TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Fotó
Dokumentum Nyilatkozat TV
Női NB I Liga
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
DVTK 6 5 1 3 2 0 0 1 0 15 16 5 3,200 498 406 1,227
2.
VEHIR-VESC 6 5 1 3 2 0 0 0 1 15 15 5 3,000 476 392 1,214
3.
TFSE 6 4 2 1 3 0 1 1 0 13 15 9 1,667 562 500 1,124
4.
Vasas SC 6 4 2 4 0 0 0 1 1 12 13 6 2,167 447 370 1,208
5.
Békéscsabai Röplabda SE 6 4 2 1 2 1 0 0 2 11 12 10 1,200 481 433 1,111
6.
Budaörsi DSE-EMERICUS 6 3 3 3 0 0 2 0 1 11 13 9 1,444 477 454 1,051
7.
UTE U21 6 3 3 2 1 0 0 2 1 9 11 10 1,100 482 453 1,064
8.
BVSC-Zugló 6 3 3 2 0 1 0 3 0 8 12 11 1,091 493 502 0,982
9.
GÖDÖLLŐI RC 6 2 4 0 2 0 0 1 3 6 7 14 0,500 460 482 0,954
10.
Szent Benedek RA 6 2 4 1 0 1 0 1 3 5 7 14 0,500 422 487 0,867
11.
DSZC-Eötvös DSE 6 1 5 1 0 0 0 2 3 3 5 15 0,333 312 488 0,639
12.
JászberényVolleyballTeam 6 0 6 0 0 0 0 0 6 0 0 18 0,000 310 453 0,684
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 15. szombat
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
2 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
19:00
zárt kapu
DVTK
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
DVTK ARÉNA
3533 MISKOLC SPORTLIGET UTCA 5.
2022. október 16. vasárnap
17:00
Vasas SC
3 - 0
VEHIR-VESC
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 1
Szent Benedek RA
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
UTE U21
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
18:00
BVSC-Zugló
1 - 3
TFSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2022. október 29. szombat
14:30
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
18:00
BVSC-Zugló
1 - 3
DVTK
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
19:00
Vasas SC
3 - 0
Budaörsi DSE-EMERICUS
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2022. október 30. vasárnap
16:00
Szent Benedek RA
3 - 2
TFSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
18:00
DSZC-Eötvös DSE
1 - 3
UTE U21
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
2022. november 3. csütörtök
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
Szent Benedek RA
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
2022. november 5. szombat
14:30
UTE U21
1 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
16:00
TFSE
3 - 1
GÖDÖLLŐI RC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
19:00
zárt kapu
DVTK
3 - 1
Vasas SC
DVTK ARÉNA
3533 MISKOLC SPORTLIGET UTCA 5.
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. november 6. vasárnap
16:00
VEHIR-VESC
3 - 1
BVSC-Zugló
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
2022. november 19. szombat
14:30
UTE U21
3 - 0
Vasas SC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
Szent Benedek RA
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
TFSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
19:00
DVTK
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
DVTK ARÉNA
3533 MISKOLC SPORTLIGET UTCA 5.
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
2 - 3
BVSC-Zugló
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. november 20. vasárnap
18:30
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 1
DSZC-Eötvös DSE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
2022. november 23. szerda
17:30
Szent Benedek RA
0 - 3
DVTK
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2022. november 25. péntek
16:00
Vasas SC
3 - 0
Békéscsabai Röplabda SE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2022. november 26. szombat
15:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
18:00
DSZC-Eötvös DSE
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
UTE U21
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
19:00
TFSE
1 - 3
VEHIR-VESC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2022. december 2. péntek
19:00
DSZC-Eötvös DSE
0 - 3
Vasas SC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
2022. december 3. szombat
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
VEHIR-VESC
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
18:00
UTE U21
1 - 3
GÖDÖLLŐI RC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
19:00
DVTK
1 - 3
TFSE
DVTK ARÉNA
3533 MISKOLC SPORTLIGET UTCA 5.
2022. december 4. vasárnap
16:00
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
BVSC-Zugló
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
16:00
Szent Benedek RA
0 - 3
Budaörsi DSE-EMERICUS
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2022. december 10. szombat
16:00
VEHIR-VESC
DVTK
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
20:00
BVSC-Zugló
DSZC-Eötvös DSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2022. december 11. vasárnap
16:00
Szent Benedek RA
UTE U21
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
16:00
TFSE
Budaörsi DSE-EMERICUS
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
17:00
Békéscsabai Röplabda SE
GÖDÖLLŐI RC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
18:30
Vasas SC
JászberényVolleyballTeam
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
2022. december 17. szombat
18:00
DSZC-Eötvös DSE
GÖDÖLLŐI RC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
VEHIR-VESC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. december 18. vasárnap
14:00
Békéscsabai Röplabda SE
Szent Benedek RA
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
17:00
JászberényVolleyballTeam
DVTK
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
17:00
Vasas SC
BVSC-Zugló
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
18:00
UTE U21
TFSE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. január 7. szombat
16:00
Szent Benedek RA
DSZC-Eötvös DSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
16:00
VEHIR-VESC
UTE U21
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
16:00
Békéscsabai Röplabda SE
TFSE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
17:00
GÖDÖLLŐI RC
Vasas SC
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
BVSC-Zugló
JászberényVolleyballTeam
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
19:00
DVTK
Budaörsi DSE-EMERICUS
DVTK ARÉNA
3533 MISKOLC SPORTLIGET UTCA 5.
2023. január 11. szerda
19:00
Szent Benedek RA
VEHIR-VESC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2023. január 14. szombat
16:00
TFSE
JászberényVolleyballTeam
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
17:00
GÖDÖLLŐI RC
DVTK
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
BVSC-Zugló
Budaörsi DSE-EMERICUS
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
18:00
DSZC-Eötvös DSE
Békéscsabai Röplabda SE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
19:00
Vasas SC
UTE U21
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2023. január 20. péntek
19:00
Szent Benedek RA
JászberényVolleyballTeam
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2023. január 21. szombat
15:00
Békéscsabai Röplabda SE
UTE U21
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
17:00
GÖDÖLLŐI RC
TFSE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
BVSC-Zugló
VEHIR-VESC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
18:00
DSZC-Eötvös DSE
Budaörsi DSE-EMERICUS
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
19:00
Vasas SC
DVTK
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2023. február 4. szombat
16:00
VEHIR-VESC
DSZC-Eötvös DSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
GÖDÖLLŐI RC
JászberényVolleyballTeam
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
19:00
Vasas SC
TFSE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2023. február 5. vasárnap
18:00
Szent Benedek RA
BVSC-Zugló
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
19:00
DVTK
Békéscsabai Röplabda SE
DVTK ARÉNA
3533 MISKOLC SPORTLIGET UTCA 5.
20:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
UTE U21
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2023. február 11. szombat
17:00
GÖDÖLLŐI RC
BVSC-Zugló
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
2023. február 12. vasárnap
16:00
Békéscsabai Röplabda SE
VEHIR-VESC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
17:00
JászberényVolleyballTeam
Budaörsi DSE-EMERICUS
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
17:00
Vasas SC
Szent Benedek RA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
18:00
UTE U21
DVTK
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
18:00
DSZC-Eötvös DSE
TFSE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
2023. február 18. szombat
14:30
UTE U21
BVSC-Zugló
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
16:00
VEHIR-VESC
TFSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
GÖDÖLLŐI RC
Budaörsi DSE-EMERICUS
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
17:00
JászberényVolleyballTeam
DSZC-Eötvös DSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
19:00
DVTK
Szent Benedek RA
DVTK ARÉNA
3533 MISKOLC SPORTLIGET UTCA 5.
2023. február 19. vasárnap
14:00
Békéscsabai Röplabda SE
Vasas SC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
2023. február 22. szerda
19:00
Szent Benedek RA
GÖDÖLLŐI RC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2023. február 25. szombat
16:00
VEHIR-VESC
Vasas SC
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
16:00
TFSE
BVSC-Zugló
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2023. február 26. vasárnap
14:00
Békéscsabai Röplabda SE
Budaörsi DSE-EMERICUS
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
17:00
JászberényVolleyballTeam
UTE U21
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
18:00
DSZC-Eötvös DSE
DVTK
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
2023. március 4. szombat
16:00
TFSE
Szent Benedek RA
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
17:00
GÖDÖLLŐI RC
VEHIR-VESC
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
17:00
JászberényVolleyballTeam
Békéscsabai Röplabda SE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
18:00
UTE U21
DSZC-Eötvös DSE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
Vasas SC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
19:00
DVTK
BVSC-Zugló
DVTK ARÉNA
3533 MISKOLC SPORTLIGET UTCA 5.
2023. március 18. szombat
16:00
VEHIR-VESC
JászberényVolleyballTeam
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
16:00
TFSE
DVTK
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
17:00
GÖDÖLLŐI RC
UTE U21
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
BVSC-Zugló
Békéscsabai Röplabda SE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
Szent Benedek RA
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2023. március 19. vasárnap
17:00
Vasas SC
DSZC-Eötvös DSE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2023. március 25. szombat
14:30
UTE U21
Szent Benedek RA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
17:00
GÖDÖLLŐI RC
Békéscsabai Röplabda SE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
17:00
JászberényVolleyballTeam
Vasas SC
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
18:00
DSZC-Eötvös DSE
BVSC-Zugló
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
TFSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
19:00
DVTK
VEHIR-VESC
DVTK ARÉNA
3533 MISKOLC SPORTLIGET UTCA 5.
2023. április 1. szombat
16:00
VEHIR-VESC
Budaörsi DSE-EMERICUS
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
16:00
TFSE
UTE U21
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
16:00
Szent Benedek RA
Békéscsabai Röplabda SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
17:00
GÖDÖLLŐI RC
DSZC-Eötvös DSE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
BVSC-Zugló
Vasas SC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
19:00
DVTK
JászberényVolleyballTeam
DVTK ARÉNA
3533 MISKOLC SPORTLIGET UTCA 5.
2023. április 8. szombat
16:00
TFSE
Békéscsabai Röplabda SE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
17:00
JászberényVolleyballTeam
BVSC-Zugló
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
DVTK
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2023. április 9. vasárnap
17:00
Vasas SC
GÖDÖLLŐI RC
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
18:00
DSZC-Eötvös DSE
Szent Benedek RA
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
18:00
UTE U21
VEHIR-VESC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. április 15. szombat
18:00
BVSC-Zugló
GÖDÖLLŐI RC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2023. április 16. vasárnap
16:00
VEHIR-VESC
Békéscsabai Röplabda SE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
16:00
TFSE
DSZC-Eötvös DSE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
16:00
Szent Benedek RA
Vasas SC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
19:00
DVTK
UTE U21
DVTK ARÉNA
3533 MISKOLC SPORTLIGET UTCA 5.
20:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
JászberényVolleyballTeam
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2023. április 22. szombat
16:00
TFSE
Vasas SC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
17:00
JászberényVolleyballTeam
GÖDÖLLŐI RC
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
18:00
BVSC-Zugló
Szent Benedek RA
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2023. április 23. vasárnap
16:00
Békéscsabai Röplabda SE
DVTK
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
18:00
DSZC-Eötvös DSE
VEHIR-VESC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
18:00
UTE U21
Budaörsi DSE-EMERICUS
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
HÍREK
2022.12.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vendég győzelmek
Szoros eredményű szettekkel győzött a Budaörs és a BVSC Zugló vendégként.
2022.12.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Tovább őrzi veretlenségét a Vasas Óbuda
Könnyedén nyert a Swietelsky-Békéscsaba is a MÁV Előre SC-ST. Solar vendégeként.
2022.12.02.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
UTE-siker Kaposváron, a Fatum elleni is nyert az MTK
Két mérkőzést játszottak le pénteken a női Extraligában.
2022.11.26.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Már az MTK sem nyeretlen, sima kaposvári siker Fehérváron
Kér mérkőzést játszottak le szombaton, a női Extraligában.
2022.11.25.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Döntő szettben harcolta ki a Vasas győzelmet a rangadón
Pénteken este játszotta le a női Extraliga alapszakaszának rangadóját a Vasas Óbuda és a Swietelsky-Békéscsaba.
2022.11.24.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: edzőváltás után legyőzte a Fatum a Szent Benedeket
A női Extraliga 6. fordulójának nyitómérkőzésén a Fatum-Nyíregyháza a legutóbbi bronzérmes Szent Benedek Röplabda Akadémiát fogadta.
2022.11.20.
Versenyek - teremröplabda / NB I férfi bajnokság
Férfi Extraliga: az ötszettes meccsek napja
Két mérkőzést játszottak le vasárnap a férfi Extraligában, s mindkét találkozón csak az ötödik játszmában dőlt el a győzelem.
2022.11.19.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: először vesztett játszmát a Békéscsaba
Három mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában.
2022.11.05.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: idegenben nyert a Vasas és a Békéscsaba
Két mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában.
2022.11.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: még az ág is húzza a Fatumot
Két mérkőzést játszottak le pénteken a női Extraligában.
2022.10.30.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
A ravasz Horváth-trükk egy szettet ért Nyíregyházán
Egy Extraliga és két NB I-es mérkőzést játszottak le a női bajnokságban.
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Továbbra is hibátlan a Vasas Óbuda és a Swietelsky-Békéscsaba
A játéknap utolsó mérkőzésén megszerezte első győzelmét az Extraligában a MÁV Előre SC-St.Solar együttese.
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: három fiókcsapat is győzelemmel kezdett
A hétvégén elrajtolt a női NB I-es bajnokság, amelynek létszáma négy Extraligás klub utánpótláscsapatával kibővítve.
FOTÓGALÉRIA
2022.12.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE - BVSC-Zugló 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.12.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - Budaörsi DSE-EMERICUS 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.12.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DVTK - TFSE 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.26.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-Zugló - UTE U21 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.25.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - Békéscsabai Röplabda SE 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.20.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE - DSZC-Eötvös DSE 3:1
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.19.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - Szent Benedek RA 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.19.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DVTK - GÖDÖLLŐI RC 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.06.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - BVSC-Zugló 3:1
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.05.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DVTK - Vasas SC 3:1
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.05.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
UTE U21 - Békéscsabai Röplabda SE 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.30.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DSZC-Eötvös DSE - UTE U21 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.30.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - TFSE 3:2
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE-JászberényVolleyballTeam
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - GÖDÖLLŐI RC 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-Zugló - DVTK 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-Zugló - TFSE 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - VEHIR-VESC 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-Zugló - TFSE 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
UTE U21 - JászberényVolleyballTeam 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.15.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
DVTK - DSZC-Eötvös DSE 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
Női NB I Liga
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
DVTK 6 5 1 3 2 0 0 1 0 15 16 5 3,200 498 406 1,227
2.
VEHIR-VESC 6 5 1 3 2 0 0 0 1 15 15 5 3,000 476 392 1,214
3.
TFSE 6 4 2 1 3 0 1 1 0 13 15 9 1,667 562 500 1,124
4.
Vasas SC 6 4 2 4 0 0 0 1 1 12 13 6 2,167 447 370 1,208
5.
Békéscsabai Röplabda SE 6 4 2 1 2 1 0 0 2 11 12 10 1,200 481 433 1,111
6.
Budaörsi DSE-EMERICUS 6 3 3 3 0 0 2 0 1 11 13 9 1,444 477 454 1,051
7.
UTE U21 6 3 3 2 1 0 0 2 1 9 11 10 1,100 482 453 1,064
8.
BVSC-Zugló 6 3 3 2 0 1 0 3 0 8 12 11 1,091 493 502 0,982
9.
GÖDÖLLŐI RC 6 2 4 0 2 0 0 1 3 6 7 14 0,500 460 482 0,954
10.
Szent Benedek RA 6 2 4 1 0 1 0 1 3 5 7 14 0,500 422 487 0,867
11.
DSZC-Eötvös DSE 6 1 5 1 0 0 0 2 3 3 5 15 0,333 312 488 0,639
12.
JászberényVolleyballTeam 6 0 6 0 0 0 0 0 6 0 0 18 0,000 310 453 0,684
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 15. szombat
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
2 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
19:00
zárt
DVTK
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
DVTK ARÉNA MISKOLC
2022. október 16. vasárnap
17:00
Vasas SC
3 - 0
VEHIR-VESC
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 1
Szent Benedek RA
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:00
UTE U21
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
18:00
BVSC-Zugló
1 - 3
TFSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. október 29. szombat
14:30
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
18:00
BVSC-Zugló
1 - 3
DVTK
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
19:00
Vasas SC
3 - 0
Budaörsi DSE-EMERICUS
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2022. október 30. vasárnap
16:00
Szent Benedek RA
3 - 2
TFSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
18:00
DSZC-Eötvös DSE
1 - 3
UTE U21
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
2022. november 3. csütörtök
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
Szent Benedek RA
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
2022. november 5. szombat
14:30
UTE U21
1 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
16:00
TFSE
3 - 1
GÖDÖLLŐI RC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
19:00
zárt
DVTK
3 - 1
Vasas SC
DVTK ARÉNA MISKOLC
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. november 6. vasárnap
16:00
VEHIR-VESC
3 - 1
BVSC-Zugló
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
2022. november 19. szombat
14:30
UTE U21
3 - 0
Vasas SC
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
Szent Benedek RA
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
TFSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
19:00
DVTK
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
DVTK ARÉNA MISKOLC
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
2 - 3
BVSC-Zugló
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. november 20. vasárnap
18:30
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 1
DSZC-Eötvös DSE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
2022. november 23. szerda
17:30
Szent Benedek RA
0 - 3
DVTK
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. november 25. péntek
16:00
Vasas SC
3 - 0
Békéscsabai Röplabda SE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2022. november 26. szombat
15:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
18:00
DSZC-Eötvös DSE
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
UTE U21
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
19:00
TFSE
1 - 3
VEHIR-VESC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
2022. december 2. péntek
19:00
DSZC-Eötvös DSE
0 - 3
Vasas SC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
2022. december 3. szombat
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
VEHIR-VESC
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
18:00
UTE U21
1 - 3
GÖDÖLLŐI RC
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
19:00
DVTK
1 - 3
TFSE
DVTK ARÉNA MISKOLC
2022. december 4. vasárnap
16:00
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
BVSC-Zugló
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
16:00
Szent Benedek RA
0 - 3
Budaörsi DSE-EMERICUS
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2022. december 10. szombat
16:00
VEHIR-VESC
DVTK
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
20:00
BVSC-Zugló
DSZC-Eötvös DSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. december 11. vasárnap
16:00
Szent Benedek RA
UTE U21
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
16:00
TFSE
Budaörsi DSE-EMERICUS
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
17:00
Békéscsabai Röplabda SE
GÖDÖLLŐI RC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
18:30
Vasas SC
JászberényVolleyballTeam
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
2022. december 17. szombat
18:00
DSZC-Eötvös DSE
GÖDÖLLŐI RC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
VEHIR-VESC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. december 18. vasárnap
14:00
Békéscsabai Röplabda SE
Szent Benedek RA
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
17:00
JászberényVolleyballTeam
DVTK
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
17:00
Vasas SC
BVSC-Zugló
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK BUDAPEST
18:00
UTE U21
TFSE
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2023. január 7. szombat
16:00
Szent Benedek RA
DSZC-Eötvös DSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
16:00
VEHIR-VESC
UTE U21
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
16:00
Békéscsabai Röplabda SE
TFSE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
17:00
GÖDÖLLŐI RC
Vasas SC
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:00
BVSC-Zugló
JászberényVolleyballTeam
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
19:00
DVTK
Budaörsi DSE-EMERICUS
DVTK ARÉNA MISKOLC
2023. január 11. szerda
19:00
Szent Benedek RA
VEHIR-VESC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2023. január 14. szombat
16:00
TFSE
JászberényVolleyballTeam
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM BUDAPEST
17:00
GÖDÖLLŐI RC
DVTK
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:00
BVSC-Zugló
Budaörsi DSE-EMERICUS
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
18:00
DSZC-Eötvös DSE
Békéscsabai Röplabda SE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
19:00
Vasas SC
UTE U21
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2023. január 20. péntek
19:00
Szent Benedek RA
JászberényVolleyballTeam
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
2023. január 21. szombat
15:00
Békéscsabai Röplabda SE
UTE U21
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
17:00
GÖDÖLLŐI RC
TFSE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:00
BVSC-Zugló
VEHIR-VESC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
18:00
DSZC-Eötvös DSE
Budaörsi DSE-EMERICUS
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
19:00
Vasas SC
DVTK
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2023. február 4. szombat
16:00
VEHIR-VESC
DSZC-Eötvös DSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
17:00
GÖDÖLLŐI RC
JászberényVolleyballTeam
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
19:00
Vasas SC
TFSE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2023. február 5. vasárnap
18:00
Szent Benedek RA
BVSC-Zugló
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
19:00
DVTK
Békéscsabai Röplabda SE
DVTK ARÉNA MISKOLC
20:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
UTE U21
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2023. február 11. szombat
17:00
GÖDÖLLŐI RC
BVSC-Zugló
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
2023. február 12. vasárnap
16:00
Békéscsabai Röplabda SE
VEHIR-VESC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
17:00
JászberényVolleyballTeam
Budaörsi DSE-EMERICUS
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
17:00
Vasas SC
Szent Benedek RA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
18:00
UTE U21
DVTK
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
18:00
DSZC-Eötvös DSE
TFSE
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
2023. február 18. szombat
14:30
UTE U21
BVSC-Zugló
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
16:00
VEHIR-VESC
TFSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
17:00
GÖDÖLLŐI RC