TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Fotó
Dokumentum Nyilatkozat TV
Női NB II - U21 `A` csoport
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC 12 11 1 11 0 0 1 0 0 34 35 3 11,667 927 552 1,679
2.
KÖZGÁZ SC ÉS DSK 12 10 2 5 3 2 0 0 2 28 30 13 2,308 991 836 1,185
3.
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 12 8 4 5 2 1 0 2 2 23 26 16 1,625 935 817 1,144
4.
Szent Benedek RA 12 6 6 5 1 0 2 0 4 20 22 19 1,158 852 854 0,998
5.
SZoESE 12 3 9 0 1 2 1 3 5 8 14 32 0,438 840 1063 0,790
6.
Széchenyi Győr 12 2 10 1 1 0 1 2 7 7 10 31 0,323 755 978 0,772
7.
VESC 12 2 10 0 2 0 0 3 7 6 9 32 0,281 781 981 0,796
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 2. szombat
17:00
Széchenyi Győr
0 - 3
VASAS SC
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1.
2021. október 3. vasárnap
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 - 0
VESC
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
17:00
Szent Benedek RA
3 - 0
SZoESE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2021. október 9. szombat
17:00
zárt kapu
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 1
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2021. október 10. vasárnap
13:00
VASAS SC
3 - 0
Szent Benedek RA
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
16:00
VESC
1 - 3
Széchenyi Győr
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
2021. október 17. vasárnap
17:00
Széchenyi Győr
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1.
17:00
Szent Benedek RA
3 - 0
VESC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2021. október 29. péntek
18:00
VESC
1 - 3
SZoESE
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
2021. október 30. szombat
15:00
zárt kapu
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
Szent Benedek RA
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2021. október 31. vasárnap
14:00
Széchenyi Győr
0 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1.
2021. november 6. szombat
14:00
Szent Benedek RA
2 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2021. november 7. vasárnap
13:00
VASAS SC
3 - 0
VESC
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
15:30
SZoESE
2 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
2021. november 10. szerda
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 - 3
VASAS SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2021. november 13. szombat
14:00
SZoESE
3 - 2
VASAS SC
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
2021. november 14. vasárnap
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 - 1
SZoESE
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
17:00
Szent Benedek RA
3 - 0
Széchenyi Győr
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2021. november 21. vasárnap
15:00
SZoESE
3 - 2
Széchenyi Győr
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
16:00
VESC
1 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
17:00
VASAS SC
3 - 0
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2021. november 28. vasárnap
11:00
SZoESE
1 - 3
Szent Benedek RA
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
14:00
VASAS SC
3 - 0
Széchenyi Győr
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
16:00
VESC
0 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
2021. december 4. szombat
13:30
Széchenyi Győr
1 - 3
VESC
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1.
14:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
1 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
2021. december 5. vasárnap
12:00
Szent Benedek RA
0 - 3
VASAS SC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2021. december 12. vasárnap
11:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
Széchenyi Győr
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
14:00
VASAS SC
3 - 0
SZoESE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
16:00
VESC
0 - 3
Szent Benedek RA
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
2021. december 18. szombat
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 - 1
Széchenyi Győr
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
2021. december 19. vasárnap
15:00
SZoESE
1 - 3
VESC
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
17:00
Szent Benedek RA
2 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2022. január 9. vasárnap
11:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
SZoESE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
12:00
Széchenyi Győr
0 - 3
Szent Benedek RA
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1.
2022. január 16. vasárnap
16:00
VESC
0 - 3
VASAS SC
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
2022. január 19. szerda
17:30
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 - 0
Szent Benedek RA
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
19:30
VASAS SC
3 - 0
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
2022. január 23. vasárnap
16:00
SZoESE
0 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY KÁROLYI GÁSPÁR TÉR 4
2022. január 25. kedd
17:30
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
VESC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2022. január 30. vasárnap
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
0 - 3
VASAS SC
VÁROSI SPORTCSARNOK
8400 AJKA SPORT UTCA 23
17:00
Széchenyi Győr
3 - 0
SZoESE
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
9026 GYŐR EGYETEM TÉR 1.
FOTÓGALÉRIA
2022.01.19.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - Szent Benedek RA 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.12.18.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - Széchenyi Győr 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.12.04.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 1:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
VASAS SC - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.11.06.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Szent Benedek RA - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 2:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.29.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
VESC - SZoESE 1:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
Női NB II - U21 `A` csoport
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC 12 11 1 11 0 0 1 0 0 34 35 3 11,667 927 552 1,679
2.
KÖZGÁZ SC ÉS DSK 12 10 2 5 3 2 0 0 2 28 30 13 2,308 991 836 1,185
3.
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 12 8 4 5 2 1 0 2 2 23 26 16 1,625 935 817 1,144
4.
Szent Benedek RA 12 6 6 5 1 0 2 0 4 20 22 19 1,158 852 854 0,998
5.
SZoESE 12 3 9 0 1 2 1 3 5 8 14 32 0,438 840 1063 0,790
6.
Széchenyi Győr 12 2 10 1 1 0 1 2 7 7 10 31 0,323 755 978 0,772
7.
VESC 12 2 10 0 2 0 0 3 7 6 9 32 0,281 781 981 0,796
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 2. szombat
17:00
Széchenyi Győr
0 - 3
VASAS SC
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
2021. október 3. vasárnap
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 - 0
VESC
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
17:00
Szent Benedek RA
3 - 0
SZoESE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. október 9. szombat
17:00
zárt
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 1
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2021. október 10. vasárnap
13:00
VASAS SC
3 - 0
Szent Benedek RA
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
16:00
VESC
1 - 3
Széchenyi Győr
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
2021. október 17. vasárnap
17:00
Széchenyi Győr
0 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
17:00
Szent Benedek RA
3 - 0
VESC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. október 29. péntek
18:00
VESC
1 - 3
SZoESE
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2021. október 30. szombat
15:00
zárt
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
Szent Benedek RA
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2021. október 31. vasárnap
14:00
Széchenyi Győr
0 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
2021. november 6. szombat
14:00
Szent Benedek RA
2 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. november 7. vasárnap
13:00
VASAS SC
3 - 0
VESC
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
15:30
SZoESE
2 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2021. november 10. szerda
17:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 - 3
VASAS SC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2021. november 13. szombat
14:00
SZoESE
3 - 2
VASAS SC
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2021. november 14. vasárnap
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 - 1
SZoESE
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
17:00
Szent Benedek RA
3 - 0
Széchenyi Győr
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. november 21. vasárnap
15:00
SZoESE
3 - 2
Széchenyi Győr
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
16:00
VESC
1 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
17:00
VASAS SC
3 - 0
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2021. november 28. vasárnap
11:00
SZoESE
1 - 3
Szent Benedek RA
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
14:00
VASAS SC
3 - 0
Széchenyi Győr
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
16:00
VESC
0 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2021. december 4. szombat
13:30
Széchenyi Győr
1 - 3
VESC
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
14:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
1 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
2021. december 5. vasárnap
12:00
Szent Benedek RA
0 - 3
VASAS SC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. december 12. vasárnap
11:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
Széchenyi Győr
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
14:00
VASAS SC
3 - 0
SZoESE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
16:00
VESC
0 - 3
Szent Benedek RA
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2021. december 18. szombat
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 - 1
Széchenyi Győr
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
2021. december 19. vasárnap
15:00
SZoESE
1 - 3
VESC
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
17:00
Szent Benedek RA
2 - 3
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. január 9. vasárnap
11:00
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
SZoESE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
12:00
Széchenyi Győr
0 - 3
Szent Benedek RA
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
2022. január 16. vasárnap
16:00
VESC
0 - 3
VASAS SC
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2022. január 19. szerda
17:30
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 - 0
Szent Benedek RA
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
19:30
VASAS SC
3 - 0
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
2022. január 23. vasárnap
16:00
SZoESE
0 - 3
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2022. január 25. kedd
17:30
KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 - 0
VESC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. január 30. vasárnap
13:00
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
0 - 3
VASAS SC
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
17:00
Széchenyi Győr
3 - 0
SZoESE
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
FOTÓGALÉRIA
2022.01.19.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - Szent Benedek RA 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.12.18.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - Széchenyi Győr 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.12.04.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 1:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
VASAS SC - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.11.06.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Szent Benedek RA - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 2:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.29.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
VESC - SZoESE 1:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
FOTÓ
Női NB II - U21 `A` csoport
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
VASAS SC 12 11 1 34
2.
KÖZGÁZ SC ÉS DSK 12 10 2 28
3.
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 12 8 4 23
4.
Szent Benedek RA 12 6 6 20
5.
SZoESE 12 3 9 8
6.
Széchenyi Győr 12 2 10 7
7.
VESC 12 2 10 6
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 2. szombat
0 Széchenyi Győr
3 VASAS SC
17:00
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
2021. október 3. vasárnap
3 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
0 VESC
13:00
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
3 Szent Benedek RA
0 SZoESE
17:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. október 9. szombat
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
1 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
17:00 zárt
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2021. október 10. vasárnap
3 VASAS SC
0 Szent Benedek RA
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
1 VESC
3 Széchenyi Győr
16:00
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
2021. október 17. vasárnap
0 Széchenyi Győr
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
17:00
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
3 Szent Benedek RA
0 VESC
17:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. október 29. péntek
1 VESC
3 SZoESE
18:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2021. október 30. szombat
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 Szent Benedek RA
15:00 zárt
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2021. október 31. vasárnap
0 Széchenyi Győr
3 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
14:00
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
2021. november 6. szombat
2 Szent Benedek RA
3 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
14:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. november 7. vasárnap
3 VASAS SC
0 VESC
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
2 SZoESE
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
15:30
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2021. november 10. szerda
0 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
3 VASAS SC
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2021. november 13. szombat
3 SZoESE
2 VASAS SC
14:00
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2021. november 14. vasárnap
3 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
1 SZoESE
13:00
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
3 Szent Benedek RA
0 Széchenyi Győr
17:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. november 21. vasárnap
3 SZoESE
2 Széchenyi Győr
15:00
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
1 VESC
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
16:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
3 VASAS SC
0 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
17:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2021. november 28. vasárnap
1 SZoESE
3 Szent Benedek RA
11:00
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
3 VASAS SC
0 Széchenyi Győr
14:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
0 VESC
3 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
16:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2021. december 4. szombat
1 Széchenyi Győr
3 VESC
13:30
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
1 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
14:00
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
2021. december 5. vasárnap
0 Szent Benedek RA
3 VASAS SC
12:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2021. december 12. vasárnap
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 Széchenyi Győr
11:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 VASAS SC
0 SZoESE
14:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
0 VESC
3 Szent Benedek RA
16:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2021. december 18. szombat
3 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
1 Széchenyi Győr
13:00
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
2021. december 19. vasárnap
1 SZoESE
3 VESC
15:00
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2 Szent Benedek RA
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
17:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. január 9. vasárnap
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 SZoESE
11:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
0 Széchenyi Győr
3 Szent Benedek RA
12:00
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
2022. január 16. vasárnap
0 VESC
3 VASAS SC
16:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2022. január 19. szerda
3 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
0 Szent Benedek RA
17:30
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
3 VASAS SC
0 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
19:30
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
2022. január 23. vasárnap
0 SZoESE
3 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
16:00
ELTE SAVARIA EGYETEMI KÖZPONT SZOMBATHELY
2022. január 25. kedd
3 KÖZGÁZ SC ÉS DSK
0 VESC
17:30
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2022. január 30. vasárnap
0 RÖPISULI SPORTEGYESÜLET
3 VASAS SC
13:00
VÁROSI SPORTCSARNOK AJKA
3 Széchenyi Győr
0 SZoESE
17:00
EGYETEMI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA GYŐR
FOTÓGALÉRIA
2022.01.19.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - Szent Benedek RA 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.12.18.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - Széchenyi Győr 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.12.04.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - KÖZGÁZ SC ÉS DSK 1:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
VASAS SC - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.11.06.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Szent Benedek RA - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 2:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.29.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
VESC - SZoESE 1:3
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KÖZGÁZ SC ÉS DSK - RÖPISULI SPORTEGYESÜLET 3:1
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
2021.10.03.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
RÖPISULI SPORTEGYESÜLET - VESC 3:0
Női NB II - U21 `A` csoport
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu