TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
Női NB II Kelet alapszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Vidux- Szegedi RSE 18 18 0 15 2 1 0 0 0 53 54 4 13,500 1432 765 1,872
2.
PALOTA RSC 18 13 5 10 3 0 2 1 2 41 44 18 2,444 1417 1104 1,284
3.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM 18 13 5 10 3 0 2 1 2 41 44 18 2,444 1412 1173 1,204
4.
KÖZGÁZ SC ÉS DSK 18 13 5 11 0 2 2 1 2 39 44 19 2,316 1427 1117 1,278
5.
DEAC 18 12 6 9 0 3 0 2 4 33 38 24 1,583 1355 1176 1,152
6.
HÉP-RÖPKE SE 18 8 10 5 3 0 1 2 7 25 28 33 0,848 1279 1339 0,955
7.
KISTEXT 18 6 12 1 3 2 1 1 10 17 21 43 0,488 1218 1454 0,838
8.
EVSI 18 4 14 2 1 1 2 2 10 13 18 45 0,400 1156 1428 0,810
9.
Kunhegyes TKKSE 18 3 15 2 0 1 0 3 12 8 12 47 0,255 951 1407 0,676
10.
SBTC 18 0 18 0 0 0 0 2 16 0 2 54 0,037 715 1399 0,511
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. szeptember 24. szombat
17:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 1
KISTEXT
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT TÓTH LÁSZLÓ SÉTÁNY 2
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
SBTC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2022. szeptember 25. vasárnap
10:00
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
SZOLNOKI SPC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
15:00
EVSI
0 - 3
DEAC
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
17:00
PALOTA RSC
2 - 3
Vidux- Szegedi RSE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2022. október 1. szombat
14:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
EVSI
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
17:00
HÉP-RÖPKE SE
0 - 3
PALOTA RSC
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT TÓTH LÁSZLÓ SÉTÁNY 2
19:00
KISTEXT
3 - 0
SBTC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2022. október 2. vasárnap
17:00
SZOLNOKI SPC
2 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
17:00
DEAC
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
2022. október 7. péntek
19:00
PALOTA RSC
3 - 0
KISTEXT
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2022. október 8. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
2 - 3
DEAC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2022. október 9. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
SZOLNOKI SPC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
16:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2022. október 11. kedd
17:00
EVSI
1 - 3
HÉP-RÖPKE SE
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
2022. október 15. szombat
17:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 1
Kunhegyes TKKSE
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT TÓTH LÁSZLÓ SÉTÁNY 2
19:00
KISTEXT
0 - 3
SZOLNOKI SPC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
19:00
PALOTA RSC
3 - 0
EVSI
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2022. október 16. vasárnap
17:00
DEAC
3 - 0
SBTC
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
17:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2022. október 18. kedd
19:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
HÉP-RÖPKE SE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2022. október 20. csütörtök
19:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
SZOLNOKI SPC
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2022. október 28. péntek
18:00
EVSI
3 - 1
SBTC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
2022. október 29. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
HÉP-RÖPKE SE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2022. október 30. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN
3100 SALGÓTARJÁN KASSAI SOR 54
10:30
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
PALOTA RSC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
15:00
EVSI
2 - 3
KISTEXT
DR. KEMÉNY FERENC SPORTCSARNOK
3300 EGER STADION UTCA 8.
19:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
DEAC
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2022. november 5. szombat
17:00
PALOTA RSC
3 - 1
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
18:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 0
SBTC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
19:00
KISTEXT
0 - 3
DEAC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2022. november 6. vasárnap
10:00
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
EVSI
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
2022. november 12. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
EVSI
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
HÉP-RÖPKE SE
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
17:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 1
DEAC
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
19:00
KISTEXT
3 - 1
Kunhegyes TKKSE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2022. november 13. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
PALOTA RSC
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN
3100 SALGÓTARJÁN KASSAI SOR 54
2022. november 19. szombat
17:00
PALOTA RSC
3 - 1
SZOLNOKI SPC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
19:00
KISTEXT
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2022. november 20. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
18:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 0
DEAC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
2022. november 26. szombat
13:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
EVSI
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
14:00
DEAC
3 - 2
PALOTA RSC
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
KISTEXT
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2022. november 27. vasárnap
10:30
SBTC
0 - 3
Kunhegyes TKKSE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
2022. december 4. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN
3100 SALGÓTARJÁN KASSAI SOR 54
14:30
KISTEXT
3 - 2
HÉP-RÖPKE SE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
17:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 1
PALOTA RSC
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
17:00
DEAC
3 - 0
EVSI
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2022. december 10. szombat
17:00
PALOTA RSC
3 - 1
HÉP-RÖPKE SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2022. december 11. vasárnap
10:00
SBTC
1 - 3
KISTEXT
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
10:30
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
DEAC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
11:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 2
SZOLNOKI SPC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
18:00
EVSI
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM SPORTCSARNOKA
3300 EGER LEÁNYKA UTCA 6.
2022. december 17. szombat
18:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 0
EVSI
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
19:00
KISTEXT
0 - 3
PALOTA RSC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2022. december 18. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
17:00
DEAC
3 - 2
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
SBTC
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2023. január 21. szombat
14:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
SBTC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
KISTEXT
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
18:00
EVSI
0 - 3
PALOTA RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2023. január 22. vasárnap
10:00
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
HÉP-RÖPKE SE
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
10:30
SBTC
0 - 3
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
2023. január 28. szombat
15:00
DEAC
1 - 3
SZOLNOKI SPC
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
17:00
PALOTA RSC
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
18:00
HÉP-RÖPKE SE
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
19:00
KISTEXT
2 - 3
EVSI
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2023. február 4. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
PALOTA RSC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2023. február 5. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
HÉP-RÖPKE SE
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN
3100 SALGÓTARJÁN KASSAI SOR 54
10:00
Kunhegyes TKKSE
3 - 2
EVSI
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
17:00
DEAC
3 - 0
KISTEXT
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
17:00
SZOLNOKI SPC
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2023. február 11. szombat
17:00
PALOTA RSC
3 - 0
SBTC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2023. február 12. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
1 - 3
KISTEXT
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
14:00
DEAC
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
15:00
EVSI
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
DR. KEMÉNY FERENC SPORTCSARNOK
3300 EGER STADION UTCA 8.
17:00
HÉP-RÖPKE SE
1 - 3
SZOLNOKI SPC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
2023. február 17. péntek
19:30
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
KISTEXT
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2023. február 19. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
EVSI
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN
3100 SALGÓTARJÁN KASSAI SOR 54
11:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
17:00
DEAC
3 - 0
HÉP-RÖPKE SE
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
PALOTA RSC
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2023. február 25. szombat
17:00
PALOTA RSC
3 - 0
DEAC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2023. február 26. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
3 - 0
SBTC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
12:30
KISTEXT
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 1
EVSI
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
18:00
HÉP-RÖPKE SE
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
FOTÓGALÉRIA
2023.02.17.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - KISTEXT 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2023.02.12.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
EVSI - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2023.02.05.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - Vidux- Szegedi RSE 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2023.01.28.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KISTEXT - EVSI 2:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2023.01.21.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - SBTC 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2023.01.21.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - KISTEXT 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.12.11.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
EVSI - Vidux- Szegedi RSE 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.12.04.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - PALOTA RSC 3:1
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.12.04.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - Kunhegyes TKKSE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - DEAC 3:1
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - HÉP-RÖPKE SE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.30.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
EVSI - KISTEXT 2:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.20.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - SZOLNOKI SPORTCENTRUM 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.18.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - HÉP-RÖPKE SE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.11.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
EVSI - HÉP-RÖPKE SE 1:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.09.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - Kunhegyes TKKSE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.02.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 2:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.01.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - EVSI 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.09.25.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
EVSI - DEAC 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
Női NB II Kelet alapszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Vidux- Szegedi RSE 18 18 0 15 2 1 0 0 0 53 54 4 13,500 1432 765 1,872
2.
PALOTA RSC 18 13 5 10 3 0 2 1 2 41 44 18 2,444 1417 1104 1,284
3.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM 18 13 5 10 3 0 2 1 2 41 44 18 2,444 1412 1173 1,204
4.
KÖZGÁZ SC ÉS DSK 18 13 5 11 0 2 2 1 2 39 44 19 2,316 1427 1117 1,278
5.
DEAC 18 12 6 9 0 3 0 2 4 33 38 24 1,583 1355 1176 1,152
6.
HÉP-RÖPKE SE 18 8 10 5 3 0 1 2 7 25 28 33 0,848 1279 1339 0,955
7.
KISTEXT 18 6 12 1 3 2 1 1 10 17 21 43 0,488 1218 1454 0,838
8.
EVSI 18 4 14 2 1 1 2 2 10 13 18 45 0,400 1156 1428 0,810
9.
Kunhegyes TKKSE 18 3 15 2 0 1 0 3 12 8 12 47 0,255 951 1407 0,676
10.
SBTC 18 0 18 0 0 0 0 2 16 0 2 54 0,037 715 1399 0,511
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. szeptember 24. szombat
17:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 1
KISTEXT
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
SBTC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. szeptember 25. vasárnap
10:00
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
SZOLNOKI SPC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
15:00
EVSI
0 - 3
DEAC
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
17:00
PALOTA RSC
2 - 3
Vidux- Szegedi RSE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. október 1. szombat
14:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
EVSI
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
17:00
HÉP-RÖPKE SE
0 - 3
PALOTA RSC
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
19:00
KISTEXT
3 - 0
SBTC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. október 2. vasárnap
17:00
SZOLNOKI SPC
2 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
17:00
DEAC
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
2022. október 7. péntek
19:00
PALOTA RSC
3 - 0
KISTEXT
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. október 8. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
2 - 3
DEAC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. október 9. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
SZOLNOKI SPC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
16:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 11. kedd
17:00
EVSI
1 - 3
HÉP-RÖPKE SE
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
2022. október 15. szombat
17:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 1
Kunhegyes TKKSE
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
19:00
KISTEXT
0 - 3
SZOLNOKI SPC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
19:00
PALOTA RSC
3 - 0
EVSI
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. október 16. vasárnap
17:00
DEAC
3 - 0
SBTC
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
17:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 18. kedd
19:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
HÉP-RÖPKE SE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 20. csütörtök
19:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
SZOLNOKI SPC
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 28. péntek
18:00
EVSI
3 - 1
SBTC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2022. október 29. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
HÉP-RÖPKE SE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. október 30. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN SALGÓTARJÁN
10:30
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
PALOTA RSC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
15:00
EVSI
2 - 3
KISTEXT
DR. KEMÉNY FERENC SPORTCSARNOK EGER
19:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
DEAC
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2022. november 5. szombat
17:00
PALOTA RSC
3 - 1
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
18:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 0
SBTC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
19:00
KISTEXT
0 - 3
DEAC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. november 6. vasárnap
10:00
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
EVSI
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
2022. november 12. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
EVSI
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
HÉP-RÖPKE SE
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
17:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 1
DEAC
ETELKA SORI SPORTCSARNOK SZEGED
19:00
KISTEXT
3 - 1
Kunhegyes TKKSE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. november 13. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
PALOTA RSC
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN SALGÓTARJÁN
2022. november 19. szombat
17:00
PALOTA RSC
3 - 1
SZOLNOKI SPC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
19:00
KISTEXT
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. november 20. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
18:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 0
DEAC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
2022. november 26. szombat
13:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
EVSI
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
14:00
DEAC
3 - 2
PALOTA RSC
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
KISTEXT
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. november 27. vasárnap
10:30
SBTC
0 - 3
Kunhegyes TKKSE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2022. december 4. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN SALGÓTARJÁN
14:30
KISTEXT
3 - 2
HÉP-RÖPKE SE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
17:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 1
PALOTA RSC
ETELKA SORI SPORTCSARNOK SZEGED
17:00
DEAC
3 - 0
EVSI
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2022. december 10. szombat
17:00
PALOTA RSC
3 - 1
HÉP-RÖPKE SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. december 11. vasárnap
10:00
SBTC
1 - 3
KISTEXT
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
10:30
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
DEAC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
11:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 2
SZOLNOKI SPC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
18:00
EVSI
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM SPORTCSARNOKA EGER
2022. december 17. szombat
18:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 0
EVSI
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
19:00
KISTEXT
0 - 3
PALOTA RSC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. december 18. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
17:00
DEAC
3 - 2
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
SBTC
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2023. január 21. szombat
14:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
SBTC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
KISTEXT
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
18:00
EVSI
0 - 3
PALOTA RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2023. január 22. vasárnap
10:00
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
HÉP-RÖPKE SE
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
10:30
SBTC
0 - 3
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2023. január 28. szombat
15:00
DEAC
1 - 3
SZOLNOKI SPC
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
17:00
PALOTA RSC
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
18:00
HÉP-RÖPKE SE
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
19:00
KISTEXT
2 - 3
EVSI
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2023. február 4. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
PALOTA RSC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2023. február 5. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
HÉP-RÖPKE SE
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN SALGÓTARJÁN
10:00
Kunhegyes TKKSE
3 - 2
EVSI
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
17:00
DEAC
3 - 0
KISTEXT
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
17:00
SZOLNOKI SPC
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2023. február 11. szombat
17:00
PALOTA RSC
3 - 0
SBTC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2023. február 12. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
1 - 3
KISTEXT
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
14:00
DEAC
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
15:00
EVSI
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
DR. KEMÉNY FERENC SPORTCSARNOK EGER
17:00
HÉP-RÖPKE SE
1 - 3
SZOLNOKI SPC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
2023. február 17. péntek
19:30
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
KISTEXT
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2023. február 19. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
EVSI
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN SALGÓTARJÁN
11:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
17:00
DEAC
3 - 0
HÉP-RÖPKE SE
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
PALOTA RSC
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2023. február 25. szombat
17:00
PALOTA RSC
3 - 0
DEAC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2023. február 26. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
3 - 0
SBTC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
12:30
KISTEXT
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 1
EVSI
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
18:00
HÉP-RÖPKE SE
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
FOTÓGALÉRIA
2023.02.17.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - KISTEXT 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2023.02.12.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
EVSI - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2023.02.05.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - Vidux- Szegedi RSE 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2023.01.28.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KISTEXT - EVSI 2:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2023.01.21.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - SBTC 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2023.01.21.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - KISTEXT 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.12.11.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
EVSI - Vidux- Szegedi RSE 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.12.04.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - PALOTA RSC 3:1
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.12.04.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - Kunhegyes TKKSE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - DEAC 3:1
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - HÉP-RÖPKE SE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.30.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
EVSI - KISTEXT 2:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.20.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - SZOLNOKI SPORTCENTRUM 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.18.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - HÉP-RÖPKE SE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.11.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
EVSI - HÉP-RÖPKE SE 1:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - Kunhegyes TKKSE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.02.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 2:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.01.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - EVSI 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.09.25.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
EVSI - DEAC 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
FOTÓ
Női NB II Kelet alapszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Vidux- Szegedi RSE 18 18 0 53
2.
PALOTA RSC 18 13 5 41
3.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM 18 13 5 41
4.
KÖZGÁZ SC ÉS DSK 18 13 5 39
5.
DEAC 18 12 6 33
6.
HÉP-RÖPKE SE 18 8 10 25
7.
KISTEXT 18 6 12 17
8.
EVSI 18 4 14 13
9.
Kunhegyes TKKSE 18 3 15 8
10.
SBTC 18 0 18 0
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. szeptember 24. szombat
3 HÉP-RÖPKE SE
1 KISTEXT
17:00
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 SBTC
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. szeptember 25. vasárnap
0 Kunhegyes TKKSE
3 SZOLNOKI SPC
10:00
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
0 EVSI
3 DEAC
15:00
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
2 PALOTA RSC
3 Vidux- Szegedi RSE
17:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. október 1. szombat
3 Vidux- Szegedi RSE
0 EVSI
14:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
0 HÉP-RÖPKE SE
3 PALOTA RSC
17:00
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
3 KISTEXT
0 SBTC
19:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. október 2. vasárnap
2 SZOLNOKI SPC
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
17:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
3 DEAC
0 Kunhegyes TKKSE
17:00
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
2022. október 7. péntek
3 PALOTA RSC
0 KISTEXT
19:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. október 8. szombat
2 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 DEAC
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. október 9. vasárnap
0 SBTC
3 SZOLNOKI SPC
10:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
3 Vidux- Szegedi RSE
0 Kunhegyes TKKSE
16:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 11. kedd
1 EVSI
3 HÉP-RÖPKE SE
17:00
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
2022. október 15. szombat
3 HÉP-RÖPKE SE
1 Kunhegyes TKKSE
17:00
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
0 KISTEXT
3 SZOLNOKI SPC
19:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
3 PALOTA RSC
0 EVSI
19:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. október 16. vasárnap
3 DEAC
0 SBTC
17:00
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
3 Vidux- Szegedi RSE
0 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
17:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 18. kedd
3 Vidux- Szegedi RSE
0 HÉP-RÖPKE SE
19:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 20. csütörtök
3 Vidux- Szegedi RSE
0 SZOLNOKI SPC
19:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 28. péntek
3 EVSI
1 SBTC
18:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2022. október 29. szombat
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 HÉP-RÖPKE SE
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. október 30. vasárnap
0 SBTC
3 Vidux- Szegedi RSE
10:00
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN SALGÓTARJÁN
0 Kunhegyes TKKSE
3 PALOTA RSC
10:30
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
2 EVSI
3 KISTEXT
15:00
DR. KEMÉNY FERENC SPORTCSARNOK EGER
3 SZOLNOKI SPC
0 DEAC
19:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2022. november 5. szombat
3 PALOTA RSC
1 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
17:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
3 HÉP-RÖPKE SE
0 SBTC
18:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
0 KISTEXT
3 DEAC
19:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. november 6. vasárnap
0 Kunhegyes TKKSE
3 EVSI
10:00
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
2022. november 12. szombat
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 EVSI
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 SZOLNOKI SPC
0 HÉP-RÖPKE SE
17:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
3 Vidux- Szegedi RSE
1 DEAC
17:00
ETELKA SORI SPORTCSARNOK SZEGED
3 KISTEXT
1 Kunhegyes TKKSE
19:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. november 13. vasárnap
0 SBTC
3 PALOTA RSC
10:00
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN SALGÓTARJÁN
2022. november 19. szombat
3 PALOTA RSC
1 SZOLNOKI SPC
17:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
0 KISTEXT
3 Vidux- Szegedi RSE
19:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. november 20. vasárnap
0 Kunhegyes TKKSE
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
10:30
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
3 HÉP-RÖPKE SE
0 DEAC
18:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
2022. november 26. szombat
3 SZOLNOKI SPC