TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Fotó
Dokumentum Nyilatkozat TV
Leány U15 II. o. Nyugat
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
SZOSI B 8 8 0 16 24 2 12,000 639 416 1,536
2.
DKLSN 15`A 8 6 2 14 18 7 2,571 546 433 1,261
3.
DELTA Röplabda SE 8 6 2 14 18 10 1,800 628 514 1,222
4.
KSE U15 kék 8 5 3 13 19 11 1,727 669 596 1,122
5.
SZBRA 8 4 4 12 17 16 1,063 676 685 0,987
6.
KASI U15 sárga 8 3 5 11 12 18 0,667 612 659 0,929
7.
VASAS SC U15 FEHÉR 8 3 5 11 12 20 0,600 619 724 0,855
8.
TRSE 8 1 7 9 8 21 0,381 554 677 0,818
9.
MTK Budapest fehér 8 0 8 8 1 24 0,042 390 629 0,620
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. szeptember 25. vasárnap
11:00
KSE U15 kék
3 - 0
DKLSN 15`A
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:00
SZBRA
3 - 1
TRSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
12:30
DKLSN 15`A
0 - 3
SZOSI B
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
12:30
TRSE
0 - 3
DELTA Röplabda SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
14:00
SZOSI B
3 - 1
KSE U15 kék
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
14:00
DELTA Röplabda SE
3 - 1
SZBRA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
14:30
VASAS SC U15 FEHÉR
3 - 2
KASI U15 sárga
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
16:00
KASI U15 sárga
3 - 0
MTK Budapest fehér
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
17:30
MTK Budapest fehér
1 - 3
VASAS SC U15 FEHÉR
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
2022. október 9. vasárnap
10:00
TRSE
3 - 0
MTK Budapest fehér
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
10:00
DELTA Röplabda SE
3 - 1
VASAS SC U15 FEHÉR
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:00
KASI U15 sárga
3 - 2
SZBRA
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM
7400 KAPOSVÁR PÁZMÁNY PÉTER UTCA 17.
12:00
MTK Budapest fehér
0 - 3
DKLSN 15`A
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
12:00
VASAS SC U15 FEHÉR
0 - 3
KSE U15 kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
SZBRA
1 - 3
SZOSI B
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM
7400 KAPOSVÁR PÁZMÁNY PÉTER UTCA 17.
14:00
DKLSN 15`A
3 - 0
TRSE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
14:00
KSE U15 kék
2 - 3
DELTA Röplabda SE
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
15:00
SZOSI B
3 - 0
KASI U15 sárga
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM
7400 KAPOSVÁR PÁZMÁNY PÉTER UTCA 17.
2022. október 29. szombat
10:00
TRSE
2 - 3
VASAS SC U15 FEHÉR
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:00
DELTA Röplabda SE
0 - 3
DKLSN 15`A
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:00
MTK Budapest fehér
0 - 3
KSE U15 kék
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
12:00
VASAS SC U15 FEHÉR
0 - 3
SZOSI B
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
DKLSN 15`A
3 - 0
KASI U15 sárga
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
KSE U15 kék
1 - 3
SZBRA
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
14:00
SZOSI B
3 - 0
TRSE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
15:00
KASI U15 sárga
0 - 3
DELTA Röplabda SE
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
15:00
SZBRA
3 - 0
MTK Budapest fehér
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
2022. november 12. szombat
10:00
TRSE
1 - 3
KSE U15 kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
MTK Budapest fehér
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:00
SZBRA
3 - 2
VASAS SC U15 FEHÉR
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
12:00
KSE U15 kék
3 - 1
KASI U15 sárga
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
MTK Budapest fehér
0 - 3
SZOSI B
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
VASAS SC U15 FEHÉR
0 - 3
DKLSN 15`A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
14:00
KASI U15 sárga
3 - 1
TRSE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
15:00
SZOSI B
3 - 0
DELTA Röplabda SE
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
15:00
DKLSN 15`A
3 - 1
SZBRA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
FOTÓGALÉRIA
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
TRSE - KSE U15 kék 1:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KASI U15 sárga - TRSE 3:1
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
TRSE - VASAS SC U15 FEHÉR 2:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
SZOSI B - TRSE 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
2022.09.25.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KSE U15 kék - DKLSN 15`A 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
2022.09.25.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
SZOSI B - KSE U15 kék 3:1
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
Leány U15 II. o. Nyugat
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
SZOSI B 8 8 0 16 24 2 12,000 639 416 1,536
2.
DKLSN 15`A 8 6 2 14 18 7 2,571 546 433 1,261
3.
DELTA Röplabda SE 8 6 2 14 18 10 1,800 628 514 1,222
4.
KSE U15 kék 8 5 3 13 19 11 1,727 669 596 1,122
5.
SZBRA 8 4 4 12 17 16 1,063 676 685 0,987
6.
KASI U15 sárga 8 3 5 11 12 18 0,667 612 659 0,929
7.
VASAS SC U15 FEHÉR 8 3 5 11 12 20 0,600 619 724 0,855
8.
TRSE 8 1 7 9 8 21 0,381 554 677 0,818
9.
MTK Budapest fehér 8 0 8 8 1 24 0,042 390 629 0,620
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. szeptember 25. vasárnap
11:00
KSE U15 kék
3 - 0
DKLSN 15`A
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
11:00
SZBRA
3 - 1
TRSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
12:30
DKLSN 15`A
0 - 3
SZOSI B
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
12:30
TRSE
0 - 3
DELTA Röplabda SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
14:00
SZOSI B
3 - 1
KSE U15 kék
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
14:00
DELTA Röplabda SE
3 - 1
SZBRA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
14:30
VASAS SC U15 FEHÉR
3 - 2
KASI U15 sárga
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
16:00
KASI U15 sárga
3 - 0
MTK Budapest fehér
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
17:30
MTK Budapest fehér
1 - 3
VASAS SC U15 FEHÉR
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
2022. október 9. vasárnap
10:00
TRSE
3 - 0
MTK Budapest fehér
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
10:00
DELTA Röplabda SE
3 - 1
VASAS SC U15 FEHÉR
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
11:00
KASI U15 sárga
3 - 2
SZBRA
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
12:00
MTK Budapest fehér
0 - 3
DKLSN 15`A
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
12:00
VASAS SC U15 FEHÉR
0 - 3
KSE U15 kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
13:00
SZBRA
1 - 3
SZOSI B
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
14:00
DKLSN 15`A
3 - 0
TRSE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
14:00
KSE U15 kék
2 - 3
DELTA Röplabda SE
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
15:00
SZOSI B
3 - 0
KASI U15 sárga
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
2022. október 29. szombat
10:00
TRSE
2 - 3
VASAS SC U15 FEHÉR
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
11:00
DELTA Röplabda SE
0 - 3
DKLSN 15`A
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
11:00
MTK Budapest fehér
0 - 3
KSE U15 kék
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
12:00
VASAS SC U15 FEHÉR
0 - 3
SZOSI B
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
13:00
DKLSN 15`A
3 - 0
KASI U15 sárga
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
13:00
KSE U15 kék
1 - 3
SZBRA
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
14:00
SZOSI B
3 - 0
TRSE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
15:00
KASI U15 sárga
0 - 3
DELTA Röplabda SE
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
15:00
SZBRA
3 - 0
MTK Budapest fehér
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. november 12. szombat
10:00
TRSE
1 - 3
KSE U15 kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
11:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
MTK Budapest fehér
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
11:00
SZBRA
3 - 2
VASAS SC U15 FEHÉR
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
12:00
KSE U15 kék
3 - 1
KASI U15 sárga
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
13:00
MTK Budapest fehér
0 - 3
SZOSI B
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
13:00
VASAS SC U15 FEHÉR
0 - 3
DKLSN 15`A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
14:00
KASI U15 sárga
3 - 1
TRSE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
15:00
SZOSI B
3 - 0
DELTA Röplabda SE
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
15:00
DKLSN 15`A
3 - 1
SZBRA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
FOTÓGALÉRIA
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - KSE U15 kék 1:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KASI U15 sárga - TRSE 3:1
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - VASAS SC U15 FEHÉR 2:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SZOSI B - TRSE 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
2022.09.25.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE U15 kék - DKLSN 15`A 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
2022.09.25.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SZOSI B - KSE U15 kék 3:1
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
FOTÓ
Leány U15 II. o. Nyugat
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
SZOSI B 8 8 0 16
2.
DKLSN 15`A 8 6 2 14
3.
DELTA Röplabda SE 8 6 2 14
4.
KSE U15 kék 8 5 3 13
5.
SZBRA 8 4 4 12
6.
KASI U15 sárga 8 3 5 11
7.
VASAS SC U15 FEHÉR 8 3 5 11
8.
TRSE 8 1 7 9
9.
MTK Budapest fehér 8 0 8 8
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. szeptember 25. vasárnap
3 KSE U15 kék
0 DKLSN 15`A
11:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
3 SZBRA
1 TRSE
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
0 DKLSN 15`A
3 SZOSI B
12:30
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
0 TRSE
3 DELTA Röplabda SE
12:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 SZOSI B
1 KSE U15 kék
14:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
3 DELTA Röplabda SE
1 SZBRA
14:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 VASAS SC U15 FEHÉR
2 KASI U15 sárga
14:30
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 KASI U15 sárga
0 MTK Budapest fehér
16:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
1 MTK Budapest fehér
3 VASAS SC U15 FEHÉR
17:30
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
2022. október 9. vasárnap
3 TRSE
0 MTK Budapest fehér
10:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
3 DELTA Röplabda SE
1 VASAS SC U15 FEHÉR
10:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
3 KASI U15 sárga
2 SZBRA
11:00
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
0 MTK Budapest fehér
3 DKLSN 15`A
12:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
0 VASAS SC U15 FEHÉR
3 KSE U15 kék
12:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
1 SZBRA
3 SZOSI B
13:00
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
3 DKLSN 15`A
0 TRSE
14:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
2 KSE U15 kék
3 DELTA Röplabda SE
14:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
3 SZOSI B
0 KASI U15 sárga
15:00
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
2022. október 29. szombat
2 TRSE
3 VASAS SC U15 FEHÉR
10:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
0 DELTA Röplabda SE
3 DKLSN 15`A
11:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
0 MTK Budapest fehér
3 KSE U15 kék
11:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 VASAS SC U15 FEHÉR
3 SZOSI B
12:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
3 DKLSN 15`A
0 KASI U15 sárga
13:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
1 KSE U15 kék
3 SZBRA
13:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 SZOSI B
0 TRSE
14:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
0 KASI U15 sárga
3 DELTA Röplabda SE
15:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
3 SZBRA
0 MTK Budapest fehér
15:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. november 12. szombat
1 TRSE
3 KSE U15 kék
10:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
3 DELTA Röplabda SE
0 MTK Budapest fehér
11:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
3 SZBRA
2 VASAS SC U15 FEHÉR
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 KSE U15 kék
1 KASI U15 sárga
12:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
0 MTK Budapest fehér
3 SZOSI B
13:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
0 VASAS SC U15 FEHÉR
3 DKLSN 15`A
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 KASI U15 sárga
1 TRSE
14:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
3 SZOSI B
0 DELTA Röplabda SE
15:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
3 DKLSN 15`A
1 SZBRA
15:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
FOTÓGALÉRIA
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - KSE U15 kék 1:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KASI U15 sárga - TRSE 3:1
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - VASAS SC U15 FEHÉR 2:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SZOSI B - TRSE 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
2022.09.25.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE U15 kék - DKLSN 15`A 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
2022.09.25.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SZOSI B - KSE U15 kék 3:1
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 II. o. Nyugat
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu