TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
Leány U13 I. osztály középszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC U13 PIROS 6 6 0 3 3 0 0 0 0 18 18 3 6,000 518 359 1,443
2.
TRSE Kék 6 5 1 1 2 2 0 0 1 13 15 9 1,667 531 510 1,041
3.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM 6 4 2 3 1 0 1 1 0 13 15 7 2,143 491 376 1,306
4.
KASI U13 sárga 6 3 3 1 1 1 1 0 2 9 11 12 0,917 406 474 0,857
5.
BRSE-Fehér 6 3 3 0 2 1 0 1 2 8 10 13 0,769 495 482 1,027
6.
BVSC-ZUGLÓ D13 6 2 4 1 1 0 2 1 1 8 11 13 0,846 474 494 0,960
7.
UTE U13 LILA 6 3 3 1 0 2 0 3 0 7 12 13 0,923 513 559 0,918
8.
Jászsági Röplabda Akadémia Kék 6 1 5 0 0 1 1 2 2 3 7 17 0,412 461 525 0,878
9.
KISPEST SE A 6 0 6 0 0 0 2 2 2 2 6 18 0,333 430 540 0,796
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 21. vasárnap
11:00
KASI U13 sárga
3 - 1
UTE U 13 LILA
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
11:00
BVSC-Zugló D13
1 - 3
VASAS SC PIROS
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
11:00
BRSE-Fehér
1 - 3
SZOLNOKI SPC
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
UTE U 13 LILA
3 - 0
JRA Kék
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
TRSE Kék
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
13:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
KISPEST SE A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
JRA Kék
0 - 3
KASI U13 sárga
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
15:00
TRSE Kék
3 - 2
BVSC-Zugló D13
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
15:00
KISPEST SE A
1 - 3
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
2024. február 10. szombat
11:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
KASI U13 sárga
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
11:00
UTE U 13 LILA
1 - 3
TRSE Kék
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
11:00
KISPEST SE A
0 - 3
BVSC-Zugló D13
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
13:00
KASI U13 sárga
2 - 3
BRSE-Fehér
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
13:00
TRSE Kék
3 - 1
SZOLNOKI SPC
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
13:00
BVSC-Zugló D13
3 - 1
JRA Kék
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
15:00
BRSE-Fehér
0 - 3
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
15:00
SZOLNOKI SPC
2 - 3
UTE U 13 LILA
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
15:00
JRA Kék
3 - 2
KISPEST SE A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
2024. február 24. szombat
11:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
BVSC-Zugló D13
KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
5000 SZOLNOK KASSAI UTCA 29.
13:00
BVSC-Zugló D13
2 - 3
KASI U13 sárga
KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
5000 SZOLNOK KASSAI UTCA 29.
15:00
KASI U13 sárga
0 - 3
SZOLNOKI SPC
KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA
5000 SZOLNOK KASSAI UTCA 29.
2024. február 25. vasárnap
11:00
JRA Kék
2 - 3
TRSE Kék
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
11:00
KISPEST SE A
1 - 3
VASAS SC PIROS
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
13:00
TRSE Kék
3 - 0
BRSE-Fehér
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 1
UTE U 13 LILA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
15:00
BRSE-Fehér
3 - 1
JRA Kék
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
15:00
UTE U 13 LILA
3 - 2
KISPEST SE A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
2024. március 10. vasárnap
11:00
TRSE Kék
KISPEST SE A
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:00
VASAS SC PIROS
JRA Kék
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
11:00
BRSE-Fehér
BVSC-Zugló D13
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
KISPEST SE A
KASI U13 sárga
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
JRA Kék
SZOLNOKI SPC
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
13:00
BVSC-Zugló D13
UTE U 13 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
KASI U13 sárga
TRSE Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
15:00
SZOLNOKI SPC
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
15:00
UTE U 13 LILA
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
2024. március 23. szombat
11:00
UTE U 13 LILA
BVSC-Zugló D13
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
13:00
BVSC-Zugló D13
KISPEST SE A
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
15:00
KISPEST SE A
UTE U 13 LILA
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
2024. március 24. vasárnap
11:00
TRSE Kék
VASAS SC PIROS
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:00
BRSE-Fehér
SZOLNOKI SPC
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
VASAS SC PIROS
KASI U13 sárga
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
SZOLNOKI SPC
JRA Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
KASI U13 sárga
TRSE Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
15:00
JRA Kék
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
2024. április 13. szombat
11:00
TRSE Kék
UTE U 13 LILA
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
11:00
VASAS SC PIROS
KISPEST SE A
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
11:00
BVSC-Zugló D13
KASI U13 sárga
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
13:00
UTE U 13 LILA
JRA Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
13:00
KISPEST SE A
SZOLNOKI SPC
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
13:00
KASI U13 sárga
BRSE-Fehér
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
15:00
JRA Kék
TRSE Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA
2800 TATABÁNYA SÁRBERKI LAKÓTELEP 503
15:00
SZOLNOKI SPC
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
15:00
BRSE-Fehér
BVSC-Zugló D13
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2024. április 27. szombat
11:00
SZOLNOKI SPC
BVSC-Zugló D13
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
11:00
UTE U 13 LILA
VASAS SC PIROS
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
11:00
KASI U13 sárga
KISPEST SE A
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
13:00
BVSC-Zugló D13
TRSE Kék
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
13:00
VASAS SC PIROS
BRSE-Fehér
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
13:00
KISPEST SE A
JRA Kék
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
15:00
TRSE Kék
SZOLNOKI SPC
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER
5071 BESENYSZÖG VASVÁRI PÁL UTCA 7.
15:00
BRSE-Fehér
UTE U 13 LILA
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM
1048 BUDAPEST BŐRFESTŐ UTCA 5-7
15:00
JRA Kék
KASI U13 sárga
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
2024. május 11. szombat
11:00
KISPEST SE A
TRSE Kék
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
11:00
JRA Kék
BVSC-Zugló D13
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
11:00
KASI U13 sárga
UTE U 13 LILA
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
13:00
TRSE Kék
BRSE-Fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
13:00
BVSC-Zugló D13
VASAS SC PIROS
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
13:00
UTE U 13 LILA
SZOLNOKI SPC
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
15:00
BRSE-Fehér
KISPEST SE A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
1083 BUDAPEST PRÁTER UTCA 11
15:00
VASAS SC PIROS
JRA Kék
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN
5100 JÁSZBERÉNY LEHEL VEZÉR TÉR 5
15:00
SZOLNOKI SPC
KASI U13 sárga
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA
7400 KAPOSVÁR MADÁR UTCA 16.
FOTÓGALÉRIA
2024.02.24.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - BVSC-ZUGLÓ D13 3:0
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság Leány U13 I. osztály középszakasz
Leány U13 I. osztály középszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
VASAS SC U13 PIROS 6 6 0 3 3 0 0 0 0 18 18 3 6,000 518 359 1,443
2.
TRSE Kék 6 5 1 1 2 2 0 0 1 13 15 9 1,667 531 510 1,041
3.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM 6 4 2 3 1 0 1 1 0 13 15 7 2,143 491 376 1,306
4.
KASI U13 sárga 6 3 3 1 1 1 1 0 2 9 11 12 0,917 406 474 0,857
5.
BRSE-Fehér 6 3 3 0 2 1 0 1 2 8 10 13 0,769 495 482 1,027
6.
BVSC-ZUGLÓ D13 6 2 4 1 1 0 2 1 1 8 11 13 0,846 474 494 0,960
7.
UTE U13 LILA 6 3 3 1 0 2 0 3 0 7 12 13 0,923 513 559 0,918
8.
Jászsági Röplabda Akadémia Kék 6 1 5 0 0 1 1 2 2 3 7 17 0,412 461 525 0,878
9.
KISPEST SE A 6 0 6 0 0 0 2 2 2 2 6 18 0,333 430 540 0,796
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 21. vasárnap
11:00
KASI U13 sárga
3 - 1
UTE U 13 LILA
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
11:00
BVSC-Zugló D13
1 - 3
VASAS SC PIROS
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:00
BRSE-Fehér
1 - 3
SZOLNOKI SPC
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
UTE U 13 LILA
3 - 0
JRA Kék
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
TRSE Kék
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
KISPEST SE A
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
JRA Kék
0 - 3
KASI U13 sárga
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
15:00
TRSE Kék
3 - 2
BVSC-Zugló D13
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
KISPEST SE A
1 - 3
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. február 10. szombat
11:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
KASI U13 sárga
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
11:00
UTE U 13 LILA
1 - 3
TRSE Kék
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
11:00
KISPEST SE A
0 - 3
BVSC-Zugló D13
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
13:00
KASI U13 sárga
2 - 3
BRSE-Fehér
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
13:00
TRSE Kék
3 - 1
SZOLNOKI SPC
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
13:00
BVSC-Zugló D13
3 - 1
JRA Kék
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
15:00
BRSE-Fehér
0 - 3
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
15:00
SZOLNOKI SPC
2 - 3
UTE U 13 LILA
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
15:00
JRA Kék
3 - 2
KISPEST SE A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. február 24. szombat
11:00
SZOLNOKI SPC
3 - 0
BVSC-Zugló D13
KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA SZOLNOK
13:00
BVSC-Zugló D13
2 - 3
KASI U13 sárga
KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA SZOLNOK
15:00
KASI U13 sárga
0 - 3
SZOLNOKI SPC
KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA SZOLNOK
2024. február 25. vasárnap
11:00
JRA Kék
2 - 3
TRSE Kék
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
11:00
KISPEST SE A
1 - 3
VASAS SC PIROS
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
13:00
TRSE Kék
3 - 0
BRSE-Fehér
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 1
UTE U 13 LILA
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
15:00
BRSE-Fehér
3 - 1
JRA Kék
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
15:00
UTE U 13 LILA
3 - 2
KISPEST SE A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. március 10. vasárnap
11:00
TRSE Kék
KISPEST SE A
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
11:00
VASAS SC PIROS
JRA Kék
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
11:00
BRSE-Fehér
BVSC-Zugló D13
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
KISPEST SE A
KASI U13 sárga
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
13:00
JRA Kék
SZOLNOKI SPC
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
13:00
BVSC-Zugló D13
UTE U 13 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
KASI U13 sárga
TRSE Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
15:00
SZOLNOKI SPC
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
15:00
UTE U 13 LILA
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. március 23. szombat
11:00
UTE U 13 LILA
BVSC-Zugló D13
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
13:00
BVSC-Zugló D13
KISPEST SE A
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
15:00
KISPEST SE A
UTE U 13 LILA
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. március 24. vasárnap
11:00
TRSE Kék
VASAS SC PIROS
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
11:00
BRSE-Fehér
SZOLNOKI SPC
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
VASAS SC PIROS
KASI U13 sárga
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
13:00
SZOLNOKI SPC
JRA Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
KASI U13 sárga
TRSE Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
15:00
JRA Kék
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. április 13. szombat
11:00
TRSE Kék
UTE U 13 LILA
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
11:00
VASAS SC PIROS
KISPEST SE A
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
11:00
BVSC-Zugló D13
KASI U13 sárga
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
UTE U 13 LILA
JRA Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
13:00
KISPEST SE A
SZOLNOKI SPC
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
13:00
KASI U13 sárga
BRSE-Fehér
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
JRA Kék
TRSE Kék
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
15:00
SZOLNOKI SPC
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
15:00
BRSE-Fehér
BVSC-Zugló D13
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. április 27. szombat
11:00
SZOLNOKI SPC
BVSC-Zugló D13
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
11:00
UTE U 13 LILA
VASAS SC PIROS
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
11:00
KASI U13 sárga
KISPEST SE A
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
13:00
BVSC-Zugló D13
TRSE Kék
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
13:00
VASAS SC PIROS
BRSE-Fehér
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
13:00
KISPEST SE A
JRA Kék
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
15:00
TRSE Kék
SZOLNOKI SPC
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
15:00
BRSE-Fehér
UTE U 13 LILA
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
15:00
JRA Kék
KASI U13 sárga
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
2024. május 11. szombat
11:00
KISPEST SE A
TRSE Kék
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
11:00
JRA Kék
BVSC-Zugló D13
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
11:00
KASI U13 sárga
UTE U 13 LILA
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
13:00
TRSE Kék
BRSE-Fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
13:00
BVSC-Zugló D13
VASAS SC PIROS
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
13:00
UTE U 13 LILA
SZOLNOKI SPC
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
15:00
BRSE-Fehér
KISPEST SE A
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
15:00
VASAS SC PIROS
JRA Kék
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
15:00
SZOLNOKI SPC
KASI U13 sárga
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
FOTÓGALÉRIA
2024.02.24.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - BVSC-ZUGLÓ D13 3:0
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság Leány U13 I. osztály középszakasz
FOTÓ
Leány U13 I. osztály középszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
VASAS SC U13 PIROS 6 6 0 18
2.
TRSE Kék 6 5 1 13
3.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM 6 4 2 13
4.
KASI U13 sárga 6 3 3 9
5.
BRSE-Fehér 6 3 3 8
6.
BVSC-ZUGLÓ D13 6 2 4 8
7.
UTE U13 LILA 6 3 3 7
8.
Jászsági Röplabda Akadémia Kék 6 1 5 3
9.
KISPEST SE A 6 0 6 2
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 21. vasárnap
3 KASI U13 sárga
1 UTE U 13 LILA
11:00
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
1 BVSC-Zugló D13
3 VASAS SC PIROS
11:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
1 BRSE-Fehér
3 SZOLNOKI SPC
11:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 UTE U 13 LILA
0 JRA Kék
13:00
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
3 VASAS SC PIROS
0 TRSE Kék
13:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 SZOLNOKI SPC
0 KISPEST SE A
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
0 JRA Kék
3 KASI U13 sárga
15:00
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
3 TRSE Kék
2 BVSC-Zugló D13
15:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
1 KISPEST SE A
3 BRSE-Fehér
15:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. február 10. szombat
3 VASAS SC PIROS
0 KASI U13 sárga
11:00
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
1 UTE U 13 LILA
3 TRSE Kék
11:00
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
0 KISPEST SE A
3 BVSC-Zugló D13
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
2 KASI U13 sárga
3 BRSE-Fehér
13:00
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
3 TRSE Kék
1 SZOLNOKI SPC
13:00
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 BVSC-Zugló D13
1 JRA Kék
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
0 BRSE-Fehér
3 VASAS SC PIROS
15:00
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
2 SZOLNOKI SPC
3 UTE U 13 LILA
15:00
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 JRA Kék
2 KISPEST SE A
15:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. február 24. szombat
3 SZOLNOKI SPC
0 BVSC-Zugló D13
11:00
KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA SZOLNOK
2 BVSC-Zugló D13
3 KASI U13 sárga
13:00
KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA SZOLNOK
0 KASI U13 sárga
3 SZOLNOKI SPC
15:00
KODÁLY ZOLTÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA SZOLNOK
2024. február 25. vasárnap
2 JRA Kék
3 TRSE Kék
11:00
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
1 KISPEST SE A
3 VASAS SC PIROS
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 TRSE Kék
0 BRSE-Fehér
13:00
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
3 VASAS SC PIROS
1 UTE U 13 LILA
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
3 BRSE-Fehér
1 JRA Kék
15:00
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
3 UTE U 13 LILA
2 KISPEST SE A
15:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. március 10. vasárnap
TRSE Kék
KISPEST SE A
11:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
VASAS SC PIROS
JRA Kék
11:00
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
BRSE-Fehér
BVSC-Zugló D13
11:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
KISPEST SE A
KASI U13 sárga
13:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
JRA Kék
SZOLNOKI SPC
13:00
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
BVSC-Zugló D13
UTE U 13 LILA
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
KASI U13 sárga
TRSE Kék
15:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
SZOLNOKI SPC
VASAS SC PIROS
15:00
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
UTE U 13 LILA
BRSE-Fehér
15:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. március 23. szombat
UTE U 13 LILA
BVSC-Zugló D13
11:00
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
BVSC-Zugló D13
KISPEST SE A
13:00
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
KISPEST SE A
UTE U 13 LILA
15:00
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
2024. március 24. vasárnap
TRSE Kék
VASAS SC PIROS
11:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
BRSE-Fehér
SZOLNOKI SPC
11:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
VASAS SC PIROS
KASI U13 sárga
13:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
SZOLNOKI SPC
JRA Kék
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
KASI U13 sárga
TRSE Kék
15:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
JRA Kék
BRSE-Fehér
15:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. április 13. szombat
TRSE Kék
UTE U 13 LILA
11:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
VASAS SC PIROS
KISPEST SE A
11:00
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
BVSC-Zugló D13
KASI U13 sárga
11:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
UTE U 13 LILA
JRA Kék
13:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
KISPEST SE A
SZOLNOKI SPC
13:00
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
KASI U13 sárga
BRSE-Fehér
13:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
JRA Kék
TRSE Kék
15:00
PÓLYA GYÖRGY ÁLTALÁNOS ISKOLA TATABÁNYA
SZOLNOKI SPC
VASAS SC PIROS
15:00
VASAS FOLYONDÁR BAL PÁLYA BUDAPEST
BRSE-Fehér
BVSC-Zugló D13
15:00
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. április 27. szombat
SZOLNOKI SPC
BVSC-Zugló D13
11:00
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
UTE U 13 LILA
VASAS SC PIROS
11:00
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
KASI U13 sárga
KISPEST SE A
11:00
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
BVSC-Zugló D13
TRSE Kék
13:00
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
VASAS SC PIROS
BRSE-Fehér
13:00
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
KISPEST SE A
JRA Kék
13:00
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
TRSE Kék
SZOLNOKI SPC
15:00
CHIOVINI KOLPING KATOLIKUS ÁLT. ISK. - CENTER BESENYSZÖG
BRSE-Fehér
UTE U 13 LILA
15:00
CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY 12 ÉVFOLYAMOS GIMNÁZIUM BUDAPEST
JRA Kék
KASI U13 sárga
15:00
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
2024. május 11. szombat
KISPEST SE A
TRSE Kék
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
JRA Kék
BVSC-Zugló D13
11:00
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
KASI U13 sárga
UTE U 13 LILA
11:00
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
TRSE Kék
BRSE-Fehér
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
BVSC-Zugló D13
VASAS SC PIROS
13:00
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
UTE U 13 LILA
SZOLNOKI SPC
13:00
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
BRSE-Fehér
KISPEST SE A
15:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BUDAPEST
VASAS SC PIROS
JRA Kék
15:00
NAGYBOLDOGASSZONY KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISK. ÉS GIMN JÁSZBERÉNY
SZOLNOKI SPC
KASI U13 sárga
15:00
GÁRDONYI GÉZA ÁLTALÁNOS ISKOLA KAPOSVÁR
FOTÓGALÉRIA
2024.02.24.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
SZOLNOKI SPORTCENTRUM - BVSC-ZUGLÓ D13 3:0
Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság Leány U13 I. osztály középszakasz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu