TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó (Át)igazolás TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
(Át)igazolás
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
(Átigazolás)
Leány U17 I. osztály középszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC U17 PIROS 16 16 0 12 4 0 0 0 0 50 48 4 12,000 1299 954 1,362
2.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 16 12 4 2 7 3 1 2 1 36 40 25 1,600 1440 1314 1,096
3.
BRSE-Fehér 16 10 6 3 5 2 1 2 3 29 34 27 1,259 1308 1236 1,058
4.
UTE U17 LILA 16 9 7 7 2 0 1 3 3 29 32 23 1,391 1224 1137 1,077
5.
VASAS SC U17 KÉK 16 9 7 3 3 3 2 2 3 26 33 30 1,100 1338 1295 1,033
6.
Nyíregyháza 16 8 8 2 3 3 2 1 5 25 29 33 0,879 1293 1330 0,972
7.
Szent Benedek RA I. 16 6 10 1 3 2 6 3 1 23 33 37 0,892 1454 1495 0,973
8.
VESC Kék 16 1 15 0 1 0 1 6 8 4 11 46 0,239 1075 1370 0,785
9.
MTK Budapest 16 1 15 0 0 1 0 9 6 3 12 47 0,255 1103 1403 0,786
EXTRA PONTOK
MTK Budapest 1
Nyíregyháza 2
SZBRA I. 1
SZOSI A 2
UTE U 17 LILA 1
VASAS SC PIROS 2
DOKUMENTUM
Középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 20. szombat
10:00
UTE U 17 LILA
3 - 0
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
12:00
MTK Budapest
0 - 3
Nyíregyháza
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
14:00
Nyíregyháza
0 - 3
UTE U 17 LILA
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
2024. január 21. vasárnap
11:00
SZOSI A
3 - 1
VESC Kék
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
11:00
BRSE-Fehér
0 - 3
VASAS SC PIROS
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
VESC Kék
1 - 3
SZBRA I.
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
VASAS SC KÉK
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
SZBRA I.
2 - 3
SZOSI A
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
15:00
VASAS SC KÉK
3 - 1
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
2024. február 11. vasárnap
11:00
VESC Kék
3 - 1
MTK Budapest
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
11:00
VASAS SC KÉK
1 - 3
SZOSI A
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
11:00
UTE U 17 LILA
2 - 3
SZBRA I.
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
MTK Budapest
0 - 3
VASAS SC PIROS
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
13:00
SZOSI A
2 - 3
Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
13:00
SZBRA I.
3 - 2
BRSE-Fehér
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
VESC Kék
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
15:00
Nyíregyháza
2 - 3
VASAS SC KÉK
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
15:00
BRSE-Fehér
0 - 3
UTE U 17 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. február 25. vasárnap
11:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
UTE U 17 LILA
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
11:00
BRSE-Fehér
3 - 2
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
11:00
MTK Budapest
1 - 3
VASAS SC KÉK
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
UTE U 17 LILA
0 - 3
SZOSI A
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
13:00
Nyíregyháza
3 - 0
VESC Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
VASAS SC KÉK
3 - 2
SZBRA I.
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
15:00
SZOSI A
0 - 3
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
15:00
VESC Kék
0 - 3
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
SZBRA I.
3 - 1
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
2024. március 9. szombat
11:00
SZBRA I.
1 - 3
VASAS SC PIROS
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
11:00
VESC Kék
0 - 3
VASAS SC KÉK
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
11:00
MTK Budapest
1 - 3
SZOSI A
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
Nyíregyháza
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
13:00
VASAS SC KÉK
1 - 3
UTE U 17 LILA
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
13:00
SZOSI A
3 - 1
BRSE-Fehér
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
15:00
Nyíregyháza
3 - 2
SZBRA I.
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
15:00
UTE U 17 LILA
3 - 0
VESC Kék
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
15:00
BRSE-Fehér
3 - 1
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
2024. március 23. szombat
11:00
SZBRA I.
2 - 3
VASAS SC KÉK
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
11:00
MTK Budapest
3 - 2
VESC Kék
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
11:00
UTE U 17 LILA
0 - 3
BRSE-Fehér
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
VASAS SC KÉK
0 - 3
VASAS SC PIROS
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
13:00
VESC Kék
0 - 3
SZOSI A
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
BRSE-Fehér
3 - 0
Nyíregyháza
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
VASAS SC PIROS
3 - 1
SZBRA I.
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
15:00
SZOSI A
3 - 1
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
15:00
Nyíregyháza
3 - 1
UTE U 17 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. április 28. vasárnap
11:00
SZOSI A
1 - 3
VASAS SC PIROS
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
11:00
VESC Kék
1 - 3
VASAS SC KÉK
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
11:00
SZBRA I.
3 - 0
MTK Budapest
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 1
UTE U 17 LILA
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
13:00
VASAS SC KÉK
3 - 0
Nyíregyháza
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
13:00
MTK Budapest
1 - 3
BRSE-Fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
15:00
UTE U 17 LILA
1 - 3
SZOSI A
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
15:00
Nyíregyháza
3 - 1
VESC Kék
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
15:00
BRSE-Fehér
3 - 1
SZBRA I.
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2024. május 12. vasárnap
11:00
Nyíregyháza
3 - 1
MTK Budapest
VASVÁRI PÁL GIMNÁZIUM
4400 NYÍREGYHÁZA KISS ERNŐ UTCA 8
11:00
UTE U 17 LILA
3 - 0
VESC Kék
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
11:00
BRSE-Fehér
3 - 1
SZOSI A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
MTK Budapest
0 - 3
VASAS SC PIROS
VASVÁRI PÁL GIMNÁZIUM
4400 NYÍREGYHÁZA KISS ERNŐ UTCA 8
13:00
VESC Kék
1 - 3
SZBRA I.
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
SZOSI A
3 - 2
VASAS SC KÉK
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
Nyíregyháza
VASVÁRI PÁL GIMNÁZIUM
4400 NYÍREGYHÁZA KISS ERNŐ UTCA 8
15:00
SZBRA I.
0 - 3
UTE U 17 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
VASAS SC KÉK
2 - 3
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
2024. május 18. szombat
11:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
VESC Kék
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
11:00
MTK Budapest
1 - 3
UTE U 17 LILA
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
VESC Kék
1 - 3
BRSE-Fehér
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
13:00
VASAS SC KÉK
3 - 0
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
15:00
BRSE-Fehér
0 - 3
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
15:00
UTE U 17 LILA
3 - 0
VASAS SC KÉK
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
2024. május 19. vasárnap
11:00
SZBRA I.
2 - 3
SZOSI A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
13:00
SZOSI A
3 - 1
Nyíregyháza
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
15:00
Nyíregyháza
3 - 2
SZBRA I.
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
FOTÓGALÉRIA
2024.04.28.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Nyíregyháza - VESC Kék 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 I. osztály középszakasz
2024.03.09.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
VESC Kék - VASAS SC U17 KÉK 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 I. osztály középszakasz
2024.02.25.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A - VASAS SC PIROS 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 I. osztály középszakasz
2024.02.11.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
VESC Kék - MTK Budapest 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 I. osztály középszakasz
Leány U17 I. osztály középszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC U17 PIROS 16 16 0 12 4 0 0 0 0 50 48 4 12,000 1299 954 1,362
2.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 16 12 4 2 7 3 1 2 1 36 40 25 1,600 1440 1314 1,096
3.
BRSE-Fehér 16 10 6 3 5 2 1 2 3 29 34 27 1,259 1308 1236 1,058
4.
UTE U17 LILA 16 9 7 7 2 0 1 3 3 29 32 23 1,391 1224 1137 1,077
5.
VASAS SC U17 KÉK 16 9 7 3 3 3 2 2 3 26 33 30 1,100 1338 1295 1,033
6.
Nyíregyháza 16 8 8 2 3 3 2 1 5 25 29 33 0,879 1293 1330 0,972
7.
Szent Benedek RA I. 16 6 10 1 3 2 6 3 1 23 33 37 0,892 1454 1495 0,973
8.
VESC Kék 16 1 15 0 1 0 1 6 8 4 11 46 0,239 1075 1370 0,785
9.
MTK Budapest 16 1 15 0 0 1 0 9 6 3 12 47 0,255 1103 1403 0,786
EXTRA PONTOK
MTK Budapest 1
Nyíregyháza 2
SZBRA I. 1
SZOSI A 2
UTE U 17 LILA 1
VASAS SC PIROS 2
DOKUMENTUM
Középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 20. szombat
10:00
UTE U 17 LILA
3 - 0
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
12:00
MTK Budapest
0 - 3
Nyíregyháza
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
14:00
Nyíregyháza
0 - 3
UTE U 17 LILA
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. január 21. vasárnap
11:00
SZOSI A
3 - 1
VESC Kék
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
11:00
BRSE-Fehér
0 - 3
VASAS SC PIROS
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
VESC Kék
1 - 3
SZBRA I.
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
VASAS SC KÉK
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
SZBRA I.
2 - 3
SZOSI A
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
15:00
VASAS SC KÉK
3 - 1
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. február 11. vasárnap
11:00
VESC Kék
3 - 1
MTK Budapest
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
11:00
VASAS SC KÉK
1 - 3
SZOSI A
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
11:00
UTE U 17 LILA
2 - 3
SZBRA I.
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
MTK Budapest
0 - 3
VASAS SC PIROS
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
13:00
SZOSI A
2 - 3
Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
13:00
SZBRA I.
3 - 2
BRSE-Fehér
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
VESC Kék
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
15:00
Nyíregyháza
2 - 3
VASAS SC KÉK
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
15:00
BRSE-Fehér
0 - 3
UTE U 17 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. február 25. vasárnap
11:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
UTE U 17 LILA
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
11:00
BRSE-Fehér
3 - 2
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
11:00
MTK Budapest
1 - 3
VASAS SC KÉK
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
UTE U 17 LILA
0 - 3
SZOSI A
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
13:00
Nyíregyháza
3 - 0
VESC Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
VASAS SC KÉK
3 - 2
SZBRA I.
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
SZOSI A
0 - 3
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
15:00
VESC Kék
0 - 3
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
SZBRA I.
3 - 1
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. március 9. szombat
11:00
SZBRA I.
1 - 3
VASAS SC PIROS
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
11:00
VESC Kék
0 - 3
VASAS SC KÉK
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
11:00
MTK Budapest
1 - 3
SZOSI A
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
Nyíregyháza
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
13:00
VASAS SC KÉK
1 - 3
UTE U 17 LILA
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
13:00
SZOSI A
3 - 1
BRSE-Fehér
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Nyíregyháza
3 - 2
SZBRA I.
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
15:00
UTE U 17 LILA
3 - 0
VESC Kék
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
15:00
BRSE-Fehér
3 - 1
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. március 23. szombat
11:00
SZBRA I.
2 - 3
VASAS SC KÉK
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
11:00
MTK Budapest
3 - 2
VESC Kék
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:00
UTE U 17 LILA
0 - 3
BRSE-Fehér
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
VASAS SC KÉK
0 - 3
VASAS SC PIROS
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
13:00
VESC Kék
0 - 3
SZOSI A
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
BRSE-Fehér
3 - 0
Nyíregyháza
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
VASAS SC PIROS
3 - 1
SZBRA I.
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
15:00
SZOSI A
3 - 1
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Nyíregyháza
3 - 1
UTE U 17 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. április 28. vasárnap
11:00
SZOSI A
1 - 3
VASAS SC PIROS
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
11:00
VESC Kék
1 - 3
VASAS SC KÉK
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
11:00
SZBRA I.
3 - 0
MTK Budapest
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 1
UTE U 17 LILA
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
13:00
VASAS SC KÉK
3 - 0
Nyíregyháza
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
13:00
MTK Budapest
1 - 3
BRSE-Fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
15:00
UTE U 17 LILA
1 - 3
SZOSI A
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
15:00
Nyíregyháza
3 - 1
VESC Kék
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
15:00
BRSE-Fehér
3 - 1
SZBRA I.
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2024. május 12. vasárnap
11:00
Nyíregyháza
3 - 1
MTK Budapest
VASVÁRI PÁL GIMNÁZIUM NYÍREGYHÁZA
11:00
UTE U 17 LILA
3 - 0
VESC Kék
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:00
BRSE-Fehér
3 - 1
SZOSI A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
MTK Budapest
0 - 3
VASAS SC PIROS
VASVÁRI PÁL GIMNÁZIUM NYÍREGYHÁZA
13:00
VESC Kék
1 - 3
SZBRA I.
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
SZOSI A
3 - 2
VASAS SC KÉK
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
Nyíregyháza
VASVÁRI PÁL GIMNÁZIUM NYÍREGYHÁZA
15:00
SZBRA I.
0 - 3
UTE U 17 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
VASAS SC KÉK
2 - 3
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. május 18. szombat
11:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
VESC Kék
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
11:00
MTK Budapest
1 - 3
UTE U 17 LILA
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
VESC Kék
1 - 3
BRSE-Fehér
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
13:00
VASAS SC KÉK
3 - 0
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
BRSE-Fehér
0 - 3
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
15:00
UTE U 17 LILA
3 - 0
VASAS SC KÉK
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. május 19. vasárnap
11:00
SZBRA I.
2 - 3
SZOSI A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
13:00
SZOSI A
3 - 1
Nyíregyháza
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
15:00
Nyíregyháza
3 - 2
SZBRA I.
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
FOTÓGALÉRIA
2024.04.28.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Nyíregyháza - VESC Kék 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 I. osztály középszakasz
2024.03.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
VESC Kék - VASAS SC U17 KÉK 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 I. osztály középszakasz
2024.02.25.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A - VASAS SC PIROS 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 I. osztály középszakasz
2024.02.11.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
VESC Kék - MTK Budapest 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 I. osztály középszakasz
FOTÓ
Leány U17 I. osztály középszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
VASAS SC U17 PIROS 16 16 0 50
2.
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A 16 12 4 36
3.
BRSE-Fehér 16 10 6 29
4.
UTE U17 LILA 16 9 7 29
5.
VASAS SC U17 KÉK 16 9 7 26
6.
Nyíregyháza 16 8 8 25
7.
Szent Benedek RA I. 16 6 10 23
8.
VESC Kék 16 1 15 4
9.
MTK Budapest 16 1 15 3
EXTRA PONTOK
MTK Budapest 1
Nyíregyháza 2
SZBRA I. 1
SZOSI A 2
UTE U 17 LILA 1
VASAS SC PIROS 2
DOKUMENTUM
Középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 20. szombat
3 UTE U 17 LILA
0 MTK Budapest
10:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 MTK Budapest
3 Nyíregyháza
12:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 Nyíregyháza
3 UTE U 17 LILA
14:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. január 21. vasárnap
3 SZOSI A
1 VESC Kék
11:00
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
0 BRSE-Fehér
3 VASAS SC PIROS
11:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
1 VESC Kék
3 SZBRA I.
13:00
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
3 VASAS SC PIROS
0 VASAS SC KÉK
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
2 SZBRA I.
3 SZOSI A
15:00
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
3 VASAS SC KÉK
1 BRSE-Fehér
15:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA JOBB PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. február 11. vasárnap
3 VESC Kék
1 MTK Budapest
11:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
1 VASAS SC KÉK
3 SZOSI A
11:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
2 UTE U 17 LILA
3 SZBRA I.
11:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 MTK Budapest
3 VASAS SC PIROS
13:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2 SZOSI A
3 Nyíregyháza
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 SZBRA I.
2 BRSE-Fehér
13:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 VASAS SC PIROS
0 VESC Kék
15:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2 Nyíregyháza
3 VASAS SC KÉK
15:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
0 BRSE-Fehér
3 UTE U 17 LILA
15:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. február 25. vasárnap
3 VASAS SC PIROS
0 UTE U 17 LILA
11:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 BRSE-Fehér
2 Nyíregyháza
11:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
1 MTK Budapest
3 VASAS SC KÉK
11:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 UTE U 17 LILA
3 SZOSI A
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 Nyíregyháza
0 VESC Kék
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 VASAS SC KÉK
2 SZBRA I.
13:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 SZOSI A
3 VASAS SC PIROS
15:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
0 VESC Kék
3 BRSE-Fehér
15:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 SZBRA I.
1 MTK Budapest
15:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. március 9. szombat
1 SZBRA I.
3 VASAS SC PIROS
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
0 VESC Kék
3 VASAS SC KÉK
11:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
1 MTK Budapest
3 SZOSI A
11:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 VASAS SC PIROS
0 Nyíregyháza
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
1 VASAS SC KÉK
3 UTE U 17 LILA
13:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
3 SZOSI A
1 BRSE-Fehér
13:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 Nyíregyháza
2 SZBRA I.
15:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 UTE U 17 LILA
0 VESC Kék
15:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
3 BRSE-Fehér
1 MTK Budapest
15:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. március 23. szombat
2 SZBRA I.
3 VASAS SC KÉK
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 MTK Budapest
2 VESC Kék
11:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 UTE U 17 LILA
3 BRSE-Fehér
11:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 VASAS SC KÉK
3 VASAS SC PIROS
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
0 VESC Kék
3 SZOSI A
13:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 BRSE-Fehér
0 Nyíregyháza
13:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 VASAS SC PIROS
1 SZBRA I.
15:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 SZOSI A
1 MTK Budapest
15:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 Nyíregyháza
1 UTE U 17 LILA
15:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. április 28. vasárnap
1 SZOSI A
3 VASAS SC PIROS
11:00
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
1 VESC Kék
3 VASAS SC KÉK
11:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
3 SZBRA I.
0 MTK Budapest
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 VASAS SC PIROS
1 UTE U 17 LILA
13:00
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
3 VASAS SC KÉK
0 Nyíregyháza
13:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
1 MTK Budapest
3 BRSE-Fehér
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
1 UTE U 17 LILA
3 SZOSI A
15:00
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
3 Nyíregyháza
1 VESC Kék
15:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
3 BRSE-Fehér
1 SZBRA I.
15:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2024. május 12. vasárnap
3 Nyíregyháza
1 MTK Budapest
11:00
VASVÁRI PÁL GIMNÁZIUM NYÍREGYHÁZA
3 UTE U 17 LILA
0 VESC Kék
11:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 BRSE-Fehér
1 SZOSI A
11:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
0 MTK Budapest
3 VASAS SC PIROS
13:00
VASVÁRI PÁL GIMNÁZIUM NYÍREGYHÁZA
1 VESC Kék
3 SZBRA I.
13:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 SZOSI A
2 VASAS SC KÉK
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 VASAS SC PIROS
0 Nyíregyháza
15:00
VASVÁRI PÁL GIMNÁZIUM NYÍREGYHÁZA
0 SZBRA I.
3 UTE U 17 LILA
15:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2 VASAS SC KÉK
3 BRSE-Fehér
15:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. május 18. szombat
3 VASAS SC PIROS
0 VESC Kék
11:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
1 MTK Budapest
3 UTE U 17 LILA
11:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
1 VESC Kék
3 BRSE-Fehér
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 VASAS SC KÉK
0 MTK Budapest
13:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 BRSE-Fehér
3 VASAS SC PIROS
15:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 17 LILA
0 VASAS SC KÉK
15:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. május 19. vasárnap
2 SZBRA I.
3 SZOSI A
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 SZOSI A
1 Nyíregyháza
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 Nyíregyháza
2 SZBRA I.
15:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
FOTÓGALÉRIA
2024.04.28.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Nyíregyháza - VESC Kék 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 I. osztály középszakasz
2024.03.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
VESC Kék - VASAS SC U17 KÉK 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 I. osztály középszakasz
2024.02.25.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SZOMBATHELYI SPORTISKOLA A - VASAS SC PIROS 0:3
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 I. osztály középszakasz
2024.02.11.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
VESC Kék - MTK Budapest 3:1
Szalayné Sebők Éva U17 Országos Bajnokság Leány U17 I. osztály középszakasz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu