TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
Női NB II - U21 `A` csoport
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC 8 7 1 7 0 0 1 0 0 22 23 3 7,667 627 348 1,802
2.
KÖZGÁZ SC ÉS DSK 7 6 1 2 3 1 0 0 1 17 18 8 2,250 611 526 1,162
3.
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 8 5 3 3 1 1 0 2 1 14 17 12 1,417 636 614 1,036
4.
Szent Benedek RA 8 4 4 3 1 0 1 0 3 13 14 13 1,077 568 571 0,995
5.
SZoESE 7 3 4 0 1 2 1 2 1 8 13 17 0,765 588 669 0,879
6.
Széchenyi Győr 8 1 7 0 1 0 1 1 5 4 6 22 0,273 497 662 0,751
7.
VESC 8 1 7 0 1 0 0 3 4 3 6 22 0,273 530 667 0,795
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 2. szombat
17:00
Széchenyi Győr
0 - 3
VASAS SC
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1.
2021. október 3. vasárnap
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 - 0
VESC
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
17:00
Szent Benedek RA
3 - 0
SZoESE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2021. október 9. szombat
17:00
zárt kapu
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 1
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2021. október 10. vasárnap
13:00
VASAS SC
3 - 0
Szent Benedek RA
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
16:00
VESC
1 - 3
Széchenyi Győr
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
2021. október 17. vasárnap
17:00
Széchenyi Győr
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1.
17:00
Szent Benedek RA
3 - 0
VESC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2021. október 29. péntek
18:00
VESC
1 - 3
SZoESE
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
2021. október 30. szombat
15:00
zárt kapu
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
Szent Benedek RA
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2021. október 31. vasárnap
14:00
Széchenyi Győr
0 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1.
2021. november 6. szombat
14:00
Szent Benedek RA
2 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2021. november 7. vasárnap
13:00
VASAS SC
3 - 0
VESC
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
15:30
SZoESE
2 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
2021. november 10. szerda
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 - 3
VASAS SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2021. november 13. szombat
14:00
SZoESE
3 - 2
VASAS SC
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
2021. november 14. vasárnap
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 - 1
SZoESE
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
17:00
Szent Benedek RA
3 - 0
Széchenyi Győr
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2021. november 21. vasárnap
15:00
SZoESE
3 - 2
Széchenyi Győr
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
16:00
VESC
1 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
17:00
VASAS SC
3 - 0
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2021. november 28. vasárnap
11:00
SZoESE
1 - 3
Szent Benedek RA
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
14:00
VASAS SC
3 - 0
Széchenyi Győr
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
16:00
VESC
0 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
2021. december 4. szombat
13:30
Széchenyi Győr
1 - 3
VESC
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1.
14:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
1 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
2021. december 5. vasárnap
12:00
Szent Benedek RA
0 - 3
VASAS SC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2021. december 12. vasárnap
11:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
Széchenyi Győr
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
14:00
VASAS SC
SZoESE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
16:00
VESC
Szent Benedek RA
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
2021. december 18. szombat
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
Széchenyi Győr
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
2021. december 19. vasárnap
15:00
SZoESE
VESC
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
17:00
Szent Benedek RA
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2022. január 9. vasárnap
11:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
SZoESE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
12:00
Széchenyi Győr
Szent Benedek RA
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1.
2022. január 16. vasárnap
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
Szent Benedek RA
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
16:00
VESC
VASAS SC
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
2022. január 19. szerda
19:30
VASAS SC
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
2022. január 23. vasárnap
16:00
SZoESE
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
2022. január 29. szombat
15:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
VESC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2022. január 30. vasárnap
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
VASAS SC
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
17:00
Széchenyi Győr
SZoESE
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1.
FOTÓGALÉRIA
2021.12.04.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 1:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
VASAS SC - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.11.06.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Szent Benedek RA - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 2:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.29.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
VESC - SZoESE 1:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
Női NB II - U21 `A` csoport
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC 8 7 1 7 0 0 1 0 0 22 23 3 7,667 627 348 1,802
2.
KÖZGÁZ SC ÉS DSK 7 6 1 2 3 1 0 0 1 17 18 8 2,250 611 526 1,162
3.
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 8 5 3 3 1 1 0 2 1 14 17 12 1,417 636 614 1,036
4.
Szent Benedek RA 8 4 4 3 1 0 1 0 3 13 14 13 1,077 568 571 0,995
5.
SZoESE 7 3 4 0 1 2 1 2 1 8 13 17 0,765 588 669 0,879
6.
Széchenyi Győr 8 1 7 0 1 0 1 1 5 4 6 22 0,273 497 662 0,751
7.
VESC 8 1 7 0 1 0 0 3 4 3 6 22 0,273 530 667 0,795
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 2. szombat
17:00
Széchenyi Győr
0 - 3
VASAS SC
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
2021. október 3. vasárnap
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 - 0
VESC
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
17:00
Szent Benedek RA
3 - 0
SZoESE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. október 9. szombat
17:00
zárt
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 1
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2021. október 10. vasárnap
13:00
VASAS SC
3 - 0
Szent Benedek RA
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
16:00
VESC
1 - 3
Széchenyi Győr
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
2021. október 17. vasárnap
17:00
Széchenyi Győr
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
17:00
Szent Benedek RA
3 - 0
VESC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. október 29. péntek
18:00
VESC
1 - 3
SZoESE
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2021. október 30. szombat
15:00
zárt
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
Szent Benedek RA
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2021. október 31. vasárnap
14:00
Széchenyi Győr
0 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
2021. november 6. szombat
14:00
Szent Benedek RA
2 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. november 7. vasárnap
13:00
VASAS SC
3 - 0
VESC
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
15:30
SZoESE
2 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2021. november 10. szerda
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 - 3
VASAS SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2021. november 13. szombat
14:00
SZoESE
3 - 2
VASAS SC
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2021. november 14. vasárnap
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 - 1
SZoESE
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
17:00
Szent Benedek RA
3 - 0
Széchenyi Győr
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. november 21. vasárnap
15:00
SZoESE
3 - 2
Széchenyi Győr
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
16:00
VESC
1 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
17:00
VASAS SC
3 - 0
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2021. november 28. vasárnap
11:00
SZoESE
1 - 3
Szent Benedek RA
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
14:00
VASAS SC
3 - 0
Széchenyi Győr
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
16:00
VESC
0 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2021. december 4. szombat
13:30
Széchenyi Győr
1 - 3
VESC
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
14:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
1 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
2021. december 5. vasárnap
12:00
Szent Benedek RA
0 - 3
VASAS SC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. december 12. vasárnap
11:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
Széchenyi Győr
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
14:00
VASAS SC
SZoESE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
16:00
VESC
Szent Benedek RA
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2021. december 18. szombat
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
Széchenyi Győr
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
2021. december 19. vasárnap
15:00
SZoESE
VESC
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
17:00
Szent Benedek RA
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. január 9. vasárnap
11:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
SZoESE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
12:00
Széchenyi Győr
Szent Benedek RA
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
2022. január 16. vasárnap
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
Szent Benedek RA
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
16:00
VESC
VASAS SC
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2022. január 19. szerda
19:30
VASAS SC
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
2022. január 23. vasárnap
16:00
SZoESE
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2022. január 29. szombat
15:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
VESC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. január 30. vasárnap
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
VASAS SC
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
17:00
Széchenyi Győr
SZoESE
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
FOTÓGALÉRIA
2021.12.04.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 1:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
VASAS SC - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.11.06.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Szent Benedek RA - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 2:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.29.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
VESC - SZoESE 1:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
FOTÓ
Női NB II - U21 `A` csoport
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
VASAS SC 8 7 1 22
2.
KÖZGÁZ SC ÉS DSK 7 6 1 17
3.
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 8 5 3 14
4.
Szent Benedek RA 8 4 4 13
5.
SZoESE 7 3 4 8
6.
Széchenyi Győr 8 1 7 4
7.
VESC 8 1 7 3
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 2. szombat
0 Széchenyi Győr
3 VASAS SC
17:00
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
2021. október 3. vasárnap
3 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
0 VESC
13:00
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
3 Szent Benedek RA
0 SZoESE
17:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. október 9. szombat
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
1 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
17:00 zárt
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2021. október 10. vasárnap
3 VASAS SC
0 Szent Benedek RA
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
1 VESC
3 Széchenyi Győr
16:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
2021. október 17. vasárnap
0 Széchenyi Győr
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
17:00
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
3 Szent Benedek RA
0 VESC
17:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. október 29. péntek
1 VESC
3 SZoESE
18:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2021. október 30. szombat
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 Szent Benedek RA
15:00 zárt
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2021. október 31. vasárnap
0 Széchenyi Győr
3 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
14:00
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
2021. november 6. szombat
2 Szent Benedek RA
3 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
14:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. november 7. vasárnap
3 VASAS SC
0 VESC
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
2 SZoESE
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
15:30
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2021. november 10. szerda
0 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 VASAS SC
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2021. november 13. szombat
3 SZoESE
2 VASAS SC
14:00
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2021. november 14. vasárnap
3 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
1 SZoESE
13:00
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
3 Szent Benedek RA
0 Széchenyi Győr
17:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. november 21. vasárnap
3 SZoESE
2 Széchenyi Győr
15:00
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
1 VESC
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
16:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
3 VASAS SC
0 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
17:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2021. november 28. vasárnap
1 SZoESE
3 Szent Benedek RA
11:00
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
3 VASAS SC
0 Széchenyi Győr
14:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
0 VESC
3 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
16:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2021. december 4. szombat
1 Széchenyi Győr
3 VESC
13:30
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
1 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
14:00
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
2021. december 5. vasárnap
0 Szent Benedek RA
3 VASAS SC
12:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. december 12. vasárnap
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
Széchenyi Győr
11:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
VASAS SC
SZoESE
14:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
VESC
Szent Benedek RA
16:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2021. december 18. szombat
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
Széchenyi Győr
13:00
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
2021. december 19. vasárnap
SZoESE
VESC
15:00
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
Szent Benedek RA
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
17:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. január 9. vasárnap
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
SZoESE
11:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
Széchenyi Győr
Szent Benedek RA
12:00
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
2022. január 16. vasárnap
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
Szent Benedek RA
13:00
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
VESC
VASAS SC
16:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2022. január 19. szerda
VASAS SC
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
19:30
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
2022. január 23. vasárnap
SZoESE
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
16:00
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2022. január 29. szombat
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
VESC
15:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. január 30. vasárnap
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
VASAS SC
13:00
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
Széchenyi Győr
SZoESE
17:00
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
FOTÓGALÉRIA
2021.12.04.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 1:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
VASAS SC - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.11.06.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Szent Benedek RA - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 2:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.29.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
VESC - SZoESE 1:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu