TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
Leány U20 II. o. Nyugat alapszakasz
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
KASI U20 8 8 0 16 24 3 8,000 642 391 1,642
2.
Szent Benedek RA Kék 8 7 1 15 23 4 5,750 645 490 1,316
3.
BVSC-Zugló Kék 8 6 2 14 19 9 2,111 634 529 1,198
4.
TRSE 8 4 4 12 14 14 1,000 570 538 1,059
5.
PTE-PEAC - A 8 4 4 12 17 17 1,000 723 696 1,039
6.
HALADÁS VSE - SZOSI 8 3 5 11 11 17 0,647 559 599 0,933
7.
DELTA Röplabda SE 8 3 5 11 10 16 0,625 491 578 0,849
8.
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A 8 1 7 9 7 21 0,333 541 635 0,852
9.
EMERICUS-BDSE 8 0 8 8 0 24 0,000 251 600 0,418
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. szeptember 24. szombat
11:00
TRSE
0 - 3
SZBRA Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:00
DELTA Röplabda SE
0 - 3
BVSC-Zugló Kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:00
KASI U20
3 - 1
PTE-PEAC - A
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM
7400 KAPOSVÁR PÁZMÁNY PÉTER UTCA 17.
12:30
SZBRA Kék
3 - 0
HALADÁS VSE - SZOSI
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
12:30
BVSC-Zugló Kék
3 - 1
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
12:30
PTE-PEAC - A
3 - 0
EMERICUS-BDSE
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM
7400 KAPOSVÁR PÁZMÁNY PÉTER UTCA 17.
14:00
TRSE
3 - 1
HALADÁS VSE - SZOSI
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
14:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
14:00
KASI U20
3 - 0
EMERICUS-BDSE
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM
7400 KAPOSVÁR PÁZMÁNY PÉTER UTCA 17.
2022. október 8. szombat
11:00
DELTA Röplabda SE
1 - 3
PTE-PEAC - A
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
1 - 3
TRSE
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
11:00
SZBRA Kék
3 - 0
EMERICUS-BDSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
12:30
PTE-PEAC - A
2 - 3
HALADÁS VSE - SZOSI
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
12:30
TRSE
0 - 3
KASI U20
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
12:30
EMERICUS-BDSE
0 - 3
BVSC-Zugló Kék
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
14:00
DELTA Röplabda SE
3 - 1
HALADÁS VSE - SZOSI
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
14:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
0 - 3
KASI U20
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
14:00
SZBRA Kék
3 - 1
BVSC-Zugló Kék
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2022. október 22. szombat
10:00
SZBRA Kék
2 - 3
KASI U20
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
11:00
BVSC-Zugló Kék
3 - 0
TRSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
12:00
KASI U20
3 - 0
DELTA Röplabda SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
12:30
HALADÁS VSE - SZOSI
3 - 0
EMERICUS-BDSE
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
13:00
TRSE
2 - 3
PTE-PEAC - A
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
14:00
SZBRA Kék
3 - 0
DELTA Röplabda SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
14:30
EMERICUS-BDSE
0 - 3
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
15:00
BVSC-Zugló Kék
3 - 2
PTE-PEAC - A
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
16:30
HALADÁS VSE - SZOSI
3 - 0
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM
9700 SZOMBATHELY ROHONCI ÚT 3
2022. november 13. vasárnap
11:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
EMERICUS-BDSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:00
PTE-PEAC - A
0 - 3
SZBRA Kék
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
11:00
KASI U20
3 - 0
HALADÁS VSE - SZOSI
VÁROSI SPORTCSARNOK
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
13:00
EMERICUS-BDSE
0 - 3
TRSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
SZBRA Kék
3 - 0
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
13:00
HALADÁS VSE - SZOSI
0 - 3
BVSC-Zugló Kék
VÁROSI SPORTCSARNOK
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
15:00
DELTA Röplabda SE
0 - 3
TRSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 2
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
15:00
KASI U20
3 - 0
BVSC-Zugló Kék
VÁROSI SPORTCSARNOK
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
FOTÓGALÉRIA
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
HALADÁS VSE - SZOSI - EMERICUS-BDSE 3:0
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 II. o. Nyugat alapszakasz
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
HALADÁS VSE-SZOSI - ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A 3:0
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 II. o. Nyugat alapszakasz
Leány U20 II. o. Nyugat alapszakasz
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
KASI U20 8 8 0 16 24 3 8,000 642 391 1,642
2.
Szent Benedek RA Kék 8 7 1 15 23 4 5,750 645 490 1,316
3.
BVSC-Zugló Kék 8 6 2 14 19 9 2,111 634 529 1,198
4.
TRSE 8 4 4 12 14 14 1,000 570 538 1,059
5.
PTE-PEAC - A 8 4 4 12 17 17 1,000 723 696 1,039
6.
HALADÁS VSE - SZOSI 8 3 5 11 11 17 0,647 559 599 0,933
7.
DELTA Röplabda SE 8 3 5 11 10 16 0,625 491 578 0,849
8.
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A 8 1 7 9 7 21 0,333 541 635 0,852
9.
EMERICUS-BDSE 8 0 8 8 0 24 0,000 251 600 0,418
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. szeptember 24. szombat
11:00
TRSE
0 - 3
SZBRA Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
11:00
DELTA Röplabda SE
0 - 3
BVSC-Zugló Kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
11:00
KASI U20
3 - 1
PTE-PEAC - A
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
12:30
SZBRA Kék
3 - 0
HALADÁS VSE - SZOSI
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
12:30
BVSC-Zugló Kék
3 - 1
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
12:30
PTE-PEAC - A
3 - 0
EMERICUS-BDSE
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
14:00
TRSE
3 - 1
HALADÁS VSE - SZOSI
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
14:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
14:00
KASI U20
3 - 0
EMERICUS-BDSE
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
2022. október 8. szombat
11:00
DELTA Röplabda SE
1 - 3
PTE-PEAC - A
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
11:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
1 - 3
TRSE
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
11:00
SZBRA Kék
3 - 0
EMERICUS-BDSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
12:30
PTE-PEAC - A
2 - 3
HALADÁS VSE - SZOSI
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
12:30
TRSE
0 - 3
KASI U20
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
12:30
EMERICUS-BDSE
0 - 3
BVSC-Zugló Kék
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
14:00
DELTA Röplabda SE
3 - 1
HALADÁS VSE - SZOSI
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
14:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
0 - 3
KASI U20
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
14:00
SZBRA Kék
3 - 1
BVSC-Zugló Kék
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. október 22. szombat
10:00
SZBRA Kék
2 - 3
KASI U20
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
11:00
BVSC-Zugló Kék
3 - 0
TRSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
12:00
KASI U20
3 - 0
DELTA Röplabda SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
12:30
HALADÁS VSE - SZOSI
3 - 0
EMERICUS-BDSE
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
13:00
TRSE
2 - 3
PTE-PEAC - A
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
14:00
SZBRA Kék
3 - 0
DELTA Röplabda SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
14:30
EMERICUS-BDSE
0 - 3
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
15:00
BVSC-Zugló Kék
3 - 2
PTE-PEAC - A
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
16:30
HALADÁS VSE - SZOSI
3 - 0
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
2022. november 13. vasárnap
11:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
EMERICUS-BDSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
11:00
PTE-PEAC - A
0 - 3
SZBRA Kék
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
11:00
KASI U20
3 - 0
HALADÁS VSE - SZOSI
VÁROSI SPORTCSARNOK KAPOSVÁR
13:00
EMERICUS-BDSE
0 - 3
TRSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
13:00
SZBRA Kék
3 - 0
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
13:00
HALADÁS VSE - SZOSI
0 - 3
BVSC-Zugló Kék
VÁROSI SPORTCSARNOK KAPOSVÁR
15:00
DELTA Röplabda SE
0 - 3
TRSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 2
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
15:00
KASI U20
3 - 0
BVSC-Zugló Kék
VÁROSI SPORTCSARNOK KAPOSVÁR
FOTÓGALÉRIA
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
HALADÁS VSE - SZOSI - EMERICUS-BDSE 3:0
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 II. o. Nyugat alapszakasz
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
HALADÁS VSE-SZOSI - ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A 3:0
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 II. o. Nyugat alapszakasz
FOTÓ
Leány U20 II. o. Nyugat alapszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
KASI U20 8 8 0 16
2.
Szent Benedek RA Kék 8 7 1 15
3.
BVSC-Zugló Kék 8 6 2 14
4.
TRSE 8 4 4 12
5.
PTE-PEAC - A 8 4 4 12
6.
HALADÁS VSE - SZOSI 8 3 5 11
7.
DELTA Röplabda SE 8 3 5 11
8.
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A 8 1 7 9
9.
EMERICUS-BDSE 8 0 8 8
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. szeptember 24. szombat
0 TRSE
3 SZBRA Kék
11:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
0 DELTA Röplabda SE
3 BVSC-Zugló Kék
11:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
3 KASI U20
1 PTE-PEAC - A
11:00
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
3 SZBRA Kék
0 HALADÁS VSE - SZOSI
12:30
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
3 BVSC-Zugló Kék
1 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
12:30
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
3 PTE-PEAC - A
0 EMERICUS-BDSE
12:30
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
3 TRSE
1 HALADÁS VSE - SZOSI
14:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
3 DELTA Röplabda SE
0 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
14:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
3 KASI U20
0 EMERICUS-BDSE
14:00
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
2022. október 8. szombat
1 DELTA Röplabda SE
3 PTE-PEAC - A
11:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
1 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
3 TRSE
11:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
3 SZBRA Kék
0 EMERICUS-BDSE
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2 PTE-PEAC - A
3 HALADÁS VSE - SZOSI
12:30
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
0 TRSE
3 KASI U20
12:30
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
0 EMERICUS-BDSE
3 BVSC-Zugló Kék
12:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 DELTA Röplabda SE
1 HALADÁS VSE - SZOSI
14:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
0 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
3 KASI U20
14:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
3 SZBRA Kék
1 BVSC-Zugló Kék
14:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. október 22. szombat
2 SZBRA Kék
3 KASI U20
10:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 BVSC-Zugló Kék
0 TRSE
11:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 KASI U20
0 DELTA Röplabda SE
12:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 HALADÁS VSE - SZOSI
0 EMERICUS-BDSE
12:30
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
2 TRSE
3 PTE-PEAC - A
13:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 SZBRA Kék
0 DELTA Röplabda SE
14:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
0 EMERICUS-BDSE
3 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
14:30
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
3 BVSC-Zugló Kék
2 PTE-PEAC - A
15:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 HALADÁS VSE - SZOSI
0 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
16:30
HALADÁS SPORTKOMPLEXUM SZOMBATHELY
2022. november 13. vasárnap
3 DELTA Röplabda SE
0 EMERICUS-BDSE
11:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
0 PTE-PEAC - A
3 SZBRA Kék
11:00
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
3 KASI U20
0 HALADÁS VSE - SZOSI
11:00
VÁROSI SPORTCSARNOK KAPOSVÁR
0 EMERICUS-BDSE
3 TRSE
13:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
3 SZBRA Kék
0 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
13:00
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
0 HALADÁS VSE - SZOSI
3 BVSC-Zugló Kék
13:00
VÁROSI SPORTCSARNOK KAPOSVÁR
0 DELTA Röplabda SE
3 TRSE
15:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
3 PTE-PEAC - A
2 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
15:00
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
3 KASI U20
0 BVSC-Zugló Kék
15:00
VÁROSI SPORTCSARNOK KAPOSVÁR
FOTÓGALÉRIA
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
HALADÁS VSE - SZOSI - EMERICUS-BDSE 3:0
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 II. o. Nyugat alapszakasz
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
HALADÁS VSE-SZOSI - ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A 3:0
Torma Ágnes U20 Országos Bajnokság Leány U20 II. o. Nyugat alapszakasz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu