TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó (Át)igazolás TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
(Át)igazolás
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
(Átigazolás)
U15 OGYB II.osztály NYUGAT alapszakasz
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
DKLSN 11 11 0 22 33 3 11,000 877 462 1,898
2.
TRSE 11 10 1 21 31 5 6,200 850 527 1,613
3.
Vasas SC Kék 11 9 2 20 29 7 4,143 848 561 1,512
4.
DELTA Röplabda SE 11 8 3 19 26 9 2,889 815 604 1,349
5.
Szent Benedek RA 11 7 4 18 22 16 1,375 776 756 1,026
6.
Szombathelyi SI `B` 11 5 6 16 18 21 0,857 811 834 0,972
7.
VESC-Narancssárga 11 5 6 16 18 22 0,818 783 812 0,964
8.
MTK Budapest fehér 11 4 7 15 15 24 0,625 731 739 0,989
9.
Veszprém Volley 11 3 8 14 11 24 0,458 608 741 0,821
10.
KSE gyerek kék 11 2 9 13 10 30 0,333 684 923 0,741
11.
PTE PEAC 11 2 9 13 9 29 0,310 599 820 0,730
12.
RÖAK Kaposvár `B` 11 0 11 9 1 33 0,030 240 843 0,285
BÜNTETŐ PONTOK
RÖAK Kaposvár `B` -2
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 2. szombat
10:00
Veszprém Volley
1 - 3
VESC-Narancssárga
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
11:30
Szombathelyi SI `B`
3 - 0
PTE PEAC
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
13:00
VESC-Narancssárga
3 - 2
Szombathelyi SI `B`
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
14:30
Veszprém Volley
3 - 0
PTE PEAC
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
16:00
PTE PEAC
1 - 3
VESC-Narancssárga
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
17:30
Veszprém Volley
1 - 3
Szombathelyi SI `B`
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
2021. október 3. vasárnap
10:00
Vasas SC Kék
3 - 0
KSE gyerek kék
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
10:00
TRSE
3 - 0
DELTA Röplabda SE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:30
DKLSN
3 - 0
RÖAK Kaposvár `B`
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
11:30
MTK Budapest fehér
2 - 3
Szent Benedek RA
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
KSE gyerek kék
0 - 3
DKLSN
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
13:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
MTK Budapest fehér
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
14:30
Vasas SC Kék
3 - 0
RÖAK Kaposvár `B`
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
14:30
TRSE
3 - 0
Szent Benedek RA
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
16:00
RÖAK Kaposvár `B`
1 - 3
KSE gyerek kék
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
16:00
Szent Benedek RA
0 - 3
DELTA Röplabda SE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
17:30
Vasas SC Kék
0 - 3
DKLSN
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
17:30
MTK Budapest fehér
0 - 3
TRSE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
2021. október 16. szombat
11:00
Szombathelyi SI `B`
1 - 3
Szent Benedek RA
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
12:30
RÖAK Kaposvár `B`
0 - 3
Szent Benedek RA
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
14:00
Szombathelyi SI `B`
3 - 0
RÖAK Kaposvár `B`
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
2021. október 17. vasárnap
10:00
VESC-Narancssárga
0 - 3
TRSE
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
11:00
PTE PEAC
2 - 3
MTK Budapest fehér
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
11:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
KSE gyerek kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:30
TRSE
3 - 2
Vasas SC Kék
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
12:30
MTK Budapest fehér
0 - 3
DKLSN
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
12:30
KSE gyerek kék
0 - 3
Veszprém Volley
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
VESC-Narancssárga
0 - 3
Vasas SC Kék
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
14:00
PTE PEAC
0 - 3
DKLSN
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
14:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
Veszprém Volley
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
2021. november 6. szombat
11:00
MTK Budapest fehér
0 - 3
VESC-Narancssárga
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
12:30
VESC-Narancssárga
3 - 0
RÖAK Kaposvár `B`
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
14:00
MTK Budapest fehér
3 - 0
RÖAK Kaposvár `B`
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
2021. november 7. vasárnap
11:00
zárt kapu
KSE gyerek kék
0 - 3
TRSE
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:00
Szent Benedek RA
3 - 0
Veszprém Volley
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
11:00
DKLSN
3 - 1
DELTA Röplabda SE
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
12:30
zárt kapu
PTE PEAC
0 - 3
TRSE
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
12:30
Vasas SC Kék
3 - 0
Veszprém Volley
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
12:30
DELTA Röplabda SE
3 - 0
Szombathelyi SI `B`
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
14:00
zárt kapu
KSE gyerek kék
2 - 3
PTE PEAC
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
14:00
Szent Benedek RA
0 - 3
Vasas SC Kék
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
14:00
DKLSN
3 - 0
Szombathelyi SI `B`
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
2021. november 20. szombat
11:00
Szombathelyi SI `B`
3 - 1
KSE gyerek kék
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
11:00
PTE PEAC
0 - 3
DELTA Röplabda SE
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
12:30
KSE gyerek kék
1 - 3
MTK Budapest fehér
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
12:30
DELTA Röplabda SE
1 - 3
Vasas SC Kék
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
14:00
Szombathelyi SI `B`
3 - 1
MTK Budapest fehér
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
14:00
PTE PEAC
0 - 3
Vasas SC Kék
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
2021. november 21. vasárnap
11:00
Szent Benedek RA
3 - 1
VESC-Narancssárga
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
11:00
Veszprém Volley
0 - 3
TRSE
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
12:30
DKLSN
3 - 0
VESC-Narancssárga
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
12:30
TRSE
3 - 0
RÖAK Kaposvár `B`
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
14:00
Szent Benedek RA
1 - 3
DKLSN
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
14:00
Veszprém Volley
3 - 0
RÖAK Kaposvár `B`
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
2021. december 12. vasárnap
10:00
Vasas SC Kék
3 - 0
MTK Budapest fehér
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
10:00
Szent Benedek RA
3 - 0
KSE gyerek kék
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
11:30
DKLSN
3 - 0
Veszprém Volley
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
11:30
VESC-Narancssárga
0 - 3
DELTA Röplabda SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
13:00
Szombathelyi SI `B`
0 - 3
TRSE
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
13:00
RÖAK Kaposvár `B`
0 - 3
PTE PEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
14:30
MTK Budapest fehér
3 - 0
Veszprém Volley
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
14:30
KSE gyerek kék
3 - 2
VESC-Narancssárga
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
16:00
Vasas SC Kék
3 - 0
Szombathelyi SI `B`
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
16:00
RÖAK Kaposvár `B`
0 - 3
DELTA Röplabda SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
17:30
TRSE
1 - 3
DKLSN
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
17:30
Szent Benedek RA
3 - 0
PTE PEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
FOTÓGALÉRIA
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KSE gyerek kék - TRSE 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály NYUGAT alapszakasz
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KSE gyerek kék - PTE PEAC 2:3
U15 OGYB II.osztály NYUGAT alapszakasz
U15 OGYB II.osztály NYUGAT alapszakasz
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
DKLSN 11 11 0 22 33 3 11,000 877 462 1,898
2.
TRSE 11 10 1 21 31 5 6,200 850 527 1,613
3.
Vasas SC Kék 11 9 2 20 29 7 4,143 848 561 1,512
4.
DELTA Röplabda SE 11 8 3 19 26 9 2,889 815 604 1,349
5.
Szent Benedek RA 11 7 4 18 22 16 1,375 776 756 1,026
6.
Szombathelyi SI `B` 11 5 6 16 18 21 0,857 811 834 0,972
7.
VESC-Narancssárga 11 5 6 16 18 22 0,818 783 812 0,964
8.
MTK Budapest fehér 11 4 7 15 15 24 0,625 731 739 0,989
9.
Veszprém Volley 11 3 8 14 11 24 0,458 608 741 0,821
10.
KSE gyerek kék 11 2 9 13 10 30 0,333 684 923 0,741
11.
PTE PEAC 11 2 9 13 9 29 0,310 599 820 0,730
12.
RÖAK Kaposvár `B` 11 0 11 9 1 33 0,030 240 843 0,285
BÜNTETŐ PONTOK
RÖAK Kaposvár `B` -2
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 2. szombat
10:00
Veszprém Volley
1 - 3
VESC-Narancssárga
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
11:30
Szombathelyi SI `B`
3 - 0
PTE PEAC
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
13:00
VESC-Narancssárga
3 - 2
Szombathelyi SI `B`
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
14:30
Veszprém Volley
3 - 0
PTE PEAC
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
16:00
PTE PEAC
1 - 3
VESC-Narancssárga
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
17:30
Veszprém Volley
1 - 3
Szombathelyi SI `B`
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
2021. október 3. vasárnap
10:00
Vasas SC Kék
3 - 0
KSE gyerek kék
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
10:00
TRSE
3 - 0
DELTA Röplabda SE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
11:30
DKLSN
3 - 0
RÖAK Kaposvár `B`
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
11:30
MTK Budapest fehér
2 - 3
Szent Benedek RA
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
13:00
KSE gyerek kék
0 - 3
DKLSN
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
13:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
MTK Budapest fehér
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
14:30
Vasas SC Kék
3 - 0
RÖAK Kaposvár `B`
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
14:30
TRSE
3 - 0
Szent Benedek RA
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
16:00
RÖAK Kaposvár `B`
1 - 3
KSE gyerek kék
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
16:00
Szent Benedek RA
0 - 3
DELTA Röplabda SE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
17:30
Vasas SC Kék
0 - 3
DKLSN
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
17:30
MTK Budapest fehér
0 - 3
TRSE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
2021. október 16. szombat
11:00
Szombathelyi SI `B`
1 - 3
Szent Benedek RA
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
12:30
RÖAK Kaposvár `B`
0 - 3
Szent Benedek RA
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
14:00
Szombathelyi SI `B`
3 - 0
RÖAK Kaposvár `B`
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
2021. október 17. vasárnap
10:00
VESC-Narancssárga
0 - 3
TRSE
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
11:00
PTE PEAC
2 - 3
MTK Budapest fehér
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
11:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
KSE gyerek kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
11:30
TRSE
3 - 2
Vasas SC Kék
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
12:30
MTK Budapest fehér
0 - 3
DKLSN
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
12:30
KSE gyerek kék
0 - 3
Veszprém Volley
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
13:00
VESC-Narancssárga
0 - 3
Vasas SC Kék
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
14:00
PTE PEAC
0 - 3
DKLSN
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
14:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
Veszprém Volley
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2021. november 6. szombat
11:00
MTK Budapest fehér
0 - 3
VESC-Narancssárga
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
12:30
VESC-Narancssárga
3 - 0
RÖAK Kaposvár `B`
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
14:00
MTK Budapest fehér
3 - 0
RÖAK Kaposvár `B`
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2021. november 7. vasárnap
11:00
zárt
KSE gyerek kék
0 - 3
TRSE
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
11:00
Szent Benedek RA
3 - 0
Veszprém Volley
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
11:00
DKLSN
3 - 1
DELTA Röplabda SE
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
12:30
zárt
PTE PEAC
0 - 3
TRSE
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
12:30
Vasas SC Kék
3 - 0
Veszprém Volley
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
12:30
DELTA Röplabda SE
3 - 0
Szombathelyi SI `B`
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
14:00
zárt
KSE gyerek kék
2 - 3
PTE PEAC
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
14:00
Szent Benedek RA
0 - 3
Vasas SC Kék
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
14:00
DKLSN
3 - 0
Szombathelyi SI `B`
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
2021. november 20. szombat
11:00
Szombathelyi SI `B`
3 - 1
KSE gyerek kék
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
11:00
PTE PEAC
0 - 3
DELTA Röplabda SE
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
12:30
KSE gyerek kék
1 - 3
MTK Budapest fehér
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
12:30
DELTA Röplabda SE
1 - 3
Vasas SC Kék
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
14:00
Szombathelyi SI `B`
3 - 1
MTK Budapest fehér
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
14:00
PTE PEAC
0 - 3
Vasas SC Kék
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
2021. november 21. vasárnap
11:00
Szent Benedek RA
3 - 1
VESC-Narancssárga
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
11:00
Veszprém Volley
0 - 3
TRSE
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
12:30
DKLSN
3 - 0
VESC-Narancssárga
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
12:30
TRSE
3 - 0
RÖAK Kaposvár `B`
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
14:00
Szent Benedek RA
1 - 3
DKLSN
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
14:00
Veszprém Volley
3 - 0
RÖAK Kaposvár `B`
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
2021. december 12. vasárnap
10:00
Vasas SC Kék
3 - 0
MTK Budapest fehér
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
10:00
Szent Benedek RA
3 - 0
KSE gyerek kék
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
11:30
DKLSN
3 - 0
Veszprém Volley
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
11:30
VESC-Narancssárga
0 - 3
DELTA Röplabda SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
13:00
Szombathelyi SI `B`
0 - 3
TRSE
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
13:00
RÖAK Kaposvár `B`
0 - 3
PTE PEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
14:30
MTK Budapest fehér
3 - 0
Veszprém Volley
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
14:30
KSE gyerek kék
3 - 2
VESC-Narancssárga
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
16:00
Vasas SC Kék
3 - 0
Szombathelyi SI `B`
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
16:00
RÖAK Kaposvár `B`
0 - 3
DELTA Röplabda SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
17:30
TRSE
1 - 3
DKLSN
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
17:30
Szent Benedek RA
3 - 0
PTE PEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
FOTÓGALÉRIA
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE gyerek kék - TRSE 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály NYUGAT alapszakasz
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE gyerek kék - PTE PEAC 2:3
U15 OGYB II.osztály NYUGAT alapszakasz
FOTÓ
U15 OGYB II.osztály NYUGAT alapszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
DKLSN 11 11 0 22
2.
TRSE 11 10 1 21
3.
Vasas SC Kék 11 9 2 20
4.
DELTA Röplabda SE 11 8 3 19
5.
Szent Benedek RA 11 7 4 18
6.
Szombathelyi SI `B` 11 5 6 16
7.
VESC-Narancssárga 11 5 6 16
8.
MTK Budapest fehér 11 4 7 15
9.
Veszprém Volley 11 3 8 14
10.
KSE gyerek kék 11 2 9 13
11.
PTE PEAC 11 2 9 13
12.
RÖAK Kaposvár `B` 11 0 11 9
BÜNTETŐ PONTOK
RÖAK Kaposvár `B` -2
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 2. szombat
1 Veszprém Volley
3 VESC-Narancssárga
10:00
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
3 Szombathelyi SI `B`
0 PTE PEAC
11:30
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
3 VESC-Narancssárga
2 Szombathelyi SI `B`
13:00
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
3 Veszprém Volley
0 PTE PEAC
14:30
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
1 PTE PEAC
3 VESC-Narancssárga
16:00
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
1 Veszprém Volley
3 Szombathelyi SI `B`
17:30
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
2021. október 3. vasárnap
3 Vasas SC Kék
0 KSE gyerek kék
10:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 TRSE
0 DELTA Röplabda SE
10:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
3 DKLSN
0 RÖAK Kaposvár `B`
11:30
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
2 MTK Budapest fehér
3 Szent Benedek RA
11:30
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
0 KSE gyerek kék
3 DKLSN
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 DELTA Röplabda SE
0 MTK Budapest fehér
13:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
3 Vasas SC Kék
0 RÖAK Kaposvár `B`
14:30
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 TRSE
0 Szent Benedek RA
14:30
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
1 RÖAK Kaposvár `B`
3 KSE gyerek kék
16:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
0 Szent Benedek RA
3 DELTA Röplabda SE
16:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
0 Vasas SC Kék
3 DKLSN
17:30
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
0 MTK Budapest fehér
3 TRSE
17:30
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
2021. október 16. szombat
1 Szombathelyi SI `B`
3 Szent Benedek RA
11:00
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
0 RÖAK Kaposvár `B`
3 Szent Benedek RA
12:30
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
3 Szombathelyi SI `B`
0 RÖAK Kaposvár `B`
14:00
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
2021. október 17. vasárnap
0 VESC-Narancssárga
3 TRSE
10:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2 PTE PEAC
3 MTK Budapest fehér
11:00
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
3 DELTA Röplabda SE
0 KSE gyerek kék
11:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
3 TRSE
2 Vasas SC Kék
11:30
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
0 MTK Budapest fehér
3 DKLSN
12:30
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
0 KSE gyerek kék
3 Veszprém Volley
12:30
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
0 VESC-Narancssárga
3 Vasas SC Kék
13:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
0 PTE PEAC
3 DKLSN
14:00
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
3 DELTA Röplabda SE
0 Veszprém Volley
14:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2021. november 6. szombat
0 MTK Budapest fehér
3 VESC-Narancssárga
11:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 VESC-Narancssárga
0 RÖAK Kaposvár `B`
12:30
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 MTK Budapest fehér
0 RÖAK Kaposvár `B`
14:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2021. november 7. vasárnap
0 KSE gyerek kék
3 TRSE
11:00 zárt
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
3 Szent Benedek RA
0 Veszprém Volley
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 DKLSN
1 DELTA Röplabda SE
11:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
0 PTE PEAC
3 TRSE
12:30 zárt
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
3 Vasas SC Kék
0 Veszprém Volley
12:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 DELTA Röplabda SE
0 Szombathelyi SI `B`
12:30
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
2 KSE gyerek kék
3 PTE PEAC
14:00 zárt
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
0 Szent Benedek RA
3 Vasas SC Kék
14:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 DKLSN
0 Szombathelyi SI `B`
14:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
2021. november 20. szombat
3 Szombathelyi SI `B`
1 KSE gyerek kék
11:00
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
0 PTE PEAC
3 DELTA Röplabda SE
11:00
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
1 KSE gyerek kék
3 MTK Budapest fehér
12:30
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
1 DELTA Röplabda SE
3 Vasas SC Kék
12:30
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
3 Szombathelyi SI `B`
1 MTK Budapest fehér
14:00
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
0 PTE PEAC
3 Vasas SC Kék
14:00
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
2021. november 21. vasárnap
3 Szent Benedek RA
1 VESC-Narancssárga
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
0 Veszprém Volley
3 TRSE
11:00
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
3 DKLSN
0 VESC-Narancssárga
12:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 TRSE
0 RÖAK Kaposvár `B`
12:30
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
1 Szent Benedek RA
3 DKLSN
14:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 Veszprém Volley
0 RÖAK Kaposvár `B`
14:00
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
2021. december 12. vasárnap
3 Vasas SC Kék
0 MTK Budapest fehér
10:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 Szent Benedek RA
0 KSE gyerek kék
10:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 DKLSN
0 Veszprém Volley
11:30
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
0 VESC-Narancssárga
3 DELTA Röplabda SE
11:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
0 Szombathelyi SI `B`
3 TRSE
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
0 RÖAK Kaposvár `B`
3 PTE PEAC
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 MTK Budapest fehér
0 Veszprém Volley
14:30
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 KSE gyerek kék
2 VESC-Narancssárga
14:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 Vasas SC Kék
0 Szombathelyi SI `B`
16:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
0 RÖAK Kaposvár `B`
3 DELTA Röplabda SE
16:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
1 TRSE
3 DKLSN
17:30
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 Szent Benedek RA
0 PTE PEAC
17:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
FOTÓGALÉRIA
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE gyerek kék - TRSE 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály NYUGAT alapszakasz
2021.11.07.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE gyerek kék - PTE PEAC 2:3
U15 OGYB II.osztály NYUGAT alapszakasz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu