játékosok neve C L kód
2 BUTOR ANNA 30 881
4 KILYÉNFALVI ZSÓFIA KATA K 24 645
6 SZILÁDI VIKTÓRIA ADRIENN CS 28 567
7 SALDANHA DO AMARAL ELLEN GRAZIELLE K 72 768
9 AMBROSIO MELANI K 27 337
11 MORENO BORRERO GRETELL ELENA K C 72 929
13 MILANOVA ALEKSANDRA IVANOVA CS 75 143
16 DANI LAURA K 26 779
18 MANNINGER LUCA SAROLTA 27 778
21 WHITNEY JAMES MARIN K 73 062
77 ZÓLYOMI REBEKA VIRÁG CS 29 375
19 BAKSA PANNA CS L1 31 057
15 DÖMSÖDI TAMARA CS L2 27 857
hivatalos személyek neve jelleg kód
HORVÁTH ANDRÁS vezetőedző 42 295
VALICS GYÖRGY másodedző 42 438
OROSZ ISTVÁN másodedző 20 444
HERCSIK ÁDÁM masszőr 64 103
Szent Benedek RA
mez játékosok neve C L kód
2 LASKOWSKA LUCJA MILENA K 75 316
3 SZERÉNYI GRÉTA K 26 762
5 KRAKOCZKI CSENGE CS 32 074
6 WOJCIK ALEKSANDRA MALGORZATA K 72 842
9 GATARD FANTINE GISÉLE JEANINE CS 72 843
10 BERKÓ LILIÁNA K 28 557
13 MAYERHOFFER HÉDI ANNA CS 31 132
17 CASTERO CRUZ SOLIMAR K 72 840
25 PÉREZ RAMOS DIARIS DE LA CARIDAD K C 70 915
1 FÁTH KINGA CS L1 23 903
4 NAGY EMESE CS L2 32 246
hivatalos személyek neve jelleg kód
VARGA TOMAS vezetőedző 63 766
MÉSZÁROS PÉTER másodedző 23 659
MAKRA ZOLTÁN erőnléti edző 64 062
megjegyzés
ÉLŐ EREDMÉNY - STATISZTIKA
MÉRKŐZÉS VIDEÓ
3 UTE
1 Szent Benedek RA
2024.03.23. 19:00
BUDAPEST
STATISZTIKA
Statisztika
NYILATKOZAT
UTE
HORVÁTH ANDRÁS (vezetőedző)
Örülök hogy három mérkőzésből sikerült legyőzni a Balatonfüredet. Várjuk hogy ki lesz az ellenfelünk az ötödik helyért amire készülünk, mert szeretnénk meg is szerezni.
Szent Benedek RA
VARGA TOMAS (vezetőedző)
Gratulálunk az ellenfelünknek! A 3 mérkőzésen mutatott játék alapján megérdemelten diadalmaskodtak. A mai napon találhatnánk több pozitívumot is a játékunkban, de az eredményen ez nem változtat. Mindent meg kell tennünk azért, hogy az utolsó felvonásban eredményesek legyünk.
HÍREK
Női Extraliga: ötödik helyért játszhat az UTE
Megnyerte a Szent Benedek RA elleni párharc harmadik mérkőzését is az UTE, így az ötödik helyért folytathatja a rájátszást Horváth András együttese.
2024.03.23.
Versenyek - teremröplabda / Női Extraliga
Szent Benedek RA
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu