TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
Női NB II Alsóház Közép Rájátszás
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 6 6 0 4 1 1 0 0 0 17 18 3 6,000 511 367 1,392
2.
PTE-PEAC - A 6 4 2 3 1 0 0 0 2 12 12 7 1,714 441 349 1,264
3.
Palota Röplabda Sport Club 6 2 4 1 1 0 2 1 1 8 11 13 0,846 526 482 1,091
4.
EMERICUS - BDSE 6 2 4 1 0 1 0 2 2 5 8 14 0,571 468 448 1,045
5.
Kistext 4 0 4 0 0 0 0 0 4 0 0 12 0,000 0 300 0,000
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. február 10. szombat
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 0
EMERICUS - BDSE
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
17:00
Palota RSC
3 - 0
Kistext
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2024. február 17. szombat
17:00
Közgáz SC
3 - 0
PTE-PEAC - A
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
18:00
EMERICUS - BDSE
1 - 3
Palota RSC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
2024. február 24. szombat
13:00
Kistext
0 - 3
EMERICUS - BDSE
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
17:00
Palota RSC
0 - 3
Közgáz SC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2024. február 28. szerda
18:00
Közgáz SC
3 - 0
Kistext
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
2024. március 3. vasárnap
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 1
Palota RSC
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
2024. március 17. vasárnap
13:00
Kistext
0 - 3
PTE-PEAC - A
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
18:00
EMERICUS - BDSE
1 - 3
Közgáz SC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
2024. március 24. vasárnap
13:00
Kistext
Palota RSC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
17:00
EMERICUS - BDSE
0 - 3
PTE-PEAC - A
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
2024. április 6. szombat
15:00
PTE-PEAC - A
0 - 3
Közgáz SC
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
17:00
Palota RSC
2 - 3
EMERICUS - BDSE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2024. április 13. szombat
17:00
Közgáz SC
3 - 2
Palota RSC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
18:00
EMERICUS - BDSE
Kistext
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
2024. április 20. szombat
13:00
Kistext
Közgáz SC
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
15:00
Palota RSC
PTE-PEAC - A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2024. április 27. szombat
15:00
PTE-PEAC - A
Kistext
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
17:00
Közgáz SC
EMERICUS - BDSE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM
1092 BUDAPEST KINIZSI UTCA 2-6
Női NB II Alsóház Közép Rájátszás
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 6 6 0 4 1 1 0 0 0 17 18 3 6,000 511 367 1,392
2.
PTE-PEAC - A 6 4 2 3 1 0 0 0 2 12 12 7 1,714 441 349 1,264
3.
Palota Röplabda Sport Club 6 2 4 1 1 0 2 1 1 8 11 13 0,846 526 482 1,091
4.
EMERICUS - BDSE 6 2 4 1 0 1 0 2 2 5 8 14 0,571 468 448 1,045
5.
Kistext 4 0 4 0 0 0 0 0 4 0 0 12 0,000 0 300 0,000
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. február 10. szombat
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 0
EMERICUS - BDSE
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
17:00
Palota RSC
3 - 0
Kistext
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. február 17. szombat
17:00
Közgáz SC
3 - 0
PTE-PEAC - A
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
18:00
EMERICUS - BDSE
1 - 3
Palota RSC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. február 24. szombat
13:00
Kistext
0 - 3
EMERICUS - BDSE
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
17:00
Palota RSC
0 - 3
Közgáz SC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. február 28. szerda
18:00
Közgáz SC
3 - 0
Kistext
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2024. március 3. vasárnap
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 1
Palota RSC
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
2024. március 17. vasárnap
13:00
Kistext
0 - 3
PTE-PEAC - A
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
18:00
EMERICUS - BDSE
1 - 3
Közgáz SC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. március 24. vasárnap
13:00
Kistext
Palota RSC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
17:00
EMERICUS - BDSE
0 - 3
PTE-PEAC - A
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. április 6. szombat
15:00
PTE-PEAC - A
0 - 3
Közgáz SC
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
17:00
Palota RSC
2 - 3
EMERICUS - BDSE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. április 13. szombat
17:00
Közgáz SC
3 - 2
Palota RSC
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
18:00
EMERICUS - BDSE
Kistext
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. április 20. szombat
13:00
Kistext
Közgáz SC
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
15:00
Palota RSC
PTE-PEAC - A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. április 27. szombat
15:00
PTE-PEAC - A
Kistext
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
17:00
Közgáz SC
EMERICUS - BDSE
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
Női NB II Alsóház Közép Rájátszás
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Közgáz Sport Club Diák Sportkör 6 6 0 17
2.
PTE-PEAC - A 6 4 2 12
3.
Palota Röplabda Sport Club 6 2 4 8
4.
EMERICUS - BDSE 6 2 4 5
5.
Kistext 4 0 4 0
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. február 10. szombat
3 PTE-PEAC - A
0 EMERICUS - BDSE
15:00
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
3 Palota RSC
0 Kistext
17:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. február 17. szombat
3 Közgáz SC
0 PTE-PEAC - A
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
1 EMERICUS - BDSE
3 Palota RSC
18:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. február 24. szombat
0 Kistext
3 EMERICUS - BDSE
13:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
0 Palota RSC
3 Közgáz SC
17:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. február 28. szerda
3 Közgáz SC
0 Kistext
18:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
2024. március 3. vasárnap
3 PTE-PEAC - A
1 Palota RSC
15:00
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
2024. március 17. vasárnap
0 Kistext
3 PTE-PEAC - A
13:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
1 EMERICUS - BDSE
3 Közgáz SC
18:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. március 24. vasárnap
Kistext
Palota RSC
13:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
0 EMERICUS - BDSE
3 PTE-PEAC - A
17:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. április 6. szombat
0 PTE-PEAC - A
3 Közgáz SC
15:00
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
2 Palota RSC
3 EMERICUS - BDSE
17:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. április 13. szombat
3 Közgáz SC
2 Palota RSC
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
EMERICUS - BDSE
Kistext
18:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. április 20. szombat
Kistext
Közgáz SC
13:00
KISTEXT ARÉNA BUDAPEST
Palota RSC
PTE-PEAC - A
15:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. április 27. szombat
PTE-PEAC - A
Kistext
15:00
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
Közgáz SC
EMERICUS - BDSE
17:00
CORVINUS EGYETEM KINIZSI KOLLÉGIUM BUDAPEST
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu