TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
Női NB I Liga
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
DVTK 22 19 3 9 9 1 1 2 0 57 61 20 3,050 1922 1594 1,206
2.
TFSE 22 19 3 8 8 3 1 2 0 55 61 23 2,652 1977 1635 1,209
3.
Vasas SC 22 18 4 13 3 2 0 1 3 52 55 19 2,895 1753 1389 1,262
4.
VEHIR-VESC 22 17 5 13 2 2 2 2 1 51 57 21 2,714 1829 1515 1,207
5.
GÖDÖLLŐI RC 22 13 9 7 5 1 2 4 3 40 47 34 1,382 1777 1659 1,071
6.
BVSC-Zugló 22 11 11 7 2 2 2 6 3 33 43 39 1,103 1733 1729 1,002
7.
Budaörsi DSE-EMERICUS 22 10 12 6 2 2 4 2 6 32 40 42 0,952 1748 1768 0,989
8.
Békéscsabai Röplabda SE 22 10 12 4 4 2 1 4 7 29 36 44 0,818 1671 1697 0,985
9.
UTE U21 22 6 16 3 2 1 4 8 4 21 34 52 0,654 1833 1930 0,950
10.
Szent Benedek RA 22 6 16 2 2 2 0 4 12 16 22 54 0,407 1485 1734 0,856
11.
DSZC-Eötvös DSE 22 2 20 1 1 0 0 4 16 6 10 61 0,164 1184 1739 0,681
12.
JászberényVolleyballTeam 22 1 21 0 1 0 1 2 18 4 7 64 0,109 1207 1730 0,698
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 15. szombat
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
2 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
19:00
zárt kapu
DVTK
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
DVTK ARÉNA
3532 MISKOLC VANGER VILMOS UTCA 6/A
2022. október 16. vasárnap
17:00
Vasas SC
3 - 0
VEHIR-VESC
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 1
Szent Benedek RA
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
UTE U21
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
18:00
BVSC-Zugló
1 - 3
TFSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2022. október 29. szombat
14:30
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
18:00
BVSC-Zugló
1 - 3
DVTK
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
19:00
Vasas SC
3 - 0
Budaörsi DSE-EMERICUS
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2022. október 30. vasárnap
16:00
Szent Benedek RA
3 - 2
TFSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
18:00
DSZC-Eötvös DSE
1 - 3
UTE U21
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
2022. november 3. csütörtök
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
Szent Benedek RA
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
2022. november 5. szombat
14:30
UTE U21
1 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
16:00
TFSE
3 - 1
GÖDÖLLŐI RC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
19:00
zárt kapu
DVTK
3 - 1
Vasas SC
DVTK ARÉNA
3532 MISKOLC VANGER VILMOS UTCA 6/A
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. november 6. vasárnap
16:00
VEHIR-VESC
3 - 1
BVSC-Zugló
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
2022. november 19. szombat
14:30
UTE U21
3 - 0
Vasas SC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
Szent Benedek RA
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
TFSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
19:00
DVTK
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
DVTK ARÉNA
3532 MISKOLC VANGER VILMOS UTCA 6/A
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
2 - 3
BVSC-Zugló
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. november 20. vasárnap
18:30
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 1
DSZC-Eötvös DSE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
2022. november 23. szerda
17:30
Szent Benedek RA
0 - 3
DVTK
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2022. november 25. péntek
16:00
Vasas SC
3 - 0
Békéscsabai Röplabda SE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2022. november 26. szombat
15:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
18:00
DSZC-Eötvös DSE
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
UTE U21
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
19:00
TFSE
1 - 3
VEHIR-VESC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2022. december 2. péntek
19:00
DSZC-Eötvös DSE
0 - 3
Vasas SC
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG
4025 DEBRECEN SZÉCHENYI UTCA 58
2022. december 3. szombat
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
VEHIR-VESC
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
18:00
UTE U21
1 - 3
GÖDÖLLŐI RC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
19:00
DVTK
1 - 3
TFSE
DVTK ARÉNA
3532 MISKOLC VANGER VILMOS UTCA 6/A
2022. december 4. vasárnap
16:00
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
BVSC-Zugló
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
16:00
Szent Benedek RA
0 - 3
Budaörsi DSE-EMERICUS
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2022. december 10. szombat
16:00
VEHIR-VESC
1 - 3
DVTK
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
20:00
BVSC-Zugló
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2022. december 11. vasárnap
16:00
Szent Benedek RA
3 - 1
UTE U21
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
16:00
TFSE
3 - 2
Budaörsi DSE-EMERICUS
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
17:00
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
GÖDÖLLŐI RC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
18:30
Vasas SC
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
2022. december 17. szombat
18:00
DSZC-Eötvös DSE
0 - 3
GÖDÖLLŐI RC
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
0 - 3
VEHIR-VESC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. december 18. vasárnap
14:00
Békéscsabai Röplabda SE
2 - 3
Szent Benedek RA
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
17:00
JászberényVolleyballTeam
1 - 3
DVTK
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
17:00
Vasas SC
3 - 0
BVSC-Zugló
VASAS FOLYONDÁR ÚJ CSARNOK
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15.
18:00
UTE U21
0 - 3
TFSE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. január 7. szombat
16:00
Szent Benedek RA
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
16:00
VEHIR-VESC
3 - 2
UTE U21
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
16:00
Békéscsabai Röplabda SE
1 - 3
TFSE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 0
Vasas SC
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
19:00
DVTK
3 - 0
Budaörsi DSE-EMERICUS
DVTK ARÉNA
3532 MISKOLC VANGER VILMOS UTCA 6/A
2023. január 13. péntek
19:00
Szent Benedek RA
0 - 3
VEHIR-VESC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2023. január 14. szombat
16:00
TFSE
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `L2` TEREM
1123 BUDAPEST ALKOTÁS UTCA 44.
17:00
GÖDÖLLŐI RC
1 - 3
DVTK
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
BVSC-Zugló
2 - 3
Budaörsi DSE-EMERICUS
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
18:00
DSZC-Eötvös DSE
0 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
19:00
Vasas SC
3 - 0
UTE U21
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2023. január 21. szombat
15:00
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 1
UTE U21
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
17:00
GÖDÖLLŐI RC
1 - 3
TFSE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
BVSC-Zugló
0 - 3
VEHIR-VESC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
18:00
DSZC-Eötvös DSE
0 - 3
Budaörsi DSE-EMERICUS
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
19:00
Vasas SC
3 - 2
DVTK
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2023. január 27. péntek
19:00
Szent Benedek RA
1 - 3
JászberényVolleyballTeam
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2023. február 4. szombat
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
19:00
Vasas SC
0 - 3
TFSE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2023. február 5. vasárnap
18:00
Szent Benedek RA
0 - 3
BVSC-Zugló
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
19:00
DVTK
3 - 1
Békéscsabai Röplabda SE
DVTK ARÉNA
3532 MISKOLC VANGER VILMOS UTCA 6/A
20:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
3 - 1
UTE U21
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2023. február 11. szombat
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 1
BVSC-Zugló
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
2023. február 12. vasárnap
14:30
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
VEHIR-VESC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
Budaörsi DSE-EMERICUS
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
17:00
Vasas SC
3 - 0
Szent Benedek RA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
18:00
UTE U21
2 - 3
DVTK
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
18:00
DSZC-Eötvös DSE
0 - 3
TFSE
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
2023. február 16. csütörtök
17:00
JászberényVolleyballTeam
1 - 3
DSZC-Eötvös DSE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
2023. február 18. szombat
14:30
UTE U21
1 - 3
BVSC-Zugló
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
16:00
VEHIR-VESC
2 - 3
TFSE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 1
Budaörsi DSE-EMERICUS
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
19:00
DVTK
3 - 0
Szent Benedek RA
DVTK ARÉNA
3532 MISKOLC VANGER VILMOS UTCA 6/A
2023. február 22. szerda
19:00
Szent Benedek RA
0 - 3
GÖDÖLLŐI RC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
2023. február 25. szombat
16:00
VEHIR-VESC
2 - 3
Vasas SC
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
16:00
TFSE
3 - 1
BVSC-Zugló
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2023. február 26. vasárnap
14:00
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 1
Budaörsi DSE-EMERICUS
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
17:00
JászberényVolleyballTeam
2 - 3
UTE U21
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
18:00
DSZC-Eötvös DSE
0 - 3
DVTK
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
2023. március 3. péntek
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
2023. március 4. szombat
17:00
GÖDÖLLŐI RC
2 - 3
VEHIR-VESC
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
17:00
TFSE
3 - 0
Szent Benedek RA
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
18:00
UTE U21
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
0 - 3
Vasas SC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
19:00
DVTK
3 - 0
BVSC-Zugló
DVTK ARÉNA
3532 MISKOLC VANGER VILMOS UTCA 6/A
2023. március 14. kedd
18:30
Békéscsabai Röplabda SE
0 - 3
Vasas SC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
2023. március 18. szombat
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 2
UTE U21
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
BVSC-Zugló
2 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
3 - 1
Szent Benedek RA
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
19:00
TFSE
3 - 1
DVTK
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2023. március 19. vasárnap
18:00
Vasas SC
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2023. március 25. szombat
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 1
Békéscsabai Röplabda SE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
Vasas SC
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
18:00
DSZC-Eötvös DSE
1 - 3
BVSC-Zugló
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
2 - 3
TFSE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
19:00
DVTK
3 - 1
VEHIR-VESC
DVTK ARÉNA
3532 MISKOLC VANGER VILMOS UTCA 6/A
2023. március 26. vasárnap
13:00
UTE U21
3 - 1
Szent Benedek RA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. április 1. szombat
16:00
Szent Benedek RA
0 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK
2200 MONOR BALASSI BÁLINT UTCA 25.
18:00
VEHIR-VESC
3 - 0
Budaörsi DSE-EMERICUS
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
18:00
TFSE
3 - 1
UTE U21
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
18:00
BVSC-Zugló
1 - 3
Vasas SC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
19:00
DVTK
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
DVTK ARÉNA
3532 MISKOLC VANGER VILMOS UTCA 6/A
2023. április 7. péntek
14:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
0 - 3
DVTK
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
15:30
Vasas SC
3 - 1
GÖDÖLLŐI RC
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2023. április 8. szombat
16:00
TFSE
3 - 0
Békéscsabai Röplabda SE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
BVSC-Zugló
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
2023. április 9. vasárnap
18:00
DSZC-Eötvös DSE
1 - 3
Szent Benedek RA
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
18:00
UTE U21
0 - 3
VEHIR-VESC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. április 15. szombat
18:00
BVSC-Zugló
3 - 2
GÖDÖLLŐI RC
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
2023. április 16. vasárnap
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
Békéscsabai Röplabda SE
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM
8200 VESZPRÉM EÖTVÖS KÁROLY UTCA 1.
16:00
TFSE
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
16:00
Szent Benedek RA
0 - 3
Vasas SC
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM
8230 BALATONFÜRED HŐSÖK TERE 1
19:00
DVTK
3 - 1
UTE U21
DVTK ARÉNA
3532 MISKOLC VANGER VILMOS UTCA 6/A
20:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2023. április 22. szombat
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
GÖDÖLLŐI RC
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK
5100 JÁSZBERÉNY BERCSÉNYI ÚT 11
18:00
BVSC-Zugló
3 - 0
Szent Benedek RA
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK
1142 BUDAPEST SZŐNYI ÚT 2.
19:00
TFSE
1 - 3
Vasas SC
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYETEM `D` TEREM
1123 BUDAPEST GYŐRI ÚT 13
2023. április 23. vasárnap
16:00
Békéscsabai Röplabda SE
1 - 3
DVTK
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
18:00
DSZC-Eötvös DSE
0 - 3
VEHIR-VESC
DSZC BEREGSZÁSZI PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
4032 DEBRECEN JERIKÓ UTCA 17
18:00
UTE U21
2 - 3
Budaörsi DSE-EMERICUS
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
HÍREK
2023.04.23.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: nem bírta a Vasas elleni nyomást a TFSE – a DVTK a bajnok
A DVTK hozta a meccset, amely az első helyet és az Extraligába jutást eredményezte a számukra.
2023.04.17.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: az utolsó forduló dönt az aranyéremről
Egy fordulóval a bajnokság vége előtt továbbra is izgalmasan alakul a női NB I, hiszen az éllovas TFSE-nek továbbra is mindössze egy pont az előnye DVTK-val szemben.
2023.04.09.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Edzőcsere után vereséggel kezdett a MÁV Kaposváron
Új edzővel, a lengyel Lukasz Przybylakkal a kispadján kezdte a Kaposvár elleni párharcot a MÁV Előre-ST. Solar a női Extraliga alsóházában.
2023.04.08.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Simán nyert a Vasas, vért izzadt a Békéscsaba
Az elődöntővel folytatódott a női Extraliga.
2023.04.01.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: tovább tart a TFSE és a DVTK versenyfutása
A 19. forduló mind a hat mérkőzését szombaton rendezték a női NB I-ben. A tabella első öt helyén álló csapat egyaránt győzni tudott.
2023.03.26.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Egyenlített a KNRC, egy győzelemre az elődöntőtől a Békéscsaba és az SZBRA
Három mérkőzést játszottak le vasárnap a női Extraliga negyeddöntőjében.
2023.03.26.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: pontot vesztett az éllovas, egy pont a DVTK hátránya
Öt mérkőzést játszottak le szombaton a női NB I-ben.
2023.03.19.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: a TFSE nyerte a rangadót és a tabella élére állt
A hétvégén játszották a női NB I 17. fordulóját, s ekkor került sor a liga csúcsrangadójára is, amelyen a második helyen álló TFSE az egy ponttal előttük vezető Diósgyőri VTK-t fogadta.
2023.03.14.
Versenyek - teremröplabda / NB I férfi bajnokság
Férfi Extraliga negyeddöntő: simán verte a MÁV a Kecskemétet, szorosan a Fino a DEAC-ot
Kedden megkezdődött a férfi Extraliga negyeddöntője.
2023.03.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: régi-új edzőjével nyerte a Veszprém a Gödöllő elleni rangadót
Hiába Kökény Petra 32 pontja, a napokban edzőcserén áteső Veszprém nyert, igaz, csak 5 játszmában, az 5. helyezett Gödöllő otthonában (Monoron).
2023.03.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: a Kaposvár legyőzte a tartalékos Békéscsabát
A női Extraliga alapszakaszának záró mérkőzésén a Kaposvár szetthátrányból fordítva legyőzte a négy kulcsemberét is pihentető Swietelsky-Békéscsabát.
2023.02.26.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Háromjátszmás békéscsabai siker az újonc ellen
A női Extraliga vasárnapi mérkőzésén a Swietelsky-Békéscsaba a papírformának megfelelően háromjátszmás győzelmet aratott az újonc MÁV Előre-ST. Solar ellen.
2023.02.25.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Legyőzte és megelőzte az UTE a Kaposvárt
A kaposváriaknak még ugyan van egy mérkőzésük az alapszakaszban, de ott a Békéscsaba ellen kellene pontot szerezniük hazai pályán.
2023.02.22.
Versenyek - teremröplabda / Magyar Kupa - női
DRK Női Magyar Kupa: Kaposváron is nyert a Békéscsaba
A Swietelsky-Békéscsaba lesz a címvédő Vasas Óbuda ellenfele a DRK női Magyar Kupa március 12-i döntőjében.
2023.02.18.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: Újpesten győzött és már nem utolsó az MTK
Ugyan kétszer is hátrányba került, de végül az UTE otthonában győzött az eddigi sereghajtó MTK.
2023.02.17.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
0:2-ről fordított az SZBRA és bebiztosította 3. helyét
Két mérkőzést játszottak le pénteken a női Extraligában.
2023.02.13.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: pontot vesztett a DVTK, élre állt a TFSE
A 13. fordulót játszották le a hétvégén a női NB I-ben.
2023.02.05.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: tovább szorongatja a TFSE és a Veszprém a Diósgyőrt
Tovább tart a versenyfutás az éllovas hármas között, hiszen az éllovas Diósgyőr és két üldözője, a TFSE és a Veszprém is nyerni tudott.
2023.01.27.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Kaposváron is begyűjtötte a három pontot a Vasas
A címvédő Vasas Óbuda kaposvári vendégjátékával kezdődött a női Extraliga alapszakaszának 10. fordulója.
2023.01.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: rangadót vesztett a DVTK, rangadót nyert a TFSE
Öt mérkőzést játszottak le szombaton a női NB I 11. fordulójában, köztük két rangadót is.
2023.01.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: rangadót vesztett a DVTK, rangadót nyert a TFSE
Öt mérkőzést játszottak le szombaton a női NB I 11. fordulójában, köztük két rangadót is.
2023.01.15.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: játszmát vesztett, de az élen maradt a DVTK
Az élbolyban a Veszprém Balatonfüreden, a Vasas pedig az UTE ellen nyert.
2023.01.13.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Győzelemmel mutatkoztak be a Kaposvár új szerzeményei
Egy mérkőzést játszottak le pénteken a női Extraligában, amelyen a Kaposvári NRC az MTK Budapestet fogadta.
2023.01.07.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: a Gödöllő nyerte a rangadót, az UTE pontot rabolt Veszprémben
Teljes fordulót játszottak szombaton a női NB I-ben.
2023.01.02.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Heti program: férfi Magyar Kupa és női NB I az év első szombatján
Az ünnepek után, az új évben már éledezik a sportág is.
2022.12.18.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: a DVTK kezdi az élen az újévet
Vasárnap négy mérkőzéssel zárult a női NB I 8. fordulója.
2022.12.17.
Versenyek - teremröplabda / Magyar Kupa - női
Női Magyar Kupa: aranyszettben jutott elődöntőbe a KNRC
Kialakult a női Magyar Kupa elődöntőjének párosítása.
2022.12.11.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: csak a Gödöllő nyert idegenben
Négy mérkőzést játszottak le vasárnap a női NB I-ben.
2022.12.10.
Versenyek - teremröplabda / Magyar Kupa - női
Magyar Kupa: magabiztos Vasas-siker a negyeddöntő első meccsén
A címvédő Vasas Óbuda magabiztos győzelmet aratott a női Magyar Kupa negyeddöntőjének szombati mérkőzésén.
2022.12.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vendég győzelmek
Szoros eredményű szettekkel győzött a Budaörs és a BVSC Zugló vendégként.
2022.12.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Tovább őrzi veretlenségét a Vasas Óbuda
Könnyedén nyert a Swietelsky-Békéscsaba is a MÁV Előre SC-ST. Solar vendégeként.
2022.12.02.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
UTE-siker Kaposváron, a Fatum elleni is nyert az MTK
Két mérkőzést játszottak le pénteken a női Extraligában.
2022.11.26.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Már az MTK sem nyeretlen, sima kaposvári siker Fehérváron
Kér mérkőzést játszottak le szombaton, a női Extraligában.
2022.11.25.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Döntő szettben harcolta ki a Vasas győzelmet a rangadón
Pénteken este játszotta le a női Extraliga alapszakaszának rangadóját a Vasas Óbuda és a Swietelsky-Békéscsaba.
2022.11.24.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: edzőváltás után legyőzte a Fatum a Szent Benedeket
A női Extraliga 6. fordulójának nyitómérkőzésén a Fatum-Nyíregyháza a legutóbbi bronzérmes Szent Benedek Röplabda Akadémiát fogadta.
2022.11.20.
Versenyek - teremröplabda / NB I férfi bajnokság
Férfi Extraliga: az ötszettes meccsek napja
Két mérkőzést játszottak le vasárnap a férfi Extraligában, s mindkét találkozón csak az ötödik játszmában dőlt el a győzelem.
2022.11.19.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: először vesztett játszmát a Békéscsaba
Három mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában.
2022.11.05.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: idegenben nyert a Vasas és a Békéscsaba
Két mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában.
2022.11.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: még az ág is húzza a Fatumot
Két mérkőzést játszottak le pénteken a női Extraligában.
2022.10.30.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
A ravasz Horváth-trükk egy szettet ért Nyíregyházán
Egy Extraliga és két NB I-es mérkőzést játszottak le a női bajnokságban.
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Továbbra is hibátlan a Vasas Óbuda és a Swietelsky-Békéscsaba
A játéknap utolsó mérkőzésén megszerezte első győzelmét az Extraligában a MÁV Előre SC-St.Solar együttese.
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női NB I: három fiókcsapat is győzelemmel kezdett
A hétvégén elrajtolt a női NB I-es bajnokság, amelynek létszáma négy Extraligás klub utánpótláscsapatával kibővítve.
FOTÓGALÉRIA
2023.04.23.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE - DVTK 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.04.23.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DSZC-Eötvös DSE - VEHIR-VESC 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.04.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-Zugló - Szent Benedek RA 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.04.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - Békéscsabai Röplabda SE 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.04.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DVTK - UTE U21 3:1
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.04.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - Vasas SC 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.04.01.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DVTK - JászberényVolleyballTeam 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.04.01.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.04.01.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - Békéscsabai Röplabda SE 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.03.25.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DVTK - VEHIR-VESC 3:1
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.03.18.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
VEHIR-VESC - JászberényVolleyballTeam 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.03.14.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE - Vasas SC 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.03.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DVTK - BVSC-Zugló 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.02.26.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai RSE - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:1
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.02.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - GÖDÖLLŐI RC 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.02.18.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DVTK - Szent Benedek RA 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.02.18.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - TFSE 2:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.02.12.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE - VEHIR-VESC 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.02.05.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DVTK - Békéscsabai Röplabda SE 3:1
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.02.05.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - BVSC-Zugló 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.02.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - DSZC-Eötvös DSE 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.02.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - TFSE 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.01.27.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - JászberényVolleyballTeam 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.01.21.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE - UTE U21 3:1
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.01.21.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - DVTK 3:2
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.01.21.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-Zugló - VEHIR-VESC 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.01.14.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - UTE U21 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.01.14.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-Zugló - Budaörsi DSE-EMERICUS 2:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.01.13.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - VEHIR-VESC 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.01.07.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - DSZC-Eötvös DSE 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.01.07.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - UTE U21 3:2
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.01.07.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DVTK - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.01.07.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE - TFSE 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2023.01.07.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-Zugló - JászberényVolleyballTeam 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.12.18.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE - Szent Benedek RA 2:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.12.17.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Budaörsi DSE-EMERICUS - VEHIR-VESC 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.12.11.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - JászberényVolleyballTeam 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.12.11.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - UTE U21 3:1
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.12.11.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE - GÖDÖLLŐI RC 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.12.10.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - DVTK 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.12.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE - BVSC-Zugló 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.12.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - Budaörsi DSE-EMERICUS 0:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.12.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DVTK - TFSE 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.26.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-Zugló - UTE U21 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.25.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - Békéscsabai Röplabda SE 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.20.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE - DSZC-Eötvös DSE 3:1
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.19.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - Szent Benedek RA 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.19.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DVTK - GÖDÖLLŐI RC 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.06.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - BVSC-Zugló 3:1
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.05.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DVTK - Vasas SC 3:1
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.11.05.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
UTE U21 - Békéscsabai Röplabda SE 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.30.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
DSZC-Eötvös DSE - UTE U21 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.30.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - TFSE 3:2
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Békéscsabai Röplabda SE-JászberényVolleyballTeam
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
VEHIR-VESC - GÖDÖLLŐI RC 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - Budaörsi DSE-EMERICUS 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-Zugló - DVTK 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-Zugló - TFSE 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas SC - VEHIR-VESC 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
BVSC-Zugló - TFSE 1:3
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
UTE U21 - JászberényVolleyballTeam 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
2022.10.15.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
DVTK - DSZC-Eötvös DSE 3:0
Nemzeti bajnokság I. osztálya Női NB I Liga
Női NB I Liga
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
DVTK 22 19 3 9 9 1 1 2 0 57 61 20 3,050 1922 1594 1,206
2.
TFSE 22 19 3 8 8 3 1 2 0 55 61 23 2,652 1977 1635 1,209
3.
Vasas SC 22 18 4 13 3 2 0 1 3 52 55 19 2,895 1753 1389 1,262
4.
VEHIR-VESC 22 17 5 13 2 2 2 2 1 51 57 21 2,714 1829 1515 1,207
5.
GÖDÖLLŐI RC 22 13 9 7 5 1 2 4 3 40 47 34 1,382 1777 1659 1,071
6.
BVSC-Zugló 22 11 11 7 2 2 2 6 3 33 43 39 1,103 1733 1729 1,002
7.
Budaörsi DSE-EMERICUS 22 10 12 6 2 2 4 2 6 32 40 42 0,952 1748 1768 0,989
8.
Békéscsabai Röplabda SE 22 10 12 4 4 2 1 4 7 29 36 44 0,818 1671 1697 0,985
9.
UTE U21 22 6 16 3 2 1 4 8 4 21 34 52 0,654 1833 1930 0,950
10.
Szent Benedek RA 22 6 16 2 2 2 0 4 12 16 22 54 0,407 1485 1734 0,856
11.
DSZC-Eötvös DSE 22 2 20 1 1 0 0 4 16 6 10 61 0,164 1184 1739 0,681
12.
JászberényVolleyballTeam 22 1 21 0 1 0 1 2 18 4 7 64 0,109 1207 1730 0,698
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 15. szombat
19:00
Budaörsi DSE-EMERICUS
2 - 3
Békéscsabai Röplabda SE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
19:00
zárt
DVTK
3 - 0
DSZC-Eötvös DSE
DVTK ARÉNA MISKOLC
2022. október 16. vasárnap
17:00
Vasas SC
3 - 0
VEHIR-VESC
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
17:00
GÖDÖLLŐI RC
3 - 1
Szent Benedek RA
MONOR VÁROSI SPORTCSARNOK MONOR
18:00
UTE U21
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
18:00
BVSC-Zugló
1 - 3
TFSE
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. október 29. szombat
14:30
Békéscsabai Röplabda SE
3 - 0
JászberényVolleyballTeam
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
16:00
VEHIR-VESC
3 - 0
GÖDÖLLŐI RC
VESZPRÉMI SZC TÁNCSICS MIHÁLY SZAKGIMNÁZIUM VESZPRÉM
18:00
BVSC-Zugló
1 - 3
DVTK
BVSC-ZUGLÓ RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
19:00
Vasas SC
3 - 0
Budaörsi DSE-EMERICUS
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2022. október 30. vasárnap
16:00
Szent Benedek RA
3 - 2
TFSE
SZENT BENEDEK GIMNÁZIUM BALATONFÜRED
18:00
DSZC-Eötvös DSE
1 - 3
UTE U21
DSZC MECHWART ANDRÁS GÉPIPARI ÉS INFORMATIKAI SZG DEBRECEN
2022. november 3. csütörtök
17:00
JászberényVolleyballTeam
0 - 3
Szent Benedek RA
BERCSÉNYI ÚTI JÁTÉKCSARNOK JÁSZBERÉNY
2022. november 5. szombat
14:30
UTE U21