TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
MTK Budapest fehér 6 5 1 4 1 0 0 0 1 15 15 4 3,750 461 328 1,405
2.
PTE-PEAC - A 6 4 2 2 2 0 2 0 0 14 16 8 2,000 543 481 1,129
3.
DUNAKANYAR LSN `B 6 5 1 1 1 3 0 0 1 12 15 10 1,500 544 505 1,077
4.
VSD `C` 6 3 3 2 1 0 1 2 0 10 13 10 1,300 507 486 1,043
5.
Vitál Sport és Szabadidő Egyesület 6 4 2 0 1 3 0 1 1 9 13 13 1,000 534 544 0,982
6.
MÁV Előre fehér 6 2 4 2 0 0 2 0 2 8 10 12 0,833 442 486 0,909
7.
UTE U17 BIBOR 6 2 4 0 1 1 0 3 1 5 9 15 0,600 468 519 0,902
8.
Lőrinc 2000 SE 6 1 5 0 1 0 1 2 2 4 7 16 0,438 488 504 0,968
9.
KISPEST SE B 6 1 5 0 1 0 1 1 3 4 6 16 0,375 385 519 0,742
DOKUMENTUM
Középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 20. szombat
11:00
zárt kapu
UTE U 17 BÍBOR
1 - 3
MTK Budapest fehér
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
11:00
PTE-PEAC - A
2 - 3
Vitál Sport
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
13:00
zárt kapu
MTK Budapest fehér
3 - 0
KISPEST SE B
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
13:00
Vitál Sport
3 - 1
Lőrinc 2000 SE
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
15:00
zárt kapu
KISPEST SE B
1 - 3
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
Lőrinc 2000 SE
0 - 3
PTE-PEAC - A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
2024. január 21. vasárnap
10:00
DKLSN `B
3 - 1
VSD `C`
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
12:00
VSD `C`
3 - 0
MÁV Előre fehér
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
14:00
MÁV Előre fehér
2 - 3
DKLSN `B
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK
2021 TAHITÓTFALU SZABADSÁG ÚT 1.
2024. február 11. vasárnap
10:00
DKLSN `B
0 - 3
MTK Budapest fehér
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
11:00
Lőrinc 2000 SE
3 - 1
UTE U 17 BÍBOR
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
11:00
VSD `C`
3 - 0
KISPEST SE B
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2120 DUNAKESZI TÁNCSICS MIHÁLY UTCA 4.
12:00
MTK Budapest fehér
0 - 3
PTE-PEAC - A
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
13:00
UTE U 17 BÍBOR
0 - 3
MÁV Előre fehér
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
13:00
KISPEST SE B
2 - 3
Vitál Sport
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2120 DUNAKESZI TÁNCSICS MIHÁLY UTCA 4.
14:00
PTE-PEAC - A
2 - 3
DKLSN `B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
15:00
MÁV Előre fehér
3 - 0
Lőrinc 2000 SE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
15:00
Vitál Sport
1 - 3
VSD `C`
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2120 DUNAKESZI TÁNCSICS MIHÁLY UTCA 4.
2024. február 25. vasárnap
10:00
DKLSN `B
3 - 0
KISPEST SE B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
11:00
UTE U 17 BÍBOR
3 - 2
VSD `C`
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
11:00
MÁV Előre fehér
0 - 3
MTK Budapest fehér
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
12:00
KISPEST SE B
3 - 1
Lőrinc 2000 SE
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
13:00
VSD `C`
1 - 3
PTE-PEAC - A
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
MTK Budapest fehér
3 - 0
Vitál Sport
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
14:00
Lőrinc 2000 SE
2 - 3
DKLSN `B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 1
UTE U 17 BÍBOR
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
Vitál Sport
3 - 2
MÁV Előre fehér
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
2024. március 9. szombat
11:00
DKLSN `B
UTE U 17 BÍBOR
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
11:00
VSD `C`
MTK Budapest fehér
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2120 DUNAKESZI TÁNCSICS MIHÁLY UTCA 4.
11:00
MÁV Előre fehér
KISPEST SE B
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
13:00
UTE U 17 BÍBOR
Vitál Sport
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
13:00
MTK Budapest fehér
Lőrinc 2000 SE
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2120 DUNAKESZI TÁNCSICS MIHÁLY UTCA 4.
13:00
KISPEST SE B
PTE-PEAC - A
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
15:00
Vitál Sport
DKLSN `B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
15:00
Lőrinc 2000 SE
VSD `C`
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2120 DUNAKESZI TÁNCSICS MIHÁLY UTCA 4.
15:00
PTE-PEAC - A
MÁV Előre fehér
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
2024. március 23. szombat
11:00
UTE U 17 BÍBOR
MTK Budapest fehér
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
11:00
Lőrinc 2000 SE
KISPEST SE B
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
11:00
DKLSN `B
MÁV Előre fehér
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
13:00
MTK Budapest fehér
VSD `C`
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
13:00
KISPEST SE B
PTE-PEAC - A
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
13:00
MÁV Előre fehér
Vitál Sport
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
15:00
VSD `C`
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
PTE-PEAC - A
Lőrinc 2000 SE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
15:00
Vitál Sport
DKLSN `B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
2024. április 14. vasárnap
11:00
UTE U 17 BÍBOR
Lőrinc 2000 SE
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
11:00
MTK Budapest fehér
DKLSN `B
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
11:00
VSD `C`
KISPEST SE B
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2120 DUNAKESZI TÁNCSICS MIHÁLY UTCA 4.
13:00
Lőrinc 2000 SE
MÁV Előre fehér
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
13:00
DKLSN `B
PTE-PEAC - A
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
KISPEST SE B
Vitál Sport
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2120 DUNAKESZI TÁNCSICS MIHÁLY UTCA 4.
15:00
MÁV Előre fehér
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
PTE-PEAC - A
MTK Budapest fehér
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
15:00
Vitál Sport
VSD `C`
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2120 DUNAKESZI TÁNCSICS MIHÁLY UTCA 4.
2024. április 28. vasárnap
11:00
UTE U 17 BÍBOR
Vitál Sport
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
11:00
DKLSN `B
VSD `C`
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
11:00
KISPEST SE B
MTK Budapest fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
13:00
Vitál Sport
PTE-PEAC - A
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
13:00
VSD `C`
Lőrinc 2000 SE
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
13:00
MTK Budapest fehér
MÁV Előre fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
15:00
PTE-PEAC - A
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
Lőrinc 2000 SE
DKLSN `B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
15:00
MÁV Előre fehér
KISPEST SE B
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
2024. május 12. vasárnap
11:00
DKLSN `B
UTE U 17 BÍBOR
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
11:00
MTK Budapest fehér
Lőrinc 2000 SE
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
11:00
PTE-PEAC - A
MÁV Előre fehér
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
13:00
UTE U 17 BÍBOR
KISPEST SE B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
13:00
Lőrinc 2000 SE
Vitál Sport
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
MÁV Előre fehér
VSD `C`
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
15:00
KISPEST SE B
DKLSN `B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
15:00
Vitál Sport
MTK Budapest fehér
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
15:00
VSD `C`
PTE-PEAC - A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
FOTÓGALÉRIA
2024.02.25.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KISPEST SE B - Lőrinc 2000 SE 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024.02.25.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Lőrinc 2000 SE - DUNAKANYAR LSN `B 2:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024.02.11.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
MÁV Előre fehér - Lőrinc 2000 SE 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024.02.11.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Lőrinc 2000 SE - UTE U17 BIBOR 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024.01.20.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Vitál Sport és SzE - Lőrinc 2000 SE 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
MTK Budapest fehér 6 5 1 4 1 0 0 0 1 15 15 4 3,750 461 328 1,405
2.
PTE-PEAC - A 6 4 2 2 2 0 2 0 0 14 16 8 2,000 543 481 1,129
3.
DUNAKANYAR LSN `B 6 5 1 1 1 3 0 0 1 12 15 10 1,500 544 505 1,077
4.
VSD `C` 6 3 3 2 1 0 1 2 0 10 13 10 1,300 507 486 1,043
5.
Vitál Sport és Szabadidő Egyesület 6 4 2 0 1 3 0 1 1 9 13 13 1,000 534 544 0,982
6.
MÁV Előre fehér 6 2 4 2 0 0 2 0 2 8 10 12 0,833 442 486 0,909
7.
UTE U17 BIBOR 6 2 4 0 1 1 0 3 1 5 9 15 0,600 468 519 0,902
8.
Lőrinc 2000 SE 6 1 5 0 1 0 1 2 2 4 7 16 0,438 488 504 0,968
9.
KISPEST SE B 6 1 5 0 1 0 1 1 3 4 6 16 0,375 385 519 0,742
DOKUMENTUM
Középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 20. szombat
11:00
zárt
UTE U 17 BÍBOR
1 - 3
MTK Budapest fehér
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
11:00
PTE-PEAC - A
2 - 3
Vitál Sport
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
13:00
zárt
MTK Budapest fehér
3 - 0
KISPEST SE B
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
13:00
Vitál Sport
3 - 1
Lőrinc 2000 SE
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
15:00
zárt
KISPEST SE B
1 - 3
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
15:00
Lőrinc 2000 SE
0 - 3
PTE-PEAC - A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
2024. január 21. vasárnap
10:00
DKLSN `B
3 - 1
VSD `C`
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
12:00
VSD `C`
3 - 0
MÁV Előre fehér
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
14:00
MÁV Előre fehér
2 - 3
DKLSN `B
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
2024. február 11. vasárnap
10:00
DKLSN `B
0 - 3
MTK Budapest fehér
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
11:00
Lőrinc 2000 SE
3 - 1
UTE U 17 BÍBOR
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
11:00
VSD `C`
3 - 0
KISPEST SE B
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
12:00
MTK Budapest fehér
0 - 3
PTE-PEAC - A
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
13:00
UTE U 17 BÍBOR
0 - 3
MÁV Előre fehér
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
13:00
KISPEST SE B
2 - 3
Vitál Sport
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
14:00
PTE-PEAC - A
2 - 3
DKLSN `B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
15:00
MÁV Előre fehér
3 - 0
Lőrinc 2000 SE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
15:00
Vitál Sport
1 - 3
VSD `C`
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
2024. február 25. vasárnap
10:00
DKLSN `B
3 - 0
KISPEST SE B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
11:00
UTE U 17 BÍBOR
3 - 2
VSD `C`
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:00
MÁV Előre fehér
0 - 3
MTK Budapest fehér
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
12:00
KISPEST SE B
3 - 1
Lőrinc 2000 SE
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
13:00
VSD `C`
1 - 3
PTE-PEAC - A
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
MTK Budapest fehér
3 - 0
Vitál Sport
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
14:00
Lőrinc 2000 SE
2 - 3
DKLSN `B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
15:00
PTE-PEAC - A
3 - 1
UTE U 17 BÍBOR
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Vitál Sport
3 - 2
MÁV Előre fehér
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
2024. március 9. szombat
11:00
DKLSN `B
UTE U 17 BÍBOR
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
11:00
VSD `C`
MTK Budapest fehér
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
11:00
MÁV Előre fehér
KISPEST SE B
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
13:00
UTE U 17 BÍBOR
Vitál Sport
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
13:00
MTK Budapest fehér
Lőrinc 2000 SE
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
13:00
KISPEST SE B
PTE-PEAC - A
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
15:00
Vitál Sport
DKLSN `B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
15:00
Lőrinc 2000 SE
VSD `C`
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
15:00
PTE-PEAC - A
MÁV Előre fehér
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
2024. március 23. szombat
11:00
UTE U 17 BÍBOR
MTK Budapest fehér
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
11:00
Lőrinc 2000 SE
KISPEST SE B
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
11:00
DKLSN `B
MÁV Előre fehér
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
13:00
MTK Budapest fehér
VSD `C`
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
13:00
KISPEST SE B
PTE-PEAC - A
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
13:00
MÁV Előre fehér
Vitál Sport
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
15:00
VSD `C`
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
15:00
PTE-PEAC - A
Lőrinc 2000 SE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
15:00
Vitál Sport
DKLSN `B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
2024. április 14. vasárnap
11:00
UTE U 17 BÍBOR
Lőrinc 2000 SE
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
11:00
MTK Budapest fehér
DKLSN `B
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:00
VSD `C`
KISPEST SE B
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
13:00
Lőrinc 2000 SE
MÁV Előre fehér
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
13:00
DKLSN `B
PTE-PEAC - A
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
KISPEST SE B
Vitál Sport
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
15:00
MÁV Előre fehér
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
15:00
PTE-PEAC - A
MTK Budapest fehér
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Vitál Sport
VSD `C`
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
2024. április 28. vasárnap
11:00
UTE U 17 BÍBOR
Vitál Sport
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
11:00
DKLSN `B
VSD `C`
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
11:00
KISPEST SE B
MTK Budapest fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
13:00
Vitál Sport
PTE-PEAC - A
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
13:00
VSD `C`
Lőrinc 2000 SE
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
13:00
MTK Budapest fehér
MÁV Előre fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
15:00
PTE-PEAC - A
UTE U 17 BÍBOR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
15:00
Lőrinc 2000 SE
DKLSN `B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
15:00
MÁV Előre fehér
KISPEST SE B
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. május 12. vasárnap
11:00
DKLSN `B
UTE U 17 BÍBOR
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
11:00
MTK Budapest fehér
Lőrinc 2000 SE
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:00
PTE-PEAC - A
MÁV Előre fehér
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
13:00
UTE U 17 BÍBOR
KISPEST SE B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
13:00
Lőrinc 2000 SE
Vitál Sport
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
MÁV Előre fehér
VSD `C`
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
15:00
KISPEST SE B
DKLSN `B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
15:00
Vitál Sport
MTK Budapest fehér
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
VSD `C`
PTE-PEAC - A
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
FOTÓGALÉRIA
2024.02.25.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KISPEST SE B - Lőrinc 2000 SE 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024.02.25.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - DUNAKANYAR LSN `B 2:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024.02.11.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
MÁV Előre fehér - Lőrinc 2000 SE 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024.02.11.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - UTE U17 BIBOR 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024.01.20.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vitál Sport és SzE - Lőrinc 2000 SE 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
FOTÓ
Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
MTK Budapest fehér 6 5 1 15
2.
PTE-PEAC - A 6 4 2 14
3.
DUNAKANYAR LSN `B 6 5 1 12
4.
VSD `C` 6 3 3 10
5.
Vitál Sport és Szabadidő Egyesület 6 4 2 9
6.
MÁV Előre fehér 6 2 4 8
7.
UTE U17 BIBOR 6 2 4 5
8.
Lőrinc 2000 SE 6 1 5 4
9.
KISPEST SE B 6 1 5 4
DOKUMENTUM
Középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 20. szombat
1 UTE U 17 BÍBOR
3 MTK Budapest fehér
11:00 zárt
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
2 PTE-PEAC - A
3 Vitál Sport
11:00
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
3 MTK Budapest fehér
0 KISPEST SE B
13:00 zárt
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
3 Vitál Sport
1 Lőrinc 2000 SE
13:00
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
1 KISPEST SE B
3 UTE U 17 BÍBOR
15:00 zárt
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
0 Lőrinc 2000 SE
3 PTE-PEAC - A
15:00
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
2024. január 21. vasárnap
3 DKLSN `B
1 VSD `C`
10:00
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
3 VSD `C`
0 MÁV Előre fehér
12:00
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
2 MÁV Előre fehér
3 DKLSN `B
14:00
TAHITÓTFALUI SPORTCSARNOK TAHITÓTFALU
2024. február 11. vasárnap
0 DKLSN `B
3 MTK Budapest fehér
10:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
3 Lőrinc 2000 SE
1 UTE U 17 BÍBOR
11:00
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
3 VSD `C`
0 KISPEST SE B
11:00
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
0 MTK Budapest fehér
3 PTE-PEAC - A
12:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
0 UTE U 17 BÍBOR
3 MÁV Előre fehér
13:00
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
2 KISPEST SE B
3 Vitál Sport
13:00
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
2 PTE-PEAC - A
3 DKLSN `B
14:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
3 MÁV Előre fehér
0 Lőrinc 2000 SE
15:00
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
1 Vitál Sport
3 VSD `C`
15:00
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
2024. február 25. vasárnap
3 DKLSN `B
0 KISPEST SE B
10:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
3 UTE U 17 BÍBOR
2 VSD `C`
11:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 MÁV Előre fehér
3 MTK Budapest fehér
11:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
3 KISPEST SE B
1 Lőrinc 2000 SE
12:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
1 VSD `C`
3 PTE-PEAC - A
13:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 MTK Budapest fehér
0 Vitál Sport
13:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
2 Lőrinc 2000 SE
3 DKLSN `B
14:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
3 PTE-PEAC - A
1 UTE U 17 BÍBOR
15:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 Vitál Sport
2 MÁV Előre fehér
15:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
2024. március 9. szombat
DKLSN `B
UTE U 17 BÍBOR
11:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
VSD `C`
MTK Budapest fehér
11:00
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
MÁV Előre fehér
KISPEST SE B
11:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
UTE U 17 BÍBOR
Vitál Sport
13:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
MTK Budapest fehér
Lőrinc 2000 SE
13:00
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
KISPEST SE B
PTE-PEAC - A
13:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
Vitál Sport
DKLSN `B
15:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
Lőrinc 2000 SE
VSD `C`
15:00
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
PTE-PEAC - A
MÁV Előre fehér
15:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
2024. március 23. szombat
UTE U 17 BÍBOR
MTK Budapest fehér
11:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
Lőrinc 2000 SE
KISPEST SE B
11:00
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
DKLSN `B
MÁV Előre fehér
11:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
MTK Budapest fehér
VSD `C`
13:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
KISPEST SE B
PTE-PEAC - A
13:00
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
MÁV Előre fehér
Vitál Sport
13:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
VSD `C`
UTE U 17 BÍBOR
15:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
PTE-PEAC - A
Lőrinc 2000 SE
15:00
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
Vitál Sport
DKLSN `B
15:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
2024. április 14. vasárnap
UTE U 17 BÍBOR
Lőrinc 2000 SE
11:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
MTK Budapest fehér
DKLSN `B
11:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
VSD `C`
KISPEST SE B
11:00
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
Lőrinc 2000 SE
MÁV Előre fehér
13:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
DKLSN `B
PTE-PEAC - A
13:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
KISPEST SE B
Vitál Sport
13:00
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
MÁV Előre fehér
UTE U 17 BÍBOR
15:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
PTE-PEAC - A
MTK Budapest fehér
15:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Vitál Sport
VSD `C`
15:00
KRISZTUS KIRÁLY RÓMAI KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA DUNAKESZI
2024. április 28. vasárnap
UTE U 17 BÍBOR
Vitál Sport
11:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
DKLSN `B
VSD `C`
11:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
KISPEST SE B
MTK Budapest fehér
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
Vitál Sport
PTE-PEAC - A
13:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
VSD `C`
Lőrinc 2000 SE
13:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
MTK Budapest fehér
MÁV Előre fehér
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
PTE-PEAC - A
UTE U 17 BÍBOR
15:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
Lőrinc 2000 SE
DKLSN `B
15:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
MÁV Előre fehér
KISPEST SE B
15:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. május 12. vasárnap
DKLSN `B
UTE U 17 BÍBOR
11:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
MTK Budapest fehér
Lőrinc 2000 SE
11:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
PTE-PEAC - A
MÁV Előre fehér
11:00
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
UTE U 17 BÍBOR
KISPEST SE B
13:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
Lőrinc 2000 SE
Vitál Sport
13:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
MÁV Előre fehér
VSD `C`
13:00
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
KISPEST SE B
DKLSN `B
15:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
Vitál Sport
MTK Budapest fehér
15:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
VSD `C`
PTE-PEAC - A
15:00
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
FOTÓGALÉRIA
2024.02.25.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KISPEST SE B - Lőrinc 2000 SE 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024.02.25.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - DUNAKANYAR LSN `B 2:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024.02.11.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
MÁV Előre fehér - Lőrinc 2000 SE 3:0
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024.02.11.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - UTE U17 BIBOR 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
2024.01.20.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Vitál Sport és SzE - Lőrinc 2000 SE 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály NYUGAT `B` középszakasz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu