TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Fotó
Dokumentum Nyilatkozat TV
U15 OGYB II.osztály NYUGAT Középszakasz
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
DELTA Röplabda SE 10 10 0 20 30 6 5,000 834 606 1,376
2.
Vasas SC Kék 10 9 1 19 29 5 5,800 813 583 1,395
3.
RÖAK Kaposvár `A` 10 8 2 18 24 7 3,429 709 481 1,474
4.
DKLSN 10 7 3 17 25 9 2,778 797 541 1,473
5.
Szent Benedek RA 10 6 4 16 18 14 1,286 685 604 1,134
6.
VESC-Narancssárga 10 4 6 14 14 18 0,778 655 653 1,003
7.
Szombathelyi SI `B` 10 4 6 14 13 22 0,591 685 777 0,882
8.
MTK Budapest fehér 10 3 7 13 12 21 0,571 624 650 0,960
9.
KSE gyerek kék 10 2 8 12 9 27 0,333 591 817 0,723
10.
Veszprém Volley 10 2 8 12 8 25 0,320 500 731 0,684
11.
PTE PEAC 10 0 10 10 2 30 0,067 324 774 0,419
12.
RÖAK Kaposvár `B` 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
MŰSOR, EREDMÉNY
Még nincs időpont.
11:00
Szombathelyi SI `B`
RÖAK Kaposvár `B`
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
2022. január 29. szombat
10:00
Szombathelyi SI `B`
3 - 2
Veszprém Volley
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
10:00
VESC-Narancssárga
0 - 3
DELTA Röplabda SE
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
11:30
Veszprém Volley
0 - 3
Vasas SC Kék
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
11:30
KSE gyerek kék
0 - 3
DKLSN
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
13:00
Szombathelyi SI `B`
0 - 3
Vasas SC Kék
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT
9700 SZOMBATHELY PÁZMÁNY PÉTER KÖRÚT 28/A
13:00
DELTA Röplabda SE
3 - 1
KSE gyerek kék
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
14:30
VESC-Narancssárga
0 - 3
DKLSN
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
16:00
DKLSN
2 - 3
DELTA Röplabda SE
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
17:30
VESC-Narancssárga
3 - 0
KSE gyerek kék
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
2022. február 19. szombat
11:00
Szent Benedek RA
0 - 3
DELTA Röplabda SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
11:00
PTE PEAC
2 - 3
KSE gyerek kék
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA
7629 PÉCS NÉVTELEN UTCA 2.
12:30
DELTA Röplabda SE
3 - 0
Szombathelyi SI `B`
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
14:00
Szent Benedek RA
3 - 0
Szombathelyi SI `B`
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2022. február 20. vasárnap
11:00
Veszprém Volley
0 - 3
VESC-Narancssárga
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
11:00
Vasas SC Kék
3 - 1
DKLSN
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
12:30
VESC-Narancssárga
3 - 0
MTK Budapest fehér
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
12:30
DKLSN
1 - 3
RÖAK Kaposvár `A`
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
14:00
Veszprém Volley
0 - 3
MTK Budapest fehér
JÄGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
14:00
Vasas SC Kék
3 - 0
RÖAK Kaposvár `A`
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2022. március 6. vasárnap
10:00
Szent Benedek RA
0 - 3
RÖAK Kaposvár `A`
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
11:30
MTK Budapest fehér
3 - 0
PTE PEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
13:00
RÖAK Kaposvár `A`
3 - 0
MTK Budapest fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
14:30
Szent Benedek RA
3 - 0
PTE PEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
16:00
PTE PEAC
0 - 3
RÖAK Kaposvár `A`
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
17:30
Szent Benedek RA
3 - 1
MTK Budapest fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2022. március 19. szombat
11:00
DKLSN
3 - 0
Veszprém Volley
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
11:00
PTE PEAC
0 - 3
VESC-Narancssárga
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
12:30
Veszprém Volley
0 - 3
Szent Benedek RA
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
12:30
VESC-Narancssárga
1 - 3
Vasas SC Kék
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
14:00
DKLSN
3 - 0
Szent Benedek RA
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
14:00
PTE PEAC
0 - 3
Vasas SC Kék
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT
7624 PÉCS JAKABHEGYI ÚT 6
17:30
MTK Budapest fehér
1 - 3
DELTA Röplabda SE
MTK RÖPLABDA CSARNOK
1122 BUDAPEST SZAMOS UTCA 2/C
2022. március 20. vasárnap
11:00
RÖAK Kaposvár `A`
3 - 0
Szombathelyi SI `B`
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI
7400 KAPOSVÁR FŐ UTCA 40-44
12:30
Szombathelyi SI `B`
1 - 3
KSE gyerek kék
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI
7400 KAPOSVÁR FŐ UTCA 40-44
14:00
RÖAK Kaposvár `A`
3 - 0
KSE gyerek kék
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI
7400 KAPOSVÁR FŐ UTCA 40-44
2022. április 9. szombat
10:00
KSE gyerek kék
0 - 3
Vasas SC Kék
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:00
VESC-Narancssárga
0 - 3
Szent Benedek RA
EGYETEMI TORNACSARNOK
8200 VESZPRÉM EGYETEM UTCA 10
11:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
Veszprém Volley
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:30
Vasas SC Kék
3 - 0
MTK Budapest fehér
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
12:30
Veszprém Volley
0 - 3
RÖAK Kaposvár `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
KSE gyerek kék
0 - 3
MTK Budapest fehér
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
14:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
RÖAK Kaposvár `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
2022. április 10. vasárnap
11:00
DKLSN
3 - 0
Szombathelyi SI `B`
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
12:30
Szombathelyi SI `B`
3 - 0
PTE PEAC
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
14:00
DKLSN
3 - 0
PTE PEAC
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
2022. április 30. szombat
10:00
RÖAK Kaposvár `A`
3 - 0
VESC-Narancssárga
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI
7400 KAPOSVÁR FŐ UTCA 40-44
10:00
Vasas SC Kék
2 - 3
DELTA Röplabda SE
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
11:30
Szombathelyi SI `B`
3 - 1
VESC-Narancssárga
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI
7400 KAPOSVÁR FŐ UTCA 40-44
11:30
Veszprém Volley
3 - 1
KSE gyerek kék
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
13:00
MTK Budapest fehér
1 - 3
Szombathelyi SI `B`
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI
7400 KAPOSVÁR FŐ UTCA 40-44
13:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
PTE PEAC
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
14:30
DKLSN
3 - 0
MTK Budapest fehér
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI
7400 KAPOSVÁR FŐ UTCA 40-44
14:30
Szent Benedek RA
3 - 1
KSE gyerek kék
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
16:00
PTE PEAC
0 - 3
Veszprém Volley
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
17:30
Vasas SC Kék
3 - 0
Szent Benedek RA
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
FOTÓGALÉRIA
2022.04.09.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
VESC-Narancssárga - Szent Benedek RA
U15 OGYB II.osztály NYUGAT Középszakasz
2022.04.09.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KSE gyerek kék - Vasas SC Kék 0:3
U15 OGYB II.osztály NYUGAT Középszakasz
2022.04.09.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KSE gyerek kék - MTK Budapest fehér 0:3
U15 OGYB II.osztály NYUGAT Középszakasz
U15 OGYB II.osztály NYUGAT Középszakasz
FOTÓ
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
DELTA Röplabda SE 10 10 0 20 30 6 5,000 834 606 1,376
2.
Vasas SC Kék 10 9 1 19 29 5 5,800 813 583 1,395
3.
RÖAK Kaposvár `A` 10 8 2 18 24 7 3,429 709 481 1,474
4.
DKLSN 10 7 3 17 25 9 2,778 797 541 1,473
5.
Szent Benedek RA 10 6 4 16 18 14 1,286 685 604 1,134
6.
VESC-Narancssárga 10 4 6 14 14 18 0,778 655 653 1,003
7.
Szombathelyi SI `B` 10 4 6 14 13 22 0,591 685 777 0,882
8.
MTK Budapest fehér 10 3 7 13 12 21 0,571 624 650 0,960
9.
KSE gyerek kék 10 2 8 12 9 27 0,333 591 817 0,723
10.
Veszprém Volley 10 2 8 12 8 25 0,320 500 731 0,684
11.
PTE PEAC 10 0 10 10 2 30 0,067 324 774 0,419
12.
RÖAK Kaposvár `B` 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
MŰSOR, EREDMÉNY
Még nincs időpont.
11:00
Szombathelyi SI `B`
RÖAK Kaposvár `B`
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
2022. január 29. szombat
10:00
Szombathelyi SI `B`
3 - 2
Veszprém Volley
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
10:00
VESC-Narancssárga
0 - 3
DELTA Röplabda SE
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
11:30
Veszprém Volley
0 - 3
Vasas SC Kék
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
11:30
KSE gyerek kék
0 - 3
DKLSN
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
13:00
Szombathelyi SI `B`
0 - 3
Vasas SC Kék
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
13:00
DELTA Röplabda SE
3 - 1
KSE gyerek kék
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
14:30
VESC-Narancssárga
0 - 3
DKLSN
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
16:00
DKLSN
2 - 3
DELTA Röplabda SE
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
17:30
VESC-Narancssárga
3 - 0
KSE gyerek kék
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2022. február 19. szombat
11:00
Szent Benedek RA
0 - 3
DELTA Röplabda SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
11:00
PTE PEAC
2 - 3
KSE gyerek kék
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
12:30
DELTA Röplabda SE
3 - 0
Szombathelyi SI `B`
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
14:00
Szent Benedek RA
3 - 0
Szombathelyi SI `B`
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. február 20. vasárnap
11:00
Veszprém Volley
0 - 3
VESC-Narancssárga
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
11:00
Vasas SC Kék
3 - 1
DKLSN
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
12:30
VESC-Narancssárga
3 - 0
MTK Budapest fehér
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
12:30
DKLSN
1 - 3
RÖAK Kaposvár `A`
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
14:00
Veszprém Volley
0 - 3
MTK Budapest fehér
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
14:00
Vasas SC Kék
3 - 0
RÖAK Kaposvár `A`
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2022. március 6. vasárnap
10:00
Szent Benedek RA
0 - 3
RÖAK Kaposvár `A`
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
11:30
MTK Budapest fehér
3 - 0
PTE PEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
13:00
RÖAK Kaposvár `A`
3 - 0
MTK Budapest fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
14:30
Szent Benedek RA
3 - 0
PTE PEAC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
16:00
PTE PEAC
0 - 3
RÖAK Kaposvár `A`
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
17:30
Szent Benedek RA
3 - 1
MTK Budapest fehér
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. március 19. szombat
11:00
DKLSN
3 - 0
Veszprém Volley
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
11:00
PTE PEAC
0 - 3
VESC-Narancssárga
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
12:30
Veszprém Volley
0 - 3
Szent Benedek RA
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
12:30
VESC-Narancssárga
1 - 3
Vasas SC Kék
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
14:00
DKLSN
3 - 0
Szent Benedek RA
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
14:00
PTE PEAC
0 - 3
Vasas SC Kék
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
17:30
MTK Budapest fehér
1 - 3
DELTA Röplabda SE
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. március 20. vasárnap
11:00
RÖAK Kaposvár `A`
3 - 0
Szombathelyi SI `B`
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI KAPOSVÁR
12:30
Szombathelyi SI `B`
1 - 3
KSE gyerek kék
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI KAPOSVÁR
14:00
RÖAK Kaposvár `A`
3 - 0
KSE gyerek kék
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI KAPOSVÁR
2022. április 9. szombat
10:00
KSE gyerek kék
0 - 3
Vasas SC Kék
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
11:00
VESC-Narancssárga
0 - 3
Szent Benedek RA
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
11:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
Veszprém Volley
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
11:30
Vasas SC Kék
3 - 0
MTK Budapest fehér
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
12:30
Veszprém Volley
0 - 3
RÖAK Kaposvár `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
13:00
KSE gyerek kék
0 - 3
MTK Budapest fehér
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
14:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
RÖAK Kaposvár `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
2022. április 10. vasárnap
11:00
DKLSN
3 - 0
Szombathelyi SI `B`
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
12:30
Szombathelyi SI `B`
3 - 0
PTE PEAC
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
14:00
DKLSN
3 - 0
PTE PEAC
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
2022. április 30. szombat
10:00
RÖAK Kaposvár `A`
3 - 0
VESC-Narancssárga
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI KAPOSVÁR
10:00
Vasas SC Kék
2 - 3
DELTA Röplabda SE
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
11:30
Szombathelyi SI `B`
3 - 1
VESC-Narancssárga
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI KAPOSVÁR
11:30
Veszprém Volley
3 - 1
KSE gyerek kék
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
13:00
MTK Budapest fehér
1 - 3
Szombathelyi SI `B`
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI KAPOSVÁR
13:00
DELTA Röplabda SE
3 - 0
PTE PEAC
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
14:30
DKLSN
3 - 0
MTK Budapest fehér
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI KAPOSVÁR
14:30
Szent Benedek RA
3 - 1
KSE gyerek kék
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
16:00
PTE PEAC
0 - 3
Veszprém Volley
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
17:30
Vasas SC Kék
3 - 0
Szent Benedek RA
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
FOTÓGALÉRIA
2022.04.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
VESC-Narancssárga - Szent Benedek RA
U15 OGYB II.osztály NYUGAT Középszakasz
2022.04.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE gyerek kék - Vasas SC Kék 0:3
U15 OGYB II.osztály NYUGAT Középszakasz
2022.04.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE gyerek kék - MTK Budapest fehér 0:3
U15 OGYB II.osztály NYUGAT Középszakasz
FOTÓ
U15 OGYB II.osztály NYUGAT Középszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
DELTA Röplabda SE 10 10 0 20
2.
Vasas SC Kék 10 9 1 19
3.
RÖAK Kaposvár `A` 10 8 2 18
4.
DKLSN 10 7 3 17
5.
Szent Benedek RA 10 6 4 16
6.
VESC-Narancssárga 10 4 6 14
7.
Szombathelyi SI `B` 10 4 6 14
8.
MTK Budapest fehér 10 3 7 13
9.
KSE gyerek kék 10 2 8 12
10.
Veszprém Volley 10 2 8 12
11.
PTE PEAC 10 0 10 10
12.
RÖAK Kaposvár `B` 0 0 0 0
MŰSOR, EREDMÉNY
Még nincs időpont.
Szombathelyi SI `B`
RÖAK Kaposvár `B`
11:00
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
2022. január 29. szombat
3 Szombathelyi SI `B`
2 Veszprém Volley
10:00
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
0 VESC-Narancssárga
3 DELTA Röplabda SE
10:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
0 Veszprém Volley
3 Vasas SC Kék
11:30
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
0 KSE gyerek kék
3 DKLSN
11:30
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
0 Szombathelyi SI `B`
3 Vasas SC Kék
13:00
HORVÁT OKTATÁSI KÖZPONT SZOMBATHELY
3 DELTA Röplabda SE
1 KSE gyerek kék
13:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
0 VESC-Narancssárga
3 DKLSN
14:30
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2 DKLSN
3 DELTA Röplabda SE
16:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
3 VESC-Narancssárga
0 KSE gyerek kék
17:30
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
2022. február 19. szombat
0 Szent Benedek RA
3 DELTA Röplabda SE
11:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2 PTE PEAC
3 KSE gyerek kék
11:00
PÉCSI KODÁLY ZOLTÁN GIMNÁZIUM SPORTCSARNOKA PÉCS
3 DELTA Röplabda SE
0 Szombathelyi SI `B`
12:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 Szent Benedek RA
0 Szombathelyi SI `B`
14:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. február 20. vasárnap
0 Veszprém Volley
3 VESC-Narancssárga
11:00
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
3 Vasas SC Kék
1 DKLSN
11:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
3 VESC-Narancssárga
0 MTK Budapest fehér
12:30
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
1 DKLSN
3 RÖAK Kaposvár `A`
12:30
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
0 Veszprém Volley
3 MTK Budapest fehér
14:00
JÄGER CSARNOK NEMESVÁMOS
3 Vasas SC Kék
0 RÖAK Kaposvár `A`
14:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2022. március 6. vasárnap
0 Szent Benedek RA
3 RÖAK Kaposvár `A`
10:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 MTK Budapest fehér
0 PTE PEAC
11:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 RÖAK Kaposvár `A`
0 MTK Budapest fehér
13:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 Szent Benedek RA
0 PTE PEAC
14:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
0 PTE PEAC
3 RÖAK Kaposvár `A`
16:00
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
3 Szent Benedek RA
1 MTK Budapest fehér
17:30
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. március 19. szombat
3 DKLSN
0 Veszprém Volley
11:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
0 PTE PEAC
3 VESC-Narancssárga
11:00
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
0 Veszprém Volley
3 Szent Benedek RA
12:30
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
1 VESC-Narancssárga
3 Vasas SC Kék
12:30
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
3 DKLSN
0 Szent Benedek RA
14:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
0 PTE PEAC
3 Vasas SC Kék
14:00
PTE ÁOK TESTNEVELÉS- ÉS MOZGÁSKÖZPONT PÉCS
1 MTK Budapest fehér
3 DELTA Röplabda SE
17:30
MTK RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. március 20. vasárnap
3 RÖAK Kaposvár `A`
0 Szombathelyi SI `B`
11:00
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI KAPOSVÁR
1 Szombathelyi SI `B`
3 KSE gyerek kék
12:30
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI KAPOSVÁR
3 RÖAK Kaposvár `A`
0 KSE gyerek kék
14:00
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI KAPOSVÁR
2022. április 9. szombat
0 KSE gyerek kék
3 Vasas SC Kék
10:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
0 VESC-Narancssárga
3 Szent Benedek RA
11:00
EGYETEMI TORNACSARNOK VESZPRÉM
3 DELTA Röplabda SE
0 Veszprém Volley
11:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
3 Vasas SC Kék
0 MTK Budapest fehér
11:30
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
0 Veszprém Volley
3 RÖAK Kaposvár `A`
12:30
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
0 KSE gyerek kék
3 MTK Budapest fehér
13:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
3 DELTA Röplabda SE
0 RÖAK Kaposvár `A`
14:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉRD
2022. április 10. vasárnap
3 DKLSN
0 Szombathelyi SI `B`
11:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
3 Szombathelyi SI `B`
0 PTE PEAC
12:30
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
3 DKLSN
0 PTE PEAC
14:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
2022. április 30. szombat
3 RÖAK Kaposvár `A`
0 VESC-Narancssárga
10:00
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI KAPOSVÁR
2 Vasas SC Kék
3 DELTA Röplabda SE
10:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 Szombathelyi SI `B`
1 VESC-Narancssárga
11:30
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI KAPOSVÁR
3 Veszprém Volley
1 KSE gyerek kék
11:30
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
1 MTK Budapest fehér
3 Szombathelyi SI `B`
13:00
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI KAPOSVÁR
3 DELTA Röplabda SE
0 PTE PEAC
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 DKLSN
0 MTK Budapest fehér
14:30
KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI KAPOSVÁR
3 Szent Benedek RA
1 KSE gyerek kék
14:30
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
0 PTE PEAC
3 Veszprém Volley
16:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 Vasas SC Kék
0 Szent Benedek RA
17:30
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
FOTÓGALÉRIA
2022.04.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
VESC-Narancssárga - Szent Benedek RA
U15 OGYB II.osztály NYUGAT Középszakasz
2022.04.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE gyerek kék - Vasas SC Kék 0:3
U15 OGYB II.osztály NYUGAT Középszakasz
2022.04.09.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE gyerek kék - MTK Budapest fehér 0:3
U15 OGYB II.osztály NYUGAT Középszakasz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu