TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
Női Extraliga alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
FATUM-Nyíregyháza 1 1 0 1 0 0 0 0 0 3 3 0 max 75 52 1,442
2.
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA 1 1 0 0 1 0 0 0 0 3 3 1 3,000 99 79 1,253
3.
UTE 1 1 0 0 0 1 0 0 0 2 3 2 1,500 107 90 1,189
4.
Szent Benedek RA 1 1 0 0 0 1 0 0 0 2 3 2 1,500 109 110 0,991
5.
Vasas Óbuda 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1 2 3 0,667 110 109 1,009
6.
DVTK 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1 2 3 0,667 90 107 0,841
7.
MTK Budapest 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3 0,333 79 99 0,798
8.
1. MCM-Diamant Kaposvár 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 3 0,000 52 75 0,693
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 15. péntek
18:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
3 - 1
MTK Budapest
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
2021. október 16. szombat
18:00
UTE
3 - 2
DVTK
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
19:30
Vasas Óbuda
2 - 3
Szent Benedek RA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2021. október 17. vasárnap
18:15
1. MCM-Diamant Kaposvár
0 - 3
FATUM-Nyíregyháza
KAPOSVÁR ARÉNA
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
2021. október 21. csütörtök
18:30
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
DVTK
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
2021. október 22. péntek
18:00
FATUM-Nyíregyháza
UTE
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
18:00
1. MCM-Diamant Kaposvár
Vasas Óbuda
KAPOSVÁR ARÉNA
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
2021. október 25. hétfő
20:00
Szent Benedek RA
MTK Budapest
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
8230 BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
2021. október 30. szombat
17:00
Vasas Óbuda
FATUM-Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
18:00
MTK Budapest
1. MCM-Diamant Kaposvár
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
18:00
UTE
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2021. november 1. hétfő
16:00
DVTK
Szent Benedek RA
GENERALI ARENA
3530 MISKOLC GÖRGEY ARTÚR UTCA 19
2021. november 4. csütörtök
18:00
FATUM-Nyíregyháza
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
2021. november 5. péntek
18:00
1. MCM-Diamant Kaposvár
DVTK
KAPOSVÁR ARÉNA
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
2021. november 6. szombat
16:00
MTK Budapest
Vasas Óbuda
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2021. november 7. vasárnap
17:00
Szent Benedek RA
UTE
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
8230 BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
2021. november 12. péntek
18:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
Szent Benedek RA
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
2021. november 13. szombat
18:00
MTK Budapest
FATUM-Nyíregyháza
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
18:00
DVTK
Vasas Óbuda
GENERALI ARENA
3530 MISKOLC GÖRGEY ARTÚR UTCA 19
18:00
UTE
1. MCM-Diamant Kaposvár
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2021. november 18. csütörtök
18:00
FATUM-Nyíregyháza
Szent Benedek RA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
2021. november 20. szombat
18:00
1. MCM-Diamant Kaposvár
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
KAPOSVÁR ARÉNA
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
18:00
UTE
Vasas Óbuda
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
18:30
MTK Budapest
DVTK
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2021. november 27. szombat
17:00
Szent Benedek RA
1. MCM-Diamant Kaposvár
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
8230 BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
18:00
UTE
MTK Budapest
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2021. november 28. vasárnap
19:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
Vasas Óbuda
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
2021. december 1. szerda
19:00
DVTK
FATUM-Nyíregyháza
GENERALI ARENA
3530 MISKOLC GÖRGEY ARTÚR UTCA 19
2022. január 21. péntek
17:00
Szent Benedek RA
Vasas Óbuda
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
8230 BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
2022. január 22. szombat
18:00
DVTK
UTE
GENERALI ARENA
3530 MISKOLC GÖRGEY ARTÚR UTCA 19
18:30
MTK Budapest
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. január 24. hétfő
18:00
FATUM-Nyíregyháza
1. MCM-Diamant Kaposvár
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
2022. január 29. szombat
17:00
Vasas Óbuda
1. MCM-Diamant Kaposvár
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
18:00
UTE
FATUM-Nyíregyháza
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
18:00
DVTK
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
GENERALI ARENA
3530 MISKOLC GÖRGEY ARTÚR UTCA 19
18:30
MTK Budapest
Szent Benedek RA
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. február 4. péntek
17:00
Szent Benedek RA
DVTK
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
8230 BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
18:00
1. MCM-Diamant Kaposvár
MTK Budapest
KAPOSVÁR ARÉNA
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
18:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
UTE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
2022. február 6. vasárnap
19:00
FATUM-Nyíregyháza
Vasas Óbuda
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
2022. február 11. péntek
18:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
FATUM-Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
2022. február 12. szombat
17:00
Vasas Óbuda
MTK Budapest
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
18:00
UTE
Szent Benedek RA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
18:00
DVTK
1. MCM-Diamant Kaposvár
GENERALI ARENA
3530 MISKOLC GÖRGEY ARTÚR UTCA 19
2022. február 18. péntek
17:00
Szent Benedek RA
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
8230 BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
18:00
1. MCM-Diamant Kaposvár
UTE
KAPOSVÁR ARÉNA
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
2022. február 19. szombat
17:00
Vasas Óbuda
DVTK
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
18:00
FATUM-Nyíregyháza
MTK Budapest
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
2022. február 24. csütörtök
17:00
Szent Benedek RA
FATUM-Nyíregyháza
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
8230 BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
2022. február 26. szombat
17:00
Vasas Óbuda
UTE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
18:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
1. MCM-Diamant Kaposvár
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
18:00
DVTK
MTK Budapest
GENERALI ARENA
3530 MISKOLC GÖRGEY ARTÚR UTCA 19
2022. március 3. csütörtök
18:00
FATUM-Nyíregyháza
DVTK
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
2022. március 4. péntek
18:00
1. MCM-Diamant Kaposvár
Szent Benedek RA
KAPOSVÁR ARÉNA
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
2022. március 5. szombat
17:00
Vasas Óbuda
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
18:00
MTK Budapest
UTE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
HÍREK
2021.10.19.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Extraliga hírmorzsák – Gyimes és Klisura is győzelemmel mutatkozott be új csapatában
Szokásos összefoglalónkban az Extraliga klubjainak legfontosabb heti történéseit összegezzük.
2021.10.17.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: nyíregyházi siker Kaposváron
A bajnok FATUM-Nyíregyháza címvédőhöz méltóan mutatkozott be a női Extraliga 2021–2022-es idényében
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Balatonfüredi győzelem a Folyondár utcában
Ötszettes, drámai csatában legyőzte a Vasas Óbuda csapatát a balatonfüredi Szent Benedek Röplabda Akadémia
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
A vártnál nehezebb csabai siker az MTK ellen
Egy női Extraliga és egy-egy női és férfi NB I-es mérkőzést játszottak le pénteken.
2021.07.23.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
A DVTK lesz a női Extraliga nyolcadik csapata
Hivatalossá vált, hogy a DVTK a következő idényben is a legjobbak között szerepelhet.
2021.07.22.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Elkezdte a felkészülést a bajnok és kupagyőztes FATUM
Szerdán, a szezon első hivatalos sajtótájékoztatóján a média képviselői előtt is bemutatkozott a csapat a korábban bejelentett hat új játékossal kiegészülve.
FOTÓGALÉRIA
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
UTE - DVTK
NB I Női Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA - MTK Budapest 3:1
NB I Női Bajnokság Extraliga alapszakasz
Női Extraliga alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
FATUM-Nyíregyháza 1 1 0 1 0 0 0 0 0 3 3 0 max 75 52 1,442
2.
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA 1 1 0 0 1 0 0 0 0 3 3 1 3,000 99 79 1,253
3.
UTE 1 1 0 0 0 1 0 0 0 2 3 2 1,500 107 90 1,189
4.
Szent Benedek RA 1 1 0 0 0 1 0 0 0 2 3 2 1,500 109 110 0,991
5.
Vasas Óbuda 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1 2 3 0,667 110 109 1,009
6.
DVTK 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1 2 3 0,667 90 107 0,841
7.
MTK Budapest 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3 0,333 79 99 0,798
8.
1. MCM-Diamant Kaposvár 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 3 0,000 52 75 0,693
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 15. péntek
18:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
3 - 1
MTK Budapest
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
2021. október 16. szombat
18:00
UTE
3 - 2
DVTK
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
19:30
Vasas Óbuda
2 - 3
Szent Benedek RA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2021. október 17. vasárnap
18:15
1. MCM-Diamant Kaposvár
0 - 3
FATUM-Nyíregyháza
KAPOSVÁR ARÉNA KAPOSVÁR
2021. október 21. csütörtök
18:30
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
DVTK
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
2021. október 22. péntek
18:00
FATUM-Nyíregyháza
UTE
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
18:00
1. MCM-Diamant Kaposvár
Vasas Óbuda
KAPOSVÁR ARÉNA KAPOSVÁR
2021. október 25. hétfő
20:00
Szent Benedek RA
MTK Budapest
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
2021. október 30. szombat
17:00
Vasas Óbuda
FATUM-Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
18:00
MTK Budapest
1. MCM-Diamant Kaposvár
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
18:00
UTE
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2021. november 1. hétfő
16:00
DVTK
Szent Benedek RA
GENERALI ARENA MISKOLC
2021. november 4. csütörtök
18:00
FATUM-Nyíregyháza
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2021. november 5. péntek
18:00
1. MCM-Diamant Kaposvár
DVTK
KAPOSVÁR ARÉNA KAPOSVÁR
2021. november 6. szombat
16:00
MTK Budapest
Vasas Óbuda
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. november 7. vasárnap
17:00
Szent Benedek RA
UTE
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
2021. november 12. péntek
18:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
Szent Benedek RA
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
2021. november 13. szombat
18:00
MTK Budapest
FATUM-Nyíregyháza
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
18:00
DVTK
Vasas Óbuda
GENERALI ARENA MISKOLC
18:00
UTE
1. MCM-Diamant Kaposvár
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2021. november 18. csütörtök
18:00
FATUM-Nyíregyháza
Szent Benedek RA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2021. november 20. szombat
18:00
1. MCM-Diamant Kaposvár
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
KAPOSVÁR ARÉNA KAPOSVÁR
18:00
UTE
Vasas Óbuda
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
18:30
MTK Budapest
DVTK
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. november 27. szombat
17:00
Szent Benedek RA
1. MCM-Diamant Kaposvár
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
18:00
UTE
MTK Budapest
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2021. november 28. vasárnap
19:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
Vasas Óbuda
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
2021. december 1. szerda
19:00
DVTK
FATUM-Nyíregyháza
GENERALI ARENA MISKOLC
2022. január 21. péntek
17:00
Szent Benedek RA
Vasas Óbuda
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
2022. január 22. szombat
18:00
DVTK
UTE
GENERALI ARENA MISKOLC
18:30
MTK Budapest
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. január 24. hétfő
18:00
FATUM-Nyíregyháza
1. MCM-Diamant Kaposvár
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2022. január 29. szombat
17:00
Vasas Óbuda
1. MCM-Diamant Kaposvár
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
18:00
UTE
FATUM-Nyíregyháza
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
18:00
DVTK
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
GENERALI ARENA MISKOLC
18:30
MTK Budapest
Szent Benedek RA
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. február 4. péntek
17:00
Szent Benedek RA
DVTK
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
18:00
1. MCM-Diamant Kaposvár
MTK Budapest
KAPOSVÁR ARÉNA KAPOSVÁR
18:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
UTE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
2022. február 6. vasárnap
19:00
FATUM-Nyíregyháza
Vasas Óbuda
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2022. február 11. péntek
18:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
FATUM-Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
2022. február 12. szombat
17:00
Vasas Óbuda
MTK Budapest
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
18:00
UTE
Szent Benedek RA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
18:00
DVTK
1. MCM-Diamant Kaposvár
GENERALI ARENA MISKOLC
2022. február 18. péntek
17:00
Szent Benedek RA
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
18:00
1. MCM-Diamant Kaposvár
UTE
KAPOSVÁR ARÉNA KAPOSVÁR
2022. február 19. szombat
17:00
Vasas Óbuda
DVTK
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
18:00
FATUM-Nyíregyháza
MTK Budapest
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2022. február 24. csütörtök
17:00
Szent Benedek RA
FATUM-Nyíregyháza
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
2022. február 26. szombat
17:00
Vasas Óbuda
UTE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
18:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
1. MCM-Diamant Kaposvár
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
18:00
DVTK
MTK Budapest
GENERALI ARENA MISKOLC
2022. március 3. csütörtök
18:00
FATUM-Nyíregyháza
DVTK
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2022. március 4. péntek
18:00
1. MCM-Diamant Kaposvár
Szent Benedek RA
KAPOSVÁR ARÉNA KAPOSVÁR
2022. március 5. szombat
17:00
Vasas Óbuda
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
18:00
MTK Budapest
UTE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
HÍREK
2021.10.19.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Extraliga hírmorzsák – Gyimes és Klisura is győzelemmel mutatkozott be új csapatában
Szokásos összefoglalónkban az Extraliga klubjainak legfontosabb heti történéseit összegezzük.
2021.10.17.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: nyíregyházi siker Kaposváron
A bajnok FATUM-Nyíregyháza címvédőhöz méltóan mutatkozott be a női Extraliga 2021–2022-es idényében
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Balatonfüredi győzelem a Folyondár utcában
Ötszettes, drámai csatában legyőzte a Vasas Óbuda csapatát a balatonfüredi Szent Benedek Röplabda Akadémia
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
A vártnál nehezebb csabai siker az MTK ellen
Egy női Extraliga és egy-egy női és férfi NB I-es mérkőzést játszottak le pénteken.
2021.07.23.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
A DVTK lesz a női Extraliga nyolcadik csapata
Hivatalossá vált, hogy a DVTK a következő idényben is a legjobbak között szerepelhet.
2021.07.22.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Elkezdte a felkészülést a bajnok és kupagyőztes FATUM
Szerdán, a szezon első hivatalos sajtótájékoztatóján a média képviselői előtt is bemutatkozott a csapat a korábban bejelentett hat új játékossal kiegészülve.
FOTÓGALÉRIA
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
UTE - DVTK
NB I Női Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA - MTK Budapest 3:1
NB I Női Bajnokság Extraliga alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
Női Extraliga alapszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
FATUM-Nyíregyháza 1 1 0 3
2.
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA 1 1 0 3
3.
UTE 1 1 0 2
4.
Szent Benedek RA 1 1 0 2
5.
Vasas Óbuda 1 0 1 1
6.
DVTK 1 0 1 1
7.
MTK Budapest 1 0 1 0
8.
1. MCM-Diamant Kaposvár 1 0 1 0
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. október 15. péntek
3 SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
1 MTK Budapest
18:00
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
2021. október 16. szombat
3 UTE
2 DVTK
18:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2 Vasas Óbuda
3 Szent Benedek RA
19:30
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2021. október 17. vasárnap
0 1. MCM-Diamant Kaposvár
3 FATUM-Nyíregyháza
18:15
KAPOSVÁR ARÉNA KAPOSVÁR
2021. október 21. csütörtök
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
DVTK
18:30
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
2021. október 22. péntek
FATUM-Nyíregyháza
UTE
18:00
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
1. MCM-Diamant Kaposvár
Vasas Óbuda
18:00
KAPOSVÁR ARÉNA KAPOSVÁR
2021. október 25. hétfő
Szent Benedek RA
MTK Budapest
20:00
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
2021. október 30. szombat
Vasas Óbuda
FATUM-Nyíregyháza
17:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
MTK Budapest
1. MCM-Diamant Kaposvár
18:00
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
UTE
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
18:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2021. november 1. hétfő
DVTK
Szent Benedek RA
16:00
GENERALI ARENA MISKOLC
2021. november 4. csütörtök
FATUM-Nyíregyháza
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
18:00
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2021. november 5. péntek
1. MCM-Diamant Kaposvár
DVTK
18:00
KAPOSVÁR ARÉNA KAPOSVÁR
2021. november 6. szombat
MTK Budapest
Vasas Óbuda
16:00
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. november 7. vasárnap
Szent Benedek RA
UTE
17:00
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
2021. november 12. péntek
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
Szent Benedek RA
18:00
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
2021. november 13. szombat
MTK Budapest
FATUM-Nyíregyháza
18:00
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
DVTK
Vasas Óbuda
18:00
GENERALI ARENA MISKOLC
UTE
1. MCM-Diamant Kaposvár
18:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2021. november 18. csütörtök
FATUM-Nyíregyháza
Szent Benedek RA
18:00
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2021. november 20. szombat
1. MCM-Diamant Kaposvár
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
18:00
KAPOSVÁR ARÉNA KAPOSVÁR
UTE
Vasas Óbuda
18:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
MTK Budapest
DVTK
18:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2021. november 27. szombat
Szent Benedek RA
1. MCM-Diamant Kaposvár
17:00
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
UTE
MTK Budapest
18:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2021. november 28. vasárnap
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
Vasas Óbuda
19:00
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
2021. december 1. szerda
DVTK
FATUM-Nyíregyháza
19:00
GENERALI ARENA MISKOLC
2022. január 21. péntek
Szent Benedek RA
Vasas Óbuda
17:00
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
2022. január 22. szombat
DVTK
UTE
18:00
GENERALI ARENA MISKOLC
MTK Budapest
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
18:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. január 24. hétfő
FATUM-Nyíregyháza
1. MCM-Diamant Kaposvár
18:00
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2022. január 29. szombat
Vasas Óbuda
1. MCM-Diamant Kaposvár
17:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
UTE
FATUM-Nyíregyháza
18:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
DVTK
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
18:00
GENERALI ARENA MISKOLC
MTK Budapest
Szent Benedek RA
18:30
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. február 4. péntek
Szent Benedek RA
DVTK
17:00
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
1. MCM-Diamant Kaposvár
MTK Budapest
18:00
KAPOSVÁR ARÉNA KAPOSVÁR
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
UTE
18:00
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
2022. február 6. vasárnap
FATUM-Nyíregyháza
Vasas Óbuda
19:00
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2022. február 11. péntek
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
FATUM-Nyíregyháza
18:00
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
2022. február 12. szombat
Vasas Óbuda
MTK Budapest
17:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
UTE
Szent Benedek RA
18:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
DVTK
1. MCM-Diamant Kaposvár
18:00
GENERALI ARENA MISKOLC
2022. február 18. péntek
Szent Benedek RA
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
17:00
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
1. MCM-Diamant Kaposvár
UTE
18:00
KAPOSVÁR ARÉNA KAPOSVÁR
2022. február 19. szombat
Vasas Óbuda
DVTK
17:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
FATUM-Nyíregyháza
MTK Budapest
18:00
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2022. február 24. csütörtök
Szent Benedek RA
FATUM-Nyíregyháza
17:00
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
2022. február 26. szombat
Vasas Óbuda
UTE
17:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
1. MCM-Diamant Kaposvár
18:00
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
DVTK
MTK Budapest
18:00
GENERALI ARENA MISKOLC
2022. március 3. csütörtök
FATUM-Nyíregyháza
DVTK
18:00
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2022. március 4. péntek
1. MCM-Diamant Kaposvár
Szent Benedek RA
18:00
KAPOSVÁR ARÉNA KAPOSVÁR
2022. március 5. szombat
Vasas Óbuda
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
17:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
MTK Budapest
UTE
18:00
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
HÍREK
2021.10.19.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Extraliga hírmorzsák – Gyimes és Klisura is győzelemmel mutatkozott be új csapatában
Szokásos összefoglalónkban az Extraliga klubjainak legfontosabb heti történéseit összegezzük.
2021.10.17.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: nyíregyházi siker Kaposváron
A bajnok FATUM-Nyíregyháza címvédőhöz méltóan mutatkozott be a női Extraliga 2021–2022-es idényében
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Balatonfüredi győzelem a Folyondár utcában
Ötszettes, drámai csatában legyőzte a Vasas Óbuda csapatát a balatonfüredi Szent Benedek Röplabda Akadémia
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
A vártnál nehezebb csabai siker az MTK ellen
Egy női Extraliga és egy-egy női és férfi NB I-es mérkőzést játszottak le pénteken.
2021.07.23.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
A DVTK lesz a női Extraliga nyolcadik csapata
Hivatalossá vált, hogy a DVTK a következő idényben is a legjobbak között szerepelhet.
2021.07.22.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Elkezdte a felkészülést a bajnok és kupagyőztes FATUM
Szerdán, a szezon első hivatalos sajtótájékoztatóján a média képviselői előtt is bemutatkozott a csapat a korábban bejelentett hat új játékossal kiegészülve.
FOTÓGALÉRIA
2021.10.16.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
UTE - DVTK
NB I Női Bajnokság Extraliga alapszakasz
2021.10.15.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA - MTK Budapest 3:1
NB I Női Bajnokság Extraliga alapszakasz
Impresszum
Adatkezelés
Impresszum
Adatkezelés
Impresszum
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu