TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó (Át)igazolás TV
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Verseny Végeredmény Dokumentum Napi műsor Nyilatkozat Fotó TV
(Át)igazolás
TEREMRÖPLABDA VERSENYEK
Hírek Dokumentum Napi műsor Fotó
Verseny Végeredmény Nyilatkozat TV
(Átigazolás)
Fiú U13 II. osztály középszakasz
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat összes nyert vesztett pont nyert vesztett ráció nyert vesztett ráció
1.
Vegyész RC Kazincbarcika 16 15 1 31 36 12 3,000 1116 755 1,478
2.
DÁG KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET 16 14 2 30 38 10 3,800 1128 723 1,560
3.
Egri Városi Sportiskola 16 12 4 28 32 16 2,000 1083 1005 1,078
4.
KESI Röplabda Akadémia `B` 16 10 6 26 29 19 1,526 1070 957 1,118
5.
Veszprém RK 16 5 11 21 22 26 0,846 954 989 0,965
6.
MEAFC-Bársony 16 5 11 21 19 29 0,655 988 1075 0,919
7.
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A 16 4 12 20 14 34 0,412 922 1041 0,886
8.
DEAC 16 6 10 19 22 26 0,846 891 1008 0,884
9.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 16 0 16 11 1 47 0,021 444 1193 0,372
BÜNTETŐ PONTOK
DEAC -2
SZOLNOKI SPC Kék -4
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. december 17. szombat
11:00
VRCK
2 - 1
EVSI
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
12:30
EVSI
2 - 1
DÁG KSE
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
14:00
VRCK
2 - 1
DÁG KSE
DON BOSCO SPORTKÖZPONT
3700 KAZINCBARCIKA SZENT ERZSÉBET SÉTÁNY 2
2022. december 18. vasárnap
11:00
MEAFC-Bársony
2 - 1
DEAC
E/4 KOLLÉGIUM
3515 MISKOLC EGYETEMVÁROS
11:00
Veszprém RK
1 - 2
KESI `B`
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
12:30
KESI `B`
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
12:30
DEAC
3 - 0
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
E/4 KOLLÉGIUM
3515 MISKOLC EGYETEMVÁROS
14:00
Veszprém RK
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
14:00
MEAFC-Bársony
2 - 1
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
E/4 KOLLÉGIUM
3515 MISKOLC EGYETEMVÁROS
2023. január 21. szombat
11:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
2 - 1
SZOLNOKI SPC Kék
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
0 - 3
EVSI
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
14:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
0 - 3
EVSI
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
2023. január 22. vasárnap
11:00
Veszprém RK
1 - 2
MEAFC-Bársony
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
11:00
DÁG KSE
2 - 1
KESI `B`
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
12:30
MEAFC-Bársony
1 - 2
VRCK
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
12:30
KESI `B`
3 - 0
DEAC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
14:00
Veszprém RK
1 - 2
VRCK
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
14:00
DÁG KSE
2 - 1
DEAC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
2023. február 4. szombat
11:00
DÁG KSE
3 - 0
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
11:00
DEAC
0 - 3
VRCK
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
12:30
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
1 - 2
Veszprém RK
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
12:30
VRCK
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
14:00
DÁG KSE
2 - 1
Veszprém RK
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
14:00
DEAC
SZOLNOKI SPC Kék
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
4026 DEBRECEN ARANY JÁNOS TÉR 1
2023. február 5. vasárnap
10:00
EVSI
2 - 1
MEAFC-Bársony
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI
3300 EGER BARTÓK TÉR 4
11:30
MEAFC-Bársony
0 - 3
KESI `B`
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI
3300 EGER BARTÓK TÉR 4
13:00
EVSI
2 - 1
KESI `B`
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI
3300 EGER BARTÓK TÉR 4
2023. február 18. szombat
11:00
VRCK
2 - 1
KESI `B`
VÁROSI TORNACSARNOK
3700 KAZINCBARCIKA LINI ISTVÁN TÉR 4
12:30
KESI `B`
2 - 1
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
VÁROSI TORNACSARNOK
3700 KAZINCBARCIKA LINI ISTVÁN TÉR 4
13:00
MEAFC-Bársony
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
E/4 KOLLÉGIUM
3515 MISKOLC EGYETEMVÁROS
14:00
VRCK
3 - 0
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
VÁROSI TORNACSARNOK
3700 KAZINCBARCIKA LINI ISTVÁN TÉR 4
14:30
SZOLNOKI SPC Kék
0 - 3
DÁG KSE
E/4 KOLLÉGIUM
3515 MISKOLC EGYETEMVÁROS
16:00
MEAFC-Bársony
0 - 3
DÁG KSE
E/4 KOLLÉGIUM
3515 MISKOLC EGYETEMVÁROS
2023. február 19. vasárnap
11:00
EVSI
0 - 3
DEAC
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI
3300 EGER BARTÓK TÉR 4
12:30
DEAC
2 - 1
Veszprém RK
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI
3300 EGER BARTÓK TÉR 4
14:00
EVSI
2 - 1
Veszprém RK
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI
3300 EGER BARTÓK TÉR 4
2023. március 5. vasárnap
11:00
EVSI
2 - 1
KESI `B`
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI
3300 EGER BARTÓK TÉR 4
11:00
DÁG KSE
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
11:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
2 - 1
MEAFC-Bársony
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
12:30
KESI `B`
2 - 1
Veszprém RK
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI
3300 EGER BARTÓK TÉR 4
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
0 - 3
VRCK
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
12:30
MEAFC-Bársony
1 - 2
DEAC
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
14:00
EVSI
2 - 1
Veszprém RK
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI
3300 EGER BARTÓK TÉR 4
14:00
DÁG KSE
2 - 1
VRCK
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
14:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
1 - 2
DEAC
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
2023. március 19. vasárnap
10:00
DÁG KSE
2 - 1
EVSI
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
10:00
KESI `B`
2 - 1
DEAC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
10:00
Veszprém RK
1 - 2
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
11:30
MEAFC-Bársony
0 - 3
EVSI
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
11:30
DEAC
1 - 2
VRCK
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:30
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
13:00
DÁG KSE
3 - 0
MEAFC-Bársony
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
13:00
KESI `B`
0 - 3
VRCK
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
13:00
Veszprém RK
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
2023. április 1. szombat
10:00
DÁG KSE
3 - 0
Veszprém RK
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
11:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
0 - 3
EVSI
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
11:00
SZOLNOKI SPC Kék
0 - 3
KESI `B`
TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISK. ÉS GIMN.
5000 SZOLNOK TISZAPARTI SÉTÁNY 4/A
11:30
Veszprém RK
2 - 1
DEAC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
12:30
EVSI
1 - 2
VRCK
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
12:30
KESI `B`
2 - 1
MEAFC-Bársony
TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISK. ÉS GIMN.
5000 SZOLNOK TISZAPARTI SÉTÁNY 4/A
13:00
DÁG KSE
2 - 1
DEAC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK
2522 DÁG ARANY JÁNOS UTCA 10/B
14:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
1 - 2
VRCK
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK
8093 LOVASBERÉNY VÖRÖSMARTY UTCA 1/A.
14:00
SZOLNOKI SPC Kék
0 - 3
MEAFC-Bársony
TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISK. ÉS GIMN.
5000 SZOLNOK TISZAPARTI SÉTÁNY 4/A
2023. április 22. szombat
10:00
KESI `B`
3 - 0
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
11:00
Veszprém RK
2 - 1
MEAFC-Bársony
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
11:30
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
0 - 3
DÁG KSE
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
12:30
MEAFC-Bársony
1 - 2
VRCK
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
13:00
KESI `B`
0 - 3
DÁG KSE
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA
6000 KECSKEMÉT SZENT IMRE UTCA 9
14:00
Veszprém RK
1 - 2
VRCK
JÁGER CSARNOK
8248 NEMESVÁMOS MALOM UTCA 6.
14:30
EVSI
2 - 1
DEAC
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI
3300 EGER BARTÓK TÉR 4
16:00
DEAC
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI
3300 EGER BARTÓK TÉR 4
17:30
EVSI
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI
3300 EGER BARTÓK TÉR 4
Fiú U13 II. osztály középszakasz
TABELLA
mérkőzések szettek pontok
hely csapat ö ny v p ny v rác ny v rác
1.
Vegyész RC Kazincbarcika 16 15 1 31 36 12 3,000 1116 755 1,478
2.
DÁG KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET 16 14 2 30 38 10 3,800 1128 723 1,560
3.
Egri Városi Sportiskola 16 12 4 28 32 16 2,000 1083 1005 1,078
4.
KESI Röplabda Akadémia `B` 16 10 6 26 29 19 1,526 1070 957 1,118
5.
Veszprém RK 16 5 11 21 22 26 0,846 954 989 0,965
6.
MEAFC-Bársony 16 5 11 21 19 29 0,655 988 1075 0,919
7.
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A 16 4 12 20 14 34 0,412 922 1041 0,886
8.
DEAC 16 6 10 19 22 26 0,846 891 1008 0,884
9.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 16 0 16 11 1 47 0,021 444 1193 0,372
BÜNTETŐ PONTOK
DEAC -2
SZOLNOKI SPC Kék -4
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. december 17. szombat
11:00
VRCK
2 - 1
EVSI
DON BOSCO SPORTKÖZPONT KAZINCBARCIKA
12:30
EVSI
2 - 1
DÁG KSE
DON BOSCO SPORTKÖZPONT KAZINCBARCIKA
14:00
VRCK
2 - 1
DÁG KSE
DON BOSCO SPORTKÖZPONT KAZINCBARCIKA
2022. december 18. vasárnap
11:00
MEAFC-Bársony
2 - 1
DEAC
E/4 KOLLÉGIUM MISKOLC
11:00
Veszprém RK
1 - 2
KESI `B`
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
12:30
KESI `B`
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
12:30
DEAC
3 - 0
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
E/4 KOLLÉGIUM MISKOLC
14:00
Veszprém RK
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
14:00
MEAFC-Bársony
2 - 1
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
E/4 KOLLÉGIUM MISKOLC
2023. január 21. szombat
11:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
2 - 1
SZOLNOKI SPC Kék
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
0 - 3
EVSI
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
14:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
0 - 3
EVSI
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
2023. január 22. vasárnap
11:00
Veszprém RK
1 - 2
MEAFC-Bársony
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
11:00
DÁG KSE
2 - 1
KESI `B`
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
12:30
MEAFC-Bársony
1 - 2
VRCK
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
12:30
KESI `B`
3 - 0
DEAC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
14:00
Veszprém RK
1 - 2
VRCK
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
14:00
DÁG KSE
2 - 1
DEAC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
2023. február 4. szombat
11:00
DÁG KSE
3 - 0
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
11:00
DEAC
0 - 3
VRCK
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
12:30
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
1 - 2
Veszprém RK
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
12:30
VRCK
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
14:00
DÁG KSE
2 - 1
Veszprém RK
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
14:00
DEAC
SZOLNOKI SPC Kék
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
2023. február 5. vasárnap
10:00
EVSI
2 - 1
MEAFC-Bársony
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
11:30
MEAFC-Bársony
0 - 3
KESI `B`
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
13:00
EVSI
2 - 1
KESI `B`
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
2023. február 18. szombat
11:00
VRCK
2 - 1
KESI `B`
VÁROSI TORNACSARNOK KAZINCBARCIKA
12:30
KESI `B`
2 - 1
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
VÁROSI TORNACSARNOK KAZINCBARCIKA
13:00
MEAFC-Bársony
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
E/4 KOLLÉGIUM MISKOLC
14:00
VRCK
3 - 0
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
VÁROSI TORNACSARNOK KAZINCBARCIKA
14:30
SZOLNOKI SPC Kék
0 - 3
DÁG KSE
E/4 KOLLÉGIUM MISKOLC
16:00
MEAFC-Bársony
0 - 3
DÁG KSE
E/4 KOLLÉGIUM MISKOLC
2023. február 19. vasárnap
11:00
EVSI
0 - 3
DEAC
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
12:30
DEAC
2 - 1
Veszprém RK
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
14:00
EVSI
2 - 1
Veszprém RK
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
2023. március 5. vasárnap
11:00
EVSI
2 - 1
KESI `B`
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
11:00
DÁG KSE
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
11:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
2 - 1
MEAFC-Bársony
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
12:30
KESI `B`
2 - 1
Veszprém RK
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
12:30
SZOLNOKI SPC Kék
0 - 3
VRCK
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
12:30
MEAFC-Bársony
1 - 2
DEAC
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
14:00
EVSI
2 - 1
Veszprém RK
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
14:00
DÁG KSE
2 - 1
VRCK
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
14:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
1 - 2
DEAC
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
2023. március 19. vasárnap
10:00
DÁG KSE
2 - 1
EVSI
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
10:00
KESI `B`
2 - 1
DEAC
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
10:00
Veszprém RK
1 - 2
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
11:30
MEAFC-Bársony
0 - 3
EVSI
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
11:30
DEAC
1 - 2
VRCK
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
11:30
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
13:00
DÁG KSE
3 - 0
MEAFC-Bársony
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
13:00
KESI `B`
0 - 3
VRCK
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
13:00
Veszprém RK
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
2023. április 1. szombat
10:00
DÁG KSE
3 - 0
Veszprém RK
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
11:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
0 - 3
EVSI
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
11:00
SZOLNOKI SPC Kék
0 - 3
KESI `B`
TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISK. ÉS GIMN. SZOLNOK
11:30
Veszprém RK
2 - 1
DEAC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
12:30
EVSI
1 - 2
VRCK
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
12:30
KESI `B`
2 - 1
MEAFC-Bársony
TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISK. ÉS GIMN. SZOLNOK
13:00
DÁG KSE
2 - 1
DEAC
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
14:00
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
1 - 2
VRCK
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
14:00
SZOLNOKI SPC Kék
0 - 3
MEAFC-Bársony
TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISK. ÉS GIMN. SZOLNOK
2023. április 22. szombat
10:00
KESI `B`
3 - 0
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
11:00
Veszprém RK
2 - 1
MEAFC-Bársony
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
11:30
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
0 - 3
DÁG KSE
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
12:30
MEAFC-Bársony
1 - 2
VRCK
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
13:00
KESI `B`
0 - 3
DÁG KSE
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
14:00
Veszprém RK
1 - 2
VRCK
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
14:30
EVSI
2 - 1
DEAC
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
16:00
DEAC
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
17:30
EVSI
3 - 0
SZOLNOKI SPC Kék
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
Fiú U13 II. osztály középszakasz
TABELLA
h. csapat M NY V P
1.
Vegyész RC Kazincbarcika 16 15 1 31
2.
DÁG KÖZSÉGI SPORTEGYESÜLET 16 14 2 30
3.
Egri Városi Sportiskola 16 12 4 28
4.
KESI Röplabda Akadémia `B` 16 10 6 26
5.
Veszprém RK 16 5 11 21
6.
MEAFC-Bársony 16 5 11 21
7.
ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A 16 4 12 20
8.
DEAC 16 6 10 19
9.
SZOLNOKI SPORTCENTRUM Kék 16 0 16 11
BÜNTETŐ PONTOK
DEAC -2
SZOLNOKI SPC Kék -4
MŰSOR, EREDMÉNY
2022. december 17. szombat
2 VRCK
1 EVSI
11:00
DON BOSCO SPORTKÖZPONT KAZINCBARCIKA
2 EVSI
1 DÁG KSE
12:30
DON BOSCO SPORTKÖZPONT KAZINCBARCIKA
2 VRCK
1 DÁG KSE
14:00
DON BOSCO SPORTKÖZPONT KAZINCBARCIKA
2022. december 18. vasárnap
2 MEAFC-Bársony
1 DEAC
11:00
E/4 KOLLÉGIUM MISKOLC
1 Veszprém RK
2 KESI `B`
11:00
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
3 KESI `B`
0 SZOLNOKI SPC Kék
12:30
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
3 DEAC
0 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
12:30
E/4 KOLLÉGIUM MISKOLC
3 Veszprém RK
0 SZOLNOKI SPC Kék
14:00
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
2 MEAFC-Bársony
1 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
14:00
E/4 KOLLÉGIUM MISKOLC
2023. január 21. szombat
2 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
1 SZOLNOKI SPC Kék
11:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
0 SZOLNOKI SPC Kék
3 EVSI
12:30
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
0 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
3 EVSI
14:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
2023. január 22. vasárnap
1 Veszprém RK
2 MEAFC-Bársony
11:00
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
2 DÁG KSE
1 KESI `B`
11:00
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
1 MEAFC-Bársony
2 VRCK
12:30
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
3 KESI `B`
0 DEAC
12:30
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
1 Veszprém RK
2 VRCK
14:00
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
2 DÁG KSE
1 DEAC
14:00
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
2023. február 4. szombat
3 DÁG KSE
0 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
11:00
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
0 DEAC
3 VRCK
11:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
1 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
2 Veszprém RK
12:30
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
3 VRCK
0 SZOLNOKI SPC Kék
12:30
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
2 DÁG KSE
1 Veszprém RK
14:00
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
DEAC
SZOLNOKI SPC Kék
14:00
ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA DEBRECEN
2023. február 5. vasárnap
2 EVSI
1 MEAFC-Bársony
10:00
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
0 MEAFC-Bársony
3 KESI `B`
11:30
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
2 EVSI
1 KESI `B`
13:00
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
2023. február 18. szombat
2 VRCK
1 KESI `B`
11:00
VÁROSI TORNACSARNOK KAZINCBARCIKA
2 KESI `B`
1 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
12:30
VÁROSI TORNACSARNOK KAZINCBARCIKA
3 MEAFC-Bársony
0 SZOLNOKI SPC Kék
13:00
E/4 KOLLÉGIUM MISKOLC
3 VRCK
0 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
14:00
VÁROSI TORNACSARNOK KAZINCBARCIKA
0 SZOLNOKI SPC Kék
3 DÁG KSE
14:30
E/4 KOLLÉGIUM MISKOLC
0 MEAFC-Bársony
3 DÁG KSE
16:00
E/4 KOLLÉGIUM MISKOLC
2023. február 19. vasárnap
0 EVSI
3 DEAC
11:00
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
2 DEAC
1 Veszprém RK
12:30
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
2 EVSI
1 Veszprém RK
14:00
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
2023. március 5. vasárnap
2 EVSI
1 KESI `B`
11:00
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
3 DÁG KSE
0 SZOLNOKI SPC Kék
11:00
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
2 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
1 MEAFC-Bársony
11:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
2 KESI `B`
1 Veszprém RK
12:30
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
0 SZOLNOKI SPC Kék
3 VRCK
12:30
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
1 MEAFC-Bársony
2 DEAC
12:30
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
2 EVSI
1 Veszprém RK
14:00
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
2 DÁG KSE
1 VRCK
14:00
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
1 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
2 DEAC
14:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
2023. március 19. vasárnap
2 DÁG KSE
1 EVSI
10:00
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
2 KESI `B`
1 DEAC
10:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
1 Veszprém RK
2 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
10:00
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
0 MEAFC-Bársony
3 EVSI
11:30
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
1 DEAC
2 VRCK
11:30
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
3 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
0 SZOLNOKI SPC Kék
11:30
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
3 DÁG KSE
0 MEAFC-Bársony
13:00
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
0 KESI `B`
3 VRCK
13:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
3 Veszprém RK
0 SZOLNOKI SPC Kék
13:00
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
2023. április 1. szombat
3 DÁG KSE
0 Veszprém RK
10:00
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
0 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
3 EVSI
11:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
0 SZOLNOKI SPC Kék
3 KESI `B`
11:00
TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISK. ÉS GIMN. SZOLNOK
2 Veszprém RK
1 DEAC
11:30
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
1 EVSI
2 VRCK
12:30
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
2 KESI `B`
1 MEAFC-Bársony
12:30
TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISK. ÉS GIMN. SZOLNOK
2 DÁG KSE
1 DEAC
13:00
OSZUSKA MIKLÓS SPORTCSARNOK DÁG
1 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
2 VRCK
14:00
LOVASBERÉNYI SPORTCSARNOK LOVASBERÉNY
0 SZOLNOKI SPC Kék
3 MEAFC-Bársony
14:00
TISZAPARTI RÓMAI KATOLIKUS ÁLT. ISK. ÉS GIMN. SZOLNOK
2023. április 22. szombat
3 KESI `B`
0 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
10:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
2 Veszprém RK
1 MEAFC-Bársony
11:00
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
0 ÉDRA-MÁV Előre Akadémia A
3 DÁG KSE
11:30
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
1 MEAFC-Bársony
2 VRCK
12:30
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
0 KESI `B`
3 DÁG KSE
13:00
KOCSIS PÁL SZAKKÖZÉPISKOLA KECSKEMÉT
1 Veszprém RK
2 VRCK
14:00
JÁGER CSARNOK NEMESVÁMOS
2 EVSI
1 DEAC
14:30
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
3 DEAC
0 SZOLNOKI SPC Kék
16:00
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
3 EVSI
0 SZOLNOKI SPC Kék
17:30
ESZTERHÁZY KÁROLY EGYETEM GYAKORLÓ ISKOLA ÉS AMI EGER
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
Impresszum, kapcsolat
Adatkezelés
backoffice@hunvolley.hu