TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
Leány U20 I. osztály középszakasz
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Nyíregyháza 6 6 0 5 1 0 0 0 0 20 18 1 18,000 468 369 1,268
2.
UTE U20 LILA 6 6 0 5 0 1 0 0 0 19 18 2 9,000 483 323 1,495
3.
Szent Benedek RA I. 6 4 2 4 0 0 0 2 0 13 14 6 2,333 442 371 1,191
4.
Szegedi RSE Narancs 6 3 3 2 1 0 0 0 3 9 9 10 0,900 401 435 0,922
5.
Békéscsabai Röplabda SE 6 2 4 1 1 0 1 1 2 7 9 13 0,692 453 487 0,930
6.
MTK Budapest 6 2 4 0 1 1 0 1 3 6 7 15 0,467 441 477 0,925
7.
Budaörsi DSE-Emericus SE 6 2 4 1 0 1 0 0 4 6 6 14 0,429 383 445 0,861
8.
VASAS SC U20 6 1 5 0 1 0 1 0 4 6 5 16 0,313 398 497 0,801
9.
Gödöllői Röplabda Club U20 I 6 1 5 0 1 0 1 2 2 4 7 16 0,438 459 524 0,876
EXTRA PONTOK
Budaörsi DSE-Emericus SE 1
MTK Budapest 1
Nyíregyháza 2
SZBRA I. 1
UTE U 20 LILA 2
VASAS SC U20 2
DOKUMENTUM
Leány U20 I. osztály középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 13. szombat
11:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
3 - 0
MTK Budapest
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
11:00
Békéscsabai Röplabda SE
1 - 3
SZRSE Narancs
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
11:00
SZBRA I.
3 - 0
VASAS SC U20
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
13:00
MTK Budapest
0 - 3
UTE U 20 LILA
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
13:00
SZRSE Narancs
0 - 3
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
VASAS SC U20
3 - 1
Gödöllői RC U20 I
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
15:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
Budaörsi DSE-Emericus SE
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
15:00
Nyíregyháza
3 - 0
Békéscsabai Röplabda SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
Gödöllői RC U20 I
0 - 3
SZBRA I.
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2024. február 4. vasárnap
11:00
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
UTE U 20 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
11:00
SZBRA I.
3 - 0
Budaörsi DSE-Emericus SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
11:00
Nyíregyháza
3 - 1
Gödöllői RC U20 I
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
13:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
VASAS SC U20
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
0 - 3
SZRSE Narancs
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
13:00
Gödöllői RC U20 I
3 - 1
MTK Budapest
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
15:00
VASAS SC U20
0 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
SZRSE Narancs
0 - 3
SZBRA I.
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
15:00
MTK Budapest
0 - 3
Nyíregyháza
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
2024. február 18. vasárnap
11:00
UTE U 20 LILA
3 - 2
Gödöllői RC U20 I
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
11:00
VASAS SC U20
0 - 3
Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
11:00
MTK Budapest
3 - 1
SZBRA I.
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
Gödöllői RC U20 I
0 - 3
SZRSE Narancs
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
Nyíregyháza
3 - 0
Budaörsi DSE-Emericus SE
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
13:00
SZBRA I.
1 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
15:00
SZRSE Narancs
0 - 3
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
3 - 2
VASAS SC U20
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
15:00
Békéscsabai Röplabda SE
2 - 3
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
2024. március 2. szombat
10:00
Gödöllői RC U20 I
Budaörsi DSE-Emericus SE
TUNGSRAM CSARNOK
1044 BUDAPEST MEGYERI ÚT 6
10:00
VASAS SC U20
MTK Budapest
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
11:00
UTE U 20 LILA
SZBRA I.
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
12:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
Békéscsabai Röplabda SE
TUNGSRAM CSARNOK
1044 BUDAPEST MEGYERI ÚT 6
12:00
SZRSE Narancs
VASAS SC U20
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
13:00
SZBRA I.
Nyíregyháza
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
14:00
Békéscsabai Röplabda SE
Gödöllői RC U20 I
TUNGSRAM CSARNOK
1044 BUDAPEST MEGYERI ÚT 6
14:00
MTK Budapest
SZRSE Narancs
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
15:00
Nyíregyháza
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. március 16. szombat
11:00
Nyíregyháza
UTE U 20 LILA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
11:00
MTK Budapest
SZBRA I.
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
11:00
SZRSE Narancs
Budaörsi DSE-Emericus SE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
13:00
UTE U 20 LILA
VASAS SC U20
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
13:00
SZBRA I.
Békéscsabai Röplabda SE
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
Gödöllői RC U20 I
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
15:00
VASAS SC U20
Nyíregyháza
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
15:00
Békéscsabai Röplabda SE
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
15:00
Gödöllői RC U20 I
SZRSE Narancs
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA
6723 SZEGED GYÍK UTCA 3
2024. március 29. péntek
11:00
UTE U 20 LILA
Gödöllői RC U20 I
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
11:00
MTK Budapest
SZRSE Narancs
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
Gödöllői RC U20 I
SZBRA I.
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
SZRSE Narancs
Nyíregyháza
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
14:00
Békéscsabai Röplabda SE
Budaörsi DSE-Emericus SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
SZBRA I.
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
Nyíregyháza
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
16:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
VASAS SC U20
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
18:00
VASAS SC U20
Békéscsabai Röplabda SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
2024. április 21. vasárnap
11:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
SZBRA I.
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
11:00
UTE U 20 LILA
SZRSE Narancs
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
11:00
MTK Budapest
VASAS SC U20
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
13:00
SZBRA I.
Nyíregyháza
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
13:00
SZRSE Narancs
Békéscsabai Röplabda SE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
VASAS SC U20
Gödöllői RC U20 I
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
15:00
Nyíregyháza
Budaörsi DSE-Emericus SE
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
15:00
Békéscsabai Röplabda SE
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
Gödöllői RC U20 I
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
2024. május 4. szombat
11:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
MTK Budapest
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
11:00
Békéscsabai Röplabda SE
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
11:00
VASAS SC U20
SZBRA I.
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
13:00
MTK Budapest
UTE U 20 LILA
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
13:00
Nyíregyháza
Gödöllői RC U20 I
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
SZBRA I.
SZRSE Narancs
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
15:00
UTE U 20 LILA
Budaörsi DSE-Emericus SE
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162
15:00
Gödöllői RC U20 I
Békéscsabai Röplabda SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
SZRSE Narancs
VASAS SC U20
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
Leány U20 I. osztály középszakasz
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Nyíregyháza 6 6 0 5 1 0 0 0 0 20 18 1 18,000 468 369 1,268
2.
UTE U20 LILA 6 6 0 5 0 1 0 0 0 19 18 2 9,000 483 323 1,495
3.
Szent Benedek RA I. 6 4 2 4 0 0 0 2 0 13 14 6 2,333 442 371 1,191
4.
Szegedi RSE Narancs 6 3 3 2 1 0 0 0 3 9 9 10 0,900 401 435 0,922
5.
Békéscsabai Röplabda SE 6 2 4 1 1 0 1 1 2 7 9 13 0,692 453 487 0,930
6.
MTK Budapest 6 2 4 0 1 1 0 1 3 6 7 15 0,467 441 477 0,925
7.
Budaörsi DSE-Emericus SE 6 2 4 1 0 1 0 0 4 6 6 14 0,429 383 445 0,861
8.
VASAS SC U20 6 1 5 0 1 0 1 0 4 6 5 16 0,313 398 497 0,801
9.
Gödöllői Röplabda Club U20 I 6 1 5 0 1 0 1 2 2 4 7 16 0,438 459 524 0,876
EXTRA PONTOK
Budaörsi DSE-Emericus SE 1
MTK Budapest 1
Nyíregyháza 2
SZBRA I. 1
UTE U 20 LILA 2
VASAS SC U20 2
DOKUMENTUM
Leány U20 I. osztály középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 13. szombat
11:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
3 - 0
MTK Budapest
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
11:00
Békéscsabai Röplabda SE
1 - 3
SZRSE Narancs
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
11:00
SZBRA I.
3 - 0
VASAS SC U20
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
13:00
MTK Budapest
0 - 3
UTE U 20 LILA
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
13:00
SZRSE Narancs
0 - 3
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
VASAS SC U20
3 - 1
Gödöllői RC U20 I
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
15:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
Budaörsi DSE-Emericus SE
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
15:00
Nyíregyháza
3 - 0
Békéscsabai Röplabda SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
Gödöllői RC U20 I
0 - 3
SZBRA I.
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2024. február 4. vasárnap
11:00
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
UTE U 20 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
11:00
SZBRA I.
3 - 0
Budaörsi DSE-Emericus SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
11:00
Nyíregyháza
3 - 1
Gödöllői RC U20 I
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
13:00
UTE U 20 LILA
3 - 0
VASAS SC U20
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
0 - 3
SZRSE Narancs
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
13:00
Gödöllői RC U20 I
3 - 1
MTK Budapest
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
15:00
VASAS SC U20
0 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
SZRSE Narancs
0 - 3
SZBRA I.
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
15:00
MTK Budapest
0 - 3
Nyíregyháza
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2024. február 18. vasárnap
11:00
UTE U 20 LILA
3 - 2
Gödöllői RC U20 I
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:00
VASAS SC U20
0 - 3
Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
11:00
MTK Budapest
3 - 1
SZBRA I.
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
Gödöllői RC U20 I
0 - 3
SZRSE Narancs
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
Nyíregyháza
3 - 0
Budaörsi DSE-Emericus SE
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
13:00
SZBRA I.
1 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
SZRSE Narancs
0 - 3
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
3 - 2
VASAS SC U20
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
15:00
Békéscsabai Röplabda SE
2 - 3
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. március 2. szombat
10:00
Gödöllői RC U20 I
Budaörsi DSE-Emericus SE
TUNGSRAM CSARNOK BUDAPEST
10:00
VASAS SC U20
MTK Budapest
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
11:00
UTE U 20 LILA
SZBRA I.
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
12:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
Békéscsabai Röplabda SE
TUNGSRAM CSARNOK BUDAPEST
12:00
SZRSE Narancs
VASAS SC U20
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
13:00
SZBRA I.
Nyíregyháza
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
14:00
Békéscsabai Röplabda SE
Gödöllői RC U20 I
TUNGSRAM CSARNOK BUDAPEST
14:00
MTK Budapest
SZRSE Narancs
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
15:00
Nyíregyháza
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. március 16. szombat
11:00
Nyíregyháza
UTE U 20 LILA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
11:00
MTK Budapest
SZBRA I.
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:00
SZRSE Narancs
Budaörsi DSE-Emericus SE
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
13:00
UTE U 20 LILA
VASAS SC U20
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
13:00
SZBRA I.
Békéscsabai Röplabda SE
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
Gödöllői RC U20 I
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
15:00
VASAS SC U20
Nyíregyháza
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
15:00
Békéscsabai Röplabda SE
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Gödöllői RC U20 I
SZRSE Narancs
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2024. március 29. péntek
11:00
UTE U 20 LILA
Gödöllői RC U20 I
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:00
MTK Budapest
SZRSE Narancs
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
Gödöllői RC U20 I
SZBRA I.
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
SZRSE Narancs
Nyíregyháza
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
14:00
Békéscsabai Röplabda SE
Budaörsi DSE-Emericus SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
SZBRA I.
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Nyíregyháza
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
16:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
VASAS SC U20
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
18:00
VASAS SC U20
Békéscsabai Röplabda SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. április 21. vasárnap
11:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
SZBRA I.
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
11:00
UTE U 20 LILA
SZRSE Narancs
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:00
MTK Budapest
VASAS SC U20
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
SZBRA I.
Nyíregyháza
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
13:00
SZRSE Narancs
Békéscsabai Röplabda SE
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
VASAS SC U20
Gödöllői RC U20 I
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Nyíregyháza
Budaörsi DSE-Emericus SE
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
15:00
Békéscsabai Röplabda SE
UTE U 20 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Gödöllői RC U20 I
MTK Budapest
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. május 4. szombat
11:00
Budaörsi DSE-Emericus SE
MTK Budapest
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
11:00
Békéscsabai Röplabda SE
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
11:00
VASAS SC U20
SZBRA I.
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
13:00
MTK Budapest
UTE U 20 LILA
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
13:00
Nyíregyháza
Gödöllői RC U20 I
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
SZBRA I.
SZRSE Narancs
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
15:00
UTE U 20 LILA
Budaörsi DSE-Emericus SE
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
15:00
Gödöllői RC U20 I
Békéscsabai Röplabda SE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
SZRSE Narancs
VASAS SC U20
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
Leány U20 I. osztály középszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Nyíregyháza 6 6 0 20
2.
UTE U20 LILA 6 6 0 19
3.
Szent Benedek RA I. 6 4 2 13
4.
Szegedi RSE Narancs 6 3 3 9
5.
Békéscsabai Röplabda SE 6 2 4 7
6.
MTK Budapest 6 2 4 6
7.
Budaörsi DSE-Emericus SE 6 2 4 6
8.
VASAS SC U20 6 1 5 6
9.
Gödöllői Röplabda Club U20 I 6 1 5 4
EXTRA PONTOK
Budaörsi DSE-Emericus SE 1
MTK Budapest 1
Nyíregyháza 2
SZBRA I. 1
UTE U 20 LILA 2
VASAS SC U20 2
DOKUMENTUM
Leány U20 I. osztály középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 13. szombat
3 Budaörsi DSE-Emericus SE
0 MTK Budapest
11:00
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
1 Békéscsabai Röplabda SE
3 SZRSE Narancs
11:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 SZBRA I.
0 VASAS SC U20
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
0 MTK Budapest
3 UTE U 20 LILA
13:00
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
0 SZRSE Narancs
3 Nyíregyháza
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 VASAS SC U20
1 Gödöllői RC U20 I
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 UTE U 20 LILA
0 Budaörsi DSE-Emericus SE
15:00
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
3 Nyíregyháza
0 Békéscsabai Röplabda SE
15:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
0 Gödöllői RC U20 I
3 SZBRA I.
15:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2024. február 4. vasárnap
0 Békéscsabai Röplabda SE
3 UTE U 20 LILA
11:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 SZBRA I.
0 Budaörsi DSE-Emericus SE
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 Nyíregyháza
1 Gödöllői RC U20 I
11:00
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
3 UTE U 20 LILA
0 VASAS SC U20
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
0 Budaörsi DSE-Emericus SE
3 SZRSE Narancs
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 Gödöllői RC U20 I
1 MTK Budapest
13:00
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
0 VASAS SC U20
3 Békéscsabai Röplabda SE
15:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
0 SZRSE Narancs
3 SZBRA I.
15:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
0 MTK Budapest
3 Nyíregyháza
15:00
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2024. február 18. vasárnap
3 UTE U 20 LILA
2 Gödöllői RC U20 I
11:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 VASAS SC U20
3 Nyíregyháza
11:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 MTK Budapest
1 SZBRA I.
11:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 Gödöllői RC U20 I
3 SZRSE Narancs
13:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 Nyíregyháza
0 Budaörsi DSE-Emericus SE
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
1 SZBRA I.
3 Békéscsabai Röplabda SE
13:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
0 SZRSE Narancs
3 UTE U 20 LILA
15:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 Budaörsi DSE-Emericus SE
2 VASAS SC U20
15:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
2 Békéscsabai Röplabda SE
3 MTK Budapest
15:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. március 2. szombat
Gödöllői RC U20 I
Budaörsi DSE-Emericus SE
10:00
TUNGSRAM CSARNOK BUDAPEST
VASAS SC U20
MTK Budapest
10:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
UTE U 20 LILA
SZBRA I.
11:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Budaörsi DSE-Emericus SE
Békéscsabai Röplabda SE
12:00
TUNGSRAM CSARNOK BUDAPEST
SZRSE Narancs
VASAS SC U20
12:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
SZBRA I.
Nyíregyháza
13:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Békéscsabai Röplabda SE
Gödöllői RC U20 I
14:00
TUNGSRAM CSARNOK BUDAPEST
MTK Budapest
SZRSE Narancs
14:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
Nyíregyháza
UTE U 20 LILA
15:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. március 16. szombat
Nyíregyháza
UTE U 20 LILA
11:00
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
MTK Budapest
SZBRA I.
11:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
SZRSE Narancs
Budaörsi DSE-Emericus SE
11:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
UTE U 20 LILA
VASAS SC U20
13:00
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
SZBRA I.
Békéscsabai Röplabda SE
13:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Budaörsi DSE-Emericus SE
Gödöllői RC U20 I
13:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
VASAS SC U20
Nyíregyháza
15:00
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
Békéscsabai Röplabda SE
MTK Budapest
15:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Gödöllői RC U20 I
SZRSE Narancs
15:00
JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA SZEGED
2024. március 29. péntek
UTE U 20 LILA
Gödöllői RC U20 I
11:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
MTK Budapest
SZRSE Narancs
11:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Gödöllői RC U20 I
SZBRA I.
13:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
SZRSE Narancs
Nyíregyháza
13:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Békéscsabai Röplabda SE
Budaörsi DSE-Emericus SE
14:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
SZBRA I.
UTE U 20 LILA
15:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Nyíregyháza
MTK Budapest
15:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Budaörsi DSE-Emericus SE
VASAS SC U20
16:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
VASAS SC U20
Békéscsabai Röplabda SE
18:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. április 21. vasárnap
Budaörsi DSE-Emericus SE
SZBRA I.
11:00
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
UTE U 20 LILA
SZRSE Narancs
11:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
MTK Budapest
VASAS SC U20
11:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
SZBRA I.
Nyíregyháza
13:00
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
SZRSE Narancs
Békéscsabai Röplabda SE
13:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
VASAS SC U20
Gödöllői RC U20 I
13:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Nyíregyháza
Budaörsi DSE-Emericus SE
15:00
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
Békéscsabai Röplabda SE
UTE U 20 LILA
15:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Gödöllői RC U20 I
MTK Budapest
15:00
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. május 4. szombat
Budaörsi DSE-Emericus SE
MTK Budapest
11:00
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
Békéscsabai Röplabda SE
Nyíregyháza
11:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
VASAS SC U20
SZBRA I.
11:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
MTK Budapest
UTE U 20 LILA
13:00
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
Nyíregyháza
Gödöllői RC U20 I
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
SZBRA I.
SZRSE Narancs
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
UTE U 20 LILA
Budaörsi DSE-Emericus SE
15:00
ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM BUDAÖRS
Gödöllői RC U20 I
Békéscsabai Röplabda SE
15:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA CENTER PÁLYA BÉKÉSCSABA
SZRSE Narancs
VASAS SC U20
15:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu