TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
Női NB I alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Vasas SC 20 18 2 10 6 2 0 2 0 52 56 16 3,500 1717 1383 1,242
2.
TFSE 20 17 3 9 7 1 1 0 2 51 53 18 2,944 1649 1382 1,193
3.
BVSC-ZUGLÓ 20 16 4 10 3 3 2 1 1 47 53 21 2,524 1706 1487 1,147
4.
VEHIR-VESC 20 12 8 6 6 0 2 4 2 38 44 30 1,467 1660 1531 1,084
5.
Gödöllői RC 20 12 8 5 5 2 2 3 3 36 43 33 1,303 1662 1573 1,057
6.
Békéscsabai Röplabda Sportegyesület 20 8 12 2 4 2 3 4 5 25 34 44 0,773 1609 1672 0,962
7.
Budaörsi DSE - EMERICUS SE 20 6 14 2 4 0 4 5 5 22 31 46 0,674 1636 1749 0,935
8.
Vidux - Szegedi RSE 20 6 14 1 4 1 2 6 6 19 28 48 0,583 1573 1748 0,900
9.
UTE U21 20 5 15 0 3 2 3 5 7 16 26 52 0,500 1614 1768 0,913
10.
MTK Budapest 20 6 14 0 2 4 0 7 7 14 25 52 0,481 1515 1763 0,859
11.
Kispest SE 20 4 16 1 0 3 1 7 8 10 21 54 0,389 1469 1754 0,838
MŰSOR, EREDMÉNY
2023. október 7. szombat
15:00
UTE U21
1 - 3
Vidux - Szegedi RSE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
16:00
TFSE
3 - 1
BVSC-Zugló
DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK
1123 BUDAPEST CSÖRSZ UTCA 2-10.
17:00
Gödöllői RC
1 - 3
VEHIR-VESC
MATE SPORTCSARNOK
2100 GÖDÖLLŐ PÁTER KÁROLY UTCA 1
18:00
MTK Budapest
3 - 1
Kispest SE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
19:30
BDSE-EMERICUS
1 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2023. október 14. szombat
14:30
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
VEHIR-VESC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
Vidux - Szegedi RSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
18:00
Kispest SE
0 - 3
Gödöllői RC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
19:00
Vasas SC
3 - 0
MTK Budapest
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
19:30
BDSE-EMERICUS
3 - 0
UTE U21
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2023. október 21. szombat
16:00
TFSE
3 - 0
Vidux - Szegedi RSE
DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK
1123 BUDAPEST CSÖRSZ UTCA 2-10.
19:30
BDSE-EMERICUS
2 - 3
Gödöllői RC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2023. október 22. vasárnap
15:00
Kispest SE
0 - 3
BVSC-Zugló
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
18:30
MTK Budapest
3 - 2
Békéscsabai Röplabda SE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
19:00
Vasas SC
3 - 0
UTE U21
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2023. október 27. péntek
19:00
Vasas SC
3 - 2
Gödöllői RC
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2023. október 28. szombat
18:00
TFSE
3 - 1
Kispest SE
DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK
1123 BUDAPEST CSÖRSZ UTCA 2-10.
18:00
Vidux - Szegedi RSE
1 - 3
VEHIR-VESC
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
18:00
UTE U21
0 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
19:30
BDSE-EMERICUS
2 - 3
BVSC-Zugló
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2023. november 4. szombat
17:00
TFSE
3 - 0
MTK Budapest
DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK
1123 BUDAPEST CSÖRSZ UTCA 2-10.
20:00
BDSE-EMERICUS
3 - 0
Kispest SE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2023. november 5. vasárnap
16:00
Vidux - Szegedi RSE
1 - 3
Vasas SC
VÁROSI SPORTCSARNOK
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 33.
18:00
UTE U21
1 - 3
BVSC-Zugló
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. november 11. szombat
16:00
Békéscsabai Röplabda SE
2 - 3
Kispest SE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
19:00
Gödöllői RC
3 - 0
TFSE
MATE SPORTCSARNOK
2100 GÖDÖLLŐ PÁTER KÁROLY UTCA 1
2023. november 12. vasárnap
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
UTE U21
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
Vasas SC
3 - 0
BDSE-EMERICUS
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
17:00
MTK Budapest
3 - 1
Vidux - Szegedi RSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
2023. november 18. szombat
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
Kispest SE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
18:00
BVSC-Zugló
2 - 3
Vasas SC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
19:30
BDSE-EMERICUS
0 - 3
TFSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2023. november 19. vasárnap
14:30
Békéscsabai Röplabda SE
1 - 3
Gödöllői RC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
18:00
UTE U21
2 - 3
MTK Budapest
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. november 24. péntek
16:00
Vasas SC
1 - 3
TFSE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2023. november 25. szombat
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
Békéscsabai Röplabda SE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2023. november 26. vasárnap
15:00
MTK Budapest
1 - 3
Gödöllői RC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
16:00
VEHIR-VESC
1 - 3
BDSE-EMERICUS
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
18:30
Kispest SE
3 - 0
Vidux - Szegedi RSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
2023. december 2. szombat
15:00
UTE U21
3 - 1
Kispest SE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
18:00
Vidux - Szegedi RSE
2 - 3
Gödöllői RC
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
VEHIR-VESC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
19:30
BDSE-EMERICUS
3 - 1
MTK Budapest
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
19:30
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
Vasas SC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
2023. december 9. szombat
17:00
Vasas SC
1 - 3
VEHIR-VESC
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
17:00
MTK Budapest
0 - 3
BVSC-Zugló
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
17:00
Gödöllői RC
3 - 0
UTE U21
MATE SPORTCSARNOK
2100 GÖDÖLLŐ PÁTER KÁROLY UTCA 1
18:00
TFSE
3 - 1
Békéscsabai Röplabda SE
DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK
1123 BUDAPEST CSÖRSZ UTCA 2-10.
18:00
Vidux - Szegedi RSE
3 - 0
BDSE-EMERICUS
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2023. december 16. szombat
13:00
UTE U21
1 - 3
TFSE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
16:00
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 2
Vidux - Szegedi RSE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
MTK Budapest
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
Gödöllői RC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
18:00
Kispest SE
1 - 3
Vasas SC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
2024. január 13. szombat
17:00
Gödöllői RC
3 - 0
Kispest SE
MATE SPORTCSARNOK
2100 GÖDÖLLŐ PÁTER KÁROLY UTCA 1
18:00
TFSE
3 - 0
VEHIR-VESC
DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK
1123 BUDAPEST CSÖRSZ UTCA 2-10.
2024. január 14. vasárnap
16:00
Vidux - Szegedi RSE
0 - 3
BVSC-Zugló
VÁROSI SPORTCSARNOK
6726 SZEGED TEMESVÁRI KÖRÚT 33.
17:00
MTK Budapest
0 - 3
Vasas SC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
18:00
UTE U21
3 - 2
BDSE-EMERICUS
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. január 20. szombat
15:00
UTE U21
0 - 3
Vasas SC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
16:00
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 1
MTK Budapest
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
17:00
Gödöllői RC
3 - 1
BDSE-EMERICUS
MATE SPORTCSARNOK
2100 GÖDÖLLŐ PÁTER KÁROLY UTCA 1
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
Kispest SE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
18:00
Vidux - Szegedi RSE
0 - 3
TFSE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2024. január 25. csütörtök
20:00
Gödöllői RC
0 - 3
Vasas SC
MATE SPORTCSARNOK
2100 GÖDÖLLŐ PÁTER KÁROLY UTCA 1
2024. január 27. szombat
16:00
VEHIR-VESC
1 - 3
Vidux - Szegedi RSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
BDSE-EMERICUS
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2024. január 28. vasárnap
13:30
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 0
UTE U21
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
18:00
Kispest SE
0 - 3
TFSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
2024. február 3. szombat
15:00
Kispest SE
3 - 2
UTE U21
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
16:00
VEHIR-VESC
2 - 3
BVSC-Zugló
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
Gödöllői RC
3 - 0
Vidux - Szegedi RSE
MATE SPORTCSARNOK
2100 GÖDÖLLŐ PÁTER KÁROLY UTCA 1
18:30
MTK Budapest
1 - 3
BDSE-EMERICUS
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
19:00
Vasas SC
3 - 1
Békéscsabai Röplabda SE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2024. február 10. szombat
15:00
UTE U21
3 - 2
VEHIR-VESC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
18:00
Vidux - Szegedi RSE
3 - 1
MTK Budapest
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
18:00
TFSE
3 - 2
Gödöllői RC
DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK
1123 BUDAPEST CSÖRSZ UTCA 2-10.
19:30
BDSE-EMERICUS
1 - 3
Vasas SC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2024. február 11. vasárnap
18:00
Kispest SE
1 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
2024. február 17. szombat
15:00
Kispest SE
3 - 2
BDSE-EMERICUS
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
Békéscsabai Röplabda SE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
18:00
BVSC-Zugló
3 - 1
UTE U21
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
18:30
MTK Budapest
0 - 3
TFSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
19:00
Vasas SC
3 - 1
Vidux - Szegedi RSE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2024. február 24. szombat
17:00
Gödöllői RC
3 - 1
MTK Budapest
MATE SPORTCSARNOK
2100 GÖDÖLLŐ PÁTER KÁROLY UTCA 1
18:00
Vidux - Szegedi RSE
3 - 1
Kispest SE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
18:00
TFSE
0 - 3
Vasas SC
DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK
1123 BUDAPEST CSÖRSZ UTCA 2-10.
19:00
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 2
BVSC-Zugló
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
19:30
BDSE-EMERICUS
1 - 3
VEHIR-VESC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2024. március 2. szombat
17:00
Vasas SC
3 - 0
BVSC-Zugló
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2024. március 3. vasárnap
15:00
MTK Budapest
3 - 2
UTE U21
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
17:00
TFSE
3 - 0
BDSE-EMERICUS
DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK
1123 BUDAPEST CSÖRSZ UTCA 2-10.
18:30
Kispest SE
1 - 3
VEHIR-VESC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
2024. március 9. szombat
16:00
VEHIR-VESC
1 - 3
TFSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
2024. március 13. szerda
19:30
Gödöllői RC
3 - 1
Békéscsabai Röplabda SE
MATE SPORTCSARNOK
2100 GÖDÖLLŐ PÁTER KÁROLY UTCA 1
2024. március 14. csütörtök
18:30
Vidux - Szegedi RSE
1 - 3
UTE U21
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2024. március 16. szombat
17:00
Gödöllői RC
1 - 3
BVSC-Zugló
MATE SPORTCSARNOK
2100 GÖDÖLLŐ PÁTER KÁROLY UTCA 1
19:00
Vasas SC
3 - 0
Kispest SE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2024. március 17. vasárnap
17:00
MTK Budapest
1 - 3
VEHIR-VESC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
18:00
Vidux - Szegedi RSE
3 - 2
Békéscsabai Röplabda SE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
19:30
TFSE
3 - 1
UTE U21
DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK
1123 BUDAPEST CSÖRSZ UTCA 2-10.
2024. március 22. péntek
18:00
VEHIR-VESC
3 - 0
Gödöllői RC
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
19:30
Kispest SE
2 - 3
MTK Budapest
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 5-7
19:30
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 1
BDSE-EMERICUS
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
20:00
BVSC-Zugló
3 - 2
TFSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2024. március 23. szombat
19:30
BDSE-EMERICUS
3 - 1
Vidux - Szegedi RSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2024. március 24. vasárnap
15:00
UTE U21
3 - 1
Gödöllői RC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
16:00
VEHIR-VESC
1 - 3
Vasas SC
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
16:00
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
TFSE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
MTK Budapest
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
HÍREK
2024.03.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: már csak egy hely kiadó a legjobb négy között
Két rangadót is rendeztek a női NB I. utolsó előtti fordulójában: a BVSC-Zugló hazai pályán 3:2-re győzte le a TFSE-t, biztossá téve ezzel helyét a legjobb négy között.
2024.03.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: rangadót nyert a Vasas, előzött a TFSE
Szombaton a Vasas-BVSC rangadóval indult a női NB I. hétvégi fordulója, amelyet magabiztosan, 3:0-ra nyert listavezető Vasas SC, győzelmével megszilárdítva vezető helyét a tabellán.
2024.02.24.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: a Vasas nyerte a rangadót és vezeti a bajnokságot
Nagy magabiztossággal, könnyedén nyerte a TFSE elleni rangadót 3:0-ra a Vasas SC, így már négy pont az előnye a második helyezett BVSC-vel szemben.
2024.02.17.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: győzelmével továbbra is élen a Vasas
A tabella első három helyezettje nem hibázott a női NB I. 16. fordulójában: a listavezető Vasas SC a Vidux-Szegedi RSE elleni 3:1-es győzelmének köszönhetően megőrizte vezető helyét a tabellán.
2024.02.10.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: Visszavágott a TFSE a Gödöllőnek
Nagyszerű mérkőzést játszott egymással a TFSE és a Gödöllői RC a női NB I. 15. fordulójában: a fővárosiak öt játszmában diadalmaskodtak és visszavágtak az ősszel, Gödöllőn elszenvedett vereségért.
2024.02.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: rangadót nyert a BVSC és vezeti a bajnokságot
Teljes fordulót rendeztek szombaton a női NB I-ben.
2024.01.28.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: nem hibáztak az éllovasok
A listavezető TFSE Kispest elleni sikerével zárult a női NB I. 13. fordulója, melynek köszönhetően a TFSE továbbra is vezeti az NB I. tabelláját.
2024.01.14.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: nem hibáztak az éllovasok
A tabella első három helyén lévő együttes mindegyike magabiztos győzelmet aratott a női NB I. 11. fordulójában.
2023.12.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: győztek az éllovasok
A 10. fordulót követően a TFSE vezeti a női NB I. tabelláját, miután az UTE U21-es csapatának vendégeként 3:1-re győzött.
2023.12.09.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: rangadót nyert a VEHIR-VESC a Vasas SC otthonában
A veszprémiek 3:1-re nyertek a fővárosban, és 1 pontra megközelítették riválisukat a tabellán.
2023.12.02.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: újra a Vasas SC a tabella élén
Kőnig Gábor együttese Békéscsabán győzőtt 3:0-ra a női NB I. nyolcadik fordulójában, aminek köszönhetően ismételten a Vasas SC vezeti a bajnokságot.
2023.11.26.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: a TFSE nyerte a Vasas SC elleni rangadót és élre állt
A női NB I. hetedik fordulója a Vasas SC és a TFSE rangadójával indult, amelyet a jobb napot kifogó TFSE nyert meg a Folyondár utcában, így át is vette a vezetést a Vasastól az NB I. tabelláján
2023.11.19.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: tovább menetel a Vasas SC
A női NB I. aktuális fordulójában a Vasas SC ötszettes rangadót nyert a BVSC-Zugló otthonában, így továbbra is veretlenül vezeti a tabellát.
2023.11.12.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: őrzi veretlenségét a Vasas SC és a VEHIR-VESC is
Öt mérkőzéssel folytatódott a női NB I 2023-24-es szezonja: az éllovas Vasas SC nem hibázott a Budaörs ellen, és őrzi százszázalékos mérlegét.
2023.11.05.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB 1: őrzi veretlenségét a Vasas SC és a TFSE is
Négy mérkőzést rendeztek a női NB I. aktuális fordulójában.
2023.10.29.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB1: őrzi veretlenségét a TFSE és a Vasas SC
A női NB 1 hétvégi fordulójában a Vasas SC drámai, ötszettes csatában győzte le a Gödöllői RC-t, a TFSE magabiztosan győzött a Kispest SE ellen.
2023.10.15.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I Liga: 11 csapatból már csak 3 veretlen a 2. forduló után
Az első fordulóban szabadnapos Vasas SC győzelemmel kezdte a másodosztályú bajnokságot.
2023.10.09.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I alapszakasz: Négyjátszmás meccsek az első fordulóban!
Izgalmas mérkőzésekkel rajtolt el a női másodosztály (női NB I) 2023/2024-es idénye.
FOTÓGALÉRIA
2024.03.24.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - Vasas SC 1:3
Női NB I alapszakasz
2024.03.24.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda Sportegyesület - TFSE 0:3
Női NB I alapszakasz
2024.03.24.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-ZUGLÓ - MTK Budapest 3:0
Női NB I alapszakasz
2024.03.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - Gödöllői RC 3:0
Női NB I alapszakasz
2024.03.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai RSE - Budaörsi DSE - EMERICUS SE 3:1
Női NB I alapszakasz
2024.03.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-ZUGLÓ - TFSE 3:2
Női NB I alapszakasz
2024.03.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Kispest SE - MTK Budapest 2:3
Női NB I alapszakasz
2024.03.17.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vidux - Szegedi RSE - Békéscsabai Röplabda SE
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2024.03.17.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MTK Budapest - VEHIR-VESC 1:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2024.03.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - Kispest SE 3:0
Női NB I alapszakasz
2024.03.09.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - TFSE 1:3
Női NB I alapszakasz
2024.03.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MTK Budapest - UTE U21 3:2
Női NB I alapszakasz
2024.03.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
TFSE - Budaörsi DSE - EMERICUS SE 3:0
Női NB I alapszakasz
2024.03.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Kispest SE - VEHIR-VESC 1:3
Női NB I alapszakasz
2024.03.02.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - BVSC-ZUGLÓ 3:0
Női NB I alapszakasz
2024.02.24.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai RSE - BVSC-ZUGLÓ 3:2
Női NB I alapszakasz
2024.02.24.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vidux - Szegedi RSE - Kispest SE 3:1
Női NB I alapszakasz
2024.02.24.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
TFSE - Vasas SC 0:3
Női NB I alapszakasz
2024.02.17.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MTK Budapest - TFSE 0:3
Női NB I alapszakasz
2024.02.17.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - Vidux - Szegedi RSE 3:1
Női NB I alapszakasz
2024.02.17.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - Békéscsabai Röplabda SE 3:0
Női NB I alapszakasz
2024.02.17.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Kispest SE - Budaörsi DSE - EMERICUS SE 3:2
Női NB I alapszakasz
2024.02.11.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Kispest SE - Békéscsabai Röplabda SE 1:3
Női NB I alapszakasz
2024.02.10.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vidux - Szegedi RSE - MTK Budapest 3:1
Női NB I alapszakasz
2024.02.10.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
TFSE - Gödöllői RC 3:2
Női NB I alapszakasz
2024.02.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MTK Budapest - Budaörsi DSE - EMERICUS SE 1:3
Női NB I alapszakasz
2024.02.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - BVSC-ZUGLÓ 2:3
Női NB I alapszakasz
2024.02.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - Békéscsabai Röplabda Sportegyesület 3:1
Női NB I alapszakasz
2024.02.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Kispest SE - UTE U21 3:2
Női NB I alapszakasz
2024.01.28.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda Sportegyesület - UTE U21 3:0
Női NB I alapszakasz
2024.01.28.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Kispest SE - TFSE 0:3
Női NB I alapszakasz
2024.01.27.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - Vidux - Szegedi RSE 1:3
Női NB I alapszakasz
2024.01.27.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-ZUGLÓ - Budaörsi DSE - EMERICUS SE 3:0
Női NB I alapszakasz
2024.01.20.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE - MTK Budapest 3:1
Női NB I alapszakasz
2024.01.20.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vidux - Szegedi RSE - TFSE 0:3
Női NB I alapszakasz
2024.01.20.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-ZUGLÓ - Kispest SE 3:0
Női NB I alapszakasz
2024.01.14.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vidux - Szegedi RSE - BVSC-ZUGLÓ 0:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2024.01.14.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MTK Budapest - Vasas SC 0:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2024.01.13.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
TFSE - VEHIR-VESC 3:0
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.12.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai RSE - Vidux - Szegedi RSE 3:2
Női NB I alapszakasz
2023.12.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - MTK Budapest 3:0
Női NB I alapszakasz
2023.12.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Kispest SE - Vasas SC 1:3
Női NB I alapszakasz
2023.12.09.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - VEHIR-VESC 1:3
Női NB I alapszakasz
2023.12.09.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MTK Budapest - BVSC-ZUGLÓ 0:3
Női NB I alapszakasz
2023.12.09.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vidux-Szegedi RSE - Budaörsi DSE - EMERICUS SE 3:0
Női NB I alapszakasz
2023.12.02.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vidux - Szegedi RSE - Gödöllői RC 2:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.12.02.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda Sportegyesület - Vasas SC 0:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.12.02.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-ZUGLÓ - VEHIR-VESC 3:0
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.11.26.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MTK Budapest - Gödöllői RC 1:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.11.26.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - Budaörsi DSE - EMERICUS SE 1:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.11.26.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Kispest SE - Vidux - Szegedi RSE 3:0
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.11.24.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - TFSE 1:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.11.19.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE - Gödöllői RC 1:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.11.19.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-ZUGLÓ - Vasas SC 2:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.11.18.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - Kispest SE 3:0
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.11.12.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - UTE U21 3:0
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.11.12.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - Budaörsi DSE - EMERICUS SE 3:0
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.11.12.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MTK Budapest - Vidux - Szegedi RSE 3:1
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.11.11.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE - Kispest SE 2:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.11.05.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vidux - Szegedi RSE - Vasas SC 1:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.11.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
TFSE - MTK Budapest 3:0
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.10.28.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vidux - Szegedi RSE - VEHIR-VESC 1:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.10.28.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
UTE U21 - Békéscsabai Röplabda Sportegyesület 0:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.10.28.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
TFSE - Kispest SE 3:1
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.10.27.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - Gödöllői RC 3:2
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.10.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - UTE U21 3:0
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.10.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MTK Budapest - Békéscsabai Röplabda SE 3:2
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.10.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Kispest SE - BVSC-ZUGLÓ 0:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.10.21.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
TFSE - Vidux - Szegedi RSE 3:0
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.10.14.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - MTK Budapest 3:0
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.10.14.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE - VEHIR-VESC 0:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.10.14.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Kispest SE - Gödöllői RC 0:3
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.10.14.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-ZUGLÓ - Vidux - Szegedi RSE 3:0
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.10.07.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
MTK Budapest - Kispest SE 3:1
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
2023.10.07.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
TFSE - BVSC-ZUGLÓ 3:1
Nemzeti Bajnokság I. osztálya Női NB I alapszakasz
Női NB I alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Vasas SC 20 18 2 10 6 2 0 2 0 52 56 16 3,500 1717 1383 1,242
2.
TFSE 20 17 3 9 7 1 1 0 2 51 53 18 2,944 1649 1382 1,193
3.
BVSC-ZUGLÓ 20 16 4 10 3 3 2 1 1 47 53 21 2,524 1706 1487 1,147
4.
VEHIR-VESC 20 12 8 6 6 0 2 4 2 38 44 30 1,467 1660 1531 1,084
5.
Gödöllői RC 20 12 8 5 5 2 2 3 3 36 43 33 1,303 1662 1573 1,057
6.
Békéscsabai Röplabda Sportegyesület 20 8 12 2 4 2 3 4 5 25 34 44 0,773 1609 1672 0,962
7.
Budaörsi DSE - EMERICUS SE 20 6 14 2 4 0 4 5 5 22 31 46 0,674 1636 1749 0,935
8.
Vidux - Szegedi RSE 20 6 14 1 4 1 2 6 6 19 28 48 0,583 1573 1748 0,900
9.
UTE U21 20 5 15 0 3 2 3 5 7 16 26 52 0,500 1614 1768 0,913
10.
MTK Budapest 20 6 14 0 2 4 0 7 7 14 25 52 0,481 1515 1763 0,859
11.
Kispest SE 20 4 16 1 0 3 1 7 8 10 21 54 0,389 1469 1754 0,838
MŰSOR, EREDMÉNY
2023. október 7. szombat
15:00
UTE U21
1 - 3
Vidux - Szegedi RSE
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
16:00
TFSE
3 - 1
BVSC-Zugló
DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK BUDAPEST
17:00
Gödöllői RC
1 - 3
VEHIR-VESC
MATE SPORTCSARNOK GÖDÖLLŐ
18:00
MTK Budapest
3 - 1
Kispest SE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
19:30
BDSE-EMERICUS
1 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2023. október 14. szombat
14:30
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
VEHIR-VESC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
Vidux - Szegedi RSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
18:00
Kispest SE
0 - 3
Gödöllői RC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
19:00
Vasas SC
3 - 0
MTK Budapest
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
19:30
BDSE-EMERICUS
3 - 0
UTE U21
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2023. október 21. szombat
16:00
TFSE
3 - 0
Vidux - Szegedi RSE
DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK BUDAPEST
19:30
BDSE-EMERICUS
2 - 3
Gödöllői RC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2023. október 22. vasárnap
15:00
Kispest SE
0 - 3
BVSC-Zugló
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
18:30
MTK Budapest
3 - 2
Békéscsabai Röplabda SE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
19:00
Vasas SC
3 - 0
UTE U21
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2023. október 27. péntek
19:00
Vasas SC
3 - 2
Gödöllői RC
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2023. október 28. szombat
18:00
TFSE
3 - 1
Kispest SE
DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK BUDAPEST
18:00
Vidux - Szegedi RSE
1 - 3
VEHIR-VESC
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
18:00
UTE U21
0 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
19:30
BDSE-EMERICUS
2 - 3
BVSC-Zugló
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2023. november 4. szombat
17:00
TFSE
3 - 0
MTK Budapest
DR. KOLTAI JENŐ SPORTKÖZPONT-MULTIFUNKC. CSARNOK BUDAPEST
20:00
BDSE-EMERICUS
3 - 0
Kispest SE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2023. november 5. vasárnap
16:00
Vidux - Szegedi RSE
1 - 3
Vasas SC
VÁROSI SPORTCSARNOK SZEGED
18:00
UTE U21
1 - 3
BVSC-Zugló
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2023. november 11. szombat
16:00
Békéscsabai Röplabda SE
2 - 3
Kispest SE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
19:00
Gödöllői RC
3 - 0
TFSE
MATE SPORTCSARNOK GÖDÖLLŐ
2023. november 12. vasárnap
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
UTE U21
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
17:00
Vasas SC
3 - 0
BDSE-EMERICUS
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
17:00
MTK Budapest
3 - 1
Vidux - Szegedi RSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
2023. november 18. szombat
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
Kispest SE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
18:00
BVSC-Zugló
2 - 3
Vasas SC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
19:30
BDSE-EMERICUS
0 - 3
TFSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2023. november 19. vasárnap
14:30
Békéscsabai Röplabda SE
1 - 3
Gödöllői RC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
18:00
UTE U21
2 - 3
MTK Budapest
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2023. november 24. péntek
16:00
Vasas SC
1 - 3
TFSE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2023. november 25. szombat
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
Békéscsabai Röplabda SE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2023. november 26. vasárnap
15:00
MTK Budapest
1 - 3
Gödöllői RC
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
16:00
VEHIR-VESC
1 - 3
BDSE-EMERICUS
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
18:30
Kispest SE
3 - 0
Vidux - Szegedi RSE
SZENT GELLÉRT SPORTCSARNOK BUDAPEST
2023. december 2. szombat
15:00
UTE U21
3 - 1
Kispest SE
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
18:00
Vidux - Szegedi RSE
2 - 3
Gödöllői RC
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
VEHIR-VESC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
19:30
BDSE-EMERICUS
3 - 1
MTK Budapest
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
19:30
Békéscsabai Röplabda SE