TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó (Át)igazolás TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
(Át)igazolás
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
(Átigazolás)
Leány U13 II. osztály KELET alapszakasz
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
KISPEST SE A 8 7 1 15 15 9 1,667 490 480 1,021
2.
Gödöllői Röplabda Club U13 II 8 6 2 14 19 5 3,800 571 423 1,350
3.
KESI Röplabda Akadémia `A` 8 6 2 14 17 7 2,429 567 449 1,263
4.
DIÓSGYŐR RÖPLABDA AKADÉMIA KFT.- PIROS 8 6 2 14 15 9 1,667 524 512 1,023
5.
MISKOLCI SPORTISKOLA 8 5 3 13 12 12 1,000 493 508 0,970
6.
KSE U13 fehér 8 2 6 10 8 16 0,500 414 526 0,787
7.
Nyíregyháza Piros 8 2 6 10 7 17 0,412 476 563 0,845
8.
VASAS SC U13 FEHÉR 8 1 7 9 8 16 0,500 503 508 0,990
9.
UTE U13 FEHÉR 8 1 7 9 7 17 0,412 479 548 0,874
DOKUMENTUM
Lebonyolítás 2023.11.22.
MŰSOR, EREDMÉNY
2023. október 21. szombat
11:00
Gödöllői RC U13 II
3 - 0
VASAS SC U13 FEHÉR
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
11:00
Nyíregyháza Piros
1 - 2
KISPEST SE A
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
11:00
UTE U13 FEHÉR
2 - 1
KSE U13 fehér
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
12:30
VASAS SC U13 FEHÉR
1 - 2
DVTK-PIROS
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
12:30
KISPEST SE A
1 - 2
KESI-R.A. `A`
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
12:30
KSE U13 fehér
1 - 2
MISKOLCI SPORTISKOLA
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
14:00
DVTK-PIROS
2 - 1
Gödöllői RC U13 II
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
14:00
KESI-R.A. `A`
2 - 1
Nyíregyháza Piros
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
14:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. november 4. szombat
10:00
KSE U13 fehér
2 - 1
VASAS SC U13 FEHÉR
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
2 - 1
DVTK-PIROS
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
11:00
Gödöllői RC U13 II
3 - 0
UTE U13 FEHÉR
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
11:30
VASAS SC U13 FEHÉR
1 - 2
KISPEST SE A
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
12:30
DVTK-PIROS
2 - 1
KESI-R.A. `A`
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
12:30
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
Nyíregyháza Piros
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
13:00
KISPEST SE A
2 - 1
KSE U13 fehér
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
14:00
KESI-R.A. `A`
3 - 0
MISKOLCI SPORTISKOLA
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
14:00
Nyíregyháza Piros
0 - 3
Gödöllői RC U13 II
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
2023. november 19. vasárnap
10:00
KSE U13 fehér
0 - 3
Gödöllői RC U13 II
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
KISPEST SE A
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
11:00
VASAS SC U13 FEHÉR
1 - 2
MISKOLCI SPORTISKOLA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
11:30
Gödöllői RC U13 II
2 - 1
KESI-R.A. `A`
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
12:30
KISPEST SE A
2 - 1
DVTK-PIROS
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
12:30
MISKOLCI SPORTISKOLA
3 - 0
Nyíregyháza Piros
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
13:00
KESI-R.A. `A`
3 - 0
KSE U13 fehér
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
14:00
DVTK-PIROS
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
14:00
Nyíregyháza Piros
2 - 1
VASAS SC U13 FEHÉR
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2023. december 2. szombat
10:00
KISPEST SE A
2 - 1
Gödöllői RC U13 II
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
11:00
DVTK-PIROS
3 - 0
Nyíregyháza Piros
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
11:00
KESI-R.A. `A`
3 - 0
VASAS SC U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:30
Gödöllői RC U13 II
3 - 0
MISKOLCI SPORTISKOLA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
12:30
Nyíregyháza Piros
1 - 2
KSE U13 fehér
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
12:30
VASAS SC U13 FEHÉR
3 - 0
UTE U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
13:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
1 - 2
KISPEST SE A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
14:00
KSE U13 fehér
1 - 2
DVTK-PIROS
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
14:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
KESI-R.A. `A`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
Leány U13 II. osztály KELET alapszakasz
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
KISPEST SE A 8 7 1 15 15 9 1,667 490 480 1,021
2.
Gödöllői Röplabda Club U13 II 8 6 2 14 19 5 3,800 571 423 1,350
3.
KESI Röplabda Akadémia `A` 8 6 2 14 17 7 2,429 567 449 1,263
4.
DIÓSGYŐR RÖPLABDA AKADÉMIA KFT.- PIROS 8 6 2 14 15 9 1,667 524 512 1,023
5.
MISKOLCI SPORTISKOLA 8 5 3 13 12 12 1,000 493 508 0,970
6.
KSE U13 fehér 8 2 6 10 8 16 0,500 414 526 0,787
7.
Nyíregyháza Piros 8 2 6 10 7 17 0,412 476 563 0,845
8.
VASAS SC U13 FEHÉR 8 1 7 9 8 16 0,500 503 508 0,990
9.
UTE U13 FEHÉR 8 1 7 9 7 17 0,412 479 548 0,874
DOKUMENTUM
Lebonyolítás 2023.11.22.
MŰSOR, EREDMÉNY
2023. október 21. szombat
11:00
Gödöllői RC U13 II
3 - 0
VASAS SC U13 FEHÉR
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
11:00
Nyíregyháza Piros
1 - 2
KISPEST SE A
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
11:00
UTE U13 FEHÉR
2 - 1
KSE U13 fehér
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
12:30
VASAS SC U13 FEHÉR
1 - 2
DVTK-PIROS
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
12:30
KISPEST SE A
1 - 2
KESI-R.A. `A`
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
12:30
KSE U13 fehér
1 - 2
MISKOLCI SPORTISKOLA
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
14:00
DVTK-PIROS
2 - 1
Gödöllői RC U13 II
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
14:00
KESI-R.A. `A`
2 - 1
Nyíregyháza Piros
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
14:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2023. november 4. szombat
10:00
KSE U13 fehér
2 - 1
VASAS SC U13 FEHÉR
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
11:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
2 - 1
DVTK-PIROS
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
11:00
Gödöllői RC U13 II
3 - 0
UTE U13 FEHÉR
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
11:30
VASAS SC U13 FEHÉR
1 - 2
KISPEST SE A
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
12:30
DVTK-PIROS
2 - 1
KESI-R.A. `A`
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
12:30
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
Nyíregyháza Piros
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
13:00
KISPEST SE A
2 - 1
KSE U13 fehér
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
14:00
KESI-R.A. `A`
3 - 0
MISKOLCI SPORTISKOLA
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
14:00
Nyíregyháza Piros
0 - 3
Gödöllői RC U13 II
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
2023. november 19. vasárnap
10:00
KSE U13 fehér
0 - 3
Gödöllői RC U13 II
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
11:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
KISPEST SE A
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
11:00
VASAS SC U13 FEHÉR
1 - 2
MISKOLCI SPORTISKOLA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
11:30
Gödöllői RC U13 II
2 - 1
KESI-R.A. `A`
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
12:30
KISPEST SE A
2 - 1
DVTK-PIROS
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
12:30
MISKOLCI SPORTISKOLA
3 - 0
Nyíregyháza Piros
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
13:00
KESI-R.A. `A`
3 - 0
KSE U13 fehér
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
14:00
DVTK-PIROS
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
14:00
Nyíregyháza Piros
2 - 1
VASAS SC U13 FEHÉR
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2023. december 2. szombat
10:00
KISPEST SE A
2 - 1
Gödöllői RC U13 II
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
11:00
DVTK-PIROS
3 - 0
Nyíregyháza Piros
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
11:00
KESI-R.A. `A`
3 - 0
VASAS SC U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
11:30
Gödöllői RC U13 II
3 - 0
MISKOLCI SPORTISKOLA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
12:30
Nyíregyháza Piros
1 - 2
KSE U13 fehér
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
12:30
VASAS SC U13 FEHÉR
3 - 0
UTE U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
13:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
1 - 2
KISPEST SE A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
14:00
KSE U13 fehér
1 - 2
DVTK-PIROS
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
14:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
KESI-R.A. `A`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
Leány U13 II. osztály KELET alapszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
KISPEST SE A 8 7 1 15
2.
Gödöllői Röplabda Club U13 II 8 6 2 14
3.
KESI Röplabda Akadémia `A` 8 6 2 14
4.
DIÓSGYŐR RÖPLABDA AKADÉMIA KFT.- PIROS 8 6 2 14
5.
MISKOLCI SPORTISKOLA 8 5 3 13
6.
KSE U13 fehér 8 2 6 10
7.
Nyíregyháza Piros 8 2 6 10
8.
VASAS SC U13 FEHÉR 8 1 7 9
9.
UTE U13 FEHÉR 8 1 7 9
DOKUMENTUM
Lebonyolítás 2023.11.22.
MŰSOR, EREDMÉNY
2023. október 21. szombat
3 Gödöllői RC U13 II
0 VASAS SC U13 FEHÉR
11:00
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
1 Nyíregyháza Piros
2 KISPEST SE A
11:00
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2 UTE U13 FEHÉR
1 KSE U13 fehér
11:00
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
1 VASAS SC U13 FEHÉR
2 DVTK-PIROS
12:30
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
1 KISPEST SE A
2 KESI-R.A. `A`
12:30
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
1 KSE U13 fehér
2 MISKOLCI SPORTISKOLA
12:30
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2 DVTK-PIROS
1 Gödöllői RC U13 II
14:00
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
2 KESI-R.A. `A`
1 Nyíregyháza Piros
14:00
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2 MISKOLCI SPORTISKOLA
1 UTE U13 FEHÉR
14:00
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2023. november 4. szombat
2 KSE U13 fehér
1 VASAS SC U13 FEHÉR
10:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
2 MISKOLCI SPORTISKOLA
1 DVTK-PIROS
11:00
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
3 Gödöllői RC U13 II
0 UTE U13 FEHÉR
11:00
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
1 VASAS SC U13 FEHÉR
2 KISPEST SE A
11:30
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
2 DVTK-PIROS
1 KESI-R.A. `A`
12:30
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
1 UTE U13 FEHÉR
2 Nyíregyháza Piros
12:30
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
2 KISPEST SE A
1 KSE U13 fehér
13:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
3 KESI-R.A. `A`
0 MISKOLCI SPORTISKOLA
14:00
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
0 Nyíregyháza Piros
3 Gödöllői RC U13 II
14:00
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
2023. november 19. vasárnap
0 KSE U13 fehér
3 Gödöllői RC U13 II
10:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
1 UTE U13 FEHÉR
2 KISPEST SE A
11:00
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
1 VASAS SC U13 FEHÉR
2 MISKOLCI SPORTISKOLA
11:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2 Gödöllői RC U13 II
1 KESI-R.A. `A`
11:30
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
2 KISPEST SE A
1 DVTK-PIROS
12:30
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
3 MISKOLCI SPORTISKOLA
0 Nyíregyháza Piros
12:30
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
3 KESI-R.A. `A`
0 KSE U13 fehér
13:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
2 DVTK-PIROS
1 UTE U13 FEHÉR
14:00
UTE CSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
2 Nyíregyháza Piros
1 VASAS SC U13 FEHÉR
14:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2023. december 2. szombat
2 KISPEST SE A
1 Gödöllői RC U13 II
10:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 DVTK-PIROS
0 Nyíregyháza Piros
11:00
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
3 KESI-R.A. `A`
0 VASAS SC U13 FEHÉR
11:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
3 Gödöllői RC U13 II
0 MISKOLCI SPORTISKOLA
11:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
1 Nyíregyháza Piros
2 KSE U13 fehér
12:30
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
3 VASAS SC U13 FEHÉR
0 UTE U13 FEHÉR
12:30
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
1 MISKOLCI SPORTISKOLA
2 KISPEST SE A
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
1 KSE U13 fehér
2 DVTK-PIROS
14:00
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
1 UTE U13 FEHÉR
2 KESI-R.A. `A`
14:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu