TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó (Át)igazolás TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
(Át)igazolás
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
(Átigazolás)
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Alapsz.
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
SZOLNOKI SPC Sárga 8 7 1 15 23 3 7,667 635 459 1,383
2.
DEAC 8 7 1 15 23 7 3,286 670 511 1,311
3.
PALOTA RSC 8 7 1 15 21 7 3,000 651 443 1,470
4.
KSE U17 kék 8 4 4 12 16 12 1,333 617 527 1,171
5.
EÖTVÖS DSE `A` 8 4 4 12 14 14 1,000 577 599 0,963
6.
EVSI-A 8 4 4 12 13 17 0,765 650 624 1,042
7.
MISKOLCI VSC ZÖLD 8 2 6 10 9 18 0,500 417 607 0,687
8.
VRCK 8 1 7 9 4 22 0,182 426 618 0,689
9.
SBTC U17 A 8 0 8 8 1 24 0,042 363 618 0,587
DOKUMENTUM
Alapszakasz lebonyolítás KELET 2022.09.23.
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 1. szombat
11:00
EÖTVÖS DSE `A`
0 - 3
DEAC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
11:00
PALOTA RSC
3 - 1
KSE U17 kék
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
11:00
VRCK
3 - 1
SBTC U17 A
VÁROSI TORNACSARNOK
3700 KAZINCBARCIKA LINI ISTVÁN TÉR 4
12:30
DEAC
3 - 0
EVSI-A
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
12:30
KSE U17 kék
3 - 0
MISKOLCI VSC ZÖLD
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
12:30
SZOLNOKI SPC Sárga
3 - 0
SBTC U17 A
VÁROSI TORNACSARNOK
3700 KAZINCBARCIKA LINI ISTVÁN TÉR 4
14:00
EÖTVÖS DSE `A`
2 - 3
EVSI-A
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
14:00
PALOTA RSC
3 - 0
MISKOLCI VSC ZÖLD
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
14:00
VRCK
0 - 3
SZOLNOKI SPC Sárga
VÁROSI TORNACSARNOK
3700 KAZINCBARCIKA LINI ISTVÁN TÉR 4
2022. október 15. szombat
11:00
DEAC
3 - 2
KSE U17 kék
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK
4032 DEBRECEN MÓRICZ ZSIGMOND KÖRÚT 22
11:00
MISKOLCI VSC ZÖLD
2 - 3
EVSI-A
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
13:00
KSE U17 kék
3 - 0
SBTC U17 A
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK
4032 DEBRECEN MÓRICZ ZSIGMOND KÖRÚT 22
13:00
EVSI-A
0 - 3
SZOLNOKI SPC Sárga
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
13:00
PALOTA RSC
3 - 0
EÖTVÖS DSE `A`
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
14:00
DEAC
3 - 0
SBTC U17 A
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK
4032 DEBRECEN MÓRICZ ZSIGMOND KÖRÚT 22
14:00
MISKOLCI VSC ZÖLD
0 - 3
SZOLNOKI SPC Sárga
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
15:00
EÖTVÖS DSE `A`
3 - 0
VRCK
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
17:00
PALOTA RSC
3 - 0
VRCK
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2022. november 6. vasárnap
11:00
DEAC
3 - 0
MISKOLCI VSC ZÖLD
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK
4032 DEBRECEN MÓRICZ ZSIGMOND KÖRÚT 22
11:00
KSE U17 kék
0 - 3
SZOLNOKI SPC Sárga
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:00
SBTC U17 A
0 - 3
EVSI-A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
13:00
MISKOLCI VSC ZÖLD
3 - 0
VRCK
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK
4032 DEBRECEN MÓRICZ ZSIGMOND KÖRÚT 22
13:00
EÖTVÖS DSE `A`
0 - 3
SZOLNOKI SPC Sárga
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
13:00
EVSI-A
1 - 3
PALOTA RSC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
15:00
DEAC
3 - 0
VRCK
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK
4032 DEBRECEN MÓRICZ ZSIGMOND KÖRÚT 22
15:00
KSE U17 kék
1 - 3
EÖTVÖS DSE `A`
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
15:00
SBTC U17 A
0 - 3
PALOTA RSC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
2022. november 20. vasárnap
11:00
KSE U17 kék
3 - 0
EVSI-A
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:00
EÖTVÖS DSE `A`
3 - 1
MISKOLCI VSC ZÖLD
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
11:00
SZOLNOKI SPC Sárga
2 - 3
DEAC
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
13:00
VRCK
1 - 3
EVSI-A
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
13:00
SBTC U17 A
0 - 3
MISKOLCI VSC ZÖLD
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
13:00
DEAC
2 - 3
PALOTA RSC
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
15:00
KSE U17 kék
3 - 0
VRCK
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
15:00
EÖTVÖS DSE `A`
3 - 0
SBTC U17 A
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
15:00
SZOLNOKI SPC Sárga
3 - 0
PALOTA RSC
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
FOTÓGALÉRIA
2022.11.20.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KSE U17 kék - VRCK 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Alapsz.
2022.11.06.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KSE U17 kék - SZOLNOKI SPC Sárga 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Alapsz.
2022.11.06.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KSE U17 kék - EÖTVÖS DSE `A` 1:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Alapsz.
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Alapsz.
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
SZOLNOKI SPC Sárga 8 7 1 15 23 3 7,667 635 459 1,383
2.
DEAC 8 7 1 15 23 7 3,286 670 511 1,311
3.
PALOTA RSC 8 7 1 15 21 7 3,000 651 443 1,470
4.
KSE U17 kék 8 4 4 12 16 12 1,333 617 527 1,171
5.
EÖTVÖS DSE `A` 8 4 4 12 14 14 1,000 577 599 0,963
6.
EVSI-A 8 4 4 12 13 17 0,765 650 624 1,042
7.
MISKOLCI VSC ZÖLD 8 2 6 10 9 18 0,500 417 607 0,687
8.
VRCK 8 1 7 9 4 22 0,182 426 618 0,689
9.
SBTC U17 A 8 0 8 8 1 24 0,042 363 618 0,587
DOKUMENTUM
Alapszakasz lebonyolítás KELET 2022.09.23.
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 1. szombat
11:00
EÖTVÖS DSE `A`
0 - 3
DEAC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
11:00
PALOTA RSC
3 - 1
KSE U17 kék
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
11:00
VRCK
3 - 1
SBTC U17 A
VÁROSI TORNACSARNOK KAZINCBARCIKA
12:30
DEAC
3 - 0
EVSI-A
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
12:30
KSE U17 kék
3 - 0
MISKOLCI VSC ZÖLD
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
12:30
SZOLNOKI SPC Sárga
3 - 0
SBTC U17 A
VÁROSI TORNACSARNOK KAZINCBARCIKA
14:00
EÖTVÖS DSE `A`
2 - 3
EVSI-A
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
14:00
PALOTA RSC
3 - 0
MISKOLCI VSC ZÖLD
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
14:00
VRCK
0 - 3
SZOLNOKI SPC Sárga
VÁROSI TORNACSARNOK KAZINCBARCIKA
2022. október 15. szombat
11:00
DEAC
3 - 2
KSE U17 kék
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
11:00
MISKOLCI VSC ZÖLD
2 - 3
EVSI-A
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
13:00
KSE U17 kék
3 - 0
SBTC U17 A
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
13:00
EVSI-A
0 - 3
SZOLNOKI SPC Sárga
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
13:00
PALOTA RSC
3 - 0
EÖTVÖS DSE `A`
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
14:00
DEAC
3 - 0
SBTC U17 A
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
14:00
MISKOLCI VSC ZÖLD
0 - 3
SZOLNOKI SPC Sárga
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
15:00
EÖTVÖS DSE `A`
3 - 0
VRCK
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
17:00
PALOTA RSC
3 - 0
VRCK
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. november 6. vasárnap
11:00
DEAC
3 - 0
MISKOLCI VSC ZÖLD
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
11:00
KSE U17 kék
0 - 3
SZOLNOKI SPC Sárga
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
11:00
SBTC U17 A
0 - 3
EVSI-A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
13:00
MISKOLCI VSC ZÖLD
3 - 0
VRCK
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
13:00
EÖTVÖS DSE `A`
0 - 3
SZOLNOKI SPC Sárga
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
13:00
EVSI-A
1 - 3
PALOTA RSC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
15:00
DEAC
3 - 0
VRCK
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
15:00
KSE U17 kék
1 - 3
EÖTVÖS DSE `A`
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
15:00
SBTC U17 A
0 - 3
PALOTA RSC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2022. november 20. vasárnap
11:00
KSE U17 kék
3 - 0
EVSI-A
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
11:00
EÖTVÖS DSE `A`
3 - 1
MISKOLCI VSC ZÖLD
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
11:00
SZOLNOKI SPC Sárga
2 - 3
DEAC
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
13:00
VRCK
1 - 3
EVSI-A
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
13:00
SBTC U17 A
0 - 3
MISKOLCI VSC ZÖLD
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
13:00
DEAC
2 - 3
PALOTA RSC
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
15:00
KSE U17 kék
3 - 0
VRCK
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
15:00
EÖTVÖS DSE `A`
3 - 0
SBTC U17 A
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
15:00
SZOLNOKI SPC Sárga
3 - 0
PALOTA RSC
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
FOTÓGALÉRIA
2022.11.20.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE U17 kék - VRCK 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Alapsz.
2022.11.06.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE U17 kék - SZOLNOKI SPC Sárga 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Alapsz.
2022.11.06.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE U17 kék - EÖTVÖS DSE `A` 1:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Alapsz.
FOTÓ
Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Alapsz.
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
SZOLNOKI SPC Sárga 8 7 1 15
2.
DEAC 8 7 1 15
3.
PALOTA RSC 8 7 1 15
4.
KSE U17 kék 8 4 4 12
5.
EÖTVÖS DSE `A` 8 4 4 12
6.
EVSI-A 8 4 4 12
7.
MISKOLCI VSC ZÖLD 8 2 6 10
8.
VRCK 8 1 7 9
9.
SBTC U17 A 8 0 8 8
DOKUMENTUM
Alapszakasz lebonyolítás KELET 2022.09.23.
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 1. szombat
0 EÖTVÖS DSE `A`
3 DEAC
11:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
3 PALOTA RSC
1 KSE U17 kék
11:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
3 VRCK
1 SBTC U17 A
11:00
VÁROSI TORNACSARNOK KAZINCBARCIKA
3 DEAC
0 EVSI-A
12:30
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
3 KSE U17 kék
0 MISKOLCI VSC ZÖLD
12:30
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
3 SZOLNOKI SPC Sárga
0 SBTC U17 A
12:30
VÁROSI TORNACSARNOK KAZINCBARCIKA
2 EÖTVÖS DSE `A`
3 EVSI-A
14:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
3 PALOTA RSC
0 MISKOLCI VSC ZÖLD
14:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
0 VRCK
3 SZOLNOKI SPC Sárga
14:00
VÁROSI TORNACSARNOK KAZINCBARCIKA
2022. október 15. szombat
3 DEAC
2 KSE U17 kék
11:00
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
2 MISKOLCI VSC ZÖLD
3 EVSI-A
11:00
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
3 KSE U17 kék
0 SBTC U17 A
13:00
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
0 EVSI-A
3 SZOLNOKI SPC Sárga
13:00
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
3 PALOTA RSC
0 EÖTVÖS DSE `A`
13:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
3 DEAC
0 SBTC U17 A
14:00
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
0 MISKOLCI VSC ZÖLD
3 SZOLNOKI SPC Sárga
14:00
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
3 EÖTVÖS DSE `A`
0 VRCK
15:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
3 PALOTA RSC
0 VRCK
17:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2022. november 6. vasárnap
3 DEAC
0 MISKOLCI VSC ZÖLD
11:00
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
0 KSE U17 kék
3 SZOLNOKI SPC Sárga
11:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
0 SBTC U17 A
3 EVSI-A
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
3 MISKOLCI VSC ZÖLD
0 VRCK
13:00
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
0 EÖTVÖS DSE `A`
3 SZOLNOKI SPC Sárga
13:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
1 EVSI-A
3 PALOTA RSC
13:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
3 DEAC
0 VRCK
15:00
DEBRECENI EGYETEM KLINIKAI CAMPUS TORNACSARNOK DEBRECEN
1 KSE U17 kék
3 EÖTVÖS DSE `A`
15:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
0 SBTC U17 A
3 PALOTA RSC
15:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2022. november 20. vasárnap
3 KSE U17 kék
0 EVSI-A
11:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
3 EÖTVÖS DSE `A`
1 MISKOLCI VSC ZÖLD
11:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
2 SZOLNOKI SPC Sárga
3 DEAC
11:00
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
1 VRCK
3 EVSI-A
13:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
0 SBTC U17 A
3 MISKOLCI VSC ZÖLD
13:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
2 DEAC
3 PALOTA RSC
13:00
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
3 KSE U17 kék
0 VRCK
15:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
3 EÖTVÖS DSE `A`
0 SBTC U17 A
15:00
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
3 SZOLNOKI SPC Sárga
0 PALOTA RSC
15:00
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
FOTÓGALÉRIA
2022.11.20.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE U17 kék - VRCK 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Alapsz.
2022.11.06.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE U17 kék - SZOLNOKI SPC Sárga 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Alapsz.
2022.11.06.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE U17 kék - EÖTVÖS DSE `A` 1:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB III. o. KELET Alapsz.
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu