TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Napi műsor Fotó
Dokumentum Nyilatkozat TV
Női Extraliga alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Vasas Óbuda 7 7 0 4 2 1 0 0 0 20 21 4 5,250 607 475 1,278
2.
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA 7 6 1 5 1 0 1 0 0 19 20 4 5,000 569 429 1,326
3.
Szent Benedek RA 7 4 3 1 1 2 0 1 2 10 13 14 0,929 572 602 0,950
4.
UTE 7 3 4 1 2 0 1 1 2 10 12 14 0,857 558 522 1,069
5.
KNRC 7 3 4 2 1 0 0 2 2 9 11 13 0,846 536 549 0,976
6.
FATUM-Nyíregyháza 7 2 5 1 1 0 1 2 2 7 10 16 0,625 480 602 0,797
7.
MTK Budapest 7 2 5 0 1 1 0 2 3 5 8 18 0,444 534 607 0,880
8.
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar 7 1 6 0 1 0 1 2 3 4 7 19 0,368 533 603 0,884
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 22. szombat
18:30
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
0 - 3
FATUM-Nyíregyháza
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
19:00
UTE
2 - 3
Szent Benedek RA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
19:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
3 - 0
KNRC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
19:00
MTK Budapest
1 - 3
Vasas Óbuda
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. október 29. szombat
16:00
Vasas Óbuda
3 - 0
KNRC
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
18:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
3 - 0
Szent Benedek RA
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
19:00
MTK Budapest
1 - 3
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. október 30. vasárnap
17:30
FATUM-Nyíregyháza
0 - 3
UTE
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
2022. november 4. péntek
18:00
Szent Benedek RA
3 - 0
MTK Budapest
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
8230 BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
18:00
KNRC
3 - 1
FATUM-Nyíregyháza
VÁROSI SPORTCSARNOK
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
2022. november 5. szombat
18:30
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
1 - 3
Vasas Óbuda
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
19:00
UTE
0 - 3
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2022. november 11. péntek
18:00
Szent Benedek RA
3 - 1
KNRC
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
8230 BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
2022. november 12. szombat
18:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
3 - 0
MTK Budapest
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
18:00
FATUM-Nyíregyháza
0 - 3
Vasas Óbuda
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
19:00
UTE
3 - 1
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2022. november 18. péntek
18:00
Szent Benedek RA
3 - 2
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
8230 BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
2022. november 19. szombat
15:00
MTK Budapest
0 - 3
KNRC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
18:30
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
3 - 1
FATUM-Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
19:00
UTE
0 - 3
Vasas Óbuda
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2022. november 24. csütörtök
18:00
FATUM-Nyíregyháza
3 - 1
Szent Benedek RA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
2022. november 25. péntek
19:00
Vasas Óbuda
3 - 2
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2022. november 26. szombat
18:30
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
0 - 3
KNRC
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
19:00
MTK Budapest
3 - 1
UTE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2022. december 2. péntek
17:15
MTK Budapest
3 - 2
FATUM-Nyíregyháza
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
18:00
KNRC
1 - 3
UTE
VÁROSI SPORTCSARNOK
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
2022. december 3. szombat
19:00
Vasas Óbuda
3 - 0
Szent Benedek RA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
19:00
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
0 - 3
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
2023. január 13. péntek
18:00
KNRC
MTK Budapest
VÁROSI SPORTCSARNOK
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
2023. január 14. szombat
16:00
Vasas Óbuda
UTE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
18:00
FATUM-Nyíregyháza
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
2023. január 15. vasárnap
18:00
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
Szent Benedek RA
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
2023. január 19. csütörtök
18:00
FATUM-Nyíregyháza
KNRC
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
2023. január 21. szombat
16:00
Vasas Óbuda
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
18:30
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
UTE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
19:00
MTK Budapest
Szent Benedek RA
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2023. január 27. péntek
18:00
KNRC
Vasas Óbuda
VÁROSI SPORTCSARNOK
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
2023. január 28. szombat
17:00
Szent Benedek RA
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
8230 BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
18:30
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
MTK Budapest
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
19:00
UTE
FATUM-Nyíregyháza
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. február 3. péntek
18:00
KNRC
Szent Benedek RA
VÁROSI SPORTCSARNOK
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
2023. február 4. szombat
16:00
Vasas Óbuda
FATUM-Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
18:30
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
UTE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT
8000 SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI ÚT 101.
19:00
MTK Budapest
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK
2040 BUDAÖRS SZABADSÁG ÚT 162.
2023. február 10. péntek
18:00
FATUM-Nyíregyháza
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
18:00
Szent Benedek RA
UTE
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
8230 BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
18:00
KNRC
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
VÁROSI SPORTCSARNOK
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
2023. február 11. szombat
17:00
Vasas Óbuda
MTK Budapest
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA
1037 BUDAPEST FOLYONDÁR UTCA 15
2023. február 17. péntek
18:00
Szent Benedek RA
FATUM-Nyíregyháza
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
8230 BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
18:00
KNRC
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
VÁROSI SPORTCSARNOK
7400 KAPOSVÁR ARANY JÁNOS UTCA 97
2023. február 18. szombat
19:00
UTE
MTK Budapest
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. február 19. vasárnap
17:30
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
Vasas Óbuda
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
2023. február 23. csütörtök
18:00
FATUM-Nyíregyháza
MTK Budapest
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA
4400 NYÍREGYHÁZA GÉZA UTCA 8-16
2023. február 24. péntek
18:00
Szent Benedek RA
Vasas Óbuda
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
8230 BALATONFÜRED HORVÁTH MIHÁLY UTCA 64.
2023. február 25. szombat
19:00
UTE
KNRC
UTE RÖPLABDA CSARNOK
1046 BUDAPEST SZILÁGYI UTCA 30.
2023. február 26. vasárnap
17:30
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK
5600 BÉKÉSCSABA GYULAI ÚT 44
HÍREK
2022.12.06.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Így láttuk a női fordulót: belejött az MTK, már nem is sereghajtó
Összeállításunkban visszatekintünk a forduló mérkőzéseire, elemezzük a csapatok és a játékosok teljesítményét.
2022.12.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Tovább őrzi veretlenségét a Vasas Óbuda
Könnyedén nyert a Swietelsky-Békéscsaba is a MÁV Előre SC-ST. Solar vendégeként.
2022.12.02.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
UTE-siker Kaposváron, a Fatum elleni is nyert az MTK
Két mérkőzést játszottak le pénteken a női Extraligában.
2022.11.28.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szlovákiai vezetőedzője lett a Fatum-Nyíregyházának
A Fatum Nyíregyháza megtalálta Leonidasz Gaitanakisz utódját a vezetőedzői poszton. A választásuk végül a felvidéki Tomás Vargára esett.
2022.11.28.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Így láttuk a női fordulót: Marta Drpa 32 pontja sem volt elég a Vasas elleni sikerhez
Összeállításunkban visszatekintünk a forduló mérkőzéseire, elemezzük a csapatok és a játékosok teljesítményét és igyekszünk felhívni a figyelmet a legérdekesebb momentumokra is.
2022.11.26.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Már az MTK sem nyeretlen, sima kaposvári siker Fehérváron
Kér mérkőzést játszottak le szombaton, a női Extraligában.
2022.11.25.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Döntő szettben harcolta ki a Vasas győzelmet a rangadón
Pénteken este játszotta le a női Extraliga alapszakaszának rangadóját a Vasas Óbuda és a Swietelsky-Békéscsaba.
2022.11.25.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: szuperrangadó a Folyondár utcában
Pénteken este 19 órától megütközik egymással a legutóbbi bajnokság két döntőse, a Vasas Óbuda és a Swietelsky-Békéscsaba.
2022.11.24.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: edzőváltás után legyőzte a Fatum a Szent Benedeket
A női Extraliga 6. fordulójának nyitómérkőzésén a Fatum-Nyíregyháza a legutóbbi bronzérmes Szent Benedek Röplabda Akadémiát fogadta.
2022.11.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Edzőváltás a Fatum-Nyíregyházánál
Változik a Fatum-Nyíregyháza szakmai stábja, ma szerződést bontott a klub Leonidasz Gaitanakisz vezetőedzővel.
2022.11.21.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Így láttuk a női fordulót: Vaida 28 pontja pontot ért Balatonfüreden
Összeállításunkban visszatekintünk a forduló mérkőzéseire.
2022.11.19.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: először vesztett játszmát a Békéscsaba
Három mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában.
2022.11.18.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
0:2-ről és meccslabdáról fordított a Szent Benedek
Egy pont híján bombameglepetéssel kezdődött a női Extraliga alapszakaszának 5. fordulója.
2022.11.14.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Hidegvér és improvizáció a Viharsarokból
Békéscsaba a szíve csücske Bagyinka Fanninak.
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: simán győztek az éllovasok
Három mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában.
2022.11.11.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szoros csatában győzte le az SZBRA a Kaposvárt
A két csapat hatalmas csatát vívott egymással, hiszen az első három szett is minimális különbséggel, két ponttal dőlt el.
2022.11.10.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Egyre jobb formába lendül új csapatában Nacsa-Pekárik Eszter
Honlapunknak mesélt a klubváltásáról és értékelte a Szent Benedek Balatonfüred Röplabda Akadémia szezonrajtját is.
2022.11.07.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Így láttuk a fordulót: elhagyta a szerencse a Fatumot
Összeállításunkban visszatekintünk a forduló mérkőzéseire.
2022.11.05.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: idegenben nyert a Vasas és a Békéscsaba
Két mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában.
2022.11.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: még az ág is húzza a Fatumot
Két mérkőzést játszottak le pénteken a női Extraligában.
2022.11.01.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Így láttuk a fordulót: liberó szerzett pontot Nyíregyházán
Sorozatunkban visszatekintünk a forduló mérkőzéseire.
2022.10.30.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
A ravasz Horváth-trükk egy szettet ért Nyíregyházán
Egy Extraliga és két NB I-es mérkőzést játszottak le a női bajnokságban.
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Továbbra is hibátlan a Vasas Óbuda és a Swietelsky-Békéscsaba
A játéknap utolsó mérkőzésén megszerezte első győzelmét az Extraligában a MÁV Előre SC-St.Solar együttese.
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Női Extraliga: csak az ötödik szett döntött Újpesten
Teljes fordulóval indult szombaton a női Extraliga.
2022.10.21.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik a Szent Benedek
Október 22-én, szombaton teljes fordulóval rajtol a női Extraliga 2022–2023-as idénye.
2022.10.20.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Lacombe Zsófia: Stabil alapokról indul idén a KNRC
Új névvel és sok új játékossal a keretben kezdi meg szereplését a női Extraligában a Kaposvári Női Röplabda Club.
2022.10.20.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik a Fatum-Nyíregyháza
A rajtig hátralévő napokban bemutatunk egy-egy csapatot.
2022.10.19.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik a Kaposvári NRC
Október 22-én, szombaton teljes fordulóval rajtol a női Extraliga 2022–2023-as idénye.
2022.10.18.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik a Vasas Óbuda
Október 22-én, szombaton teljes fordulóval rajtol a női Extraliga 2022–2023-as idénye.
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Már nagyon várja a szezonrajtot Bodnár Dorottya
Megkezdődött már a szezon a Swietelsky-Békéscsaba számára, a csapat ugyanis két MEVZA-kupa mérkőzést is lejátszott már a héten.
2022.10.14.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik az UTE
Október 22-én, szombaton teljes fordulóval rajtol a női Extraliga 2022–2023-as idénye.
2022.10.13.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik az MTK Budapest
Október 22-én, szombaton teljes fordulóval rajtol a női Extraliga 2022–2023-as idénye.
2022.10.12.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik a MÁV Előre-ST. Solar
Október 22-én, szombaton teljes fordulóval rajtol a női Extraliga 2022–2023-as idénye.
2022.10.11.
Versenyek - teremröplabda / Versenyek
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik a Swietelsky-Békéscsaba
Október 22-én, szombaton teljes fordulóval rajtol a női Extraliga 2022–2023-as idénye.
FOTÓGALÉRIA
2022.12.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas Óbuda - Szent Benedek RA 3:0
Női Extraliga alapszakasz
2022.12.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar-SWIETELSKY-BÉKÉSCSABA 0:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.12.03.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas Óbuda - Szent Benedek RA 3:0
Női Extraliga alapszakasz
2022.12.02.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MTK Budapest - FATUM-Nyíregyháza 3:2
Női Extraliga alapszakasz
2022.12.02.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
KNRC - UTE 1:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.26.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MTK Budapest - UTE 3:1
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.26.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar - KNRC 0:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.25.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas Óbuda - SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA 3:2
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
2022.11.24.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
FATUM-Nyíregyháza - Szent Benedek RA 3:1
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
2022.11.19.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MTK Budapest - KNRC 0:3
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
2022.11.19.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA - FATUM-Nyíregyháza 3:1
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
2022.11.18.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - MÁV ELŐRE SC-ST. Solar 3:2
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA - MTK Budapest 3:0
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
FATUM-Nyíregyháza - Vasas Óbuda 0:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
UTE - MÁV ELŐRE SC-ST. Solar 3:1
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.11.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - KNRC 3:1
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.05.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
UTE - SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA 0:3
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
2022.11.05.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar - Vasas Óbuda 1:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
KNRC - FATUM-Nyíregyháza 3:1
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
2022.11.04.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - MTK Budapest 3:0
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
2022.10.30.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
FATUM-Nyíregyháza - UTE 3:1
Női Extraliga alapszakasz
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
Vasas Óbuda - KNRC 3:0
Női Extraliga alapszakasz
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MTK Budapest - MÁV ELŐRE SC-ST. Solar 1:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA - Szent Benedek RA 3:0
Női Extraliga alapszakasz
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MTK Budapest - Vasas Óbuda 1:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
UTE - Szent Benedek RA 2:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA - KNRC 3:0
Női Extraliga alapszakasz
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda / NB I női bajnokság
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar - FATUM-Nyíregyháza 0:3
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
Női Extraliga alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
TABELLA
m é r k ő z é s e k s z e t t e k p o n t o k
nyert vesztett
hely csapat ö ny v 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 p ny v rác ny v rác
1.
Vasas Óbuda 7 7 0 4 2 1 0 0 0 20 21 4 5,250 607 475 1,278
2.
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA 7 6 1 5 1 0 1 0 0 19 20 4 5,000 569 429 1,326
3.
Szent Benedek RA 7 4 3 1 1 2 0 1 2 10 13 14 0,929 572 602 0,950
4.
UTE 7 3 4 1 2 0 1 1 2 10 12 14 0,857 558 522 1,069
5.
KNRC 7 3 4 2 1 0 0 2 2 9 11 13 0,846 536 549 0,976
6.
FATUM-Nyíregyháza 7 2 5 1 1 0 1 2 2 7 10 16 0,625 480 602 0,797
7.
MTK Budapest 7 2 5 0 1 1 0 2 3 5 8 18 0,444 534 607 0,880
8.
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar 7 1 6 0 1 0 1 2 3 4 7 19 0,368 533 603 0,884
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 22. szombat
18:30
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
0 - 3
FATUM-Nyíregyháza
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
19:00
UTE
2 - 3
Szent Benedek RA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
19:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
3 - 0
KNRC
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
19:00
MTK Budapest
1 - 3
Vasas Óbuda
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. október 29. szombat
16:00
Vasas Óbuda
3 - 0
KNRC
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
18:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
3 - 0
Szent Benedek RA
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
19:00
MTK Budapest
1 - 3
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. október 30. vasárnap
17:30
FATUM-Nyíregyháza
0 - 3
UTE
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2022. november 4. péntek
18:00
Szent Benedek RA
3 - 0
MTK Budapest
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
18:00
KNRC
3 - 1
FATUM-Nyíregyháza
VÁROSI SPORTCSARNOK KAPOSVÁR
2022. november 5. szombat
18:30
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
1 - 3
Vasas Óbuda
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
19:00
UTE
0 - 3
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. november 11. péntek
18:00
Szent Benedek RA
3 - 1
KNRC
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
2022. november 12. szombat
18:00
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
3 - 0
MTK Budapest
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
18:00
FATUM-Nyíregyháza
0 - 3
Vasas Óbuda
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
19:00
UTE
3 - 1
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. november 18. péntek
18:00
Szent Benedek RA
3 - 2
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
2022. november 19. szombat
15:00
MTK Budapest
0 - 3
KNRC
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
18:30
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
3 - 1
FATUM-Nyíregyháza
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
19:00
UTE
0 - 3
Vasas Óbuda
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. november 24. csütörtök
18:00
FATUM-Nyíregyháza
3 - 1
Szent Benedek RA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2022. november 25. péntek
19:00
Vasas Óbuda
3 - 2
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2022. november 26. szombat
18:30
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
0 - 3
KNRC
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
19:00
MTK Budapest
3 - 1
UTE
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. december 2. péntek
17:15
MTK Budapest
3 - 2
FATUM-Nyíregyháza
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
18:00
KNRC
1 - 3
UTE
VÁROSI SPORTCSARNOK KAPOSVÁR
2022. december 3. szombat
19:00
Vasas Óbuda
3 - 0
Szent Benedek RA
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
19:00
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
0 - 3
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2023. január 13. péntek
18:00
KNRC
MTK Budapest
VÁROSI SPORTCSARNOK KAPOSVÁR
2023. január 14. szombat
16:00
Vasas Óbuda
UTE
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
18:00
FATUM-Nyíregyháza
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2023. január 15. vasárnap
18:00
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
Szent Benedek RA
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2023. január 19. csütörtök
18:00
FATUM-Nyíregyháza
KNRC
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2023. január 21. szombat
16:00
Vasas Óbuda
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
18:30
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
UTE
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
19:00
MTK Budapest
Szent Benedek RA
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2023. január 27. péntek
18:00
KNRC
Vasas Óbuda
VÁROSI SPORTCSARNOK KAPOSVÁR
2023. január 28. szombat
17:00
Szent Benedek RA
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
18:30
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
MTK Budapest
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
19:00
UTE
FATUM-Nyíregyháza
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2023. február 3. péntek
18:00
KNRC
Szent Benedek RA
VÁROSI SPORTCSARNOK KAPOSVÁR
2023. február 4. szombat
16:00
Vasas Óbuda
FATUM-Nyíregyháza
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
18:30
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
UTE
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
19:00
MTK Budapest
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2023. február 10. péntek
18:00
FATUM-Nyíregyháza
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
18:00
Szent Benedek RA
UTE
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
18:00
KNRC
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
VÁROSI SPORTCSARNOK KAPOSVÁR
2023. február 11. szombat
17:00
Vasas Óbuda
MTK Budapest
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2023. február 17. péntek
18:00
Szent Benedek RA
FATUM-Nyíregyháza
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
18:00
KNRC
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
VÁROSI SPORTCSARNOK KAPOSVÁR
2023. február 18. szombat
19:00
UTE
MTK Budapest
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2023. február 19. vasárnap
17:30
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
Vasas Óbuda
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
2023. február 23. csütörtök
18:00
FATUM-Nyíregyháza
MTK Budapest
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2023. február 24. péntek
18:00
Szent Benedek RA
Vasas Óbuda
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
2023. február 25. szombat
19:00
UTE
KNRC
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2023. február 26. vasárnap
17:30
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
HÍREK
2022.12.06.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Így láttuk a női fordulót: belejött az MTK, már nem is sereghajtó
Összeállításunkban visszatekintünk a forduló mérkőzéseire, elemezzük a csapatok és a játékosok teljesítményét.
2022.12.03.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Tovább őrzi veretlenségét a Vasas Óbuda
Könnyedén nyert a Swietelsky-Békéscsaba is a MÁV Előre SC-ST. Solar vendégeként.
2022.12.02.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
UTE-siker Kaposváron, a Fatum elleni is nyert az MTK
Két mérkőzést játszottak le pénteken a női Extraligában.
2022.11.28.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Szlovákiai vezetőedzője lett a Fatum-Nyíregyházának
A Fatum Nyíregyháza megtalálta Leonidasz Gaitanakisz utódját a vezetőedzői poszton. A választásuk végül a felvidéki Tomás Vargára esett.
2022.11.28.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Így láttuk a női fordulót: Marta Drpa 32 pontja sem volt elég a Vasas elleni sikerhez
Összeállításunkban visszatekintünk a forduló mérkőzéseire, elemezzük a csapatok és a játékosok teljesítményét és igyekszünk felhívni a figyelmet a legérdekesebb momentumokra is.
2022.11.26.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Már az MTK sem nyeretlen, sima kaposvári siker Fehérváron
Kér mérkőzést játszottak le szombaton, a női Extraligában.
2022.11.25.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Döntő szettben harcolta ki a Vasas győzelmet a rangadón
Pénteken este játszotta le a női Extraliga alapszakaszának rangadóját a Vasas Óbuda és a Swietelsky-Békéscsaba.
2022.11.25.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: szuperrangadó a Folyondár utcában
Pénteken este 19 órától megütközik egymással a legutóbbi bajnokság két döntőse, a Vasas Óbuda és a Swietelsky-Békéscsaba.
2022.11.24.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: edzőváltás után legyőzte a Fatum a Szent Benedeket
A női Extraliga 6. fordulójának nyitómérkőzésén a Fatum-Nyíregyháza a legutóbbi bronzérmes Szent Benedek Röplabda Akadémiát fogadta.
2022.11.22.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Edzőváltás a Fatum-Nyíregyházánál
Változik a Fatum-Nyíregyháza szakmai stábja, ma szerződést bontott a klub Leonidasz Gaitanakisz vezetőedzővel.
2022.11.21.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Így láttuk a női fordulót: Vaida 28 pontja pontot ért Balatonfüreden
Összeállításunkban visszatekintünk a forduló mérkőzéseire.
2022.11.19.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: először vesztett játszmát a Békéscsaba
Három mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában.
2022.11.18.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
0:2-ről és meccslabdáról fordított a Szent Benedek
Egy pont híján bombameglepetéssel kezdődött a női Extraliga alapszakaszának 5. fordulója.
2022.11.14.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Hidegvér és improvizáció a Viharsarokból
Békéscsaba a szíve csücske Bagyinka Fanninak.
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: simán győztek az éllovasok
Három mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában.
2022.11.11.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Szoros csatában győzte le az SZBRA a Kaposvárt
A két csapat hatalmas csatát vívott egymással, hiszen az első három szett is minimális különbséggel, két ponttal dőlt el.
2022.11.10.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Egyre jobb formába lendül új csapatában Nacsa-Pekárik Eszter
Honlapunknak mesélt a klubváltásáról és értékelte a Szent Benedek Balatonfüred Röplabda Akadémia szezonrajtját is.
2022.11.07.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Így láttuk a fordulót: elhagyta a szerencse a Fatumot
Összeállításunkban visszatekintünk a forduló mérkőzéseire.
2022.11.05.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: idegenben nyert a Vasas és a Békéscsaba
Két mérkőzést játszottak le szombaton a női Extraligában.
2022.11.04.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: még az ág is húzza a Fatumot
Két mérkőzést játszottak le pénteken a női Extraligában.
2022.11.01.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Így láttuk a fordulót: liberó szerzett pontot Nyíregyházán
Sorozatunkban visszatekintünk a forduló mérkőzéseire.
2022.10.30.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
A ravasz Horváth-trükk egy szettet ért Nyíregyházán
Egy Extraliga és két NB I-es mérkőzést játszottak le a női bajnokságban.
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Továbbra is hibátlan a Vasas Óbuda és a Swietelsky-Békéscsaba
A játéknap utolsó mérkőzésén megszerezte első győzelmét az Extraligában a MÁV Előre SC-St.Solar együttese.
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Női Extraliga: csak az ötödik szett döntött Újpesten
Teljes fordulóval indult szombaton a női Extraliga.
2022.10.21.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik a Szent Benedek
Október 22-én, szombaton teljes fordulóval rajtol a női Extraliga 2022–2023-as idénye.
2022.10.20.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Lacombe Zsófia: Stabil alapokról indul idén a KNRC
Új névvel és sok új játékossal a keretben kezdi meg szereplését a női Extraligában a Kaposvári Női Röplabda Club.
2022.10.20.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik a Fatum-Nyíregyháza
A rajtig hátralévő napokban bemutatunk egy-egy csapatot.
2022.10.19.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik a Kaposvári NRC
Október 22-én, szombaton teljes fordulóval rajtol a női Extraliga 2022–2023-as idénye.
2022.10.18.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik a Vasas Óbuda
Október 22-én, szombaton teljes fordulóval rajtol a női Extraliga 2022–2023-as idénye.
2022.10.16.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Már nagyon várja a szezonrajtot Bodnár Dorottya
Megkezdődött már a szezon a Swietelsky-Békéscsaba számára, a csapat ugyanis két MEVZA-kupa mérkőzést is lejátszott már a héten.
2022.10.14.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik az UTE
Október 22-én, szombaton teljes fordulóval rajtol a női Extraliga 2022–2023-as idénye.
2022.10.13.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik az MTK Budapest
Október 22-én, szombaton teljes fordulóval rajtol a női Extraliga 2022–2023-as idénye.
2022.10.12.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik a MÁV Előre-ST. Solar
Október 22-én, szombaton teljes fordulóval rajtol a női Extraliga 2022–2023-as idénye.
2022.10.11.
Versenyek - teremröplabda
Versenyek
Rajtol a női Extraliga: bemutatkozik a Swietelsky-Békéscsaba
Október 22-én, szombaton teljes fordulóval rajtol a női Extraliga 2022–2023-as idénye.
FOTÓGALÉRIA
2022.12.03.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Vasas Óbuda - Szent Benedek RA 3:0
Női Extraliga alapszakasz
2022.12.03.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar-SWIETELSKY-BÉKÉSCSABA 0:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.12.03.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Vasas Óbuda - Szent Benedek RA 3:0
Női Extraliga alapszakasz
2022.12.02.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
MTK Budapest - FATUM-Nyíregyháza 3:2
Női Extraliga alapszakasz
2022.12.02.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
KNRC - UTE 1:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.26.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
MTK Budapest - UTE 3:1
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.26.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar - KNRC 0:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.25.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Vasas Óbuda - SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA 3:2
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
2022.11.24.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
FATUM-Nyíregyháza - Szent Benedek RA 3:1
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
2022.11.19.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
MTK Budapest - KNRC 0:3
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
2022.11.19.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA - FATUM-Nyíregyháza 3:1
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
2022.11.18.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - MÁV ELŐRE SC-ST. Solar 3:2
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA - MTK Budapest 3:0
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
FATUM-Nyíregyháza - Vasas Óbuda 0:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.12.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
UTE - MÁV ELŐRE SC-ST. Solar 3:1
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.11.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - KNRC 3:1
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.05.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
UTE - SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA 0:3
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
2022.11.05.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar - Vasas Óbuda 1:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.11.04.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
KNRC - FATUM-Nyíregyháza 3:1
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
2022.11.04.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Szent Benedek RA - MTK Budapest 3:0
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
2022.10.30.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
FATUM-Nyíregyháza - UTE 3:1
Női Extraliga alapszakasz
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
Vasas Óbuda - KNRC 3:0
Női Extraliga alapszakasz
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
MTK Budapest - MÁV ELŐRE SC-ST. Solar 1:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.10.29.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA - Szent Benedek RA 3:0
Női Extraliga alapszakasz
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
MTK Budapest - Vasas Óbuda 1:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
UTE - Szent Benedek RA 2:3
Női Extraliga alapszakasz
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA - KNRC 3:0
Női Extraliga alapszakasz
2022.10.22.
Versenyek - teremröplabda
NB I női bajnokság
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar - FATUM-Nyíregyháza 0:3
Extraliga Női Extraliga alapszakasz
HÍREK
FOTÓ
Női Extraliga alapszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Vasas Óbuda 7 7 0 20
2.
SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA 7 6 1 19
3.
Szent Benedek RA 7 4 3 10
4.
UTE 7 3 4 10
5.
KNRC 7 3 4 9
6.
FATUM-Nyíregyháza 7 2 5 7
7.
MTK Budapest 7 2 5 5
8.
MÁV ELŐRE SC-ST. Solar 7 1 6 4
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. október 22. szombat
0 MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
3 FATUM-Nyíregyháza
18:30
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
2 UTE
3 Szent Benedek RA
19:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
3 SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
0 KNRC
19:00
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
1 MTK Budapest
3 Vasas Óbuda
19:00
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. október 29. szombat
3 Vasas Óbuda
0 KNRC
16:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
3 SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
0 Szent Benedek RA
18:00
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
1 MTK Budapest
3 MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
19:00
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
2022. október 30. vasárnap
0 FATUM-Nyíregyháza
3 UTE
17:30
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2022. november 4. péntek
3 Szent Benedek RA
0 MTK Budapest
18:00
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
3 KNRC
1 FATUM-Nyíregyháza
18:00
VÁROSI SPORTCSARNOK KAPOSVÁR
2022. november 5. szombat
1 MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
3 Vasas Óbuda
18:30
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
0 UTE
3 SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
19:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. november 11. péntek
3 Szent Benedek RA
1 KNRC
18:00
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
2022. november 12. szombat
3 SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
0 MTK Budapest
18:00
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
0 FATUM-Nyíregyháza
3 Vasas Óbuda
18:00
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
3 UTE
1 MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
19:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. november 18. péntek
3 Szent Benedek RA
2 MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
18:00
BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT BALATONFÜRED
2022. november 19. szombat
0 MTK Budapest
3 KNRC
15:00
ILLYÉS-ARAMIS SPORTCSARNOK BUDAÖRS
3 SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
1 FATUM-Nyíregyháza
18:30
BÉKÉSCSABAI VÁROSI SPORTCSARNOK BÉKÉSCSABA
0 UTE
3 Vasas Óbuda
19:00
UTE RÖPLABDA CSARNOK BUDAPEST
2022. november 24. csütörtök
3 FATUM-Nyíregyháza
1 Szent Benedek RA
18:00
CONTINENTAL ARENA CENTERPÁLYA NYÍREGYHÁZA
2022. november 25. péntek
3 Vasas Óbuda
2 SWIETELSKY - BÉKÉSCSABA
19:00
VASAS FOLYONDÁR JOBB PÁLYA BUDAPEST
2022. november 26. szombat
0 MÁV ELŐRE SC-ST. Solar
3 KNRC
18:30
VIDEOTON OKTATÁSI KÖZPONT SZÉKESFEHÉRVÁR
3 MTK Budapest
1 UTE