TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Fotó
Dokumentum Nyilatkozat TV
Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. NYUGAT Alapsz.
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
TRSE 8 7 1 15 22 7 3,143 661 528 1,252
2.
EMERICUS `A` 8 6 2 14 21 11 1,909 710 651 1,091
3.
VASAS SC U17 B 8 6 2 14 22 12 1,833 766 696 1,101
4.
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A 8 4 4 12 19 15 1,267 742 683 1,086
5.
DELTA Röplabda SE 8 4 4 12 15 13 1,154 621 548 1,133
6.
KASI U17 8 4 4 12 14 17 0,824 627 659 0,951
7.
KÖZGÁZ U17 `A` 8 3 5 11 11 17 0,647 580 647 0,896
8.
Szent Benedek RA Kék 8 2 6 10 8 21 0,381 539 651 0,828
9.
MTK Budapest fehér 8 0 8 8 5 24 0,208 501 684 0,732
DOKUMENTUM
Alapszakasz lebonyolítás NYUGAT 2022.09.23.
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 1. szombat
10:00
KÖZGÁZ U17 `A`
3 - 0
MTK Budapest fehér
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
11:00
DELTA Röplabda SE
3 - 1
EMERICUS `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:00
TRSE
3 - 2
VASAS SC U17B
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:30
MTK Budapest fehér
0 - 3
KASI U17
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
12:30
EMERICUS `A`
3 - 2
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
12:30
VASAS SC U17B
3 - 1
SZBRA Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
KÖZGÁZ U17 `A`
3 - 1
KASI U17
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
14:00
DELTA Röplabda SE
0 - 3
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
14:00
TRSE
3 - 0
SZBRA Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
2022. október 15. szombat
11:00
KASI U17
3 - 1
SZBRA Kék
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM
7400 KAPOSVÁR PÁZMÁNY PÉTER UTCA 17.
11:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
2 - 3
TRSE
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
11:00
MTK Budapest fehér
1 - 3
VASAS SC U17B
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
SZBRA Kék
0 - 3
DELTA Röplabda SE
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM
7400 KAPOSVÁR PÁZMÁNY PÉTER UTCA 17.
13:00
KÖZGÁZ U17 `A`
0 - 3
TRSE
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
13:00
VASAS SC U17B
3 - 2
EMERICUS `A`
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
15:00
KASI U17
3 - 2
DELTA Röplabda SE
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM
7400 KAPOSVÁR PÁZMÁNY PÉTER UTCA 17.
15:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
1 - 3
KÖZGÁZ U17 `A`
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
15:00
MTK Budapest fehér
1 - 3
EMERICUS `A`
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
2022. november 6. vasárnap
10:00
TRSE
1 - 3
EMERICUS `A`
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
KÖZGÁZ U17 `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:00
SZBRA Kék
0 - 3
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
12:00
KASI U17
1 - 3
EMERICUS `A`
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
VASAS SC U17B
3 - 1
KÖZGÁZ U17 `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
3 - 1
MTK Budapest fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
14:00
TRSE
3 - 0
KASI U17
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
15:00
DELTA Röplabda SE
1 - 3
VASAS SC U17B
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
15:00
SZBRA Kék
3 - 2
MTK Budapest fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2022. november 20. vasárnap
10:00
TRSE
3 - 0
DELTA Röplabda SE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
10:00
EMERICUS `A`
3 - 0
KÖZGÁZ U17 `A`
BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
11:00
VASAS SC U17B
2 - 3
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
12:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
MTK Budapest fehér
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
12:00
KÖZGÁZ U17 `A`
1 - 3
SZBRA Kék
BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
13:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
2 - 3
KASI U17
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
14:00
TRSE
3 - 0
MTK Budapest fehér
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
14:00
SZBRA Kék
0 - 3
EMERICUS `A`
BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
15:00
VASAS SC U17B
3 - 0
KASI U17
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
FOTÓGALÉRIA
2022.11.06.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
TRSE - KASI U17 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. NYUGAT Alapsz.
2022.11.06.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
TRSE - EMERICUS `A` 1:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. NYUGAT Alapsz.
Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. NYUGAT Alapsz.
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
TRSE 8 7 1 15 22 7 3,143 661 528 1,252
2.
EMERICUS `A` 8 6 2 14 21 11 1,909 710 651 1,091
3.
VASAS SC U17 B 8 6 2 14 22 12 1,833 766 696 1,101
4.
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A 8 4 4 12 19 15 1,267 742 683 1,086
5.
DELTA Röplabda SE 8 4 4 12 15 13 1,154 621 548 1,133
6.
KASI U17 8 4 4 12 14 17 0,824 627 659 0,951
7.
KÖZGÁZ U17 `A` 8 3 5 11 11 17 0,647 580 647 0,896
8.
Szent Benedek RA Kék 8 2 6 10 8 21 0,381 539 651 0,828
9.
MTK Budapest fehér 8 0 8 8 5 24 0,208 501 684 0,732
DOKUMENTUM
Alapszakasz lebonyolítás NYUGAT 2022.09.23.
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 1. szombat
10:00
KÖZGÁZ U17 `A`
3 - 0
MTK Budapest fehér
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
11:00
DELTA Röplabda SE
3 - 1
EMERICUS `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
11:00
TRSE
3 - 2
VASAS SC U17B
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
11:30
MTK Budapest fehér
0 - 3
KASI U17
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
12:30
EMERICUS `A`
3 - 2
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
12:30
VASAS SC U17B
3 - 1
SZBRA Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
13:00
KÖZGÁZ U17 `A`
3 - 1
KASI U17
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
14:00
DELTA Röplabda SE
0 - 3
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
14:00
TRSE
3 - 0
SZBRA Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
2022. október 15. szombat
11:00
KASI U17
3 - 1
SZBRA Kék
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
11:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
2 - 3
TRSE
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
11:00
MTK Budapest fehér
1 - 3
VASAS SC U17B
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
SZBRA Kék
0 - 3
DELTA Röplabda SE
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
13:00
KÖZGÁZ U17 `A`
0 - 3
TRSE
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
13:00
VASAS SC U17B
3 - 2
EMERICUS `A`
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
KASI U17
3 - 2
DELTA Röplabda SE
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
15:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
1 - 3
KÖZGÁZ U17 `A`
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
15:00
MTK Budapest fehér
1 - 3
EMERICUS `A`
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. november 6. vasárnap
10:00
TRSE
1 - 3
EMERICUS `A`
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
11:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
KÖZGÁZ U17 `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
11:00
SZBRA Kék
0 - 3
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
12:00
KASI U17
1 - 3
EMERICUS `A`
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
13:00
VASAS SC U17B
3 - 1
KÖZGÁZ U17 `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
13:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
3 - 1
MTK Budapest fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
14:00
TRSE
3 - 0
KASI U17
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
15:00
DELTA Röplabda SE
1 - 3
VASAS SC U17B
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
15:00
SZBRA Kék
3 - 2
MTK Budapest fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. november 20. vasárnap
10:00
TRSE
3 - 0
DELTA Röplabda SE
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
10:00
EMERICUS `A`
3 - 0
KÖZGÁZ U17 `A`
BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM BUDAPEST
11:00
VASAS SC U17B
2 - 3
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
12:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
MTK Budapest fehér
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
12:00
KÖZGÁZ U17 `A`
1 - 3
SZBRA Kék
BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM BUDAPEST
13:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
2 - 3
KASI U17
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
14:00
TRSE
3 - 0
MTK Budapest fehér
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
14:00
SZBRA Kék
0 - 3
EMERICUS `A`
BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM BUDAPEST
15:00
VASAS SC U17B
3 - 0
KASI U17
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
FOTÓGALÉRIA
2022.11.06.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - KASI U17 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. NYUGAT Alapsz.
2022.11.06.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - EMERICUS `A` 1:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. NYUGAT Alapsz.
FOTÓ
Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. NYUGAT Alapsz.
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
TRSE 8 7 1 15
2.
EMERICUS `A` 8 6 2 14
3.
VASAS SC U17 B 8 6 2 14
4.
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A 8 4 4 12
5.
DELTA Röplabda SE 8 4 4 12
6.
KASI U17 8 4 4 12
7.
KÖZGÁZ U17 `A` 8 3 5 11
8.
Szent Benedek RA Kék 8 2 6 10
9.
MTK Budapest fehér 8 0 8 8
DOKUMENTUM
Alapszakasz lebonyolítás NYUGAT 2022.09.23.
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 1. szombat
3 KÖZGÁZ U17 `A`
0 MTK Budapest fehér
10:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 DELTA Röplabda SE
1 EMERICUS `A`
11:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
3 TRSE
2 VASAS SC U17B
11:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
0 MTK Budapest fehér
3 KASI U17
11:30
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
3 EMERICUS `A`
2 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
12:30
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
3 VASAS SC U17B
1 SZBRA Kék
12:30
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
3 KÖZGÁZ U17 `A`
1 KASI U17
13:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
0 DELTA Röplabda SE
3 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
14:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
3 TRSE
0 SZBRA Kék
14:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
2022. október 15. szombat
3 KASI U17
1 SZBRA Kék
11:00
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
2 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
3 TRSE
11:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
1 MTK Budapest fehér
3 VASAS SC U17B
11:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 SZBRA Kék
3 DELTA Röplabda SE
13:00
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
0 KÖZGÁZ U17 `A`
3 TRSE
13:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
3 VASAS SC U17B
2 EMERICUS `A`
13:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 KASI U17
2 DELTA Röplabda SE
15:00
KSZC EÖTVÖS LÓRÁND MŰSZAKI TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM KAPOSVÁR
1 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
3 KÖZGÁZ U17 `A`
15:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
1 MTK Budapest fehér
3 EMERICUS `A`
15:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. november 6. vasárnap
1 TRSE
3 EMERICUS `A`
10:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
3 DELTA Röplabda SE
0 KÖZGÁZ U17 `A`
11:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
0 SZBRA Kék
3 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
1 KASI U17
3 EMERICUS `A`
12:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
3 VASAS SC U17B
1 KÖZGÁZ U17 `A`
13:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
3 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
1 MTK Budapest fehér
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 TRSE
0 KASI U17
14:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
1 DELTA Röplabda SE
3 VASAS SC U17B
15:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
3 SZBRA Kék
2 MTK Budapest fehér
15:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. november 20. vasárnap
3 TRSE
0 DELTA Röplabda SE
10:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
3 EMERICUS `A`
0 KÖZGÁZ U17 `A`
10:00
BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM BUDAPEST
2 VASAS SC U17B
3 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
11:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 DELTA Röplabda SE
0 MTK Budapest fehér
12:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
1 KÖZGÁZ U17 `A`
3 SZBRA Kék
12:00
BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM BUDAPEST
2 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
3 KASI U17
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 TRSE
0 MTK Budapest fehér
14:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
0 SZBRA Kék
3 EMERICUS `A`
14:00
BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 VASAS SC U17B
0 KASI U17
15:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
FOTÓGALÉRIA
2022.11.06.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - KASI U17 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. NYUGAT Alapsz.
2022.11.06.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
TRSE - EMERICUS `A` 1:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Szalayné Sebők Éva U17 OSB II. o. NYUGAT Alapsz.
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu