TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Fotó
Dokumentum Nyilatkozat TV
Leány U13 I. osztály alapszakasz
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
VASAS SC U13 PIROS 8 8 0 16 22 2 11,000 587 351 1,672
2.
NYÍREGYHÁZA 8 6 2 14 18 6 3,000 565 393 1,438
3.
BRSE - FEHÉR 8 6 2 14 17 7 2,429 524 422 1,242
4.
KESI `A` 8 5 3 13 14 10 1,400 522 502 1,040
5.
GÖDÖLLŐI RÖPLABDA CLUB 8 3 5 11 10 14 0,714 435 525 0,829
6.
DELTA Röplabda SE 8 3 5 11 9 15 0,600 482 555 0,868
7.
UTE U13 I OSZTÁLY 8 3 5 11 8 16 0,500 483 529 0,913
8.
MTK Budapest kék 8 2 6 10 6 18 0,333 412 553 0,745
9.
KASI U13 sárga 8 0 8 8 4 20 0,200 405 585 0,692
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 2. vasárnap
10:00
VASAS SC U13 PIROS
3 - 0
MTK Budapest kék
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
10:00
KASI U13 sárga
1 - 2
NYÍREGYHÁZA
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
10:00
UTE 13 LILA
2 - 1
GÖDÖLLŐI RC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
11:30
MTK Budapest kék
0 - 3
BRSE - FEHÉR
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
11:30
DELTA Röplabda SE
0 - 3
NYÍREGYHÁZA
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
11:30
GÖDÖLLŐI RC
1 - 2
KESI `A`
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
13:00
VASAS SC U13 PIROS
3 - 0
BRSE - FEHÉR
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
13:00
KASI U13 sárga
1 - 2
DELTA Röplabda SE
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
13:00
UTE 13 LILA
2 - 1
KESI `A`
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2022. október 16. vasárnap
10:00
NYÍREGYHÁZA
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
10:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
MTK Budapest kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
10:00
UTE 13 LILA
2 - 1
KASI U13 sárga
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
11:30
GÖDÖLLŐI RC
0 - 3
VASAS SC U13 PIROS
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
11:30
MTK Budapest kék
1 - 2
KESI `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:30
KASI U13 sárga
0 - 3
BRSE - FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
13:00
NYÍREGYHÁZA
1 - 2
VASAS SC U13 PIROS
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
13:00
DELTA Röplabda SE
1 - 2
KESI `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
UTE 13 LILA
1 - 2
BRSE - FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2022. november 5. szombat
10:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
UTE 13 LILA
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
10:00
BRSE - FEHÉR
2 - 1
KESI `A`
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
10:00
MTK Budapest kék
1 - 2
GÖDÖLLŐI RC
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
11:30
UTE 13 LILA
0 - 3
VASAS SC U13 PIROS
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:30
KESI `A`
2 - 1
NYÍREGYHÁZA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
11:30
GÖDÖLLŐI RC
3 - 0
KASI U13 sárga
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
DELTA Röplabda SE
0 - 3
VASAS SC U13 PIROS
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
BRSE - FEHÉR
1 - 2
NYÍREGYHÁZA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
MTK Budapest kék
2 - 1
KASI U13 sárga
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
2022. november 19. szombat
10:00
KESI `A`
1 - 2
VASAS SC U13 PIROS
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
10:00
BRSE - FEHÉR
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
11:30
VASAS SC U13 PIROS
3 - 0
KASI U13 sárga
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:30
GÖDÖLLŐI RC
3 - 0
DELTA Röplabda SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
KESI `A`
3 - 0
KASI U13 sárga
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
13:00
MTK Budapest kék
0 - 3
NYÍREGYHÁZA
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
BRSE - FEHÉR
3 - 0
DELTA Röplabda SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
14:30
NYÍREGYHÁZA
3 - 0
UTE 13 LILA
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
16:00
MTK Budapest kék
2 - 1
UTE 13 LILA
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
Leány U13 I. osztály alapszakasz
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC U13 PIROS 8 8 0 16 22 2 11,000 587 351 1,672
2.
NYÍREGYHÁZA 8 6 2 14 18 6 3,000 565 393 1,438
3.
BRSE - FEHÉR 8 6 2 14 17 7 2,429 524 422 1,242
4.
KESI `A` 8 5 3 13 14 10 1,400 522 502 1,040
5.
GÖDÖLLŐI RÖPLABDA CLUB 8 3 5 11 10 14 0,714 435 525 0,829
6.
DELTA Röplabda SE 8 3 5 11 9 15 0,600 482 555 0,868
7.
UTE U13 I OSZTÁLY 8 3 5 11 8 16 0,500 483 529 0,913
8.
MTK Budapest kék 8 2 6 10 6 18 0,333 412 553 0,745
9.
KASI U13 sárga 8 0 8 8 4 20 0,200 405 585 0,692
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 2. vasárnap
10:00
VASAS SC U13 PIROS
3 - 0
MTK Budapest kék
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
10:00
KASI U13 sárga
1 - 2
NYÍREGYHÁZA
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
10:00
UTE 13 LILA
2 - 1
GÖDÖLLŐI RC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
11:30
MTK Budapest kék
0 - 3
BRSE - FEHÉR
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
11:30
DELTA Röplabda SE
0 - 3
NYÍREGYHÁZA
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
11:30
GÖDÖLLŐI RC
1 - 2
KESI `A`
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
13:00
VASAS SC U13 PIROS
3 - 0
BRSE - FEHÉR
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
13:00
KASI U13 sárga
1 - 2
DELTA Röplabda SE
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
13:00
UTE 13 LILA
2 - 1
KESI `A`
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
2022. október 16. vasárnap
10:00
NYÍREGYHÁZA
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
10:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
MTK Budapest kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
10:00
UTE 13 LILA
2 - 1
KASI U13 sárga
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
11:30
GÖDÖLLŐI RC
0 - 3
VASAS SC U13 PIROS
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
11:30
MTK Budapest kék
1 - 2
KESI `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
11:30
KASI U13 sárga
0 - 3
BRSE - FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
13:00
NYÍREGYHÁZA
1 - 2
VASAS SC U13 PIROS
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
13:00
DELTA Röplabda SE
1 - 2
KESI `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
13:00
UTE 13 LILA
1 - 2
BRSE - FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
2022. november 5. szombat
10:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
UTE 13 LILA
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
10:00
BRSE - FEHÉR
2 - 1
KESI `A`
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA BÉKÉSCSABA
10:00
MTK Budapest kék
1 - 2
GÖDÖLLŐI RC
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:30
UTE 13 LILA
0 - 3
VASAS SC U13 PIROS
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
11:30
KESI `A`
2 - 1
NYÍREGYHÁZA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA BÉKÉSCSABA
11:30
GÖDÖLLŐI RC
3 - 0
KASI U13 sárga
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
DELTA Röplabda SE
0 - 3
VASAS SC U13 PIROS
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
13:00
BRSE - FEHÉR
1 - 2
NYÍREGYHÁZA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
MTK Budapest kék
2 - 1
KASI U13 sárga
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. november 19. szombat
10:00
KESI `A`
1 - 2
VASAS SC U13 PIROS
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
10:00
BRSE - FEHÉR
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA BÉKÉSCSABA
11:30
VASAS SC U13 PIROS
3 - 0
KASI U13 sárga
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
11:30
GÖDÖLLŐI RC
3 - 0
DELTA Röplabda SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
KESI `A`
3 - 0
KASI U13 sárga
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
13:00
MTK Budapest kék
0 - 3
NYÍREGYHÁZA
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
BRSE - FEHÉR
3 - 0
DELTA Röplabda SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA BÉKÉSCSABA
14:30
NYÍREGYHÁZA
3 - 0
UTE 13 LILA
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
16:00
MTK Budapest kék
2 - 1
UTE 13 LILA
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Leány U13 I. osztály alapszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
VASAS SC U13 PIROS 8 8 0 16
2.
NYÍREGYHÁZA 8 6 2 14
3.
BRSE - FEHÉR 8 6 2 14
4.
KESI `A` 8 5 3 13
5.
GÖDÖLLŐI RÖPLABDA CLUB 8 3 5 11
6.
DELTA Röplabda SE 8 3 5 11
7.
UTE U13 I OSZTÁLY 8 3 5 11
8.
MTK Budapest kék 8 2 6 10
9.
KASI U13 sárga 8 0 8 8
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 2. vasárnap
3 VASAS SC U13 PIROS
0 MTK Budapest kék
10:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
1 KASI U13 sárga
2 NYÍREGYHÁZA
10:00
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
2 UTE 13 LILA
1 GÖDÖLLŐI RC
10:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
0 MTK Budapest kék
3 BRSE - FEHÉR
11:30
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
0 DELTA Röplabda SE
3 NYÍREGYHÁZA
11:30
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
1 GÖDÖLLŐI RC
2 KESI `A`
11:30
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
3 VASAS SC U13 PIROS
0 BRSE - FEHÉR
13:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
1 KASI U13 sárga
2 DELTA Röplabda SE
13:00
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
2 UTE 13 LILA
1 KESI `A`
13:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
2022. október 16. vasárnap
3 NYÍREGYHÁZA
0 GÖDÖLLŐI RC
10:00
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
3 DELTA Röplabda SE
0 MTK Budapest kék
10:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
2 UTE 13 LILA
1 KASI U13 sárga
10:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
0 GÖDÖLLŐI RC
3 VASAS SC U13 PIROS
11:30
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
1 MTK Budapest kék
2 KESI `A`
11:30
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
0 KASI U13 sárga
3 BRSE - FEHÉR
11:30
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
1 NYÍREGYHÁZA
2 VASAS SC U13 PIROS
13:00
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
1 DELTA Röplabda SE
2 KESI `A`
13:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
1 UTE 13 LILA
2 BRSE - FEHÉR
13:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
2022. november 5. szombat
3 DELTA Röplabda SE
0 UTE 13 LILA
10:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
2 BRSE - FEHÉR
1 KESI `A`
10:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA BÉKÉSCSABA
1 MTK Budapest kék
2 GÖDÖLLŐI RC
10:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 UTE 13 LILA
3 VASAS SC U13 PIROS
11:30
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
2 KESI `A`
1 NYÍREGYHÁZA
11:30
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 GÖDÖLLŐI RC
0 KASI U13 sárga
11:30
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 DELTA Röplabda SE
3 VASAS SC U13 PIROS
13:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
1 BRSE - FEHÉR
2 NYÍREGYHÁZA
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA BÉKÉSCSABA
2 MTK Budapest kék
1 KASI U13 sárga
13:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. november 19. szombat
1 KESI `A`
2 VASAS SC U13 PIROS
10:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
3 BRSE - FEHÉR
0 GÖDÖLLŐI RC
10:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 VASAS SC U13 PIROS
0 KASI U13 sárga
11:30
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
3 GÖDÖLLŐI RC
0 DELTA Röplabda SE
11:30
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 KESI `A`
0 KASI U13 sárga
13:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
0 MTK Budapest kék
3 NYÍREGYHÁZA
13:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 BRSE - FEHÉR
0 DELTA Röplabda SE
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 NYÍREGYHÁZA
0 UTE 13 LILA
14:30
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2 MTK Budapest kék
1 UTE 13 LILA
16:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu