TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
DUNAKANYAR LSN `A 6 6 0 6 0 0 0 0 0 18 18 0 max 453 259 1,749
2.
Lőrinc 2000 SE 6 5 1 2 2 1 0 0 1 14 15 7 2,143 487 432 1,127
3.
Kistarcsai VSRC 6 4 2 4 0 0 1 1 0 13 15 6 2,500 482 332 1,452
4.
CSRC SPORTEGYESÜLET 6 4 2 3 0 1 1 0 1 12 14 8 1,750 499 426 1,171
5.
Palota Röplabda Sport Club 6 3 3 3 0 0 0 0 3 9 9 9 1,000 371 375 0,989
6.
UTE U15 FEHÉR 6 2 4 0 2 0 1 0 3 7 8 14 0,571 402 466 0,863
7.
DUNAKANYAR LSN `B 6 2 4 0 1 1 0 1 3 5 7 15 0,467 382 513 0,745
8.
Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület 6 1 5 0 0 1 0 2 3 2 5 17 0,294 389 505 0,770
9.
KSE U15 sárga 6 0 6 0 0 0 1 1 4 1 3 18 0,167 335 492 0,681
DOKUMENTUM
Középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 13. szombat
10:00
KVSRC
3 - 0
KSE U15 sárga
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK
2143 KISTARCSA IFJÚSÁG TÉR 1-3.
12:00
KSE U15 sárga
0 - 3
Palota RSC
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK
2143 KISTARCSA IFJÚSÁG TÉR 1-3.
14:00
Palota RSC
0 - 3
KVSRC
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK
2143 KISTARCSA IFJÚSÁG TÉR 1-3.
2024. január 14. vasárnap
10:00
DKLSN `B
0 - 3
DKLSN `A
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
11:00
BTDSE
0 - 3
CSRC
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2335 TAKSONY ISKOLA UTCA 3
12:00
DKLSN `A
3 - 0
UTE U 15 FEHÉR
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
13:00
CSRC
3 - 0
Lőrinc 2000 SE
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2335 TAKSONY ISKOLA UTCA 3
14:00
UTE U 15 FEHÉR
3 - 1
DKLSN `B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
15:00
Lőrinc 2000 SE
3 - 1
BTDSE
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2335 TAKSONY ISKOLA UTCA 3
2024. február 3. szombat
10:00
DKLSN `A
3 - 0
DKLSN `B
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
2000 SZENTENDRE ÁPRILY LAJOS TÉR 3-5
11:00
Palota RSC
3 - 0
UTE U 15 FEHÉR
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
12:00
DKLSN `B
3 - 2
KSE U15 sárga
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
2000 SZENTENDRE ÁPRILY LAJOS TÉR 3-5
13:00
UTE U 15 FEHÉR
3 - 1
BTDSE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
14:00
KSE U15 sárga
0 - 3
DKLSN `A
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
2000 SZENTENDRE ÁPRILY LAJOS TÉR 3-5
15:00
BTDSE
0 - 3
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2024. február 4. vasárnap
11:00
Lőrinc 2000 SE
3 - 2
CSRC
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
13:00
CSRC
3 - 2
KVSRC
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
15:00
KVSRC
1 - 3
Lőrinc 2000 SE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
2024. február 17. szombat
10:00
DKLSN `B
3 - 1
KSE U15 sárga
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
2000 SZENTENDRE ÁPRILY LAJOS TÉR 3-5
11:00
Palota RSC
0 - 3
DKLSN `A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
12:00
KSE U15 sárga
0 - 3
Lőrinc 2000 SE
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
2000 SZENTENDRE ÁPRILY LAJOS TÉR 3-5
13:00
DKLSN `A
3 - 0
CSRC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
14:00
UTE U 15 FEHÉR
2 - 3
BTDSE
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
14:00
Lőrinc 2000 SE
3 - 0
DKLSN `B
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
2000 SZENTENDRE ÁPRILY LAJOS TÉR 3-5
15:00
CSRC
3 - 0
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
16:00
BTDSE
0 - 3
KVSRC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
18:00
KVSRC
3 - 0
UTE U 15 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2024. március 3. vasárnap
10:00
DKLSN `B
Palota RSC
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
2000 SZENTENDRE ÁPRILY LAJOS TÉR 3-5
10:00
DKLSN `A
KVSRC
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
11:00
UTE U 15 FEHÉR
KSE U15 sárga
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
12:00
Palota RSC
BTDSE
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
2000 SZENTENDRE ÁPRILY LAJOS TÉR 3-5
12:00
KVSRC
Lőrinc 2000 SE
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
13:00
KSE U15 sárga
CSRC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
14:00
BTDSE
DKLSN `B
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
2000 SZENTENDRE ÁPRILY LAJOS TÉR 3-5
14:00
Lőrinc 2000 SE
DKLSN `A
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
15:00
CSRC
UTE U 15 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2024. március 16. szombat
11:00
Lőrinc 2000 SE
BTDSE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
11:00
Palota RSC
KVSRC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
13:00
BTDSE
DKLSN `A
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
13:00
KVSRC
DKLSN `B
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
15:00
DKLSN `A
Lőrinc 2000 SE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA
1181 BUDAPEST KONDOR BÉLA SÉTÁNY 10
15:00
DKLSN `B
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2024. március 17. vasárnap
11:00
UTE U 15 FEHÉR
KSE U15 sárga
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
KSE U15 sárga
CSRC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
CSRC
UTE U 15 FEHÉR
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. április 6. szombat
10:00
KSE U15 sárga
DKLSN `A
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
11:00
CSRC
KVSRC
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK.
1214 BUDAPEST TEJÚT UTCA 2.
11:00
UTE U 15 FEHÉR
Palota RSC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
12:00
DKLSN `A
BTDSE
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
13:00
KVSRC
DKLSN `B
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK.
1214 BUDAPEST TEJÚT UTCA 2.
13:00
Palota RSC
Lőrinc 2000 SE
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
14:00
BTDSE
KSE U15 sárga
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM
1163 BUDAPEST SASHALMI TÉR 1
15:00
DKLSN `B
CSRC
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK.
1214 BUDAPEST TEJÚT UTCA 2.
15:00
Lőrinc 2000 SE
UTE U 15 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
2024. április 20. szombat
10:00
UTE U 15 FEHÉR
DKLSN `B
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
11:00
BTDSE
KSE U15 sárga
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2335 TAKSONY ISKOLA UTCA 3
11:00
DKLSN `A
Palota RSC
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
12:00
DKLSN `B
Lőrinc 2000 SE
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
13:00
KSE U15 sárga
KVSRC
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2335 TAKSONY ISKOLA UTCA 3
13:00
Palota RSC
CSRC
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
14:00
Lőrinc 2000 SE
UTE U 15 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
KVSRC
BTDSE
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
2335 TAKSONY ISKOLA UTCA 3
15:00
CSRC
DKLSN `A
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK
2016 LEÁNYFALU SZENT IMRE HERCEG ÚTJA 9-13
2024. május 4. szombat
11:00
Palota RSC
KSE U15 sárga
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
13:00
KSE U15 sárga
Lőrinc 2000 SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
15:00
Lőrinc 2000 SE
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA
1151 BUDAPEST SZŐDLIGET UTCA 24-30
2024. május 5. vasárnap
11:00
DKLSN `B
CSRC
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
2000 SZENTENDRE ÁPRILY LAJOS TÉR 3-5
11:00
UTE U 15 FEHÉR
DKLSN `A
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
13:00
CSRC
BTDSE
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
2000 SZENTENDRE ÁPRILY LAJOS TÉR 3-5
13:00
DKLSN `A
KVSRC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
15:00
BTDSE
DKLSN `B
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM
2000 SZENTENDRE ÁPRILY LAJOS TÉR 3-5
15:00
KVSRC
UTE U 15 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA
1046 BUDAPEST TÁBOR UTCA 20-24.
FOTÓGALÉRIA
2024.02.17.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
KSE U15 sárga - Lőrinc 2000 SE 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
2024.02.17.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Lőrinc 2000 SE - DUNAKANYAR LSN `B 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
2024.02.04.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Lőrinc 2000 SE - CSRC SPORTEGYESÜLET 3:2
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
2024.02.04.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Kistarcsai VSRC - Lőrinc 2000 SE 1:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
2024.01.14.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
CSRC SPORTEGYESÜLET - Lőrinc 2000 SE 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
2024.01.14.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Lőrinc 2000 SE - Brózik Tibor Taksonyi DSE 3:1
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
DUNAKANYAR LSN `A 6 6 0 6 0 0 0 0 0 18 18 0 max 453 259 1,749
2.
Lőrinc 2000 SE 6 5 1 2 2 1 0 0 1 14 15 7 2,143 487 432 1,127
3.
Kistarcsai VSRC 6 4 2 4 0 0 1 1 0 13 15 6 2,500 482 332 1,452
4.
CSRC SPORTEGYESÜLET 6 4 2 3 0 1 1 0 1 12 14 8 1,750 499 426 1,171
5.
Palota Röplabda Sport Club 6 3 3 3 0 0 0 0 3 9 9 9 1,000 371 375 0,989
6.
UTE U15 FEHÉR 6 2 4 0 2 0 1 0 3 7 8 14 0,571 402 466 0,863
7.
DUNAKANYAR LSN `B 6 2 4 0 1 1 0 1 3 5 7 15 0,467 382 513 0,745
8.
Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület 6 1 5 0 0 1 0 2 3 2 5 17 0,294 389 505 0,770
9.
KSE U15 sárga 6 0 6 0 0 0 1 1 4 1 3 18 0,167 335 492 0,681
DOKUMENTUM
Középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 13. szombat
10:00
KVSRC
3 - 0
KSE U15 sárga
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
12:00
KSE U15 sárga
0 - 3
Palota RSC
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
14:00
Palota RSC
0 - 3
KVSRC
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
2024. január 14. vasárnap
10:00
DKLSN `B
0 - 3
DKLSN `A
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
11:00
BTDSE
0 - 3
CSRC
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
12:00
DKLSN `A
3 - 0
UTE U 15 FEHÉR
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
13:00
CSRC
3 - 0
Lőrinc 2000 SE
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
14:00
UTE U 15 FEHÉR
3 - 1
DKLSN `B
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
15:00
Lőrinc 2000 SE
3 - 1
BTDSE
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
2024. február 3. szombat
10:00
DKLSN `A
3 - 0
DKLSN `B
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
11:00
Palota RSC
3 - 0
UTE U 15 FEHÉR
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
12:00
DKLSN `B
3 - 2
KSE U15 sárga
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
13:00
UTE U 15 FEHÉR
3 - 1
BTDSE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
14:00
KSE U15 sárga
0 - 3
DKLSN `A
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
15:00
BTDSE
0 - 3
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. február 4. vasárnap
11:00
Lőrinc 2000 SE
3 - 2
CSRC
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
13:00
CSRC
3 - 2
KVSRC
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
15:00
KVSRC
1 - 3
Lőrinc 2000 SE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
2024. február 17. szombat
10:00
DKLSN `B
3 - 1
KSE U15 sárga
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
11:00
Palota RSC
0 - 3
DKLSN `A
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
12:00
KSE U15 sárga
0 - 3
Lőrinc 2000 SE
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
13:00
DKLSN `A
3 - 0
CSRC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
14:00
UTE U 15 FEHÉR
2 - 3
BTDSE
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
14:00
Lőrinc 2000 SE
3 - 0
DKLSN `B
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
15:00
CSRC
3 - 0
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
16:00
BTDSE
0 - 3
KVSRC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
18:00
KVSRC
3 - 0
UTE U 15 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. március 3. vasárnap
10:00
DKLSN `B
Palota RSC
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
10:00
DKLSN `A
KVSRC
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
11:00
UTE U 15 FEHÉR
KSE U15 sárga
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
12:00
Palota RSC
BTDSE
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
12:00
KVSRC
Lőrinc 2000 SE
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
13:00
KSE U15 sárga
CSRC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
14:00
BTDSE
DKLSN `B
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
14:00
Lőrinc 2000 SE
DKLSN `A
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
15:00
CSRC
UTE U 15 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. március 16. szombat
11:00
Lőrinc 2000 SE
BTDSE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
11:00
Palota RSC
KVSRC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
13:00
BTDSE
DKLSN `A
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
13:00
KVSRC
DKLSN `B
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
15:00
DKLSN `A
Lőrinc 2000 SE
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
15:00
DKLSN `B
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. március 17. vasárnap
11:00
UTE U 15 FEHÉR
KSE U15 sárga
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
KSE U15 sárga
CSRC
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
CSRC
UTE U 15 FEHÉR
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. április 6. szombat
10:00
KSE U15 sárga
DKLSN `A
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
11:00
CSRC
KVSRC
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
11:00
UTE U 15 FEHÉR
Palota RSC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
12:00
DKLSN `A
BTDSE
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
13:00
KVSRC
DKLSN `B
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
13:00
Palota RSC
Lőrinc 2000 SE
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
14:00
BTDSE
KSE U15 sárga
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
15:00
DKLSN `B
CSRC
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
15:00
Lőrinc 2000 SE
UTE U 15 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. április 20. szombat
10:00
UTE U 15 FEHÉR
DKLSN `B
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
11:00
BTDSE
KSE U15 sárga
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
11:00
DKLSN `A
Palota RSC
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
12:00
DKLSN `B
Lőrinc 2000 SE
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
13:00
KSE U15 sárga
KVSRC
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
13:00
Palota RSC
CSRC
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
14:00
Lőrinc 2000 SE
UTE U 15 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
15:00
KVSRC
BTDSE
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
15:00
CSRC
DKLSN `A
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
2024. május 4. szombat
11:00
Palota RSC
KSE U15 sárga
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
13:00
KSE U15 sárga
Lőrinc 2000 SE
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
15:00
Lőrinc 2000 SE
Palota RSC
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. május 5. vasárnap
11:00
DKLSN `B
CSRC
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
11:00
UTE U 15 FEHÉR
DKLSN `A
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
13:00
CSRC
BTDSE
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
13:00
DKLSN `A
KVSRC
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
15:00
BTDSE
DKLSN `B
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
15:00
KVSRC
UTE U 15 FEHÉR
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
FOTÓGALÉRIA
2024.02.17.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE U15 sárga - Lőrinc 2000 SE 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
2024.02.17.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - DUNAKANYAR LSN `B 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
2024.02.04.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - CSRC SPORTEGYESÜLET 3:2
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
2024.02.04.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Kistarcsai VSRC - Lőrinc 2000 SE 1:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
2024.01.14.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
CSRC SPORTEGYESÜLET - Lőrinc 2000 SE 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
2024.01.14.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - Brózik Tibor Taksonyi DSE 3:1
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
FOTÓ
Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
DUNAKANYAR LSN `A 6 6 0 18
2.
Lőrinc 2000 SE 6 5 1 14
3.
Kistarcsai VSRC 6 4 2 13
4.
CSRC SPORTEGYESÜLET 6 4 2 12
5.
Palota Röplabda Sport Club 6 3 3 9
6.
UTE U15 FEHÉR 6 2 4 7
7.
DUNAKANYAR LSN `B 6 2 4 5
8.
Brózik Tibor Taksonyi Diáksport Egyesület 6 1 5 2
9.
KSE U15 sárga 6 0 6 1
DOKUMENTUM
Középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 13. szombat
3 KVSRC
0 KSE U15 sárga
10:00
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
0 KSE U15 sárga
3 Palota RSC
12:00
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
0 Palota RSC
3 KVSRC
14:00
KISTARCSA VÁROSI SPORTCSARNOK KISTARCSA
2024. január 14. vasárnap
0 DKLSN `B
3 DKLSN `A
10:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
0 BTDSE
3 CSRC
11:00
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
3 DKLSN `A
0 UTE U 15 FEHÉR
12:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
3 CSRC
0 Lőrinc 2000 SE
13:00
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
3 UTE U 15 FEHÉR
1 DKLSN `B
14:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
3 Lőrinc 2000 SE
1 BTDSE
15:00
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
2024. február 3. szombat
3 DKLSN `A
0 DKLSN `B
10:00
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
3 Palota RSC
0 UTE U 15 FEHÉR
11:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
3 DKLSN `B
2 KSE U15 sárga
12:00
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
3 UTE U 15 FEHÉR
1 BTDSE
13:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
0 KSE U15 sárga
3 DKLSN `A
14:00
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
0 BTDSE
3 Palota RSC
15:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. február 4. vasárnap
3 Lőrinc 2000 SE
2 CSRC
11:00
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
3 CSRC
2 KVSRC
13:00
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
1 KVSRC
3 Lőrinc 2000 SE
15:00
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
2024. február 17. szombat
3 DKLSN `B
1 KSE U15 sárga
10:00
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
0 Palota RSC
3 DKLSN `A
11:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
0 KSE U15 sárga
3 Lőrinc 2000 SE
12:00
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
3 DKLSN `A
0 CSRC
13:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2 UTE U 15 FEHÉR
3 BTDSE
14:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
3 Lőrinc 2000 SE
0 DKLSN `B
14:00
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
3 CSRC
0 Palota RSC
15:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
0 BTDSE
3 KVSRC
16:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
3 KVSRC
0 UTE U 15 FEHÉR
18:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. március 3. vasárnap
DKLSN `B
Palota RSC
10:00
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
DKLSN `A
KVSRC
10:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
UTE U 15 FEHÉR
KSE U15 sárga
11:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
Palota RSC
BTDSE
12:00
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
KVSRC
Lőrinc 2000 SE
12:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
KSE U15 sárga
CSRC
13:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
BTDSE
DKLSN `B
14:00
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
Lőrinc 2000 SE
DKLSN `A
14:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
CSRC
UTE U 15 FEHÉR
15:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. március 16. szombat
Lőrinc 2000 SE
BTDSE
11:00
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
Palota RSC
KVSRC
11:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
BTDSE
DKLSN `A
13:00
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
KVSRC
DKLSN `B
13:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
DKLSN `A
Lőrinc 2000 SE
15:00
CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR ÁLTALÁNOS ISKOLA BUDAPEST
DKLSN `B
Palota RSC
15:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. március 17. vasárnap
UTE U 15 FEHÉR
KSE U15 sárga
11:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
KSE U15 sárga
CSRC
13:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
CSRC
UTE U 15 FEHÉR
15:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. április 6. szombat
KSE U15 sárga
DKLSN `A
10:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
CSRC
KVSRC
11:00
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
UTE U 15 FEHÉR
Palota RSC
11:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
DKLSN `A
BTDSE
12:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
KVSRC
DKLSN `B
13:00
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
Palota RSC
Lőrinc 2000 SE
13:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
BTDSE
KSE U15 sárga
14:00
SASHALMI KÖZÖSSÉGI TEREM BUDAPEST
DKLSN `B
CSRC
15:00
`BUDAPEST` BAPTISTA GIMN., TECHN. ÉS SPORTISK. BUDAPEST
Lőrinc 2000 SE
UTE U 15 FEHÉR
15:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
2024. április 20. szombat
UTE U 15 FEHÉR
DKLSN `B
10:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
BTDSE
KSE U15 sárga
11:00
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
DKLSN `A
Palota RSC
11:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
DKLSN `B
Lőrinc 2000 SE
12:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
KSE U15 sárga
KVSRC
13:00
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
Palota RSC
CSRC
13:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
Lőrinc 2000 SE
UTE U 15 FEHÉR
14:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
KVSRC
BTDSE
15:00
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA TAKSONY
CSRC
DKLSN `A
15:00
VÁRADY-SZABÓ MIHÁLY TORNACSARNOK LEÁNYFALU
2024. május 4. szombat
Palota RSC
KSE U15 sárga
11:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
KSE U15 sárga
Lőrinc 2000 SE
13:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
Lőrinc 2000 SE
Palota RSC
15:00
KÁROLY RÓBERT SZAKKÖZÉPISKOLA BUDAPEST
2024. május 5. vasárnap
DKLSN `B
CSRC
11:00
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
UTE U 15 FEHÉR
DKLSN `A
11:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
CSRC
BTDSE
13:00
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
DKLSN `A
KVSRC
13:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
BTDSE
DKLSN `B
15:00
SZENTENDREI REFORMÁTUS GIMNÁZIUM SZENTENDRE
KVSRC
UTE U 15 FEHÉR
15:00
UTE TÁBOR UTCAI EDZŐCSARNOK CENTERPÁLYA BUDAPEST
FOTÓGALÉRIA
2024.02.17.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
KSE U15 sárga - Lőrinc 2000 SE 0:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
2024.02.17.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - DUNAKANYAR LSN `B 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
2024.02.04.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - CSRC SPORTEGYESÜLET 3:2
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
2024.02.04.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Kistarcsai VSRC - Lőrinc 2000 SE 1:3
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
2024.01.14.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
CSRC SPORTEGYESÜLET - Lőrinc 2000 SE 3:0
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
2024.01.14.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Lőrinc 2000 SE - Brózik Tibor Taksonyi DSE 3:1
dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság Leány U15 III. osztály KELET-A középszakasz
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu