TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó (Át)igazolás TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
(Át)igazolás
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
(Átigazolás)
Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
UTE U17 FEHÉR 8 7 1 6 1 0 1 0 0 22 23 4 5,750 648 432 1,500
2.
BVSC-Zugló Sárga 8 7 1 4 3 0 0 0 1 21 21 6 3,500 641 532 1,205
3.
Gyöngyösi Röplabda SE 8 6 2 5 0 1 0 1 1 17 19 8 2,375 646 533 1,212
4.
Palota Röplabda Sport Club 8 6 2 3 2 1 0 1 1 17 19 10 1,900 652 520 1,254
5.
Kistarcsai VSRC 8 3 5 3 0 0 1 2 2 10 13 15 0,867 595 595 1,000
6.
Viadukt SE U17 lány 8 3 5 0 2 1 1 0 4 9 11 19 0,579 589 678 0,869
7.
Egri Városi Sportiskola-B 8 2 6 1 1 0 0 2 4 6 8 19 0,421 458 595 0,770
8.
Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület 8 1 7 1 0 0 0 2 5 3 5 21 0,238 457 619 0,738
9.
SBTC u17 A 8 1 7 1 0 0 0 1 6 3 4 21 0,190 427 609 0,701
DOKUMENTUM
Alapszakasz lebonyolítás 2023.08.25.
MŰSOR, EREDMÉNY
2023. október 21. szombat
10:00
KVSRC
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK
2143 KISTARCSA IFJÚSÁG TÉR 1-3.
12:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
BTDSE
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK
2143 KISTARCSA IFJÚSÁG TÉR 1-3.
14:00
BTDSE
0 - 3
KVSRC
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK
2143 KISTARCSA IFJÚSÁG TÉR 1-3.
2023. október 22. vasárnap
10:00
EVSI-B
0 - 3
Palota RSC
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
11:00
SBTC u17 A
0 - 3
Gyöngyösi Röplabda SE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
12:00
Palota RSC
3 - 0
Viadukt SE U17 lány
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
13:00
Gyöngyösi Röplabda SE
1 - 3
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
14:00
Viadukt SE U17 lány
3 - 1
EVSI-B
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
15:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 - 0
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
2023. november 4. szombat
11:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 - 1
KVSRC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
13:00
KVSRC
3 - 0
EVSI-B
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
15:00
EVSI-B
0 - 3
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2023. november 5. vasárnap
10:00
SBTC u17 A
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
3 - 0
Palota RSC
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
12:00
Viadukt SE U17 lány
0 - 3
SBTC u17 A
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
Palota RSC
3 - 0
BTDSE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
14:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Viadukt SE U17 lány
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
BTDSE
0 - 3
Gyöngyösi Röplabda SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
2023. november 18. szombat
10:00
Palota RSC
3 - 1
KVSRC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
11:00
Viadukt SE U17 lány
0 - 3
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM
2051 BIATORBÁGY ANTALL JÓZSEF UTCA 1.
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
3 - 0
EVSI-B
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
12:00
KVSRC
3 - 0
SBTC u17 A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
13:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 - 0
BTDSE
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM
2051 BIATORBÁGY ANTALL JÓZSEF UTCA 1.
13:00
EVSI-B
1 - 3
UTE U 17 FEHÉR
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
14:00
SBTC u17 A
1 - 3
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
15:00
BTDSE
1 - 3
Viadukt SE U17 lány
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM
2051 BIATORBÁGY ANTALL JÓZSEF UTCA 1.
15:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Gyöngyösi Röplabda SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
2023. december 3. vasárnap
10:00
Palota RSC
1 - 3
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
11:00
Viadukt SE U17 lány
3 - 2
KVSRC
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM
2051 BIATORBÁGY ANTALL JÓZSEF UTCA 1.
11:00
BTDSE
3 - 0
SBTC u17 A
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2335 TAKSONY ISKOLA UTCA 3
12:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
13:00
KVSRC
0 - 3
Gyöngyösi Röplabda SE
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM
2051 BIATORBÁGY ANTALL JÓZSEF UTCA 1.
13:00
SBTC u17 A
0 - 3
EVSI-B
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2335 TAKSONY ISKOLA UTCA 3
14:00
UTE U 17 FEHÉR
2 - 3
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
15:00
Gyöngyösi Röplabda SE
3 - 2
Viadukt SE U17 lány
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM
2051 BIATORBÁGY ANTALL JÓZSEF UTCA 1.
15:00
EVSI-B
3 - 1
BTDSE
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2335 TAKSONY ISKOLA UTCA 3
FOTÓGALÉRIA
2023.11.18.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Gyöngyösi RSE - Egri Városi Sportiskola-B 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
2023.11.05.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Gyöngyösi Röplabda SE - Palota Röplabda SC 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
2023.11.04.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
BVSC-Zugló Sárga - Kistarcsai VSRC 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
2023.10.22.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Egri Városi Sportiskola-B
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
2023.10.22.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Viadukt SE - Egri Városi Sportiskola-B 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
UTE U17 FEHÉR 8 7 1 6 1 0 1 0 0 22 23 4 5,750 648 432 1,500
2.
BVSC-Zugló Sárga 8 7 1 4 3 0 0 0 1 21 21 6 3,500 641 532 1,205
3.
Gyöngyösi Röplabda SE 8 6 2 5 0 1 0 1 1 17 19 8 2,375 646 533 1,212
4.
Palota Röplabda Sport Club 8 6 2 3 2 1 0 1 1 17 19 10 1,900 652 520 1,254
5.
Kistarcsai VSRC 8 3 5 3 0 0 1 2 2 10 13 15 0,867 595 595 1,000
6.
Viadukt SE U17 lány 8 3 5 0 2 1 1 0 4 9 11 19 0,579 589 678 0,869
7.
Egri Városi Sportiskola-B 8 2 6 1 1 0 0 2 4 6 8 19 0,421 458 595 0,770
8.
Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület 8 1 7 1 0 0 0 2 5 3 5 21 0,238 457 619 0,738
9.
SBTC u17 A 8 1 7 1 0 0 0 1 6 3 4 21 0,190 427 609 0,701
DOKUMENTUM
Alapszakasz lebonyolítás 2023.08.25.
MŰSOR, EREDMÉNY
2023. október 21. szombat
10:00
KVSRC
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
12:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
BTDSE
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
14:00
BTDSE
0 - 3
KVSRC
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
2023. október 22. vasárnap
10:00
EVSI-B
0 - 3
Palota RSC
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
11:00
SBTC u17 A
0 - 3
Gyöngyösi Röplabda SE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
12:00
Palota RSC
3 - 0
Viadukt SE U17 lány
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
13:00
Gyöngyösi Röplabda SE
1 - 3
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
14:00
Viadukt SE U17 lány
3 - 1
EVSI-B
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
15:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 - 0
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2023. november 4. szombat
11:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 - 1
KVSRC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
KVSRC
3 - 0
EVSI-B
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
EVSI-B
0 - 3
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2023. november 5. vasárnap
10:00
SBTC u17 A
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
3 - 0
Palota RSC
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
12:00
Viadukt SE U17 lány
0 - 3
SBTC u17 A
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
Palota RSC
3 - 0
BTDSE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
14:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Viadukt SE U17 lány
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
BTDSE
0 - 3
Gyöngyösi Röplabda SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
2023. november 18. szombat
10:00
Palota RSC
3 - 1
KVSRC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
11:00
Viadukt SE U17 lány
0 - 3
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM BIATORBÁGY
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
3 - 0
EVSI-B
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
12:00
KVSRC
3 - 0
SBTC u17 A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
13:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 - 0
BTDSE
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM BIATORBÁGY
13:00
EVSI-B
1 - 3
UTE U 17 FEHÉR
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
14:00
SBTC u17 A
1 - 3
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
15:00
BTDSE
1 - 3
Viadukt SE U17 lány
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM BIATORBÁGY
15:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Gyöngyösi Röplabda SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
2023. december 3. vasárnap
10:00
Palota RSC
1 - 3
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
11:00
Viadukt SE U17 lány
3 - 2
KVSRC
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM BIATORBÁGY
11:00
BTDSE
3 - 0
SBTC u17 A
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
12:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
13:00
KVSRC
0 - 3
Gyöngyösi Röplabda SE
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM BIATORBÁGY
13:00
SBTC u17 A
0 - 3
EVSI-B
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
14:00
UTE U 17 FEHÉR
2 - 3
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
15:00
Gyöngyösi Röplabda SE
3 - 2
Viadukt SE U17 lány
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM BIATORBÁGY
15:00
EVSI-B
3 - 1
BTDSE
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
FOTÓGALÉRIA
2023.11.18.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Gyöngyösi RSE - Egri Városi Sportiskola-B 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
2023.11.05.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Gyöngyösi Röplabda SE - Palota Röplabda SC 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
2023.11.04.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
BVSC-Zugló Sárga - Kistarcsai VSRC 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
2023.10.22.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Egri Városi Sportiskola-B
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
2023.10.22.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Viadukt SE - Egri Városi Sportiskola-B 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
FOTÓ
Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
UTE U17 FEHÉR 8 7 1 22
2.
BVSC-Zugló Sárga 8 7 1 21
3.
Gyöngyösi Röplabda SE 8 6 2 17
4.
Palota Röplabda Sport Club 8 6 2 17
5.
Kistarcsai VSRC 8 3 5 10
6.
Viadukt SE U17 lány 8 3 5 9
7.
Egri Városi Sportiskola-B 8 2 6 6
8.
Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület 8 1 7 3
9.
SBTC u17 A 8 1 7 3
DOKUMENTUM
Alapszakasz lebonyolítás 2023.08.25.
MŰSOR, EREDMÉNY
2023. október 21. szombat
0 KVSRC
3 UTE U 17 FEHÉR
10:00
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
3 UTE U 17 FEHÉR
0 BTDSE
12:00
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
0 BTDSE
3 KVSRC
14:00
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
2023. október 22. vasárnap
0 EVSI-B
3 Palota RSC
10:00
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
0 SBTC u17 A
3 Gyöngyösi Röplabda SE
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
3 Palota RSC
0 Viadukt SE U17 lány
12:00
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
1 Gyöngyösi Röplabda SE
3 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
13:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
3 Viadukt SE U17 lány
1 EVSI-B
14:00
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
3 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
0 SBTC u17 A
15:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2023. november 4. szombat
3 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
1 KVSRC
11:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 KVSRC
0 EVSI-B
13:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 EVSI-B
3 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
15:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2023. november 5. vasárnap
0 SBTC u17 A
3 UTE U 17 FEHÉR
10:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 Gyöngyösi Röplabda SE
0 Palota RSC
11:00
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
0 Viadukt SE U17 lány
3 SBTC u17 A
12:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 Palota RSC
0 BTDSE
13:00
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
3 UTE U 17 FEHÉR
0 Viadukt SE U17 lány
14:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 BTDSE
3 Gyöngyösi Röplabda SE
15:00
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
2023. november 18. szombat
3 Palota RSC
1 KVSRC
10:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
0 Viadukt SE U17 lány
3 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
11:00
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM BIATORBÁGY
3 Gyöngyösi Röplabda SE
0 EVSI-B
11:00
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
3 KVSRC
0 SBTC u17 A
12:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
3 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
0 BTDSE
13:00
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM BIATORBÁGY
1 EVSI-B
3 UTE U 17 FEHÉR
13:00
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
1 SBTC u17 A
3 Palota RSC
14:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
1 BTDSE
3 Viadukt SE U17 lány
15:00
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM BIATORBÁGY
3 UTE U 17 FEHÉR
0 Gyöngyösi Röplabda SE
15:00
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
2023. december 3. vasárnap
1 Palota RSC
3 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
10:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
3 Viadukt SE U17 lány
2 KVSRC
11:00
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM BIATORBÁGY
3 BTDSE
0 SBTC u17 A
11:00
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
0 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 UTE U 17 FEHÉR
12:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
0 KVSRC
3 Gyöngyösi Röplabda SE
13:00
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM BIATORBÁGY
0 SBTC u17 A
3 EVSI-B
13:00
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
2 UTE U 17 FEHÉR
3 Palota RSC
14:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
3 Gyöngyösi Röplabda SE
2 Viadukt SE U17 lány
15:00
BIATORBÁGYI INNOVATÍV TECHNIKUM ÉS GIMNÁZIUM BIATORBÁGY
3 EVSI-B
1 BTDSE
15:00
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
FOTÓGALÉRIA
2023.11.18.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Gyöngyösi RSE - Egri Városi Sportiskola-B 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
2023.11.05.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Gyöngyösi Röplabda SE - Palota Röplabda SC 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
2023.11.04.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
BVSC-Zugló Sárga - Kistarcsai VSRC 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
2023.10.22.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Egri Városi Sportiskola-B
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
2023.10.22.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Viadukt SE - Egri Városi Sportiskola-B 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` alapszakasz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu