TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
TRSE 12 11 1 9 1 1 1 0 0 33 35 6 5,833 981 683 1,436
2.
Haladás VSE 12 9 3 7 2 0 1 1 1 28 30 11 2,727 952 738 1,290
3.
Szent Benedek RA II. 12 9 3 5 3 1 0 2 1 26 29 14 2,071 995 826 1,205
4.
Delta Röplabda SE 12 5 7 4 0 1 0 2 5 14 17 23 0,739 782 886 0,883
5.
Röpisuli Sportegyesület 12 5 7 3 0 2 1 0 6 14 17 25 0,680 810 919 0,881
6.
UNI GYŐR - SZESE 12 3 9 2 0 1 2 1 6 10 14 29 0,483 820 960 0,854
7.
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 12 0 12 0 0 0 1 0 11 1 2 36 0,056 604 932 0,648
MŰSOR, EREDMÉNY
2023. október 5. csütörtök
18:00
SZBRA II.
3 - 0
SZoESE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2023. október 8. vasárnap
15:00
RÖPISULI SE
0 - 3
TRSE
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA
8400 AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
17:00
UNI GYŐR - SZESE
0 - 3
Hvse
GYŐR VÁROSI EGYETEMI CSARNOK - JOBB PÁLYA
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1.
2023. október 14. szombat
17:00
Hvse
1 - 3
SZBRA II.
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
20:00
TRSE
3 - 0
UNI GYŐR - SZESE
ÁRPÁD GIMNÁZIUM
2800 TATABÁNYA FŐ TÉR 1.
2023. október 15. vasárnap
15:00
RÖPISULI SE
2 - 3
Delta RSE
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA
8400 AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
2023. október 19. csütörtök
19:30
SZoESE
0 - 3
Hvse
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
2023. október 21. szombat
18:00
SZBRA II.
1 - 3
TRSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
18:00
Delta RSE
3 - 0
UNI GYŐR - SZESE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
2023. október 28. szombat
18:00
TRSE
3 - 0
SZoESE
ÁRPÁD GIMNÁZIUM
2800 TATABÁNYA FŐ TÉR 1.
18:00
Delta RSE
1 - 3
SZBRA II.
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
18:00
UNI GYŐR - SZESE
2 - 3
RÖPISULI SE
EGYETEMI EDZŐCSARNOK
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1
2023. november 3. péntek
18:00
SZBRA II.
3 - 0
RÖPISULI SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2023. november 4. szombat
18:00
Hvse
0 - 3
TRSE
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
18:00
Delta RSE
3 - 0
SZoESE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
2023. november 12. vasárnap
13:00
SZBRA II.
0 - 3
UNI GYŐR - SZESE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
15:00
RÖPISULI SE
3 - 0
SZoESE
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA
8400 AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
18:00
Delta RSE
0 - 3
Hvse
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
2023. november 19. vasárnap
15:00
SZoESE
2 - 3
UNI GYŐR - SZESE
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
16:00
Hvse
3 - 0
RÖPISULI SE
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
18:00
TRSE
3 - 0
Delta RSE
ÁRPÁD GIMNÁZIUM
2800 TATABÁNYA FŐ TÉR 1.
2023. november 26. vasárnap
15:00
SZoESE
0 - 3
SZBRA II.
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
18:00
TRSE
3 - 0
RÖPISULI SE
ÁRPÁD GIMNÁZIUM
2800 TATABÁNYA FŐ TÉR 1.
18:30
Hvse
3 - 0
UNI GYŐR - SZESE
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
2023. december 2. szombat
17:00
SZBRA II.
1 - 3
Hvse
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
17:00
UNI GYŐR - SZESE
0 - 3
TRSE
GYŐR VÁROSI EGYETEMI CSARNOK - JOBB PÁLYA
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1.
18:00
Delta RSE
0 - 3
RÖPISULI SE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
2023. december 7. csütörtök
20:00
Hvse
3 - 0
SZoESE
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
2023. december 9. szombat
18:00
UNI GYŐR - SZESE
0 - 3
Delta RSE
EGYETEMI EDZŐCSARNOK
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1
18:00
TRSE
2 - 3
SZBRA II.
ÁRPÁD GIMNÁZIUM
2800 TATABÁNYA FŐ TÉR 1.
2023. december 16. szombat
18:00
SZBRA II.
3 - 0
Delta RSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2023. december 17. vasárnap
15:00
RÖPISULI SE
3 - 2
UNI GYŐR - SZESE
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA
8400 AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
17:00
SZoESE
0 - 3
TRSE
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
2024. január 6. szombat
18:00
SZoESE
0 - 3
Delta RSE
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
18:00
TRSE
3 - 2
Hvse
ÁRPÁD GIMNÁZIUM
2800 TATABÁNYA FŐ TÉR 1.
2024. január 7. vasárnap
15:00
RÖPISULI SE
0 - 3
SZBRA II.
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA
8400 AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
2024. január 14. vasárnap
15:00
SZoESE
0 - 3
RÖPISULI SE
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
18:00
UNI GYŐR - SZESE
1 - 3
SZBRA II.
EGYETEMI EDZŐCSARNOK
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1
18:00
Hvse
3 - 1
Delta RSE
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
2024. január 19. péntek
18:00
UNI GYŐR - SZESE
3 - 0
SZoESE
EGYETEMI EDZŐCSARNOK
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1
2024. január 20. szombat
18:00
Delta RSE
0 - 3
TRSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
2024. január 21. vasárnap
15:00
RÖPISULI SE
0 - 3
Hvse
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA
8400 AJKA SEMMELWEIS UTCA 6.
FOTÓGALÉRIA
2024.01.14.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Haladás VSE - Delta Röplabda SE 3:1
Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2024.01.06.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
TRSE - Haladás VSE 3:2
Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.12.09.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
TRSE - Szent Benedek RA II. 2:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.12.07.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Haladás VSE - Szombathelyi Egyetemi SE 3:0
Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.11.26.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Haladás VSE - UNI GYŐR - SZESE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.11.19.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Haladás VSE - Röpisuli Sportegyesület 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.11.19.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
TRSE - Delta Röplabda SE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.11.12.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Röpisuli SE - Szombathelyi Egyetemi SE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.11.04.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Haladás VSE - TRSE 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.10.28.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
TRSE - Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.10.21.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Szent Benedek RA II. - TRSE 1:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.10.14.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
TRSE - UNI GYŐR - SZESE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.10.14.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Haladás VSE - Szent Benedek RA II. 1:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.10.08.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Röpisuli Sportegyesület - TRSE 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
TRSE 12 11 1 9 1 1 1 0 0 33 35 6 5,833 981 683 1,436
2.
Haladás VSE 12 9 3 7 2 0 1 1 1 28 30 11 2,727 952 738 1,290
3.
Szent Benedek RA II. 12 9 3 5 3 1 0 2 1 26 29 14 2,071 995 826 1,205
4.
Delta Röplabda SE 12 5 7 4 0 1 0 2 5 14 17 23 0,739 782 886 0,883
5.
Röpisuli Sportegyesület 12 5 7 3 0 2 1 0 6 14 17 25 0,680 810 919 0,881
6.
UNI GYŐR - SZESE 12 3 9 2 0 1 2 1 6 10 14 29 0,483 820 960 0,854
7.
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 12 0 12 0 0 0 1 0 11 1 2 36 0,056 604 932 0,648
MŰSOR, EREDMÉNY
2023. október 5. csütörtök
18:00
SZBRA II.
3 - 0
SZoESE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2023. október 8. vasárnap
15:00
RÖPISULI SE
0 - 3
TRSE
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA AJKA
17:00
UNI GYŐR - SZESE
0 - 3
Hvse
GYŐR VÁROSI EGYETEMI CSARNOK - JOBB PÁLYA GYŐR
2023. október 14. szombat
17:00
Hvse
1 - 3
SZBRA II.
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
20:00
TRSE
3 - 0
UNI GYŐR - SZESE
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
2023. október 15. vasárnap
15:00
RÖPISULI SE
2 - 3
Delta RSE
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA AJKA
2023. október 19. csütörtök
19:30
SZoESE
0 - 3
Hvse
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2023. október 21. szombat
18:00
SZBRA II.
1 - 3
TRSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
18:00
Delta RSE
3 - 0
UNI GYŐR - SZESE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2023. október 28. szombat
18:00
TRSE
3 - 0
SZoESE
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
18:00
Delta RSE
1 - 3
SZBRA II.
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
18:00
UNI GYŐR - SZESE
2 - 3
RÖPISULI SE
EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
2023. november 3. péntek
18:00
SZBRA II.
3 - 0
RÖPISULI SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2023. november 4. szombat
18:00
Hvse
0 - 3
TRSE
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
18:00
Delta RSE
3 - 0
SZoESE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2023. november 12. vasárnap
13:00
SZBRA II.
0 - 3
UNI GYŐR - SZESE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
15:00
RÖPISULI SE
3 - 0
SZoESE
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA AJKA
18:00
Delta RSE
0 - 3
Hvse
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2023. november 19. vasárnap
15:00
SZoESE
2 - 3
UNI GYŐR - SZESE
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
16:00
Hvse
3 - 0
RÖPISULI SE
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
18:00
TRSE
3 - 0
Delta RSE
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
2023. november 26. vasárnap
15:00
SZoESE
0 - 3
SZBRA II.
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
18:00
TRSE
3 - 0
RÖPISULI SE
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
18:30
Hvse
3 - 0
UNI GYŐR - SZESE
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
2023. december 2. szombat
17:00
SZBRA II.
1 - 3
Hvse
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
17:00
UNI GYŐR - SZESE
0 - 3
TRSE
GYŐR VÁROSI EGYETEMI CSARNOK - JOBB PÁLYA GYŐR
18:00
Delta RSE
0 - 3
RÖPISULI SE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2023. december 7. csütörtök
20:00
Hvse
3 - 0
SZoESE
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
2023. december 9. szombat
18:00
UNI GYŐR - SZESE
0 - 3
Delta RSE
EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
18:00
TRSE
2 - 3
SZBRA II.
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
2023. december 16. szombat
18:00
SZBRA II.
3 - 0
Delta RSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2023. december 17. vasárnap
15:00
RÖPISULI SE
3 - 2
UNI GYŐR - SZESE
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA AJKA
17:00
SZoESE
0 - 3
TRSE
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2024. január 6. szombat
18:00
SZoESE
0 - 3
Delta RSE
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
18:00
TRSE
3 - 2
Hvse
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
2024. január 7. vasárnap
15:00
RÖPISULI SE
0 - 3
SZBRA II.
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA AJKA
2024. január 14. vasárnap
15:00
SZoESE
0 - 3
RÖPISULI SE
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
18:00
UNI GYŐR - SZESE
1 - 3
SZBRA II.
EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
18:00
Hvse
3 - 1
Delta RSE
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
2024. január 19. péntek
18:00
UNI GYŐR - SZESE
3 - 0
SZoESE
EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
2024. január 20. szombat
18:00
Delta RSE
0 - 3
TRSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2024. január 21. vasárnap
15:00
RÖPISULI SE
0 - 3
Hvse
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA AJKA
FOTÓGALÉRIA
2024.01.14.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Haladás VSE - Delta Röplabda SE 3:1
Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2024.01.06.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - Haladás VSE 3:2
Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.12.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - Szent Benedek RA II. 2:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.12.07.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Haladás VSE - Szombathelyi Egyetemi SE 3:0
Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.11.26.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Haladás VSE - UNI GYŐR - SZESE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.11.19.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Haladás VSE - Röpisuli Sportegyesület 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.11.19.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - Delta Röplabda SE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.11.12.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Röpisuli SE - Szombathelyi Egyetemi SE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.11.04.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Haladás VSE - TRSE 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.10.28.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.10.21.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Szent Benedek RA II. - TRSE 1:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.10.14.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - UNI GYŐR - SZESE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.10.14.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Haladás VSE - Szent Benedek RA II. 1:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.10.08.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Röpisuli Sportegyesület - TRSE 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
FOTÓ
Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
TRSE 12 11 1 33
2.
Haladás VSE 12 9 3 28
3.
Szent Benedek RA II. 12 9 3 26
4.
Delta Röplabda SE 12 5 7 14
5.
Röpisuli Sportegyesület 12 5 7 14
6.
UNI GYŐR - SZESE 12 3 9 10
7.
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 12 0 12 1
MŰSOR, EREDMÉNY
2023. október 5. csütörtök
3 SZBRA II.
0 SZoESE
18:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2023. október 8. vasárnap
0 RÖPISULI SE
3 TRSE
15:00
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA AJKA
0 UNI GYŐR - SZESE
3 Hvse
17:00
GYŐR VÁROSI EGYETEMI CSARNOK - JOBB PÁLYA GYŐR
2023. október 14. szombat
1 Hvse
3 SZBRA II.
17:00
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
3 TRSE
0 UNI GYŐR - SZESE
20:00
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
2023. október 15. vasárnap
2 RÖPISULI SE
3 Delta RSE
15:00
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA AJKA
2023. október 19. csütörtök
0 SZoESE
3 Hvse
19:30
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2023. október 21. szombat
1 SZBRA II.
3 TRSE
18:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 Delta RSE
0 UNI GYŐR - SZESE
18:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2023. október 28. szombat
3 TRSE
0 SZoESE
18:00
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
1 Delta RSE
3 SZBRA II.
18:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2 UNI GYŐR - SZESE
3 RÖPISULI SE
18:00
EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
2023. november 3. péntek
3 SZBRA II.
0 RÖPISULI SE
18:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2023. november 4. szombat
0 Hvse
3 TRSE
18:00
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
3 Delta RSE
0 SZoESE
18:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2023. november 12. vasárnap
0 SZBRA II.
3 UNI GYŐR - SZESE
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 RÖPISULI SE
0 SZoESE
15:00
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA AJKA
0 Delta RSE
3 Hvse
18:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2023. november 19. vasárnap
2 SZoESE
3 UNI GYŐR - SZESE
15:00
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
3 Hvse
0 RÖPISULI SE
16:00
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
3 TRSE
0 Delta RSE
18:00
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
2023. november 26. vasárnap
0 SZoESE
3 SZBRA II.
15:00
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
3 TRSE
0 RÖPISULI SE
18:00
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
3 Hvse
0 UNI GYŐR - SZESE
18:30
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
2023. december 2. szombat
1 SZBRA II.
3 Hvse
17:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
0 UNI GYŐR - SZESE
3 TRSE
17:00
GYŐR VÁROSI EGYETEMI CSARNOK - JOBB PÁLYA GYŐR
0 Delta RSE
3 RÖPISULI SE
18:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2023. december 7. csütörtök
3 Hvse
0 SZoESE
20:00
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
2023. december 9. szombat
0 UNI GYŐR - SZESE
3 Delta RSE
18:00
EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
2 TRSE
3 SZBRA II.
18:00
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
2023. december 16. szombat
3 SZBRA II.
0 Delta RSE
18:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2023. december 17. vasárnap
3 RÖPISULI SE
2 UNI GYŐR - SZESE
15:00
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA AJKA
0 SZoESE
3 TRSE
17:00
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2024. január 6. szombat
0 SZoESE
3 Delta RSE
18:00
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
3 TRSE
2 Hvse
18:00
ÁRPÁD GIMNÁZIUM TATABÁNYA
2024. január 7. vasárnap
0 RÖPISULI SE
3 SZBRA II.
15:00
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA AJKA
2024. január 14. vasárnap
0 SZoESE
3 RÖPISULI SE
15:00
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
1 UNI GYŐR - SZESE
3 SZBRA II.
18:00
EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
3 Hvse
1 Delta RSE
18:00
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
2024. január 19. péntek
3 UNI GYŐR - SZESE
0 SZoESE
18:00
EGYETEMI EDZŐCSARNOK GYŐR
2024. január 20. szombat
0 Delta RSE
3 TRSE
18:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2024. január 21. vasárnap
0 RÖPISULI SE
3 Hvse
15:00
KOSÁRLABDA CSARNOK AJKA AJKA
FOTÓGALÉRIA
2024.01.14.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Haladás VSE - Delta Röplabda SE 3:1
Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2024.01.06.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - Haladás VSE 3:2
Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.12.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - Szent Benedek RA II. 2:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.12.07.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Haladás VSE - Szombathelyi Egyetemi SE 3:0
Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.11.26.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Haladás VSE - UNI GYŐR - SZESE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.11.19.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Haladás VSE - Röpisuli Sportegyesület 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.11.19.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - Delta Röplabda SE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.11.12.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Röpisuli SE - Szombathelyi Egyetemi SE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.11.04.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Haladás VSE - TRSE 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.10.28.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.10.21.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Szent Benedek RA II. - TRSE 1:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.10.14.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - UNI GYŐR - SZESE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.10.14.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Haladás VSE - Szent Benedek RA II. 1:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
2023.10.08.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Röpisuli Sportegyesület - TRSE 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női Nemzeti bajnokság II. osztálya Nyugat
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu