TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
Leány U17 III. osztály KELET `A` középszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VSD `A` 6 6 0 5 0 1 0 0 0 17 18 2 9,000 488 335 1,457
2.
UTE U17 FEHÉR 6 4 2 3 1 0 2 0 0 14 16 7 2,286 527 427 1,234
3.
Panoráma SE - Gravitas 6 4 2 2 2 0 0 0 2 12 12 8 1,500 445 454 0,980
4.
BVSC-Zugló Sárga 6 3 3 2 1 0 1 2 0 10 13 10 1,300 503 475 1,059
5.
Gyöngyösi Röplabda SE 6 3 3 1 2 0 0 1 2 9 10 11 0,909 462 455 1,015
6.
Kistarcsai VSRC 6 3 3 2 0 1 0 1 2 8 10 11 0,909 429 473 0,907
7.
Palota Röplabda Sport Club 6 2 4 0 1 1 1 1 2 6 9 15 0,600 528 529 0,998
8.
SBTC u17 A 6 2 4 1 0 1 0 0 4 5 6 14 0,429 329 474 0,694
9.
Viadukt SE U17 lány 6 0 6 0 0 0 0 2 4 0 2 18 0,111 403 492 0,819
DOKUMENTUM
Középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 20. szombat
11:00
zárt kapu
UTE U 17 FEHÉR
2 - 3
Palota RSC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
11:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 - 0
Gyöngyösi Röplabda SE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
13:00
zárt kapu
Palota RSC
0 - 3
KVSRC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
13:00
Gyöngyösi Röplabda SE
3 - 0
SBTC u17 A
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
15:00
zárt kapu
KVSRC
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
SBTC u17 A
0 - 3
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2024. január 21. vasárnap
11:00
Panoráma SE - Gravitas
0 - 3
VSD `A`
ÓBUDAI GIMNÁZIUM
1033 BUDAPEST SZENTLÉLEK TÉR 10
13:00
VSD `A`
3 - 0
Viadukt SE U17 lány
ÓBUDAI GIMNÁZIUM
1033 BUDAPEST SZENTLÉLEK TÉR 10
15:00
Viadukt SE U17 lány
0 - 3
Panoráma SE - Gravitas
ÓBUDAI GIMNÁZIUM
1033 BUDAPEST SZENTLÉLEK TÉR 10
2024. február 11. vasárnap
11:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Panoráma SE - Gravitas
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
11:00
SBTC u17 A
3 - 2
Palota RSC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
3 - 1
KVSRC
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK.
4244 ÚJFEHÉRTÓ SZÉCHENYI UTCA 3.
13:00
Panoráma SE - Gravitas
3 - 1
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
13:00
Palota RSC
3 - 1
Viadukt SE U17 lány
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
13:00
KVSRC
0 - 3
VSD `A`
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK.
4244 ÚJFEHÉRTÓ SZÉCHENYI UTCA 3.
15:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
1 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
Viadukt SE U17 lány
0 - 3
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
15:00
VSD `A`
3 - 0
Gyöngyösi Röplabda SE
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK.
4244 ÚJFEHÉRTÓ SZÉCHENYI UTCA 3.
2024. február 22. csütörtök
15:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 - 1
Viadukt SE U17 lány
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
17:00
Viadukt SE U17 lány
0 - 3
KVSRC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
19:00
KVSRC
3 - 2
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2024. február 25. vasárnap
11:00
SBTC u17 A
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
3 - 1
Palota RSC
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
13:00
UTE U 17 FEHÉR
2 - 3
VSD `A`
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
13:00
Palota RSC
0 - 3
Panoráma SE - Gravitas
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
15:00
VSD `A`
3 - 0
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
15:00
Panoráma SE - Gravitas
3 - 1
Gyöngyösi Röplabda SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
2024. március 9. szombat
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
UTE U 17 FEHÉR
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
11:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
Palota RSC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
11:00
SBTC u17 A
KVSRC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
13:00
UTE U 17 FEHÉR
Viadukt SE U17 lány
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
13:00
Palota RSC
VSD `A`
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
13:00
KVSRC
Panoráma SE - Gravitas
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
15:00
Viadukt SE U17 lány
Gyöngyösi Röplabda SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
15:00
VSD `A`
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
15:00
Panoráma SE - Gravitas
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
2024. március 23. szombat
11:00
Palota RSC
KVSRC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
11:00
SBTC u17 A
Gyöngyösi Röplabda SE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
11:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
Panoráma SE - Gravitas
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
13:00
KVSRC
Viadukt SE U17 lány
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
13:00
Gyöngyösi Röplabda SE
UTE U 17 FEHÉR
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
13:00
Panoráma SE - Gravitas
VSD `A`
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
15:00
Viadukt SE U17 lány
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
15:00
UTE U 17 FEHÉR
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
15:00
VSD `A`
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2024. április 13. szombat
11:00
UTE U 17 FEHÉR
Panoráma SE - Gravitas
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
13:00
Panoráma SE - Gravitas
Viadukt SE U17 lány
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
Viadukt SE U17 lány
UTE U 17 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2024. április 14. vasárnap
11:00
SBTC u17 A
Palota RSC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
11:00
KVSRC
VSD `A`
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK
2143 KISTARCSA IFJÚSÁG TÉR 1-3.
13:00
Palota RSC
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
13:00
VSD `A`
Gyöngyösi Röplabda SE
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK
2143 KISTARCSA IFJÚSÁG TÉR 1-3.
15:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
15:00
Gyöngyösi Röplabda SE
KVSRC
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK
2143 KISTARCSA IFJÚSÁG TÉR 1-3.
2024. április 27. szombat
11:00
UTE U 17 FEHÉR
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
KVSRC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
KVSRC
UTE U 17 FEHÉR
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. április 28. vasárnap
11:00
SBTC u17 A
VSD `A`
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
11:00
Palota RSC
Panoráma SE - Gravitas
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
13:00
VSD `A`
Viadukt SE U17 lány
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
13:00
Panoráma SE - Gravitas
Gyöngyösi Röplabda SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
15:00
Viadukt SE U17 lány
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
15:00
Gyöngyösi Röplabda SE
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2024. május 12. vasárnap
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
11:00
UTE U 17 FEHÉR
Palota RSC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
11:00
SBTC u17 A
KVSRC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
13:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
Viadukt SE U17 lány
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
13:00
Palota RSC
VSD `A`
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
13:00
KVSRC
Panoráma SE - Gravitas
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
15:00
Viadukt SE U17 lány
Gyöngyösi Röplabda SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK
3200 GYÖNGYÖS KÖNYVES KÁLMÁN TÉR 7
15:00
VSD `A`
UTE U 17 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
Panoráma SE - Gravitas
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA
3104 SALGÓTARJÁN BUDAPESTI ÚT 66.
FOTÓGALÉRIA
2024.02.25.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Gyöngyösi Röplabda SE - Palota Röplabda SC 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` középszakasz
Leány U17 III. osztály KELET `A` középszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VSD `A` 6 6 0 5 0 1 0 0 0 17 18 2 9,000 488 335 1,457
2.
UTE U17 FEHÉR 6 4 2 3 1 0 2 0 0 14 16 7 2,286 527 427 1,234
3.
Panoráma SE - Gravitas 6 4 2 2 2 0 0 0 2 12 12 8 1,500 445 454 0,980
4.
BVSC-Zugló Sárga 6 3 3 2 1 0 1 2 0 10 13 10 1,300 503 475 1,059
5.
Gyöngyösi Röplabda SE 6 3 3 1 2 0 0 1 2 9 10 11 0,909 462 455 1,015
6.
Kistarcsai VSRC 6 3 3 2 0 1 0 1 2 8 10 11 0,909 429 473 0,907
7.
Palota Röplabda Sport Club 6 2 4 0 1 1 1 1 2 6 9 15 0,600 528 529 0,998
8.
SBTC u17 A 6 2 4 1 0 1 0 0 4 5 6 14 0,429 329 474 0,694
9.
Viadukt SE U17 lány 6 0 6 0 0 0 0 2 4 0 2 18 0,111 403 492 0,819
DOKUMENTUM
Középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 20. szombat
11:00
zárt
UTE U 17 FEHÉR
2 - 3
Palota RSC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
11:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 - 0
Gyöngyösi Röplabda SE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
zárt
Palota RSC
0 - 3
KVSRC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
13:00
Gyöngyösi Röplabda SE
3 - 0
SBTC u17 A
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
zárt
KVSRC
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
15:00
SBTC u17 A
0 - 3
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. január 21. vasárnap
11:00
Panoráma SE - Gravitas
0 - 3
VSD `A`
ÓBUDAI GIMNÁZIUM BUDAPEST
13:00
VSD `A`
3 - 0
Viadukt SE U17 lány
ÓBUDAI GIMNÁZIUM BUDAPEST
15:00
Viadukt SE U17 lány
0 - 3
Panoráma SE - Gravitas
ÓBUDAI GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. február 11. vasárnap
11:00
UTE U 17 FEHÉR
3 - 0
Panoráma SE - Gravitas
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
11:00
SBTC u17 A
3 - 2
Palota RSC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
3 - 1
KVSRC
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK. ÚJFEHÉRTÓ
13:00
Panoráma SE - Gravitas
3 - 1
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
13:00
Palota RSC
3 - 1
Viadukt SE U17 lány
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
13:00
KVSRC
0 - 3
VSD `A`
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK. ÚJFEHÉRTÓ
15:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
1 - 3
UTE U 17 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
15:00
Viadukt SE U17 lány
0 - 3
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
15:00
VSD `A`
3 - 0
Gyöngyösi Röplabda SE
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK. ÚJFEHÉRTÓ
2024. február 22. csütörtök
15:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 - 1
Viadukt SE U17 lány
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
17:00
Viadukt SE U17 lány
0 - 3
KVSRC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
19:00
KVSRC
3 - 2
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. február 25. vasárnap
11:00
SBTC u17 A
0 - 3
UTE U 17 FEHÉR
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
3 - 1
Palota RSC
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
13:00
UTE U 17 FEHÉR
2 - 3
VSD `A`
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
13:00
Palota RSC
0 - 3
Panoráma SE - Gravitas
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
15:00
VSD `A`
3 - 0
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
15:00
Panoráma SE - Gravitas
3 - 1
Gyöngyösi Röplabda SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
2024. március 9. szombat
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
UTE U 17 FEHÉR
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
11:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
Palota RSC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:00
SBTC u17 A
KVSRC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
13:00
UTE U 17 FEHÉR
Viadukt SE U17 lány
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
13:00
Palota RSC
VSD `A`
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
KVSRC
Panoráma SE - Gravitas
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
15:00
Viadukt SE U17 lány
Gyöngyösi Röplabda SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
15:00
VSD `A`
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Panoráma SE - Gravitas
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2024. március 23. szombat
11:00
Palota RSC
KVSRC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
11:00
SBTC u17 A
Gyöngyösi Röplabda SE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
11:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
Panoráma SE - Gravitas
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
KVSRC
Viadukt SE U17 lány
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
13:00
Gyöngyösi Röplabda SE
UTE U 17 FEHÉR
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
13:00
Panoráma SE - Gravitas
VSD `A`
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Viadukt SE U17 lány
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
15:00
UTE U 17 FEHÉR
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
15:00
VSD `A`
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. április 13. szombat
11:00
UTE U 17 FEHÉR
Panoráma SE - Gravitas
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
13:00
Panoráma SE - Gravitas
Viadukt SE U17 lány
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
15:00
Viadukt SE U17 lány
UTE U 17 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. április 14. vasárnap
11:00
SBTC u17 A
Palota RSC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
11:00
KVSRC
VSD `A`
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
13:00
Palota RSC
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
13:00
VSD `A`
Gyöngyösi Röplabda SE
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
15:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
15:00
Gyöngyösi Röplabda SE
KVSRC
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
2024. április 27. szombat
11:00
UTE U 17 FEHÉR
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
KVSRC
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
KVSRC
UTE U 17 FEHÉR
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. április 28. vasárnap
11:00
SBTC u17 A
VSD `A`
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
11:00
Palota RSC
Panoráma SE - Gravitas
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
13:00
VSD `A`
Viadukt SE U17 lány
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
13:00
Panoráma SE - Gravitas
Gyöngyösi Röplabda SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
15:00
Viadukt SE U17 lány
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
15:00
Gyöngyösi Röplabda SE
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. május 12. vasárnap
11:00
Gyöngyösi Röplabda SE
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
11:00
UTE U 17 FEHÉR
Palota RSC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
11:00
SBTC u17 A
KVSRC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
13:00
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
Viadukt SE U17 lány
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
13:00
Palota RSC
VSD `A`
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
13:00
KVSRC
Panoráma SE - Gravitas
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
15:00
Viadukt SE U17 lány
Gyöngyösi Röplabda SE
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
15:00
VSD `A`
UTE U 17 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
15:00
Panoráma SE - Gravitas
SBTC u17 A
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
FOTÓGALÉRIA
2024.02.25.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Gyöngyösi Röplabda SE - Palota Röplabda SC 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` középszakasz
FOTÓ
Leány U17 III. osztály KELET `A` középszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
VSD `A` 6 6 0 17
2.
UTE U17 FEHÉR 6 4 2 14
3.
Panoráma SE - Gravitas 6 4 2 12
4.
BVSC-Zugló Sárga 6 3 3 10
5.
Gyöngyösi Röplabda SE 6 3 3 9
6.
Kistarcsai VSRC 6 3 3 8
7.
Palota Röplabda Sport Club 6 2 4 6
8.
SBTC u17 A 6 2 4 5
9.
Viadukt SE U17 lány 6 0 6 0
DOKUMENTUM
Középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 20. szombat
2 UTE U 17 FEHÉR
3 Palota RSC
11:00 zárt
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
3 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
0 Gyöngyösi Röplabda SE
11:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 Palota RSC
3 KVSRC
13:00 zárt
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
3 Gyöngyösi Röplabda SE
0 SBTC u17 A
13:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 KVSRC
3 UTE U 17 FEHÉR
15:00 zárt
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK JOBB PÁLYA BUDAPEST
0 SBTC u17 A
3 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
15:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. január 21. vasárnap
0 Panoráma SE - Gravitas
3 VSD `A`
11:00
ÓBUDAI GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 VSD `A`
0 Viadukt SE U17 lány
13:00
ÓBUDAI GIMNÁZIUM BUDAPEST
0 Viadukt SE U17 lány
3 Panoráma SE - Gravitas
15:00
ÓBUDAI GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. február 11. vasárnap
3 UTE U 17 FEHÉR
0 Panoráma SE - Gravitas
11:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
3 SBTC u17 A
2 Palota RSC
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
3 Gyöngyösi Röplabda SE
1 KVSRC
11:00
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK. ÚJFEHÉRTÓ
3 Panoráma SE - Gravitas
1 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
13:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
3 Palota RSC
1 Viadukt SE U17 lány
13:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
0 KVSRC
3 VSD `A`
13:00
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK. ÚJFEHÉRTÓ
1 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
3 UTE U 17 FEHÉR
15:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
0 Viadukt SE U17 lány
3 SBTC u17 A
15:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
3 VSD `A`
0 Gyöngyösi Röplabda SE
15:00
ISTENSZÜLŐ OLTALMÁRÓL ELNEV. GÖRÖGKAT. ÁLT. ISK. ÚJFEHÉRTÓ
2024. február 22. csütörtök
3 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
1 Viadukt SE U17 lány
15:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 Viadukt SE U17 lány
3 KVSRC
17:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 KVSRC
2 BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
19:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. február 25. vasárnap
0 SBTC u17 A
3 UTE U 17 FEHÉR
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
3 Gyöngyösi Röplabda SE
1 Palota RSC
11:00
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
2 UTE U 17 FEHÉR
3 VSD `A`
13:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
0 Palota RSC
3 Panoráma SE - Gravitas
13:00
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
3 VSD `A`
0 SBTC u17 A
15:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
3 Panoráma SE - Gravitas
1 Gyöngyösi Röplabda SE
15:00
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
2024. március 9. szombat
Gyöngyösi Röplabda SE
UTE U 17 FEHÉR
11:00
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
Palota RSC
11:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
SBTC u17 A
KVSRC
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
UTE U 17 FEHÉR
Viadukt SE U17 lány
13:00
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
Palota RSC
VSD `A`
13:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
KVSRC
Panoráma SE - Gravitas
13:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
Viadukt SE U17 lány
Gyöngyösi Röplabda SE
15:00
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
VSD `A`
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
15:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Panoráma SE - Gravitas
SBTC u17 A
15:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
2024. március 23. szombat
Palota RSC
KVSRC
11:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
SBTC u17 A
Gyöngyösi Röplabda SE
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
Panoráma SE - Gravitas
11:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
KVSRC
Viadukt SE U17 lány
13:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
Gyöngyösi Röplabda SE
UTE U 17 FEHÉR
13:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
Panoráma SE - Gravitas
VSD `A`
13:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Viadukt SE U17 lány
Palota RSC
15:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
UTE U 17 FEHÉR
SBTC u17 A
15:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
VSD `A`
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
15:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. április 13. szombat
UTE U 17 FEHÉR
Panoráma SE - Gravitas
11:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
Panoráma SE - Gravitas
Viadukt SE U17 lány
13:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
Viadukt SE U17 lány
UTE U 17 FEHÉR
15:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. április 14. vasárnap
SBTC u17 A
Palota RSC
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
KVSRC
VSD `A`
11:00
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
Palota RSC
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
13:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
VSD `A`
Gyöngyösi Röplabda SE
13:00
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
SBTC u17 A
15:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
Gyöngyösi Röplabda SE
KVSRC
15:00
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
2024. április 27. szombat
UTE U 17 FEHÉR
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
11:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
KVSRC
13:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
KVSRC
UTE U 17 FEHÉR
15:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. április 28. vasárnap
SBTC u17 A
VSD `A`
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
Palota RSC
Panoráma SE - Gravitas
11:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
VSD `A`
Viadukt SE U17 lány
13:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
Panoráma SE - Gravitas
Gyöngyösi Röplabda SE
13:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
Viadukt SE U17 lány
SBTC u17 A
15:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
Gyöngyösi Röplabda SE
Palota RSC
15:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. május 12. vasárnap
Gyöngyösi Röplabda SE
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
11:00
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
UTE U 17 FEHÉR
Palota RSC
11:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
SBTC u17 A
KVSRC
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
BVSC-ZUGLÓ SÁRGA
Viadukt SE U17 lány
13:00
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
Palota RSC
VSD `A`
13:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
KVSRC
Panoráma SE - Gravitas
13:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
Viadukt SE U17 lány
Gyöngyösi Röplabda SE
15:00
VÁLYI-NAGY KÁROLY TORNACSARNOK GYÖNGYÖS
VSD `A`
UTE U 17 FEHÉR
15:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
Panoráma SE - Gravitas
SBTC u17 A
15:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SZAKISKOLA SALGÓTARJÁN
FOTÓGALÉRIA
2024.02.25.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Gyöngyösi Röplabda SE - Palota Röplabda SC 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 III. osztály KELET `A` középszakasz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu