TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
Leány U13 II. osztály KELET középszakasz
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
Nyíregyháza 6 6 0 12 13 5 2,600 397 298 1,332
2.
DIÓSGYŐR RÖPLABDA AKADÉMIA KFT.- PIROS 6 5 1 11 12 6 2,000 397 365 1,088
3.
KESI Röplabda Akadémia `A` 6 4 2 10 12 6 2,000 413 316 1,307
4.
VASAS SC U13 FEHÉR 6 4 2 10 12 6 2,000 416 361 1,152
5.
KSE U13 fehér 6 3 3 9 10 8 1,250 409 379 1,079
6.
Gödöllői Röplabda Club U13 II 6 2 4 8 7 11 0,636 384 417 0,921
7.
UTE U13 FEHÉR 6 1 5 7 7 11 0,636 376 409 0,919
8.
Nyíregyháza Piros 6 1 5 7 5 13 0,385 310 430 0,721
9.
MISKOLCI SPORTISKOLA 6 1 5 7 3 15 0,200 304 431 0,705
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 21. vasárnap
11:00
Nyíregyháza
3 - 0
Nyíregyháza Piros
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
11:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
0 - 3
DVTK-PIROS
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
11:00
UTE U13 FEHÉR
2 - 1
VASAS SC U13 FEHÉR
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
12:30
Nyíregyháza Piros
0 - 3
KESI-R.A. `A`
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
12:30
DVTK-PIROS
2 - 1
KSE U13 fehér
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
12:30
VASAS SC U13 FEHÉR
3 - 0
Gödöllői RC U13 II
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
14:00
KESI-R.A. `A`
1 - 2
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
14:00
KSE U13 fehér
3 - 0
MISKOLCI SPORTISKOLA
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
14:00
Gödöllői RC U13 II
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
2024. február 10. szombat
11:00
Nyíregyháza
2 - 1
DVTK-PIROS
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
11:00
Nyíregyháza Piros
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
11:00
VASAS SC U13 FEHÉR
2 - 1
KESI-R.A. `A`
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
12:30
DVTK-PIROS
2 - 1
Gödöllői RC U13 II
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
12:30
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
KSE U13 fehér
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
12:30
KESI-R.A. `A`
3 - 0
MISKOLCI SPORTISKOLA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
14:00
Gödöllői RC U13 II
1 - 2
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
14:00
KSE U13 fehér
2 - 1
Nyíregyháza Piros
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
14:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
0 - 3
VASAS SC U13 FEHÉR
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2024. február 24. szombat
11:00
Nyíregyháza
2 - 1
MISKOLCI SPORTISKOLA
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
11:00
DVTK-PIROS
2 - 1
Nyíregyháza Piros
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
11:00
KSE U13 fehér
1 - 2
Gödöllői RC U13 II
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
12:30
MISKOLCI SPORTISKOLA
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
12:30
Nyíregyháza Piros
1 - 2
VASAS SC U13 FEHÉR
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
12:30
Gödöllői RC U13 II
1 - 2
KESI-R.A. `A`
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
14:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
14:00
VASAS SC U13 FEHÉR
1 - 2
DVTK-PIROS
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK
3529 MISKOLC FÉNYI GYULA TÉR 2-12.
14:00
KESI-R.A. `A`
2 - 1
KSE U13 fehér
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
2024. március 10. vasárnap
10:00
KSE U13 fehér
VASAS SC U13 FEHÉR
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:00
KESI-R.A. `A`
UTE U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:00
Gödöllői RC U13 II
MISKOLCI SPORTISKOLA
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
11:30
VASAS SC U13 FEHÉR
Nyíregyháza
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
12:30
UTE U13 FEHÉR
DVTK-PIROS
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
12:30
MISKOLCI SPORTISKOLA
Nyíregyháza Piros
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
13:00
Nyíregyháza
KSE U13 fehér
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
14:00
DVTK-PIROS
KESI-R.A. `A`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
14:00
Nyíregyháza Piros
Gödöllői RC U13 II
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
2024. március 24. vasárnap
11:00
Nyíregyháza Piros
Nyíregyháza
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
11:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
KSE U13 fehér
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
11:00
VASAS SC U13 FEHÉR
KESI-R.A. `A`
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
12:30
Nyíregyháza
Gödöllői RC U13 II
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
12:30
KSE U13 fehér
UTE U13 FEHÉR
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
12:30
KESI-R.A. `A`
DVTK-PIROS
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
14:00
Gödöllői RC U13 II
Nyíregyháza Piros
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
14:00
UTE U13 FEHÉR
MISKOLCI SPORTISKOLA
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
14:00
DVTK-PIROS
VASAS SC U13 FEHÉR
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2024. április 13. szombat
11:00
VASAS SC U13 FEHÉR
MISKOLCI SPORTISKOLA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
11:00
Nyíregyháza Piros
DVTK-PIROS
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
11:00
KESI-R.A. `A`
UTE U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
12:30
MISKOLCI SPORTISKOLA
Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
12:30
DVTK-PIROS
KSE U13 fehér
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
12:30
UTE U13 FEHÉR
Gödöllői RC U13 II
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
14:00
Nyíregyháza
VASAS SC U13 FEHÉR
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
14:00
KSE U13 fehér
Nyíregyháza Piros
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
14:00
Gödöllői RC U13 II
KESI-R.A. `A`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
2024. április 27. szombat
11:00
Nyíregyháza
DVTK-PIROS
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
11:00
Gödöllői RC U13 II
KSE U13 fehér
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
11:00
Nyíregyháza Piros
MISKOLCI SPORTISKOLA
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
12:30
DVTK-PIROS
UTE U13 FEHÉR
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
12:30
KSE U13 fehér
VASAS SC U13 FEHÉR
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
12:30
MISKOLCI SPORTISKOLA
KESI-R.A. `A`
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
14:00
UTE U13 FEHÉR
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
14:00
VASAS SC U13 FEHÉR
Gödöllői RC U13 II
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
14:00
KESI-R.A. `A`
Nyíregyháza Piros
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA EPRESKERT UTCA 10
2024. május 11. szombat
10:00
KSE U13 fehér
KESI-R.A. `A`
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:00
UTE U13 FEHÉR
VASAS SC U13 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
11:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
DVTK-PIROS
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
11:30
KESI-R.A. `A`
Nyíregyháza
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
12:30
VASAS SC U13 FEHÉR
Nyíregyháza Piros
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
12:30
DVTK-PIROS
Gödöllői RC U13 II
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
13:00
Nyíregyháza
KSE U13 fehér
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
14:00
Nyíregyháza Piros
UTE U13 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
14:00
Gödöllői RC U13 II
MISKOLCI SPORTISKOLA
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK
3528 MISKOLC CSOKONAI UTCA 3
FOTÓGALÉRIA
2024.02.24.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KSE U13 fehér - Gödöllői Röplabda Club U13 II 1:2
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság Leány U13 II. osztály KELET középszakasz
Leány U13 II. osztály KELET középszakasz
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
Nyíregyháza 6 6 0 12 13 5 2,600 397 298 1,332
2.
DIÓSGYŐR RÖPLABDA AKADÉMIA KFT.- PIROS 6 5 1 11 12 6 2,000 397 365 1,088
3.
KESI Röplabda Akadémia `A` 6 4 2 10 12 6 2,000 413 316 1,307
4.
VASAS SC U13 FEHÉR 6 4 2 10 12 6 2,000 416 361 1,152
5.
KSE U13 fehér 6 3 3 9 10 8 1,250 409 379 1,079
6.
Gödöllői Röplabda Club U13 II 6 2 4 8 7 11 0,636 384 417 0,921
7.
UTE U13 FEHÉR 6 1 5 7 7 11 0,636 376 409 0,919
8.
Nyíregyháza Piros 6 1 5 7 5 13 0,385 310 430 0,721
9.
MISKOLCI SPORTISKOLA 6 1 5 7 3 15 0,200 304 431 0,705
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 21. vasárnap
11:00
Nyíregyháza
3 - 0
Nyíregyháza Piros
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
11:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
0 - 3
DVTK-PIROS
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
11:00
UTE U13 FEHÉR
2 - 1
VASAS SC U13 FEHÉR
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
12:30
Nyíregyháza Piros
0 - 3
KESI-R.A. `A`
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
12:30
DVTK-PIROS
2 - 1
KSE U13 fehér
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
12:30
VASAS SC U13 FEHÉR
3 - 0
Gödöllői RC U13 II
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
14:00
KESI-R.A. `A`
1 - 2
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
14:00
KSE U13 fehér
3 - 0
MISKOLCI SPORTISKOLA
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
14:00
Gödöllői RC U13 II
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. február 10. szombat
11:00
Nyíregyháza
2 - 1
DVTK-PIROS
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
11:00
Nyíregyháza Piros
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
11:00
VASAS SC U13 FEHÉR
2 - 1
KESI-R.A. `A`
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
12:30
DVTK-PIROS
2 - 1
Gödöllői RC U13 II
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
12:30
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
KSE U13 fehér
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
12:30
KESI-R.A. `A`
3 - 0
MISKOLCI SPORTISKOLA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
14:00
Gödöllői RC U13 II
1 - 2
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
14:00
KSE U13 fehér
2 - 1
Nyíregyháza Piros
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
14:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
0 - 3
VASAS SC U13 FEHÉR
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2024. február 24. szombat
11:00
Nyíregyháza
2 - 1
MISKOLCI SPORTISKOLA
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
11:00
DVTK-PIROS
2 - 1
Nyíregyháza Piros
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
11:00
KSE U13 fehér
1 - 2
Gödöllői RC U13 II
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
12:30
MISKOLCI SPORTISKOLA
2 - 1
UTE U13 FEHÉR
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
12:30
Nyíregyháza Piros
1 - 2
VASAS SC U13 FEHÉR
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
12:30
Gödöllői RC U13 II
1 - 2
KESI-R.A. `A`
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
14:00
UTE U13 FEHÉR
1 - 2
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
14:00
VASAS SC U13 FEHÉR
1 - 2
DVTK-PIROS
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
14:00
KESI-R.A. `A`
2 - 1
KSE U13 fehér
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
2024. március 10. vasárnap
10:00
KSE U13 fehér
VASAS SC U13 FEHÉR
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
11:00
KESI-R.A. `A`
UTE U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
11:00
Gödöllői RC U13 II
MISKOLCI SPORTISKOLA
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
11:30
VASAS SC U13 FEHÉR
Nyíregyháza
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
12:30
UTE U13 FEHÉR
DVTK-PIROS
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
12:30
MISKOLCI SPORTISKOLA
Nyíregyháza Piros
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
13:00
Nyíregyháza
KSE U13 fehér
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
14:00
DVTK-PIROS
KESI-R.A. `A`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
14:00
Nyíregyháza Piros
Gödöllői RC U13 II
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
2024. március 24. vasárnap
11:00
Nyíregyháza Piros
Nyíregyháza
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
11:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
KSE U13 fehér
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
11:00
VASAS SC U13 FEHÉR
KESI-R.A. `A`
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
12:30
Nyíregyháza
Gödöllői RC U13 II
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
12:30
KSE U13 fehér
UTE U13 FEHÉR
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
12:30
KESI-R.A. `A`
DVTK-PIROS
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
14:00
Gödöllői RC U13 II
Nyíregyháza Piros
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
14:00
UTE U13 FEHÉR
MISKOLCI SPORTISKOLA
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
14:00
DVTK-PIROS
VASAS SC U13 FEHÉR
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
2024. április 13. szombat
11:00
VASAS SC U13 FEHÉR
MISKOLCI SPORTISKOLA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
11:00
Nyíregyháza Piros
DVTK-PIROS
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
11:00
KESI-R.A. `A`
UTE U13 FEHÉR
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
12:30
MISKOLCI SPORTISKOLA
Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
12:30
DVTK-PIROS
KSE U13 fehér
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
12:30
UTE U13 FEHÉR
Gödöllői RC U13 II
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
14:00
Nyíregyháza
VASAS SC U13 FEHÉR
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
14:00
KSE U13 fehér
Nyíregyháza Piros
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
14:00
Gödöllői RC U13 II
KESI-R.A. `A`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
2024. április 27. szombat
11:00
Nyíregyháza
DVTK-PIROS
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
11:00
Gödöllői RC U13 II
KSE U13 fehér
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
11:00
Nyíregyháza Piros
MISKOLCI SPORTISKOLA
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
12:30
DVTK-PIROS
UTE U13 FEHÉR
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
12:30
KSE U13 fehér
VASAS SC U13 FEHÉR
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
12:30
MISKOLCI SPORTISKOLA
KESI-R.A. `A`
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
14:00
UTE U13 FEHÉR
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
14:00
VASAS SC U13 FEHÉR
Gödöllői RC U13 II
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
14:00
KESI-R.A. `A`
Nyíregyháza Piros
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2024. május 11. szombat
10:00
KSE U13 fehér
KESI-R.A. `A`
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
11:00
UTE U13 FEHÉR
VASAS SC U13 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
11:00
MISKOLCI SPORTISKOLA
DVTK-PIROS
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
11:30
KESI-R.A. `A`
Nyíregyháza
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
12:30
VASAS SC U13 FEHÉR
Nyíregyháza Piros
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
12:30
DVTK-PIROS
Gödöllői RC U13 II
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
13:00
Nyíregyháza
KSE U13 fehér
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
14:00
Nyíregyháza Piros
UTE U13 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
14:00
Gödöllői RC U13 II
MISKOLCI SPORTISKOLA
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
FOTÓGALÉRIA
2024.02.24.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE U13 fehér - Gödöllői Röplabda Club U13 II 1:2
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság Leány U13 II. osztály KELET középszakasz
FOTÓ
Leány U13 II. osztály KELET középszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Nyíregyháza 6 6 0 12
2.
DIÓSGYŐR RÖPLABDA AKADÉMIA KFT.- PIROS 6 5 1 11
3.
KESI Röplabda Akadémia `A` 6 4 2 10
4.
VASAS SC U13 FEHÉR 6 4 2 10
5.
KSE U13 fehér 6 3 3 9
6.
Gödöllői Röplabda Club U13 II 6 2 4 8
7.
UTE U13 FEHÉR 6 1 5 7
8.
Nyíregyháza Piros 6 1 5 7
9.
MISKOLCI SPORTISKOLA 6 1 5 7
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 21. vasárnap
3 Nyíregyháza
0 Nyíregyháza Piros
11:00
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
0 MISKOLCI SPORTISKOLA
3 DVTK-PIROS
11:00
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
2 UTE U13 FEHÉR
1 VASAS SC U13 FEHÉR
11:00
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
0 Nyíregyháza Piros
3 KESI-R.A. `A`
12:30
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2 DVTK-PIROS
1 KSE U13 fehér
12:30
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
3 VASAS SC U13 FEHÉR
0 Gödöllői RC U13 II
12:30
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
1 KESI-R.A. `A`
2 Nyíregyháza
14:00
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
3 KSE U13 fehér
0 MISKOLCI SPORTISKOLA
14:00
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
2 Gödöllői RC U13 II
1 UTE U13 FEHÉR
14:00
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. február 10. szombat
2 Nyíregyháza
1 DVTK-PIROS
11:00
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2 Nyíregyháza Piros
1 UTE U13 FEHÉR
11:00
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2 VASAS SC U13 FEHÉR
1 KESI-R.A. `A`
11:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2 DVTK-PIROS
1 Gödöllői RC U13 II
12:30
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
1 UTE U13 FEHÉR
2 KSE U13 fehér
12:30
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
3 KESI-R.A. `A`
0 MISKOLCI SPORTISKOLA
12:30
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
1 Gödöllői RC U13 II
2 Nyíregyháza
14:00
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2 KSE U13 fehér
1 Nyíregyháza Piros
14:00
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
0 MISKOLCI SPORTISKOLA
3 VASAS SC U13 FEHÉR
14:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2024. február 24. szombat
2 Nyíregyháza
1 MISKOLCI SPORTISKOLA
11:00
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2 DVTK-PIROS
1 Nyíregyháza Piros
11:00
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
1 KSE U13 fehér
2 Gödöllői RC U13 II
11:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
2 MISKOLCI SPORTISKOLA
1 UTE U13 FEHÉR
12:30
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
1 Nyíregyháza Piros
2 VASAS SC U13 FEHÉR
12:30
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
1 Gödöllői RC U13 II
2 KESI-R.A. `A`
12:30
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
1 UTE U13 FEHÉR
2 Nyíregyháza
14:00
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
1 VASAS SC U13 FEHÉR
2 DVTK-PIROS
14:00
JEZSUITA GIMN. ÉS KOLL.- SZENT GYÖRGY SPORTCSARNOK MISKOLC
2 KESI-R.A. `A`
1 KSE U13 fehér
14:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
2024. március 10. vasárnap
KSE U13 fehér
VASAS SC U13 FEHÉR
10:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
KESI-R.A. `A`
UTE U13 FEHÉR
11:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
Gödöllői RC U13 II
MISKOLCI SPORTISKOLA
11:00
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
VASAS SC U13 FEHÉR
Nyíregyháza
11:30
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
UTE U13 FEHÉR
DVTK-PIROS
12:30
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
MISKOLCI SPORTISKOLA
Nyíregyháza Piros
12:30
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
Nyíregyháza
KSE U13 fehér
13:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
DVTK-PIROS
KESI-R.A. `A`
14:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
Nyíregyháza Piros
Gödöllői RC U13 II
14:00
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
2024. március 24. vasárnap
Nyíregyháza Piros
Nyíregyháza
11:00
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
MISKOLCI SPORTISKOLA
KSE U13 fehér
11:00
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
VASAS SC U13 FEHÉR
KESI-R.A. `A`
11:00
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
Nyíregyháza
Gödöllői RC U13 II
12:30
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
KSE U13 fehér
UTE U13 FEHÉR
12:30
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
KESI-R.A. `A`
DVTK-PIROS
12:30
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
Gödöllői RC U13 II
Nyíregyháza Piros
14:00
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
UTE U13 FEHÉR
MISKOLCI SPORTISKOLA
14:00
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
DVTK-PIROS
VASAS SC U13 FEHÉR
14:00
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
2024. április 13. szombat
VASAS SC U13 FEHÉR
MISKOLCI SPORTISKOLA
11:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
Nyíregyháza Piros
DVTK-PIROS
11:00
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
KESI-R.A. `A`
UTE U13 FEHÉR
11:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
MISKOLCI SPORTISKOLA
Nyíregyháza
12:30
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
DVTK-PIROS
KSE U13 fehér
12:30
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
UTE U13 FEHÉR
Gödöllői RC U13 II
12:30
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
Nyíregyháza
VASAS SC U13 FEHÉR
14:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
KSE U13 fehér
Nyíregyháza Piros
14:00
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
Gödöllői RC U13 II
KESI-R.A. `A`
14:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
2024. április 27. szombat
Nyíregyháza
DVTK-PIROS
11:00
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
Gödöllői RC U13 II
KSE U13 fehér
11:00
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
Nyíregyháza Piros
MISKOLCI SPORTISKOLA
11:00
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
DVTK-PIROS
UTE U13 FEHÉR
12:30
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
KSE U13 fehér
VASAS SC U13 FEHÉR
12:30
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
MISKOLCI SPORTISKOLA
KESI-R.A. `A`
12:30
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
UTE U13 FEHÉR
Nyíregyháza
14:00
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
VASAS SC U13 FEHÉR
Gödöllői RC U13 II
14:00
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
KESI-R.A. `A`
Nyíregyháza Piros
14:00
BEM JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2024. május 11. szombat
KSE U13 fehér
KESI-R.A. `A`
10:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
UTE U13 FEHÉR
VASAS SC U13 FEHÉR
11:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
MISKOLCI SPORTISKOLA
DVTK-PIROS
11:00
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
KESI-R.A. `A`
Nyíregyháza
11:30
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
VASAS SC U13 FEHÉR
Nyíregyháza Piros
12:30
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
DVTK-PIROS
Gödöllői RC U13 II
12:30
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
Nyíregyháza
KSE U13 fehér
13:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
Nyíregyháza Piros
UTE U13 FEHÉR
14:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK BAL PÁLYA BUDAPEST
Gödöllői RC U13 II
MISKOLCI SPORTISKOLA
14:00
MISKOLCI MVSC TORNACSARNOK MISKOLC
FOTÓGALÉRIA
2024.02.24.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE U13 fehér - Gödöllői Röplabda Club U13 II 1:2
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság Leány U13 II. osztály KELET középszakasz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu