TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Fotó
Dokumentum Nyilatkozat TV
Női NB II Kelet alapszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Vidux- Szegedi RSE 10 10 0 7 2 1 0 0 0 29 30 4 7,500 832 452 1,841
2.
PALOTA RSC 10 7 3 5 2 0 2 1 0 23 26 11 2,364 831 692 1,201
3.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM 10 7 3 7 0 0 1 1 1 22 24 9 2,667 749 616 1,216
4.
KÖZGÁZ SC ÉS DSK 10 7 3 6 0 1 1 1 1 21 24 11 2,182 799 619 1,291
5.
DEAC 10 7 3 5 0 2 0 1 2 19 22 13 1,692 774 645 1,200
6.
HÉP-RÖPKE SE 10 5 5 2 3 0 1 0 4 16 17 18 0,944 750 771 0,973
7.
KISTEXT 10 4 6 1 1 2 0 1 5 10 13 23 0,565 689 794 0,868
8.
EVSI 10 2 8 1 1 0 1 1 6 7 9 25 0,360 606 787 0,770
9.
Kunhegyes TKKSE 10 1 9 1 0 0 0 2 7 3 5 27 0,185 500 785 0,637
10.
SBTC 10 0 10 0 0 0 0 1 9 0 1 30 0,033 403 772 0,522
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. szeptember 24. szombat
17:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 1
KISTEXT
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT TÓTH LÁSZLÓ SÉTÁNY 2
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
SBTC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2022. szeptember 25. vasárnap
10:00
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
SZOLNOKI SPC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
15:00
EVSI
0 - 3
DEAC
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
17:00
PALOTA RSC
2 - 3
Vidux- Szegedi RSE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2022. október 1. szombat
14:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
EVSI
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
17:00
HÉP-RÖPKE SE
0 - 3
PALOTA RSC
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT TÓTH LÁSZLÓ SÉTÁNY 2
19:00
KISTEXT
3 - 0
SBTC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2022. október 2. vasárnap
17:00
SZOLNOKI SPC
2 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
17:00
DEAC
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
2022. október 7. péntek
19:00
PALOTA RSC
3 - 0
KISTEXT
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2022. október 8. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
2 - 3
DEAC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2022. október 9. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
SZOLNOKI SPC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
16:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2022. október 11. kedd
17:00
EVSI
1 - 3
HÉP-RÖPKE SE
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
2022. október 15. szombat
17:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 1
Kunhegyes TKKSE
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT TÓTH LÁSZLÓ SÉTÁNY 2
19:00
KISTEXT
0 - 3
SZOLNOKI SPC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
19:00
PALOTA RSC
3 - 0
EVSI
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2022. október 16. vasárnap
17:00
DEAC
3 - 0
SBTC
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
17:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2022. október 18. kedd
19:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
HÉP-RÖPKE SE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2022. október 20. csütörtök
19:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
SZOLNOKI SPC
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2022. október 28. péntek
18:00
EVSI
3 - 1
SBTC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
2022. október 29. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
HÉP-RÖPKE SE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2022. október 30. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN
3100 SALGÓTARJÁN KASSAI SOR 54
10:30
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
PALOTA RSC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
15:00
EVSI
2 - 3
KISTEXT
DR. KEMÉNY FERENC SPORTCSARNOK
3300 EGER STADION UTCA 8.
19:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
DEAC
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2022. november 5. szombat
17:00
PALOTA RSC
3 - 1
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
18:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 0
SBTC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
19:00
KISTEXT
0 - 3
DEAC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2022. november 6. vasárnap
10:00
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
EVSI
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
2022. november 12. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
EVSI
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
HÉP-RÖPKE SE
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
17:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 1
DEAC
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
19:00
KISTEXT
3 - 1
Kunhegyes TKKSE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2022. november 13. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
PALOTA RSC
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN
3100 SALGÓTARJÁN KASSAI SOR 54
2022. november 19. szombat
17:00
PALOTA RSC
3 - 1
SZOLNOKI SPC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
19:00
KISTEXT
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2022. november 20. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
18:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 0
DEAC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
2022. november 26. szombat
13:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
EVSI
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
14:00
DEAC
3 - 2
PALOTA RSC
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
KISTEXT
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2022. november 27. vasárnap
10:30
SBTC
0 - 3
Kunhegyes TKKSE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
2022. december 4. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN
3100 SALGÓTARJÁN KASSAI SOR 54
14:30
KISTEXT
3 - 2
HÉP-RÖPKE SE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
17:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 1
PALOTA RSC
ETELKA SORI SPORTCSARNOK
6723 SZEGED FELSŐ TISZAPART 3
17:00
DEAC
3 - 0
EVSI
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2022. december 10. szombat
17:00
PALOTA RSC
HÉP-RÖPKE SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2022. december 11. vasárnap
10:00
SBTC
KISTEXT
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
10:30
Kunhegyes TKKSE
DEAC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
11:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
SZOLNOKI SPC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
18:00
EVSI
Vidux- Szegedi RSE
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM SPORTCSARNOKA
3300 EGER LEÁNYKA UTCA 6.
2022. december 17. szombat
18:00
HÉP-RÖPKE SE
EVSI
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
19:00
KISTEXT
PALOTA RSC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2022. december 18. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
Vidux- Szegedi RSE
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
17:00
DEAC
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
17:00
SZOLNOKI SPC
SBTC
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2023. január 21. szombat
15:00
EVSI
PALOTA RSC
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
17:00
SZOLNOKI SPC
KISTEXT
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
Vidux- Szegedi RSE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2023. január 22. vasárnap
10:00
Kunhegyes TKKSE
HÉP-RÖPKE SE
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
10:30
SBTC
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
2023. január 28. szombat
17:00
PALOTA RSC
Kunhegyes TKKSE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
17:00
HÉP-RÖPKE SE
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT TÓTH LÁSZLÓ SÉTÁNY 2
17:00
Vidux- Szegedi RSE
SBTC
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
17:00
DEAC
SZOLNOKI SPC
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
19:00
KISTEXT
EVSI
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2023. február 4. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
PALOTA RSC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2023. február 5. vasárnap
10:00
SBTC
HÉP-RÖPKE SE
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN
3100 SALGÓTARJÁN KASSAI SOR 54
10:00
Kunhegyes TKKSE
EVSI
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
17:00
DEAC
KISTEXT
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
17:00
SZOLNOKI SPC
Vidux- Szegedi RSE
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2023. február 11. szombat
17:00
PALOTA RSC
SBTC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2023. február 12. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
KISTEXT
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
14:00
DEAC
Vidux- Szegedi RSE
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
15:00
EVSI
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
17:00
HÉP-RÖPKE SE
SZOLNOKI SPC
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT TÓTH LÁSZLÓ SÉTÁNY 2
2023. február 18. szombat
17:00
Vidux- Szegedi RSE
KISTEXT
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
Kunhegyes TKKSE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2023. február 19. vasárnap
10:00
SBTC
EVSI
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN
3100 SALGÓTARJÁN KASSAI SOR 54
17:00
DEAC
HÉP-RÖPKE SE
DESOK SPORTCSARNOK
4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1
17:00
SZOLNOKI SPC
PALOTA RSC
TISZAVIRÁG ARÉNA
5000 SZOLNOK TISZALIGET
2023. február 25. szombat
17:00
PALOTA RSC
DEAC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
19:00
KISTEXT
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
2023. február 26. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
SBTC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM
5340 KUNHEGYES KUNMADARASI ÚT 1
15:00
EVSI
SZOLNOKI SPC
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
17:00
HÉP-RÖPKE SE
Vidux- Szegedi RSE
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT TÓTH LÁSZLÓ SÉTÁNY 2
FOTÓGALÉRIA
2022.12.04.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - PALOTA RSC 3:1
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - DEAC 3:1
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - HÉP-RÖPKE SE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.30.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
EVSI - KISTEXT 2:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.20.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - SZOLNOKI SPORTCENTRUM 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.18.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - HÉP-RÖPKE SE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.11.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
EVSI - HÉP-RÖPKE SE 1:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.09.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - Kunhegyes TKKSE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.02.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 2:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.01.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - EVSI 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.09.25.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
EVSI - DEAC 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
Női NB II Kelet alapszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Vidux- Szegedi RSE 10 10 0 7 2 1 0 0 0 29 30 4 7,500 832 452 1,841
2.
PALOTA RSC 10 7 3 5 2 0 2 1 0 23 26 11 2,364 831 692 1,201
3.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM 10 7 3 7 0 0 1 1 1 22 24 9 2,667 749 616 1,216
4.
KÖZGÁZ SC ÉS DSK 10 7 3 6 0 1 1 1 1 21 24 11 2,182 799 619 1,291
5.
DEAC 10 7 3 5 0 2 0 1 2 19 22 13 1,692 774 645 1,200
6.
HÉP-RÖPKE SE 10 5 5 2 3 0 1 0 4 16 17 18 0,944 750 771 0,973
7.
KISTEXT 10 4 6 1 1 2 0 1 5 10 13 23 0,565 689 794 0,868
8.
EVSI 10 2 8 1 1 0 1 1 6 7 9 25 0,360 606 787 0,770
9.
Kunhegyes TKKSE 10 1 9 1 0 0 0 2 7 3 5 27 0,185 500 785 0,637
10.
SBTC 10 0 10 0 0 0 0 1 9 0 1 30 0,033 403 772 0,522
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. szeptember 24. szombat
17:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 1
KISTEXT
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
SBTC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. szeptember 25. vasárnap
10:00
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
SZOLNOKI SPC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
15:00
EVSI
0 - 3
DEAC
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
17:00
PALOTA RSC
2 - 3
Vidux- Szegedi RSE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. október 1. szombat
14:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
EVSI
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
17:00
HÉP-RÖPKE SE
0 - 3
PALOTA RSC
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
19:00
KISTEXT
3 - 0
SBTC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. október 2. vasárnap
17:00
SZOLNOKI SPC
2 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
17:00
DEAC
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
2022. október 7. péntek
19:00
PALOTA RSC
3 - 0
KISTEXT
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. október 8. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
2 - 3
DEAC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. október 9. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
SZOLNOKI SPC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
16:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 11. kedd
17:00
EVSI
1 - 3
HÉP-RÖPKE SE
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
2022. október 15. szombat
17:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 1
Kunhegyes TKKSE
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
19:00
KISTEXT
0 - 3
SZOLNOKI SPC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
19:00
PALOTA RSC
3 - 0
EVSI
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. október 16. vasárnap
17:00
DEAC
3 - 0
SBTC
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
17:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 18. kedd
19:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
HÉP-RÖPKE SE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 20. csütörtök
19:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 0
SZOLNOKI SPC
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 28. péntek
18:00
EVSI
3 - 1
SBTC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2022. október 29. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
HÉP-RÖPKE SE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. október 30. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN SALGÓTARJÁN
10:30
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
PALOTA RSC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
15:00
EVSI
2 - 3
KISTEXT
DR. KEMÉNY FERENC SPORTCSARNOK EGER
19:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
DEAC
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2022. november 5. szombat
17:00
PALOTA RSC
3 - 1
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
18:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 0
SBTC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
19:00
KISTEXT
0 - 3
DEAC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. november 6. vasárnap
10:00
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
EVSI
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
2022. november 12. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
EVSI
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
HÉP-RÖPKE SE
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
17:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 1
DEAC
ETELKA SORI SPORTCSARNOK SZEGED
19:00
KISTEXT
3 - 1
Kunhegyes TKKSE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. november 13. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
PALOTA RSC
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN SALGÓTARJÁN
2022. november 19. szombat
17:00
PALOTA RSC
3 - 1
SZOLNOKI SPC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
19:00
KISTEXT
0 - 3
Vidux- Szegedi RSE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. november 20. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
18:00
HÉP-RÖPKE SE
3 - 0
DEAC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
2022. november 26. szombat
13:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
EVSI
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
14:00
DEAC
3 - 2
PALOTA RSC
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
KISTEXT
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. november 27. vasárnap
10:30
SBTC
0 - 3
Kunhegyes TKKSE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2022. december 4. vasárnap
10:00
SBTC
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN SALGÓTARJÁN
14:30
KISTEXT
3 - 2
HÉP-RÖPKE SE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
17:00
Vidux- Szegedi RSE
3 - 1
PALOTA RSC
ETELKA SORI SPORTCSARNOK SZEGED
17:00
DEAC
3 - 0
EVSI
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
17:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
Kunhegyes TKKSE
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2022. december 10. szombat
17:00
PALOTA RSC
HÉP-RÖPKE SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. december 11. vasárnap
10:00
SBTC
KISTEXT
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
10:30
Kunhegyes TKKSE
DEAC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
11:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
SZOLNOKI SPC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
18:00
EVSI
Vidux- Szegedi RSE
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM SPORTCSARNOKA EGER
2022. december 17. szombat
18:00
HÉP-RÖPKE SE
EVSI
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
19:00
KISTEXT
PALOTA RSC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. december 18. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
Vidux- Szegedi RSE
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
17:00
DEAC
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
17:00
SZOLNOKI SPC
SBTC
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2023. január 21. szombat
15:00
EVSI
PALOTA RSC
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
17:00
SZOLNOKI SPC
KISTEXT
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
Vidux- Szegedi RSE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2023. január 22. vasárnap
10:00
Kunhegyes TKKSE
HÉP-RÖPKE SE
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
10:30
SBTC
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2023. január 28. szombat
17:00
PALOTA RSC
Kunhegyes TKKSE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
17:00
HÉP-RÖPKE SE
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
17:00
Vidux- Szegedi RSE
SBTC
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
17:00
DEAC
SZOLNOKI SPC
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
19:00
KISTEXT
EVSI
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2023. február 4. szombat
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
PALOTA RSC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2023. február 5. vasárnap
10:00
SBTC
HÉP-RÖPKE SE
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN SALGÓTARJÁN
10:00
Kunhegyes TKKSE
EVSI
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
17:00
DEAC
KISTEXT
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
17:00
SZOLNOKI SPC
Vidux- Szegedi RSE
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2023. február 11. szombat
17:00
PALOTA RSC
SBTC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2023. február 12. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
KISTEXT
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
14:00
DEAC
Vidux- Szegedi RSE
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
15:00
EVSI
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
17:00
HÉP-RÖPKE SE
SZOLNOKI SPC
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
2023. február 18. szombat
17:00
Vidux- Szegedi RSE
KISTEXT
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
Kunhegyes TKKSE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2023. február 19. vasárnap
10:00
SBTC
EVSI
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN SALGÓTARJÁN
17:00
DEAC
HÉP-RÖPKE SE
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
17:00
SZOLNOKI SPC
PALOTA RSC
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2023. február 25. szombat
17:00
PALOTA RSC
DEAC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
19:00
KISTEXT
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2023. február 26. vasárnap
10:30
Kunhegyes TKKSE
SBTC
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
15:00
EVSI
SZOLNOKI SPC
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
17:00
HÉP-RÖPKE SE
Vidux- Szegedi RSE
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
FOTÓGALÉRIA
2022.12.04.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - PALOTA RSC 3:1
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - DEAC 3:1
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - HÉP-RÖPKE SE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.30.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
EVSI - KISTEXT 2:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.20.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - SZOLNOKI SPORTCENTRUM 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.18.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - HÉP-RÖPKE SE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.11.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
EVSI - HÉP-RÖPKE SE 1:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - Kunhegyes TKKSE 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.02.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 2:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.10.01.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vidux- Szegedi RSE - EVSI 3:0
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
2022.09.25.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
EVSI - DEAC 0:3
Nemzeti bajnokság II. osztálya Női NB II Kelet alapszakasz
FOTÓ
Női NB II Kelet alapszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Vidux- Szegedi RSE 10 10 0 29
2.
PALOTA RSC 10 7 3 23
3.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM 10 7 3 22
4.
KÖZGÁZ SC ÉS DSK 10 7 3 21
5.
DEAC 10 7 3 19
6.
HÉP-RÖPKE SE 10 5 5 16
7.
KISTEXT 10 4 6 10
8.
EVSI 10 2 8 7
9.
Kunhegyes TKKSE 10 1 9 3
10.
SBTC 10 0 10 0
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. szeptember 24. szombat
3 HÉP-RÖPKE SE
1 KISTEXT
17:00
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 SBTC
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. szeptember 25. vasárnap
0 Kunhegyes TKKSE
3 SZOLNOKI SPC
10:00
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
0 EVSI
3 DEAC
15:00
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
2 PALOTA RSC
3 Vidux- Szegedi RSE
17:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. október 1. szombat
3 Vidux- Szegedi RSE
0 EVSI
14:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
0 HÉP-RÖPKE SE
3 PALOTA RSC
17:00
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
3 KISTEXT
0 SBTC
19:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. október 2. vasárnap
2 SZOLNOKI SPC
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
17:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
3 DEAC
0 Kunhegyes TKKSE
17:00
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
2022. október 7. péntek
3 PALOTA RSC
0 KISTEXT
19:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. október 8. szombat
2 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 DEAC
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. október 9. vasárnap
0 SBTC
3 SZOLNOKI SPC
10:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
3 Vidux- Szegedi RSE
0 Kunhegyes TKKSE
16:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 11. kedd
1 EVSI
3 HÉP-RÖPKE SE
17:00
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM EGER
2022. október 15. szombat
3 HÉP-RÖPKE SE
1 Kunhegyes TKKSE
17:00
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA KECSKEMÉT
0 KISTEXT
3 SZOLNOKI SPC
19:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
3 PALOTA RSC
0 EVSI
19:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. október 16. vasárnap
3 DEAC
0 SBTC
17:00
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
3 Vidux- Szegedi RSE
0 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
17:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 18. kedd
3 Vidux- Szegedi RSE
0 HÉP-RÖPKE SE
19:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 20. csütörtök
3 Vidux- Szegedi RSE
0 SZOLNOKI SPC
19:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2022. október 28. péntek
3 EVSI
1 SBTC
18:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2022. október 29. szombat
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 HÉP-RÖPKE SE
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. október 30. vasárnap
0 SBTC
3 Vidux- Szegedi RSE
10:00
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN SALGÓTARJÁN
0 Kunhegyes TKKSE
3 PALOTA RSC
10:30
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
2 EVSI
3 KISTEXT
15:00
DR. KEMÉNY FERENC SPORTCSARNOK EGER
3 SZOLNOKI SPC
0 DEAC
19:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
2022. november 5. szombat
3 PALOTA RSC
1 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
17:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
3 HÉP-RÖPKE SE
0 SBTC
18:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
0 KISTEXT
3 DEAC
19:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. november 6. vasárnap
0 Kunhegyes TKKSE
3 EVSI
10:00
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
2022. november 12. szombat
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 EVSI
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 SZOLNOKI SPC
0 HÉP-RÖPKE SE
17:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
3 Vidux- Szegedi RSE
1 DEAC
17:00
ETELKA SORI SPORTCSARNOK SZEGED
3 KISTEXT
1 Kunhegyes TKKSE
19:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. november 13. vasárnap
0 SBTC
3 PALOTA RSC
10:00
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN SALGÓTARJÁN
2022. november 19. szombat
3 PALOTA RSC
1 SZOLNOKI SPC
17:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
0 KISTEXT
3 Vidux- Szegedi RSE
19:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
2022. november 20. vasárnap
0 Kunhegyes TKKSE
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
10:30
KUNHEGYESI MIKROTÉRSÉGI TORNATEREM KUNHEGYES
3 HÉP-RÖPKE SE
0 DEAC
18:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
2022. november 26. szombat
3 SZOLNOKI SPC
0 EVSI
13:00
TISZAVIRÁG ARÉNA SZOLNOK
3 DEAC
2 PALOTA RSC
14:00
DESOK SPORTCSARNOK DEBRECEN
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 KISTEXT
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. november 27. vasárnap
0 SBTC
3 Kunhegyes TKKSE
10:30
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2022. december 4. vasárnap
0 SBTC
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
10:00
VÁROSI SPORTCSARNOK - SALGÓTARJÁN SALGÓTARJÁN
3 KISTEXT
2 HÉP-RÖPKE SE
14:30
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
3 Vidux- Szegedi RSE
1 PALOTA RSC
17:00
ETELKA SORI SPORTCSARNOK SZEGED