TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
Leány U13 III. osztály KELET `A` középszakasz
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
Tálent SE U13 12 12 0 24 29 7 4,143 850 589 1,443
2.
KESI Röplabda Akadémia `B` 12 8 4 20 25 11 2,273 796 587 1,356
3.
Palota Röplabda Sport Club 12 8 4 20 20 16 1,250 799 727 1,099
4.
EMERICUS U13 FEHÉR 12 6 6 18 20 16 1,250 784 641 1,223
5.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 12 6 6 18 17 19 0,895 755 805 0,938
6.
DEAC 12 5 7 17 16 20 0,800 709 753 0,942
7.
RÖPPALÁNTA SE 12 5 7 17 16 20 0,800 609 771 0,790
8.
CSRC SPORTEGYESÜLET 12 3 9 15 11 25 0,440 530 793 0,668
9.
Sülysápi SE 12 1 11 13 8 28 0,286 634 800 0,793
DOKUMENTUM
Lebonyolítás 2024.02.15.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 21. vasárnap
11:00
Tálent SE U13
3 - 0
DEAC
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA
4030 DEBRECEN DIÓSZEGI ÚT 21
11:00
Palota RSC
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
11:00
Sülysápi SE
3 - 0
CSRC
SZŐLŐSNYARALÓ TORNACSARNOK
2241 SÜLYSÁP VÖRÖMARTY UTCA 1
12:30
DEAC
0 - 3
KESI-R.A. `B`
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA
4030 DEBRECEN DIÓSZEGI ÚT 21
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
1 - 2
RÖPPALÁNTA SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
12:30
CSRC
0 - 3
EMERICUS U13 FEHÉR
SZŐLŐSNYARALÓ TORNACSARNOK
2241 SÜLYSÁP VÖRÖMARTY UTCA 1
14:00
KESI-R.A. `B`
0 - 3
Tálent SE U13
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA
4030 DEBRECEN DIÓSZEGI ÚT 21
14:00
RÖPPALÁNTA SE
1 - 2
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
14:00
EMERICUS U13 FEHÉR
3 - 0
Sülysápi SE
SZŐLŐSNYARALÓ TORNACSARNOK
2241 SÜLYSÁP VÖRÖMARTY UTCA 1
2024. február 10. szombat
11:00
KESI-R.A. `B`
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:00
DEAC
2 - 1
Palota RSC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
11:00
EMERICUS U13 FEHÉR
2 - 1
RÖPPALÁNTA SE
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
3 - 0
Sülysápi SE
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
12:30
Palota RSC
2 - 1
CSRC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
12:30
RÖPPALÁNTA SE
1 - 2
Tálent SE U13
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
14:00
Sülysápi SE
0 - 3
KESI-R.A. `B`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
14:00
CSRC
1 - 2
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
14:00
Tálent SE U13
2 - 1
EMERICUS U13 FEHÉR
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
2024. február 24. szombat
11:00
KESI-R.A. `B`
3 - 0
Palota RSC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:00
CSRC
1 - 2
SZOLNOKI SPC Kék
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK.
1214 BUDAPEST TEJÚT UTCA 2.
11:00
DEAC
2 - 1
Sülysápi SE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
12:30
Palota RSC
2 - 1
EMERICUS U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
1 - 2
Tálent SE U13
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK.
1214 BUDAPEST TEJÚT UTCA 2.
12:30
Sülysápi SE
0 - 3
RÖPPALÁNTA SE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
14:00
EMERICUS U13 FEHÉR
2 - 1
KESI-R.A. `B`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
14:00
Tálent SE U13
3 - 0
CSRC
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK.
1214 BUDAPEST TEJÚT UTCA 2.
14:00
RÖPPALÁNTA SE
1 - 2
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
2024. március 10. vasárnap
11:00
KESI-R.A. `B`
3 - 0
CSRC
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME
6000 KECSKEMÉT NYÍRI ÚT 11.
11:00
EMERICUS U13 FEHÉR
2 - 1
SZOLNOKI SPC Kék
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
11:00
Palota RSC
2 - 1
Sülysápi SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
12:30
CSRC
1 - 2
RÖPPALÁNTA SE
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME
6000 KECSKEMÉT NYÍRI ÚT 11.
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
2 - 1
DEAC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
12:30
Sülysápi SE
0 - 3
Tálent SE U13
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
14:00
RÖPPALÁNTA SE
2 - 1
KESI-R.A. `B`
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME
6000 KECSKEMÉT NYÍRI ÚT 11.
14:00
DEAC
3 - 0
EMERICUS U13 FEHÉR
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
14:00
Tálent SE U13
2 - 1
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2024. március 24. vasárnap
11:00
DEAC
1 - 2
Tálent SE U13
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
11:00
Palota RSC
1 - 2
CSRC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
11:00
RÖPPALÁNTA SE
1 - 2
SZOLNOKI SPC Kék
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
12:30
Tálent SE U13
2 - 1
KESI-R.A. `B`
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
12:30
CSRC
2 - 1
EMERICUS U13 FEHÉR
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
2 - 1
Sülysápi SE
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
14:00
KESI-R.A. `B`
2 - 1
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
14:00
EMERICUS U13 FEHÉR
1 - 2
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
14:00
Sülysápi SE
1 - 2
RÖPPALÁNTA SE
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
2024. április 13. szombat
11:00
CSRC
3 - 0
Sülysápi SE
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK.
1214 BUDAPEST TEJÚT UTCA 2.
11:00
Palota RSC
2 - 1
SZOLNOKI SPC Kék
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
11:00
Tálent SE U13
3 - 0
RÖPPALÁNTA SE
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA
4030 DEBRECEN DIÓSZEGI ÚT 21
12:30
Sülysápi SE
1 - 2
KESI-R.A. `B`
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK.
1214 BUDAPEST TEJÚT UTCA 2.
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
2 - 1
DEAC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
12:30
RÖPPALÁNTA SE
0 - 3
EMERICUS U13 FEHÉR
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA
4030 DEBRECEN DIÓSZEGI ÚT 21
14:00
KESI-R.A. `B`
3 - 0
CSRC
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK.
1214 BUDAPEST TEJÚT UTCA 2.
14:00
DEAC
1 - 2
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
14:00
EMERICUS U13 FEHÉR
1 - 2
Tálent SE U13
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA
4030 DEBRECEN DIÓSZEGI ÚT 21
2024. április 27. szombat
11:00
Palota RSC
RÖPPALÁNTA SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
11:00
Tálent SE U13
SZOLNOKI SPC Kék
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA
4030 DEBRECEN DIÓSZEGI ÚT 21
11:00
DEAC
Sülysápi SE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
12:30
RÖPPALÁNTA SE
KESI-R.A. `B`
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
CSRC
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA
4030 DEBRECEN DIÓSZEGI ÚT 21
12:30
Sülysápi SE
EMERICUS U13 FEHÉR
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
14:00
KESI-R.A. `B`
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
14:00
CSRC
Tálent SE U13
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA
4030 DEBRECEN DIÓSZEGI ÚT 21
14:00
EMERICUS U13 FEHÉR
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
2024. május 11. szombat
11:00
EMERICUS U13 FEHÉR
KESI-R.A. `B`
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
11:00
DEAC
CSRC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
11:00
Palota RSC
Sülysápi SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
12:30
KESI-R.A. `B`
SZOLNOKI SPC Kék
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
12:30
CSRC
RÖPPALÁNTA SE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
12:30
Sülysápi SE
Tálent SE U13
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
14:00
SZOLNOKI SPC Kék
EMERICUS U13 FEHÉR
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA
1114 BUDAPEST VILLÁNYI ÚT 27.
14:00
RÖPPALÁNTA SE
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
14:00
Tálent SE U13
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
Leány U13 III. osztály KELET `A` középszakasz
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
Tálent SE U13 12 12 0 24 29 7 4,143 850 589 1,443
2.
KESI Röplabda Akadémia `B` 12 8 4 20 25 11 2,273 796 587 1,356
3.
Palota Röplabda Sport Club 12 8 4 20 20 16 1,250 799 727 1,099
4.
EMERICUS U13 FEHÉR 12 6 6 18 20 16 1,250 784 641 1,223
5.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 12 6 6 18 17 19 0,895 755 805 0,938
6.
DEAC 12 5 7 17 16 20 0,800 709 753 0,942
7.
RÖPPALÁNTA SE 12 5 7 17 16 20 0,800 609 771 0,790
8.
CSRC SPORTEGYESÜLET 12 3 9 15 11 25 0,440 530 793 0,668
9.
Sülysápi SE 12 1 11 13 8 28 0,286 634 800 0,793
DOKUMENTUM
Lebonyolítás 2024.02.15.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 21. vasárnap
11:00
Tálent SE U13
3 - 0
DEAC
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
11:00
Palota RSC
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
11:00
Sülysápi SE
3 - 0
CSRC
SZŐLŐSNYARALÓ TORNACSARNOK SÜLYSÁP
12:30
DEAC
0 - 3
KESI-R.A. `B`
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
1 - 2
RÖPPALÁNTA SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
12:30
CSRC
0 - 3
EMERICUS U13 FEHÉR
SZŐLŐSNYARALÓ TORNACSARNOK SÜLYSÁP
14:00
KESI-R.A. `B`
0 - 3
Tálent SE U13
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
14:00
RÖPPALÁNTA SE
1 - 2
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
14:00
EMERICUS U13 FEHÉR
3 - 0
Sülysápi SE
SZŐLŐSNYARALÓ TORNACSARNOK SÜLYSÁP
2024. február 10. szombat
11:00
KESI-R.A. `B`
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
11:00
DEAC
2 - 1
Palota RSC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
11:00
EMERICUS U13 FEHÉR
2 - 1
RÖPPALÁNTA SE
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
3 - 0
Sülysápi SE
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
12:30
Palota RSC
2 - 1
CSRC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
12:30
RÖPPALÁNTA SE
1 - 2
Tálent SE U13
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
14:00
Sülysápi SE
0 - 3
KESI-R.A. `B`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
14:00
CSRC
1 - 2
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
14:00
Tálent SE U13
2 - 1
EMERICUS U13 FEHÉR
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. február 24. szombat
11:00
KESI-R.A. `B`
3 - 0
Palota RSC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
11:00
CSRC
1 - 2
SZOLNOKI SPC Kék
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
11:00
DEAC
2 - 1
Sülysápi SE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
12:30
Palota RSC
2 - 1
EMERICUS U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
1 - 2
Tálent SE U13
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
12:30
Sülysápi SE
0 - 3
RÖPPALÁNTA SE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
14:00
EMERICUS U13 FEHÉR
2 - 1
KESI-R.A. `B`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
14:00
Tálent SE U13
3 - 0
CSRC
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
14:00
RÖPPALÁNTA SE
1 - 2
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
2024. március 10. vasárnap
11:00
KESI-R.A. `B`
3 - 0
CSRC
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
11:00
EMERICUS U13 FEHÉR
2 - 1
SZOLNOKI SPC Kék
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
11:00
Palota RSC
2 - 1
Sülysápi SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
12:30
CSRC
1 - 2
RÖPPALÁNTA SE
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
2 - 1
DEAC
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
12:30
Sülysápi SE
0 - 3
Tálent SE U13
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
14:00
RÖPPALÁNTA SE
2 - 1
KESI-R.A. `B`
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
14:00
DEAC
3 - 0
EMERICUS U13 FEHÉR
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
14:00
Tálent SE U13
2 - 1
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. március 24. vasárnap
11:00
DEAC
1 - 2
Tálent SE U13
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
11:00
Palota RSC
1 - 2
CSRC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
11:00
RÖPPALÁNTA SE
1 - 2
SZOLNOKI SPC Kék
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
12:30
Tálent SE U13
2 - 1
KESI-R.A. `B`
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
12:30
CSRC
2 - 1
EMERICUS U13 FEHÉR
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
2 - 1
Sülysápi SE
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
14:00
KESI-R.A. `B`
2 - 1
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
14:00
EMERICUS U13 FEHÉR
1 - 2
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
14:00
Sülysápi SE
1 - 2
RÖPPALÁNTA SE
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
2024. április 13. szombat
11:00
CSRC
3 - 0
Sülysápi SE
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
11:00
Palota RSC
2 - 1
SZOLNOKI SPC Kék
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
11:00
Tálent SE U13
3 - 0
RÖPPALÁNTA SE
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
12:30
Sülysápi SE
1 - 2
KESI-R.A. `B`
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
2 - 1
DEAC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
12:30
RÖPPALÁNTA SE
0 - 3
EMERICUS U13 FEHÉR
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
14:00
KESI-R.A. `B`
3 - 0
CSRC
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
14:00
DEAC
1 - 2
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
14:00
EMERICUS U13 FEHÉR
1 - 2
Tálent SE U13
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
2024. április 27. szombat
11:00
Palota RSC
RÖPPALÁNTA SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
11:00
Tálent SE U13
SZOLNOKI SPC Kék
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
11:00
DEAC
Sülysápi SE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
12:30
RÖPPALÁNTA SE
KESI-R.A. `B`
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
CSRC
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
12:30
Sülysápi SE
EMERICUS U13 FEHÉR
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
14:00
KESI-R.A. `B`
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
14:00
CSRC
Tálent SE U13
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
14:00
EMERICUS U13 FEHÉR
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
2024. május 11. szombat
11:00
EMERICUS U13 FEHÉR
KESI-R.A. `B`
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
11:00
DEAC
CSRC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
11:00
Palota RSC
Sülysápi SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
12:30
KESI-R.A. `B`
SZOLNOKI SPC Kék
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
12:30
CSRC
RÖPPALÁNTA SE
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
12:30
Sülysápi SE
Tálent SE U13
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
14:00
SZOLNOKI SPC Kék
EMERICUS U13 FEHÉR
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
14:00
RÖPPALÁNTA SE
DEAC
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
14:00
Tálent SE U13
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
Leány U13 III. osztály KELET `A` középszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Tálent SE U13 12 12 0 24
2.
KESI Röplabda Akadémia `B` 12 8 4 20
3.
Palota Röplabda Sport Club 12 8 4 20
4.
EMERICUS U13 FEHÉR 12 6 6 18
5.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 12 6 6 18
6.
DEAC 12 5 7 17
7.
RÖPPALÁNTA SE 12 5 7 17
8.
CSRC SPORTEGYESÜLET 12 3 9 15
9.
Sülysápi SE 12 1 11 13
DOKUMENTUM
Lebonyolítás 2024.02.15.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 21. vasárnap
3 Tálent SE U13
0 DEAC
11:00
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
3 Palota RSC
0 SZOLNOKI SPC Kék
11:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
3 Sülysápi SE
0 CSRC
11:00
SZŐLŐSNYARALÓ TORNACSARNOK SÜLYSÁP
0 DEAC
3 KESI-R.A. `B`
12:30
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
1 SZOLNOKI SPC Kék
2 RÖPPALÁNTA SE
12:30
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
0 CSRC
3 EMERICUS U13 FEHÉR
12:30
SZŐLŐSNYARALÓ TORNACSARNOK SÜLYSÁP
0 KESI-R.A. `B`
3 Tálent SE U13
14:00
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
1 RÖPPALÁNTA SE
2 Palota RSC
14:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
3 EMERICUS U13 FEHÉR
0 Sülysápi SE
14:00
SZŐLŐSNYARALÓ TORNACSARNOK SÜLYSÁP
2024. február 10. szombat
3 KESI-R.A. `B`
0 SZOLNOKI SPC Kék
11:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
2 DEAC
1 Palota RSC
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
2 EMERICUS U13 FEHÉR
1 RÖPPALÁNTA SE
11:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
3 SZOLNOKI SPC Kék
0 Sülysápi SE
12:30
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
2 Palota RSC
1 CSRC
12:30
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
1 RÖPPALÁNTA SE
2 Tálent SE U13
12:30
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
0 Sülysápi SE
3 KESI-R.A. `B`
14:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
1 CSRC
2 DEAC
14:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
2 Tálent SE U13
1 EMERICUS U13 FEHÉR
14:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. február 24. szombat
3 KESI-R.A. `B`
0 Palota RSC
11:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
1 CSRC
2 SZOLNOKI SPC Kék
11:00
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
2 DEAC
1 Sülysápi SE
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
2 Palota RSC
1 EMERICUS U13 FEHÉR
12:30
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
1 SZOLNOKI SPC Kék
2 Tálent SE U13
12:30
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
0 Sülysápi SE
3 RÖPPALÁNTA SE
12:30
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
2 EMERICUS U13 FEHÉR
1 KESI-R.A. `B`
14:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
3 Tálent SE U13
0 CSRC
14:00
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
1 RÖPPALÁNTA SE
2 DEAC
14:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
2024. március 10. vasárnap
3 KESI-R.A. `B`
0 CSRC
11:00
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
2 EMERICUS U13 FEHÉR
1 SZOLNOKI SPC Kék
11:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2 Palota RSC
1 Sülysápi SE
11:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
1 CSRC
2 RÖPPALÁNTA SE
12:30
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
2 SZOLNOKI SPC Kék
1 DEAC
12:30
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
0 Sülysápi SE
3 Tálent SE U13
12:30
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2 RÖPPALÁNTA SE
1 KESI-R.A. `B`
14:00
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
3 DEAC
0 EMERICUS U13 FEHÉR
14:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
2 Tálent SE U13
1 Palota RSC
14:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. március 24. vasárnap
1 DEAC
2 Tálent SE U13
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
1 Palota RSC
2 CSRC
11:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
1 RÖPPALÁNTA SE
2 SZOLNOKI SPC Kék
11:00
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
2 Tálent SE U13
1 KESI-R.A. `B`
12:30
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
2 CSRC
1 EMERICUS U13 FEHÉR
12:30
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2 SZOLNOKI SPC Kék
1 Sülysápi SE
12:30
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
2 KESI-R.A. `B`
1 DEAC
14:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
1 EMERICUS U13 FEHÉR
2 Palota RSC
14:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
1 Sülysápi SE
2 RÖPPALÁNTA SE
14:00
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
2024. április 13. szombat
3 CSRC
0 Sülysápi SE
11:00
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
2 Palota RSC
1 SZOLNOKI SPC Kék
11:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
3 Tálent SE U13
0 RÖPPALÁNTA SE
11:00
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
1 Sülysápi SE
2 KESI-R.A. `B`
12:30
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
2 SZOLNOKI SPC Kék
1 DEAC
12:30
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
0 RÖPPALÁNTA SE
3 EMERICUS U13 FEHÉR
12:30
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
3 KESI-R.A. `B`
0 CSRC
14:00
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
1 DEAC
2 Palota RSC
14:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
1 EMERICUS U13 FEHÉR
2 Tálent SE U13
14:00
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
2024. április 27. szombat
Palota RSC
RÖPPALÁNTA SE
11:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
Tálent SE U13
SZOLNOKI SPC Kék
11:00
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
DEAC
Sülysápi SE
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
RÖPPALÁNTA SE
KESI-R.A. `B`
12:30
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
SZOLNOKI SPC Kék
CSRC
12:30
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
Sülysápi SE
EMERICUS U13 FEHÉR
12:30
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
KESI-R.A. `B`
Palota RSC
14:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
CSRC
Tálent SE U13
14:00
HUSZÁR GÁL GIMN., ÁLT. ISK., AMI ÉS ÓVODA DEBRECEN
EMERICUS U13 FEHÉR
DEAC
14:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
2024. május 11. szombat
EMERICUS U13 FEHÉR
KESI-R.A. `B`
11:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
DEAC
CSRC
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
Palota RSC
Sülysápi SE
11:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
KESI-R.A. `B`
SZOLNOKI SPC Kék
12:30
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
CSRC
RÖPPALÁNTA SE
12:30
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
Sülysápi SE
Tálent SE U13
12:30
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
SZOLNOKI SPC Kék
EMERICUS U13 FEHÉR
14:00
BUDAI CISZT. SZT. IMRE GIMN. ALSÓ CENTERPÁLYA BUDAPEST
RÖPPALÁNTA SE
DEAC
14:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
Tálent SE U13
Palota RSC
14:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu