TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
KEZDŐ, Negyedik forduló - Budapest, 2024.03.16.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. március 16. szombat
10:00
BVSC-Zugló
lejátszva
KSE U11 fehér
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
10:00
KSE U11 kék
lejátszva
TFSE - Kalocsa
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
10:30
KSE U11 sárga
lejátszva
ÉDRA
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
10:30
SZBRA II.
lejátszva
EMERICUS U11
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
11:00
KSE U11 fehér
lejátszva
KSE U11 sárga
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
11:00
TFSE - Kalocsa
lejátszva
SZBRA II.
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
11:30
BVSC-Zugló
lejátszva
ÉDRA
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
11:30
KSE U11 kék
lejátszva
EMERICUS U11
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
12:00
KSE U11 fehér
lejátszva
ÉDRA
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
12:00
TFSE - Kalocsa
lejátszva
EMERICUS U11
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
12:30
BVSC-Zugló
lejátszva
KSE U11 sárga
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
12:30
KSE U11 kék
lejátszva
SZBRA II.
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
14:00
KISPEST SE A
lejátszva
MTK Budapest
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
14:00
PSE Zöld
lejátszva
Delta RSE narancs
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
14:30
UTE U 11 BIBOR-K
lejátszva
VESC Kék
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
14:30
VESC Fehér
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
15:00
MTK Budapest
lejátszva
UTE U 11 BIBOR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
15:00
Delta RSE narancs
lejátszva
VESC Fehér
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
15:30
KISPEST SE A
lejátszva
VESC Kék
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
15:30
PSE Zöld
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
16:00
MTK Budapest
lejátszva
VESC Kék
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
16:00
Delta RSE narancs
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
16:30
KISPEST SE A
lejátszva
UTE U 11 BIBOR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
16:30
PSE Zöld
lejátszva
VESC Fehér
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
KEZDŐ, Negyedik forduló - Budapest, 2024.03.16.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. március 16. szombat
10:00
BVSC-Zugló
lejátszva
KSE U11 fehér
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
10:00
KSE U11 kék
lejátszva
TFSE - Kalocsa
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
10:30
KSE U11 sárga
lejátszva
ÉDRA
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
10:30
SZBRA II.
lejátszva
EMERICUS U11
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
11:00
KSE U11 fehér
lejátszva
KSE U11 sárga
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
11:00
TFSE - Kalocsa
lejátszva
SZBRA II.
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
11:30
BVSC-Zugló
lejátszva
ÉDRA
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
11:30
KSE U11 kék
lejátszva
EMERICUS U11
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
12:00
KSE U11 fehér
lejátszva
ÉDRA
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
12:00
TFSE - Kalocsa
lejátszva
EMERICUS U11
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
12:30
BVSC-Zugló
lejátszva
KSE U11 sárga
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
12:30
KSE U11 kék
lejátszva
SZBRA II.
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
14:00
KISPEST SE A
lejátszva
MTK Budapest
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
14:00
PSE Zöld
lejátszva
Delta RSE narancs
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
14:30
UTE U 11 BIBOR-K
lejátszva
VESC Kék
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
14:30
VESC Fehér
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
15:00
MTK Budapest
lejátszva
UTE U 11 BIBOR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
15:00
Delta RSE narancs
lejátszva
VESC Fehér
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
15:30
KISPEST SE A
lejátszva
VESC Kék
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
15:30
PSE Zöld
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
16:00
MTK Budapest
lejátszva
VESC Kék
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
16:00
Delta RSE narancs
lejátszva
UTE U11 FEHÉR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
16:30
KISPEST SE A
lejátszva
UTE U 11 BIBOR-K
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
16:30
PSE Zöld
lejátszva
VESC Fehér
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
KEZDŐ, Negyedik forduló - Budapest, 2024.03.16.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. március 16. szombat
BVSC-Zugló
KSE U11 fehér
10:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
KSE U11 kék
TFSE - Kalocsa
10:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
KSE U11 sárga
ÉDRA
10:30
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
SZBRA II.
EMERICUS U11
10:30
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
KSE U11 fehér
KSE U11 sárga
11:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
TFSE - Kalocsa
SZBRA II.
11:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
BVSC-Zugló
ÉDRA
11:30
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
KSE U11 kék
EMERICUS U11
11:30
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
KSE U11 fehér
ÉDRA
12:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
TFSE - Kalocsa
EMERICUS U11
12:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
BVSC-Zugló
KSE U11 sárga
12:30
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
KSE U11 kék
SZBRA II.
12:30
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
KISPEST SE A
MTK Budapest
14:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
PSE Zöld
Delta RSE narancs
14:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
UTE U 11 BIBOR-K
VESC Kék
14:30
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
VESC Fehér
UTE U11 FEHÉR-K
14:30
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
MTK Budapest
UTE U 11 BIBOR-K
15:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
Delta RSE narancs
VESC Fehér
15:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
KISPEST SE A
VESC Kék
15:30
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
PSE Zöld
UTE U11 FEHÉR-K
15:30
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
MTK Budapest
VESC Kék
16:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
Delta RSE narancs
UTE U11 FEHÉR-K
16:00
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
KISPEST SE A
UTE U 11 BIBOR-K
16:30
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
PSE Zöld
VESC Fehér
16:30
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu