TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
Szent Benedek RA
-
UTE
Extraliga / Női Extraliga alapszakasz MRSZ
időpont nem korosztály típus idény mérkőzés kód
2024.02.02 - péntek 17:00 női felnőtt bajnoki (csoport) 2023/2024 53
helyszín BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
játszmák eredményei játszmák ideje (perc)
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany pontok győzelem vereség 1. 2. 3. 4. 5. arany nézőszám
hazai 1 16 30 28 22 0 X 21 32 33 28 173
vendég 3 25 28 30 25 3 X
játékvezetők vonalbírók
42 025 SZABÓ PÉTER
27 569 NAGY ZSOMBOR
25 286 BÁTKAI-KATONA ÁGNES
44 646 MAGYAR FRUZSINA
játékvezető ellenőr challenge játékvezető jegyzőkönyvvezető
42 551 ZOMBÓNÉ CZIPETITS ILDIKÓ JOLÁN
szövetségi ellenőr versenybíró hivatalos statisztikus
67 090 MITROVIC DARKO
Szent Benedek RA
mez játékosok neve K CS C L kód figyelmeztet büntet kiállít kizár
2 LASKOWSKA LUCJA MILENA K 75 316
3 SZERÉNYI GRÉTA K 26 762
5 KRAKOCZKI CSENGE CS 32 074
6 WOJCIK ALEKSANDRA MALGORZATA K C 72 842
9 GATARD FANTINE GISÉLE JEANINE CS 72 843
10 BERKÓ LILIÁNA K 28 557
12 KOBAIDZE MAGDA CS 72 841
17 CASTERO CRUZ SOLIMAR K 72 840
21 SZAKÁLY STEFÁNIA 31 972
25 PÉREZ RAMOS DIARIS DE LA CARIDAD K 70 915
1 FÁTH KINGA CS L1 23 903
4 NAGY EMESE CS L2 32 246
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztet büntet kiállít kizár
MICHAILOV KRISTIAN EMILOV vezetőedző 70 617 X
MÉSZÁROS PÉTER másodedző 23 659
PENTCHEVA ALEXANDRA masszőr 73 661
CHOUAIB CHADI masszőr 73 660
UTE
mez játékosok neve K CS C L kód figyelmeztet büntet kiállít kizár
3 KINDELAN IZNAGA YENSY DE LA CARIDAD K 70 638
4 KILYÉNFALVI ZSÓFIA KATA K 24 645
6 SZILÁDI VIKTÓRIA ADRIENN CS 28 567
7 SALDANHA DO AMARAL ELLEN GRAZIELLE 72 768
9 AMBROSIO MELANI CS 27 337
10 BOSKÓ ÁGNES C 29 882
11 MORENO BORRERO GRETELL ELENA K 72 929
13 MILANOVA ALEKSANDRA IVANOVA K 75 143
16 DANI LAURA 26 779
18 MANNINGER LUCA SAROLTA 27 778
21 WHITNEY JAMES MARIN K 73 062
77 ZÓLYOMI REBEKA VIRÁG K 29 375
19 BAKSA PANNA CS L1 31 057
15 DÖMSÖDI TAMARA CS L2 27 857
hivatalos személyek neve jelleg kód figyelmeztet büntet kiállít kizár
HORVÁTH ANDRÁS vezetőedző 42 295
VALICS GYÖRGY másodedző 42 438
OROSZ ISTVÁN másodedző 20 444
HERCSIK ÁDÁM masszőr 64 103
megjegyzés
.
JÁTÉKOSOK DATAPROJECT STATISZTIKA
Szent Benedek RA
mez név kód S1 S2 S3 S4 S5 SA P BP W SZ HI AS FO FH PS ES T TH TB TE E% BL
1 FÁTH KINGA 23 903 * * * *
2 LASKOWSKA LUCJA MILENA 75 316 1 2 3 2 12 7 10 19 1 2 1 9 1 5 56 5
3 SZERÉNYI GRÉTA 26 762 4 5 6 5 8 4 3 12 3 1 2 11 2 4 36 3
4 NAGY EMESE 32 246 * * * * 3 38 3 50 26
5 KRAKOCZKI CSENGE 32 074 * * * 3
6 WOJCIK ALEKSANDRA MALGORZATA 72 842 6 4 5 4 8 16 22 50 14 31 4 4 7 23 1
9 GATARD FANTINE GISÉLE JEANINE 72 843 * * 5
10 BERKÓ LILIÁNA 28 557 5 6 1 6 3 2 2 14 1 1 100 100 5 3
12 KOBAIDZE MAGDA 72 841 * * * 2 2 4 2 50
17 CASTERO CRUZ SOLIMAR 72 840 2 3 4 3 14 5 6 10 3 1 1 38 1 3 13 34 1
21 SZAKÁLY STEFÁNIA 31 972
25 PÉREZ RAMOS DIARIS DE LA CARIDAD 70 915 3 1 2 1 23 7 14 18 2 1 34 1 53 26 43 5 1 18 42 4
UTE
mez név kód S1 S2 S3 S4 S5 SA P BP W SZ HI AS FO FH PS ES T TH TB TE E% BL
3 KINDELAN IZNAGA YENSY DE LA CARIDAD 70 638 3 3 4 2 24 6 13 12 1 49 5 5 22 45 2
4 KILYÉNFALVI ZSÓFIA KATA 24 645 2 2 3 4 3 2 1 18 1 1 5 1 2 40
6 SZILÁDI VIKTÓRIA ADRIENN 28 567 * * * 2 1 1 10 1 4 4 2 50
7 SALDANHA DO AMARAL ELLEN GRAZIELLE 72 768
9 AMBROSIO MELANI 27 337 * 6 1 2 2 10 1 9 2 1 2 22
10 BOSKÓ ÁGNES 29 882
11 MORENO BORRERO GRETELL ELENA 72 929 6 6 1 5 5 4 4 15 7 1 2 29 3
13 MILANOVA ALEKSANDRA IVANOVA 75 143 1 1 2 6 24 11 13 17 2 2 38 3 37 24 47 1 5 20 43 2
15 DÖMSÖDI TAMARA 27 857 * * * * 14 71 21
16 DANI LAURA 26 779
18 MANNINGER LUCA SAROLTA 27 778
19 BAKSA PANNA 31 057 * * * *
21 WHITNEY JAMES MARIN 73 062 4 4 5 3 22 9 11 17 2 2 31 1 35 40 3 5 18 45 2
77 ZÓLYOMI REBEKA VIRÁG 29 375 5 5 * 2 1 2 8 2 1 50 1
Mérkőzés ellenőri jelentés (Teremröplabda) - VB-19
Dátum 2024.02.02. Időpont 17:00 Szezon 2023/2024 Mérkőzés kódja 53
Létesítmény neve BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT / BALATONFÜRED
Szent Benedek RA - UTE
A sportszervezet tölti ki
Képviselő neve Sarkady Péter Pál Orvosi ügyeletes neve Dr. Sabján Eszter
A játékvezetők/szövetségi ellenőr tölti(k) ki
Hivatalos személyek
Szövetségi ellenőr neve
1. sz. játékvezető neve SZABÓ PÉTER 2. sz. játékvezető neve BÁTKAI-KATONA ÁGNES
Jegyzőkönyvvezető neve ZOMBÓNÉ CZIPETITS ILDIKÓ JOLÁN Licence száma 58
Statisztikus neve MITROVIC DARKO Licence száma 24
Rendezői létszám Főrendező + 5 Biztonságtechnikai bejárás jegyzőkönyve X Van Nincs
Játékpálya hitelesítés
Technikai követelmények
Mérkőzés, torna szintje Extraliga
Játékterület nagysága 31,00 méter x 19,00 méter
Oldalkifutó (m) 5,00 méter
Oldalkifutón túl 1.jv. oldalán (m) 2,00 méter
Alapvonali kifutón túl A térfél (m) 4,40 méter
Talaj borítása műanyag
Játékmező színe VILÁGOSKÉK
Pálya vonalazása (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Bemelegítő terület (3x3m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér fix 500
Nézőtér állandó mobil 0
Elektromos eredményjelző X Van Nincs
Orvosi helyiség X Megfelelő Nem megfelelő
Versenyzői öltöző 4 db X Megfelelő Nem megfelelő
Segédszemélyzet létszáma 8
Akadálymentes magasság 7,70 méter
Alapvonali kifutó (m) 6,50 méter
Oldalkifutón túl 2.jv. oldalán (m) 2,00 méter
Alapvonali kifutón túl B térfél (m) 4,40 méter
Világítás 1 100 luxtól 1 400 luxig
Kifutó színe VILÁGOSKÉK
Pályavonal színe SÖTÉTKÉK
Büntető terület (~1x1m) X Megfelelő Nem megfelelő
Nézőtér ideiglenes mobil 0
Légkondicionálás Van X Nincs
Wifi X Van Nincs
Játékvezető öltöző 2 db X Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzésrendezéshez szükséges eszközök
Oszlopok (2,55 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Oszlopborítások (min. 2m) X Megfelelő Nem megfelelő
Versenyháló (9.5-10 m) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennatartó tokok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Antennák (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény X Megfelelő Nem megfelelő
Játékvezetői emelvény burkolás X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyvvezetői asztal X Megfelelő Nem megfelelő
Székek a jkv-i asztalhoz (5-7db) X Megfelelő Nem megfelelő
Jegyzőkönyv X Megfelelő Nem megfelelő
VB-11 Állásrendi űrlap X Megfelelő Nem megfelelő
Cserepadok (v. 13-13szék) X Megfelelő Nem megfelelő
Kézi eredményjelző (1-3db) X Megfelelő Nem megfelelő
Labdák száma 36 X Megfelelő Nem megfelelő
Hálómagasság mérő X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék háló (9.5-10m) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antennatartó tok (5cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék antenna (80cm) X Megfelelő Nem megfelelő
Nyomásmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Pumpa X Megfelelő Nem megfelelő
Mérőszalag (min.25m) X Megfelelő Nem megfelelő
Liberó újrakijelölési mellény (2db) X Megfelelő Nem megfelelő
Hőmérő X Megfelelő Nem megfelelő
Fénymérő X Megfelelő Nem megfelelő
Internet és tablet v. laptop X Megfelelő Nem megfelelő
Stábtagok ruházata X Megfelelő Nem megfelelő
NB II
Cseretábla készletek (1-20) Megfelelő Nem megfelelő
U21
Jelzőcsengő+fényjelző (buzzer) Megfelelő Nem megfelelő
Megfelelő hangosítás+bemondó X Megfelelő Nem megfelelő
Mérkőzéslabda-tartó (6db-os) X Megfelelő Nem megfelelő
NB I
Mezek színe X Megfelelő Nem megfelelő
Törlőrongyok gyorstörlőknek X Megfelelő Nem megfelelő
Szék a gyorstörlőknek (2db) X Megfelelő Nem megfelelő
Kisszék labdaszedőknek (6db) X Megfelelő Nem megfelelő
Reklámelhelyezési installáció X Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus jkv. laptop X Megfelelő Nem megfelelő
Tartalék laptop X Megfelelő Nem megfelelő
Pendrive X Megfelelő Nem megfelelő
Nyomtató X Megfelelő Nem megfelelő
Elektronikus dugalj X Megfelelő Nem megfelelő
Kábeles internet csatlakozás X Megfelelő Nem megfelelő
Extraliga, NB I TV
Vonalbírói zászlók (4db) X Megfelelő Nem megfelelő
Labdatartó kocsi (2db) X Megfelelő Nem megfelelő
Ruhatartó kocsi (2db) X Megfelelő Nem megfelelő
Páramérő + óra X Megfelelő Nem megfelelő
Litescore/LEDbox X Megfelelő Nem megfelelő
Egyéb
Megfelelő Nem megfelelő
Megjegyzés
A korábbi megjegyzések javításra kerültek.
dátum ellenőrzés lezár 2024.02.02. 19:12:39
sportszervezet hitelesítés 2024.02.02. 19:13:39
(65 412) SARKADY PÉTER PÁL
ÉLŐ EREDMÉNY - STATISZTIKA
STATISZTIKA
Statisztika
NYILATKOZAT
Szent Benedek RA
MICHAILOV KRISTIAN EMILOV (vezetőedző)
Nagyon keményen dolgozunk azon, hogy minőségi játékot mutassunk. Ma nagyon szoros szetteket is játszottunk! Örülök, hogy a lányok keményen küzdöttek, és a lehető legjobb teljesítményre törekedtek!
UTE
HORVÁTH ANDRÁS (vezetőedző)
Az első játszmát magabiztosan végig irányítva nyertük. Sajnos ezután elveszítettük a saját játékunkat elkezdtünk hibázni ami elbizonytalanított bennünket a második szettben. Ettől függetlenül azért sikerült az utolsó mérkőzésünkön győztesként elhagyni a pályát, aminek örülünk. Most egy nagyon rövid pihenő után kezdjük a felkészülésünk a rájátszásba ahol kíváncsian várjuk ki lesz az ellenfelünk!
HÍREK
Női Extraliga: parázs csatában újpesti győzelem Balatonfüreden
A női Extraliga alapszakaszának utolsó, 14. fordulójában a KNRC magabiztosan győzte le a DVTK-t, így a maga részéről mindent megtett, hogy minél előrébb végezzen a tabellán.
2024.02.02. Versenyek - teremröplabda / Női Extraliga
Szent Benedek RA
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
Szent Benedek RA
-
UTE
Extraliga / Női Extraliga alapszakasz MRSZ
időpont nem korosztály idény mérkőzés kód
2024.02.02 - péntek 17:00 női felnőtt 2023/2024 53
helyszín BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
végeredmény 1. 2. 3. 4. 5. arany
hazai 1 16 30 28 22
vendég 3 25 28 30 25
játékvezetők
42 025 SZABÓ PÉTER
25 286 BÁTKAI-KATONA ÁGNES
vonalbírók
27 569 NAGY ZSOMBOR
44 646 MAGYAR FRUZSINA
jegyzőkönyvvezető hivatalos statisztikus
42 551 ZOMBÓNÉ CZIPETITS ILDIKÓ JOLÁN
67 090 MITROVIC DARKO
Szent Benedek RA
mez játékosok neve K CS C L kód
2 LASKOWSKA LUCJA MILENA K 75 316
3 SZERÉNYI GRÉTA K 26 762
5 KRAKOCZKI CSENGE CS 32 074
6 WOJCIK ALEKSANDRA MALGORZATA K C 72 842
9 GATARD FANTINE GISÉLE JEANINE CS 72 843
10 BERKÓ LILIÁNA K 28 557
12 KOBAIDZE MAGDA CS 72 841
17 CASTERO CRUZ SOLIMAR K 72 840
21 SZAKÁLY STEFÁNIA 31 972
25 PÉREZ RAMOS DIARIS DE LA CARIDAD K 70 915
1 FÁTH KINGA CS L1 23 903
4 NAGY EMESE CS L2 32 246
hivatalos személyek neve jelleg kód
MICHAILOV KRISTIAN EMILOV vezetőedző 70 617
MÉSZÁROS PÉTER másodedző 23 659
PENTCHEVA ALEXANDRA masszőr 73 661
CHOUAIB CHADI masszőr 73 660
UTE
mez játékosok neve K CS C L kód
3 KINDELAN IZNAGA YENSY DE LA CARIDAD K 70 638
4 KILYÉNFALVI ZSÓFIA KATA K 24 645
6 SZILÁDI VIKTÓRIA ADRIENN CS 28 567
7 SALDANHA DO AMARAL ELLEN GRAZIELLE 72 768
9 AMBROSIO MELANI CS 27 337
10 BOSKÓ ÁGNES C 29 882
11 MORENO BORRERO GRETELL ELENA K 72 929
13 MILANOVA ALEKSANDRA IVANOVA K 75 143
16 DANI LAURA 26 779
18 MANNINGER LUCA SAROLTA 27 778
21 WHITNEY JAMES MARIN K 73 062
77 ZÓLYOMI REBEKA VIRÁG K 29 375
19 BAKSA PANNA CS L1 31 057
15 DÖMSÖDI TAMARA CS L2 27 857
hivatalos személyek neve jelleg kód
HORVÁTH ANDRÁS vezetőedző 42 295
VALICS GYÖRGY másodedző 42 438
OROSZ ISTVÁN másodedző 20 444
HERCSIK ÁDÁM masszőr 64 103
megjegyzés
.
ÉLŐ EREDMÉNY - STATISZTIKA
STATISZTIKA
Statisztika
NYILATKOZAT
Szent Benedek RA
MICHAILOV KRISTIAN EMILOV (vezetőedző)
Nagyon keményen dolgozunk azon, hogy minőségi játékot mutassunk. Ma nagyon szoros szetteket is játszottunk! Örülök, hogy a lányok keményen küzdöttek, és a lehető legjobb teljesítményre törekedtek!
UTE
HORVÁTH ANDRÁS (vezetőedző)
Az első játszmát magabiztosan végig irányítva nyertük. Sajnos ezután elveszítettük a saját játékunkat elkezdtünk hibázni ami elbizonytalanított bennünket a második szettben. Ettől függetlenül azért sikerült az utolsó mérkőzésünkön győztesként elhagyni a pályát, aminek örülünk. Most egy nagyon rövid pihenő után kezdjük a felkészülésünk a rájátszásba ahol kíváncsian várjuk ki lesz az ellenfelünk!
HÍREK
Női Extraliga: parázs csatában újpesti győzelem Balatonfüreden
A női Extraliga alapszakaszának utolsó, 14. fordulójában a KNRC magabiztosan győzte le a DVTK-t, így a maga részéről mindent megtett, hogy minél előrébb végezzen a tabellán.
2024.02.02.
Versenyek - teremröplabda / Női Extraliga
Szent Benedek RA
TEREMRÖPLABDA VERSENYJEGYZŐKÖNYV
Szent Benedek RA
-
UTE
MRSZ
Extraliga / Női Extraliga alapszakasz
időpont nem korosztály idény kód
2024.02.02 17:00 női felnőtt 2023/2024 53
helyszín
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
vég 1. 2. 3. 4. 5. arany
hazai 1 16 30 28 22
vendég 3 25 28 30 25
játékvezetők
42 025 SZABÓ PÉTER
25 286 BÁTKAI-KATONA ÁGNES
vonalbírók
27 569 NAGY ZSOMBOR
44 646 MAGYAR FRUZSINA
jegyzőkönyvvezető
42 551 ZOMBÓNÉ CZIPETITS ILDIKÓ JOLÁN
hivatalos statisztikus
67 090 MITROVIC DARKO
Szent Benedek RA
mez játékosok neve C L kód
2 LASKOWSKA LUCJA MILENA K 75 316
3 SZERÉNYI GRÉTA K 26 762
5 KRAKOCZKI CSENGE CS 32 074
6 WOJCIK ALEKSANDRA MALGORZATA K C 72 842
9 GATARD FANTINE GISÉLE JEANINE CS 72 843
10 BERKÓ LILIÁNA K 28 557
12 KOBAIDZE MAGDA CS 72 841
17 CASTERO CRUZ SOLIMAR K 72 840
21 SZAKÁLY STEFÁNIA 31 972
25 PÉREZ RAMOS DIARIS DE LA CARIDAD K 70 915
1 FÁTH KINGA CS L1 23 903
4 NAGY EMESE CS L2 32 246
hivatalos személyek neve jelleg kód
MICHAILOV KRISTIAN EMILOV vezetőedző 70 617
MÉSZÁROS PÉTER másodedző 23 659
PENTCHEVA ALEXANDRA masszőr 73 661
CHOUAIB CHADI masszőr 73 660
UTE
mez játékosok neve C L kód
3 KINDELAN IZNAGA YENSY DE LA CARIDAD K 70 638
4 KILYÉNFALVI ZSÓFIA KATA K 24 645
6 SZILÁDI VIKTÓRIA ADRIENN CS 28 567
7 SALDANHA DO AMARAL ELLEN GRAZIELLE 72 768
9 AMBROSIO MELANI CS 27 337
10 BOSKÓ ÁGNES C 29 882
11 MORENO BORRERO GRETELL ELENA K 72 929
13 MILANOVA ALEKSANDRA IVANOVA K 75 143
16 DANI LAURA 26 779
18 MANNINGER LUCA SAROLTA 27 778
21 WHITNEY JAMES MARIN K 73 062
77 ZÓLYOMI REBEKA VIRÁG K 29 375
19 BAKSA PANNA CS L1 31 057
15 DÖMSÖDI TAMARA CS L2 27 857
hivatalos személyek neve jelleg kód
HORVÁTH ANDRÁS vezetőedző 42 295
VALICS GYÖRGY másodedző 42 438
OROSZ ISTVÁN másodedző 20 444
HERCSIK ÁDÁM masszőr 64 103
megjegyzés
.
ÉLŐ EREDMÉNY - STATISZTIKA
STATISZTIKA
Statisztika
NYILATKOZAT
Szent Benedek RA
MICHAILOV KRISTIAN EMILOV (vezetőedző)
Nagyon keményen dolgozunk azon, hogy minőségi játékot mutassunk. Ma nagyon szoros szetteket is játszottunk! Örülök, hogy a lányok keményen küzdöttek, és a lehető legjobb teljesítményre törekedtek!
UTE
HORVÁTH ANDRÁS (vezetőedző)
Az első játszmát magabiztosan végig irányítva nyertük. Sajnos ezután elveszítettük a saját játékunkat elkezdtünk hibázni ami elbizonytalanított bennünket a második szettben. Ettől függetlenül azért sikerült az utolsó mérkőzésünkön győztesként elhagyni a pályát, aminek örülünk. Most egy nagyon rövid pihenő után kezdjük a felkészülésünk a rájátszásba ahol kíváncsian várjuk ki lesz az ellenfelünk!
HÍREK
Női Extraliga: parázs csatában újpesti győzelem Balatonfüreden
A női Extraliga alapszakaszának utolsó, 14. fordulójában a KNRC magabiztosan győzte le a DVTK-t, így a maga részéről mindent megtett, hogy minél előrébb végezzen a tabellán.
2024.02.02.
Versenyek - teremröplabda / Női Extraliga
Szent Benedek RA
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu