TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
Leány U15 I. osztály középszakasz
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
UTE U15 LILA 6 6 0 4 2 0 0 0 0 20 18 2 9,000 494 308 1,604
2.
VASAS SC U15 PIROS 6 6 0 4 2 0 0 0 0 20 18 2 9,000 492 320 1,538
3.
BRSE- Kék 6 5 1 2 2 1 0 0 1 14 15 7 2,143 489 439 1,114
4.
Nyíregyháza 6 3 3 1 2 0 0 2 1 11 11 11 1,000 466 472 0,987
5.
KESI Röplabda Akadémia `A` 6 3 3 2 1 0 0 3 0 10 12 10 1,200 496 470 1,055
6.
Gödöllői Röplabda Club U15 I 6 2 4 1 1 0 0 1 3 7 7 13 0,538 372 456 0,816
7.
BRSE-Fehér 6 1 5 1 0 0 1 1 3 5 6 15 0,400 398 497 0,801
8.
Dabronc 6 1 5 0 1 0 0 3 2 3 6 16 0,375 416 522 0,797
9.
Delta Röplabda SE 6 0 6 0 0 0 0 1 5 0 1 18 0,056 330 469 0,704
EXTRA PONTOK
BRSE-Fehér 1
Gödöllői RC U15 I 1
KESI-R.A. `A` 1
Nyíregyháza 2
UTE U 15 LILA 2
VASAS SC PIROS 2
DOKUMENTUM
Középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 14. vasárnap
11:00
KESI-R.A. `A`
3 - 0
BRSE-Fehér
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:00
VASAS SC PIROS
3 - 1
Dabronc
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
11:00
UTE U 15 LILA
3 - 0
Gödöllői RC U15 I
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
BRSE-Fehér
2 - 3
BRSE- Kék
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
13:00
Dabronc
3 - 1
Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
13:00
Gödöllői RC U15 I
3 - 1
Delta RSE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
BRSE- Kék
3 - 1
KESI-R.A. `A`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
15:00
Nyíregyháza
0 - 3
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
15:00
Delta RSE
0 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. február 3. szombat
11:00
Delta RSE
0 - 3
KESI-R.A. `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:00
BRSE- Kék
0 - 3
VASAS SC PIROS
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
11:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
Dabronc
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
KESI-R.A. `A`
1 - 3
Nyíregyháza
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
Gödöllői RC U15 I
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
Dabronc
0 - 3
BRSE-Fehér
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
Nyíregyháza
3 - 0
Delta RSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
15:00
Gödöllői RC U15 I
0 - 3
BRSE- Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
BRSE-Fehér
0 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2024. február 17. szombat
11:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
Dabronc
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
11:00
Delta RSE
0 - 3
UTE U 15 LILA
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
Dabronc
1 - 3
Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
13:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
Gödöllői RC U15 I
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
15:00
Nyíregyháza
1 - 3
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
15:00
Gödöllői RC U15 I
3 - 0
Delta RSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
2024. február 18. vasárnap
11:00
BRSE-Fehér
0 - 3
BRSE- Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
BRSE- Kék
3 - 1
KESI-R.A. `A`
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
KESI-R.A. `A`
3 - 1
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
2024. március 3. vasárnap
11:00
BRSE-Fehér
Gödöllői RC U15 I
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
11:00
Delta RSE
Dabronc
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:00
KESI-R.A. `A`
VASAS SC PIROS
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME
6000 KECSKEMÉT NYÍRI ÚT 11.
13:00
Gödöllői RC U15 I
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
Dabronc
BRSE- Kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
VASAS SC PIROS
UTE U 15 LILA
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME
6000 KECSKEMÉT NYÍRI ÚT 11.
15:00
Nyíregyháza
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
BRSE- Kék
Delta RSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
15:00
UTE U 15 LILA
KESI-R.A. `A`
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME
6000 KECSKEMÉT NYÍRI ÚT 11.
2024. március 16. szombat
11:00
Nyíregyháza
UTE U 15 LILA
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
13:00
UTE U 15 LILA
BRSE- Kék
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
15:00
BRSE- Kék
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
2024. március 17. vasárnap
11:00
BRSE-Fehér
Delta RSE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
11:00
Dabronc
Gödöllői RC U15 I
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5
13:00
Delta RSE
VASAS SC PIROS
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
Gödöllői RC U15 I
KESI-R.A. `A`
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5
15:00
VASAS SC PIROS
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
KESI-R.A. `A`
Dabronc
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5
2024. április 6. szombat
11:00
UTE U 15 LILA
Dabronc
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
11:00
VASAS SC PIROS
Gödöllői RC U15 I
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
11:00
Nyíregyháza
Delta RSE
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
13:00
Dabronc
BRSE-Fehér
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
Gödöllői RC U15 I
BRSE- Kék
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
13:00
Delta RSE
KESI-R.A. `A`
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
15:00
BRSE-Fehér
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
BRSE- Kék
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
15:00
KESI-R.A. `A`
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 NYÍREGYHÁZA VIRÁG UTCA 65
2024. április 20. szombat
11:00
VASAS SC PIROS
Delta RSE
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
11:00
Dabronc
Gödöllői RC U15 I
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5
11:00
BRSE- Kék
UTE U 15 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
13:00
Delta RSE
BRSE-Fehér
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
13:00
Gödöllői RC U15 I
KESI-R.A. `A`
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5
13:00
UTE U 15 LILA
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
15:00
BRSE-Fehér
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
15:00
KESI-R.A. `A`
Dabronc
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK
8330 SÜMEG ÁRPÁD UTCA 5
15:00
Nyíregyháza
BRSE- Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA
5600 BÉKÉSCSABA DOBOZI ÚT 1.
2024. május 5. vasárnap
11:00
Gödöllői RC U15 I
Nyíregyháza
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
11:00
Delta RSE
Dabronc
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
11:00
UTE U 15 LILA
VASAS SC PIROS
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
13:00
Nyíregyháza
BRSE-Fehér
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
13:00
Dabronc
BRSE- Kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
13:00
VASAS SC PIROS
KESI-R.A. `A`
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
15:00
BRSE-Fehér
Gödöllői RC U15 I
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
2100 GÖDÖLLŐ PETŐFI SÁNDOR UTCA 12
15:00
BRSE- Kék
Delta RSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL)
2030 ÉRD ERZSÉBET UTCA 24
15:00
KESI-R.A. `A`
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
Leány U15 I. osztály középszakasz
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
UTE U15 LILA 6 6 0 4 2 0 0 0 0 20 18 2 9,000 494 308 1,604
2.
VASAS SC U15 PIROS 6 6 0 4 2 0 0 0 0 20 18 2 9,000 492 320 1,538
3.
BRSE- Kék 6 5 1 2 2 1 0 0 1 14 15 7 2,143 489 439 1,114
4.
Nyíregyháza 6 3 3 1 2 0 0 2 1 11 11 11 1,000 466 472 0,987
5.
KESI Röplabda Akadémia `A` 6 3 3 2 1 0 0 3 0 10 12 10 1,200 496 470 1,055
6.
Gödöllői Röplabda Club U15 I 6 2 4 1 1 0 0 1 3 7 7 13 0,538 372 456 0,816
7.
BRSE-Fehér 6 1 5 1 0 0 1 1 3 5 6 15 0,400 398 497 0,801
8.
Dabronc 6 1 5 0 1 0 0 3 2 3 6 16 0,375 416 522 0,797
9.
Delta Röplabda SE 6 0 6 0 0 0 0 1 5 0 1 18 0,056 330 469 0,704
EXTRA PONTOK
BRSE-Fehér 1
Gödöllői RC U15 I 1
KESI-R.A. `A` 1
Nyíregyháza 2
UTE U 15 LILA 2
VASAS SC PIROS 2
DOKUMENTUM
Középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 14. vasárnap
11:00
KESI-R.A. `A`
3 - 0
BRSE-Fehér
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
11:00
VASAS SC PIROS
3 - 1
Dabronc
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
11:00
UTE U 15 LILA
3 - 0
Gödöllői RC U15 I
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
BRSE-Fehér
2 - 3
BRSE- Kék
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
13:00
Dabronc
3 - 1
Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
13:00
Gödöllői RC U15 I
3 - 1
Delta RSE
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
BRSE- Kék
3 - 1
KESI-R.A. `A`
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
15:00
Nyíregyháza
0 - 3
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
15:00
Delta RSE
0 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. február 3. szombat
11:00
Delta RSE
0 - 3
KESI-R.A. `A`
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
11:00
BRSE- Kék
0 - 3
VASAS SC PIROS
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
11:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
Dabronc
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
KESI-R.A. `A`
1 - 3
Nyíregyháza
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
13:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
Gödöllői RC U15 I
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
Dabronc
0 - 3
BRSE-Fehér
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
Nyíregyháza
3 - 0
Delta RSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
15:00
Gödöllői RC U15 I
0 - 3
BRSE- Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
BRSE-Fehér
0 - 3
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. február 17. szombat
11:00
VASAS SC PIROS
3 - 0
Dabronc
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
11:00
Delta RSE
0 - 3
UTE U 15 LILA
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
13:00
Dabronc
1 - 3
Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
13:00
UTE U 15 LILA
3 - 1
Gödöllői RC U15 I
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
15:00
Nyíregyháza
1 - 3
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
15:00
Gödöllői RC U15 I
3 - 0
Delta RSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2024. február 18. vasárnap
11:00
BRSE-Fehér
0 - 3
BRSE- Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
BRSE- Kék
3 - 1
KESI-R.A. `A`
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
KESI-R.A. `A`
3 - 1
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. március 3. vasárnap
11:00
BRSE-Fehér
Gödöllői RC U15 I
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
11:00
Delta RSE
Dabronc
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
11:00
KESI-R.A. `A`
VASAS SC PIROS
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
13:00
Gödöllői RC U15 I
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
Dabronc
BRSE- Kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
13:00
VASAS SC PIROS
UTE U 15 LILA
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
15:00
Nyíregyháza
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
BRSE- Kék
Delta RSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
15:00
UTE U 15 LILA
KESI-R.A. `A`
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
2024. március 16. szombat
11:00
Nyíregyháza
UTE U 15 LILA
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
13:00
UTE U 15 LILA
BRSE- Kék
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
15:00
BRSE- Kék
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2024. március 17. vasárnap
11:00
BRSE-Fehér
Delta RSE
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
11:00
Dabronc
Gödöllői RC U15 I
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK SÜMEG
13:00
Delta RSE
VASAS SC PIROS
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
Gödöllői RC U15 I
KESI-R.A. `A`
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK SÜMEG
15:00
VASAS SC PIROS
BRSE-Fehér
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
KESI-R.A. `A`
Dabronc
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK SÜMEG
2024. április 6. szombat
11:00
UTE U 15 LILA
Dabronc
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
11:00
VASAS SC PIROS
Gödöllői RC U15 I
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
11:00
Nyíregyháza
Delta RSE
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
13:00
Dabronc
BRSE-Fehér
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
Gödöllői RC U15 I
BRSE- Kék
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
13:00
Delta RSE
KESI-R.A. `A`
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
15:00
BRSE-Fehér
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
BRSE- Kék
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
15:00
KESI-R.A. `A`
Nyíregyháza
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2024. április 20. szombat
11:00
VASAS SC PIROS
Delta RSE
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
11:00
Dabronc
Gödöllői RC U15 I
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK SÜMEG
11:00
BRSE- Kék
UTE U 15 LILA
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
13:00
Delta RSE
BRSE-Fehér
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
13:00
Gödöllői RC U15 I
KESI-R.A. `A`
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK SÜMEG
13:00
UTE U 15 LILA
Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
15:00
BRSE-Fehér
VASAS SC PIROS
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
15:00
KESI-R.A. `A`
Dabronc
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK SÜMEG
15:00
Nyíregyháza
BRSE- Kék
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. május 5. vasárnap
11:00
Gödöllői RC U15 I
Nyíregyháza
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
11:00
Delta RSE
Dabronc
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
11:00
UTE U 15 LILA
VASAS SC PIROS
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
13:00
Nyíregyháza
BRSE-Fehér
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
13:00
Dabronc
BRSE- Kék
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
13:00
VASAS SC PIROS
KESI-R.A. `A`
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
15:00
BRSE-Fehér
Gödöllői RC U15 I
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
15:00
BRSE- Kék
Delta RSE
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
15:00
KESI-R.A. `A`
UTE U 15 LILA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Leány U15 I. osztály középszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
UTE U15 LILA 6 6 0 20
2.
VASAS SC U15 PIROS 6 6 0 20
3.
BRSE- Kék 6 5 1 14
4.
Nyíregyháza 6 3 3 11
5.
KESI Röplabda Akadémia `A` 6 3 3 10
6.
Gödöllői Röplabda Club U15 I 6 2 4 7
7.
BRSE-Fehér 6 1 5 5
8.
Dabronc 6 1 5 3
9.
Delta Röplabda SE 6 0 6 0
EXTRA PONTOK
BRSE-Fehér 1
Gödöllői RC U15 I 1
KESI-R.A. `A` 1
Nyíregyháza 2
UTE U 15 LILA 2
VASAS SC PIROS 2
DOKUMENTUM
Középszakasz lebonyolítás 2024.02.05.
MŰSOR, EREDMÉNY
2024. január 14. vasárnap
3 KESI-R.A. `A`
0 BRSE-Fehér
11:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
3 VASAS SC PIROS
1 Dabronc
11:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 15 LILA
0 Gödöllői RC U15 I
11:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2 BRSE-Fehér
3 BRSE- Kék
13:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
3 Dabronc
1 Nyíregyháza
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 Gödöllői RC U15 I
1 Delta RSE
13:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 BRSE- Kék
1 KESI-R.A. `A`
15:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
0 Nyíregyháza
3 VASAS SC PIROS
15:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
0 Delta RSE
3 UTE U 15 LILA
15:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. február 3. szombat
0 Delta RSE
3 KESI-R.A. `A`
11:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
0 BRSE- Kék
3 VASAS SC PIROS
11:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 UTE U 15 LILA
1 Dabronc
11:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
1 KESI-R.A. `A`
3 Nyíregyháza
13:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
3 VASAS SC PIROS
0 Gödöllői RC U15 I
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
0 Dabronc
3 BRSE-Fehér
13:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 Nyíregyháza
0 Delta RSE
15:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
0 Gödöllői RC U15 I
3 BRSE- Kék
15:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
0 BRSE-Fehér
3 UTE U 15 LILA
15:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2024. február 17. szombat
3 VASAS SC PIROS
0 Dabronc
11:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
0 Delta RSE
3 UTE U 15 LILA
11:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
1 Dabronc
3 Nyíregyháza
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 UTE U 15 LILA
1 Gödöllői RC U15 I
13:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
1 Nyíregyháza
3 VASAS SC PIROS
15:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
3 Gödöllői RC U15 I
0 Delta RSE
15:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
2024. február 18. vasárnap
0 BRSE-Fehér
3 BRSE- Kék
11:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 BRSE- Kék
1 KESI-R.A. `A`
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
3 KESI-R.A. `A`
1 BRSE-Fehér
15:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. március 3. vasárnap
BRSE-Fehér
Gödöllői RC U15 I
11:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
Delta RSE
Dabronc
11:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
KESI-R.A. `A`
VASAS SC PIROS
11:00
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
Gödöllői RC U15 I
Nyíregyháza
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
Dabronc
BRSE- Kék
13:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
VASAS SC PIROS
UTE U 15 LILA
13:00
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
Nyíregyháza
BRSE-Fehér
15:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
BRSE- Kék
Delta RSE
15:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
UTE U 15 LILA
KESI-R.A. `A`
15:00
BÁNYAI JÚLIA GIMNÁZIUM TORNATERME KECSKEMÉT
2024. március 16. szombat
Nyíregyháza
UTE U 15 LILA
11:00
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
UTE U 15 LILA
BRSE- Kék
13:00
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
BRSE- Kék
Nyíregyháza
15:00
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2024. március 17. vasárnap
BRSE-Fehér
Delta RSE
11:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
Dabronc
Gödöllői RC U15 I
11:00
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK SÜMEG
Delta RSE
VASAS SC PIROS
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
Gödöllői RC U15 I
KESI-R.A. `A`
13:00
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK SÜMEG
VASAS SC PIROS
BRSE-Fehér
15:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
KESI-R.A. `A`
Dabronc
15:00
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK SÜMEG
2024. április 6. szombat
UTE U 15 LILA
Dabronc
11:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
VASAS SC PIROS
Gödöllői RC U15 I
11:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
Nyíregyháza
Delta RSE
11:00
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
Dabronc
BRSE-Fehér
13:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Gödöllői RC U15 I
BRSE- Kék
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
Delta RSE
KESI-R.A. `A`
13:00
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
BRSE-Fehér
UTE U 15 LILA
15:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
BRSE- Kék
VASAS SC PIROS
15:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
KESI-R.A. `A`
Nyíregyháza
15:00
MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA NYÍREGYHÁZA
2024. április 20. szombat
VASAS SC PIROS
Delta RSE
11:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
Dabronc
Gödöllői RC U15 I
11:00
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK SÜMEG
BRSE- Kék
UTE U 15 LILA
11:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
Delta RSE
BRSE-Fehér
13:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
Gödöllői RC U15 I
KESI-R.A. `A`
13:00
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK SÜMEG
UTE U 15 LILA
Nyíregyháza
13:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
BRSE-Fehér
VASAS SC PIROS
15:00
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
KESI-R.A. `A`
Dabronc
15:00
TATÁR MIHÁLY TORNACSARNOK SÜMEG
Nyíregyháza
BRSE- Kék
15:00
BÉKÉSCSABAI RÖPLABDA AKADÉMIA MOLCSÁNYI RITA PÁLYA BÉKÉSCSABA
2024. május 5. vasárnap
Gödöllői RC U15 I
Nyíregyháza
11:00
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
Delta RSE
Dabronc
11:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
UTE U 15 LILA
VASAS SC PIROS
11:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Nyíregyháza
BRSE-Fehér
13:00
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
Dabronc
BRSE- Kék
13:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
VASAS SC PIROS
KESI-R.A. `A`
13:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
BRSE-Fehér
Gödöllői RC U15 I
15:00
TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM GÖDÖLLŐ
BRSE- Kék
Delta RSE
15:00
BÓLYAI JÁNOS ÁLT. ISK. (BEJÁRAT AZ EMÍLIA UTCÁRÓL) ÉRD
KESI-R.A. `A`
UTE U 15 LILA
15:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu