TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Fotó
Dokumentum Nyilatkozat TV
Őryné Merő Nóra U13 OMB III. osztály
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
VESC 18 18 0 36 52 2 26,000 1337 721 1,854
2.
UTE U13 LILA 16 16 0 32 44 4 11,000 1186 729 1,627
3.
MTE 1904 16 15 1 31 43 5 8,600 1196 681 1,756
4.
EÖTVÖS UTCAI DIÁK-SPORTEGYESÜLET 16 14 2 30 41 7 5,857 1162 706 1,646
5.
CSRC SPORTEGYESÜLET 17 13 4 30 40 11 3,636 1208 809 1,493
6.
NBARA 2 17 13 4 30 34 17 2,000 1151 960 1,199
7.
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA SE - PINK 15 14 1 29 36 9 4,000 1075 774 1,389
8.
LŐRINC 2000 SE 18 11 7 29 27 27 1,000 1151 1099 1,047
9.
Vegyész RC Kazincbarcika 16 12 4 28 32 16 2,000 1046 855 1,223
10.
Sümeg-Dabronc Piros 15 12 3 27 29 16 1,813 979 893 1,096
11.
KISTEXT 17 10 7 27 32 19 1,684 984 861 1,143
12.
KSE mini sárga 18 9 9 27 28 26 1,077 1182 1028 1,150
13.
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA SE - ZÖLD 18 9 9 27 28 26 1,077 1095 1077 1,017
14.
DÁG KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET 17 10 7 27 25 26 0,962 1078 1039 1,038
15.
RÖPPALÁNTA SE 17 9 8 26 24 27 0,889 807 1105 0,730
16.
DEAC 15 10 5 25 31 14 2,214 976 742 1,315
17.
KESI `C` 16 9 7 25 29 19 1,526 1055 908 1,162
18.
EMERICUS SE 18 7 11 25 26 28 0,929 1042 1072 0,972
19.
GYŐRI DIÁK RÖPLABDA CLUB 17 8 9 25 23 28 0,821 989 1017 0,972
20.
Veszprém Volley 17 7 10 24 19 32 0,594 717 1032 0,695
21.
MAFC-Szigetszentmárton 14 9 5 23 26 16 1,625 904 710 1,273
22.
KISPEST SE - B 17 6 11 23 17 34 0,500 962 1043 0,922
23.
Dombóvári Amatőr Röplabda Club Szabadidős Egyesüle 14 8 6 22 25 17 1,471 809 782 1,035
24.
KOMÁROM VÁROSI SPORTEGYESÜLET 13 9 4 22 20 19 1,053 796 753 1,057
25.
TRSE 15 7 8 22 20 25 0,800 874 881 0,992
26.
Egri Városi Sportiskola 14 7 7 21 22 20 1,100 863 886 0,974
27.
KSE mini zöld 17 4 13 21 16 35 0,457 958 1145 0,837
28.
KUNHEGYESI RÖPLABDA DIÁK-SPORTEGYESÜLET 17 4 13 21 13 38 0,342 832 1185 0,702
29.
IKRÉNYI ÁLTALÁNOS ISKOLA DIÁKSPORTKÖRE 13 7 6 20 20 19 1,053 836 802 1,042
30.
MAFC-Németh László 16 4 12 20 14 34 0,412 829 1041 0,796
31.
Belvárosi Röpi Suli 16 4 12 20 13 35 0,371 696 949 0,733
32.
MOZDULJ 12 7 5 19 22 14 1,571 787 664 1,185
33.
GLOBE SPORT SE 12 7 5 19 19 17 1,118 738 680 1,085
34.
TVSE 15 4 11 19 15 30 0,500 845 986 0,857
35.
NBARA 3 16 3 13 19 12 36 0,333 841 1116 0,754
36.
Báthory István Diák Sportegyesület 16 2 14 18 11 37 0,297 795 1116 0,712
37.
MISKOLCI SPORTISKOLA NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT 10 7 3 17 19 11 1,727 668 524 1,275
38.
SÁROSPATAKI UTÁNPÓTLÁSNEVELŐ SPORTISKOLA EGYESÜLET 13 4 9 17 14 25 0,560 733 861 0,851
39.
BKGDSE VOLLEYBALL U13 14 3 11 17 15 27 0,556 750 855 0,877
40.
Veszprém RK Piros 16 1 15 17 7 41 0,171 556 1168 0,476
41.
ZTE RÖPLABDA KLUB 13 3 10 16 11 28 0,393 675 845 0,799
42.
Kunhegyes-Tiszaörs KKSE 15 1 14 16 7 38 0,184 718 1033 0,695
43.
KAPOSVÁRI SPORTKÖZPONT ÉS SPORTISKOLA 9 5 4 14 16 11 1,455 581 422 1,377
44.
KVSRC 9 5 4 14 15 12 1,250 427 498 0,857
45.
Kerepesi VSE 11 3 8 14 11 22 0,500 505 673 0,750
46.
SZOMBATHELYI SPORTKÖZPONT ÉS SPORTISKOLA NONPROFIT 9 3 6 12 13 14 0,929 589 563 1,046
47.
MÁV Előre Akadémia 6 3 3 9 8 10 0,800 355 288 1,233
48.
Szegedi RSE Fehér 8 1 7 9 6 18 0,333 436 563 0,774
49.
Apor Széchenyi Győr 6 2 4 8 7 11 0,636 312 346 0,902
50.
VIADUKT SE u13 4 0 4 4 0 12 0,000 0 300 0,000
51.
CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SPORTEGYESÜLET 2 0 2 2 0 6 0,000 0 150 0,000
52.
Veszprém RK Sárga 2 0 2 2 0 6 0,000 0 150 0,000
MŰSOR, EREDMÉNY
2021. november 6. szombat
10:00
BRSE - PINK
3 - 0
TVSE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
10:00
TRSE
1 - 2
DÁG KSE
SÁRBERKI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
10:00
KESI `C`
1 - 2
BRSE - ZÖLD
KECSKEMÉTI BELVÁROSI ZRÍNYI ILONA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT KATONA JÓZSEF TÉR 14.
11:30
DEAC
1 - 2
NBARA 2
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
11:30
DÁG KSE
1 - 2
UTE U13 LILA
SÁRBERKI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:30
Tomajmonostora
0 - 3
EÖTVÖS DSE
KECSKEMÉTI BELVÁROSI ZRÍNYI ILONA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT KATONA JÓZSEF TÉR 14.
13:00
BRSE - PINK
2 - 1
DEAC
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
UTE U13 LILA
3 - 0
TRSE
SÁRBERKI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
KESI `C`
3 - 0
Tomajmonostora
KECSKEMÉTI BELVÁROSI ZRÍNYI ILONA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT KATONA JÓZSEF TÉR 14.
14:30
TVSE
1 - 2
NBARA 2
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
14:30
BRSE - ZÖLD
1 - 2
EÖTVÖS DSE
KECSKEMÉTI BELVÁROSI ZRÍNYI ILONA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT KATONA JÓZSEF TÉR 14.
16:00
NBARA 2
1 - 2
BRSE - PINK
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
16:00
EÖTVÖS DSE
2 - 1
KESI `C`
KECSKEMÉTI BELVÁROSI ZRÍNYI ILONA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT KATONA JÓZSEF TÉR 14.
17:30
DEAC
2 - 1
TVSE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA BAL PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
17:30
Tomajmonostora
0 - 3
BRSE - ZÖLD
KECSKEMÉTI BELVÁROSI ZRÍNYI ILONA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT KATONA JÓZSEF TÉR 14.
2021. november 7. vasárnap
10:00
LŐRINC 2000 SE
2 - 1
MAFC-Szigetszentmárton
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
10:00
Veszprém Volley
2 - 1
Veszprém RK Piros
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
10:00
MTE 1904
3 - 0
IKRÉNYI ÁLTALÁNOS ISKOLA
UFM ARÉNA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
10:00
zárt kapu
Báthory István Diák Sport
1 - 2
SUSI
BÁTHORY ISTVÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOK
4300 NYÍRBÁTOR IFJÚSÁG ÚTJA 2.
10:00
zárt kapu
VESC
2 - 1
Dombóvári Amatőr Röplabda
BÁTHORY ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
8200 VESZPRÉM HALLE UTCA 10
10:00
MAFC-NLG
KVSRC
BME SPORTKÖZPONT 2-ES PÁLYA
1111 BUDAPEST BERTALAN LAJOS UTCA 4-6
11:30
CSRC SPORTEGYESÜLET
1 - 2
BKGDSE VOLLEYBALL U13
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
11:30
KSE mini sárga
2 - 1
KSE mini zöld
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
11:30
GYŐRI DRC
1 - 2
Sümeg-Dabronc Piros
UFM ARÉNA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
11:30
zárt kapu
SUSI
1 - 2
VRCK
BÁTHORY ISTVÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOK
4300 NYÍRBÁTOR IFJÚSÁG ÚTJA 2.
11:30
zárt kapu
EMERICUS SE B
2 - 1
KISPEST SE - B
BÁTHORY ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
8200 VESZPRÉM HALLE UTCA 10
11:30
KVSRC
NBARA 3
BME SPORTKÖZPONT 2-ES PÁLYA
1111 BUDAPEST BERTALAN LAJOS UTCA 4-6
13:00
LŐRINC 2000 SE
1 - 2
CSRC SPORTEGYESÜLET
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
13:00
Veszprém Volley
0 - 3
KSE mini sárga
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
13:00
MTE 1904
3 - 0
GYŐRI DRC
UFM ARÉNA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
13:00
zárt kapu
VRCK
3 - 0
Báthory István Diák Sport
BÁTHORY ISTVÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOK
4300 NYÍRBÁTOR IFJÚSÁG ÚTJA 2.
13:00
zárt kapu
VESC
3 - 0
EMERICUS SE B
BÁTHORY ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
8200 VESZPRÉM HALLE UTCA 10
13:00
NBARA 3
3 - 0
MAFC-NLG
BME SPORTKÖZPONT 2-ES PÁLYA
1111 BUDAPEST BERTALAN LAJOS UTCA 4-6
14:30
MAFC-Szigetszentmárton
2 - 1
BKGDSE VOLLEYBALL U13
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
14:30
Veszprém RK Piros
2 - 1
KSE mini zöld
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
14:30
IKRÉNYI ÁLTALÁNOS ISKOLA
1 - 2
Sümeg-Dabronc Piros
UFM ARÉNA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
14:30
zárt kapu
Dombóvári Amatőr Röplabda
3 - 0
KISPEST SE - B
BÁTHORY ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
8200 VESZPRÉM HALLE UTCA 10
16:00
BKGDSE VOLLEYBALL U13
1 - 2
LŐRINC 2000 SE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
16:00
KSE mini zöld
0 - 3
Veszprém Volley
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
16:00
Sümeg-Dabronc Piros
1 - 2
MTE 1904
UFM ARÉNA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
16:00
zárt kapu
KISPEST SE - B
0 - 3
VESC
BÁTHORY ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
8200 VESZPRÉM HALLE UTCA 10
17:30
CSRC SPORTEGYESÜLET
1 - 2
MAFC-Szigetszentmárton
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
17:30
KSE mini sárga
2 - 1
Veszprém RK Piros
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
17:30
GYŐRI DRC
0 - 3
IKRÉNYI ÁLTALÁNOS ISKOLA
UFM ARÉNA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
17:30
zárt kapu
EMERICUS SE B
0 - 3
Dombóvári Amatőr Röplabda
BÁTHORY ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
8200 VESZPRÉM HALLE UTCA 10
2021. november 27. szombat
10:00
KISTEXT
3 - 0
Veszprém RK Sárga
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
11:30
RÖPPALÁNTA SE
0 - 3
Belvárosi Röpi Suli
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
13:00
KISTEXT
3 - 0
RÖPPALÁNTA SE
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
14:30
Veszprém RK Sárga
0 - 3
Belvárosi Röpi Suli
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
16:00
Belvárosi Röpi Suli
0 - 3
KISTEXT
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
17:30
RÖPPALÁNTA SE
Veszprém RK Sárga
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
2021. december 4. szombat
10:00
TRSE
2 - 1
KOMÁROM VÁROSI SPORTEGYES
MOLAJ SPORTCSARNOK
2900 KOMÁROM VARGA JÓZSEF UTCA 1
10:00
Belvárosi Röpi Suli
0 - 3
DÁG KSE
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
10:00
NBARA 2
2 - 1
KESI `C`
KECSKEMÉTI BELVÁROSI ZRÍNYI ILONA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT KATONA JÓZSEF TÉR 14.
11:30
GYŐRI DRC
1 - 2
KISTEXT
MOLAJ SPORTCSARNOK
2900 KOMÁROM VARGA JÓZSEF UTCA 1
11:30
MAFC-NLG
0 - 3
VESC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
11:30
BRSE - PINK
2 - 1
VRCK
KECSKEMÉTI BELVÁROSI ZRÍNYI ILONA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT KATONA JÓZSEF TÉR 14.
13:00
TRSE
1 - 2
GYŐRI DRC
MOLAJ SPORTCSARNOK
2900 KOMÁROM VARGA JÓZSEF UTCA 1
13:00
Belvárosi Röpi Suli
1 - 2
MAFC-NLG
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
13:00
NBARA 2
1 - 2
BRSE - PINK
KECSKEMÉTI BELVÁROSI ZRÍNYI ILONA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT KATONA JÓZSEF TÉR 14.
14:30
KOMÁROM VÁROSI SPORTEGYES
2 - 1
KISTEXT
MOLAJ SPORTCSARNOK
2900 KOMÁROM VARGA JÓZSEF UTCA 1
14:30
DÁG KSE
0 - 3
VESC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
14:30
KESI `C`
2 - 1
VRCK
KECSKEMÉTI BELVÁROSI ZRÍNYI ILONA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT KATONA JÓZSEF TÉR 14.
16:00
KISTEXT
3 - 0
TRSE
MOLAJ SPORTCSARNOK
2900 KOMÁROM VARGA JÓZSEF UTCA 1
16:00
VESC
3 - 0
Belvárosi Röpi Suli
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
16:00
VRCK
1 - 2
NBARA 2
KECSKEMÉTI BELVÁROSI ZRÍNYI ILONA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT KATONA JÓZSEF TÉR 14.
17:30
GYŐRI DRC
3 - 0
KOMÁROM VÁROSI SPORTEGYES
MOLAJ SPORTCSARNOK
2900 KOMÁROM VARGA JÓZSEF UTCA 1
17:30
MAFC-NLG
1 - 2
DÁG KSE
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
17:30
BRSE - PINK
2 - 1
KESI `C`
KECSKEMÉTI BELVÁROSI ZRÍNYI ILONA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6000 KECSKEMÉT KATONA JÓZSEF TÉR 14.
2021. december 5. vasárnap
10:00
TVSE
2 - 1
BRSE - ZÖLD
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
10:00
Veszprém Volley
0 - 3
Dombóvári Amatőr Röplabda
ESTERHÁZY MIKLÓS SZAKKÉPZŐ ISKOLA
7200 DOMBÓVÁR PANNÓNIA ÚT 21
10:00
KSE mini sárga
1 - 2
MAFC-Szigetszentmárton
BME SPORTKÖZPONT 2-ES PÁLYA
1111 BUDAPEST BERTALAN LAJOS UTCA 4-6
10:00
KISPEST SE - B
0 - 3
RÖPPALÁNTA SE
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
10:00
SZOSI B
1 - 2
IKRÉNYI ÁLTALÁNOS ISKOLA
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
10:00
Sümeg-Dabronc Piros
3 - 0
ZTE RÖPLABDA KLUB
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5
10:00
Báthory István Diák Sport
0 - 3
EÖTVÖS DSE
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
11:30
DEAC
3 - 0
NBARA 3
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
11:30
BKGDSE VOLLEYBALL U13
3 - 0
KVSE
ESTERHÁZY MIKLÓS SZAKKÉPZŐ ISKOLA
7200 DOMBÓVÁR PANNÓNIA ÚT 21
11:30
KSE mini zöld
0 - 3
EMERICUS SE B
BME SPORTKÖZPONT 2-ES PÁLYA
1111 BUDAPEST BERTALAN LAJOS UTCA 4-6
11:30
UTE U13 LILA
2 - 1
CSRC SPORTEGYESÜLET
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
11:30
IKRÉNYI ÁLTALÁNOS ISKOLA
0 - 3
MTE 1904
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
11:30
ZTE RÖPLABDA KLUB
2 - 1
Veszprém RK Piros
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5
11:30
Tomajmonostora
2 - 1
SUSI
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
13:00
TVSE
2 - 1
DEAC
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
Veszprém Volley
2 - 1
BKGDSE VOLLEYBALL U13
ESTERHÁZY MIKLÓS SZAKKÉPZŐ ISKOLA
7200 DOMBÓVÁR PANNÓNIA ÚT 21
13:00
KSE mini sárga
3 - 0
KSE mini zöld
BME SPORTKÖZPONT 2-ES PÁLYA
1111 BUDAPEST BERTALAN LAJOS UTCA 4-6
13:00
KISPEST SE - B
0 - 3
UTE U13 LILA
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
13:00
MTE 1904
3 - 0
SZOSI B
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
13:00
Veszprém RK Piros
1 - 2
Sümeg-Dabronc Piros
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5
13:00
Báthory István Diák Sport
2 - 1
Tomajmonostora
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
14:30
BRSE - ZÖLD
2 - 1
NBARA 3
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
14:30
Dombóvári Amatőr Röplabda
3 - 0
KVSE
ESTERHÁZY MIKLÓS SZAKKÉPZŐ ISKOLA
7200 DOMBÓVÁR PANNÓNIA ÚT 21
14:30
MAFC-Szigetszentmárton
2 - 1
EMERICUS SE B
BME SPORTKÖZPONT 2-ES PÁLYA
1111 BUDAPEST BERTALAN LAJOS UTCA 4-6
14:30
RÖPPALÁNTA SE
2 - 1
CSRC SPORTEGYESÜLET
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
14:30
EÖTVÖS DSE
2 - 1
SUSI
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
16:00
NBARA 3
1 - 2
TVSE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
16:00
KVSE
0 - 3
Veszprém Volley
ESTERHÁZY MIKLÓS SZAKKÉPZŐ ISKOLA
7200 DOMBÓVÁR PANNÓNIA ÚT 21
16:00
EMERICUS SE B
3 - 0
KSE mini sárga
BME SPORTKÖZPONT 2-ES PÁLYA
1111 BUDAPEST BERTALAN LAJOS UTCA 4-6
16:00
CSRC SPORTEGYESÜLET
3 - 0
KISPEST SE - B
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
16:00
SUSI
2 - 1
Báthory István Diák Sport
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
17:30
DEAC
3 - 0
BRSE - ZÖLD
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
17:30
BKGDSE VOLLEYBALL U13
0 - 3
Dombóvári Amatőr Röplabda
ESTERHÁZY MIKLÓS SZAKKÉPZŐ ISKOLA
7200 DOMBÓVÁR PANNÓNIA ÚT 21
17:30
KSE mini zöld
1 - 2
MAFC-Szigetszentmárton
BME SPORTKÖZPONT 2-ES PÁLYA
1111 BUDAPEST BERTALAN LAJOS UTCA 4-6
17:30
UTE U13 LILA
3 - 0
RÖPPALÁNTA SE
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
17:30
Tomajmonostora
0 - 3
EÖTVÖS DSE
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
2021. december 18. szombat
10:00
TKKSE
0 - 3
EVSI
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
11:30
MOZDULJ
3 - 0
TKKSE
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
13:00
TKKSE
1 - 2
LŐRINC 2000 SE
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
14:30
EVSI
1 - 2
MOZDULJ
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
16:00
LŐRINC 2000 SE
2 - 1
MOZDULJ
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
17:30
LŐRINC 2000 SE
1 - 2
EVSI
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
2022. január 22. szombat
10:00
zárt kapu
KOMÁROM VÁROSI SPORTEGYES
2 - 1
Veszprém Volley
MOLAJ SPORTCSARNOK
2900 KOMÁROM VARGA JÓZSEF UTCA 1
10:00
CSRC SPORTEGYESÜLET
3 - 0
Belvárosi Röpi Suli
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
10:00
BRSE - PINK
3 - 0
Tomajmonostora
KOVÁCS BÉLA TORNATEREM
5324 TOMAJMONOSTORA SZÉCHENYI ÚT 67.
10:00
zárt kapu
KISTEXT
3 - 0
KISPEST SE - B
BOLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
1195 BUDAPEST ÁRPÁD ÚT 14.
10:00
zárt kapu
DÁG KSE
1 - 2
KESI `C`
BOLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
1195 BUDAPEST ÁRPÁD ÚT 14.
11:30
zárt kapu
Veszprém Volley
3 - 0
CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SP
MOLAJ SPORTCSARNOK
2900 KOMÁROM VARGA JÓZSEF UTCA 1
11:30
Belvárosi Röpi Suli
0 - 3
MOZDULJ
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
11:30
MAFC-Szigetszentmárton
KVSRC
KOVÁCS BÉLA TORNATEREM
5324 TOMAJMONOSTORA SZÉCHENYI ÚT 67.
11:30
zárt kapu
KISTEXT
1 - 2
DÁG KSE
BOLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
1195 BUDAPEST ÁRPÁD ÚT 14.
11:30
zárt kapu
KISPEST SE - B
2 - 1
KESI `C`
BOLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
1195 BUDAPEST ÁRPÁD ÚT 14.
13:00
zárt kapu
CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SP
0 - 3
KOMÁROM VÁROSI SPORTEGYES
MOLAJ SPORTCSARNOK
2900 KOMÁROM VARGA JÓZSEF UTCA 1
13:00
MOZDULJ
0 - 3
CSRC SPORTEGYESÜLET
KISTEXT ARÉNA
1095 BUDAPEST SOROKSÁRI ÚT 123
13:00
BRSE - PINK
2 - 1
MAFC-Szigetszentmárton
KOVÁCS BÉLA TORNATEREM
5324 TOMAJMONOSTORA SZÉCHENYI ÚT 67.
13:00
zárt kapu
KESI `C`
2 - 1
KISTEXT
BOLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
1195 BUDAPEST ÁRPÁD ÚT 14.
13:00
zárt kapu
DÁG KSE
2 - 1
KISPEST SE - B
BOLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
1195 BUDAPEST ÁRPÁD ÚT 14.
14:30
Tomajmonostora
KVSRC
KOVÁCS BÉLA TORNATEREM
5324 TOMAJMONOSTORA SZÉCHENYI ÚT 67.
16:00
KVSRC
BRSE - PINK
KOVÁCS BÉLA TORNATEREM
5324 TOMAJMONOSTORA SZÉCHENYI ÚT 67.
17:30
MAFC-Szigetszentmárton
3 - 0
Tomajmonostora
KOVÁCS BÉLA TORNATEREM
5324 TOMAJMONOSTORA SZÉCHENYI ÚT 67.
2022. január 23. vasárnap
10:00
BRSE - ZÖLD
3 - 0
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
10:00
RÖPPALÁNTA SE
3 - 0
GLOBE SPORT SE
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
10:00
KSE mini sárga
2 - 1
KSE mini zöld
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
10:00
MAFC-NLG
3 - 0
BKGDSE VOLLEYBALL U13
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
10:00
MTE 1904
3 - 0
GYŐRI DRC
UFM ARÉNA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
10:00
zárt kapu
EMERICUS SE B
0 - 3
UTE U13 LILA
UTE SZILÁGYI-TÁBOR UTCAI SPORTTELEP CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
10:00
TRSE
MÁV Előre Akadémia
SÁRBERKI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:30
SUSI
0 - 3
NBARA 2
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
11:30
TKKSE
0 - 3
EÖTVÖS DSE
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
11:30
KSE mini sárga
3 - 0
MAFC-NLG
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:30
KSE mini zöld
2 - 1
BKGDSE VOLLEYBALL U13
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:30
GYŐRI DRC
2 - 1
ZTE RÖPLABDA KLUB
UFM ARÉNA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
11:30
zárt kapu
LŐRINC 2000 SE
2 - 1
TVSE
UTE SZILÁGYI-TÁBOR UTCAI SPORTTELEP CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
11:30
MÁV Előre Akadémia
KVSE
SÁRBERKI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
BRSE - ZÖLD
1 - 2
SUSI
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
13:00
RÖPPALÁNTA SE
3 - 0
TKKSE
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
13:00
BKGDSE VOLLEYBALL U13
1 - 2
KSE mini sárga
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
13:00
MAFC-NLG
0 - 3
KSE mini zöld
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
13:00
ZTE RÖPLABDA KLUB
0 - 3
MTE 1904
UFM ARÉNA
9200 MOSONMAGYARÓVÁR GORKIJ UTCA 1.
13:00
zárt kapu
EMERICUS SE B
1 - 2
LŐRINC 2000 SE
UTE SZILÁGYI-TÁBOR UTCAI SPORTTELEP CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
13:00
KVSE
TRSE
SÁRBERKI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
14:30
DEAC
NBARA 2
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
14:30
GLOBE SPORT SE
0 - 3
EÖTVÖS DSE
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
14:30
zárt kapu
UTE U13 LILA
3 - 0
TVSE
UTE SZILÁGYI-TÁBOR UTCAI SPORTTELEP CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
16:00
NBARA 2
3 - 0
BRSE - ZÖLD
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
16:00
EÖTVÖS DSE
1 - 2
RÖPPALÁNTA SE
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
16:00
zárt kapu
TVSE
1 - 2
EMERICUS SE B
UTE SZILÁGYI-TÁBOR UTCAI SPORTTELEP CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
17:30
SUSI
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
17:30
TKKSE
0 - 3
GLOBE SPORT SE
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
17:30
zárt kapu
LŐRINC 2000 SE
0 - 3
UTE U13 LILA
UTE SZILÁGYI-TÁBOR UTCAI SPORTTELEP CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2022. január 29. szombat
10:00
VESC
3 - 0
Veszprém RK Piros
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
11:30
Sümeg-Dabronc Piros
2 - 1
Dombóvári Amatőr Röplabda
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
13:00
VESC
3 - 0
Sümeg-Dabronc Piros
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
14:30
Veszprém RK Piros
0 - 3
Dombóvári Amatőr Röplabda
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
16:00
Dombóvári Amatőr Röplabda
0 - 3
VESC
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
17:30
Sümeg-Dabronc Piros
2 - 1
Veszprém RK Piros
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
2022. január 30. vasárnap
10:00
VRCK
2 - 1
EVSI
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
11:30
NBARA 3
3 - 0
Báthory István Diák Sport
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
13:00
VRCK
3 - 0
NBARA 3
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
14:30
EVSI
2 - 1
Báthory István Diák Sport
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
16:00
Báthory István Diák Sport
1 - 2
VRCK
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
17:30
NBARA 3
0 - 3
EVSI
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
2022. február 13. vasárnap
09:00
SZOSI B
1 - 2
Sümeg-Dabronc Piros
ARENA SAVARIA
9700 SZOMBATHELY SUGÁR ÚT 18
10:00
DEAC
1 - 2
VRCK
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
10:00
KOMÁROM VÁROSI SPORTEGYES
0 - 3
TRSE
SÁRBERKI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
10:00
zárt kapu
Veszprém Volley
1 - 2
VESC
BÁTHORY ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
8200 VESZPRÉM HALLE UTCA 10
11:30
NBARA 3
2 - 1
Tomajmonostora
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
11:30
KSE mini zöld
0 - 3
MTE 1904
SÁRBERKI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:30
zárt kapu
ZTE RÖPLABDA KLUB
0 - 3
KASI
BÁTHORY ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
8200 VESZPRÉM HALLE UTCA 10
13:00
DEAC
3 - 0
NBARA 3
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
13:00
KOMÁROM VÁROSI SPORTEGYES
2 - 1
KSE mini zöld
SÁRBERKI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
zárt kapu
Veszprém Volley
2 - 1
ZTE RÖPLABDA KLUB
BÁTHORY ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
8200 VESZPRÉM HALLE UTCA 10
14:30
VRCK
2 - 1
Tomajmonostora
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
14:30
TRSE
0 - 3
MTE 1904
SÁRBERKI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
14:30
zárt kapu
VESC
3 - 0
KASI
BÁTHORY ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
8200 VESZPRÉM HALLE UTCA 10
16:00
Tomajmonostora
0 - 3
DEAC
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
16:00
MTE 1904
3 - 0
KOMÁROM VÁROSI SPORTEGYES
SÁRBERKI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
16:00
zárt kapu
KASI
1 - 2
Veszprém Volley
BÁTHORY ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
8200 VESZPRÉM HALLE UTCA 10
17:30
NBARA 3
1 - 2
VRCK
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
17:30
KSE mini zöld
1 - 2
TRSE
SÁRBERKI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
17:30
zárt kapu
ZTE RÖPLABDA KLUB
0 - 3
VESC
BÁTHORY ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
8200 VESZPRÉM HALLE UTCA 10
2022. február 19. szombat
10:00
IKRÉNYI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2 - 1
GYŐRI DRC
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
10:00
EVSI
1 - 2
KISPEST SE - B
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
10:00
zárt kapu
EÖTVÖS DSE
3 - 0
Báthory István Diák Sport
BÁTHORY ISTVÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOK
4300 NYÍRBÁTOR IFJÚSÁG ÚTJA 2.
11:30
Veszprém RK Piros
0 - 3
KVSRC
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
11:30
KISPEST SE - B
2 - 1
SUSI
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
11:30
zárt kapu
TKKSE
0 - 3
BRSE - ZÖLD
BÁTHORY ISTVÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOK
4300 NYÍRBÁTOR IFJÚSÁG ÚTJA 2.
13:00
IKRÉNYI ÁLTALÁNOS ISKOLA
3 - 0
Veszprém RK Piros
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
13:00
SUSI
1 - 2
EVSI
PÁSZTORVÖLGYI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
3304 EGER PÁSZTORVÖLGY ÚT 25.
13:00
zárt kapu
EÖTVÖS DSE
3 - 0
TKKSE
BÁTHORY ISTVÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOK
4300 NYÍRBÁTOR IFJÚSÁG ÚTJA 2.
14:30
GYŐRI DRC
0 - 3
KVSRC
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
14:30
zárt kapu
Báthory István Diák Sport
0 - 3
BRSE - ZÖLD
BÁTHORY ISTVÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOK
4300 NYÍRBÁTOR IFJÚSÁG ÚTJA 2.
16:00
KVSRC
1 - 2
IKRÉNYI ÁLTALÁNOS ISKOLA
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
16:00
zárt kapu
BRSE - ZÖLD
0 - 3
EÖTVÖS DSE
BÁTHORY ISTVÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOK
4300 NYÍRBÁTOR IFJÚSÁG ÚTJA 2.
17:30
Veszprém RK Piros
0 - 3
GYŐRI DRC
KUNSZIGETI SPORTCSARNOK
9184 KUNSZIGET JÓZSEF ATTILA UTCA 2.
17:30
zárt kapu
TKKSE
0 - 3
Báthory István Diák Sport
BÁTHORY ISTVÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOK
4300 NYÍRBÁTOR IFJÚSÁG ÚTJA 2.
2022. február 20. vasárnap
10:00
EMERICUS SE B
1 - 2
DÁG KSE
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
10:00
zárt kapu
KISTEXT
3 - 0
LŐRINC 2000 SE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
10:00
zárt kapu
Szegedi RSE Fehér
0 - 3
KESI `C`
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
10:00
UTE U13 LILA
3 - 0
MAFC-NLG
BME SPORTKÖZPONT 2-ES PÁLYA
1111 BUDAPEST BERTALAN LAJOS UTCA 4-6
10:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
2 - 1
KVSE
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
11:30
CSRC SPORTEGYESÜLET
3 - 0
GLOBE SPORT SE
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
11:30
zárt kapu
KSE mini sárga
1 - 2
RÖPPALÁNTA SE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
11:30
zárt kapu
KESI `C`
2 - 1
BRSE - PINK
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
11:30
MOZDULJ
1 - 2
NBARA 2
BME SPORTKÖZPONT 2-ES PÁLYA
1111 BUDAPEST BERTALAN LAJOS UTCA 4-6
11:30
KVSE
3 - 0
Belvárosi Röpi Suli
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
13:00
EMERICUS SE B
0 - 3
CSRC SPORTEGYESÜLET
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
13:00
zárt kapu
KISTEXT
3 - 0
KSE mini sárga
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
13:00
zárt kapu
BRSE - PINK
3 - 0
Szegedi RSE Fehér
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
13:00
UTE U13 LILA
3 - 0
MOZDULJ
BME SPORTKÖZPONT 2-ES PÁLYA
1111 BUDAPEST BERTALAN LAJOS UTCA 4-6
13:00
Belvárosi Röpi Suli
0 - 3
MISKOLCI SPORTISKOLA
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
14:30
DÁG KSE
1 - 2
GLOBE SPORT SE
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
14:30
zárt kapu
LŐRINC 2000 SE
0 - 3
RÖPPALÁNTA SE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
14:30
MAFC-NLG
0 - 3
NBARA 2
BME SPORTKÖZPONT 2-ES PÁLYA
1111 BUDAPEST BERTALAN LAJOS UTCA 4-6
16:00
GLOBE SPORT SE
2 - 1
EMERICUS SE B
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
16:00
zárt kapu
RÖPPALÁNTA SE
2 - 1
KISTEXT
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
16:00
NBARA 2
0 - 3
UTE U13 LILA
BME SPORTKÖZPONT 2-ES PÁLYA
1111 BUDAPEST BERTALAN LAJOS UTCA 4-6
17:30
CSRC SPORTEGYESÜLET
3 - 0
DÁG KSE
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
17:30
zárt kapu
KSE mini sárga
1 - 2
LŐRINC 2000 SE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
17:30
MOZDULJ
3 - 0
MAFC-NLG
BME SPORTKÖZPONT 2-ES PÁLYA
1111 BUDAPEST BERTALAN LAJOS UTCA 4-6
2022. március 5. szombat
10:00
Báthory István Diák Sport
0 - 3
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
10:00
TKKSE
1 - 2
Tomajmonostora
KOVÁCS BÉLA TORNATEREM
5324 TOMAJMONOSTORA SZÉCHENYI ÚT 67.
10:00
Apor Széchenyi Győr
0 - 3
Sümeg-Dabronc Piros
RAMASSETTER VINCE TESTNEVELÉSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5.
11:30
EVSI
0 - 3
NBARA 2
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
11:30
TVSE
0 - 3
MISKOLCI SPORTISKOLA
KOVÁCS BÉLA TORNATEREM
5324 TOMAJMONOSTORA SZÉCHENYI ÚT 67.
11:30
MTE 1904
3 - 0
TRSE
RAMASSETTER VINCE TESTNEVELÉSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5.
13:00
Báthory István Diák Sport
0 - 3
EVSI
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
13:00
TKKSE
0 - 3
TVSE
KOVÁCS BÉLA TORNATEREM
5324 TOMAJMONOSTORA SZÉCHENYI ÚT 67.
13:00
Apor Széchenyi Győr
0 - 3
MTE 1904
RAMASSETTER VINCE TESTNEVELÉSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5.
14:30
DEAC
2 - 1
NBARA 2
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
14:30
Tomajmonostora
2 - 1
MISKOLCI SPORTISKOLA
KOVÁCS BÉLA TORNATEREM
5324 TOMAJMONOSTORA SZÉCHENYI ÚT 67.
14:30
Sümeg-Dabronc Piros
2 - 1
TRSE
RAMASSETTER VINCE TESTNEVELÉSI ÁLTALÁNOS ISKOLA
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5.
16:00
NBARA 2
2 - 1
Báthory István Diák Sport
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
16:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
3 - 0
TKKSE
KOVÁCS BÉLA TORNATEREM
5324 TOMAJMONOSTORA SZÉCHENYI ÚT 67.
16:00
TRSE
2 - 1